>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5 funtow

Status
Zamknięty.
slawiola 5

slawiola

Użytkownik
ja tez wygrałem okrągłe 0
aby dostać kase wystarczy zalożyć konto i odpalic którąś z gier wtedy wyskoczy nam okienko z potwierdzeniem bonusu i jedziem.... niestety ciężko jest coś ugrać, mimo to GL!
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Bardzo przyjemne promo oby wypłacalne :p bonsu odrazu po rejestracji.
przyjemna obsługa nauczyli mnie w to grać nawet ???? mają plusa u mnie jak nie wiem ????
 
damon85 0

damon85

Użytkownik
wie ktoś może jak z obrotem i wypłatą? jak na razie mam 8.87 w cash i 2 w bingo bonus
minimalna kwota wypłaty to 20.00 więc ciężko będzie
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
up@ to co masz w cash chyba możesz wypłacić , spróbuj z tych 8 do 20 dograć i tyle.. chyba sloty lepsze niż to bingo całe ????
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
up@ to co masz w cash chyba możesz wypłacić , spróbuj z tych 8 do 20 dograć i tyle.. chyba sloty lepsze niż to bingo całe ????
tak, innego wyjścia nie ma żeby się przekonać, ja także trafiłem 1 linię bingo płatną 0.90gbp ale i tak już wtopa, ale sprawdzałem i wypłata od 20 i co ciekawe, tam wszystko jest po polsku w &quot;cashierze&quot; :-D dlatego spróbuj dograć do minimum i zlecisz wypłatę !
 
X 0

xcamelx

Użytkownik
btw apropos bingo to bylo kiedys 5funtow na bingo w betfred ...polecam jak jest jeszcze po trafilem wtedy z tych 5 f chyba 40f i bez obrotu wyplacili - wystarczyl min depo.
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
Z tego co sie dowiedziałem::

Kazda wygrana z Bonusa przechodzi do Cashier...

Potem trzeba uzbeirac 20 euro i mozna wyplacic..


Ja mialem 7 euro ale wtopiłem na slocie. ????
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
na live chacie dowiedziałem się,że po rejestracji trzeba być zalogowanym przez 30min i wtedy automatycznie bonus zostanie dopisany. Co do wypłaty to nie potrzeba robić depozytu można od razu wypłacac po uzbieraniu minimum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom