>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 FUNTÓW PONOWNIE NA CORAL NIEMOŻLIWE?? WEJDŹ I SPRAWDŹ

bodi 70

bodi

Użytkownik
Pieniądze można przelać do gier ;) !
Z poprzednich promo tez monza bylo przelac.....ale ten kod byl juz podany wczoraj wieczorem przy innej promo...po co zakladac 100 tematów na temat Corala ten temat jest juz 3!! wystarczy
 
L 0

legolek

Użytkownik
Ja też dostałem i dziękuje wam ???? poprzednie promo z codem festival mi nie działało ???? no to teraz gramy skoro to co powyzej 5 ugram mogę wypłacić wiec gramy.. ????
 
wegorz 0

wegorz

Użytkownik
HYM... WPISUJE PO RAZ KOLEJNY KOD W REDEEM BONUS I NIC jak zawsze nic za kazdym kodem nic moze ktos mi wytłumaczy czemu tak jest.Dostaje odpowiedz:


Sorry, the bonus code you have entered is not currently valid, please check your source for the correct code. Please note, all Cheltenham free bet codes have now expired
 
M 211

morenowe

Użytkownik
Za puzno spuzniles sie te promocje trwaja krotko maja ograniczenia ja dzis w popoludniu dosatlem jak reszta a juz limit zapewne wyczerpany
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Za puzno spuzniles sie te promocje trwaja krotko maja ograniczenia ja dzis w popoludniu dosatlem jak reszta a juz limit zapewne wyczerpany
Tak masz racje trzeba byc na bieżąco u nich to wówczas załapie się kod, zbyt dużej ilości nie rozdają tych kodów
 
kubinho 0

kubinho

Użytkownik
Panowie, trochę rozsądku i umiaru proponuję.

Pierwsze pytanie:

Czy ktoś próbowal stamtąd wypłacić pieniądze?

Pytanie drugie:

Jeśli tak to czy mu się to udało?

Pytanie trzecie:

Czy ktoś wpadł na pomysł żeby zasięgnąć informacji u źródła? Tzn. kontaktował się z supportem na temat wypłaty z konta?


Spłodzilem wiadomość z zapytaniem do supportu, następującej treści:


Hi there

I&#39;ve got one question concerning bonus I got from you. What are wagering requirements and how can I withdraw money from my account? Is deposit required in order to cash out?

Regards
W odpowiedzi otrzymałem:

Dear Mr Jacolik

Thank you for your message.

You cant withdraw a bonus and you must make a deposit of £5 before you can withdraw.

Kind regards.

Lewis

Gala/Coral customer services.
W skrócie----&gt;&gt; aby wypłacić pieniądze potrzebne jest złożenie depozytu w wysokości 5 GBP.

Dajcie znać co i jak. Jeśli ktoś przetransferował pieniążki bezpiecznie na swoje konto niech napisze.

Pozdrawiam
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Za puzno spuzniles sie te promocje trwaja krotko maja ograniczenia ja dzis w popoludniu dosatlem jak reszta a juz limit zapewne wyczerpany
Proponuje zakup Słownika Jezyka Polskiego.Nastepnym razem proponuje sprawdzać błedy ortograficzen ,bo oczy bolą.
 
wilczur 0

wilczur

Użytkownik
Za puzno spuzniles sie te promocje trwaja krotko maja ograniczenia ja dzis w popoludniu dosatlem jak reszta a juz limit zapewne wyczerpany
Proponuje zakup Słownika Jezyka Polskiego.Nastepnym razem proponuje sprawdzać błedy ortograficzen ,bo oczy bolą.
Przyganiał kocioł garnkowi. Skoro jesteś taki purysta językowy to może zadbałbyś o ogonki, a taki nic nie wnoszący offtopic to można było załatwić na priv. Kto jak kto, ale mod w tej materii powinien być bardziej wymagający wobec siebie jeśli ma być uprawniony do tego typu uwag.
 
malibu 138

malibu

Użytkownik
Jeśli ktoś dostanie nowy klucz do bonusu to niech poda żeby większa ilość osób mogła z tego skorzystać ????
 
D 5

dami21

Użytkownik
Witam mam ponad 100 ł ????
Chcialem najpierw wpłacic te 5 ł (pisano ze trzerba wpalciic) ale gdy robi rpzelw caly czasze nie ma tkiegie czegos jak to zrobic ?

mam konto inteligo (PKO )
ALE GDY WPSIUJE TEN IBAN TO ZE BŁAD NUMER KONTA JAK TO ZROBIC ?
Swift Code: MIDLGB22
Sort Code: 40.47.08
Account no: 21742647
IBAM: GB94MIDL40470821742647
 
K 0

kolbek

Użytkownik
Witam mam ponad 100 ł ????
Chcialem najpierw wpłacic te 5 ł (pisano ze trzerba wpalciic) ale gdy robi rpzelw caly czasze nie ma tkiegie czegos jak to zrobic ?

mam konto inteligo (PKO )
ALE GDY WPSIUJE TEN IBAN TO ZE BŁAD NUMER KONTA JAK TO ZROBIC ?
Swift Code: MIDLGB22
Sort Code: 40.47.08
Account no: 21742647
IBAM: GB94MIDL40470821742647
Ponawiam pytanie ma ktos jakies info jak wpłacic tam 5 funtów bo u mnie na koncie tez spora suma lezy i 90 funtów juz zlecone ????
 
damyan 0

damyan

Użytkownik
A po co chcecie wpłacać? :| Wystarczy zostawić na koncie te 5 funtów i wypłacacie reszte ???? 5funtów + prowizja, najlepiej tyle zostawić ;)
 
Do góry Bottom