>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5 FUNTÓW PONOWNIE NA CORAL NIEMOŻLIWE?? WEJDŹ I SPRAWDŹ

miha13 0

miha13

Użytkownik
Hm..? Jak to nie wyplaca?

Moglbys jakos rozwinac wypowiedz? Dlaczego? CZy na stale? czy kiedys mozna bedzie..?
 
P 0

patrol69

Użytkownik
Cos sie tłumaczyli tym ,ze ostanio bardzo duza ilosc wypłat wpłynela i nie daja stuprocentowego zapewnienia ze wszystkim polakom wypłaca ...
Tylko tyle na ten temat sie dowiedziaqłem bo na nastepne moje pytanie Szanowny Pan nie odpowiedział i sie rozłaczył.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
no bo jak Polacy sie rzucili na to i odrazu wyplacac chca to tak zrobili.....

ale jak piszesz ze nie daja stu procentowego zapewnienia, to moze niektorym wyplaca szybciej :&gt;
a innym pozniej :&gt;
 
K 0

kolbek

Użytkownik
Więc może by ktos jeszcze raz zagadałby do suportu i dopytał sie dokładnie czy wogule wypłacą??
Bo jak nie to nie ma sensu robić sobie nadziei a takiej kasy szkoda oj szkoda ????

Więc jak ktoś będzie wiedział cos więcej to prosił bym żeby napisał to na forum ????
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Cos sie tłumaczyli tym ,ze ostanio bardzo duza ilosc wypłat wpłynela i nie daja stuprocentowego zapewnienia ze wszystkim polakom wypłaca ...
Tylko tyle na ten temat sie dowiedziaqłem bo na nastepne moje pytanie Szanowny Pan nie odpowiedział i sie rozłaczył.
Haha sorry patrol ale to sie jak dla mnie nie trzyma kupy, albo wyplacaja albo nie. Na jakiej podstawie beda decydowac komu wyplacic a komu nie ? Rzucac moneta ? ???? ????
Ja mam zaklad w toku ale jak wejdzie to sie za nich wezme ????
 
P 0

patrol69

Użytkownik
Napisałem to co sie dzisiaj dowiedziałem, jak sa niejasnosci to piszcie do suportu.
Ja nie siedze w ich głowach i nie wiem jak dalej ta sprawy sie potocza.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
moim zdaniem trzeba czekac
wyplata trwa jak pisze z 5ddni, jednak to moga byc dni robocze wiec jak wplaciles w srode to moze we wtorek bedizesz dopiero mial ;&gt;
 
E 0

elpayaso

Użytkownik
&quot;&quot;&quot;Complete the form as requested and your money should be with you within 2-10 working days of your request being processed. &quot;&quot;&quot;

wiec nie 5 dni tylko moze trwac az 10 dni roboczych czyli okolo 2 tyg
 
K 0

kolbek

Użytkownik
No ale western union pisze ze godzina a minęło już 2 dni i pisze dalej ze jest zapotrzebowanie (Requested)

81445968 15-MAR-07 Western Union ```GBP 50 9 Requested
81443383 14-MAR-07 Bank transfer ````GBP 20 0 Requested
81441756 14-MAR-07 Cheque ````````GBP 20 3 Requested
 
E 0

eszymek1988

Użytkownik
Ja zleciłem wypłate 10 funtów i teraz nie mogę się zalogować. Wyskakuje mi taki komunikat:
Sorry, your Username and/or Password have not been recognised.

Please re-login

Więc chyba lipa z wypłatą :/
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
jak miales 100 kont to lipa ;]
Dobrze mowisz, bo z tego co sie orientuje to z jednego IP mozna było miec na rózne osoby konta, oby nie na te same dane itp jak ktos tak mial to wiadomo ze poblokuja
 
M 0

many

Użytkownik
dokladnie bodi zaklada ktos 10 kont na siebie na jednym mu sie uda cos ugrac i zleca wyplate a potem nagle konto zablokowane i ma pretensje do calego swiata ;/ tylko nie do siebie
 
K 0

kolbek

Użytkownik
W takim razie czekamy ja sobie wiec bede dalej pieniążki obracał na ruletce ???? Bo ruletke mają bardzo fajną polecam ????
 
K 0

kolbek

Użytkownik
Dear Mr xxxxxxxx

Thank you for your message.

Will you please inform us of any error message you are receiving when withdrawing.

I apologise for the inconvenience caused and if I can be of any further assistance please do not hesitate to contact either the Coral Customer Services team or myself.

Kind regards
Paul
Coral Customer Services

Więc wszystko jasne ????
 
Do góry Bottom