>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5 euro za free- Iberobet.com

F 0

fan_chelsea

Użytkownik
ja czekam już koło 2h i nic, w asteria dostałem po1,5h, z tego co widze to tylko autor tego tematu dostał kasę, ale temat został założony przed 4h więc poczekajmy do rana i się przekonamy
 
F 0

fan_chelsea

Użytkownik
piter85 - mam do Ciebie 2 pytania:-D:
* po jakim czasie dostałeś kasę na konto???
* i czy zanim zarejestrowałeś się do Iberbet byłeś zarejestrowany w asteriapoker???
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
a ja nie dostalem kasy ani do asteridpoker ani tutaj, ani do riverflop, ani do pokerroyale i jest mi z tego powodu bardzo przykro, tym bardziej ze zrobilem wszystko zgodnie z instrukcja ????
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
chyba dzis zakonczyla sie promo info z glownej:
Promotion 5€ free has been finished for this week
In a short period of time you will have new promotions
Pay attencion to the website.
 
P 0

piter85

Użytkownik
1. ja rejestrowalem sie w niedziele wieczorem a kase dostalem w poniedzialek kolo poludnia
2. dostalem wczesniej 10e od asterii wiec promocje mozna laczyc
3. konta bankowe asterii i iberobetu sa takie same wiec jest to ta sama firma- wiec nie powinno byc problemu z wyplacalnoscia
4. widze ze promocja sie zakonczyla ale pewnie ten kto wyslal maila przed 22:00 dostanie jeszcze kase (przynajmniej ja tak mialem w asterii ze po zakonczeniu promocji dostalem kase- a skoro to jest ta sama firma wiec nie powinno byc problemu...)
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Jest kasa dzięki za info. Wczoraj około 17 założyłem konto dzisiaj rano kaska 5 euro na koncie. Wysłałem maila z tematem &quot; bonus 5 euro&quot;&quot; w treści mój login.
 
M 0

maciora

Użytkownik
kurde ja sie zarestrowałem kolo 14 wczoraj i odrazu maila wyslalem a kasy ani widu ani słychu ;/ napisalem do nich maila zobaczymy co odpisza ????
 
Do góry Bottom