>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

5 euro za free bez depozytu

bodi 70

bodi

Użytkownik
to juz chyba koniec promo..... bo nie ma pola na wpisanie emaila wiec nici z kodu chyba-- wie cos ktos na ten temat? :?:
 
D 0

dandi1

Użytkownik
korzystam z firefoxa . tam nie mialem pola na e-mail , ale wszedlem na starbet.de z IE i dostalem kod , zalozylem konto i wpisalem go z malych liter i chodzi 5 euro ????

Promocja aktualna !
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
no niestety na zadnej przegladarce nie ma pola do wpisania emaial zeby wyslali kod..... to juz po promocji ..chyba ze zamykaja i otwieraja to pole ..trudno wyczuc.. :zy3ou:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Kurde zakładałem nowe konto juz ze dwa razy ale mail mi nie doszedł a podawałemdwa inne :zy3ou: nie wiem co jest... a bon mam heh tylko go wykorzystac nie mam jak :|
 
W 2

wislak

Forum VIP
ja nie moge sie zapisac :/ nie ma nic na tym linku... :/ niewiem ale w wakacje mialem 5E wiec moze przez to - bo wtedy tez byla taka pormocja
 
W 2

wislak

Forum VIP
napisalem priv do tomi_space- nie widze jego tematu i mam 5E... a tu mi nie wyswietlalo linku... pisze troche w jego obronie bo chyba mu usuneliscie temat a koles nie robi przekretu tylko daje kaske ;)
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
ostatnio wogole nie wyplacają!dzwonilem do nich 2 razy i setki emaili wysałem i kasy jak nie bylo tak niema od 24.11 kiedy przyjeli zlecienie! gosc mi mowil ze pieniadze przelali , ale jak poprosilem o screen to stwierdzil ze nie moze mi wyslac , bo nie maja takiej mozliwosci! to czyste kpiny...wiem że pięknie wyplacali do tej pory ale gdzies od poczatku grudnia to cos niedobrego się dzieje z nimi! działają fatalnie....czy ktos jeszcze z was czeka na kase też? i ile?

Na innych forach widze to samo...że oszukują ostatnio i nie wypłacają!
 
Do góry Bottom