>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

5 euro za free bez depozytu

adi705 0

adi705

Użytkownik
no to nieciekawie sie zapowiada a i le masz tam bodi kasy?bo jak tyle co miales na ibetx.com to naprawde szkoda takiej sumki i jeszce ta promocja co wymyslili 50% i od razu przenosi do wplaty pewnie nie maja juz srodkow na wyplaty i sadza ze w ten sposob wpadnie pare groszy z depozytow
 
W 0

wieczmen

Użytkownik
ja narzie nie moge powiedziec zlego slowa na strbet, zlecilem wyplate 60E i na drugi dzien kasa na koncie, moj Bank to ING Bank Slaski, nie wiem od czego zalezy to ze jedni dostaja a inni nie, moze od naszych bankow...
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
no to nieciekawie sie zapowiada a i le masz tam bodi kasy?bo jak tyle co miales na ibetx.com to naprawde szkoda takiej sumki i jeszce ta promocja co wymyslili 50% i od razu przenosi do wplaty pewnie nie maja juz srodkow na wyplaty i sadza ze w ten sposob wpadnie pare groszy z depozytow
u nich mam mniej bo 72 Euro ale tez szkoda---tu sie z Toba w zupełnosci zgadzam -mnie sie tez to niepodoba ze od razu przerzuca do DEPOZYTU-powinno przenosic na stronke z konkretnymi info a nie na wpłate kasy!..podejrzana sprawa


Niech sie wypowiedzą ci co otzrymali kase w ostatnim tygodniu od nich i niech napisza konkretnie od ktorego czekali na kase?
 
W 0

wieczmen

Użytkownik
jak klikacie w baner informujacy o bonusie od razu do depozytu Was przenosi, ale zobaczcie pod banerem, jest napis bonus conditions! jak w niego klikniecie to macie opis tej promocji, wiec tak naprawde chyba nie bardzo chca naciagac, a jak juz wczensiej pisalem zekase dostale w 2 dni, w czwartek wyplacilem, wczoraj kasa byla juz na koncie! pozdrawiam
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
jak klikacie w baner informujacy o bonusie od razu do depozytu Was przenosi, ale zobaczcie pod banerem, jest napis bonus conditions! jak w niego klikniecie to macie opis tej promocji, wiec tak naprawde chyba nie bardzo chca naciagac, a jak juz wczensiej pisalem zekase dostale w 2 dni, w czwartek wyplacilem, wczoraj kasa byla juz na koncie! pozdrawiam
no nie wiem..moze masz racje ...ale jak czytam na innych Forach to ludziom tam tez nie wypłacają juz długo...pewnie masz u nich jakies chody ze tak szybko ci daja kase ;-) wiem ze wczesniej płacili bardzo szybko , ale teraz bardzo się opozniaja a na emaile nie odpisuja i tel . ich milczy całkiem nie mozna sie dodzwonic
 
W 0

wieczmen

Użytkownik
to nie wiem, ja przeczytalem ze nie wyplacaja ostatnio i wlasnei w czwartek od razu zlecilem wyplate, bo wolalem nie ryzykowac, strasznie sie zdziwilem ze kasa przyszla tak szybko! miejmy nadzieje ze tylko niektore banki maja jakies problemy, bo jak widze wiekszosc z mbanku ma problem, wyplacal ktos jeszcze na ING?
 
Do góry Bottom