>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5 euro za free bez depozytu

skunmen 0

skunmen

Użytkownik
Wpisac tu swoj e-mail www.starbet.com/sw
i czekac na kod ktory powinien przyjsc w minute na waszą skrzynke, nastepnie aktywowac kotno i 5E jest wasze

trzeba obrocic 3X ale nie mozna wypłacic wczesniej niz 7 dni od załozenia konta ????
 
D 0

dandi1

Użytkownik
Wpisac tu swoj e-mail www.starbet.com/sw
i czekac na kod ktory powinien przyjsc w minute na waszą skrzynke, nastepnie aktywowac kotno i 5E jest wasze

trzeba obrocic 3X ale nie mozna wypłacic wczesniej niz 7 dni od załozenia konta ????
wiem ze w lipcu byla taka sama promocja , ale oni sa wyplacalni !! . Wyciagnalem od nich 100 euro (na koncie kasa byla po 4 dniach , zabrali 8 zl)
 
W 9

witold197

Użytkownik
Ten kod pewnie trzeba wpisac w trakcie rejestracji ?? kurde a ja najpierw sie zarejestroałem a potem chciałe mten kod wpisac i pewnie nie da rady wpisac co ?
 
K 0

kolzi

Użytkownik
Potwierdzam, pieniądze są na koncie. Wpisałem maila, dostałem kod bonu, zarejestrowałem się, wpisałem kod bonu na koncie i dostałem 5 euro.
P.S. Stronka troche zamulona ale ogólnie to OK ???? Co z wypłatami? Tylko na konto czy na kartę albo na Moneybookers też można?
 
skunmen 0

skunmen

Użytkownik
Ten kod pewnie trzeba wpisac w trakcie rejestracji ?? kurde a ja najpierw sie zarejestroałem a potem chciałe mten kod wpisac i pewnie nie da rady wpisac co ?
nietrzeba w trakcie może też po .Wchodzisz w &quot; pay in &quot; potem w &quot;Voucher&quot; i wpisujesz kod małymi literami a nie jak w meilu z duzych.
 
skunmen 0

skunmen

Użytkownik
Gdzie wpisac tego maila aby dostac kod, nie widze tego pola?
mozliwe że już wchodziłeś w ta strone i coś wpisałeś niewiem ale jak chcesz zobaczyć to pole to wyczyść chistorie plików tyczasowych (offline) i cookie dopiero sprubuj wejść na tą strone .Ja tak zrobiłem i znowu widziałe te pole.
 
Do góry Bottom