>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5 EURO w bets4all !!!

Status
Zamknięty.
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Z reguły należę do cierpliwych, ale napisałem maila do supportu z zapytaniem. Zobaczymy co odpowiedzą, lepiej zacząć szybciej działać ???? tym bardziej jeśli to nic nie kosztuje, napiszę jak coś powiedzą
 
R 0

richi__rich

Użytkownik
właśnie, może trzeba było się zarejestrować na bets4all przez ten link, który przyszedł w mailu z bonem od http://www.oddsoddsodds.com
ja się rejestrowałem przez ten link, który otrzymałem w mailu i czekam już tak długo co Wy więc to nie ma znaczenia jak się zarejstrowałeś! ;-)

Out of the official working hours this may take up to 12 hours
nawet do 12 godzin moze zejsc spokojnie powinno dojsc jutro
poczekajmy te 12 godzin i zobaczymy co będzie, bo na razie nie ma sensu zaśmiecać tematu przypuszczeniami. Mam nadzieje, że każdy z nas dostanie te głupie 5 euro i bedzie mógł wkońcu je pomnażać! ;-)

Ciekawe, czy mecze rozliczają równie szybko jak księgują kase!
z rozliczaniem typów też się nie śpieszą, bo jak postawiłem ten kupon za 24euro co go losowo dają to sie nie śpieszyli z wynikami.


PS
Generalnie od samego początku ten bukmacher zrobił na mnie fatalne wrażenie! :;/:
 
M 0

milojacek

Użytkownik
hey
dostałem dwa maile, jeden i drugi od OddsOddsOdds.com.
Pierwszy mówi o rejestracji zakończonej sukcesem... :jupi: i kieruje mnie na stronę http:eek:ddsoddsodds
Drugi mail (też od OddsOddsOdds.com.), przesyła link celem rejestracji i realizacji bonu, ale kieruje mnie na inną stronę tj. bets4all.com. Tam się zarejestrowałem, wlazłem na konto, wklepałem ten kod, a raczej go przekopiowałem z maila, wyskoczył alarm, że kod jest prawidłowy i dopiszą te nieszczęsne 5 Euro, no to się wylogowałem. Posurfowałem sobie po innych stronach i teraz nie mam pojęcia gdzie mam się zalogować aby otrzymać tj. sprawdziś czy te 5 eurosów już jest czy na OddsOddsOdds.com. czy na bets4all.com. :wowsdf:
Jakiś taki znowu okienek wyskakuje login / rejestracja kuźwa wie co? Zmęczonym już jestem :mrgreen: tymi krętymi drogami.... :;/:
Pomoże ktosik jak to rozwiązać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
dzięki z góry i z dołu i z bocku i z.... ????
 
kaczor44 0

kaczor44

Użytkownik
kasze bedziesz mial tutaj===&gt;bets4all.com, ja zrobilem wszystko to bylo jakos przed 15:00 i nadal czekam az dopisza ta kase bo pisalo ze kod jest prawidlowy...
 
M 0

milojacek

Użytkownik
kasze bedziesz mial tutaj===&gt;bets4all.com, ja zrobilem wszystko to bylo jakos przed 15:00 i nadal czekam az dopisza ta kase bo pisalo ze kod jest prawidlowy...
Dzieki, ale jak tam sie zalogowac, bo wyskakuje ciągle na tej http://www.bets4all.com/bets/index
tak jak bym był pierwszy raz wpisuje adres
E-Mail

Passwort
Zum 1. Mal hier?
E-Mail Adresse eingeben
und &gt; login klicken. &gt; Passwort vergessen? i kieruje mnie do ponownej rejestracji
Jakiś niekumaty jestem czy co :wowsdf: :mrgreen:
 
kaczor44 0

kaczor44

Użytkownik
kasze bedziesz mial tutaj===&gt;bets4all.com, ja zrobilem wszystko to bylo jakos przed 15:00 i nadal czekam az dopisza ta kase bo pisalo ze kod jest prawidlowy...
Dzieki, ale jak tam sie zalogowac, bo wyskakuje ciągle na tej http://www.bets4all.com/bets/index
tak jak bym był pierwszy raz wpisuje adres
E-Mail

Passwort
Zum 1. Mal hier?
E-Mail Adresse eingeben
und &gt; login klicken. &gt; Passwort vergessen? i kieruje mnie do ponownej rejestracji
Jakiś niekumaty jestem czy co :wowsdf: :mrgreen:
Ja bym Ci proponowal zmienic jezyk na polski i sytuacja napewno sie rozjasni, a tak to nie kumam o co chodzi wpisujesz maila i haslo i wchodzi bez problemu na profil...
 
M 0

milojacek

Użytkownik
kasze bedziesz mial tutaj===&gt;bets4all.com, ja zrobilem wszystko to bylo jakos przed 15:00 i nadal czekam az dopisza ta kase bo pisalo ze kod jest prawidlowy...
Dzieki, ale jak tam sie zalogowac, bo wyskakuje ciągle na tej http://www.bets4all.com/bets/index
tak jak bym był pierwszy raz wpisuje adres
E-Mail

Passwort
Zum 1. Mal hier?
E-Mail Adresse eingeben
und &gt; login klicken. &gt; Passwort vergessen? i kieruje mnie do ponownej rejestracji
Jakiś niekumaty jestem czy co :wowsdf: :mrgreen:
Ja bym Ci proponowal zmienic jezyk na polski i sytuacja napewno sie rozjasni, a tak to nie kumam o co chodzi wpisujesz maila i haslo i wchodzi bez problemu na profil...
Rozumiem o co ci chodzi. Coś jednak mają pokrecone ze stronką. Nieważny jest jexyk . Musiałem wpisac jeszcze raz wszystkie dane jak podczas rejestracji. Profil się otworzył. Wklepałem jeszcze raz kod bonusa :mrgreen: , ale tym razem był inny alarm, że bonus jest w drodze realizacji :jupi: . No i zapisuję profil (nie wiem czy dobrze) bo boję sie wyjść ze strony, bo znowu mogę nie wejść tzn znowu musiałbym wypisywać wszystkie dane :;/:
Ale dzieki ci bardzo ????
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Kto jeszcze to samo napisze robi sie to nudne ludzie pomyslcie troche !!


NIKT NIE MA NARAZIE KASY I TEMAT ZAKONCZMY NA TYM -----JAK KTOS OTRZYMA KASE NA KONTO NIECH NAPISZE ====A TAK TO NIE MA SENSU PISAC O TYM I KAZDY Z OSOBNA!!!!
 
kaczor44 0

kaczor44

Użytkownik
no to sytuacja sie wyjasnila, oswiadczam wszem i wobec ze akcja bonusowa sie skonczyla i Ci co kasy nie dostali to juz jej nie dostana. Slaby buk ????

napisalem maila a oto co odpisali:

Dear Arkadiusz,
We want to tell you that the current bonus campaign had to be stopped. But you can receive a bonus on your deposit when you deposit with us.

Best wishes,

Your bets4all.com - Team!
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
no to sytuacja sie wyjasnila, oswiadczam wszem i wobec ze akcja bonusowa sie skonczyla i Ci co kasy nie dostali to juz jej nie dostana. Slaby buk ????

napisalem maila a oto co odpisali:

Dear Arkadiusz,
We want to tell you that the current bonus campaign had to be stopped. But you can receive a bonus on your deposit when you deposit with us.

Best wishes,

Your bets4all.com - Team!


no niestety mozna bylo to przewidziec ..trudno
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom