>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5 euro bonus! Nowy bukmacher!

M 0

marcin79

Użytkownik
U mnie sie w ogole o innych nie pytali. Zrobilem tak jak napisalem wczesniej i kaske wyplacili. Jak juz raz wyplacisz to jestes sprawdzony ???? i masz kase po dwoch dniach. Teraz jest u nich nowy bonus. Tylko, ze tym razem trzeba samemu zainwestowac. 10 euro wplacasz i 10 dostajesz na konto. Za zapraszanie kumpli tez moza cos przytulic ale potrzebne tu jest wiecej zachodu. Gosc, ktorego zapraszasz musi wplacic na konto min 10 euro i pozniej obrocic 30. Wtedy na konto ma niby wplynac 10 euro za zaproszenie. Pozyjemy i sprawdzimy.
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
pomocy
Witam wszystkich ????
Mam problem i mam nadzieje ze ktos mi wytlumaczy ????
Nie moge wejsc na ta strone na zadnej przegladarce (internet explorer, firefox).
Co mam zrobic zeby dzialala?
:?:
 
szmejek 0

szmejek

Użytkownik
nie mozna powiedziec ze to stabilna witryna jest...
ale probuj pozniej, moze wejdzie...
ja osobiscie na operze ja otwierałem
 
M 0

marcin79

Użytkownik
Nie mam pojecie dlaczego nie idzie u Ciebie ta stronka. U mnie jest bez zarzutu. Moj kumpel tez mial taka sytuacje jak Ty ale nie wiem jak ja rozwiazal i czy w ogole to zrobil. Podpytam go i sie odezwe jak mi cos odpowie. Kilka nowosci sie u nich pojawilo no i kopnal mnie zaszczyt i zalapalem sie na maila z ostrzezeniam, po polsku. Pozdrawiam i do nastepnego
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
Mam pytanie. Dizisaj sie zarejstrowalem i chcialbym sie dowiedziec czy ta oferta jest nadal wazna? i po ilu dniach dostane 5 euro ? Prosze o odpowiedz.
Pozdrawiam:)
 
szmejek 0

szmejek

Użytkownik
ja nie wiem, nie odpowiem Ci na to pytanie...
jezeli dobrze pamietam to kasa była automatycznie po rejestracji, ale moge sie mylić...
promocja zaczęła sie dosyc dawno, pewnie juz minela...
 
M 0

marcin79

Użytkownik
Tamtej promocji juz kupe czasu nie ma. Teraz z tego co widze na ich stronce jest zupelnie inna forma. 20 euro wplacasz 25 dostajesz dodatkowo.
 
M 0

marcin79

Użytkownik
Nie ma jak post pod postem ale co ja widze co sie dzieje. Strona sie zmienia na nasza korzysc. I dobre kursy byly nawet na 1 kolejke OE. Zakladal ktos juz u nich druzyne w grze o jackopta? Chetnie sie do kogos przylacze.
 
S 0

snoopd

Użytkownik
Dodany zostal polski jezyk .. Strona niestety bardzo muli... Wyplacal ktos tam ostatnio kase ? Ugrana z bonusa 5 euro ? Bo minum wyplaty to jest 30 euro :/
 
M 0

marcin79

Użytkownik
Sprawdzalem tylko na bwin, bo tylko tam mam jeszcze konto. Tam jest 7.85 a u nich 8.50. Roznica moze nie jest jakas kolosalna ale zawsze to roznica.
 
Do góry Bottom