>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 euro bonus! Nowy bukmacher!

M 0

marcin79

Użytkownik
Tez ich o to zapytalem. Skan dowodu musi byc. Jesli gosc, z ktorym grales wczesniej juz wyslal kopie to juz nie beda o to pytac. Odpowiedzieli mi krotko. Nie mozna zweryfikowac graczy, nie ma kasy. Jezeli grasz przeciwko wielu graczom tez moga Cie poprosic o dowod. Szansa na wyplate zalezy od tego czy grasz na serio czy masz 30 slupow. Ja sobie powoli odpuszczam stryyke.de bo mnie draznia te stawki 50 centowe. Na stryyke.com jest zupelnie inaczej. Przelozylem sobie wlasnie moja kase na stryyke. com i teraz walcze tam.
 
M 0

marcin79

Użytkownik
Dokladnie tak jak mowi Kropek. Najpierw wchodzisz na account i stamtad wybierasz opcje transfer. Jesli nie masz min 5 Euro to nie mozesz przelac w ogole nic. Troche zachodu jest nie powiem ale daje rade. Zakladal tam z ktos was juz jakas druzyne do ktorej mozna sie przylaczyc?
 
R 0

robsonex

Użytkownik
Wypłacają kasę, ja zleciłem trochę ponad 7 ojro. W księgowaniu na koncie bankowym zauważyłem, że jest pobrana opłata za przelew zagraniczny 8 PLN - lipex.
 
xavi_6 0

xavi_6

Użytkownik
Ja miałem 5,86 ojro i przelałem na stryyker.com, gdzie jak narazie mam 16 ojro ???? .. i mam takie pytanie czy mogę to już wypłacić .. i czy wogóle mi się to uda? .. z góry dzięki za odpowiedz ????
 
K 0

kusiu

Użytkownik
Rowniez wyplacilem z tego buka - 8 Euro.

- Wyslalem skan dowodu
- plus dodatkowo skan odrecznie napisanego podania o wyplate (bez sensu)

Na szczescie mBank nie pobiera zadnych idiotycznych prowizji za przewalutowanie ???? Kasa byla na koncie na drugi dzien.
 
K 0

kusiu

Użytkownik
Nie chcieli.

Tylko moj skan dowodu i pisemna prosba z suma do wyplaty. Ci z ktorymi sie zakladalem sa &quot;pro&quot; i dlugo juz tam graja.
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
1


2


pierwsza wyplate zlozylem 16 czerwca czyli 2 tygodnie temu, jakos sie nie chwapili z wyplata, w niedziele i poniedzialek tj 27 i 28 czerwca napisalem lacznie z 15 maili na rozne adresy ktore znalazlem i dzis juz kasa jest a druga wyplata bez problemow w 2 dni
oczywiscie musialem miec zweryfikowane konta graczy z krtorymi gralem a ze mialem czesc zweryfikowanych to wyplacilem czesc kasy, ale 30e droga nie chodzi
jak narazie po party poker i ibetx trzecia kasa za free ????
 
dziubi123 0

dziubi123

Użytkownik
To juz nic nie rozumiem !!!! Jedni mowia ze chca dowody ludzi a inni mowia ze nie chca !!!
Jak jest na prawde??
 
Do góry Bottom