>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

5. - 6. kolejka Kwalifikacje Euro 2020 [5.09-10.09.2019]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi






Kursy od: STS

Zapraszamy do dyskusji oraz do podawania Typów popartych analizą na zbliżające się spotkania kwalifikacji do Euro 2020.

Uwaga!
Do spotkań Słowenia - Polska oraz Polska - Austria utworzone są osobne tematy!
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Finlandia - Grecja
W moich oczach Finlandia ma bardzo duże szanse na wygranie tego pojedynku i kurs powyżej 2 jest naprawdę bardzo atrakcyjny. Skandynawowie na własnym obiekcie grają naprawdę bardzo dobrze. Ratinan Stadion to ciężki teren dla każdej reprezentacji, która przyjeżdża tam grać mecz. W składzie Finlandii mamy świetnego napastnika Teemu Pukki, który podbija aktualnie Premier League - po 4 kolejkach ma na swoim koncie 5 bramek i ustępuje w klasyfikacji strzelców tylko Aguero, który strzelił o 1 bramkę więcej dla zespołu z Manchesteru. Grecja to już nie jest ta sama reprezentacja, którą kojarzymy z poprzednich lat - ok, nadal mają serce do walki, ale to chyba za mało na poukładaną reprezentacją Finlandii. Ostatni mecz Skandynawów na Ratinan Stadion w poprzedniej kolejce odbył się przeciwko Bośni Hercegowinie, który pewnie wygrali 2:0 i obie bramki strzelił Pukki, następnie był wyjazd do Liechtensteinu, który także wygrali 0:2 i Teemu znowu wpisał się na listę strzelców, ale w tym meczu tylko jeden raz dając otwarcie wyniku. Grecja rozegrała dwa mecze u siebie w kraju - pierwszy mecz przeciwko Włochom, który przegrali 0:3, następnie przeciwko Armenii - ten mecz przegrali 2:3. W tej kolejce mają wyjazd do Finlandii, a następnie wracają do Aten na Olympic Stadium of Athens "Spiros Louis", gdzie zagrają z Liechtensteinem i właśnie w tym meczu powinni szukać punktów. Jeżeli chodzi o sytuację w tabeli grupy J to Finlandia po 4 meczach ma na koncie 9 punktów i zajmuje 2 miejsce zaraz za reprezentacją Włoch, natomiast Grecja zgromadziła 4 punkty i jest na miejscu 4. Matematycznie Grecja ma jeszcze szanse na to, żeby awansować na Euro 2020, ale według mnie piłkarsko im się to nie należy. Ja stawiam w tym meczu na gospodarzy.

Finlandia 1 @2,20 STS   
Teemu Pukki strzeli gola @2,95 Betclic   
 
Otrzymane punkty reputacji: +81
K 1,1K

kobra1234

Użytkownik
Serbia - Portugalia 2,19       

Sam kurs złapałem po 2,40 już 2 tygodnie temu, aktualnie wynosi mniej więcej 2.19. Serbowie zmienili trenera (nie znam) i zagrają w tym spotkaniu przeciwko drużynie, której morale po zwycięstwie w Lidze Narodów jest wysokie. Bałkańcy maja naprawdę dobrą drużynę, ale nie porównujmy tego z Porugalczykami. Atak Felix - Cristiano - Silva, pomoc Bruno Fernades, Ruben Neves, boki obrony Semedo/Cancelo, Guerrero. Trochę słabszy środek obrony, ale i tak wymieniłem postacie tylko kluczowe tej drużyny, bo piłkarzy bardzo dobrych maja dużo więcej (Pereira, William Carvalho, Pepe, Patricio, Joao Mario, Moutinho, Jota).

Ciężko będzie nowemu trenerowi Serbów od razu poukładać tą drużynę z tak trudnym przeciwnikiem, a Portugalczycy tego zwycięstwa zwyczajnie potrzebują żeby nie zaprzepaścić szans na kwalifikacje do turnieju. W pierwszym meczu padł remis, ale optyczna przewagę mieli Portugalczycy. 

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
kombajn 163,1K

kombajn

Użytkownik


Izrael - Macedonia Północna
5 IX 2019; 8.45 PM | Beer Szewa; Turner Stadium

Po świetnym początku eliminacji Izraelczycy mogą awansować na mistrzostwa Europy - pierwszy raz w swojej historii. Ostatnio co prawda 'dostali zadyszki' (0:4 z Polską), ale na własnym stadionie potrafili sobie poradzić np. z Austrią (4:2). To właśnie wygrana z Austriakami wg mnie będzie kluczowa w aspekcie awansu. Izraelczycy chcąc utrzymać punkt przewagi nad Austrią muszą ruszyć do przodu i próbować zdobyć bramkę/wygrać mecz, ale ja nie chcę typować w tym meczu rozstrzygnięcia. Obrona Izraelczyków, delikatnie ujmując, mnie nie przekonuje i skupiam się na zdarzeniu 'BTS', gdzie przewiduję, że obu zespołom powinno się udać strzelić co najmniej po jednej bramce! Kurs powyżej 2 chętnie przetestuję – wczoraj u n i b e t ‘dawał jeszcze’ 2.18….
Wystarczy popatrzyć na zestawienie obu ataków - Eran Zahavi czy Moanes Dabour z jednej strony oraz Goran Pandev czy Ivan Trickovski, który w samym sierpniu strzelił siedem bramek dla swojego AEK Larnaca, z drugiej.

Obie Drużyny Strzelą Bramki - BTS (Both Teams To Score)
2.10 | S T S


      
1:1
      

IZRAEL:
GK: Ariel Harush – Sparta (Netherlands); Ofir Marciano – Hibernian (Scotland); Yoav Gerafi – Hapoel Tel Aviv (Israel)
DF: Omri Ben Harush – Lokeren (Belgium); Eli Dasa – no club; Orel Dgani – Hapoel Tel Aviv (Israel); Loai Taha – Hapoel Be’er Sheva (Israel); Ben Bitton – Hapoel Be’er Sheva (Israel); Hatem Abd Elhamed – Celtic (Scotland); Raz Shlomo – Hapoel Tel Aviv (Israel)
MF: Bibras Natkho – Partizan (Serbia); Eran Zahavi – Guangzhou R&amp;F (China); Beram Kayal – Charlton Athletic (England); Almog Cohen – Maccabi Netanya (Israel); Dor Peretz – Maccabi Tel Aviv (Israel); Dan Glazer – Maccabi Tel Aviv (Israel); Yonatan Cohen – Maccabi Tel Aviv (Israel); Gadi Kinda – Beitar (Israel)
FW: Tomer Hemed – Charlton Athletic (England); Moanes Dabour – Sevilla (Spain); Dia Saba – Guangzhou R&amp;F (China); Manor Solomon – Shakhtar (Ukraine); Shon Weissman – Wolfsberger (Austria)

MACEDONIA PÓŁNOCNA:
GK: Stole Dimitrevski – Rayo Vallecano (Spain); Dejan Iliev – Sereï (Slovakia); Damjan Shishkovski – Rabotnichki (Macedonia)
DF: Ezgjan Alioski – Leeds United (England); Visar Musliu – Fehérvár (Hungary); Kire Ristevski – Újpest (Hungary); Darko Velkovski – Rijeka (Croatia); Gjoko Zajkov – Charleroi (Belgium); Egzon Bejtulai – Shkendija (Macedonia)
MF: Enis Bardhi – Levante (Spain); Elif Elmas – Napoli (Italy); Stefan Spirovski – Ferencváros (Hungary); Boban Nikolov – Fehérvár (Hungary); Arijan Ademi – Dinamo (Croatia); Kire Markoski – AEL (Cyprus); Marjan Radeski – Shkendija (Macedonia); Ljupcho Doriev – Akademija Pandev (Macedonia)
FW: Goran Pandev – Genoa (Italy); lija Nestorovski – Udinese (Italy); Aleksandar Trajkovski – Mallorca (Spain); Ivan Trichkovski – AEK (Cyprus); Vlatko Stojanovski – Nîmes (France); Krste Velkoski – Sarajevo (Bosnia and Herzegovina)
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Izrael - Macedonia Północna
Popieram typ na BTTS w meczu użytkownika @kombajn - sam też to mam zamiar grać. Opisywać nie zamierzam, bo powieliłbym to co kolega już napisał. Więc pozwolę sobie odesłać Was do jego analizy

BTTS - tak @2,10 STS   

Gibraltar - Dania
Krótko mówiąc - szykuje nam się pogrom. Drużyna gospodarzy jest zwyczajnie bardzo słaba, przegrywają co się da oprócz paru meczów z równie bardzo słabymi drużynami, w których mogą powalczyć. Jak przyjeżdża do nich mocna ekipa czy też oni jadą grać przeciwko klasowemu rywalowi dostają po prostu srogie bęcki. Nad składem gospodarzy nie będę się tu pochylać, są to po prostu amatorzy - niektórzy ich z szacunku nazywają półzawodowcami, ale każdy wie jak jest. Natomiast reprezentacja Danii jest naprawdę bardzo dobrze poukładana, w składzie mają nazwiska, które odgrywają kluczowe postacie w swoich klubach, a największą gwiazdą zespołu jest Eriksen, który na co dzień występuje w Tottenhamie. To, że Dania wygra ten mecz jestem pewny, ale pytanie jest teraz kluczowe - jaką różnicą bramek? Wg mnie sporą, Gibraltar z mocniejszymi reprezentacjami traci sporo goli, a obecna sytuacja Danii w tabeli grupy D nie jest jakoś wybitnie dobra, ponieważ mają tylko 5 punktów po 4 meczach i plasują się na 2 pozycji, a Szwajcaria, która zajmuje 3 miejsce ma tylko o jednej punkt mniej. W 6 kolejce goście tego meczu mają również wyjazdowy mecz przeciwko Gruzji, a tam gra się ciężko każdej reprezentacji. W meczu przeciwko Gibraltarowi dobrze byłoby podnieść morale drużyny, strzelić sporo bramek i jechać w dobrych nastrojach na kolejny mecz. Ja myślę, że w tym meczu zobaczymy sporo bramek.

Over 4,5 goli w meczu @2,25 STS   
Over 5,5 goli w meczu @3,60 STS   
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
cytat z dnia 3 września 2019 15:45 przez kobra1234Serbia - Portugalia 2,19

Sam kurs złapałem po 2,40 już 2 tygodnie temu, aktualnie wynosi mniej więcej 2.19. Serbowie zmienili trenera (nie znam) i zagrają w tym spotkaniu przeciwko drużynie, której morale po zwycięstwie w Lidze Narodów jest wysokie. Bałkańcy maja naprawdę dobrą drużynę, ale nie porównujmy tego z Porugalczykami. Atak Felix - Cristiano - Silva, pomoc Bruno Fernades, Ruben Neves, boki obrony Semedo/Cancelo, Guerrero. Trochę słabszy środek obrony, ale i tak wymieniłem postacie tylko kluczowe tej drużyny, bo piłkarzy bardzo dobrych maja dużo więcej (Pereira, William Carvalho, Pepe, Patricio, Joao Mario, Moutinho, Jota).

Ciężko będzie nowemu trenerowi Serbów od razu poukładać tą drużynę z tak trudnym przeciwnikiem, a Portugalczycy tego zwycięstwa zwyczajnie potrzebują żeby nie zaprzepaścić szans na kwalifikacje do turnieju. W pierwszym meczu padł remis, ale optyczna przewagę mieli Portugalczycy. 
 
A czy przypadkiem Portugalia po wygraniu Ligi Narodów "Final four" w czerwcu nie ma zapewnionego awansu na turniej?
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
cytat z dnia 3 września 2019 22:22 przez rekretyper

A czy przypadkiem Portugalia po wygraniu Ligi Narodów "Final four" w czerwcu nie ma zapewnionego awansu na turniej?
W finałach Ligi Narodów dywizji A (najwyższej) wzięli udział zwycięzcy czterech grup (Portugalia, Holandia, Anglia i Szwajcaria). Portugalia wygrywając turniej finałowy przeszła do historii i zarobiła sześć milionów euro, ale nie zapewniła sobie awansu na Euro 2020. Nadal musi zająć pierwsze lub drugie miejsce w swojej grupie eliminacyjnej (ma dwa punkty po dwóch meczach i zajmuje trzecie miejsce, ale ma o jeden mecz rozegrany mniej).

Tutaj masz to ładnie opisane:
https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2018-01-24/liga-narodow-a-awans-na-euro-2020-jak-to-dziala/
 
larson90 427

larson90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje EURO 2020
Godzina: 20:45
Spotkanie: Izrael-Macedonia
Typ: 1
Kurs: 1,81
Bukmacher: Betclic
Analiza: 

Spotkanie bardzo ważne dla obu ekip. Jesteśmy prawie na półmetku kwalifikacji i z tej grupy oczywiście 1 miejsce jest zarezerwowane dla nas. Nie widzę innej opcji. O drugie miejsce będą się bić 4 zespoły: Izrael, Austria, Słowenia i Macedonia. Dla tych ostatnich to mecz o wszystko. Porażka praktycznie przekreśli ich szanse bo w perspektywie mają wyjazdy do Widnia i Warszawy. To wszystko sprawi że goście będą musieli zaryzykować a to moim zdaniem skończy się dla nich źle. Izrael u siebie gra bardzo dobrze. Oczywiście, w 1 meczu remis ze Słowenią ale już mecz z Austrią pokazał ich siłę u siebie. Zahavi i Dabbur to duet, który u siebie potrafi rozmontować każdą defensywę. 
Macedończycy wygrali jeden mecz z zdecydowanie najsłabszą Łotwą z którą stracili nawet gola (jedyny gol Łotyszy). Zremisowali niespodziewanie ze Słowenią i po tym meczu wydawało się, że nabrali wiatru w żagle. W meczu z Polską spisali się w moim odczuciu bardzo fajnie, tym bardziej dziwi potem ich pogrom przez Austriaków. Ten mecz był słaby bo nie oddali nawet jednego celnego strzału na bramkę. 
Moim zdaniem siła ofensywna Izraela zaważy i w tym meczu powinni pewnie pokonać gości, czym grono kandydatów do 2 miejsca się ograniczy do 3 ekip. Dla odważnych polecam handicap -1 na gospodarzy. 
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik

RUMUNIA VS. HISZPANIA 
RUMUNIA (4-1-2-1-2): Tatarusanu; Benzar, Chiriches, Nedelcearu, Stefan; Marin; Deac, Maxim; Hagi; Keseru, Puscas
HISZPANIA (4-3-3): De Gea; Dani Carvajal, Sergio Ramos, Llorente, Alba; Busquets, Rodri Hernandez, Fabian Ruiz; Suso, Paco Alcacer, Mikel Oyarzabal

- Reprezentacja Rumunii całkiem nieźle radzi sobie w tych eliminacjach ,po przegranej z Szwecją zdobywają punkty już w każdym kolejnym meczu ,pomijając wygraną nad Wyspami Owczymi warto zwrócić uwagę na wyjazdowy remis z Norwegią (2-2) czy na pewną wygraną (także na terenie rywala) Maltą (4-0) 
- W wysokiej formie są napastnicy zespołu gospodarzy C. Keșerü (już 5.goli w tych eliminacjach / gracz Ludogorets 6.meczy/5.goli liga) oraz gracz Angielskiego Reading FC ,G. Puşcaş (3.gole eliminacje i liga 5/2 przeszedł tam z Interu za 10mln)
- Gospodarze bez  Chipciu (zawieszenie / czerwona kartką z Maltą) oraz kontuzjowanego Bancu.
- Reprezentacja Hiszpanii bez dwóch zdań jest faworytem tego meczu i z kompletem zwycięstw przewodzą w grupie F ,warto wspomnieć o wygranych nad Szwecją (3-0) czy też Norwegią (2-1) ,ciekawe że jednym z najlepszych strzelców obok Moraty jest Sergio Ramos (obaj po 3.gole)
- Jeśli chodzi o braki to zabraknie właśnie wyżej wspomnianego Moraty, Marco Asensio, Isco oraz Inigo Martinez stąd też o szczebel wyżej grają zwycięzcy europejskiego turnieju U-21 Unai Nunez, Dani Ceballos, Fabian Ruiz oraz Mikel Oyarzabal
- Przy niezłej dyspozycji Rumunów i gorącym terenie jakim na pewno będzie Arena Naţională w Bukareszcie liczę że oprócz wygranej gości zobaczymy gola po stronie miejscowych.

typ: obie strzelą @ 2.06 / unibet   
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Włochy vs Polska lub remis x Francja (-1.5)
AKO: 2.19/betfan
Stawka: 2j


Początkowo w tym kuponie miał być również typ na delikatny handicap w stronę Anglików jednak zupełnie to odpuszczam, bo dodając ten typ po kursie 1.24 tracę możliwość gry bez podatku. Bez większej analizy, gdyż poszedłem po najniższej linii oporu. Włosi mimo, że swoje najlepsze czasy mają już za sobą to wyglądają pewnie w tych kwalifikacjach. Komplet punktów po 4 spotkaniach i zaledwie jedna stracona bramka. Piłka Ormiańska poszła mocno do przodu jednak reprezentacja ma na swoim koncie sensacyjną porażkę na własnym stadionie z Gibraltarem. Uważam, że Włosi powinni spokojnie wygrać to spotkanie i to na nich rzucam swój pierwszy becik. Rzadko gram w stronę polskich reprezentacji/klubów jednak uważam, że nasza reprezentacja jest na tyle stabilna i mocna, że wywiezie jeden punkt ze Słowenii. Nasza gra do tej pory nie zachwycała, a mimo to mamy komplet punktów bez straconego gola. Nasi rywale poza fantastycznym bramkarzem jakim jest Jan Oblak nie dysponują wieloma klasowymi zawodnikami, więc jakość sportowa również jest po naszej stronie. Dla mnie jeden punkt to obowiązek. Do tego dokładam handi na mistrzów świata przeciwko Albanii. Mimo, że Deschamps zapewne da pograć paru nowym zawodnikom to ten mecz powinien skończyć się sporą wygraną gospodarzy, a dwie bramki przewagi to obowiązek. Dwie jednostki, gdyż to tylko reprezentację, bo przy podobnym prawdopodobieństwie na kluby byłyby to minimum 3 jednostki. Mam nadzieję, że rozpoczniemy ten miesiąc od spokojnego plusa.
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
IRLANDIA (4-2-2): Randolph; Coleman, Duffy, Keogh, Stevens; Robinson, Hendrick, Hourihane, McClean; McGoldrick, Hogan
SZWAJCARIA (3-5-2): Sommer; Elvedi, Schar, Akanji; Mbabu, Fernandes, Xhaka, Freuler, Rodriguez; Embolo, Seferovic

- Reprezentacja Irlandii udanie zaczęła te eliminacje i po 4.kolejkach jest niepokonana  i z 10.punktami przewodzi w grupie D, po dwóch zwycięstwach nad Gibraltarem (2-0 i 1-0) ,wygranej nad Gruzją (1-0) i wyjazdowym remisie z Danią (1-1).
- W szeregach gospodarzy nie zobaczymy kontuzjowanych Doherty , Westwood, Maguire, McCarthy oraz Arter.
- Szwajcarzy z racji tego ,że dostali się do top4 finałów ligi narodów (ostatecznie czwarte miejsce) w eliminacjach do mistrzostw europy rozegrali tylko dwa spotkania. Pierwsze z nich z Gruzją (2-0 wyjazd) a drugie (3-3 u siebie) z Danią ,a mecz ten na pewno będzie pamiętny z tego ,bo przecież drużyna V. Petković  praktycznie do 84.minuty wygrywała 3-0.
- Przyjezdni dziś bez Shaqiri , Zuber , Sow , Klose oraz Drmic.
- W tej grupie w walce o awans oprócz uczestników dzisiejszej rywalizacji będą liczyć się jeszcze Duńczycy ,bo bądźmy poważni Gibraltar i Gruzja to dostarczyciele punktów dla reszty reprezentacji ,liczę na wyrównany mecz z małym wskazaniem na przyjezdnych ,ale i Irlandia powinna coś strzelić także bts wydaję mi się dziś całkiem prawdopodobne.

typ: obie strzelą @ 2.23 / unibet   
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Trochę minęło od regularnego udzielania się przeze mnie... ;)

Ode mnie poniżej parę typów po niskich kursach, zagrane przeze mnie w AKO na Unibecie.

Do każdego typu analiza jest prosta, mianowicie silna / solidna europejska drużyna narodowa bije o wiele więcej rożnych niż rywal, którym jest europejski ogórek. Proste i raczej sprawdzające się podejście. Mam nadzieję, że nie zabraknie - jak to często bywa w tym przypadku - tego jednego rożnego :)

Rumunia - Hiszpania
*  2 więcej rogów - @1,13  
Gibraltar - Dania
*  2 więcej rogów (-5) - @1,35  
Wyspy Owcze - Szwecja
*  2 więcej rogów - @1,25  
Norwegia - Malta
*  1 over 7.5 rogów - @1,43  

AKO: @2.73
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje EURO 2020
Godzina: 20:45
Spotkanie: Słowacja - Chorwacja
Typ: over 3.5 żółtych kartek
Kurs: 1.55
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:

Słowacja jak do tej pory w kwalifikacjach Euro 2020 zbieram calkiem duzo kartek. Z Wegrami 4, Walia 7, Azerbejdzanem 0. Chorwacja natomiast jak na ich standardy na razie gra dosyc spokojnie pod wzgledem indywidualnych kar. Z Azerbejdzanem 0, Wegrami 1, Walia 5. Generalnie z tego co zauwazylem to Slowacy sporo kartek zbieraja w meczach w ktorych im nie idzie. W piatkowym spotkaniu to Chorwaci beda faworytami wiec szansa na kartki po stronie gospodarzy powinna byc. Po za tym goscie tez lubia ostry futbol i spodziewam sie zacietego starcia. Sedzia meczu tez nie jest bez znaczenia a bedzie nim Felix Brych ze srednia 4.40 kartki. Jest to gosc bardzo dobry jesli chodzi o kartkowanie wiec probuje.
 
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Witam Panowie

Patrząc na jutrzejsze mecze eliminacyjne do Euro 2020. Rzucił mi się w oczy mecz między Niemcami a Holandią.
Uważam że tym razem Holendrzy zgarną 3 pkt. Patrząc na tabele grupy C, Holandia ma tylko 3 pkt liderem jest Irlandia Północna która ma 12 pkt. Fakt Holandia ma rozegrane tylko dwa mecze ale mimo wszystko musi gonić Niemcy 9 pkt i Irlandię Północną. Dla mnie Holendrzy muszą ten mecz wygrać bo inaczej ich szanse awansu jeszcze bardziej się oddalą. Co do osłabień to po stronie Niemiec nie zagra Sane (kontuzja kolana). Co do absencji w teamie Pomarańczy to nic mi nie wiadomo.

handi +1 Holandia 1.85 Uni     

Wynik końcowy 2:4 dla Holandii
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Estonia - Białoruś, Białoruś wygra (remis = zwrot), kurs 1.68, Fortuna    

W 5. kolejce kwalifikacji do Mistrzostw Europy - Estonia podejmie u siebie Białoruś. Sytuacja obu drużyn w grupie C jest w opłakanym stanie, bo obie jeszcze nie zdobyły punktu, chociaż lepsze wrażenie sprawiła reprezentacja Białorusi.

Estońska piłka mocno kuleje w ostatnich latach - głównie za sprawą braku gwiazd zarówno w reprezentacji, jak i rodzimej lidze. Ich styl jest mocno defensywny - często bronią się całym zespołem z nadzieją na stały fragment lub kontrę, która przyniesie im korzystny rezultat. Dość powiedzieć, że liderem ich reprezentacji jest 35-letni Konstantin Vassiljev, który niedawno biegał na boiskach Ekstraklasy i najlepsze lata swojej kariery ma definitywnie za sobą.

W przypadku Białorusi, która w głównej mierze bazuję na piłkarzach rodzimej ligi, szczególnie na piłkarzach BATE Borysów - poziom jest zdecydowanie wyższy. Co prawda ich sytuacja w grupie nie daje większych nadziei na awans, jednak warto wyróżnić ich rywalizację z Niemcami z którymi stracili tylko 2 gole, głównie za sprawą szczelnej defensywy (podczas gdy Estonia została rozbita 8-0), czy też mecz z Irlandią Północnej w delegacji, gdzie byli bardzo blisko zdobycia 1 punktu, ale ostatecznie musieli uznać wyższość Irlandczyków po golu z 87 minuty.

Biorąc pod uwagę potencjał kadrowy gości i bardzo słabą postawę formacji defensywnej gospodarzy - Białorusini są faworytami do zdobycia swoich pierwszych 3 punktów w tych kwalifikacjach. Typ zabezpieczam zwrotem w przypadku remisu w tej rywalizacji.
'
Przewidywany wynik: 0-1 dla Białorusi
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Estonia - Białoruś
Skład Estończyków jest słaby (nie będę udawał znawcy tych zawodników, bo tak po prostu nie jest), rzuca się tylko jedno nazwisko w ich zespole, a mianowicie obrońcy - Ragnar Klavan, który miał okazję pograć na wysokim poziomie - Eredivisie, Bundesliga, Premier League, a obecnie 33 latek występuje we włoskim Cagliari, które gra w Serie A. U gości też szału nie ma jeżeli chodzi o zawodników, ale mamy tu zawodników głównie z BATE, praktycznie co roku gra w europejskich pucharach. Ci zawodnicy na pewno robią różnicę poziomu patrząc na ich dzisiejszego przeciwnika. Oba zespoły na swoim koncie w grupie C nie mają jeszcze ani jednego punktu, ale nie ma co się dziwić jak są tu jeszcze Niemcy, Holandia i Irlandia Północna. Ogólnie Białorusini nie wypadli źle w meczu przeciwko Niemcom, gdzie przegrali tylko 0:2 na własnym obiekcie, a w drugim meczu przeciwko Irlandii przegrali 0:1, także u siebie. Dzisiaj przeciwnik wręcz idealny na trochę niższym poziomie do tego, aby się przełamać i wygrać mecz (obecnie Białoruś jest od 4 meczy bez wygranej). Estonia natomiast przegrała dotychczas u siebie z Irlandią 1:2, następnie na wyjeździe w Niemczech dostali lekcję gry w piłkę i polegli 8:0. Dzisiaj widzę w tym meczu 3 punkty dla Białorusi, a kiedy mają zdobyć punkty w tym kwalifikacjach jak nie w takim meczu? 

Białoruś 2 @2,55 STS   

Słowacja - Chorwacja 
Zacznę od Słowacji - mają swoich dwóch liderów - Skriniar - podstawowy środkowy obrońca Interu, który zaczyna swój trzeci sezon w Mediolanie; Hamsik - 32-latek, który od tego połowy sezonu 18/19 gra w Chinach. Ok, teraz pytanie? Czy to wystarczy na wywalczenie punktów z wicemistrzem świata? W moim odczuciu to zbyt  mało. Pozostali zawodnicy gospodarzy grają w solidnych zespołach, ale nieliczących się w europejskiej piłce i są po prostu przeciętni (nie ujmując nikomu) - nie ma się co oszukiwać. Co do składu Chorwacji wygląda to zgoła odmiennie - Lovren, Modric, Brozovic, Badelj, Perisic, Rebic - myślę, że tutaj nie muszę dopisywać klubów w jakich występują Ci zawodnicy, natomiast reszta zawodników to dość solidne nazwiska liczące się w swoich klubach. Chorwacja straciła głupio punkty w meczu wyjazdowym przeciwko Węgrom, gdzie przegrali 2:1, w tabeli grupy E jest bardzo ciasno - na 1 miejscu są Węgry z 9 punktami, ale mają o 1 mecz rozegrany więcej niż dzisiejsi rywale, natomiast na 2 miejscu jest Słowacja z 6 punktami, a zaraz za nimi na 3 miejscu z tą samą ilością punktów jest Chorwacja. Słowacja za 3 dni gra przeciwko Węgrom na ich obiekcie, gdzie na pewno będzie im łatwiej poszukać punktów niż w dzisiejszym meczu, co też nie oznacza, że dzisiaj odpuszczą bo tak na pewno nie będzie, ale Chorwacja jest po prostu drużyną bardziej doświadczoną, mądrzejszą i co najważniejsze - mocniejszą. Oczywiście nazwiska na papierze nie grają, ale umiejętności zawodników są na zupełnie innym poziomie. Słowacja ma super win streak na własnym obiekcie, ale w końcu musi się to skończyć,a kiedy jak nie dzisiaj przeciwko tak mocnej drużynie z Bałkanów? Myślę, że Chorwacja zdobędzie w dzisiejszym meczu 3 punkty po bardzo trudnym meczu.

Chorwacja 2 @2,35 STS   

Niemcy - Holandia
Zapowiada się bardzo ciekawy mecz. Holandia odradza się po ostatnich blamażach, natomiast Niemcy w zasadzie maja dość mocno przebudowaną drużynę, co może nie wystarczyć do zdobycia dobrego wyniku w tym meczu. Jak ma strzelać dla Holandii ktoś gole, to uważam, że będzie to Depay, który ma aktualnie świetną formę strzelecką w Ligue 1. Obecnie po 4 kolejkach Memphis zdobył już 4 bramki, a w obecnych kwalifikacjach do EURO 2020 ma na swoim koncie po 2 meczach 3 bramki, z czego jednego gola zdobył już w Holandii przeciwko Niemcom. 

Depay strzeli gola - TAK @3,0 STS   dużo nie brakło.. :(
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Witam,
mam małą ciekawostkę a mianowicie polecam na Betfanie zagrać mecz San Marino - Belgia, San Marino nie strzeli gola kurs 1.49, gdzie na innych bukach waha się 1.10-1.15, także trzeba wykorzystać gapiostwo zanim poprawią. 
Wiadomo że mało prawdopodobne żeby San Marino strzeliło bo ich stosunek bramek w eliminacjach to 0:20 :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
cytat z dnia 6 września 2019 13:47 przez szympoWitam,
mam małą ciekawostkę a mianowicie polecam na Betfanie zagrać mecz San Marino - Belgia, San Marino nie strzeli gola kurs 1.49, gdzie na innych bukach waha się 1.10-1.15, także trzeba wykorzystać gapiostwo zanim poprawią. 
Wiadomo że mało prawdopodobne żeby San Marino strzeliło bo ich stosunek bramek w eliminacjach to 0:20 :D
Nie ma już chyba tego zakładu, albo źle szukałem. Za to znalazłem coś takiego, w sumie praktycznie to samo zdarzenie.

San Marino wygra lub obie drużyny strzelą. NIE 1.48
 
larson90 427

larson90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje EURO 2020
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy - Holandia
Typ: BTS+over 2,5
Kurs: 1,74
Bukmacher: Betclic
Analiza: 
Chyba najciekawszy mecz tych eliminacji. Ekipy z topu, które ostatnio często ze sobą rywalizują i bardzo często są to widowiska najwyższych lotów. W grupie C prowadzi po komplecie wygranych Irlandia Północna, która jednak nie mierzyła się ani z Niemcami ani z Holandią, więc te ekipy wszystko mają w swoich nogach. Oranje rozegrali tylko 2 mecze. Wygrali u siebie z Białorusią 4-0 i przegrali z Niemcami 2-3. Gospodarze oprócz wygranych z Holendrami, wygrali jeszcze z Białorusią 2-0 i Estonią 8-0. W tej grupie jak widać średnia 4 goli na mecz to standard. Jeśli spojrzymy na H2H tych ekip to na ostatnie 5 meczy tylko w jednym był wynik underowy a w dwóch nie padł BTS. Ostatnie dwa mecze tych drużyn widziałem i były bardzo wyrównane i ofensywne. WIdać, że oba zespoły są w budowie i defensywy nie są zgrane, natomiast potencjał ofensywny w obu drużynach jest duży. Spodziewam się dzisiaj wyniku, który pokryje nawet linię 3,5 a to że obie strzelą myślę że jest jeszcze pewniejsze. Dla bezpieczeństwa gram jednak linię 2,5 gola+BTS. 
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Nie ma już chyba tego zakładu, albo źle szukałem. Za to znalazłem coś takiego, w sumie praktycznie to samo zdarzenie.

San Marino wygra lub obie drużyny strzelą. NIE 1.48
No zdjęli już ja zdążyłem :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom