>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Fortuna bonus

49s kolor bonus ball

S 32

szymfon

Użytkownik
wudar72, pozwolisz, że z racji braku Twojego czasu pozwolę sobie kontynuować codzienne pisanie w tym temacie? Bo z tego co widzę, system jest przyjemny i, co najważniejsze, skuteczny, więc dobrze by było, żeby jak największa liczba użytkowników z niego skorzystała ???? Tak więc z Twoim przyzwoleniem postarałbym się, żeby temat żył i zbierał rzesze zwolenników :grin:
Pozdrawiam!
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
wudar72, pozwolisz, że z racji braku Twojego czasu pozwolę sobie kontynuować codzienne pisanie w tym temacie? Bo z tego co widzę, system jest przyjemny i, co najważniejsze, skuteczny, więc dobrze by było, żeby jak największa liczba użytkowników z niego skorzystała ???? Tak więc z Twoim przyzwoleniem postarałbym się, żeby temat żył i zbierał rzesze zwolenników :grin:
Pozdrawiam!
Masz moje błogosławieństwo :grin::grin::grin:
Jak masz czas i ochotę to jestem jak najbardziej za????
 
M 8

mgawo

Użytkownik
Chciałbym jeszcze przytoczyc raz pytanie z pierwszej strony tego wątku, mianowicie: co sądzicie, żeby grać oscylatorem jedną kulę cały czas, stawkując 5-10-15-20 itd?
 
S 32

szymfon

Użytkownik
Chciałbym jeszcze przytoczyc raz pytanie z pierwszej strony tego wątku, mianowicie: co sądzicie, żeby grać oscylatorem jedną kulę cały czas, stawkując 5-10-15-20 itd?
Śledząc ten temat i przeglądając historię &quot;kulek&quot;, uznałem, że system zaproponowany przez wudar72 jest bezpieczny i właściwie nie trzeba w nim niczego zmieniać ???? Oczywiście jak przyjdzie czarna seria to nie będzie ciekawie, ale prawdopodobieństwo trafienia jest na tyle duże, że być może czarna seria odwlecze się w nieskończoność :grin:

Wracając do głównego tematu, zastosuję stawkowanie, które zaproponował wudar72 na początku tematu, czyli 17j-44j-115j-257j-600j, bank 1033zł.
17.11.2014
Kolory: pomarańczowy, brązowy, zielony, żółty

Próg 1
Lunch: pomarańczowy
@1.62
Stawka 17j

--------------------------
✅27,54j
stan ✅10,54j

Próg 1
Tea: brązowy
@1.62
Stawka 17j

--------------------------
✅27,54j
stan ✅21,08j
 
M 8

mgawo

Użytkownik
Jak robicie stawkowanie dla dalszych progów? kwota poprzednia *2,25?
tzn dla &quot;po 600j&quot; będzie 1350, a po 1350 będzie 3037?
Btw, siadło ????
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Jak robicie stawkowanie dla dalszych progów? kwota poprzednia *2,25?
tzn dla &quot;po 600j&quot; będzie 1350, a po 1350 będzie 3037?

Btw, siadło ????
do trzeciego progu jest zysk,później już odrabianie tzn.stawka z dwóch ostatnich progów czyli np.
115+257/przez kurs -1,więc 372/0,62=600j
i po wygraniu zaczynasz od 44j
po przegraniu 600+257=857/0,62=1382j itd.itp
Oczywiście stawkowanie to rzecz indywidualna ja preferuje takie póki co,bo nic lepszego nie mam....
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 32

szymfon

Użytkownik
18.11.2014

Kolory: brązowy, pomarańczowy, zielony, żółty

Próg 1
Lunch: pomarańczowy
@1.62
Stawka 17j

-------------------------
✅27,54j
Stan ✅31,62j


Próg 1
Tea: fioletowy
@1.62
Stawka 17j

--------------------------
⛔17j
Stan ✅14,62j
 
M 8

mgawo

Użytkownik
wudar, mógłbyś podać jak robisz stawkowanie zaczynające od 24?
I - 24j
II - 63j
III - 164,5j
IV - ?
V - ?
VI - ?
Tutaj ten przelicznik widzę, że wybrałeś inny, a chciałbym grać tymi stawkami. Jak to mniej więcej dobierasz przy podnoszeniu progu? Stawkowanie rzecz najważniejsza i chciałbym działać poprawnie ;)
 
S 32

szymfon

Użytkownik
19.11.14
Kolory: fioletowy, pomarańczowy, brązowy, zielony
Próg 2
Lunch: fioletowy
@1.62
Stawka 44j

-----------------------------
✅71,28j
Stan ✅41,90j
Próg 1
Tea: zielony
@1.62
Stawka 17j

-----------------------------
✅27,54j
Stan ✅52,44j
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
wudar, mógłbyś podać jak robisz stawkowanie zaczynające od 24?
I - 24j
II - 63j
III - 164,5j
IV - ?
V - ?
VI - ?
Tutaj ten przelicznik widzę, że wybrałeś inny, a chciałbym grać tymi stawkami. Jak to mniej więcej dobierasz przy podnoszeniu progu? Stawkowanie rzecz najważniejsza i chciałbym działać poprawnie ;)
Pewnie że mogę,widzę że grasz za 24j więc chcesz wygrać 14,88j
Pierwsze trzy progi masz dobrze,IV jest progiem zwrotnym czyli suma trzech poprzednich progów 251,5/0,62=405,7j,kolejny próg to już suma stawek progu III i IV
IV-405,7j-po wygranej powrót na próg II
V-919,7j -powrót na próg III
VI-2137,8j-powrót na próg IV
Grasz dalej???;) bo chyba już nie ma sensu..
A gdyby jednak,no to proszę
VII-4931,5j
VIII-11402j
IX- 26344,4j
X- 60881,3j
XI-140686,5j
Ot,taki urok grania kursu @1,62 takim stawkowaniem
Nikogo oczywiście nie namawiam do takiego stawkowania każdy niech sobie sam stawkuje według swojego uznania
Kolega prosił to napisałem ????
Następny próg już nie przejdzie bo teoretycznie można postawić 45000 na jedną kulkę a wyszło by więcej
Piszę teoretycznie bo nigdy nie stawiałem takiej sumy i nigdy nie postawię :]
Oczywiście progi od VII napisałem już trochę bardziej dla wersji informacyjnej niż do grania bo kwoty są duże
Jak widać stawkę jaką wybrałeś za bazową czyli 24j jest tylko 7j większa od moich 17j jednak przy dalszych progach różnica jest już spora
I zalecam Ci oczywiście bardzo wielką ostrożność i zimną głowę bo ja już musiałem raz zagrać 5 próg,to że przez dwa miesiące bardzo fajnie to wygląda(na łatwo ,gładko i przyjemnie) to wcale tak nie jest,bo wiadomo że stąpamy po cienkim lodzie i seria może przyjść w każdej chwili.....
P.S
Wersja troszkę bezpieczniejsza to granie dwóch pierwszych progów na zysk a trzeci na zwrot,pozwoli to troszkę zmniejszyć stawki aczkolwiek też nie gwarantuje niczego...
Pozdrawiam
 
M 8

mgawo

Użytkownik
Bardzo dziękuję za rozbudowaną odpowiedź ;)
Twoja propozycja 2 na zysk, 3 na zwrot wydaje się być rozsądnym rozwiązaniem ;)
 
S 32

szymfon

Użytkownik
20.11.2014
Kolory: zielony, fioletowy, pomarańczowy, brązowy
Próg 1
Lunch: czerwony
@1.62
Stawka 17j

------------------------------
⛔17j
Stan ✅35,44j
Kolory: czerwony, zielony, fioletowy, pomarańczowy
Próg 2
Tea: niebieski
@1.62
Stawka 44j

------------------------------
⛔44j
Stan ⛔8,56j
 
K 0

kapi91

Użytkownik
Witam, na wstępie chciałbym pogratulować wspaniałych wyników.

Mam jednak pytanie, uważacie że strategia stawiania w pierwszej kolejności na kolor który padł w poprzednim losowaniu jest najlepszym wyjściem? dysponujecie statystykami jak wypadały dane kolory we wcześniejszych losowaniach.

Pytanie numer dwa, myśleliście o progresji na stały zysk ? ma szanse taki system w tym przypadku ? pozdrawiam.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Polacy grają
Wielu mieszkających w Norwegii Polaków gra w gry liczbowe i nie zniechęca ich fakt, że początkowo trzeba zamówić upoważniającą do grania kartę oraz czytnik, a także podać swoje dane personalne. Każdy, kto chce zagrać w jedną z odmian miejscowego Lotto, musi posiadać norweski numer pesel oraz numer konta w miejscowym banku.
- Ale czy ktoś wygrał w końcu, jakieś tysiąc koron albo milionik? - pytał w wątku wyjaśniającym zasady gry jeden z Polaków na polonijnym forum w Norwegii. Od ostatniej środy można odpowiedzieć, że wygrał, i to nawet nie &quot;milionik&quot;, a prawie dwa.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1010249,title,Polak-wygral-rownowartosc-30-letnich-zarobkow,wid,14098717,wiadomosc.html?ticaid=113d59&amp;amp;_ticrsn=5
......................
Polak był zatrudniony przy fińskim Lotku:
http://blog.shpyo.net/219/gtech-web10-veikkaus-10-miesiecy-ostrej-pracy.html
 
S 32

szymfon

Użytkownik
21.11.2014
Kolory: niebieski, czerwony, zielony, fioletowy
Próg 3
Lunch: niebieski
@1.62
Stawka 115j

--------------------------
✅186,30j
Stan ✅62,74j

Próg 1
Tea:brązowy
@1.62
Stawka 17j
--------------------------
⛔17j
Stan ✅45,74j
 
Do góry Bottom