>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. Runda kwalifikacji LM [17 - 18.08.2021]

Status
Zamknięty.
kamasutra10 573,3K

kamasutra10

Typer
Monaco - Szachtiar D 1 @ 1.70 StS


Para wyrównana ale w tym domowym meczu faworytem jest dla mnie Monaco.
Ekipa z Księstwa przegrała piątkowe ligowe spotkanie w Lorient (1:0) i sądzę że ten wynik był poniekąd pochodną dzisiejszej potyczki . Myślę że Monaco podeszło z dużą rezerwą do tamtego spotkania myśląc już o LM.
Obydwie ekipy odprawiły z kwitkiem swoich rywali w poprzedniej rundzie wygrywając w komplecie wszystkie spotkania . Monaco 2:0 i 3:1 ograło Spartę P. , a Ukraińcy dwukrotnie po 2:1 pokonali Genk. Skala trudności dla obydwu ekip była podobna choć nieco bardziej cenię wyczyn tych pierwszych.


Sprawę awansu pozostawiam otwartą natomiast dzisiejszy mecz według mnie wygrają gospodarze.

Post automatycznie złączony:

Sheriff T. - Dinamo Z. BTTS @ 2.0 StS


Sheriff sprawił chyba największą niespodziankę poprzedniej rundy eliminując Crvene Z. i w nagrodę spotyka się z innym reprezentantem Bałkanów.
Dinamo mieliśmy okazję widzieć w konfrontacji z Legią gdzie okazało się zgodnie z przewidywaniami ekipą lepszą.
Chorwatów uważam za faworyta do awansu również w tej parze ale w meczu wyjazdowym nie odbieram szans Mołdawianom. Myślę że Sheriff powalczy o dobry wynik w domu , dlatego zagram w tym meczu gole z obu stron i nie zdziwię się jeśli mecz zakręci się wokół 1:1.
 
Ostatnia edycja:
M 5,6K

mario-1988

Użytkownik
Dobra to czas rozruszać ten temat bo tylko jeden post typera którego bardzo szanuję za rzeczowe analizy. Zawsze coś można wybrać z jego typów. W obu przypadkach idę w over bramkowy. Pierwszym argumentem warunki atmosferyczne które nie będą przeszkodą w rozgrywaniu tych meczy. A wręcz przeciwnie będą wielkim argumentem za tymi typami. Kolejnym jest to że drużyny które są gospodarzami w pierwszym meczu muszą zrobić sobie zaliczkę bramkową przed rewanżem i są to drużyny z nieporównywalnie silniejszych lig od ich rywali. W meczu salzburg - broendby goście będą mieli problem z zestawieniem drużyny bo duża ilość graczy jest prawdopodobnie chora na COVID a to zwiastuje bramki w tym meczu dla Salzburga. Kolejnym argumentem jest brak jednego z podstawowych obrońców. Będzie miazga z tym meczu i przewiduję tu pogrom w tym meczu 5:0 ,6:0. Natomiast w drugim drużyna z Berna jest drużyną swojego boiska co pokazują statystyki i myślę że będą chcieli sobie zrobić jak największą zaliczkę przed rewanżem. Kolejnym argumentem jest to że w drużynie z Fenercvaros brak podstawowego obrońcy w drużynie gdyż otrzymał czerwień i tutaj musi być over. Tutaj widzę 3:0 lub 3:1
Salzburg - Broendby over 3,5
Young Boys Bern - Fenercvaros over 2,5
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +353
ziroxxx 782,7K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Sheriff Tiraspol - Dinamo Zagrzeb
Typy:
Dinamo Zagrzeb over 4,5 RR @ 1.58
Dinamo Zagrzeb over 5,5 RR @ 2.10
Betsson

Analiza:
Ostatnio pisałem, że Dinamo wyróżnia się rzutami rożnymi w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. Bramka w pierwszej połowie z Legią troche mi pokrzyżowała plany i w efekcie Legia nabiła więcej rożnych. Mimo prowadzenia spotkania, drużyna z Chorwacji potrafiła w drugiej połowie nabić 5 rożnych. W kolejnej rundzie trafiają na drużynę z Mołdawii. Na papierze wyglądają lepiej i są faworytem w tym dwumeczu. Myślę, że z wyjazdu Dinamo będzie chciało przywieźć korzystny rezultat, a by być pewniejszym awansu. Ostatnie mecze wyjazdowe Dinama kończyły się zdobyciem 5,10 oraz 11 rzutów rożnych. Myśle, że z Sheriff Tiraspol nie będą mieć problemu z pokryciem przedstawionej przeze mnie linii.
 
Ostatnia edycja:
kamasutra10 573,3K

kamasutra10

Typer
Malmo - Ludogorets 1 @ 2.00 StS



Zarówno Malmo jak i Ludogorets sprawiły według mnie niespodziankę meldując się w tej finałowej rozgrywce o fazę grupową zważywszy kogo wyeliminowały rundę wcześniej. Szwedzi ograli dwukrotnie Rangers 2:1 a w meczu rewanżowym w Szkocji dokonali nie lada wyczynu przegrywając do przerwy 0:1 , tracąc w 45 min jednego człowieka za czerwień i strzelając w ciągu 6 minut drugiej połowy dwie bramki ( 53 i 58 min), dowożąc ten wynik do końca meczu.

Bułgarzy natomiast nie grali aż tak spektakularnie ale najpierw zremisowali na trudnym terenie w Pireusie 1:1 by w domowym rewanżu ugrać 2:2 i ostatecznie okazać się lepszym po karnych. Jak widać zostali oni beneficjentem nowych przepisów w świetle których gole strzelone na wyjeździe nie liczą się podwójnie dzięki czemu mogli grać dalej po regulaminowych 90 min.

Tak czy inaczej los zetknął obydwie ekipy i powiem szczerze że trudno mi wytypować kandydata do awansu , aczkolwiek w dzisiejszym starciu więcej szans na wygraną daje gospodarzom.Malmo gra pewnie domowe potyczki zarówno w lidze szwedzkiej ( wyjątek ostatni weekend ale to zapewne przez opisywane spotkanie) jak i te dotychczasowe w LM. Widać że własne boisko to ich mocny punkt . Dzisiaj powinno być podobnie . Jeśli myślą Szwedzi o grze w fazie grupowej LM to muszą dzisiaj ograć rywala przed rewanżem. Sądzę że stać ich na to .

Co do Bułgarów to nie przegrali w tym sezonie jeszcze żadnego oficjalnego spotkania zarówno dochodząc do tej fazy rozgrywek LM jak i w dwóch krajowych meczach w ramach rodzimej ligi. Widać wyraźnie że priorytetem jest LM i jej podporządkują wszystko . W sierpniu nie zagrali jeszcze żadnego spotkania w lidze przesuwając je na terminy późniejsze. Na pewno daje to spory komfort przygotowań do dzisiejszej potyczki, eliminuje ryzyko kontuzji no i pozwala zachować siły.

To wszystko sprawia że może to być dzisiaj dla Malmo bardzo ciężkie spotkanie ale liczę że poradzą sobie Szwedzi i wygrają.

Young Boys - Ferencvaros | Young Boys / BTTS @ 3.65 StS
Young Boys - Ferencvaros
| BTTS / +2.5 @ 2.50 StS




Ciekawa para , dosyć wyrównana jeśli idzie o awans natomiast powinni miejscowi to spotkanie wygrać. Szwajcarzy grają ofensywny futbol oparty na zdobywaniu goli później dopiero myślą o obronie. Taki styl gry jest widoczny zarówno w rodzimej lidze jak i w dotychczasowych meczach kwalifikacyjnych LM. Bardzo dobrze gra im się w domu i atut własnego boiska jest bardzo ważny w ich poczynaniach. Odprawili w poprzednich rundach z kwitkiem Slovan B. 3:2 i Cluj 3:1 ale widać że tracą również bramki i nie grają na zero z tyłu. To sprawia że widzę pewną szansę dla gości na zdobycie choćby bramki. W związku z tym mecz zapowiada się raczej overowo. Na Węgrzech z kolei gra się przyjezdnym ekipom ciężko o czym przekonała się w poprzedniej rundzie Slavia P. (0:2) . Dlatego Young Boys musi ten mecz wygrać by na rewanż jechać w miarę spokojnym.


Pojedynczy kurs na wygraną Young Boys dosyć niski @ 1.57 więc proponuję dwa powyższe bety grane w singlach które według mnie mają spore szanse na ugranie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +335
S 3,8K

siasia12

Użytkownik
Salzburg - Brondby
Typ: over 3,5 kartek 1,61 iforbet

Wydaje mi się ze kurs całkiem fajny, jeśli Salzburg szybko nie strzeli 2-3 bramek i ustawi sobie meczu typ całkiem prawdopodobny. W ekipie przyjezdnych będzie kilka braków kadrowych przez co szanse na grę dostana zmiennicy i tutaj upatruje szanse na faule, a gdyby ekipa z Danii mocno stawiała opór to myślę ze ktoś z Salzburga załapie kartkę. Do tego dochodzi stawka meczu oraz arbiter z Polski - Szymon Marciniak, który nie boi się wyciągnąć kartonika z kieszonki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Sheriff Tyraspol - Dinamo Zagrzeb 3:0

Ja w odróżnieniu od kamasutra10 kamasutra10 już w tym spotkaniu stawiam na wygraną ekipy z Chorwacji. Co prawda gospodarze w poprzedniej rundzie wyeliminowali serbską Crvenę, ale drużyna gości, to zdecydowanie bardziej klasowy zespół niż poprzednicy. Nie twierdzę, że będzie tu pogrom, ale Dinamo powinno wrócić do domu z jedno, dwubramkowym zwycięstwem.

Dinamo @1.96 etoto.

:oops:
 
Ostatnia edycja:
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Sheriff Tiraspol - Dynamo Zagrzeb
Typ: 2
Kurs: 1,95
Buk: forBET

Zastanawiałem się po rozstrzygnięciach z ostatniej rundy, jakie będą kursy na spotkanie Sheriffa z Dynamem i szczerze powiem, że spodziewałem się raczej czegoś pokroju 1,30 niż 1,90, dlatego niezależnie od wyniku moim zdaniem warto spróbować.

Kto oglądał spotkania Legii, widział na pewno, że, mimo iż weszliśmy na wyżyny umiejętności i nie mamy się czego wstydzić, brakowało nam sporo do przeciwnika jeśli chodzi o kulturę gry i jakość na poszczególnych pozycjach. Legia była naprawdę bojowo nastawiona i miała wszystko, żeby sprawić niespodziankę - przełożony ligowy mecz, pełne trybuny, żywiołowo dopingujące zawodników, dobrego szkoleniowca ze zmysłem taktycznym, jak też i wypoczętych graczy. Mimo wszystko to nie wystarczyło...

Co więc więcej może zaoferować Sheriff, czego nie miała Legia? Jakoś nie widzę odpowiedzi na to pytanie. I przyznam się nawet z ręką na sercu, że nie widziałem gry Mołdawian w tym sezonie, jednak i bez tego i jedynie na podstawie obserwacji Dynama wydaje mi się, że już dziś ten dwumecz powinien zostać rozstrzygnięty.

Nic dwa razy się nie zdarza - Sheriff nie wyeliminuje drugi raz z rzędu zespołu lepszego od siebie, a Dynamo nie zlekceważy drugi raz z rzędu słabszego przeciwnika. Przed pierwszym meczem z Legią piłkarze z Zagrzebia myśleli, że spokojnie wygrają i nie będą musieli włączać wyższego biegu i dlatego skończyło się, jak się skończyło. W rewanżu w Warszawie już była inna gra i taką samą drużynę spodziewam się zobaczyć dzisiaj na boisku przeciwnika. Konkretną, idącą do przodu, nastawioną na zdobycie gola i zostawiającą sobie jak najmniej problemów przed rewanżem.

I co więcej - mam przeczucie, że ta sztuka się dziś Dynamu uda.
 
lukpol 67,4K

lukpol

Użytkownik
Nie wiem czy ktos myslal w azji podobnie jak ja czy to kolejny przypadek ;)
Ale 3 minuty przed bramka dla sheriffa kurs sporo spadl u ruskich i w azjanodds na over 0,5.
Warto obserwować moze cos jeszcze sie wydarzy i wpadnie jeszcze pare ojro :cool:
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/eliminacje LM
Godzina: 21:00
Spotkanie: Malmo vs Ludogorets
Typ: Antonio Colak strzeli gola
Kurs: 2.60
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Chorwat po przyjściu do Malmo znajduje się w kapitalnej dyspozycji. Rzadko kiedy nie zdobywa gola, gdy pojawi się na boisku. Wydawało się w poprzedniej rundzie, że Rangers wychodząc na prowadzenie i grając w przewadze jednego zawodnika zapewni sobie awans do kolejnej rundy kwalifikacji, ale inne plany tamtego dnia miał właśnie Antonio Colak, który dwukrotnie pokonał bramkarza z Glasgow i tak naprawdę dał zwycięstwo swojej ekipie. Dzisiaj również spodziewam się jego aktywności i liczę na jego współpracę z Andersem Christiansenem, który często dogrywka mu świetne, prostopadłe piłki. Jeżeli Malmo pragnie stworzyć sobie zaliczkę przed rewanżem to musi liczyć na Chorwata.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom