>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

4. runda kwalifikacji Ligi Europy [25.08.2016r.] - rewanże

Status
Zamknięty.
K 8

kubaohio

Użytkownik
Mój typ Rapid Wiedeń z handi 0;1.
W pierwszym meczu Trenczyn nie potrafil stworzyc dobrej sytuacji bramkowej. Rapid pokazywał jak slaba jest ich obrona. Technika , sila defensywna i ofensywna Trenczyn jest 2 klasy nizsza niz Rapidu. Spodziewam sie tu spokojnej wygranej minimum dwoma bramkami.

Ponadto ciekawie wyglada West ham handi 0;1. Astra jak wszyscy wiedza jest groźna na swoim stadionie jednak na wyjezdzie to bardzo slaba drużyna. Mysle ze West Ham gładko z. Nimi wygra.
 
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
BATE - Astana 2
kurs 4

Analiza meczu pod kątem potencjału sportowego, czy absencji mija się z celem. Dałem tu bardzo długą analizę bramek jakie BATE straciło w Dundalk wychodząc z teorią, że mecz był ustawiony. Obrońcy, którzy nawet nie próbują wybić piłki , albo asystują przy bramkach, kompletny brak zaangażowania, oglądałem cały mecz, wiem co mówię.


W 1 meczu w Astanie to samo. Pierwsza akcja - dośrodkowanie, a środkowy obrońca staje na jednej nodze do wrzutki, którą może bez problemu przeciąć. https://m.youtube.com/watch?v=FR1yGVRFabc

2 bramka nie wymaga komentarza.

Ogólnie BATE przez cały mecz zrobiło jedną akcję - strzał 2 metry od bramki. Widać, że chłopaki robią dużo, żeby tylko nie wygrać. Nie chcę doszukiwać przyczyn ich poczynań, ale jak dla mnie to ewidentnie kojarzy się np. z postawą Dawydienki .

Kurs bardzo kuszący.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Myślę, że na rewanże dobrze będzie zagrać tak
Pięknie wchodziły mecze szczerze mówiąc. Jedynie co nie weszło z przewidywanych to Sparta i Larnaca. Ogólnie przez Larnace nie wszedł mi kupon za 100 do wyciągnięcia 53tys. Dobrze że też rozpisany w systemach także jest do przodu. Jednak cypryjska piłka jest na dnie... Trudno bywa. Ale trzeba przyznać, że Shkendija nie jest taka zła. Wszyscy wieszali psy na Cracovie a tu proszę odprawili Mlade a teraz byli o 2 minuty od wyniku 1:1 na wyjeździe z Gent. Nie są bez szans na wejście do fazy grupowej
nie pisać nic przed meczami i potem napisać jak user wyżej.
Zgłaszałem do skasowania ten post dwa razy i nadal jest w dziale, śmiech na sali.
AS Trencin poniżej 0.5 2.100 4/10 ⛔
FC Arouca poniżej 0.5 1.806 5/10 ⛔ under 2,5 1,99 2,5/10 ✅
Beitar Jerusalem poniżej 0.5 2.010 4/10 ✅ under 2,5 1,98 2,5/10 ✅
Crvena Zvezda poniżej 1.25 1.961 4/10 ✅ połowa wygrana
Vojvodina Novi Sad poniżej 0.75 1.917 4/10 ✅
AEK Larnaca poniżej 0.75 2.130 4/10 ✅
SonderjyskE poniżej 0.5 2.040 4/10 ⛔ under 2,5 2,5/10 ⛔
Dinamo Tbilisi poniżej 0.5 2.070 5/10 ✅
Slavia Praha Poniżej 0.75 2.070 4/10 ✅
Partizani Tirana poniżej 0.75 2.070 4/10 ✅
Trencin dziś z rywalem, który nie zagra w najsilniejszym składzie, w pierwszym meczu trzy celne strzały
i przegrana 0-4, z Legią na wyjeździe też bez gola, kurs ponad 2 w moim odczuciu dobry do gry.
Arouca jak i Olympiakos underowo do tej pory, w pierwszym meczu 1-0 dla Greków,
u siebie są wyraźnym faworytem, dla mnie goście będą tu mieli ciężko o gola.
Beitar na wyjazdach z łatwiejszymi rywalami bez wygranej, Francuzi to underowa ekipa u siebie,
kursy wg mnie za wysokie na brak gola gości i under w meczu.
Partizani u siebie tylko 1 gol w meczu meczach w tym roku w eliminacjach, w pierwszym meczu jeden celny strzał, linia 0,75 gdzie dla mnie gospodarze są w stanie strzelić tylko gola jest warta gry.
Vojvodina wcześniej na wyjazdach strzelała po dwa gole, z Alkmaar dostała 0-3 u siebie,
mając jeden celny strzał, linia 0,75 to pomyłka.
Slavia na wyjazdach przegrała nawet z Levadią, z Rio Ave byli lepsi i mimo gry 11 na 10 stracili gola na 1-1.
W pierwszym meczu mieli jeden celny strzał, więc linia 0,75 to dobra inwestycja.
Sparta będzie prowadzić grę, jest mocnym faworytem, w pierwszym meczu było bardzo mało celnych strzałów, dla mnie goście przegrają do zera.
PAOK zapewnił sobie awans w pierwszym meczu, Dinamo ma problemy ze strzelaniem bramek mimo dużej liczby okazji, dziś będzie ich mniej niż w pierwszym meczu.
Linia na Crvenę dla mnie jest za wysoka, AEK stać tu na maks gola dla mnie, linia 0,75 po tym kursie to dla mnie value. Z pozostałych meczów dobrze wygląda Qabala +0,5 i jej gol, Austria i IFK AH+1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 190

przemek62200

Użytkownik
1. Olympiakos + Shakhtar + Rosenborg @2.92 - ja wchodzę mocno 3/3 j. ⛔

Olympiakos - Arouca 1 @1.36⛔

Olympiakos przywiózł korzystny wynik wyjazdowy, co jest dużym handicapem dla drużyn greckich/cypryjskich, które u siebie grają dużo lepiej i osiągają zazwyczaj korzystne wyniki. Rywal Greków to nie jest poziom europejskiej pucharów. Portugalia ma swoje trio eksportowe Benfica, Porto, Sporting i tak powinno zostać dla dobra ich piłki, bo tylko te kluby są przygotowane organizacyjnie i kadrowo do gry na wielu frontach ;) Grecy mieli przewagę w pierwszym meczu, natomiast w rewanżu powinno to być jeszcze bardziej wyraźne z racji tego, że grają u siebie. Wprawdzie między Portugalią a Grecją nie ma aż tak dużych różnic temperatur, więc pogoda nie powinna być wielkim problemem dla Portugalczyków, jednak pamiętać trzeba jakie piekiełko szykują kibice greccy przyjezdnym ekipom. Osobiście wielkim zaskoczeniem dla mnie było odpadnięcie Olympiakosu w el. LM, dlatego mobilizacja po stronie greków musi być, aby zagrać chociażby w Lidze Europejskiej, także odpuszczania tutaj się nie spodziewam. Niby grecka piłka jest w kryzysie, ale nie wiem czy można stwierdzić, że objęło to także piłkarzy z Pireusu. Klub stać na dobrych piłkarzy, w lidze mają wielką przewagę nad innymi klubami i rok w rok zapewniają sobie mistrzostwo na kilka kolejek przed końcem. Na dobrą sprawę Arouca była bliska odpadnięcia już w poprzedniej rundzie, gdzie przy wyraźnej przewadze w dwumeczu holenderskiego Heraclesu, zdołali awansować po dwóch remisach dzięki lepszemu bilansowi bramek. Kurs może nie powalający, ale ryzyko minimalne.

Shakhtar - Basaksehir 1 @1.40✅

Podobna sytuacja co w wyżej opisanym meczu, tyle że tutaj dominacja Ukraińców w pierwszym meczu była jeszcze bardzie widoczna. Shakhtar już w pierwszej połowie prowadził 2-0, co jak na mecz wyjazdowy było bardzo korzystnym wynikiem. Teraz czeka ich mecz u siebie, gdzie powinni kontrolować przebieg wydarzeń, a przy ich potencjale ofensywnym z pewnością coś powinno wpaść do bramki rywali. Odpadnięcie w el. LM z szwajcarami z pewnością było niespodzianką, ale odpadnięcie w tej rundzie z Turkami było ogromną sensacją, zwłaszcza przy korzystnym wyniki wyjazdowym. Wprawdzie Ukraińców stać na to, aby nie grać w europejskich pucharach, ale wiadomo gdzieś tych ofensywnych Brazylijczyków trzeba pokazać, a aktualnie sama liga ukraińska jest słabym oknem wystawowym ;) Reasumując nie spodziewam się tutaj niespodzianki i liczę na gładkie zwycięstwo gospodarzy potwierdzające ich awans do fazy grupowej.

Rosenborg - Austria 1 @1.53 ⛔

Norwedzy byli już kilkukrotnie opisywani przy okazji tegorocznych eliminacji europejskich pucharów. Drużyna, która stwarza sporo sytuacji podbramkowych zwłaszcza u siebie, nie powinna mieć problemów z wygraniem tego meczu, pod warunkiem, że nie będą bili głową w mur tak jak to miało miejsce w pierwszym meczu tych drużyn, bo o okazje do strzelenia bramki jestem spokojny. Austriackie zespołu, poza Salzburgiem, w ostatnim czasie nie istnieją w europejskiej piłce, a nawet Salzburg, pomimo iż w lidze dominują od wielu lat, w europie radzą sobie z różnym szczęściem. W pierwszym meczu obydwu drużyn Austria oddała dwa celne strzały i strzeliła dwie bramki, taki scenariusz nie powinien się powtórzyć. Ogólnie spodziewam się tutaj raczej skupienia na obronie i na niestraceniu bramki, co nawet przy długotrwałej niemocy ofensywnej norwegów może się zakończyć zwycięstwem Rosenborgu, chociażby w ostatniej minucie (i awansem przy wyniku 1-0). W tym meczu różnica klas między zespołami jest mniejsza, niż w poprzednio opisanych meczach, bowiem niżej cenię sobie klasę norwegów, niż Olympiakosu i Shakhtara, ale biorąc pod uwagę wszelkie okoliczności uważam, że powinni sobie w tym meczu rewanżowym również poradzić ze słabymi Austriakami.

2. Karabach + Liberec @2.96 - 1/3 j. ✅

Krótko, bo tutaj już tak pewien nie jestem, ale czuję, że taka kombinacja ma szanse powodzenia.

Karabach - Goteborg 1 @1.44 (łapałem ten kurs przed weekendem po @1.72!, ale nie było tematu założonego to nie opisywałem)✅

Liga azerska w ostatnim czasie wskoczyła na wyższy poziom, tym bardziej siłę zespołów azerskich można odczuć, gdy grają u siebie. Zespoły przyjezdne nie radzą sobie z długą podróżą, z temperaturą tam panującą, a teraz do tego dochodzi całkiem całkiem poziom piłkarski gospodarzy. Pierwszy mecz 1-0 dla Szwedów, ale to Karabach kontrolował przebieg spotkania, utrzymywał się przy piłce i tworzył sytuacje. U siebie będą jeszcze groźniejsi i w moim odczuciu mecz będzie bardzo jednostronny - Szwedzi się zamurują, a Azerowie będą mocno cisnąć, co nawet przy nieskutecznych atakach, w końcówce na wycieńczony Goteborg powinno się skończyć minimum jedną bramką. Kurs już może nie jest tak kuszący jak po wystawieniu, ale moim zdaniem jeszcze grywalny.

Liberec - Larnaca 1 @2.05✅

Czesi najgorsze - czyli mecz na wyjeździe - mają za sobą. Z gorącego terenu wywieźli jednobramkowe zwycięstwo, co jest sporym sukcesem, bowiem cypryjskie drużyny są groźne jedynie u siebie. Mecz był całkiem wyrównany z lekkim wskazaniem na Liberec, w rewanżu przewaga Czechów powinna być bardziej widoczna. Wprawdzie AEK pokazał w ostatniej rundzie, że potrafi być skuteczny również na wyjazdach, aczkolwiek zwycięstwo w Moskwie było bardziej zasługą mega nieskutecznego Spartaku, niż fajnie grających Cypryjczyków. Reasumując mecz najbardziej ryzykowny, aczkolwiek kurs ponad @2 moim zdaniem warto lekko zaatakować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kubaks 12

kubaks

Użytkownik
Szachtar+St Ettiene+Olympiakos+Anderlecht+Qarabag @6.4
Ja spróbuje tak za drobne, praktycznie wszystkie ekipy wywiozły zaliczkę z wyjazdów. Pokazały, że są lepsze i liczę na powtórkę u siebie, mogą sobie zlekceważyć i remis nie będzie im przeszkadzał, ale mam nadzieję, że tak się nie stanie. Argumenty? Szachtar drużyna która raczej kojarzymy z ligą mistrzów, a nie europy. Mają w swoich szeregach brazylijczyków, których promują wyżej. Poprzedni mecz wygrali 2-1 na ciężkim terenie w Turcji, teraz muszą przypieczętować awans. St Etienne, zespół z ligi francuskiej zmierzy się z Beitarem Jerozolima, piłkarsko St Etienne jest o poziom/dwa lepszy.
Olympiakos i Anderlecht u siebie, chyba nic więcej nie muszę pisać, podobna sytuacja jak u Szachtara, kluby z bardzo dużymi tradycjami w LM. Qarabag - Kazachowie zawsze mocni u siebie, mają naprawdę ciekawych piłkarzy, grają z Goteborgiem których oglądałem w meczach z Piastem, powiem szczerze że nic ciekawego nie pokazali, Piast był po prostu taki słaby, Qarabach grał ostatnio w LE i całkiem nieźle sobie radził, a trafili do mega ciężkiej grupy z Monaco,Tottenhamem itp. Dodatkowo przegrali poprzedni mecz 1-0 i muszą ten mecz bezapelacyjnie wygrać.
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Mój typ Rapid Wiedeń z handi 0;1.
W pierwszym meczu Trenczyn nie potrafil stworzyc dobrej sytuacji bramkowej. Rapid pokazywał jak slaba jest ich obrona. Technika , sila defensywna i ofensywna Trenczyn jest 2 klasy nizsza niz Rapidu. Spodziewam sie tu spokojnej wygranej minimum dwoma bramkami.

Ponadto ciekawie wyglada West ham handi 0;1. Astra jak wszyscy wiedza jest groźna na swoim stadionie jednak na wyjezdzie to bardzo slaba drużyna. Mysle ze West Ham gładko z. Nimi wygra.
Cala zielona czesc Wiednia zyje niedziela i meczem z Salzburgiem. Zapowiedzieli juz, ze najwieksze gwiazdy beda oszczedzac....handicap z pierwszego meczu w koncu duzy.
Wszyscy w Austrii graja undery lub w ogole odpuszczaja, atakujac grubo na Rapid z podmeczonym Salzburgiem (wczoraj dogrywka).

P.s. pisze z tel, wiec sorry za brak polskich znakow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
furman19 928

furman19

Użytkownik
Mój typ Rapid Wiedeń z handi 0;1.
W pierwszym meczu Trenczyn nie potrafil stworzyc dobrej sytuacji bramkowej. Rapid pokazywał jak slaba jest ich obrona. Technika , sila defensywna i ofensywna Trenczyn jest 2 klasy nizsza niz Rapidu. Spodziewam sie tu spokojnej wygranej minimum dwoma bramkami.
Ponadto ciekawie wyglada West ham handi 0;1. Astra jak wszyscy wiedza jest groźna na swoim stadionie jednak na wyjezdzie to bardzo slaba drużyna. Mysle ze West Ham gładko z. Nimi wygra.
Co do pierwszego meczu, mam podobne zdanie jak Hristo. Czy Rapid pokryje ten handicap czy nie, ten zakład nie ma sensu. Gospodarze myśalami będę w kolejnym meczu, po co mają się spinać mająć wynik 4:0 z pierwszego meczu?. Uczmy się na błędach, wczoraj Manchester City miał spokojnie wygrać kilkom bramkami, skończyło się marne 1:0. Ten mecz to zwykła formalność, skończy się remisem to i tak gospodarze będą zadowoleni. Ja w tym meczu zagram sobie poniżej 3 goli (azjan) po kursie 1.85, także w razie 3 bramek mamy zwrot.
Poniżej 3 goli @ 1.850 ✅ 0:2
( azjatyska suma goli )

Kolejny zakład na kartki, linia poniżej 5.5 w meczu gdzie też raczej awans jest wyjaśniony. Bukmacher sugeruje się pierwszym meczem gdzie było dość ostro i wyleciało 2 zawodników. Tutaj myślę, że jeśli goście długo będą bronić remisu, lub strzelą gola to całkowicie zejdzie powietrze z gospodarzy, a ta linia przy pierwszym wyniku to kosmos.
Poniżej 5.5 kartek @ 1.75 ✅ 3 karteczki
B e t a n o

Zapomniałem o najważniejszym, w typie na kartki nie dopisałem w jakim meczu te kartki. Przepraszam za niedopatrzenie, zakład był na mecz Brondby (Den) vPanathinaikos (Gre).
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
West Ham - Astra &amp; Under 3,5 &amp; 1,45
Hajduk Split - Maccabi Tel Aviv &amp; BTS &amp; 1,60
AKO : 2,31 &amp; Betsson

Rosenborg - Austria Vienna &amp; Rosenborg &amp; 1,54 &amp; Betsson

West Ham - Astra
Wynik : 0:1

Miałem kilka typów na to spotkanie, chciałem tutaj pograć coś w stronę gości, bo wiem jak Angielskie drużyny podchodzą do LE, aczkolwiek przyjrzałem się formie zawodników i jest daleka od średniej bym powiedział. Spojrzałem również na ich poprzednią rundę w której również w pierwszym meczu u siebie z FC Copenhagen zremisowali 1:1, a potem dostali 3:0 na wyjeździe. Ciężko dwa mecze ze sobą porównywać bo stawka inna. Trener gości M. Sumudica będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników, aczkolwiek przy obecnej formie... hmm powiedziałbym, że to taka Legia, tylko Legia miała farta w losowaniu ;).
Sytuacja kadrowa West Hamu i skład przewidywany
W starciu z Rumunami, 47-letni Bilić nie będzie mógł wystawić kontuzjowanych Andre Ayew, Aarona Cresswella, Doneila Henry’ego, Diafry Sakho, Sofiane’a Feghouliego i Andy’ego Carrolla. Z Astrą nie zagra również Arthur Masuaku, który nie jest uprawniony do gry w eliminacjach Ligi Europy. Do gry wracają natomiast Manuel Lanzini i Dimitri Payet, ale prawdopodobnie jeden z nich usiądzie tylko na ławce rezerwowych. Obaj piłkarze będą gotowi na mecz z Manchesterem City w niedzielę.
Przewidywany skład:
Randolph – Byram, Ogbonna, Oxford, Burke – Noble, Obiang – Valencia, Tore, Antonio – Calleri.

Tak jak w przytoczonym tekście, drużyna West Hamu już w niedzielę będzie się mierzyć z Manchesterem City, dodajmy na wyjeździe, więc bardzo ciężkie spotkanie im się szykuje i sądzę, że w tym meczu chcieli by wygrać bądź nawet bezbramkowo zremisować jak najmniejszym nakładem siły to spotkanie. Nie sądzę, że będzie to spotkanie prowadzone w szybkim tempie, co oznacza, że raczej nie będzie to przyjemne spotkanie dla oka.
Hajduk Split - Maccabi Tel Aviv
Wynik : 2:1
Drugie spotkanie, idealnie do dubla, kurs na BTS 1,60, myślę że na takim poziomie powinien być, bo pachnie tutaj BTS. Pierwsze spotkanie wygrane przez zespół z Izraela 1:2 u siebie, więc awans nie jest jeszcze taki pewny bo jedna bramka dzisiejszych gospodarzy i nici z awansu. Drużyna M. Pusnik&#39;a rozpoczęła sezon w imponującym stylu od 3 zwycięstw w lidze, i dość pewnie przechodziła kolejne rundy eliminacyjne, dopiero ostatnio złapał ich lekki &quot;kryzys&quot;, jeżeli tak można to nazwać, bo w lidze w ostatnich 3 meczach dwie porażki i jeden remis, ale rywale mocni, plus trener widać, że trochę rotował składem przez to, że trzeba było skupić się na LE. Do składu wrócili wszyscy kontuzjowani gracze, więc myślę, że dzisiaj spokojnie przed własną publicznością stać ich na jedną bramkę. Goście natomiast dopiero co rozpoczęli zmagania w lidze, od pewnego zwycięstwa u siebie 3:1. O bramkę gości bym się nie martwił, bo oni wiedzą, że awans trzeba jeszcze przyklepać, przynajmniej tą jedną bramką.
Rosenborg - Austria Vienna
Wynik : 1:2
http://www.flashscore.com/match/bwaLagSA/#match-summary
Wystarczy spojrzeć w historię meczów Norwegów u siebie, potrafią u siebie grać to widać, Austriacy na pewno nie odpuszczą, ale jednak już w poprzedniej rundzie mogli odpaść, bo w rewanżu na wyjedzie dopiero w 88 minucie strzelili bramkę dającą im dogrywkę i w karnych przyklepali awans. Dzisiaj rywal z innej półki już i każdy inny wynik w moim odczuciu niż zwycięstwo gospodarzy będzie niespodzianką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Pierwsze mecze bardzo udane w typowaniu na rewanże troche mniej pomysłów aczkolwiek mam 3 fajne typki które mają duże prawdopodobieństwo wejścia.

Moim zdaniem must have na dzisiaj po super kursie:
Brondby - Panathinaikos - Kto pierwszy 5 rożnych - Brondby 1,75 @Betano (godzinkę temu złapałem po 1,97).✅✅✅

Pisałem już trochę przed tygodniem na temat tej pary ponieważ widziałem zespół szwedzki w roli faworyta tego dwumeczu w przeciwieństwie do buków. Niestety 2 czerwone kartki i 3 bramki na wyjeździe raczej przekreśliły szanse skandynawów na awans do fazy grupowej LE. Kto choć trochę śledzi gre Brondby w tym sezonie widzi, że ten zespół ma potencjał. A ich konikiem są stałe fragmenty gry jak to u drużyn skandynawskich bywa. Brondby musi przycisnąć moim zdaniem te 5 korków wpadnie jeszcze w pierwszej połowie i szybko rozliczę podbijajac coś jeszcze na livie. Panatha z taką zaliczka raczej przyjedzie nastawiona defensywnie i będzie liczyć na kontry w to mi graj. Lecę ten typ grubo.

Karabach Agdam - IFK Goteborg awans - Karabach 2,05 @betano ✅✅✅

Pierwszy mecz zdecydowanie pod dyktando gości. Wygrana IFK bardzo szczęśliwa gol ze stałego fragmentu gry. Drużyny azerskie idą w tym sezonie rozgrywek LE jak burza. Poziom skoczył znacząco. Teren drużyny gospodarzy bardzo gorący. Pełny stadion wysoka temperatura około 30 stopni. To wykończy przyzwyczajonych do niskich temperatur szwedów. Moim zdaniem awans azerów, boję się tylko o jakąś głupią bramkę bo wtedy trzeba strzelić już ich 3.

Rosenborg Trondheim - Austria Wieden awans Rosenborg 1,75 @Betano⛔⛔⛔

Piłka austriacka od jakiegoś czasu moim zdaniem notuje regres. W przeciwieństwie do drużyn skandynawskich które coraz podnoszą poziom sportowy. Rosenborg to znana firma w europie uczestnik LM. Mecz w Wiedniu można określić spokojnie meczem walki. Austria strzeliła dwie bramki w krótkim odstepie czasu i schowała się do defensywy. Rosenborg nacierał do końca spotkania i się to opłaciło w doliczonym czasie gry wazna bramka w kontekście dwumeczu. Wydaję mi się , że ona tu przesądzi. Kurs przyjemny. Mecz u siebie. Niestety kursów na rożne drużyn nie ma a szkoda bo też można by iść tu w korki w stronę gospodarzy. Poczekam na live.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
otobet 115

otobet

Użytkownik

West Ham - Astra
Popularne Młoty rozegrają dzisiaj decydujące starcie w kontekście awansu do fazy grupowej ligi europy. W pierwszym spotkaniu padł remis 1:1. Wciąz w głowach piłkarzy zapewne jest zeszłoroczny mecz z Astra, gdzie nieoczekiwanie po dwumeczu odpali. &quot;Historia nie może się powtórzyć&quot; - grzmiał jeden z architektów zespołu Mark Noble. Piłkarzom Młotów wystarczy bezbramkowy remis, jednak czy to ich zadowoli? Szkoleniowiec gospodarzy Slaven Bilic nie będzie mógł dzisiaj wysłać do boju Ayeva, Cresswella, Henry&#39;ego, Skho, Fehhouliego oraz Carolla. Dobrą wiadomością jest powrót Lanziniego oraz Payeta, jednak wątpliwe aby obaj rozpoczęli gre od pierwszych minut. Zespół Rumunów przyjeżdża w podstawowym składzie. Dzisiaj na London Stadium czeka nas prawdziwe widowisko.
▶ Over 2,5 gola
▶ Kurs : 1.60
▶ Otobet
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Kompletnie nie rozumiem grania Karabachu, Rosenborga i Rapidu po takich kursach.

Na Azerów kurs 1,45 a argumenty jakie wszyscy przywołują to slogany typu ciężki teren , długa podróż. To są profesjonaliści i to nie odegra kluczowej roli. Zgodzę się co do wysokiej temperatury, bo dziś w Agdamie 33 stopnie Celsjusza przy wilgotności 39 %. Azerowie są dobrze wyszkoleni technicznie, ale ekipa Goeteborga to nie są ułomki by stawiać ich w pozycji outsidera. Karabach ma doświadczenbie w pucharach, w zeszłym sezonie dotarł nawet do fazy grupowej Ligi Europy, ale czy to jest drużyna lepsza od Goeteborga ? Mam wątpliwości. Zdecyduje dyspozycja dnia. Umiejętności czysto piłkarskie nie odbiegają od siebie. Nikt nie przytoczył choćby jednego nazwiska z obu drużyn . Wystarczy , że goście wyłączą Richarda i Quintane i pryska wieli czar gospodarzy. Gospodarze oddają mało celnych strzałów w meczach. Mecz wyjazdowy z Goeteborgiem był ich najlepszym pod tym względem. Azerski zespół będzie przy piłce, gdzie posiadanie będzie w granicach 60 - 65 %, ale czy to się okaże skuteczne, zobaczymy. Co do wytrzymałości Goeteborga byłbym spokojny. Victoria Pilzno pokazała w 2 połowie w walce o Champions League iż te 2 połowy w wykonaniu gospodarzy wcale nie będą kluczowe. Według mnie kluczowa to będzie pierwsza połowa, jeśli Goeteborg przetrwa główny napór gospodarzy później sam stanie przed swoją szansą na coś więcej niż utrzymanie zaliczki z pierwszego spotkania.
W kursie 8,00 na win Goeteborga dostrzegam natomiast value. Goście mogą wygrać ten mecz. Kontrataki ze skrzydeł, oraz stałe fragmenty gry - to będą szanse szwedzkiej drużyny.

Rosenborg u siebie może gra dobrze, ale to tylko statystyka. Austria Wiedeń ma solidny wyjściowy skład i tego Friesenbichlera, który jest bardzo dobrym jokerem. W tym meczu może być wymiana ciosów i po kursie 1,50 nie warto grać Norwegów.

Rapid ma ważny mecz w lidze, zaliczka z 1 meczu spora. Dawno nie przegrali u siebie. Trencin pojedzie walczyć najmocniejszym składem. Zwycięstwo to punkty do rankingu więc nie ma mowy o odpuszczaniu. Trencinowi będzie zależeć by się ładnie pożegnać z pucharami , a Rapid zapewne będzie grał na dogranie. Strzelona bramka przez gości nie wywoła nawet cienia paniki wśród gospodarzy przez co naturalnym wydaje mi się zagranie zwycięstwa gości.

Moje propozycje to:
Göteborg win @ 8,12 Oddsring ⛔
Trencin win @ 8,00 BetVictor ✅

Polecam to oczywiście pograć mniejszą stawką.
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Liberec - AEK Larnaca
Typ: 1/+2,5
Kurs: 2,75
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Przed nami kolejne emocje związane z kwalifikacjami do lig europejskich. W końcu mam Polską drużynę w lidze mistrzów! ale dzisiaj skupimy się na lidze europejskiej a konkretnie meczem pomiędzy drużyną z Czech Liberec a drużyną z Cypr AEK Larnaca. W pierwszym meczu między obiema drużynami padł wynik 0:1 dla Liberec a więc Czesi przywieźli do domu całkiem fajną zaliczkę ale losy tego dwumeczu na pewno nie są rozstrzygnięte.
AEK Larnaca nie ma nic do stracenia nie mają czego bronić a więc od początku muszą atakować by zdobyć pierwszego gola na dogrywkę lecz to z drugiej strony będzie to okazja do wyprowadzania kontr. Pierwszy mecz był dosyć wyrównany patrząc na statystki (nie oglądałem meczu) lecz tak sobie myślę, że jeżeli Liberec wytrzymał potworne warunki jakie panują na Cyprze (upał) to muszą być lepszą drużyną.
Zespół z Liberec na własnym boisku gra dosyć dobrze i co ważniejsze dla mojego typu to to, że pada sporo goli w tych meczach.
Podsumowując, Myślę, że Liberec wygra dzisiejsze spotkanie grając u siebie lecz AEK Larnaca zapewne będzie walczyć i być może ustrzelą bramkę. Mecz powinien być bardzo otwarty co za tym idzie powinno paść parę goli. Mój typ na ten mecz to zwycięstwo gospodarzy i powyżej 2,5 gola w meczu po dosyć fajnym kursie.
Powodzenia.
 
czarny_2pzr 117

czarny_2pzr

Użytkownik
Osmanli - Midtjylland
typ X2 @1.83 bet365

Zespół turecki w pierwszym spotkaniu trochę szczęśliwie zwyciężył, bo po bramce samobójczej w 20 minucie. Gospodarze nie potrafili wyrównać i spotkanie zakończyło się wynikiem 0:1 dla gości. Obie drużyny zagrały na podobnym poziomie i nie widać tutaj zdecydowanego faworyta.
Osiem żółtych kartek sędzia pokazał w pierwszym meczu co świadczy o zaangażowaniu obu zespołów. Dziś będzie podobnie wyrównany mecz i walka o każdy metr boiska, a kto wie może tym razem szczęście uśmiechnie się do zespołu FC Midtjylland. Kurs na wygraną gości kusi @4.20 bet365.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom