>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

4 Kolejka Premier League 14-16.09.2013

Status
Zamknięty.
S 0

smok_

Użytkownik
Everton - Chelsea
Ostatnie wyniki gospodarzy nie napawają optymizmem:
  • Cardiff(0:0)
  • West Bromwich (0:0)
  • Norwich(2:2)

Jak możemy zauważyć drużyna z Liverpoolu nie strzela zbyt wielu goli czego przyczyną jest oczywiście szwankująca ofensywa (we znaki daje się brak Fellainiego). Goście z kolei problemów ze zdobywanie goli (zwłaszcza ze średniej klasy rywalami, a do takich niewątpliwie należy Everton) nie mają, z drugiej strony nie zdobywają ich jednak szalenie wiele (myślę, że jest to kwestia taktyki).
Moje typy na ten mecz (kursy STS):
  • Czysta &quot;2&quot; - 2,15⛔
  • Poniżej 2,5 gola w meczu - 1,70✅
  • Obie drużyny strzelą &quot;nie&quot; - 1,85✅
  • Dokładny wynik: 0:1 - 7,50⛔

Pozdrawiam, życzę wysokich wygranych.
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
ak możemy zauważyć drużyna z Liverpoolu nie strzela zbyt wielu goli czego przyczyną jest oczywiście szwankująca ofensywa (we znaki daje się brak Fellainiego).
Jak mogło dawać się we znaki brak Fellainiego skoro on w tych trzech pierwszych meczach zagrał ???? :p , dzisiaj dopiero Everton zagra pierwszy mecz bez swojego byłego czołowego kopacza ???? pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Niestety nie mam dostepu do komputera, pisze z telefonu, wiec dziś analizy będą krótkie. W tej kolejce mamy 4 drużyny z gornej polki, które grają swoje mecze na wyjezdzie. Są to Man City, Arsenal, Chelsea i Liverpool. Sadze, ze te drużyny nie wygrają zgodnie wszystkich swoich spotkań i pogubia punkty. Licze ze przynajmniej w 2 na 4 meczach faworyt pogubi punkty.

Stoke - Man City Stoke +0.75 @ 2.075 bet365 ✅✅✅ // forum się śmieje, ale z głupoty pana Silvy

Do tego meczu miałem juz napisana analizę, no ale trudno. Stoke zaczęło sezon niespodziewanie dobrze - 2 wygrane i 1 przegrana. The Potters maja patent u siebie na City. Ostatnie 4 mecze to remisy 1-1. Dziś City dodatkowo bez swojego playmakera Silvy i kapitana Kompanego, co jest dużym oslabieniem. City nie przekonuje mnie na poczatku sezonu, to nie jest to samo co grali rok czy dwa lata wczesniej. Sadze ze mecz skonczy sie remisem. Stoke to krolowie remisow, a w tym sezonie jeszcze nie remisowali, a mamy juz 4 kolejke. Do tego w tygodniu na City czeka LM, a wiadomo jakie teraz jest parcie szejków na te rozgrywki. Trzeci rok upokorzeń to byłoby za wiele.


Sunderland - Arsenal Sunderland +0.75 @ 2.04 Marathonbet ⛔⛔⛔

Idzie masowka na Arsenal, bo przyszedl Ozil i Sunderland nie najlepiej zaczal sezon. Mysle ze Arsenal straci punkty. Po pierwsze Kanonierzy maja serie 6 meczow wyjazdowych wygranych i jest to bardzo imponujaca seria jak na Arsenal. Po drugie oczy wszystkich będą zwrócone na Ozila. Jest to gracz genialny, ale on sam nie zbawi Arsenalu, a juz pojawiły się glosy, ze z Ozilem Arsenal włączy się do walki o mistrzostwo. Są to słowa na wyrost, wg mnie dalej będą walczyć z Kogutami o miejsce w top4. Poza tym Ozil potrzebuje czasu aby zgrać się z nowymi kolegami i przyzwyczaić do nowej i trudniejszej ligi. Myślę tez, ze na dzień dobry dostanie parę razy od obrońców Sunderlandu. Wg mnie Sunderland może tu sprawić niespodzianke dzięki właśnie waleczności i motywacji ze strony di canio. Nie zapominajmy tez ze w tygodniu na Arsenal czeka trudny mecz w LM.


Everton - Chelsea 1DNB @ 2.52 Marathonbet ✅✅✅

Ciekawy mecz się szykuje i znów masowka na Chelsea. Everton potrafi u siebie grac z najlepszymi, maja dobry bilans ostatnich spotkań z Chelsea. Trochę zawodzą, bo zremisowali 3 mecze i maja 3 punkty. Wg mnie tej drużynie brakuje skuteczności, a tej nie zapewni Jelavic. Dziwie się, ze od poczatku sezonu Martinez nie stawia na Koné. Wg mnie to on jest lepszy, a Jelavic - w ostatnich 20 kilku spotkaniach tylko jedna bramka. Przeglądając statystyki rzuciło mi się w oczy, ze Everton bryluje w takich jak posiadanie piłki, średnia liczba strzałów na mecz, procent udanych podań, także trzeba to teraz przekuc w strzelanie bramek. Everton stracił Fellainiego, ale są juz jego następcy. Chelsea pewnie zagra tak aby nie zmęczyć się przed meczem w LM. Jeśli szybko trafia, będą bronić wyniku i się oszczedzac. Jeśli Everton nie straci szybko bramki to jest szansa na sukces. Warto tez zwrócić uwagę w tym meczu na kursy. 2.30 na tak mocna drużynę jak Chelsea świadczy o tym ze nie bedzie dzis latwo i The Blues nie są aż tak dużym faworytem.

Mecz Swansea - Liverpool opisze w poniedziałek, mam juz gotowa analize na swoim laptopie i w poniedziałek powinienem mieć juz do niego dostęp.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 2K

borek149

Użytkownik
Man Utd vs Crystal Palace
Man Utd -2 (przy remisie zwrot stawki) @ 2.05
Bet365
Manchester United na Old Trafford podejmuje beniaminka Crystal Palace. Ostatni takie spotkanie w Premiership miało miejsce w 2004 roku i gospodarze wówczas wygrali 5:2.
Dziś w Manchesterze nikt nie dopuszcza myśli by United dziś stracili punkty. Gdyż początek ligi jest dla nich bardzo słaby w 4 spotkaniach tylko 4 punkty i już do liderującego Liverpoolu tracą 5 punktów, na kolejną wpadkę nie może być miejsca. Dlatego dziś gospodarze od pierwszej minuty rzucą się na rywali i będą chcieli w przekonujący sposób zrekompensować kibicom poprzednie dwa spotkania, w których to MU zremisowało na własnym boisku z Chelsea 0:0 i zostali pokonani w Liverpoolu 1:0. Dwa spotkania z rzędu nie zdobyli nawet bramki, także dziś skromne 1:0 kibiców nie zadowoli i będą rządni zdobywania kolejnych przez ich piłkarzy. Właśnie mają idealną drużyne na odbudowanie się po kiepskim starcie, beniaminek Crystal Palace jest jednym z głównych pretendentów do opuszczenia szeregów Premiership w tym sezonie, także lepszego przeciwnika na przełamanie się piłkarze MU nie mogli sobie wymarzyć.
Czerwone Diabły przystąpią osłabieni brakiem Darrena Fletchera i Wayne&#39;a Rooney&#39;a. Nie pewni gry są również Rafael i Phil Jones.
Jednak w zespole gości jest dużo dłuższa lista graczy, których w tym spotkaniu zabraknie: Yannick Bolasie, Glenn Murray, Jonathan Parr, Lewis Price, Patrick McCarthy, Jonathan Williams i Jack Hunt.
Przewidywane składy:
Man Utd: De Gea - Smalling, Vidić, Ferdinand, Evra - Carrick, Cleverley - Valencia, Welbeck, Young - Van Persie
Crystal: Speroni - Ward, Delaney, Gabbidon, Moxey - Puncheon, Campana, Jedinak, Dikgacoi, Gayle - Chamakh
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ostatni takie spotkanie w Premiership miało miejsce w 2004 roku i gospodarze wówczas wygrali 5:2.
Co prawda nie było to w ramach Premier League lecz Pucharu Ligi bodajże, ale ostatnia wizyta Crystal Palace miała miejsce w Listopoadzie 2011 i wtedy to po dogrywce Crystal Palace wygrało 1:2 ;) Co prawda United byli w przemeblowaniu, a Palace grało jeszcze z Zahą który pewnie wtedy już zapadł w pamięć Fergusonowi.
No ale to tylko jako ciekawostka bo raczej nijak ma się do tego dzisiejszego meczu. Dziś United po takim niemrawym starcie ligi musi odnieść pewnie zwycięstwo, biorąc pod uwagę, że za tydzień derby na Etihad to kolejna strata pkt na tak wczesnym etapie rozgrywek może być katastrofą. Dziś zapewne zobaczymy na boisku nowy nabytek Diabłów - Fellainiego i to pod niego chciałbym dziś coś lekko pograć.
⚽ Fellaini strzela, MU wygrywa 4 WilliamHill
Mam jakieś dziwne przeczucie, że Belg dziś gdzieś swoją głowę, albo nogę dołoży. Od początku Lipca głowę miał zaprzątniętą transferem do United, w ostatnich minutach okienka jego marzenie ( jak mówił w wywiadach się spełniło), będzie grał pod wodzą Moyes&#39;a, który w Evertonie zrobił z niego gwiazdę. Dziś debiut na OT, zapewne chodzi mu po głowie ładne przywitanie z kibicami ;) Dodatkowo rywal wymarzony. Nie oszukujmy się, ale Crystal Palace nie pójdzie na wymianę z mistrzami Anglii na ich obiekcie. Raczej cofną się do defensywy i z kontry będą szukać szczęścia. Co za tym idzie Fellaini będzie miał więcej luzu, gdyż sam Carrick w defensywie wystarczy, a Belg będzie mógł śmiało zapędzać się do przodu. United powinno mieć sporą przewagę, co za tym idzie rożne, wolne, dośrodkowania. Przy gabarytach Belga jakaś głowa może wpaść. Marouane jeszcze taką zaletę, że piłka go na ogół szuka, jakiś rykoszecik, dostawienie nogi czy dobitka. Mam nadzieję na udany debiut Felli, a kurs ciekawy nawet.
edit/ szybko rozliczamy bo Fella na ławce
Man Utd: De Gea - Fabio, Ferdinand, Vidić, Evra - Valencia, Carrick, Anderson, Young - Rooney, Van Persie.
Rezerwowi: Amos, Evans, Hernandez, Cleverley, Zaha, Fellaini, Januzaj.
Crystal Palace: Speroni - Mariappa, Campana, Digkacoi - Puncheon, Jedinak, Gayle, Gabbidon, Moxey - Delaney, Chamakh.
Rezerwowi: Alexander, O&#39;Keefe, Phillips, Kebe, Jerome, Guediora, Bannan.
 
staleczka1947 34

staleczka1947

Użytkownik
Mam trochę tych meczów na tą kolejkę, mam nadzieję, że wszystkie typy okażą się trafne, a analizy będą na dobrym poziomie.
Manchester United - Crystal Palace
Typ: Manchester -1 @1,58
Mistrz Anglii kontra nie prezentujący dobrej formy beniaminek(3 pkt,po wygranej z Sunderladem) .
&quot;Czerwone Diabły&quot;, po przyjściu Moyesa, także nie prezentują wysokiej formy, ale ten mecz po prostu muszą wygrać. Grają przed własną publicznością, chcą rozwiać wątpliwości co do tego, że będą walczyć o mistrza, dlatego upatruje wysokiego zwycięstwa gospodarzy. Ciekaw jestem, czy sprawdzi się powrót Fellainiego na pozycję środkowego pomocnika, bo właśnie na takiej pozycji grał w &quot; The Toffes&quot;, ale lepiej mu się wiodło gdy był przesunięty za napastnika.
Nie ma co się rozpisywać więcej.

Hull- Cardif Poniżej 2,5 bramki

Pojedynek dwóch beniaminków, które będą się biły o utrzymanie, to wskazuje na zażartą walkę, bo to może być mecz o przysłowiowe 6 pkt.
Hull miało trudny terminarz, bo grali z Chelsea na Stamford Bridge, Manchesterem City i z Norwich . Takie rozkład zaowocował trzema punktami zdobytymi na &quot;kanarkach&quot;.
Klub z Walii ma o jeden punkcik więcej, a trzeba oddać, że po drodze rozprawił się z &quot;The Cityzens&quot; i wyciągnął remis, bądź co bądź prezentujący słabą formę Evertonem .
Te dwa zespoły słabo prezentują się w ataku pozycyjnym, ich atutem są głównie kontry, a Cardiff jeszcze stałe fragmenty gry .
Aston Villa - Newcastle United 1 @ 2,10
Wreszcie po rywalach z najwyższej półki(Arsenalu, Chelsea, Liverpoolu) przypadł &quot;The Villans&quot;oponent jak najbardziej w zasięgu. &quot;Sroki&quot; weszły nie mrawo w sezon dostając 4-0 po słabej grze w niebieskiej części Manchesteru, remisując u siebie ze słabymi na wyjeździe &quot;Młotami&quot; i wreszcie wygrywając z nie będącym w najwyższej formie Fulham.
Aston Villa, aby liczyć na coś więcej w tym sezonie musi właśnie wygrywać takie mecze.
Siłę ofensywną mają nadal bardzo dobrą, a nawet lepszą, bo oprócz Benteke wysoką formę prezentuję Agbonlahor, znacząco też poprawiła się defensywa, która w poprzednim sezonie była największym mankamentem trenera.
Newcastle ma szczególnie problem z atakiem. Cisse chyba już nie wróci do formy z najlepszego sezonu &quot;Srok&quot;, a Remy nie spełnia oczekiwań.
Reasumując Aston Villa jest moim zdaniem w ciut lepszej formie, ma atut własnego boiska i po prostu takie mecze musi wygrywać.
Seria meczy, w których moim zdaniem jeden z zespołów nie strzeli gola:
Southempton - West Ham goście nie strzelą @ 2,25
&quot;Święci&quot; mimo szumnych zapowiedzi nie wystrzeli zbyt mocno na początku tego sezonu, gromadząc 4 pkt w potyczkach z West Brom i Sunderlandem . Obrona mimo tego ma się dość dobrze, a dobrą formą wykazuje się &quot;Barubar&quot;. West Ham natomiast 4 pkt , wygrywając z Cardiff i remisując z Newcastle. Atak &quot;Młotów&quot; jest poważnie osłabiony, gdyż kontuzjowany jest Carrol, Cole i Downing. Najgroźniejszy jest Nolan po stałych fragmentach w tym wypadku.
W meczach Southempton i West Hamu nie padło więcej niż 2,5 bramki, za każdym razem !
3\4 weszły. Mam nadzieję, że pomogłem. Pzdr
 
B 0

baggio

Użytkownik
Everton vs Chelsea

Everton ten sezon zaczął nadzwyczajnie, stabilizacja drużyny jest na niesamowitym poziomie po pierwszych 3 spotkaniach. Trzy remisy w trzech meczach z trzema średniakami ligi. Chelsea po dwóch zwycięstwach i remisie z ManU pewnie zmierza moim zdaniem po zwycięstwo z osłabionym Evertonem. W ekipie gospodarzy zabraknie mózgu operacji, czyli Belga który rządził w środku pola. Myślę, że Everton w 1 meczu bez swojego lidera i to z takim przeciwnikiem, ma bardzo marne szanse. Pozyskany Lukaku, również dziś nie wystąpi.

Typ: 2
Kurs: 2.38



Sunderland vs Arsenal

Kanonierzy pojadą po swoje 3 punkty bez niemieckiego obrońcy Pera Mertesackera, występ Ozila stoi pod znakiem zapytania jednak możliwy jest powrót w tym meczu Thomasa Vermaelena który udał się z drużyną na mecz. Ja liczę na pojawienie się obu tych zawodników na murawie oraz pewną wygraną Kanonierów, którzy po wpadce na początku sezonu, zaczynają nabierać tempa i rozpędzać się.

Typ: 2
Kurs: 1.7

Do tego polecam handi +1.5 na Crystal Palace, co myślicie?

źródło: ligaangielska.tk
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Fulham - West Brom
Typ : Fulham @ 2,19 Pinnacle ⛔92min i WBA to score! dramat :/
U siebie powinni pyknąc WBA, które słabiutko zaczęło sezon nie strzelili jeszcze gola. W dodatku zagubieni w okienku transferowym. Najemników posprwoadzali jak Anelka który kończył kariere po czym za dwa tygodnie wznawiał. Ponadto chimeryczny Anichebe i Sessegnon. Brak zgrania tam i taką rewelacją jak w popzrednim sezonie póki co nie są i śmiem stwierdzić że raczej nie będą. A różnica jest taka, że Anelka + Anichebe to cały czas duuuużo slabiej niż Lukaku.
Fulham widziałem w meczu z Arsenalem to byli wyrównanym przeciwnikiem, a nawet mieli przewagę w grze. Ciekawy bardzo skład bo Berbatov wiadomo, ale w pomocy mocni z Parkerem, Ruizem, doszedł Taarabt, jest Kacaniklić przebojowy na skrzydle. No i bardzo podoba mi się ostatnio jak gra Sascha Riether. W obronie drwal Hangeland. Fulham ma bardzo dobry skład. Mecze z WBA im u siebie leżą można powiedziec bo wygrywają seryjnie i tak samo myślę że będzie i dziś.

Fulham (Possible, 4-2-3-1): Stockdale; Riether, Hangeland, Zverotic, Riise; Sidwell, Parker; Kacaniklic, Taarabt, Ruiz; Berbatov.
WBA (Possible, 4-4-2): Myhill; Jones, McAuley, Olsson, Ridgewell; Sessegnon, Yacob, Mulumbu, Sinclair; Anelka, Anichebe.

-------------------
Oficjalne składy :
Manchester United team: De Gea, Fabio Da Silva, Ferdinand, Vidic, Evra, Carrick, Anderson, Valencia, Rooney, Young, van Persie
A więc mamy Rooneya z powrotem w składzie. Spodziewam się bezproblemowej wygranej MU w tym meczu. Więc kurs na podbicie ako.

---------------------------
Everton - Chelsea
Wielka szkoda, że zabraknie w tym meczu Lukaku, bo taki ktoś na nieskutecznośc Evertonu byłby bezcenny! Everton grał bardzo dobrze z WBA, z Cardiff ale pechowo bo nie było bramek więc nie da się wygrać. Mecz z Chelsea piekielnie trudny, podziwiam tych co przewidują tutaj łatwą wygraną Chelsea... Ale nazwa zawsze robi swoje.
Ja bym tutaj spodziewał się punktów dla Evertonu. Szkoda, żę po tej serii meczów z WBA i Cardiff przyszedł im mecz z Chelsea bo tak bym próbował wygranej Evertonu a tak mecz no bet bo nic mnie tutaj nie zdziwi a szczerze to będe wspierał The TOffies żeby pokonali Chelsea, ale najbardziej prawdopodobny wydaje się remis.
-----------------------------
Sunderland - Arsenal
Bardzo ciekaw jestem debiutu Mesuta Ozila w Arsenalu. Ale też nie zamiezram nic typować w tej parze. Arsenal w formie, Ramsey wymiata w środku pola, Giroud skuteczny jak za najlepszych lat w Montpellier.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Głupoty, głupoty, głupoty... No ale do rzeczy:
Stoke City - Manchester City; 2 @ 1,67 (Unibet) 0:0 ⛔
Cóż, wszelkie granie pod Stoke moim zdaniem nie ma sensu, tym bardziej, jeśli ktoś opiera się na meczu z Cardiff. &quot;Mecz meczowi nierówny&quot;, tak powiada pewna prawda życiowa, której powinniśmy się trzymać ;).
Nie, to nie jest tak, że gram na faworyta. Przez ostatnie dwa lata ani razu nie dotknąłem meczu, w którym ktokolwiek z czołówki grał na Britannia Stadium. Jednak przed obecnym sezonem dużo się zmieniło, a dzisiejsi gospodarze stracili swój największy atut - Tony&#39;ego Pulisa, który potrafił dobrać odpowiednią taktykę pod dany materiał piłkarski - jakkolwiek śmiesznie to brzmi - przynosiło to efekty. Obecne Stoke w ogóle mnie nie przekonuje, pomimo tego, iż start sezonu zaliczyli całkiem niezły - dwa zwycięstwa i porażka. Jednak na ławce siedzi, cóż, jak dla mnie - trenerski impotent - Mark Hughes, którego uważam za słabego fachowca.
Manchester City, jeśli chce myśleć o mistrzostwie Anglii - a to chyba jedyny możliwy cel dla takiego klubu, musi takie mecze wygrywać, bez wątpienia. Braki w postaci Silvy, Kompanego, Demichelisa i Richardsa? Został zakupiony Navas, jest Nastasic i Zabaleta, Manchester City ma tak bogatą kadrę, że wypadnięcie jednego zawodnika nie powinno wpłynąć na wynik meczu. Druga sprawa - Manuel Pellegrini - szanuję tego człowieka i uważam go za dobrego fachowca, myślę, że w Manchesterze pokaże na co go stać. The Citiziens z meczu na mecz będą łapać coraz większą świeżość to i gra będzie wyglądała lepiej. Z Hull City drużyna z niebieskiej części Manchesteru męczyła się, to fakt, jednak koniec końców zdobyła trzy punkty, a to najważniejsze na początku sezonu. Nie styl, na to przyjdzie czas, a punkty.
Myślę, że dzisiejszy mecz potoczy się podobnie, jak ten z Hull. Manchester będzie się męczył, ludzie na forum będą się śmiać, liczyć kasę zarobioną na Stoke, jednak koniec końców uda im się wywalczyć pełną pulę.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Southampton - WHU
W dzisiejszym dniu na boiskach Premiership zobaczymy tylko jedną potyczką na St Mary&#39;s Stadium Southampton podejmie West Ham United. Obie drużyny po trzech spotkaniach zgromadziły po 4pkt. Większość będzie spoglądać na występ naszego rodaka w bramce Artura Boruca który na dobre wywalczył sobie miejsce w składzie Świętych. Sam Allardayce ma problemy w jego zespole nie wystąpi Andy Caroll, Joe Cole, McCartney,Diarra i Downing. Jak widać lista jest dość spora w dodatku większość to kluczowi gracze. Dlatego gospodarze są w roli faworyta.
Southampton: Boruc - Chambers, Fonte, Lovren, Shaw - Ward-Prowse, Schneiderlin, Wanyama, Lallana - Osvaldo - Lambert
WHU: Jaaskelainen - Demel, Collins, Reid, O&#39;Brien - Noble, Diamé - Te , Nolan, Jarvis - Maiga

Win Southampton @@ 1,85
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Southampton - West Ham
Soton powyżej 1.5 kartki
2.25
Bukmacher: Bet365
Sędziować będzie Marriner, sędzia który sięgać do kieszonki. Udowodnił to już w tym sezonie zarówno na boiskach Premier League jak i Europy. W EPL sędziował w 3 meczach i pokazał 14 żółtych i 1 czerwoną kartkę. Moim zdaniem zawodnicy Świętych wyłapią dziś dwa kartoniki mogą dziś zapędzić się ofensywnie i będą narażeni na kontry Młotów. W ich składzie też nie brakuje zawodników, którzy grają naciągając przepisy. W ubiegłym sezonie pod okiem Andre Southampton rozegrał dwa spotkania, oba skończyły się remisami i w obu pokrywali oni ten zakład.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Swansea - FC Liverpool
Typ: X Kurs: 3,40 Buk: Bet365
✅✅✅ (2:2)
Ja podejdę do tego spotkania czysto statystycznie. Jak wiemy goście są po 3 wygranych, gospodarze zaś po 2 porażkach i 1 zwycięstwie. Żaden z zespołów jeszcze nie dzielił się punktami i myślę, że będzie to dzisiaj.
Ostatni sezon, w którym The Reds wygrali pierwsze cztery mecze ligowe to lata 1990/1991. Czy dziś powtórzą historię ?? Nie sądzę. Czy przegrają na Liberty Stadium ?? Biorąc pod uwagę ich personalia, formę i brak straconego gola w tym sezonie na to też szanse są niewielkie.
Ja spróbuję zaatakować remis, spodziewać się też można tutaj BTS-a ✅(do pobrania po kursie 1,80 też w Bet365). Ja jednak pobieram remis po dużo wyższym kursie. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Panowie, co myślicie o zakładzie na kartki w meczu Swansea z LFC ? Jest początek sezonu, punkty oczywiście są ważne, ale linia wydaje się spoko. Jak na razie obie ekipy mają na swoim koncie po 3 kolejkach - Swansea 8 kartek a Liverpool 6. Gospodarzom daje to średnią 2,6 na mecz, a gościom 2. Jednak H2H jest ciekawe, zespoły w niedalekiej przeszłości grały ze sobą 5 razy i w żadnym nie padło więcej niż 3 kartki.

2013
Liverpool - Swansea 5:0 1 kartka (1 Swansea)

2012
Swansea - Liverpool 0:0 1 kartka (1 Swansea)
Liverpool - Swansea 1:3 1 kartka (1 Liverpool)
Swansea - Liverpool 1:0 2 kartki (1 Swansea, 1 LFC)

2011
Liverpool - Swansea 0:0 3 kartki (1 Swansea, 2 LFC)

Jak widać nie przekroczono nigdy linii 3,5 jaką wystawia bet365. Myślę, że warto tego spróbować, a wtedy sędziami tych spotkań byli m.in Howard Webb, czy też sędzia Probert, który jak widziałem w miarę często pokazywał kartoniki, również te w kolorze czerwonym. Dzisiaj sędziował będzie pan Michael Oliver, który w ponad 130 spotkaniach pokazał około 400 kartek co dało mi w przybliżeniu ~ 3,044 kartki na mecz.

Nie gram tego, ale może kogoś to natchnie do innych typów, bądź przekona do pogrania czegoś na kartki.

Poniżej 3,5 kartek @1,66 bet365
Poniżej 3 kartek @2,050 bet365

Takie luźne spostrzeżenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
funias 691

funias

Użytkownik
Po udanych typach w weekend postanowiłem nieco zaryzykować. Dzisiaj mamy mecz Swansea - Liverpool. Jeśli spojrzymy w tabelę nie trudno wskazać faworyta. Na pewno na takowego wyrastają goście, którzy po 3 kolejkach mają komplet punktów i żadnej straconej bramki. Goście natomiast zajmują 18 miejsce w strefie spadkowej z 3 punktami.
Swansea miała dość ciężki start początku sezonu. Przegrali 1-4 z Manchesterem United mimo, że wcale nie byli zespołem gorszym. Powiem więcej. Do momentu dwóch szybkich bramek ze strony United to Łabędzie były stroną bardziej aktywną, prowadzącą grę. Minimalnie rysowała się ich przewaga. Świadczą o tym statystyki. Mimo takiego wyniki to Swansea była częściej przy piłce, stworzyła nieco więcej sytuacji podbramkowych, może jeszcze trochę zbyt mało klarownych. Potem kolejny ciężki mecz z Tottenhamem na wyjeździe. Przegrany, ale tylko 1-0. Tutaj posiadanie piłki mniej więcej po tyle samo czasu. Strzały na bramkę również w miarę podobnie. Wynik niestety znów niekorzystny. Na pierwsze punkty przyszło czekać do 3 kolejki, w której Swansea pokonała na wyjeździe słabe jak na razie West Brom 0-2 dominując na boisku i kontrolując przebieg meczu.
Jeśli chodzi o FC Liverpool to na pewno bardzo poukładali grę jeśli chodzi o defensywę. 0 straconych jak na razie bramek, Manchester United, który nie mógł stworzyć sobie żadnej dogodnej sytuacji do strzelenia bramki świadczą o tym, że The Reds grają bardzo konsekwentnie w obronie i trudno im strzelić gola. Chociaż akurat tamto spotkanie ustawiła szybka bramka Sturridge&#39;a w 4minucie. To on strzela i zdobywa jak na razie wszystkie gole. Moim zdaniem wyniki nieco lepiej przedstawiają zespół Liverpoolu niż wygląda on w rzeczywistości. Tak naprawdę jedyny mecz w którym dominowali było domowe spotkanie ze Stoke. W meczu wyjazdowym z Aston Villa to gospodarze również nieco dominowali, ale nie potrafili tego przełożyć na wynik. Liverpool oddał tak naprawdę tylko jeden strzał w światło bramki i to był gol. A już druga połowa w wykonaniu The Reds podczas spotkania z United była naprawdę kiepska w ich wykonaniu. Manchester dominował. W ogóle w spotkaniu z ManUtd jak i Aston Villa Liverpool zagrał bardzo blado drugie połowy meczu. Na Villa Park stworzyli tylko jedną sytuację w drugiej połowie nie oddając strzału na bramkę. Na Anfield z Manchesterem w drugiej części oddali tylko jeden strzał na bramkę.
Podsumowując uważam, że wpływ na wyniki ma jak na razie dobra forma Daniela Sturridge&#39;a i w miarę dobre pierwsze połowy w wykonaniu The Reds. Jednak Swansea to ekipa, która również lubi prowadzić grę i na pewno jest spragniona pierwszych punktów u siebie. Sądzę, że mogą zdominować FCL i to oni będą dążyć do strzelenia gola. Wygrana jest jak najbardziej w ich zasięgu. Nie tak łatwo jest ekipom przyjezdnym kreować grę na Liberty Stadium. Ryzykuję i gram w kierunku gospodarzy. Powodzenia. Początek meczu o godzinie 21.00. Transmisja w Canal+Family.
Swansea - Liverpool ⛔ 2-2
Swansea 3,60
WilliamHill

Dla mniej odważnych:
Swansea lub remis 1,67 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Poniżej 3,5 kartek @1,66 Bet365
Poniżej 3 kartek @2,050 Bet365
Myślałem o ryzyku kartkowym w stronę Swansea - 2 @ 8,50... Raczej Liverpool będzie dominował, wszystko fajnie, tylko, że sędzia nie jest zbyt &quot;na rękę&quot;. Aczkolwiek typu ani nie neguje, ani nie popieram, bo różnie może być. Gdybym miał cokolwiek grać z kartek, to jakiś azjan w stronę Swansea. ;)
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Swansea Liverpool
Liverpool trzy mecze, trzy wygrane, we wszystkich spotkaniach czyste konto. Wymarzony początek. Przy czym w pierwszym meczu przeciwko Stoke , mimo sporej przewagi, zamiast udanej inauguracji i kompletu punktów, mogło zakończyć się podziałem punktów, ale Stoke nie wykorzystało rzutu karnego w 89 minucie, jednak Mignolet obronił rzut karny. Drugi mecz przeciwko Aston Villa słaby w wykonaniu The Reds. Gdyby celowniki ofensywy AV nie były tak rozregulowane to Liverpool byłby w sporych tarapatach, bo to gospodarze tamtego spotkania w głównej mierze szturmowali bramkę rywala.
Swansea zaczęło od trudnego terminarzu. W pierwszym meczu podejmowali Manchaster United i mimo, że zostali rozbici przez Czerwone Diabły 1-4 to wcale nie stanowili jedynie tła dla rywala. Następnie ciężki wyjazd do Londynu na starcie z Tottenhamem i też nie wypadli blado, a przegrali zaledwie 0-1. Trzeci mecz to już zasłużona wygrana z WBA
Dotychczasowe, dwie wizyty Liverpoolu kończyły się remisem i porażką. Ludzie, ślepo zapatrzeni, idą w stronę The Reds, a ten dobry bilans może być mylny, jak w/w
Swansea 1x 1.66 ✅
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Swansea - Liverpool 1DNB @ 2.65 Marathonbet ZWROT 2:2
Liverpool zaczął sezon bardzo dobrze - 3 wygrane w 3 meczach co jst bardzo dobrym wynikiem jak na The Reds. Licząc jeszcze poprzedni sezon maja serie 5 meczów wygranych, co jest wręcz rewelacyjnym wynikom jak na Liverpool. Myślę ze prędzej czy później ta seria musi się skonczyc. Okazja do tego jest bardzo dobra, bo grają na wyjeździe, w dodatku z dobra i po układana drużyna. Swansea jest bardzo groźne u siebie. Miałem przygotowany wykaz meczow z czołówka na Liberty Stadium i wynika z niego ze będzie ciężko. Problemy ze zdobywaniem punktów maja tu wszystkie drużyny z czołówki. Liverpool tez nie zachwyca mnie. Zalicza slabe drugie polowy i ma sporo szczescia, ze rywalom nie udaje sie wyrownac. Kiedys to szczescie sie skonczy. Jestem przekonany ze w ciagu najblizszych trzech spotkan ze Swansea, Southampton i Sunderlandem wtopia. Do tego w Liverpoolu może zabraknąć Sturridge&#39;a i Tour, co mpze byc duzym oslabieniem. Swansea gra w czwartek mecz wyjazdowy z Valencia w LE, ale tu nie ma co kombinowac i odpuszczac z Liverpoolem. Łabędzie miały słaby start i potrzebują punktów. Mecz z Valencia można niejako spisać na straty, bo to wyjazd w dodatku z dużo mocniejsza drużyna. Trzeba skupić się na The Reds, bo porażka oznaczałaby 3 porażkę w 4 meczach i duże straty juz na samym poczatku sezonu. Kurs na Liverpool jest kuszący i zapewne większość dziś dorzuci pewniaczka X2 do kuponu. Ci typujacy mogą się rozczarowac. Tak jak wczoraj typujacy na Southampton. Wczoraj tez mieliśmy jeden mecz w Premier League, nie było wyboru i typujacy pchali się na sile w Świętych. Dziś tez nie ma za bardzo meczów i może być masowka na Liverpool.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baddorf 4

baddorf

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Anglia, Premier League
Zdarzenie : Swansea - Liverpool
Typ : Zachowa czyste konto - Liverpool
Kurs : 2.75
Buk : William Hill
Analiza:
Na dziś z miłą chęcią poluje na ten typ, Liverpool, który nie stracił gola w tym sezonie jako jedyna drużyna z Premier League posiada naprawdę niezłą pakę w obronie co świadczy stan straconych bramek, na dzisiaj przewiduje że także w swoim dorobku nie straci bramki i zachowa czyste konto. Swansea jakąś potęga tam wielką nie jest aby zagrozić bramce Liverpoolu. Przewiduje wyrównany mecz który zakończy się remisem 0-0 lub zwycięstwem gości. Ostatni typ z Evertonem który postawiłem wszedł ładnie gdzie wszyscy lecieli na Chelsea, zobaczymy jak dzisiaj sprawdzą się moje przeczucia i że Swansea nie będzie wstanie strzelić ani jednej bramki
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gumowyzielak 193

gumowyzielak

Użytkownik
Swansea-Liverpool
Swansea -2 połowa powyzej 0.5 kartek @ 1.48 Marathonbet + (5 minuta 2 połowy i typ wszedł)
Liverpool -2 połowa powyzej 0.5 kartek @ 1.48 Marathonbet + (12 minuta 2 połowy i typ wszedł)
Na dzisiejszy wieczór znalazłem 2 dosyć przyzwoite typy na mecz kończący 4 kolejkę Premier League, a mianowicie liczbe kartek w drugiej połowie. Sądzę, że to będzie dość wyrównane spotkanie z obu stron, dlatego w końcówce mogą komuś puścić nerwy, wiadomo, że statystycznie więcej kartoników pokazuję się w 2 połowie. Liczę tutaj głównie na szybkiego Michu, Hernandeza, Shelveya po stronie Swansea, z którymi to obrońcy Liverpoolu mogą sobie nie radzić, co oczywiście prędzej czy pózniej skończy się kartonikiem. Oglądałem przegrany mecz Swansea z Czerwonymi Diabłami (1:4) i sądze, że wynik kompletnie nie odzwierciedla gry, Swansea nie zasłużyło na taki wynik. Po drugiej stronie licze na to, że obrońcy Swansea nie będą sobie radzić z Sturridgem, Aspasem czy też szybkim skrzydłowym Coutinho. Podsumowująć, myślę, że te dwa typy są bardzo realne aby się pokryły, sam je zagram. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Granie na Liverpool przed 20 mija się z celem. Narazie Liverpool ma trzech bohaterów na początku tego sezonu: Toure, Sturridge i MIgnolet. Belg zagra na 100 %, ale Toure i Sturridge mieli problemy zdrowotne i nie wiadomo czy zagrają. Jak można grać na Liverpool nie wiedząc czy oni beda grali? Dla mnie to bezmyślność.

Liverpool jest bardzo dobrze poukładaną, która ma za sobą genialne wręcz okienko transferowe. Rodgers ideanie ocenił braki i je uzupełnił perfekcyjnie. Przez ostatnie sezony jednym z najszłabszych w tej drużynie był Reina, który nie łapała niczego wielkiego, a często puszczał babole. Teraz przyszedł MIgnolet i sprawdza sie w 100%. Środek defensywy również wyglądał blado. Skrtel był pod formą, Carragher już nie prezentował tego co kiedyś, a Agerowi często zdarzają się błedy w kryciu i przez to wpadało trochę bramek. Rodgers ściagą dlatego 3 środkowych obrońców, z których dwóch jest realnym wzmocnienim już teraz. Toure pokazał, że ma wielkie umiejętności, pokazuje wielki charakter, ambicję i zaangażowanie. Sakho też myślę, że się odnajdzie, Illori to melodia przyszłości o czym zapewniał Rodgers. Liverpool w zeszłym sezonie nie miał wielkich problemów w przodzie i dlatego tam nie było spektakularnych transerów. Ściągnął tylko Aspasa, któy jest poszerzeniem skłądu i Mosesa na skrzydło, aby Coutinho nie musiał latac po flance tylko w środku pola.

Teraz cięzko znaleźć jakieś większe problemy tej ekipy. Zgoda w każdym meczu pierwsza połowa była dużo lepsza, a w drugiej oddawali inicjatywę, ale rywale mieli wielkie problemy z zagrożeniem. Aston Villa zagroziła 2 razy, United może raz, Stoke miało karnego. Czyli w 3 meczach można wyliczyć ze 4, 5 max dogonych okazji strzeleckich. I po to właśnie jest MIgnoet. NIe ma idealnej obrony i zawsze zdarzać się będą szanse dla rywali. Dlatego nalezy mieć porządnego bramkarza, aby walczy o najwyższe cele, a iverpool takiego ma.

Co do samego meczu to Swansea w mojej oceni aż tak mocne jak to się pisze nie jest. 2 sezonu temu grali rewelacyjnie i wtedy potrafili pokonać Arsenal, City czy Liverpool. W zeszłym sezonie jednak nie pokonali nikogo z pierwszej siódemki. Styl Swansea został stworzony przez Rodgersa, który tam wykonał mega robotę, na której zaś bazował Laudrup rok temu. Z biegiem czasu jakość gry Swansea spadała. Od lutego do końca sezonu wygrali tylko 3 mecze: z QPR, Newcastle i z Wigan. Czyli z dwoma spadkowiczami i z bardzo słabym w tamtym sezonie Newcastle. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że powodem tego było zmęczenie i dopuszczenie końcówki bo wygrali Puchar Ligi i spoczęli na laurach. OK może i trochę tak, ale przecież chyba nikt nie wmówi, że odpuścili 4 miesiące sezonu? Początek tego sezonu pokazuje, że jednak Swansea raczej nie robi tych kroczków do przodu tylko stoi w miejscu, a może i nawet się cofa. NIkogo ważnego nie stracili, doszedł Bony, a co takiego gra Swansea? NIc specjalnego. Z United katastrofa w obronie. W ataku bez szału, niby przeważali, mieli posiadanie, ale grali wolno i bez pomysłu. Od Tottenhamu wyraźnie odstawali i punkty zdobyli jedynie ze słabiutko spisującą się ekipą West Brom.

Imo jakość gry Swansea spadła w porównaniu z sezonem 2011/2012. Nie pomoże napewno zatrudnienie Shelveya, który to kompletnie nie pasuje do tego sezonu. W Liverpoolu pokazał, że granie piłką jest mu obce. Zwykły rzemieślnik i dopóki on bedzie wystawiany w pierwszym składzie to Swansea bedzie się meczyła w ataku. Dziwnym jest dla mnie również sadaznie wciąż na łąwie Bony`ego. Nie jest to młodziak, któy musi się przyzwyczaić do Anglii. Gościu jest bardzo silny, idealny do Premier League, dużo strzela, dużo się przepycha, a Laudrup wymyśla wpuszczaniem go dopiero w drugiej połowie, tym bardziej, że Michu jest jakiś taki&quot;nieobecny&quot; w tym sezonie i narazie niczego wielkiego nie gra. Problemy w ataku więc są i jak obrona zagra na takim poziomie co z United to Swansea będzie miała bardzo ciężko w tym meczu.

Co do granie zwycięzcy to proponuje wstrzymac się się do podania składów. Nie wiadomo jeszcze kto zagra na prawej obronie Liverpoolu, bo wypadł Johnson. Jak w dodatku nie bedzie Sturridge`a i Toure to granie na Swansea ma jak najbardziej sens. Jak Ci dwaj ostatni zagrają, w dodatku dojdzie MOses na skrzydło, dzięki czemu Coutinho zagra jako typowa 10, to bardziej polecałby granie na Liverpool.

Ja sam pograłem kartkę dla Shelvey`a. Gościu to zwykły baran, często durne faule. Rok temu złapał 6 kartek, ale często wchodził na końcówki. Teraz dużo więcej gra to i powinny sie pojawić kartki. A kiedy jak nie z były klubem. Być może ma coś do udowodnienia i będzie zbyt ambitny co skończy się jakąs durną kartką.

Shelvey otrzyma kartkę 3.75@Unibet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom