>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

4. kolejka Ligi Narodów [13-14.10.2020]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Otrzymane punkty reputacji: +124
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Na środę jest kilka ciekawych spotkań ale szczerze mówiąc nie mogę się do końca zdecydować co grać.
Przedstawię kilka swoich luźnych typów ale szczerze mówiąc największą problem mam z wyborem typu do głównego kuponu z meczu Polski


Zacznijmy od meczu Polska Bośnia. Nie jestem przekonany co do tego, że Polska łatwo ten mecz wygra. Na plus oczywiście Lewy i Grosicki ale z Włochami wyglądało to nie najlepiej. Po drugiej stronie Bośnia, która chyba słabo wytrzymuje mecze o stawkę. Nie wykorzystali szansy i nie dali rady u siebie w Sarajewie z Irlandią Północną co na papierze jest ogromną niespodzianką, ale z przebiegu meczu nie było to już takie zaskakujące. Dla Bośniaków to ostatni mecz trenera Bajevica, myślę że będą chcieli zagrać jak najlepiej na pożegnanie selekcjonera. Poza tym jest to dla nich walka o utrzymanie w Dywizji A

Spodziewam się dość ostrego spotkania, zwłaszcza że jak pisałem jest to mecz w którym Bośniacy dadzą z siebie moim zdaniem maxa. Sędzią starcia będzie Craig Pawson Lubię tego arbitra bo jest mocno kartkowy jak na warunki angielskie. Wydaje mi się że w tej sytuacji dobrym typem może okazać się over kartkowy

Polska Bośnia i Hercegowina Typ over 3.5 żółtej kartki w meczu

Kurs 1.50

Bukmacher Forbet

Alternatywnie Bośnia i Hercegowina i over 1,5 żółtej kartki kartki w meczu

Kurs 1.4

Bukmacher Forbet


Myślę jeszcze nad Bośnia Hercegowina strzeli gola

Jest Dzeko Krunic i Gojak ta trójka ma papiery żeby strzelić bramkę a pomimo tego że wraca Bednarek nasza obrona nie jest monolitem.

Typ Bośnia i Hercegowina Strzeli Gola

Kurs 1.59

Bukmacher Forbet


Zagram oba typy ale nie wiem który jest pewniejszy do głównego kuponu :p




Kolejne Spotkanie z Ligi Narodów, które mnie zainteresowało to Chorwacja Francja. Pierwszy mecz tych drużyn to była wesoła strzelnica Jak patrzę na potencjał ofensywny Francji to bliski jestem zagrania że wygrają ponownie. Martial Mbappe Griezmann. Francja ostatnio na 0-0 z Portugalią myślę że tym razem będzie pełna mobilizacja. Poza tym otwarty ofensywny styl gry Chorwacji pasuje Francuzom. Ze względu na fakt że jest to jednak spotkanie na wyjeździe wybiorę bezpieczniejszą opcje.


Chorwacja Francja

Typ Francja wygra przynajmniej jedną połowę

Kurs 1.58

Bukmacher Forbet

Alternatywnie

Obie drużyny strzelą gola w meczu

Kurs 1.83

Bukmacher Forbet


Ponieważ spodziewam się podobnego spotkania czyli jak pierwsze gdzie atak weźmie górę nad obroną obie strzelą może być ciekawą opcją


Kolejne Spotkanie Włochy Holandia. Próbuje trochę na przełamanie Holandia pomimo mega potencjału zwłaszcza ofensywnego nie gra najlepiej. Ostatnią bramkę strzelili w meczu z Polską potem, przegrana z Włochami u siebie, 0-1 przegrana w towarzyskim starciu z Meksykiem 0-1 i na koniec bezbramkowy remis z Bośnią. Wiem, że w tym ostatnim meczu nie grał Mephis Depay Teraz wraca i czuje że z pomocą Promesa jakąś bramkę Italii wbiją Tak wiem powinienem poprawnie pisać Niderlandy ale jakoś do tej nazwy nie mogę się przyzwyczaić:p

Włochy Holandia

Typ Holandia Strzeli Bramkę

Kurs 1.47

Bukmacher Forbet



Norwegia Irlandia Północna

Tutaj idę w wygraną Norwegów, co prawda odpadli z baraży do Euro ale jakoś po tym przegranym meczu z Serbią roznieśli Rumunię i myślę że będą walczyć o wygraną dywizji z Austrią. W pierwszym meczu z Irlandią Północną na wyjeździe wygrali 5-1 i szczerze mówiąc wydaje mi się że teraz może być podobnie. Jedyną kwestia która może powstrzymywać od zagrania tego typu to fakt że będzie zapewne bardzo bardzo popularny, ale do jakiegoś ako można dołożyć

Norwegia Irlandia Północna

Typ Norwegia

Kurs 1.43

Bukmacher Forbet



Zapraszam do dyskusji może ktoś się wypowie co pewniejsze w meczu Polaków:p

Prawie wszystko Planowo gdyby nie czerwo dla Bośni byłoby 100% :cool:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +39
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Spotkanie: Chorwacja - Francja
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.04
Bukmacher: Fortuna

Pojedynki dwóch aktualnie najlepszych reprezentacji świata to zazwyczaj emocjonujące konfrontacje. Tak było chociażby w finale mundialu przed dwoma laty, kiedy padło sześć bramek, w tym trzy w pierwszej połowie meczu. Ostatecznie na tablicy wyników figurował rezultat 4:2 dla tricolores. Nie inaczej było przed miesiącem, kiedy w podobny sposób, w ramach Ligi Narodów we Francji, gospodarze rozprawili się z Chorwatami stosunkiem bramek 4:2. Wypada tutaj dodać, że Chorwaci w tym roku rozegrali jak dotąd cztery mecze, w których padło w sumie 17 bramek! Mocno overowy bilans. Z udziałem Francji natomiast tych bramek padło w sumie 15, ale głównie za sprawą pogromu nad Ukrainą 7:1. Nie zmienia to jednak faktu, że ich ostatni mecz z Portugalią, zakończony wynikiem 0:0, to tylko wyjątek potwierdzający regułę, że w spotkaniach udziałem Francji także bramki padają. Myślę, że kurs na scenariusz obejrzenia przez kibiców więcej niż dwóch bramek w tym meczu jest bardzo atrakcyjny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +39
C 152

Chiron155

Użytkownik
Moje typy na wtorek:

Łotwa - Malta
poniżej 2.5 gola
@1.52

Łotwa to nad wyraz underowy zespół. W tym roku żadne ze spotkań z jej udziałem nie zakończyło się więcej niż dwiema bramkami, niezależnie od przeciwnika czy miejsca rozgrywania meczu. Dziś podejmuje Maltę a więc zespół, z którym gospodarze powinni sobie poradzić. Nie spodziewam się jednak efektownego widowiska tylko sporo gry w środku pola, a przy rażącej nieskuteczności brązowo-białych sądzę, że tradycja dostarczania kibicom niewielu bramek również się utrzyma.


Azerbejdżan - Cypr
poniżej 2.5 gola
@1.50

Podobnie jak wyżej - gra dwóch zespołów, które dawno nie cieszyły kibicowskiego oka bramkami. Spodziewam się nudnego, nieprzekonywującego widowiska nieobfitującego w gole. Tym bardziej, że poprzednia bezpośrednia konfrontacja sprzed miesiąca przyniosła dokładnie jedną bramkę.


Niemcy - Szwajcaria
Szwajcaria strzeli gola
@1.62

Wszystkie oczy zwrócone w stronę Niemców, którzy walczą o pierwszą pozycję w tabeli, jednak obecność w grupie Hiszpanii dość mocno im ten fakt utrudnia. Grupa 4 jest jedną z trudniejszych grup w Lidze Narodów w dywizji A. Co ciekawe, Szwajcaria jest obecnie na ostatnim miejscu. Spodziewam się odważnej gry po stronie Szwajcarów, którzy nie mają wiele do stracenia. Warto odnotować, że przed miesiącem w Szwajcarii było 1:1, a Helweci oddali aż 16 strzałów. Ofensywna gra, konieczność ratowania swojej pozycji, wreszcie udowodnienie, że można grać jak równy z równym z Niemcami - wszystko to powoduje, że typuję strzelenie przez nich co najmniej jednej bramki.


Ukraina - Hiszpania
Hiszpania
@1.42

Ukraina zdecydowanie nie jest tym samym zespołem, jaki znamy ze świetnych spotkań jeszcze kilka lat temu. Przegrany mecz za meczem, w tym dwa naprawdę wysoko (0:4 z Hiszpanią i 1:7 z Francją) z całą pewnością nie faworyzuje ich w dzisiejszym meczu. Hiszpanie - wręcz przeciwnie - z każdym meczem idą za ciosem i od wielu miesięcy w każdym strzelają bramki. Gole wyjątkowo nie padły w rozegranym niedawno meczu towarzyskim z Portugalią. Jednak Portugalia jest zespołem o kilka klas wyżej niż Ukraina. Ci ostatni musieliby sprawić dużą niespodziankę, jeśli myślą o urwaniu punktów rozpędzonym piłkarzom z półwyspu Iberyjskiego.


Liechtenstein - San Marino
Liechtenstein i poniżej 3.5 gola
@1.45

Spotkanie dwóch europejskich kopciuszków. Piłkarze San Marino nie tylko nie wygrali, ale nawet nie strzelili bramki w meczach zarówno przeciwko Gibraltarowi, jak i u siebie przeciwko Liechtensteinowi. Tym bardziej wydaje się, że zgoła trudniej będą mieć na wyjeździe. Liechtenstein jednak najprawdopodobniej w pełni zadowoli się dwiema, może trzema bramkami. Nie spodziewam się, aby w tym meczu padło ich więcej niż trzy. Tym bardziej, że zaskoczeniem była ich przegrana u siebie z Gibraltarem.


Wyspy Owcze - Andora
Poniżej 2.5 gola
@1.47

Ponownie typ na niewielką ilość bramek w spotkaniu. Bukmacherzy faworyzują gospodarzy czyniąc to najzupełniej słusznie. Piłkarze Wysp Owczych wygrali z Andorą na wyjeździe, dlaczego zatem nie mieliby wygrać u siebie? Jednak przy odrobinie szczęścia Andora może skutecznie utrudnić gospodarzom drogę do bramki. Na zwycięstwo gospodarzy jest niewysoki kurs. Na under 2.5 gola również jest nie bardzo duży, ale sprawdzenie się takiego zdarzenia wydaje się mieć dużą rację bytu.


Czarnogóra - Luksemburg
Czarnogóra
@1.85

Luksemburg miał w ostatnich miesiącach kilka ciekawych zrywów. Dwie bramki strzelone Serbii na wyjeździe w przegranym meczu 3:2, a także - znów wyjazdowo - wygrana z Azerbejdżanem 1:2 - wszystko to każe stwierdzić, że Luksemburg - choć co do zasady dostarczyciel punktów - to jednak stać go na niespodzianki. Wygrana z Cyprem - mimo że byli faworyzowani - także nie przeszła bez echa. Czy tak będzie również dzisiaj? Sądzę, że Czarnogóra nie dopuści do urwania sobie punktów w tej konfrontacji. Pogubili punkty w zaledwie zremisowanym meczu u siebie z Łotwą, i to jest myślę powód dla którego w dzisiejszym meczu przystąpią ostrzej do gry. Spodziewam się niewysokiego, ale jednak zwycięstwa po stronie gospodarzy na stadionie w Podgoricy.
Grasz single czy wszystko było na jednym kuponie?
Post automatycznie złączony:

Jakiś czas temu wytypowałem dwa zdarzenia Belgia + Portugalia @2,3. Belgia oczywiście pozostaje bez zmian w statusie must be :) jednak co do Portugalio zaczynam się lekko obawiać przypadkowego remisu. Niby tylko Cristiano ale aż.
Na forum nikt nie porusza tematu meczu w Lizbonie. Jakby nie było to jest mecz w którym cały czas jest volum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 0

abra12

Użytkownik
Ja się cały czas zastanawiam czy dobrze obstawiłem zwycięstwo Francji. Chorwacja może mieć dużą chęć postawienia się Francuzom za ostatnie niepowodzenia. Zaliczyli dwa zwycięstwa z rzędu... Ale z drugiej strony zabraknie Brozovicia zawieszonego za kartki. Kramaric nie jest gotowy na 90 min. A trener powiedział, że dokona zmian, bo nie chce wyeksploatować zawodników przed meczami klubowymi. Z drugiej strony Didier Deschamps powiedział, że nie interesują go mecze PSG i Rennes w piątek, ale też mówił o eksperymentach w październiku. Francja powinna wyjść w najmocniejszym składzie i powalczyć o pierwsze miejsce w grupie. Po remisie z Portugalią będą chcieli poszukać zwycięstwa. Pytanie czy je znajdą, na terenie Chorwacji. W meczu z kibicami na stadionie. Złapałem kurs na zwycięstwo Francji 2.25 na STS i czekam ;)
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Polska - Bośnia / BTS @1.98
O tym meczu już wiele zostało powiedziane, więc niezbyt mam co dodawać. Oglądając mecz z Włochami, gdzie nie dominowaliśmy i wg mnie przy wielkim szczęściu zachowaliśmy remis i czyste konto. Dwukrotnie nam się to raczej nie uda a w Bośni też ma kto strzelić. Przewidywany skład na spotkanie (wg. sport.pl): Szczęsny - Kędziora, Glik, Bednarek, Karbownik (Reca) - Góralski, Krychowiak, Kądzior (Grosicki), Jóźwiak - Milik, Piątek. Według mnie to znaczy, że będziemy mieli dziurę w środku i będą rozjechani. Nasza obrona też czasem lubi się zagalopować bądź popełnić jakiś czeski błąd jak kilkukrotnie w meczach z Włochami. Miałem grać gol Bośni, ale uważam, że na własnym obiekcie coś trafimy, skoro celem jest walka o Play-Offy. Win dla mnie bardziej niepewny niż BTS, na który kurs całkiem przyjemny.

Anglia - Dania / 1 @1.75
Anglicy powoli się rozkręcają - kilka dni temu wygrali z Belgami przed własną publicznością i podobnego scenariusza spodziewam się dzisiejszego wieczoru. Duńczycy wygrali z Islandią 0:3 na wyjeździe, ale to Three Lions to ekipa kilka klas lepsza, zwłaszcza u siebie. Inny wynik niż ich wygrana, według mnie po prostu będzie zaskoczeniem. Anglicy wygrali ostatnie spotkanie z Danią (ale to 2014 rok), natomiast odnieśli zwycięstwa także w 9/10 ostatnich spotkaniach domowych. Ostatni raz oddali punkty końcówką 2018 roku z Hiszpanami.

Norwegia - Irlandia Płn / 1 @1.40
Do AKO/dubla/trebla jak znalazł. Norwegowie grają coraz lepiej, świadczyć o tym mogą wygrane 1:5 na wyjeździe właśnie z Irlandią Północną czy 4:0 ostatnio z Rumunami u siebie. Dziś też spodziewam się gładkiego zwycięstwa, zwłaszcza mając taki ofensywny zestaw jak Halaand, Odegaard i Sorloth. Za nimi Elyounoussi czy Berge, za to Irlandczycy niezbyt mają kim postraszyć.

Turcja - Serbia / over 3.5 ŻK @1.50; ryzykowniej over 4.5 ŻK @2.25; Serbia ov 2.5 ŻK @1.90
Drużyny grające dość agresywnie, nie bojące się mocnej, twardej gry. W ostatnich meczach Turcji: z Rosją 5 kartek (Turcy 4), z Węgrami 5 (Turcy 2), z Serbią 6 (Turcy 2). W meczach Serbów 3 z Rosją (oni 2), z Węgrami 7 (3) i wspomniany mecz z Turkami, gdzie złapali 4 kartki. Bet typowo pod grę obu ekip, rangę spotkania, oraz przyjemna linia i kurs pod AKO/dubla. Co więcej sędzią dzisiejszego spotkania będzie pan Georgi Kabakov, który nie stroni od kartek. Pierwsze zdjęcie to ostatnie mecze, drugie zaś przedstawia kartki pokazywane w meczach reprezentacyjnych. Ostatnie mecze - średnia 6,125/mecz, w repr. - 4,33/mecz + 3 czerwone. Myślę, że warto.
1602675380540.png 1602675397598.png
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +135
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Anglia - Dania powyżej 8.5 rzutów rożnych @ 1.78
20:45 Polska - BiH powyżej 8.5 rzutów rożnych @ 2.00
AKO: 3.56
Unibet


Na dzisiaj oprócz typów, które podałem w swoim temacie spróbuję pograć jeszcze takiego dubla.
Przejdźmy do konkretów. Anglia zakładając, że dzisiaj odniesie zwycięstwo umocni się na pozycji lidera w grupie ale i również wyrzuci z gry ekipę Danii. Dla gości jest to jedna z ostatnich szans aby dotrzymać kroku rywalom dlatego też spodziewam się nacisku w ofensywie po obu stronach, a co za tym idzie stałych fragmentów gry w postaci rzutów rożnych.
Spójrzmy na statystyki:
Anglia w Lidze Narodów: 7,6,7
Dania w Lidze Narodów: 12,4,7
Myślę, że linia, którą zaproponował nam buk naprawdę wygląda bardzo dobrze!
Przejdźmy do spotkania Polski z BIH. W przypadku gdy gospodarze odniosą zwycięstwo to zachowają szanse na awans z grupy. Dla gości jest to ostatnia szansa bowiem ścisk w tabeli jest tak duży, że przy dobrym układzie BiH może wskoczyć na pozycję wicelidera. Obie ekipy spotkały się nie tak dawno bo około miesiąc temu i w tamtym spotkaniu padło 7 rzutów rożnych, czyli trochę mało aby pokryć linię. Dziś myślę, że to spotkanie będzie podobnego do tego sprzed miesiąca i również zobaczymy dwie drużyny, które atakują i nie boją się rywala. Spójrzmy również na statystyki:
Polska w Lidze Narodów: 5,5,4
BiH w Lidze Narodów: 2,2,2
Jak widzimy statystyki goście nie przemawiają za powyższym typem, ale mecz meczowi nie równy i liczę, że to Polska właśnie dorzuci tutaj więcej niż 6 rzutów rożnych i goście dołożą coś od siebie.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Islandia- Belgia
Belgia -1.5 handi 1.82 E efortuna



Islandia odpuszcza lige Narodów! Zgrupowanie opusciło 7 podstawowych graczy, dodam, że nie są to jakieś rezerwy, tylko zawodnicy, którzy ciągną ten zespół, w tym dwoch środkowych obrońców i 2 napastników. Tutaj nawet u21 nie zagra bo dopiero co rezegrali mecz w eliminacjach. Gospodarze dzisiejszego meczu swoje osiągneli- awansowali do kolejnej rundy baraży. Potem przyszedl mecz z Danią i 0:4.
Belgia dzisiaj się po nich przejedzie, w pierwszym meczu grały troche rezerwy i wygrali 5:1 z podstawowym składem. Tutaj trzeba oczywiscie dodac, ze zgrupowanie popularnych Red Devils opuscil DeBruyne i Vertonghen. Nie zmienia to faktu, że nawet jak zagra zespół drugi to Islandia nie ma dzisiaj szans.
Info z oficjalnego Islandzkiego portalu o piłce, wystarczy w translator wrzucic:

„Sjö leikmenn í október-hópnum hjá A karla verða ekki með í Þjóðadeildar-leiknum gegn Belgíu á miðvikudag: Alfreð, Arnór Sig., Aron Einar, Gylfi Þór, Jóhann Berg, Kári og Ragnar.”



Grecja wygra 1.70 @ewinne
r

Poszukajciee sobie, gdzie najwiekszy kurs. Taka informacja jeśli chodzi o zespół dzisiejszych gości:


❌ Missing Players:

Amir Rrahmani
Vedat Muriqi
Milot Rashica
Besar Halimi
Idriz Voca
Hekuran Kryeziu
Bernard Berisha
Valon Berisha
Arbër Zeneli
Edon Zhegrova

Już w barażach skład był bardzo słaby, a przed meczem z grecją opusciło zgrupowanie 3 graczy, którzy jeszcze coś tam grali w Kosowie. Pilkarze Reims i Basel. Tutaj bedzie zespol glownie z krajowego podworka, a obrona bez Rrahmaniego popelnia troche błędów.
Jednak jakby dobrze zobaczyc to najwiecej problemów powinno być w ofensywie, tutaj nie będzie 5 podstawowych graczy, już Słowenii jakos gospdoarz nie potrafili strzelic.
Grecja po zmianie trener gra bardzo fajnie, stwarzaja sporo sytuacji, oddaja mase strzałów. Fakt, brakuje czasami wykonczenia, ale w pierwszym meczu strzelili 2 bramki, to u siebie powinno być podobnie + praktycznie drugi garnitur gości. Ja biore win Greków.


Rumunia- Austria
Powyżej 2.5 bramki 2.15 @totalbet



Kurs mega przesadzony, tym bardziej, że w pierwszym meczu było 5 goli. Rumunii z Islandią 2 bramki, z Norwegia 4 bramki, ciekawe jak dzisiaj Austria. Nadal u gospodarzy nie ma kapitanaa i lidera obrony, to widać po poprzednich meczach. Z Norwegia Rumunii wyszli z przodu troche rezerwowym skladem po barażach, ale jak juz weszli zmiennicy czyli Maxim czy Stanciu widac bylo troche jakosci w tych akcjach.
Austria nadal bez Sabitzera, ale jest Alaba, dla mnie ten kurs przesadzony i
 
Otrzymane punkty reputacji: +145
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
Szkocja - Czechy to może być mecz o awans w Lidze Narodów. Po trzech kolejkach w grupie prowadzą waleczni Szkoci z dorobkiem 7 pkt. Nasi południowi sąsiedzi są na 2 pozycji mając na swoim koncie oczko mniej. W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi drużynami, rozegranym w Ołomuńcu wygrali goście (CZE-SCO 1:2 przyp red.) Do rzeczy. W tamtym meczu było 6 żk choć sędziował niezbyt kartkowy "holenderski" sędzia Gozubuyuk. Dziś zawody na Hampden Park w Glasgow poprowadzi niemiecki arbiter Felix Zweyer, który w mojej ocenie zawsze te 4-5 kartek da. Kursy wysokie wystawione przez buki, więc próbujemy:
SCO- CZE
over 4.5 kartki 3żk dno
kurs: 2.25
betclic


 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +96
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom