>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka Ligi Narodów [13-14.10.2020]

Status
Zamknięty.
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Moje typy na wtorek:

Łotwa - Malta
poniżej 2.5 gola
@1.52

Łotwa to nad wyraz underowy zespół. W tym roku żadne ze spotkań z jej udziałem nie zakończyło się więcej niż dwiema bramkami, niezależnie od przeciwnika czy miejsca rozgrywania meczu. Dziś podejmuje Maltę a więc zespół, z którym gospodarze powinni sobie poradzić. Nie spodziewam się jednak efektownego widowiska tylko sporo gry w środku pola, a przy rażącej nieskuteczności brązowo-białych sądzę, że tradycja dostarczania kibicom niewielu bramek również się utrzyma.


Azerbejdżan - Cypr
poniżej 2.5 gola
@1.50

Podobnie jak wyżej - gra dwóch zespołów, które dawno nie cieszyły kibicowskiego oka bramkami. Spodziewam się nudnego, nieprzekonywującego widowiska nieobfitującego w gole. Tym bardziej, że poprzednia bezpośrednia konfrontacja sprzed miesiąca przyniosła dokładnie jedną bramkę.


Niemcy - Szwajcaria
Szwajcaria strzeli gola
@1.62

Wszystkie oczy zwrócone w stronę Niemców, którzy walczą o pierwszą pozycję w tabeli, jednak obecność w grupie Hiszpanii dość mocno im ten fakt utrudnia. Grupa 4 jest jedną z trudniejszych grup w Lidze Narodów w dywizji A. Co ciekawe, Szwajcaria jest obecnie na ostatnim miejscu. Spodziewam się odważnej gry po stronie Szwajcarów, którzy nie mają wiele do stracenia. Warto odnotować, że przed miesiącem w Szwajcarii było 1:1, a Helweci oddali aż 16 strzałów. Ofensywna gra, konieczność ratowania swojej pozycji, wreszcie udowodnienie, że można grać jak równy z równym z Niemcami - wszystko to powoduje, że typuję strzelenie przez nich co najmniej jednej bramki.


Ukraina - Hiszpania
Hiszpania
@1.42

Ukraina zdecydowanie nie jest tym samym zespołem, jaki znamy ze świetnych spotkań jeszcze kilka lat temu. Przegrany mecz za meczem, w tym dwa naprawdę wysoko (0:4 z Hiszpanią i 1:7 z Francją) z całą pewnością nie faworyzuje ich w dzisiejszym meczu. Hiszpanie - wręcz przeciwnie - z każdym meczem idą za ciosem i od wielu miesięcy w każdym strzelają bramki. Gole wyjątkowo nie padły w rozegranym niedawno meczu towarzyskim z Portugalią. Jednak Portugalia jest zespołem o kilka klas wyżej niż Ukraina. Ci ostatni musieliby sprawić dużą niespodziankę, jeśli myślą o urwaniu punktów rozpędzonym piłkarzom z półwyspu Iberyjskiego.


Liechtenstein - San Marino
Liechtenstein i poniżej 3.5 gola
@1.45

Spotkanie dwóch europejskich kopciuszków. Piłkarze San Marino nie tylko nie wygrali, ale nawet nie strzelili bramki w meczach zarówno przeciwko Gibraltarowi, jak i u siebie przeciwko Liechtensteinowi. Tym bardziej wydaje się, że zgoła trudniej będą mieć na wyjeździe. Liechtenstein jednak najprawdopodobniej w pełni zadowoli się dwiema, może trzema bramkami. Nie spodziewam się, aby w tym meczu padło ich więcej niż trzy. Tym bardziej, że zaskoczeniem była ich przegrana u siebie z Gibraltarem.


Wyspy Owcze - Andora
Poniżej 2.5 gola
@1.47

Ponownie typ na niewielką ilość bramek w spotkaniu. Bukmacherzy faworyzują gospodarzy czyniąc to najzupełniej słusznie. Piłkarze Wysp Owczych wygrali z Andorą na wyjeździe, dlaczego zatem nie mieliby wygrać u siebie? Jednak przy odrobinie szczęścia Andora może skutecznie utrudnić gospodarzom drogę do bramki. Na zwycięstwo gospodarzy jest niewysoki kurs. Na under 2.5 gola również jest nie bardzo duży, ale sprawdzenie się takiego zdarzenia wydaje się mieć dużą rację bytu.


Czarnogóra - Luksemburg
Czarnogóra
@1.85

Luksemburg miał w ostatnich miesiącach kilka ciekawych zrywów. Dwie bramki strzelone Serbii na wyjeździe w przegranym meczu 3:2, a także - znów wyjazdowo - wygrana z Azerbejdżanem 1:2 - wszystko to każe stwierdzić, że Luksemburg - choć co do zasady dostarczyciel punktów - to jednak stać go na niespodzianki. Wygrana z Cyprem - mimo że byli faworyzowani - także nie przeszła bez echa. Czy tak będzie również dzisiaj? Sądzę, że Czarnogóra nie dopuści do urwania sobie punktów w tej konfrontacji. Pogubili punkty w zaledwie zremisowanym meczu u siebie z Łotwą, i to jest myślę powód dla którego w dzisiejszym meczu przystąpią ostrzej do gry. Spodziewam się niewysokiego, ale jednak zwycięstwa po stronie gospodarzy na stadionie w Podgoricy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
13.10.2020 Ukraina- Hiszpania
Typ: Hiszpania over 6 RR (linia azjatycka)
Kurs: 1,81
Marathonbet
Stawka 6/10


Jutro Ukraina podejmuje Hiszpanów, w mojej ocenie zapowiada się jednostronne spotkanie. Nie doszukałem się informacji, czy część zawodników, których zabrakło w spotkaniu z Francją dołączyła do składu, jak coś się pojawi to postaram się uzupełnić.
Niezależnie od osłabień Ukrainy, Hiszpanie są zespołem o klasę lepszym, powinnni od początku ruszyć do ataków na zespół Szewczeniki, co przełoży się na rzuty rożne.
Rzućmy okiem na statystykę cornerów w ostatnich meczach z silnymi zespołami:
we wrześniu przeciętni Szwajcarzy nabili im 5 cornerów a Hiszpanie aż 9, ubiegłotygodniowe spotkania to 8 rogów Francji i 7 Niemców.

W związku z powyższym uważam że Hiszpanie spokojnie są w stanie pokryć linię 6 rogów, i tak też próbujemy....

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13.10.2020 Niemcy- Szwajcaria
Typ: Niemcy (-1) AH
Kurs: 1,72
Unibet
Stawka 6/10


Niemcy w nieco dziwnym składzie ograli osłabioną Ukrainę, lecz na jej terenie i tylko 2-1. Uważam że spotkanie w Niemczech ze Szwajcarią będzie wyglądać inaczej. Jestem przekonany że Loew w końcu da szansę pograć od pierwszej minuty Wernerowi i Havertzowi. W meczu z Ukrainą, Niemcy wyszli ustawieniem z 6 pomocnikami i Gnabrym na szpicy, więc dla mnie mega marnotrawstwo potencjału na ławce, gdzie zasiedli Werner, Havertz, Brandt.
Spodziewam się jutro bardziej ofensywnej "11" i walki o zwycięstwo od pierwszej do ostatniej minuty, tym bardziej że w pierwszym spotkaniu w Szwajcarii padł remis, co nie jest chwalebnym wynikiem naszych zachodnich sąsiadów.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
J 613

jarek23v

Użytkownik
13.10.2020 Ukraina- Hiszpania
Typ: Hiszpania over 6 RR (linia azjatycka)
Kurs: 1,81
Marathonbet
Stawka 6/10


Jutro Ukraina podejmuje Hiszpanów, w mojej ocenie zapowiada się jednostronne spotkanie. Nie doszukałem się informacji, czy część zawodników, których zabrakło w spotkaniu z Francją dołączyła do składu, jak coś się pojawi to postaram się uzupełnić.
Niezależnie od osłabień Ukrainy, Hiszpanie są zespołem o klasę lepszym, powinnni od początku ruszyć do ataków na zespół Szewczeniki, co przełoży się na rzuty rożne.
Rzućmy okiem na statystykę cornerów w ostatnich meczach z silnymi zespołami:
we wrześniu przeciętni Szwajcarzy nabili im 5 cornerów a Hiszpanie aż 9, ubiegłotygodniowe spotkania to 8 rogów Francji i 7 Niemców.

W związku z powyższym uważam że Hiszpanie spokojnie są w stanie pokryć linię 6 rogów, i tak też próbujemy....

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13.10.2020 Niemcy- Szwajcaria
Typ: Niemcy (-1) AH
Kurs: 1,72
Unibet
Stawka 6/10


Niemcy w nieco dziwnym składzie ograli osłabioną Ukrainę, lecz na jej terenie i tylko 2-1. Uważam że spotkanie w Niemczech ze Szwajcarią będzie wyglądać inaczej. Jestem przekonany że Loew w końcu da szansę pograć od pierwszej minuty Wernerowi i Havertzowi. W meczu z Ukrainą, Niemcy wyszli ustawieniem z 6 pomocnikami i Gnabrym na szpicy, więc dla mnie mega marnotrawstwo potencjału na ławce, gdzie zasiedli Werner, Havertz, Brandt.
Spodziewam się jutro bardziej ofensywnej "11" i walki o zwycięstwo od pierwszej do ostatniej minuty, tym bardziej że w pierwszym spotkaniu w Szwajcarii padł remis, co nie jest chwalebnym wynikiem naszych zachodnich sąsiadów.

Jeśli chodzi o Niemców to dawno nie widziałem takiego dziwnego meczu. Tak jakby grali od niechcenia. Tylu podań do tyłu czy wszerz boiska to dawno nie widziałem. Strasznie irytująca gra z ich strony. Zero pomysłu, albo po prostu chęci do gry.
Faktem jest, że bramkarz Ukrainy z dwie, trzy piłki ładnie wyjął ale jedną bramkę zawalił.
Jak z takim podejściem i nastawieniem wyjdą na Szwajcarów to słabo to widzę.

Ukraina słabiutka strasznie i ciekaw jestem czy Hiszpanie też zagrają jak Niemcy.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Witam. Panowie, co myślicie o naszym meczu z BiH? Wydaje się, że wygramy, a kurs kuszący.
Pozwól, że na pytanie do panów - odpowie Ci "pani".
Ogólnie rzecz ujmując, jest to spotkanie z gatunku gdzie dosłownie każde rozstrzygnięcie jest możliwe i nie będzie niespodzianką.
Kurs w granicach 1.70/1.80 na zwycięstwo Polaków jest według mnie zbyt niski aby ryzykować.

Moim zdaniem biało-czerwoni nie są zdecydowanym faworytem, o ile w ogóle nim są.
Mecze z Holandią czy Włochami dobitnie pokazały, że możliwości mamy mocno ograniczone, a pozytywne opinie po meczu z Italią, odnośnie występu Modera, Jóźwiaka czy Linettego są z gatunku tych co zaciemniają obraz.
Ogólnie zawsze jestem bardzo pozytywnie nastawiona do kadry i zawsze staram się dostrzec pozytywy ale obiektywnie patrząc, ostatnie występy nie nastrajają optymistycznie.

0-0 z Włochami to dobry wynik ale gra chwilami wyglądała rozpaczliwie. Oczywiście mamy potencjał ale według mnie Brzęczek nie potrafi go wykorzystać poprzez złe wybory (Krychowiak bez formy, Bereś na lewej stronie, brak "nabuzowanego" po Finlandii Grosickiego itp.). Pozytyw, że wprowadza młodych ale błędy jakie popełnia, każdy widzi. Nie ważne, wróćmy do środowego meczu.
Wystarczy, że słabszy dzień będzie miał Glik czy Moder albo znowu Krycha od pierwszej minuty zagra na swoim poziomie i może być gorąco. Zakładając, że Brzęczek w ogóle wystawi Modera i Glika? Naprawdę ciężko wyrokować co tym razem wymyśli.
Może się zdarzyć, że wystawi Góralskiego obok Krychowiaka, a w środku obrony Walukiewicza z Bednarkiem? Słowem nic mnie nie zdziwi. Pod znakiem zapytania stoi występ Lewego więc może się okazać, że nie będzie kim straszyć.
A BiH zagra pod presją. Porażka a nawet remis może oznaczać ich spadek. Więc na pewno zagrają va bank chcąc uratować dywizję A.
Ciężko więc wyrokować co do rezultatu. Remis wydaje się w miarę logicznym rozwiązaniem. Chyba, że tym razem Polacy pozytywnie zaskoczą czego wszystkim kibicom kadry i sobie życzę.
 
ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Szkocja - Czechy
Typ: Szkocja over 1.5 kartek
Kurs: 1.89
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Eleganckie kursiwo na kartki gospodarzy tym bardziej, ze widze tutaj sporo okolicznosci sprzyjajacych. Po pierwsze gospodarze nie sa faworytem a co za tym idzie u siebie grajac bedzie wieksza spina na pokonanie rywala z pozycji underdoga. Po drugie walka o awans do Ligi A jest zacieta i wszystko rostrzygnie sie miedzy tymi dwoma druzynami. Po trzecie tylko w meczu z Izraelem pilkarze reprezentacji Szkocji nie przekroczyli tej linii. Z Czechami i ze Slowacja zebrali po 4 kartki. Po czwarte sedzia meczu bedzie jeden z moich ulubiencow kartkowych a wiec Felix Zwayer, ktory chetnie siega do kieszonki. Mega linia i kurs wiec biore.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +37
merckx1989 595

merckx1989

Użytkownik
A ja podpowiem coś innego ponieważ czuję w kościach wtopę Niemców.
Niemcy over 1,5 kartki zołtej @2,31 w efortunie.
Powiem tak, 2 kartki to powinny być przy minimum zaangażowania w wyrównanym meczu międzypaństwowym, zwłaszcza jak wynik im będzie nie pomyśli a Szwajcarzy będą mogli kontrować. Patrzę ostatnie mecze Niemców po przewie wirusowej to 3/4, tylko z Hiszpanami nie pokryli tej linii, tak to te 2 kartki były. Sędziuje Francuz Buquet którego nie kojarzę wdg statystyk oscyluje kolo 3/4 kartek na mecz.
Nie mówię żeby stawiać domy ale za drobne można spróbować bo moim zdaniem kurs mocno zawyżony.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +32
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
A ja podpowiem coś innego ponieważ czuję w kościach wtopę Niemców.
Niemcy over 1,5 kartki zołtej @2,31 w efortunie.
Powiem tak, 2 kartki to powinny być przy minimum zaangażowania w wyrównanym meczu międzypaństwowym, zwłaszcza jak wynik im będzie nie pomyśli a Szwajcarzy będą mogli kontrować. Patrzę ostatnie mecze Niemców po przewie wirusowej to 3/4, tylko z Hiszpanami nie pokryli tej linii, tak to te 2 kartki były. Sędziuje Francuz Buquet którego nie kojarzę wdg statystyk oscyluje kolo 3/4 kartek na mecz.
Nie mówię żeby stawiać domy ale za drobne można spróbować bo moim zdaniem kurs mocno zawyżony.
Ruddy nie rzuca kartkami na prawo i lewo, więc byłbym ostrożny. Poza tym inaczej się sędziuje ligę francuską gdzie grają bardzo twardo i czasem wręcz brutalnie, a inaczej reprezentacje. Niemcy to jednak drużyna która ma pewną kulturę gry. Oczywiście złapać 2 kartki to niewiele, ale Liga Narodów nauczyła mnie że nawet jak jest ewidentny mecz na kartki to nie można być pewnym, że one padną. Poniżej statsy Buqueta z meczów reprezentacyjnych:

Post automatycznie złączony:

Ogólnie rzecz ujmując, jest to spotkanie z gatunku gdzie dosłownie każde rozstrzygnięcie jest możliwe i nie będzie niespodzianką.
Kurs w granicach 1.70/1.80 na zwycięstwo Polaków jest według mnie zbyt niski aby ryzykować.
Jednak trzeba pamiętać o tym, że dla Bośniaków to 3 mecz w odstępie 6 dni :) Najpierw, w czwartek 120 min z Irlandia Płn w barażu o ME, potem w niedzielę prestiżowy mecz u siebie z Holandią (0:0), no i teraz wyjazd na mecz z Polakami. Ja uważam, że jutro powinniśmy wygrać i głównym argumentem jaki stawiam za swoją tezą jest nie fajna gra Modera, Jóźwiaka itp tylko właśnie fakt, o którym wspomniałem w pierwszym zdaniu.
 
Ostatnia edycja:
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Czarnogóra- Luksemburg
X2 2.07 @iforbet



Wszedzie max 1.90, wiec biore na Forbecie. Luksemburg w pierwszym meczu totalnie zdominował Czarnogóre, dopiero czerwona kartka pod koniec meczu + rzut karny zadecydowaly o zwyciestwie gości. Tutaj dla mnie Luksemburg spokojnie jest w stanie wywiezc remis. Po pierwsze to nie są takie ogórki, wystarczy spojrzeć na graczy w jakich ligach grają, dwojka najlepszych graczy to graczy Young Boys i Dynama Kijów. Ten pierwszy Martins grający w Szwajcarii wraca po zawieszeniu za czerwoną kartke i napewno bedzie mega wzmocnieniem. Do tego dochodzą tacy graczy jak Thill czy bramkostrzelny Sinani.
Drużyny z Luksemburga zrobiły mega postęp w europejskich pucharach, nie odpadaja w pierwszych rundach. Jak dla mnie na ten moment liga Luksemburga to troszke wyzej niz liga Czarnogóry.
Do tego bardzo ważne info na ten mecz to aż 5 podstawowych graczy gospodarzy nie zagra!
Dwie najwiekszy gwiazdy obok Jovetica- Savic i Marusic, do tego Mugosha, a za kartki pauzują Bakic i Bolevichh.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
kamasutra10 570,4K

kamasutra10

Typer
Włochy - Holandia 1 @ 2.00 Fortuna

Zastanawiałem się nad tym spotkaniem w kontekście typów dnia aczkolwiek myslałem o opcji -hc 1.0 ze wzgledu na wyższy kurs . Ostatecznie wybrałem cos innego ale czyste win gospodarzy jest dla mnie bardzo możliwe. Włosi w meczu przeciwko naszej drużynie rozczarowali mnie jedną rzeczą. Zagrali jak " Barca" chcąc wejść do bramki z mnogością zagrań na jeden kontakt w obrębie naszej szesnastki i było to nad wyraz widoczne. Przewyższali nas techniką i kulturą gry ale nie pomogło to im w zwycięstwie. Myślę że gdyby użyli prostszych środków w sensie zwyczajnych uderzeń na bramkę odniesliby lepszy skutek w postaci wygranej. Dziisiaj ich rywalem Holandia grajaca zblizony furbol pod względem techniki i myślę że gospodarzom o dziwo będzie łatwiej niż z nami. Grają w domu , o pierwsze miejsce w grupie , mają argumenty by pokonać Oranje i sadze że tak się stanie.Holendrzy w meczu z Bośnia nie zachwycili i dla mnie zdecydowanym faworytem do wygranej w tym pojedynku są Włosi.


Macedonia - Gruzja 1 @ 2.20 Fortuna


Pisałem o tym spotkaniu w typach dnia tutaj zagram opcję bezpieczniejszą czyli czyste win gospodarzy. Mecz teoretycznie o pierwsze miejsce w grupie i sądzę że gospodarze tego nie zmarnują. Uważam ich za solidniejszy zespół a na pewno daję im więcej szans gdy grają u siebie. Gruzja ciut poprawiła swoją grę w stosunku do tego co prezentowała 2-3 lata temu ale w tym spotkaniu zejdzie pokonana. Zwycięstwo gospodarzy przybliży ich mocno do wygrania grupy i awansu, myślę że to wykorzystają.


Niemcy - Szwajcaria BTTS / +2.5 @ 1.96 Fortuna

Pisałem o tym spotkaniu w typach dnia stawiając na over 1.5 gola ze strony Szwajcarów. Tuta j proponuję opcję bezpieczniejszą . Niemcy w domu zawsze są faworytem niezależnie od tego z kim grają , natomiast Szwajcarzy mają już na tyle wyrobioną markę w Europie że sa w stanie nawiązać walkę z takim zespołem. Potwierdzili to w meczu w domu ( 1:1) gdzie byli wyrównanym partnerem , mogli nawet wygrać. Szwajcaria gra ofensywną piłkę niezależnie od przeciwnika. Dzisiaj zapewne zrobi to samo bo nie mają respektu przed takim rywalem za to posiadają odpowiednich graczy, wręcz odwrotnie zechcą zapewewne udowodnić że stać ich na dużo. Jestem przekonany że coś ustrzelą dzisiaj , nawet nie wykluczam zdobyczy punktowej.

CDN...za 30 minut....
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Włochy - Holandia 1 @ 2.00 Fortuna

Zastanawiałem się nad tym spotkaniem w kontekście typów dnia aczkolwiek myslałem o opcji -hc 1.0 ze wzgledu na wyższy kurs . Ostatecznie wybrałem cos innego ale czyste win gospodarzy jest dla mnie bardzo możliwe. Włosi w meczu przeciwko naszej drużynie rozczarowali mnie jedną rzeczą. Zagrali jak " Barca" chcąc wejść do bramki z mnogością zagrań na jeden kontakt w obrębie naszej szesnastki i było to nad wyraz widoczne. Przewyższali nas techniką i kulturą gry ale nie pomogło to im w zwycięstwie. Myślę że gdyby użyli prostszych środków w sensie zwyczajnych uderzeń na bramkę odniesliby lepszy skutek w postaci wygranej. Dziisiaj ich rywalem Holandia grajaca zblizony furbol pod względem techniki i myślę że gospodarzom o dziwo będzie łatwiej niż z nami. Grają w domu , o pierwsze miejsce w grupie , mają argumenty by pokonać Oranje i sadze że tak się stanie.Holendrzy w meczu z Bośnia nie zachwycili i dla mnie zdecydowanym faworytem do wygranej w tym pojedynku są Włosi.


Macedonia - Gruzja 1 @ 2.20 Fortuna


Pisałem o tym spotkaniu w typach dnia tutaj zagram opcję bezpieczniejszą czyli czyste win gospodarzy. Mecz teoretycznie o pierwsze miejsce w grupie i sądzę że gospodarze tego nie zmarnują. Uważam ich za solidniejszy zespół a na pewno daję im więcej szans gdy grają u siebie. Gruzja ciut poprawiła swoją grę w stosunku do tego co prezentowała 2-3 lata temu ale w tym spotkaniu zejdzie pokonana. Zwycięstwo gospodarzy przybliży ich mocno do wygrania grupy i awansu, myślę że to wykorzystają.


Niemcy - Szwajcaria BTTS / +2.5 @ 1.96 Fortuna

Pisałem o tym spotkaniu w typach dnia stawiając na over 1.5 gola ze strony Szwajcarów. Tuta j proponuję opcję bezpieczniejszą . Niemcy w domu zawsze są faworytem niezależnie od tego z kim grają , natomiast Szwajcarzy mają już na tyle wyrobioną markę w Europie że sa w stanie nawiązać walkę z takim zespołem. Potwierdzili to w meczu w domu ( 1:1) gdzie byli wyrównanym partnerem , mogli nawet wygrać. Szwajcaria gra ofensywną piłkę niezależnie od przeciwnika. Dzisiaj zapewne zrobi to samo bo nie mają respektu przed takim rywalem za to posiadają odpowiednich graczy, wręcz odwrotnie zechcą zapewewne udowodnić że stać ich na dużo. Jestem przekonany że coś ustrzelą dzisiaj , nawet nie wykluczam zdobyczy punktowej.

CDN...za 30 minut....
Uważaj z Macedonią.


Squad update for 🇬🇪 game

Out
Musliu (red card ban)
Ademi (injury)
Bardhi (yellow cards ban)
Bejtulai (injury)
Tosevski (injury)
Hasani (allowed to leave early)

Questionable
Dimitrievski (had false positive COVID test, but not sure if he'll be cleared in time)
Spirovski (injury)”

Do tego Elmas.
 
kamasutra10 570,4K

kamasutra10

Typer
Uważaj z Macedonią.


Squad update for 🇬🇪 game

Out
Musliu (red card ban)
Ademi (injury)
Bardhi (yellow cards ban)
Bejtulai (injury)
Tosevski (injury)
Hasani (allowed to leave early)

Questionable
Dimitrievski (had false positive COVID test, but not sure if he'll be cleared in time)
Spirovski (injury)”

Do tego Elmas.

Ok...I tak już poszło wczoraj tak że nic nie zmienię, a jakiekolwiek granie w drugą stronę nie ma sensu. Zobaczymy...Licze że u siebie zagraja ambitnie nawet zmiennicy ...Gruzinów nie uważam za jakiś specjalny zespół w odniesieniu do Macedonii...
Pozostaje dopingować miejscowych...
 
kamasutra10 570,4K

kamasutra10

Typer
Czarnogóra - Luksemburg 1 @ 1.95 Fortuna


Piłkarsko na pewno lepsi Czarnogórcy nie ulega wątpliwości , zwłaszcza grając w domu. W Luksemburgu wygrali 1:0 więc nie widzę powodów dla których nie mogliby wygrać dzisiaj . Owszem zrobili goście duży postęp w ciągu 2-3 lat ale w takiej konfrontacji faworytem są dla mnie gospodarze. Ma Czarnogóra w tej chwili 3 pkt przewagi nad Luksemburgiem będąc liderem z kompletem trzech wygranych i zwycięswstwo dzisiaj pieczętuje awans do dywizji C. Każdy inny wynik jak wygrana Czarnogóry będzie dla mnie zaskoczeniem. Jest natomiast zaskoczeniem dla mnie tak wysoki kurs na gospodarzy , ale to tym lepiej dla zakładu.

Polska - Bośnia i H. 1 @ 1.91 Fortuna

Wygrali nasi w Bośni , powinni też wygrać w domu tym bardziej że zagrają normalnym składem. Młodzi ( Moder ,
Walukiewicz) potwierdzili swoją przydatność w meczach z Finlandią i Włochami i na tle takiego przeciwnika nie powinni mieć obaw ani skrupułów. Lekka kontuzja Lewego też nie powinna okazać się groźna i według mnie zagra w tym spotkaniu. Mecz o pozostanie w dywizji A. Najsłabszym ogniwem reprezentacji w tej chwili po za Krychowiakiem jest... Brzęczek i to z jego strony widzę największe zagrożenie w postaci niezrozumiałych ruchów kadrowych. Myślę jednak że starszyzna w drużynie ( czyt. Glik , Lewandowski) wytłumaczy trenerowi o co biega w takim meczu i to oni ustalą razem jakiś sensowny skład.
Grosik mile widziany i sądzę że zagra od początku spotkania. Tutaj widzę nasze zwycięstwo.

Łotwa - Malta 1 @ 1.72 Fortuna

Trzy ostatnie spotkania Łotwy w Lidze Narodów to trzy remisy między innymi z Maltą na wyjeździe 1:1. Robią Łotysze pewien progres w stosunku do tego co prezentowali w 2019 roku kiedy przegrywali wszystko co popadnie , ale ta poprawa idzie stopniowo bez szaleństw i na razie polega ona głównie na remisowaniu spotkań. Dzisiaj idealna okazja do tego by w końcu wygrać mecz o punkty gdyż rywal może nie zaliczany do najsłabszych w Europie ale na pewno w zasięgu gospodarzy. Malta grając na wyjeździe w ostatnich 16 - stu spotkaniach zremisowała zaledwie 3 ( Armenia , Azerbejdżan , Andora) i choć dzisiejszy rywal nie odbiega zbytnio klasą od wyżej wymienionych to jednak stawiam na pierwszą wygraną gospodarzy w meczach o punkty od niespodziewanej wygranej z Austrią w ostatniej kolejce eliminacji do Euro 2020 kiedy to pokonali u siebie grającego już o nic rywala 1:0.

Anglia - Dania 1 @ 1.72 Fortuna

Po zwycięstwie nad Belgią dzisiejsza wygrana pozwoli Anglii realnie myśleć o wygranej grupie. Na pewno Dania jest ekipą słabszą od Belgii i choć nie mogą Anglicy lekceważyć rywala to są faworytem do wygranej zwłaszcza że graja na Wembley.
W pierwszym spotkaniu w Danii padł bezbramkowy remis i wyjazdowa niedzielna wygrana Duńczyków w Islandii 3:0 poprawiła ich sytuację punktową w tabeli ( 4 pkt.) niemniej nie sądzę by byli w stanie goście dzisiaj wywieź choćby jeden punkt z gorącego terenu w Londynie. Każdy inny wynik jak wygrana gospodarzy będzie dla mnie niespodzianką.

Turcja - Serbia 1 @ 2.44 Fortuna


Turcy wygrywając to spotkanie teoretycznie włączają się jeszcze do gry o awans . Na razie z dwoma remisami i porażką zajmują trzecie miejsce ale dzisiejsza wygrana mocno poprawi ich status w grupie. Serbia po wygranej batalii po dogrywce w Norwegi w ramach baraży do ME 2020 myśli o finałowej potyczce ze Szkocją i to zapewne jest cel nadrzędny na ten rok.
W Lidze Narodów Serbia w tej chwili na ostatnim miejscu w grupie z jednym punktem i ciężko sądzić by myślała poważnie
o czymkolwiek w ramach tych rozgrywek mając w zanadrzu wspomniany mecz ze Szkotami. Wygrana Turcji w tym spotkaniu nie tylko pozwoli włączyć się o walkę o awans do Dywizji A ale praktycznie zagwarantuje utrzymanie w Dywizji B własnie kosztem Serbii. Tak więc mają Turcy o co grać . Liczę na nieco większą taryfę ulgowa po stronie Serbii i duże zaangażowanie ze strony gospodarzy.
 
kamasutra10 570,4K

kamasutra10

Typer
Czarnogóra- Luksemburg
X2 2.07 @iforbet



Wszedzie max 1.90, wiec biore na Forbecie. Luksemburg w pierwszym meczu totalnie zdominował Czarnogóre, dopiero czerwona kartka pod koniec meczu + rzut karny zadecydowaly o zwyciestwie gości. Tutaj dla mnie Luksemburg spokojnie jest w stanie wywiezc remis. Po pierwsze to nie są takie ogórki, wystarczy spojrzeć na graczy w jakich ligach grają, dwojka najlepszych graczy to graczy Young Boys i Dynama Kijów. Ten pierwszy Martins grający w Szwajcarii wraca po zawieszeniu za czerwoną kartke i napewno bedzie mega wzmocnieniem. Do tego dochodzą tacy graczy jak Thill czy bramkostrzelny Sinani.
Drużyny z Luksemburga zrobiły mega postęp w europejskich pucharach, nie odpadaja w pierwszych rundach. Jak dla mnie na ten moment liga Luksemburga to troszke wyzej niz liga Czarnogóry.
Do tego bardzo ważne info na ten mecz to aż 5 podstawowych graczy gospodarzy nie zagra!
Dwie najwiekszy gwiazdy obok Jovetica- Savic i Marusic, do tego Mugosha, a za kartki pauzują Bakic i Bolevichh.

"Jak dla mnie na ten moment liga Luksemburga to troszke wyzej niz liga Czarnogóry. " ...chyba się trochę zagalopowałeś z tą ocena lig , a raczej z punktem odniesienia do tego meczu... Ok o ile chodzi o Dudelange to ekipa która potwierdziła jakąś jakość na tle słabych rywali z Europy . Niedercorn, Jeunesche Ess , Differdange też w ostatnich latach przypomniały że istnieją i być może łącznie te ekipy w ostatnich kilku sezonach zrobiły więcej punktów w rozgrywkach europejskich niż drużyny z Czarnogóry , z tym że reprezentacja to nie liga. Siła druzyny narodowej Czarnogóry to gracze grający po za ligą rodzimą , tak było od zawsze i jest nadal. Grając u siebie jest Czarnogóra dla mnie faworytem do wygranej nawet bez graczy pierwszego formatu gdyż zmiennicy o ile nie wystepują w ekipach mocnych w Europie , o tyle potrafią grać w piłkę jak to na Bałkanach...Pożyjemy .., zobaczymy jak to mówią....Pzdr....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom