>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka - Kwalifikacji do Mistrzostw Świata Katar 2022 (1-2.09.2021)

Status
Zamknięty.
kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer
W Noblebet możesz znaleźć taką opcję w ramach oferty betbuilder - co prawda kurs nie jest dużo wyższy niż podany przez Ciebie (1,75) jednak "wygrana Polski + bramka Lewandowskiego" w takiej kombinacji wyceniona jest na 1,98 ;) (ed. - widzę, że wyżej kolega wrzucił analogiczny typ ze zdecydowanie wyższym kursem)


Żeby nie było spamu od razu w ramach posta wrzucę swój typ:

Polska - Albania
Typ: Polska wygra oraz Polska over 4,5 RR (Betbuilder)
Kurs: 2,22
Bukmacher: Noblebet


Co do zwycięstwa Polski to cały typ opiera się na założeniu, że "Polska musi". Nowy prezes PZPN zapewnia, że Sousa ma jego pełne poparcie itp jednak ciężko zakładać, by przy potknięciu na Albanii, oczywistym zwycięstwie z San Marino oraz spodziewanej porażce z Anglią trener dalej miał taki komfort pracy, szczególnie że do dyspozycji jest choćby Stokowiec po zakończeniu współpracy z Lechią. Paulo Sousa nie jest "w smak" środowisku w Polsce więc przy stracie punktów wydaje mi się, że możliwy jest scenariusz.
Polską drużynę cenię wyżej niż Albanię i tu nie będę rozkładał jakości poszczególnych piłkarzy, do tego gramy u siebie. Już naprawdę, jeśli tego nie wygramy to ta drużyna będzie do zaorania :)
Co do rzutów rożnych to tu opieram się na założeniach taktycznych polskiej drużyny i tym, że Albania w swojej grze skupia się na kontratakach. W perspektywie 90minut atakowania (a nie jest wykluczone, że Polacy stracą bramkę, może nawet jako pierwsi jak choćby z Węgrami) z Jóźwiakiem i Frankowskim (jeden z wariantów wyjściowego składu) wydaje mi się, że linia 4,5 rzutów rożnych powinna zostać pokryta. Na EURO, poza starciem z Hiszpanią, Polacy pokrywali wspomnianą linię zarówno ze Słowacją (5 RR) jak i Szwecją (10 RR)

Dzięki za info...Jednak przy tak mizernym kursie w stosunku do gola Lewego w singlu to ta opcja jest nieopłacalna...., bądź co bądź bramka Roberta to jeszcze nie wygrana przy naszych parametrach gry obronnej....:sneaky:..Dzk...
Post automatycznie złączony:

Piłka nożna, eliminacje MŚ ( Europa )

02.09.21r. 20:45

Polska - Albania

Typ: Lewandowski strzeli, Polska wygra

Kurs: 2,30 ( Betfan )


Mecz na Stadionie Narodowym w Warszawie, z którego mamy dobre wspomnienia i zdobywamy na nim sporo punktów. Chcąc liczyć się w walce o drugie miejsce w grupie ( z Anglią raczej nie jesteśmy w stanie rywalizować ) , mecze z takimi rywalami musimy wygrywać. Mimo tego, że Paulo Sousa nie będzie mógł skorzystać z długiej listy zawodników kontuzjowanych nadal mamy kim straszyć. W ataku zawodnik światowego formatu, największa armata bez której tej reprezentacji po prostu nie ma - Robert Lewandowski, strzela wolne i karne, świetnie wykańcza akcje i nie raz sam potrafi je sobie wypracować. W moich oczach dziś mniej ważny będzie styl, Polska po tym meczu musi dopisać do swojego dorobku 3 punkty i RL9 powiększy swój dorobek bramkowy.

Dzięki że napisałeś....Szukałem tego gdzie indziej i nie mogłem znaleźć....
 
Ostatnia edycja:
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Polska - Albania
1. gol Lewandowski @3.5
Lewandowski w topowej formie, jak zawsze wzorowe przygotowanie do rozpoczęcia sezonu. Jeśli ktoś ma strzelić to absolutnie on, a nie widzę w tym meczu zbyt wielu bramek. Sousa spostrzegł, że głównym naszym mankamentem jest obrona i myślę, ze do tego spotkania już przeorganizuje taktykę, żeby lepiej zabezpieczyć tyły. Nie ma Zielińskiego, a ci to są nie grzeszą bramkostrzelnością, wiec obstawiam, ze jeśli ma ktoś strzelić to nasz kapitan i duże prawdopodobieństwa, że tylko on. Ewentualnie jeśli mecz bedzie się układał po naszej myśli to kolejne bramki może zapunktować Świderski, może Moder.
 
Otrzymane punkty reputacji: +210
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik
Polska over 1.5 żółtych kartek @2.20 superbet

Wysoka linia na dwie żółte kartki dla Polski w tym spotkaniu. Siłą napędową Albanii jest gra z kontry, o której sam wspominał Sousa na konferencji. W naszym składzie mamy braki w postaci nieobecności Klicha, Zielińskiego, Kozłowskiego czy Piątka. Sędzią spotkania Maurizio Mariani ze średnią żółtych kartoników 5.06. Linia dwóch kartek Polska pokryła 12 razy w ostatnich 15 meczach o stawkę.

Krychowiak żółta kartka @3 Betfan

Jak kartki, to Krychowiak. Kontry Albanii prowadzone są głownie przez środek pola, co może zaowocować w przewinienia Krychowiaka. Typ pokryty w każdym z trzech ostatnich spotkań. Pomocnik Krasnodaru wielokrotnie ucieka się do faulu, co każdy z nas zobaczył na Euro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +89
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Lichtenstain- Niemcy pow 4.5
Czechy wygraja
Ako: 1.80 @ewinner


Nowy trener w Niemczech, tutaj bedzie sporo bramek, cała kadra praktycznie dostępna, Lichtenstain to jest poziom San Marino i naprawde nie ma tutaj innej opcji dla mnie.
Czesi z najlepsza paka, jedynie bez Schicka, tutaj bedzie trio z West Hamu + naprawde solidni gracze z europy, pilka na Białorusi coraz slabszy poziom, nawet Azerbejzdzan ostatnio mial lepsze statystyki od nich.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Polska - Albania
Typ: 1
Kurs: 1,57
Buk: Fortuna

Ogromnego pecha ma nasz szkoleniowiec od samego początku swojej pracy z drużyną - jak słusznie zauważył dziś "Przegląd Sportowy" ani razu nie mógł właściwie wystawić optymalnej jedenastki, a w dniu dzisiejszym z kontuzjowanych zawodników można by było zestawić całkiem solidną drużynę.

To i kilka innych czynników takich, jak dodatkowa presja po niepowodzeniu na Mistrzostwach Europy, spowodowało dość duży wzrost kursu na Polaków w stosunku do oczekiwań i dlatego moim zdaniem z takiej okazji warto skorzystać. Dlaczego?

Dlatego otóż, że, pomimo wszelkich przeciwności, reprezentacja Polski wciąż wygląda o wiele lepiej od swojego rywala i zarówno indywidualnymi umiejętnościami technicznymi, jak też i doświadczeniem w spotkaniach o dużą stawkę znacznie przewyższa graczy z obozu przeciwnika.

Samo na usta ciśnie się porównanie do dzisiejszego występu siatkarzy, o którym pisałem w odrębnym poście, i podobne zdanie w tej kwestii mam co do przedstawicieli kopanej - po nieudanych mistrzostwach przyszedł czas na odbudowę zespołu, jak również uzyskaliśmy troszkę więcej czasu na zrozumienie strategii trenera i tego, czego wymaga na boisku. Sami zawodnicy w swoich wypowiedziach podkreślali, że wszystko idzie w dobrym kierunku i zaczyna się zazębiać, więc dzisiejsze spotkanie jest dobrym testem i da odpowiedź na pytanie, czy mamy jeszcze przyszłość z tym szkoleniowcem i czy nadal stać nas na awans.

Ja uważam, że tak - będziemy na pewno więcej czasu przy piłce, ustawimy w pewnych momentach spotkania wysoki pressing i inicjatywa będzie leżała po naszej stronie. Pamiętajmy jednak, że albańscy obrońcy w większości występują w klubach włoskich, więc strategia catenaccio nie jest im obca i o sforsowanie tej obrony będzie niezwykle trudno. A jak już się uda, to będziemy cierpliwie pilnować wyniku i czekać na kokejne szanse.

W związku z powyższym nie przewiduję fajerwerków i przestrzegam przed hurraoptymistycznymi typami z handicapem czy innymi kombinacjami - wydaje mi się, że spotkanie, zresztą tak, jak nasze dwie ostatnie potyczki z tym rywalem, skończy sie ciężko wypracowanym 1:0, które dalej przedłuzy nam nadzieję nawet na pierwsze miejsce w grupie.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Basic Odds Boost 676x290.jpg

Sezon ligowy powoli zaczął się rozkręcać, jednak jak grom z jasnego nieba spadła na nas wrześniowa przerwa na reprezentację. W ramach kwalifikacji Mistrzostw Świata odbędą się aż trzy serie spotkań. Na dniach rozegrane zostaną m.in. także takie mecze jak:
W związku z powyższymi spotkaniami, Totolotek przygotował specjalnie podwyższone kursy!

Więcej szczegółów:
https://www.totolotek.pl/pl/odds-boost


Nie masz konta w Totolotku, załóż go klikając w baner i skorzystaj z oferty powitalnej Hello
Hello – 1000x100.jpg
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Nowy trener w Niemczech, tutaj bedzie sporo bramek, cała kadra praktycznie dostępna, Lichtenstain to jest poziom San Marino i naprawde nie ma tutaj innej opcji dla mnie.
Niech mi ktoś powie, że my jeszcze mamy do czynienia ze sportem, a nie ze zwykłym sprzedajnym gównem. Żeby była jasność, niepojęte dla mnie jest, że Niemcy nie ładują Liechtensteinowi kilku bramek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom