>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [3.11.2021] - Środa

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-10-21 o 21.19.55.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami.

Nie masz konta w Fuksiarz, załóż go klikając w baner i skorzystaj z oferty.
1630267736768.png
 
T 202,2K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Borussia Dortmund - Ajax Amsterdam
Typ:
BTTS & over 2.5 gola
@1.55 Fuksiarz
Ajax póki co w lidze mistrzów gra świetnie: komplet zwycięstw i bilans bramkowy 11-1 mówi sam za siebie.
W poprzedniej kolejce, gdy mierzyły się te drużyny w Amsterdamie, Borussia zagrała niezłą padakę przegrywając 0-4. Gorzej raczej nie zagrają, bo się po prostu nie da. Liczę na chęć rewanżu i atak od pierwszych minut piłkarzy BVB, co mam nadzieję przyniesie szybko bramkę. O bramkę dla Ajaxu jestem bardziej spokojny.
Dortmund w tym sezonie u siebie (Bundesliga i LM) rozegrał 9 meczów. W każdym z tych meczów strzelał przynajmniej jedną bramkę, a średnia przez nich strzelanych bramek wynosi 2.5. Dortmund chcąc mieć w miarę spokojną sytuację w tabeli powinien ten mecz wygrać, bo w przypadku ewentualnego zwycięstwa Sportingu z Besiktasem może być dla nich nieciekawie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +640
G 0

gubernator_nh

Gość
Milan - Porto 1 @2.00

 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
FC Liverpool - Atletico Madryt

W środę na Anfield zapowiada się ekscytujące spotkanie. W pierwszym spotkaniu między tymi zespołami, zobaczyliśmy bardzo dobre spotkanie z duża ilością bramek i czerwoną kartką, Wygrał Liverpool 3-2, a z boiska wyleciała jedna z gwiazd tamtego meczu Griezmann, który wcześniej strzelił dwa gole. Liverpool niby faworytem, sam jestem kibicem tej drużyny, ale nie jestem pewny zwycięstwa The Reds, z Atletico gra im się niezwykle ciężko, Oglądałem ostatni mecz "Los Colchoneros" z jedną z czołowych drużyn La Liga Betisem, wyglądali kapitalnie, Betis nie miał nic do powiedzenia, wygrali 3:0, mogli wygrać więcej, Liverpool natomiast zremisował 2:2 w lidze z zespołem Brighton, Patrząc na tabele ligi mistrzów, można zauwazyć że Liverpool w każdym meczu tracił jakąś bramkę, Atletico jeśli chce wyjść z grupy, musi zagrać dobry mecz, chociażby taki jak z Betisem, z tym że poprzeczka zwieszona o wiele wyżej bo grają z fenomalną maszyną Kloppa z Salahem na czele, ale myślę że stać Atletcio chociaż na bramkę, nawet bez Griezmanna, A The Reds z takim siłą ofensywną też powinien coś strzelić stąd mój typ:

Obie drużyny strzelą gola @ 1,73 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Borussia Dortmund vs Ajax
Typ: Ajax powyżej 5.5 celnych strzałów
Kurs: 2.10
Bukmacher: TOTALBET
Analiza:


Borussia w ostatnim czasie mnie nie przekonuje. Zawodnicy BVB zostawiają swoim rywalom bardzo dużo miejsca, szczególnie w środku pola, gdzie przeciwnicy to wykorzystują bądź nie. Ostatnio FC Köln przy 6 celnych strzałach nie była w stanie strzelić gola, wydaje się, że taki klasowy zespół jak Ajax tego dokona. Ja jednak skupiłem się na ich celnych strzałach, ponieważ w liczby są imponujące. Jeżeli prześledzimy sobie tę statystykę klubu z Amsterdamu w Lidze Mistrzów, to oglądaliśmy ich ze Sportingiem 8, z Besiktasem 7, a z BVB aż 9! Uważam, że przyjezdni zagrają po prostu swoje i nie cofną się. Ofensywna taktyka powiodła się w Holandii, także i dzisiaj będzie kluczem do sukcesu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +250
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM
Godzina: 18:45
Spotkanie: AC Milan - FC Porto
Typ: Pepe otrzyma kartkę
Kurs: 3.20
Bukmacher: Totalbet

Dzisiaj spróbuje trochę inaczej i zagram kartkę zawodnika Porto - Pepe. Portugalczyk od czasów gry w Realu Madryt słynie z burtalnych wejść jak i swoich chamskich zachowań. Dzisiaj bardzo ważne spotkanie dla obu ekip. W bardziej komfortowej sytuacji są goście, którzy mają na swoim koncie cztery punkty i w przypadku wygranej na pewno zagrają dalej w LE bądź dalszej fazie LM. Milan pod ścianą i musi tak naprawdę wygrać aby podtrzymać nadzieje odnośnie jakiegokolwiek awansu. Spodziewam się zatem ostrej gry jak i dużej ilości kartek. Tu walki na pewno nie zabraknie. Dodam, że pierwszym meczu pokazano siedem kartek i odgwizdano 32 faule.
Sędzią spotkania będzie Francuz - Turpin. W tej edycji LM sedziował dwa spotkania w których pokazał 6 żółtych kartek. W jednym spotkaniu jedną, a w drugim aż pięć. Jeśli chodzi o rozgrywki ligowe tego pana to nie schodzi on poniżej trzech kartek na mecz.
Myślę i jestem zdania, że dzisiaj bedzie miał ręce pełne roboty. Milan nie jest drużyną, którą da sie pomiatać na boisku.
Wracając do samego Pepe to w tej edycji nie dostał jeszcze kartki, a więc nie ma opcji zawieszenia itd. Zatem spróbujmy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +93
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Milan - Porto
Typ: over 5,5 żk @ 2.65 lvbet
over 4,5 żk @ 1.82 lvbet (konkurs LM)


Analiza:
Dla Milanu jest to mecz o być albo nie być w europejskich pucharach na wiosne. W przypadku porażki małe szanse, że zobaczymy Milan w lidze europy a co dopiero w lidze mistrzów. Milan traci 4 pkt do trzeciego Porto oraz drugiego Atletico. W przypadku wygranej Milanu i przy korzystnym wyniku mecz Livepoolu z Atletico sprawy awansu są jeszcze otwarte. Obie drużyny charakteryzują się ostrą grą, na granicy faulu. Gospodarze w lidze bardzo dobrze się prezentują i na pewno te dobre wyniki chcieliby przenieść do ligi mistrzów. Ostatni pojedynek Milanu z Porto wybitnie nie udał się drużynie z Włoch. Gra sie nie kleiła, mało sytuacji podbramkoywch, mało strzałów itd. Porto po prostu było lepsze w pierwszym meczu. Dziś Rossoneri mają możliwość rehabilitacji. Osobiście myśle, że gospodarze wygrają ale będą musieli się nieźle napocić aby zdobyć 3 pkt. Zapowiada się ostre i napiętę widowisko. Ostatni mecz obu drużyn zagwarantował 32 faule i 7 żk. Spodziewam się podobnego meczu w ich wykonaniu. Sędzia spotkania będzie Clément Turpin, w tym sezonie 3,5 żk/mecz. W LM średnio 3 żk/mecz. Statystyki poniżej średniej, ale stawka meczu jest wysoka. Jeszcze statystyka kartek w LM obu drużyn. Milan średnio 4 żk/mecz, a Porto średnio 2,67 żk/mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +442
CIAP3K 27,4K

CIAP3K

Użytkownik
Siemka ;)
Wczoraj wrzuciłem statystyki wrzucam także dziś, powodzenia.

Milan - Porto

Milan 12,0 faulu | 4,0 żk
Porto 15,0 faulu | 2,7 żk

--------------------------------------
Real Madryt - Szachtar

Real 6,7 faulu | 1,0 żk
Szachtar 8,3 faulu | 0,3 żk

--------------------------------------
Bor Dortmund - Ajax

Borussia 11,0 faulu | 1,7 żk
Ajax 14,3 faulu | 1,7 żk

--------------------------------------
Liverpool - Atletico

Liverpool 10,0 faulu | 1,0 żk
Atletico 11,0 faulu | 1,7 żk

--------------------------------------
Man City - Club Brugge

City 9,7 faulu | 1,3 żk
Brugge 12,7 faulu | 2,3 żk

--------------------------------------
Lipsk - PSG

Lipsk 16,7 faulu | 2,0 żk
PSG 8,0 faulu | 1,7 żk

--------------------------------------
Szeriff - Inter

Szeriff 8,3 faulu | 2,0 żk
Inter 11,7 faulu | 1,0 żk

--------------------------------------
Sporting - Besiktas

Sporting 10,0 faulu | 2,7 żk
Besiktas 10,7 faulu | 3,0 żk
 
Otrzymane punkty reputacji: +405
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Jak wasze kupony po wtorkowej Lidze Mistrzów? Udało się coś zarobić? Pochwalcie się wczorajszymi oraz dzisiejszymi kuponami w komentarzu. Ode mnie dziś leci bardzo prosty dubelek, który w moim odczuciu posiada naprawdę zadziwiająco wysoki kurs.

RB Lipsk-PSG
Typ: PSG lub remis – 1.51/betclic


Czy ktoś po transferach PSG oraz rozlosowaniu grup sądził, że w takim spotkaniu możemy otrzymać podobny kurs? W moim odczuciu nie i ja osobiście tego kursu nie rozumiem. Jeżeli spojrzymy na braki drużyny gości to oczywiście kuje brak Messiego oraz Ramosa jednak ani jeden ani drugi nie są aktualnie najważniejszymi ogniwami drużyny z Francji. Ramos do tej pory nie zagrał ani minuty i więcej mówi się o jego odejściu niż o debiucie, a Messi poza kilkoma przebłyskami gra naprawdę bardzo słabo. Po jego zejściu w piątkowym spotkaniu drużyna z Paryża zdołała odrobić jednobramkową stratę i wygrać. Dzisiaj najprawdopodobniej wyjdą oni tercetem Neymar-Mbappe-Di Maria, który prowadził ich w ostatnich latach do wielu wygranych. Jeżeli chodzi o drużynę gospodarzy to można dostrzec, że są słabsi niż w zeszłym roku i pokazują to wyniki. 0 punktów po trzech kolejkach w LM oraz zaledwie 8 miejsce w Bundeslidze ze stratą aż 10 punktów do lidera! Osobiście uważam, że taki kurs jaki oferuje nam betclic na remis lub wygraną Paryża jest ogromnym value i traktuje go jako budulec swojego kuponu.

RB Leipzig's predicted line-up: Peter Gulacsi; Mohamed Simakan, Willi Orban, Josko Gvardiol; Nordi Mukiele, Konrad Laimer, Kevin Kampl, Angelino; Emil Forsberg, Christopher Nkunku; Andre Silva.



PSG's predicted line-up: Gianluigi Donnarumma; Achraf Hakimi, Marquinhos, Presnel Kimpembe, Nuno Mendes; Georginio Wijnaldum, Idrissa Gueye, Ander Herrera; Angel Di Maria, Kylian Mbappe, Neymar.



BVB-Ajax
Typ: Powyżej 2.5 gola – 1.53/betclic


Jeżeli nie byłbym kibicem żadnej z drużyn, która dzisiaj gra swoje spotkanie w Lidze Mistrzów to wydaję mi się, że właśnie to spotkanie bym wybrał. Przed nami pojedynek dwóch drużyn, które chcą i potrafią grać w piłkę. Jeżeli spojrzymy na statystyki to widzimy, że w spotkaniach obu drużyn pada bardzo dużo goli. W pierwszym spotkaniu Ajax przejechał się po BVB i wbił im aż 4 gole, dziś spodziewam się, że drużyna z Niemiec będzie chciała się odwdzięczyć i to ona przeprowadzi szturm na bramkę mistrza Holandii. BVB potrzebuje wygranej żeby włączyć się do walki o 1 miejsce w tej grupie. Liczę na otwarte spotkanie z obu stron i dużą ilość goli.

AKO: 2.31/betclic


Szukam betów: Neymar strzeli gola i zaliczy asystę, Ibra strzeli gola i dostanie kartkę i kursik na asystę TAA
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +681
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
AC Milan - FC Porto
Faule popełnione przez zawodnika
Ponad 0.5 (Pepe) @1.72 Unibet


Myślę, że każdy z nas wie, że Pepe potrafi być agresywnym zawodnikiem a jest to mecz bardzo ważny dla Porto bo chociażby remis jest dla nich dobrą zdobyczą. Grają na wyjeździe, na San Siro gdzie łatwo o pkt nie jest więc agresor na pewno będzie. Dodatkowym atutem wydaje mi się jest fakt, że to Milan za wszelką cenę będzie dążył do zdobycia 3 pkt.
Nie przedstawie żadnych statystyk zawodnika bo tutaj to nie ma znaczenia, ale jak już jeden z użytkowników wyżej podał statystyki fauli całej drużyny Porto to widać, że nie oszczędzają oni przeciwników. Pepe jest znany z ostrej a czasami nawet brutalnej gry i nie wykluczone, że złapie tutaj karteczke a ten kurs na zaledwie JEDEN faul tego zawodnika w meczu? Dla mnie typ dnia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1270
amator7 4,3K

amator7

Użytkownik
Milan win @2.01
Milan-Porto over 4.5 ŻK @1.62 (był dylemat bo godzinę przed happy hours w fortunie było piękne 1.8 )
Lipsk-Paryż over 2.5 gola @1.5
+ bonus 1.14

[email protected] stawka 4/10

Analiza krótka. Milan zmotywowany, Milan w formie , widzę duże szansę na pełną pulę dziś. Kurs 2 dla m nie warty ryzyka. Kartki bo oba zespoły lubią je zbierać a już w szczególności w takich okolicznościach gdzie będą się ważyć losy kto tak naprawdę przybliży awans. Kurs mnie średnio zadowala na kartki bo było 1.8 ale czekałem do 16 i spadło.Trudno, gdzieś były myśli aby zagrać 5.5 linię lub Porto over 2.5 ale doświadczenie podpowiada, że często takie zmiany się mszczą.W Lipsku mecz o wszystko dla gospodarzy. Overowa drużyna , w Paryżu mogli nawet wygrać to, zadecydowały "te" detale.Tak bym to widział.Reszty nie tykam bo trudne mecze a kursy nie zachęcają do ryzyka.
Post automatycznie złączony:

AC Milan - FC Porto
Faule popełnione przez zawodnika
Ponad 0.5 (Pepe) @1.72 Unibet


Myślę, że każdy z nas wie, że Pepe potrafi być agresywnym zawodnikiem a jest to mecz bardzo ważny dla Porto bo chociażby remis jest dla nich dobrą zdobyczą. Grają na wyjeździe, na San Siro gdzie łatwo o pkt nie jest więc agresor na pewno będzie. Dodatkowym atutem wydaje mi się jest fakt, że to Milan za wszelką cenę będzie dążył do zdobycia 3 pkt.
Nie przedstawie żadnych statystyk zawodnika bo tutaj to nie ma znaczenia, ale jak już jeden z użytkowników wyżej podał statystyki fauli całej drużyny Porto to widać, że nie oszczędzają oni przeciwników. Pepe jest znany z ostrej a czasami nawet brutalnej gry i nie wykluczone, że złapie tutaj karteczke a ten kurs na zaledwie JEDEN faul tego zawodnika w meczu? Dla mnie typ dnia.
Jeżeli unibet to rozliczy za faul nawet bez kartki to jest to nie kurs dnia ale roku !

Idę poszperać jeszcze w ofercie bo kurs na czerwo w Milanie prawie 4. Kusi trochę ...
 
amator7 4,3K

amator7

Użytkownik
Faktycznie taki kurs jest też w fortunie. Niedługo mecz - zobaczymy czy faktycznie to był taki bet roku ;) Ja mniejszą stawkę pograłem ŻK dla Pepe

@3.25
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
AC Milan - FC Porto
Faule popełnione przez zawodnika
Ponad 0.5 (Pepe) @1.72 Unibet


Myślę, że każdy z nas wie, że Pepe potrafi być agresywnym zawodnikiem a jest to mecz bardzo ważny dla Porto bo chociażby remis jest dla nich dobrą zdobyczą. Grają na wyjeździe, na San Siro gdzie łatwo o pkt nie jest więc agresor na pewno będzie. Dodatkowym atutem wydaje mi się jest fakt, że to Milan za wszelką cenę będzie dążył do zdobycia 3 pkt.
Nie przedstawie żadnych statystyk zawodnika bo tutaj to nie ma znaczenia, ale jak już jeden z użytkowników wyżej podał statystyki fauli całej drużyny Porto to widać, że nie oszczędzają oni przeciwników. Pepe jest znany z ostrej a czasami nawet brutalnej gry i nie wykluczone, że złapie tutaj karteczke a ten kurs na zaledwie JEDEN faul tego zawodnika w meczu? Dla mnie typ dnia.
13 minuta meczu i dziękujemy Panie Pepe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1197
K 115,3K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Liverpool - Atletico Madryt
Typ: powyżej
2.5 gola
kurs 1.70 fuksiarz
Spotkanie 2 ofensywnie grających zespołów.Liverpool znakomicie radzi sobie we wszystkich rozgrywkach.W lidze angielskiej w 10 meczach zdobyli 29 bramek.W lidze mistrzów w 3 meczach zdobyli 11 bramek jednak tracąc aż 5.Wspaniala forma Salacha który zdobył w tym sezonie już 15 bramek i zaliczył 6 asyst ,raczej w tym meczu nie zatrzyma się.Atletico w tym sezonie to już nie ten zespół który męczył oko wygrywając po 1:0. Drużyna z Madrytu teraz gra atrakcyjne, ofensywne mecze,w ostatnich 5 meczach zdobyli 11 bramek,ale dało to tylko 2 zwycięstwa.Potencjał ofensywny i ilość traconych bramek przez te 2 drożyny wskazuje na to że w tym meczu 3 bramki to minimum.
 
Ostatnia edycja:
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Kilka słów ode mnie:

Liverpool- Atletico
Typ: goście gol do 72 minuty
Kurs: 1,85
Fortuna
6/10


Na papierze The Reeds powinni dość gładko wygrać ale bardzo cenię kunszt Simeone i wierzę że postawi się dziś mocno na Anfield. Jak mam grac wygraną LFC po 1,70 to zdecydowanie wolę zainwestować w bramkę gości do 72, którzy potencjał w ofensywie maja potężny, mimo braku Griezmana zawieszonego za kartki. Do dubla idealny wydaje sie under 3,5, nie wierzę tutaj w huragan bramek jak ostatnio, wyczuwam piłkarskie szachy.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BVB- Ajax
Typ: Ajax gol w 1 połowie
Kurs: 1,89
Fortuna
6/10


Ajax niesamowity w ofensywie jedzie do mocno osłabionej BVB, która nie ma najlepszych notowań w ostatnim czasie. Trio Haller, Antony, Tadić powinien dziś mocno napsuć zespołowi z Dortmundu. Wierze w potencjał ofensywny zespołu, który zdemolował w poprzednim meczu zespół z Niemiec. Dziś trudniejsze zadanie bo mecz wyjazdowy ale mają osłabionego rywala, który ma strasznie dziurawą defensywę. Wynik może być różny ale widzę szansę na bramki z obu stron i pobieram gola gości w pierwszej połówce.
 
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Rozliczyli Wam już ten faul Pepe?
Pytam z ciekawości bo to jest aż niemożliwe, że bukmacherzy wystawili taki zakład.

Pytanie czy nie chodziło czasem o drugiego Pepe, napastnika Porto Brazylijczyka sprowadzonego z Gremio.

Jeśli na prawdę chodziło o Portugalczyka to tak jak ktos już napisał - bet roku.
 
amator7 4,3K

amator7

Użytkownik
Rozliczyli Wam już ten faul Pepe?
Pytam z ciekawości bo to jest aż niemożliwe, że bukmacherzy wystawili taki zakład.

Pytanie czy nie chodziło czasem o drugiego Pepe, napastnika Porto Brazylijczyka sprowadzonego z Gremio.

Jeśli na prawdę chodziło o Portugalczyka to tak jak ktos już napisał - bet roku.
Tak rozliczyli- w wyniku widnieje nawet 2 czyli rozumiem ,że dwa faule ze strony Pepe. To jednak był bet roku :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom