>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów (3.11.2015) - wtorek

Status
Zamknięty.
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ok zacznę się przyglądać PSG w tym sezonie. Mają teraz rzeczywiście paru dobrych grajków. Dla mnie DiMaria, Cavanii są niewątpliwie wzmocnieniem i tak już całkiem dobrej ekipy. Może to być Juventus tego sezonu, ale czy zdobędą Puchar ? W mojej opinii wszystko zależy od formy pozostałych potentatów. Tak czy inaczej grającego w osłabieniu Realu nie pokonali ani u siebie, ani dzisiaj, a dodatkowo dzisiaj przegrana.

edit// Shakal co do Cavaniego to zadebiutować a wpasować się w drużynę i dawać z siebie 100% to co innego. Nie śledzę bardzo PSG, ale jakoś nie pamiętam żeby czymś błysnął w sezonie 13/14 i 14/15, a teraz widać, że się wpasował no ale może się mylę.
Pisanie o Cavanim że on tam dopiero co wpasował się w drużynę to zwykła ignorancja.Cavani może rzeczywiście nie pokazuje swoich największych walorów ale tak to jest że to Ibra jest gwiazdą pierwszej kolejności i to on ma zaklepane miejsce na środku ataku więc Cavani na tym cierpi już nie od dziś.
Jednak już się przyzwyczaiłem że kolega Adamo zawsze ma coś do powiedzenia a że najczęściej nie ma pojęcia o czym pisze to wychodzi tak o ????

PSG przegrało bo masówka osiągnęła wysoki level.Z gry wyglądało co innego posiadanie piłki 59-41 na korzyść PSG to trochę nie przystoi takiemu zespołowi jak Real Madryt.
Real miał więcej szczęścia oddadzą to na wiosne.
Trzeba jednak pamiętać że Real był osłabiony PSG powinno wywieźć remis no ale zabrakło nie wiele.
Zobaczymy jak to się potoczy w fazie pucharowej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom