>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

4 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 1.11.2011 - wtorek

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster


Kursy: Expekt
Czy Borussia zrewanżuje się ekipie z Pireusu? Czy Robert Lewandowski w kolejnym spotkaniu strzeli gola? Kurs 1.75 na CF Valencia bardzo zachęcający. Uważam, że mają spore szansę na zainkasowanie 3 punktów w tym spotkaniu. Taki sam kurs na Arsenal w spotkaniu przeciwko Marsylli. Goście nie są w takiej formie, aby powalczyć o 3 punkty w Londynie.

Zapraszam do wspólnej analizy oraz dyskusji
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
VALENCIA - BAYER LEVERKUSEN

Trochę wcześniej bo polecą kursy a warto grać moim zdaniem.Bayer w Niemczech to porządna firma ale po przejęciu obowiązków trenerskich przez Dutta i odejściu chociażby Vidala są cieniem ekipy z ubiegłego sezonu. Najgorszym a zarazem najsłabszym ich punktem jest zdecydowanie obrona, masa strat w środku pola , słabe krycie przy stałych fragmentach gry , obrońcy przegrywają indywidualne pojedynki , mała klepka i obrona rozmontowana co można było zobaczyć nie tylko w meczu z Schalke ale również z Gladbach , które powinno wygrać. Mam wrażenie , że w Bayerze formacja defensywna nie istnieje , brakuję tam gołym okiem komunikacji , Toprak to chyba największa pomyłka w takiej firmie , która aspiruję na WICE-MAJSTRA.W ofensywie wiadomo potencjał spory , takie indywidualności jak Sam, Schurrle w pojedynkę mogą wygrać mecz ale pod warunkiem , że defensywa nie traci dużo a w Leverkusen ostatnim czasy tak nie jest. Ostatnie spotkanie z Freiburgiem to istna katastrofa a mimo to udało się zainkasować komplet punktów ,strasznie pasywna postawa w tym spotkaniu.Wydawać by się mogło ,że grali najmniejszym nakładem sił przed LM ale u nich gra wygląda fatalnie od paru spotkań , sami zawodnicy po meczu wypowiadali się ,że z formą nie jest obecnie najlepiej. Wrócę jeszcze do ostatniego spotkania gdzie tylko potwierdza się to o czym pisałem wyżej ,teraz trudny teren w Valencii ,która musi wygrać to spotkanie jeśli marzy o dalszej grze w LM. Valencia powoli wychodzi z kryzysu co jest dobrym zwiastunem przed spotkaniem i wszystko wskazuję na 3 pkt dla &quot;nietoperzy&quot;. W spotkaniu z Bayerem dominowali do 30 minuty i zdawało się ,że Bayer będzie dla nich łatwym kąskiem tak jednak nie było bo w dalszej części spotkania zagrali katastrofalnie i odpuścili a punkcik mogli spokojnie wywieść. Jestem przekonany , że u siebie nie zabraknie koncentracji i pokonają słabo spisujący się na wyjazdach Bayer.

VALENCIA
(1,75)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Postaram się przelecieć całą listę i napisać co nieco. Dużo fajnych typów w tej kolejce a i kursy przednie ;)

Borysów niema czym postraszyć Milanu, a jak wiemy po remisie w Hiszpanii i z perspektywą meczu u siebie na pewno chcą walczyć o pierwsze miejsce. Kurs dla mnie przesadzony, o ile Milan ma jeszcze trochę niewyleczonych osłabień to team gospodarzy czym ma walczyć? Jak oglądałem mecz z Barceloną to znowu stale dla siebie powtarzałem - takie obecne BATE może, a my nie. Napisałem obecne, bo to nie ten zespół który w historii rywalizował godnie z wielkimi. Nawet stadion mało pomaga, ogółem te krótkie wypociny składają się w jeden czysty bet, bo naprawdę, to będzie sensacja dnia jeśli padnie inny wynik.

Typ: AC Milan @1,65

Borussia już powoli ustabilizowała formę. Ich szansa na wyjście z grupy jest mizerna, ponieważ musieliby wygrać dwa mecze u siebie i liczyć na przednią skuteczność Arsenalu by wyjść z drugiego miejsca. Ale, nikt w Dortmundzie nie mówi nie - więc gramy. Obejrzałem cały mecz transmitowany przez Polsat i Olympiakos ewidentnie wykorzystał burdel w obronie Niemców, przy czym huczne trybuny dodawały im wielgaśnych skrzydeł. Tutaj już sytuacja będzie odmienna, wypełniony po brzegi stadion mistrza Bundesligi i mecz ostatniej szansy, czyli wszystko albo nic. Szkoda remisu ze Stuttgartem, bo widać ze nabierają gazu i to był niepotrzebny lekki przestój. Osłabień niema, a przedmeczem Kagawa porozmawia z psychologiem, potem odwiedzi okulistę - Lewy nie straci formy, Gotze nie zejdzie poniżej poziomu i murowana jadka, tym razem urządzona przez Borussie. Jest tutaj lekki sentyment, ale na boisku go zabraknie.

Typ: Borussia Dortmund @1,45

To musi być w końcu koniec jednego i początek drugiego. Pod mikroskop Porto w Cyprze. Jeśli nie wygrają to ich sytuacja się &#39;lekko&#39; skomplikuje, bo potem wyjazd na Ukrainę gdzie broń boże byliby faworytami i mecz na Dragao z Zenitem, w którym nie można z miejsca dopisać trzech punktów. To może zacznę jak większość z nas - APOEL, pogromca Wisły to na razie rewelacja tej grupy i fizjologom się nie śni, kiedy będzie koniec. Ja stawiam na nadchodzącą kolejkę i tego się trzymam. Ostatnio zanotowali remis w lidze, czego na pewno nie mogą usprawiedliwić dużą przewagą punktową. Praktycznie stracili lidera, bynajmniej na najbliższe kolejki. Ligi Portugalskiej nie warto komentować, Benfica i Porto to już przebicie Realu i Barcelony, bo o ile w La Liga mecze wyjazdowe kończą się już skromnie, to w tej pierwszej niema litości bez względu na miejsce spotkania. Na razie sytuacje kadrowe opanowane i mimo straty Falcao&amp;Boasa Porto nie straciło własnej klasy, na co liczę wtorkowego wieczoru.

Typ: FC Porto @1,80

Jeszcze krótko na temat meczu Barcelony. Taka sama sytuacja co z Milanem i tutaj nikt niema wątpliwości ze Blaugrana wygra. Ja też takowych nie posiadam a kurs na handicap jest wybitny jak na ten zespół. Będzie to mecz rekreacyjny, coś jak wyjazd na Białoruś.

Typ: Barcelona -1 @1,40

PS
Podałbym jeszcze typy na kartki, bo w ostatnich dniach się przekonuje ze Bóg mnie do typowania nich stworzył, ale wtorek daje wystarczające mecze na typowanie zwycięzców, tak więc niema co się doszukiwać innych rzeczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
VALENCIA (1,75)
Na Valencia grasz ?/ kitujesz, Bayer tego nie przegra, znaczy Hiszpanie są faworytami. Ten mecz zadecyduje o tym kto wyjdzie z grupy. Dlatego Bayern sobie chociaż punkt zapewni bo to są Niemcy :razz: i w ważnych sytuacjach nie spasują. Ciekawy jest jeden fakt, ostatnimi czasu z grupy w LM zawsze wychodziły dwie drużyny, związane jest to z dużą rotacją na pierwszych miejscach i w związku z tym widzimy jak BVB sobie nie radzi bo brakuje ogrania. W każdym razie jest tendencja do tego by ktoś oprócz Bayernu wyszedł z grupy i padło na Leverkusen. Statystyki można różnorako interpretować, ale one nie kłamią albo BVB albo B04 z grupy wyjdzie. W ubiegłym roku Schalke grało z nietoperzami i spokojnie dało radę. A i ważny czynnik, co jak co ale Niemczy są fizyczni i będą za nimi biegać. Jakoś nie przykładał bym wagi do ostatniego spotkania w lidze bo Ballack zabił ten mecz, strzelił szybko i Bayer się oszczędzał. Dla mnie na razie no bet, ale raczej remis 1-1 albo 0-0 bym widział.
 
K 1

kopytek

Użytkownik
We wtorek śmiało można stawiać, że BATE i Genk strzelą bramki. Grają na własnych stadionach, a przecież nie są aż tak słabe, żeby nie powalczyć z Milanem i Chelsea, które ostatnio sporo bramek tracą. Kursy też powinny być w miarę wysokie.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
A i ważny czynnik, co jak co ale Niemczy są fizyczni i będą za nimi biegać. Jakoś nie przykładał bym wagi do ostatniego spotkania w lidze bo Ballack zabił ten mecz, strzelił szybko i Bayer się oszczędzał. Dla mnie na razie no bet, ale raczej remis 1-1 albo 0-0 bym widział.
Bayer słabo się prezentuję , fizycznie tez nie wyglądają wyśmienicie. W ubiegłym sezonie przeciwko nim bym nie zagrał w obecnej sytuacji nie pozostaję nic innego jak grać czystą 1. Nie jedno spotkanie a kilka wziąłem pod uwagę i wygląda u nich to słabo , szczególnie defensywa co Valencia z pewnością wykorzysta bo potrafią przycisnąć. To nie to samo Leverkusen co z ubiegłego sezonu więc statystyki lepiej na bok.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Bayer słabo się prezentuję , fizycznie tez nie wyglądają wyśmienicie. W ubiegłym sezonie przeciwko nim bym nie zagrał w obecnej sytuacji nie pozostaję nic innego jak grać czystą 1. Nie jedno spotkanie a kilka wziąłem pod uwagę i wygląda u nich to słabo , szczególnie defensywa co Valencia z pewnością wykorzysta bo potrafią przycisnąć. To nie to samo Leverkusen co z ubiegłego sezonu więc statystyki lepiej na bok.
Nawet jak przyjmiemy, że Valencia ma wygrać ten mecz to i tak kurs w stosunku do ryzyka niewarty zachodu. 2,2 jeszcze bym przemyślał ale 1,7 jest strasznie zaniżony, moim zdaniem niema sensu ruszać tego spotkania w związku z niskim kursem. Czyste 1 nie jest pewne, 1X nie warto, a i jeszcze trzeba kalkulować niespodziankę.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Nawet jak przyjmiemy, że Valencia ma wygrać ten mecz to i tak kurs w stosunku do ryzyka niewarty zachodu. 2,2 jeszcze bym przemyślał ale 1,7 jest strasznie zaniżony, moim zdaniem niema sensu ruszać tego spotkania w związku z niskim kursem. Czyste 1 nie jest pewne, 1X nie warto, a i jeszcze trzeba kalkulować niespodziankę.
Nie będę się powtarzał. Wszystko napisałem wyżej , zawsze możesz zagrać na Bayer ;).Druga sprawa, że czuję ten typ dlatego też gram. Jak masz odmienne zdanie napisz jak widzisz to spotkanie i postawę Bayeru.
 
B 0

blanco09

Użytkownik
FC Zenit St. Petersburg - Shakhtar Donetsk
Co sądzicie o tym meczu ? Na BAH wysoki kurs na Ukrainców bo aż 4.40 a mi się wydaję,że oni mogą wygrac ten mecz. Mają mocną kadre, rok temu daleko zaszli w LM. A w poprzednim ich meczu remis padł bardzo szczęśliwie dla Zenitu, obrońca Szahtaru przwrócił się przed piłką i typ z Zenitu wyszedł na sam na sam ????
 
raper 26

raper

Użytkownik
BATE Borisov v AC Milan
typ. 2 1,65
Betfair ⛔⛔⛔
To już nie te BATE co kiedyś, a Milan na fali będzie chciał zając 1 wsze miejsce w grupie o ile awanse z tej grupy są pewne, to fotel lider nie. Obojętnie kim by Milan nie wyszedł w ataku pokona gospodarzy kurs 1,65 dziwi i zachęca.

Genk v Chelsea
typ. 2 1,26
Betfair ⛔⛔⛔

Podejrzewam ze trener gości da odpocząć swoim podstawowym zawodnikom posyłając takich zmienników jak Drogba, Anelka itp ;] Chelsea będzie chciała zapewnić sobie po tym meczu awans, ale nie będą forsować tempa, co nie zmienia zdania ze maja tu nie wygrać.
APOEL - Fc Porto
APOEL + 0.5 2.02
Betfair ✅✅✅

Wg mnie szok po kursie 4,50 na gospodarza którzy zremisowali w pierwszym meczu z Porto, wygrali u siebie z Zenitem i zremisowali z Szachtarem na wyjeździe, bez porażki w lm zajmują pierwsze miejsce w grupie.
Porto w lidze spoko ale w lm juz gorzej, nie wiem co idzie za tym kursem ale ja polecam zagrać Handicap azjatycki +0.5 APOEL 2.02 ;O
Czyste konto Barcelona?
Typ. Tak 1,63
Betfair ✅✅✅
Valdez owi brakuje 37 minut do pobicia rekordu, którego pobije we wtorek, ale to będzie pewnie kolejny mecz z tylu na zero
Przy sklejeniu tego wszystkiego wychodzi bardzo ladny laczny kurs ;]
Powodzenia
|| tak jak zawsze dwa najmniejsze kursy nie wchodzą, reszta tak ;]
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
FC Zenit St. Petersburg - Shakhtar Donetsk
Co sądzicie o tym meczu ? Na BAH wysoki kurs na Ukrainców bo aż 4.40 a mi się wydaję,że oni mogą wygrac ten mecz. Mają mocną kadre, rok temu daleko zaszli w LM. A w poprzednim ich meczu remis padł bardzo szczęśliwie dla Zenitu, obrońca Szahtaru przwrócił się przed piłką i typ z Zenitu wyszedł na sam na sam ????
Jak na moje kurs rzeczywiście przesadzony. Stadion w Petersburgu to nie taka twierdza jak obiekt Szachtara. Katastrofalny obrońca i dlatego mecz remisowy. Jeśli nie będzie najważniejszych braków to można spróbować podwójną szansę ;) Brazylijczycy powinni ochłodzić głowy kacapom, jak dobrze podkreśliłeś - to Donieck jest bardziej ograny, doświadczony i jeśli łapie rytm to gra piękny futbol. Dla mnie wystarczy poczekać na składy i wtedy podjąć decyzje.
 
R 28

roki1

Użytkownik
Jak dla mnie wygrana Zenitu.Mocna druzyna usiebie.Ostatnie mecze dobra gra.Duze sa tam oczekiwania.Pilkarze koty.A do tego Szachtar w tym sezonie nie taki dobry w LM.
Wygrana Arsenalu tez jak najbardziej w zasiegu.Dobry ostatni mecz sa w gazie,badz sie nie beda.Do tego mecz usiebie.Z Marsylia ktora ograli i wydaje mi sie ze zrobia to ponownie.

Co do meczu Valencji to mysle ze opykaja spokojnie przyjezdnych.Za wysokie progi.
 
B 0

blanco09

Użytkownik
Moje typy:
FC Zenit St. Petersburg - Shakhtar Donetsk
Typ - Typ: 2
Analiza wyżej.

Bate Borisov - AC Milan
Typ - Typ: 2
Tak jak napisał &#39;Kuchcik MU&#39; Milan mimo osłabien i tak ma mocniejszą kadre. Chociaż do Mińska nie poleci Cassano i Boateng a co do reszty to nie wiem. Atak prawdopodobnie Robinho i Ibra więc mają czym strzelać.

Apoel Nicosia - FC Porto
Typ - Typ: 2
Nad tym typem się jeszcze zastanawiam... Teren w Nicosi jest dość trudny (Wygrana z Zenitem) do tego dochodzą dwa remisy na wyjeździe z Porto i Szahtarem. O ile Hulk będzie w formie , a oborna skoncentrowana Porto powinno odnieść wygraną, choć myślę,że remis jest nawet bardzo prawdopodobny.

Całkowity kurs 12,32
 
seba1b 109

seba1b

Użytkownik
Moje typy:
FC Zenit St. Petersburg - Shakhtar Donetsk
Typ - Typ: 2
Analiza wyżej.
Bate Borisov - AC Milan
Typ - Typ: 2
Tak jak napisał &#39;Kuchcik MU&#39; Milan mimo osłabien i tak ma mocniejszą kadre. Chociaż do Mińska nie poleci Cassano i Boateng a co do reszty to nie wiem. Atak prawdopodobnie Robinho i Ibra więc mają czym strzelać.
Apoel Nicosia - FC Porto
Typ - Typ: 2
Nad tym typem się jeszcze zastanawiam... Teren w Nicosi jest dość trudny (Wygrana z Zenitem) do tego dochodzą dwa remisy na wyjeździe z Porto i Szahtarem. O ile Hulk będzie w formie , a oborna skoncentrowana Porto powinno odnieść wygraną, choć myślę,że remis jest nawet bardzo prawdopodobny.
Całkowity kurs 12,32
A przypadkiem nie jest w kadrze meczowej ?? Bo Antonio to faktycznie w szpitalu jest.
Co sądzicie o meczu Dortmund - Pireus
Typ: Obie strzelą 1,80. ??
 
B 0

blanco09

Użytkownik
Boateng jednak znalazł się w kadrze na mecz:
BRAMKARZE: Abbiati, Amelia, Roma;

OBROŃCY: Abate, Bonera, De Sciglio, Nesta, Taiwo, Thiago Silva, Zambrotta, Yepes;

POMOCNICY: Ambrosini, Aquilani, Boateng, Emanuelson, Nocerino, Seedorf;

NAPASTNICY: Ibrahimovic, Robinho, Ganz.


Przewidywany skład:
Abbiati - Abate, Nesta,Thiago, Taiwo - Aquilani, Ambrosini, Nocerino - Boateng - Ibrahimowić, Robinho
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Może nie za często wypowiadam się na temat spotkań w których niema Niemieckich drużyn ale myślę, że o tym meczu mogę coś powiedzieć. Grupa G to jedna z tych najbardziej wyrównanych: Porto, Zenit, Shakhtar no i Apoel - outsider, który jest największą niespodziankę tej edycji Ligi Mistrzów i nieoczekiwanie zajmuje pierwsze miejsce w grupie G.

Może skorzystam z tabeli:


Doskonale widać, że niema tu jakieś dużej różnicy punktowej i nadal każdy ma szanse wyjść z grupy. I bardzo dobrze, nie żebym był nietolerancyjny ale nie chciał bym widzieć drużyny z Cypru w play-off LM ~ no way! Oglądałem ostatnie spotkanie Portugalczyków, ligowe z Ferreira wygrali 3-0 ale jeśli chodzi o poziom rywal Porto to byłem bardzo zaskoczony bo grali konkretną piłkę, a mimo to Smoki wbiły im trzy bramki. Apoel ostatnio zremisował na własnym terenie z Anorthosisem (też chyba jakiś czas temu kopali w euro-pucharach) mimo to nie jestem jakiś znawcą cypryjskiego footballu, wielu ekspertów wypowiada się ostatnio bardzo pochlebnie na temat ich piłki, mówi jaki to progres osiągnęła ta liga itp. ale ja nie jestem zwolennikiem tej teorii; dostali free miejsca w euro-pucharach kosztem Szkotów i drużyn Bałkańskich, za tym przyszła konkretna kasa i mamy oto wielki APOEL Nikosia podbijający Europę... Ale chłopaki z Uefa aż tak głupi nie są, chyba nie dadzą Cypryjczykom wyjść z grupy; gospodarzom często pomagają ściany - tak się mówi; jutro Porto pomogą sędziowie ;) &lt;żart&gt;. Nie poważnie jak Portugalczycy tego nie wygrają to mają w plecy nadal do Nikosii i nie wiadomo jak w drugim spotkaniu Zenita z Shakhtarem grają wcześniej, tym lepiej - Porto będzie stało pod ścianą niezależnie od wyniku, kwestia tylko jak wiele będą tracić. Po prostu goście wygrać muszą bo dziś zostało jeszcze trzy mecze pojutrze zostanie dwa i to z rywalami o wiele mocniejszymi kurs na Porto ciekawy... 1,8 można złapać i myślę, że warto spróbować. Może jest trochę za wysoki, może nie ja nie wnikam, może buki celowo blefują :]. Myślę że warto zagrać na drużyną z Portugalii w tym spotkaniu bo jak mają wygrać to kiedy jak nie jutro, mają szansę zgarnąć 3 punkty, a jak nie zrobią tego oni, to zrobi to kto inny, bo nie wierzę że pogromca Wisły wyjdzie z grupy.

Apoel Nicosia - FC Porto Typ:2 Kurs:1,8
Tobet
 
K 23

kajzer

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if !mso]&gt;&lt;object classid=&quot;clsid:38481807-CA0E-42D2-BF39-B33AF135CC4D&quot; id=ieooui&gt;&lt;/object&gt; &lt;style&gt; st1\:*{behavior:url(#ieooui) } &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;BATE-AC Milan


Typ:2
Kurs:1.62


Już jutro kolejne mecze z fazy grupowej ligi mistrzów, z dość bogatej oferty meczy od razu wpadł mi w oko mecz pomiędzy BATE a AC Milanem. Zdziwił mnie nieco kurs jaki wystawili bukmacherzy, którzy płacą za wygranie gości aż 1.62 a przecież Milan jest drużyną zdecydowanie lepszą mająca w swoim składzie mnóstwo znakomitych piłkarzy, BATE to natomiast kopciuszek w lidze mistrzów z niedużym budżetem i bez gwiazd w składzie jak na razie gospodarze zdobyli jeden punkt co daje im ostatnie 4 miejsce w tabeli natomiast Milan jest na na drugiej pozycji zaraz za wielką Barceloną, która ma tyle samo punktów czyli 7. W pierwszym meczu tych drużyn Milan wygrał bez żadnych problemów 2:0 kontrolując całe spotkanie i myślę, że to powinno wyglądać tak samo, dlatego warto postawić bo kurs jest naprawdę fajny.
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Spotkanie: Genk - Chelsea
Typ: 2 (-1.0)
Kurs: 1,7
Buk: Expekt
Analiza: W jutrzejszym meczu 4 kolejki Ligi Mistrzów,na stadion belgijskiej drużyny Genk zawita utytułowana Chelsea Londyn.
Gospodarzom jak do tej pory nie udało się trafić choćby raz do bramek rywali i po 3 meczach z jednym remisem i bilansem 0:7 okupują ostatnie miejsce.W lidze belgijskiej Genk zajmuje 6 miejsce ze stratą 10 punktów do prowadzącego Anderlechtu.Fanów Racingu ucieszyła z pewnością ostatnia ligowa wygrana na wyjeździe z Club Brugge (4:5!),która wlała nadzieję w ich serca przed potyczką z Londyńczykami.
W ekipie gości nikt nie bierze pod uwagę innego rezultatu jak zwycięstwo The Blues,choć po ostatnim meczu w Premiership,w którym ulegli na własnym stadionie Arsenalowi 3:5 kibicom ciśnienie jeszcze nie opadło...O ile w lidze angielskiej nie wiedzie się najlepiej,o tyle w Champions League Chelsea przewodzi w grupie z 7 punktami i bilansem bramek 8:1,do którego w dużej mierze przyczynili się właśnie gracze Genk,którzy przyjeżdżając na Stamford Bridge dali sobie wbić aż 5 bramek nie strzelając ani jednej.
Na mój typ ma wpływ głównie ostatnia ligowa porażka,po której piłkarze Chelsea będą chcieli przeprosić swoich fanów i pokonają pewnie Genk po raz drugi tym bardziej,że w pierwszym meczu nie mieli z tym żadnych problemów.
Na koniec przypuszczalne składy:
Przypuszczalne składy:
Genk: Koteles - Ngongca, Vanden Borre, Nadson, Pudil, Buffel, De Bruyne, Hyland, Tozser, Ogunjimi, Barda
Chelsea: Cech - Bosingwa, Terry, David Luiz, Cole, Lampard, Mikel, Meireles, Sturridge, Torres, Mata
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Arsenal Londyn vs. Olympique Marsylia

Emirates Stadium Arsenal podejmuję Marsylię. W pierwszym meczu tych drużyn we Francji zwyciężyli Anglicy 1-0 po bramce Ramseya w 90. minucie spotkania. W tym meczu, moim zdaniem faworytem są gospodarze, którzy mają lepszą kadrę, przemawia za nimi atut własnego stadionu. Arsenal w ostatniej kolejce sprawił niespodziankę swoim fanom i pokonał lokalnego rywala - Chelsea 5-3 po świetnym spotkaniu. W mojej ocenie to był ważny mecz dla Arsenalu, piłkarze po tej wygranej, podbudują się psychicznie, uwierzę że mogą wygrywać z najlepszymi, wcześniej o to było trudno. Każdy krytykował Kanionierów za ruchy transferowe, że koniec dobrej gry chłopaków Wengera. A tutaj proszę skazywany na porażkę team wygrał w wielkim stylu. W świetnej formie jest Robin van Persie, bardzo dobrze spisuję się również Theo Walcott, podoba mi się grą lewego defensora - André Santosa który ma predyspozycje do włączania się do gry ofensywnej. Arsenal wraca na odpowiednie tory.
Teraz kilka słów o gościach z Marsylii. Marsylia od początku sezonu spisuję się bardzo słabo. Kibice domagali się pożegnania z Deschampsem jednak ten uratował posadę, wygrał dwa ligowe mecze. W ostatnim meczu w sobotę, OM strasznie męczyło się z Dijon ostatecznie wygrywając 3-2, ale to nie był dobry mecz zespołu Deschampsa. Marsylczycy popełniali proste błędy w defensywie, trzy razy kapitalnie interweniował Mandanda. Marsylia pierwsza bramkę strzeliła po dziecinnym błędzie defensora Dijon. Druga bramka to kapitalne uderzenie z rzutu wolnego Benoît Cheyrou, trzeci gol na wagę kompletu punktów, to gol także ze stałego fragmentu gry, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, fatalny kiks popełnił bramkarz Dijon i w takich okolicznościach Marsylia wygrywa ligowe spotkanie. Moim zdaniem Marsylia zupełnie jest bez formy. Zadaję sobie pytanie kto będzie w stanie zatrzymać na skrzydle Theo Walcotta, na tą chwilę nie znam odpowiedzi na to pytanie, ale nie chciałbym być na miejscu bocznych obrońców OM. Robin van Persie jeśli zagra gwarantuję przynajmniej jednego gola. Ciekawe czy Ci piłkarze zagrają być może Wenger da szansę dublerom? Jest w obwodzie Andriej Arszawin, Tomáš Rosický. W tym meczu nie widzę innej możliwości niż zwycięstwo Arsenalu. Jakoś nie widzę Marsylii w tym meczu, nie przekonują mnie zupełnie grając przeciwko Dijon, a poziom trudności gry z Dijon a z Arsenalem jest podobny do gry w Fifę na amatorze a następnie przeskok do klasy światowej ????
Arsenal wygra - 1,60 - 7/10
 
eror26 39

eror26

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Champions League
Spotkanie :Zenit - Szachtar
Typ: Over 3,5 Gola
Kurs :3,1
Buk:Sportingbet
Witam na jutrzejszy dzień chciałbym zaproponować over 3,5 gola w meczu dwóch drużyn ze wschodu które głównie swoją grę opierają z myślą o zdobywaniu bramek i zazwyczaj trenerzy posiadając takich piłkarzy jak:Kerzhakov,Lazovic czy Danny z Zenitu oraz Luiz Adriano, Jadson i Eduardo z Szachtara ustawiają obie jedenastki dosyć ofensywnie o czym świadczy wynik ostatnio rozegranego spotkania w którym padły cztery bramki.
Gospodarze tego spotkania w ostatnich 5 meczach zaliczyli 3 remisy i 2 zwycięstwa zwycięstwa3:1 z Volgą , 3:1 na wyjeździe z Rostovem oraz remisy z Szachtarem 2:2 ze Spartakiem 2:2 i jedyny bezbramkowy remis z Dynamem Moskwa 0:0.
Zenit jest drużyna która gra otwarty futbol co widać zresztą po grze i wynikach tego zespołu, a mając tak znakomitych piłkarzy w swoich szeregach nie sposób grać inaczej.
Druzyna gości jest to również drużyna typowo overowa ostatnie 5 spotkań tego zespołu to 3 zwycięstwa z Oleksandrią 3:2, z Dynamem Kijów 3:2 i z Symferopolem 3-1 oraz porażka z M.Charków 1:2 i remis z Zenitem 2 :2 Szachtar to drużyna także grająca bardzo ofensywnie i posiadająca bardzo dobrych napastników którzy w nie konwencjonalny sposób są w stanie zdobyć bramki. Typ jest bardzo prawdopodobny bo w meczach tak ofensywnych zespołów z taką siłą ognia napastników zwiastuje dużą liczbę goli.Jak dla mnie osobisty typ na ten mecz 3-1 ale tutaj zachowawczy typ over 3,5 w razie wyniku 2-2 hehehe pozdrawiam i powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom