>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

4 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 1.11.2011 - wtorek

Status
Zamknięty.
kuba7 19

kuba7

Użytkownik
Valencia-Leverkusen
Dzisiaj o godzinie 20:45 zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy hiszpańską Valencią a Niemieckim Bayerem. Faworytami tego spotkania są oczywiście Hiszpanie, którzy wracają do formy. Goście z Niemiec w lidze mistrzów radzą sobie dużo lepiej niż w Bundeslidze. W grupie E zajmują 2 miejsce tuż za prowadzącą Chelsea Londyn. Do tej pory w 3 meczach zgromadzili na swoim koncie 6 punktów. Valencia natomiast zajmuje 3 pozycję z dorobkiem zaledwie 2 punktów po 3 kolejkach. Zdołali zaledwie zremisować z Genk oraz Chelsea. Gospodarzom ostatnio w Primera Division wiedzie się nieźle w 5 kolejkach zdołali 3 razy wygrać i 2 razy zremisować. W sobotę gładko pokonali u siebie 3-1 Getafe. Natomiast Leverkusen w Bundeslidze zajmuje odległe 8 miejsce ze stratą 8 punktów do lidera. Ostatnie 5 ich spotkań to 2 zwycięstwa , 2 porażki oraz remis. W piątek ledwie zdołali pokonać zamykający stawkę Freiburg. W drużynie gospodarzy nie zobaczymy Sergio Canalesa , który zerwał więzadła w prawym kolanie oraz Hedwigesa Maduro. W ostatnim meczu Ballack opuścił boisko w 65. minucie meczu z Freiburgiem, po tym jak złamał nos. Pomocnik trenował dziś z założoną maską ochronną. Jak potwierdził Dutt Ballack będzie gotowy do gry. W meczu nie zagrają między innymi : Tranquillo Barnetta, René Adler, Renato Augusto i Michael Ortega. Do składu wraca Bastian Oczipka może zagrać po raz pierwszy, po tym jak odniósł kontuzję kostki w lutym. &quot;Fakty meczowe Bilans Valencii z niemieckimi klubami to: 4Z 10R 10P (u siebie: 3Z 7R 1P). Jednak hiszpański zespół nigdy nie wygrał w Lidze Mistrzów UEFA z niemieckim rywalem.&quot;

Moje propozycje na ten mecz :
Valencia - Leverkusen X @3,75
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Panowie co wy z tym Leverkusen ? Oglądacie spotkania czy patrzycie na same wyniki ? Owszem zamurowali się ale wyglądało to bardzo fatalnie i powinni przegrać z Freiburgiem. Masa sytuacji tamtejszych gospodarzy nawet po zamurowanie się przez Bayer , fart fart i jeszcze raz fart wicemistrza niemiec z Freiburgiem. Valencie potrafi zagrać ofensywnie i to wygra.
Zdecydowanie się zgadzam odnośnie formy Bayeru. Oglądałem ich ostatnie dwa mecze w lidze i w mojej opinii grają katastrofalnie. Co do Valencii to ich meczy ligowych nie oglądałem ale z tego co widziałem w poprzedniej kolejce Ligi Mistrzów to byli lepsi od Leverkusen na Bay Arena, przynajmniej w pierwszej połowie :p Czy Valencia wygra trudno powiedzieć, przypuszczam że tak bo tutaj 3 punkty są na wagę złota. Natomiast kurs uważam za trochę niski i w związku z tym przymierzałem się do grania underu bo nie sądzę żeby Leverkusen coś strzeliło, z kolei Valencia nie powinna strzelić więcej niż dwóch bramek. Kurs na under 2.5 dosyć dobry ( 1.90 ) i chyba taką opcję wybiorę.

Co do innych spotkań to undery 4.5 Barcelony i 3.5 Milanu wydają się być pewniakami. Może nawet undery kolejno 3.5 i 2.5 ?
Natomiast z daleka radzę omijać mecz Arsenal-Marsylia. Obie ekipy dość chimeryczne. Arsenal jakby na fali wznoszącej po ostatniej wygranej na Stamford Bridge, z kolei Marsylia w lidze a Marsylia w CL to dwie różne ekipy. Mogą się zmobilizować na to spotkanie. Być może over to najlepszy bet w tym meczu.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Dzisiejsi gospodarze to świeżo upieczony mistrz Białorusi. Zresztą tytuł zdobyty po raz 6 z rzędu. W ostatnim meczu ligowym trener gospodarzy dał odpocząć kilku graczom. Nie grał Kezman, Volodko, Gutor, Baga wszedł dopiero na końcówkę, Bordachev i Yurevich zagrali po 45 min. Rotacja w składzie spowodowana była właśnie dzisiejszym meczem z Milanem. BATE pozostały dwa mecze u siebie dzisiejszy z Milanem oraz Vitorią Pilzno. Tak więc Białorusini skupiają się na walce o 3 lokatę i w obu meczach u siebie upatrują szansę, aby zapunktować. Jeśli chodzi o sytuację kadrową gospodarzy to oprócz dłużej kontuzjowanych już Vitalija Rodionova, Evgenija Kuntsevicha, dochodzi jeszcze uraz Filipenki.
Z kolei w Milanie brakuję trochę większej liczby ważnych graczy. A mianowicie po meczu z Romą ze składu wypadł Cassano, który przebywa w szpitalu z podejrzeniem udaru mózgu. Poza kadrą w dalszym ciągu znajdują się Phelipe Mexes, Luca Antonini, Mathieu Flamini, Gennaro Gattuso oraz Alexandre Pato. Dodatkowo w kadrze nie ma Van Bommela, Inzaghiego, czy El Shaarawya.
Milan potrzebuję tylko jednego punktu do awansu. Nie sądzę, aby się dzisiaj bardzo napalali na grę. Białorusini u siebie są mocni w lidze nie przegrali ani razu. W rozgrywkach europejskich jest już trochę gorzej. Ale nie stoją wcale na straconej pozycji. Nie mają nic do stracenia. Majstra już zdobyli i mogą się tylko i wyłącznie skupić na walce o 3 lokatę. Milan mimo, że ostatnio nie przegrywa, ale ma już 14 straconych bramek w 9 ligowych spotkaniach. Jednak nie zmienia to faktu, że Milan jest w dalszym ciągu faworytem dzisiejszej potyczki. Myślę, że BATE stać na strzelenie gola, który będzie historyczny, bo 50-ty w europejskich pucharach.
Typ: BATE strzeli [1:1] ✅
Kurs: 1.65

 
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
Borussia Dortmund(-1) - Olympiakos
Typ: 1
Kurs: 2,00
sportingbet​
Jeśli Borussia dziś niewygra to praktycznie straci szanse na awans do fazy pucharowej, także walka o trzecia lokatę będzie niezwykle trudno. W poprzedniej kolejce na własnym stadionie Olimpiakos wygrał pewnie 3-1 więc dziś podopieczni Kloppa będą chcieli (musieli) się zrewanżować wygrywając równie wysoko. W obecnych sezonie Borussia zdecydowanie lepiej radzi sobie na Signal Iduna Park niż na wyjazdach. W październiku rozegrali trzy spotkanie u siebie i wszystkie zakończyły się zwycięstwem gospodarzy z bardo dobrym bilansem bramkowym(11-0). Jedyny dotychczas punkt w LM także zdobyli grając u siebie z Arsenalem. Dziś więc nie powinni mieć, według mnie problemów z pokonaniem greckiej drużyny. Klopp powinien mieć do dyspozycji wszystkich swoich obecnie najlepszych zawodników. Wprawdzie na drobne urazy narzekają Bendera i Götze i o tym czy zagrają dowiemy się prawdopodobnie tuz przed rozpoczęciem spotkania. Na szczęście w składzie są zawodnicy którzy bez problemów będą mogli ich zastąpić w dzisiejszym meczu. W składzie gości także nie ma większych ubytków. Zapowiada się więc ciekawe widowisko z mam nadzieję pewna wygraną gospodarzy.
 
zonovsky 54

zonovsky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Arsenal - Marsylia
Typ: 1
Kurs: 1.67
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Jak kanonierzy wygrają to spotkanie to w sumie będą pewni awansu. Ten mecz będzie decydujący w walce o pierwsze miejsce w tabeli. Poprzednie spotkanie pomiędzy tymi zespołami rozgrywane na Stad Velodrome było dla mnie cholernie nudne. Goście przeważali, ale nieznacznie. W końcu wymęczyli zwycięstwo 1:0.
Ostatnio Arsenal w imponującym stylu pokonał na wyjeździe Chelsea 5:3, chyba powoli wracają do formy. W ich teamie nie ma jakiś wielkich gwiazd, są drużyną a nie jednostkami. W bramce niesamowity Szczęsny, który może nie będzie pierwszoplanową postacią w tym spotkaniu, ale prawdopodobnie przyczyni się do zwycięstwa. Grają u siebie, więc pewnie ich morale wzrosną. Emirates to świetny stadion, zasiądą tam tabuny kibiców. Nie mam żadnych informacji na temat absencji i tym podobnych rzeczy. Spodziewam się czegoś odwrotnego niż w zeszłym spotkaniu. Londyńczycy zdominują Marsylczyków i w dosyć łatwy sposób wygrają 3:1/2:0. Dla odważnych handicap.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
W ich teamie nie ma jakiś wielkich gwiazd
Robin jest , i to nie jest gwiazda Arsenalu ale całej Premier League ;) ale szczegół.
Robin czego się nie dotknie zamienia na bramki , rzuty wolne , czy strzały z trudnych pozycji. W ostatnim meczu z Chelsea komentator coś gadał , że w roku kalendarzowym w 27 meczach zdobył już coś koło 30 bramek ( nei chce mi się dokładnie tego sprawdzać) ale jest to wynik świetny. Dzis przed meczem prasa zaczyna wyciagać jakieś sensację o nazistowskich gestach Robina ale to pewnie sztuczny dym bo na formę nie powinno wpłynąc.
Jeśli chodzi o Szczęsnego to akurat z Chelsea był jednym ze słabszych zawodników na boisku , i nie powinien dokończyć meczu bo powinien wylecieć za czerwoną. Nie mniej jednak wątpię w drugi jego z rzędu słaby mecz. Dziś to nawet nie powinien mieć zbyt dużo pracy.
Jeśli chodzi o absencję Kanonierów to:
But striker Marouane Chamakh is out with a knee injury while Abou Diaby, Bacary Sagna, Kieran Gibbs and Jack Wilshere all remain sidelined.
Co do typów to jednak:
⚽ Arsenal - Marsylia BTS Tak 1.83 Bet365
Arsenal dużo strzela dużo traci , w 7 ostatnich meczach aby własnie z Marsylią zachowali czyste konto , Szczęsny nie raz dwoi się i troi ale czasem nic nie może poradzić. OM natomiast dawno takiej passy nie miało ???? 3 wygrane z rzędu , 9 bramek , jest Remy jest a właściwie są Ayew , na gola ich śmiało stać.
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
BATE Borisov - AC Milan
AC Milan over 1,5 bramki - @1.80
Jak dla mnie mecz na over, choć jak widać po kursach, bukmacherzy nie są tego samego zdania co ja.
Rozważałem granie over2,5 kurs naprawdę zatrważająco wysoki bo 2.12 a patrząc na ostatnie mecze obu drużyn to bramki padają tam jak na zawołanie. BATE ostatnio 2 mecze u siebie i wyniki 4:2 i 2:2. Milan rozegrał 3 mecze od ostatniego spotkania w LM i zanotował 3 zwycięstwa, 4:3, 4:1 i 3:2. Odpowiednio: wyjazd, dom, wyjazd.
Więc dzisiaj jak nic grad bramek... hola hola!! To skąd ten kurs? Buki się nie znają ?! ;)
No nie do końca. W Milanie &quot;mały&quot; szpital, nie zagrają:
Antonio Cassano, Phelipe Mexes, Luca Antonini, Mathieu Flamini, Gennaro Gattuso,Van Bommela, oraz Alexandre Pato [przynajmniej takie znalazłem informacje]
Tak więc nie musi to być taki łatwy mecz dla Włochów jak by się mogło wydawać. Jednak to co najważniejsze w pierwszej jedenastce, a mianowicie Ibra, Robinho i będący ostatnio w wyśmienitej formie Boateng, powinno zostać na swoim miejscu. I to właśnie w nich pokładam całą nadzieję.
Podchodzę do tego tak, że osłabienie personalne Milanu może podziałać mobilizująco na Białorusinów i spróbują dzisiaj zagrać odważnie. Może nie będzie murowania bramki przez cały mecz no bo w końcu grają u siebie a jest duża szansa na zajęcie 3 miejsca w grupie i kontynuowanie gry w europejskich pucharach. Lecz walka o 3 miejsce i tak rozstrzygnie się w bezpośrednim pojedynku miedzy BATE a Viktorią Pizen.
Tak więc jest szansa na otwarty mecz a przy obecności Robinho i Ibry jest też duża szansa na 2 bramki dla przyjezdnych. A jeśli nawet trzeba będzie rozbijać przeciwnika atakiem pozycyjnym to są jeszcze atomowe uderzenia zza pola karnego Kevina-Prince &quot;KungFu&quot; Boatenga. ;D

Sam się jeszcze zastanawiam czy nie wstrzymać się z tym zakładem bo kurs na over ma tendencję wzrostową i jest może szansa że na mój over też kurs podskoczy. Zobaczymy
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Liga Mistrzów, Grupa E

Valencia - Bayer Leverkusen

Zapowiada nam się bardzo wyrównane widowisko. Dla Hiszpanów spotkanie na Mestalla będzie meczem o wszystko. Porażka w tym meczu w zasadzie dyskwalifikuje Nietoperze z dalszej walki o 1/8 finału. Remis też niewiele da, bowiem trzeba pamiętać, że gospodarzy czeka jeszcze mecz na Stamford Bridge, gdzie o punkty będzie na pewno ciężej niż dzisiaj. Dlatego też motywacja w zespole ogromna, trener zapowiada grę na maksa. W podobnym tonie wypowiadają się piłkarze. Czy potwierdzi się to na boisku? Trzeba pamiętać, że zawodnicy Valencii nie są w jakiejś oszałamiającej formie. Grają poprawnie, wygrywając co jest do wygrania. Duży atutem Valencii będzie dziś jednak własne boisko. Choć od 15 lat na Mestalla nie potrafi ona ograć niemieckiej drużyny, w tym sezonie gospodarze nie przegrali jeszcze ligowego meczu. W zespole Valencii nie wystąpią przez dłuższy czas poważnie kontuzjowani Canales i Maduro.
Czy to wszystko wystarczy na Bayer Leverkusen? Niemiecki zespół gra w kratkę, ale ostatnimi czasy jakby poszedł nieco do przodu. Poza porażką z dobrze dysponowanym Schalke, udało się ograć właśnie Valencię i Wolfsburg. Na dobrą sprawę remis z Moenchengladbach na wyjeździe też wstydu nie przynosi. Ostatni wygrany mecz z Freiburgiem miałem wątpliwą przyjemność oglądać. Choć Bayer dominował i był lepszym zespołem, pozwalał swojemu rywalowi na zbyt wiele. Często Freiburg zagrażał bramce Leverkusen i był nawet blisko wyrównania. A gdzie tu porównywać zespół tej klasy z Valencią. Jeśli stwierdzić, że dziś Bayer zagra tak jak w piątek to dla mnie przegra. Jednak to jest Liga Mistrzów i myślę, że goście nastawiają się na walkę o remis. Będzie on dla nich korzystnym rezultatem. Dużo mówiło się o braku Michaela Ballacka w tym meczu. Złamał on nos w spotkaniu ligowym. Jednak nie można dać się zwieść, gwiazda Bayeru zagra dziś w specjalnej masce. Poza stałymi absencjami goście nie mają więc problemów kadrowych.
Mecz bardzo ciężki do wytypowania. Niby lekką przewagę ma Valencia, ale własne boisko i nieco większa motywacja to dla mnie troszkę za mało by na nich postawić. Nie po takim kursie. Spodziewam się za to otwartości. Dużo akcji z obu stron, ciekawej gry i szybkiego tempa. Dlatego też spodobał mi się współczynnik na over 2,5. Wygląda dobrze jak na takie ryzyko. Zaryzykuję też grę na remis. Niby kłóci się to z overem, ale dla mnie wymarzonym wynikiem jest 2:2. Warto nieraz pomóc nieco szczęściu; myślę, że bramkowy remis jest bardzo prawdopodobny. Chyba żaden wynik nie będzie dla mnie zaskoczeniem. Wysoka wygrana Valencii, minimalne zwycięstwo, remis, zwycięstwo gości - wszystko jest tu możliwe.

Valencia - Bayer Leverkusen
Typ: over 2,5 - 1,85 ✅
Typ: X - 4,00 ⛔
Bet365
Genk - Chelsea

W zeszłym tygodniu Belgowie dostali srogie lanie od Anglików. Nic dziwnego, że do dzisiejszego meczu mogą podejść z niepewnością i obawą. Dużo animuszu może jednak dodać weekendowe zwycięstwo z Clubem Brugge w stosunku 4:5. Chelsea też nie ma jednak komfortu psychicznego. Po dwóch porażkach ligowych (w tym horror z Arsenalem) nie można czuć się dobrze. Trener Villas-Boas zapewnia, że jego piłkarze są w dobrej kondycji psychicznej i skupiają się teraz na potyczce w Lidze Mistrzów, która przy dobrym wyniku w drugim meczu da gościom pewny awans do kolejnej rundy. Na papierze Anglicy mają ogromną przewagę. Grają w lepszej lidze, mają zdecydowanie większy budżet, gwiazdy, świetnego trenera itd. Genk to ambitny, silny klub jak warunki belgijskie. Jednak po występach w LM widać, że nie dorósł jeszcze do osiągania sukcesów międzynarodowych.
Jako ciekawostkę można powiedzieć, że w dwóch meczach ligowych z udziałem obu zespołów w poprzedniej kolejce padło aż 17 goli! Nieprawdopodobny wynik. Patrząc na fakt, że w pierwszym bezpośrednich spotkaniu było 5:0, dziś można się spodziewać znów dużej ilości goli. Sądzę, że The Blues nie będą mieć wielkich problemów ze zwycięstwem. jeśli ktoś potrafi rozbić rywala pięcioma golami na własnym terenie, to mało prawdopodobne, że na wyjeździe straci tyle werwy, by nawet nie odnieść zwycięstwa. W dzisiejszym meczu nie obejrzymy co prawda Didiera Drogby i po raz kolejny Essiena, ale nie może to stanowić problemu patrząc na skład gości. Genk zresztą też ma problemy, szczególnie w obronie. Chory jest Ngongca (O,11/0) i nie wiadomo, czy dziś zagra. Na pewno nie wystąpi często desygnowany do obrony Daniel Pudil (O-P,11/0). Argentyński defensywny zmiennik Mausero też nie może zagrać. Sprawia to naprawdę duże problemy w formacji obronnej. Goście powinni to wykorzystać.
Choć kurs nie jest zachęcający, to nie wierzę, że Genk będzie w stanie zatrzymać Chelsea nawet na wypełnionej do ostatniego miejsca Cristal Arenie. W handi się nie pobawię, bo najważniejsze na tym etapie będą punkty. Nie można zapomnieć, że arcyważne dla The Blues będzie kolejne ligowe spotkanie z Blackburn. Villas-Boas raczej nie będzie się skupiać na rozgromieniu rywala.
Genk - Chelsea
Typ: 2 - 1,25 ⛔
Bet365
Liga Mistrzów, Grupa F

Arsenal Londyn - Olympique Marsylia

Arsenal wreszcie zrobił coś fantastycznego. Pokonał odwiecznego rywala na jego terenie. Co więcej, skompletował serię pięciu zwycięstw z rzędu we wszystkich rozgrywkach. Nie trzeba być ekspertem angielskiej piłki by wiedzieć, że Arsenal przeżywał w tym sezonie kryzys. Wszystko wskazuje jednak na to, że ma go już za sobą. Kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa i mało wskazuje na to, żeby dzisiaj Marsylia była w stanie zatrzymać marsz Kanonierów. Atmosfera w zespole jest bardzo dobra, dyspozycja na fali wznoszącej. Skład też wygląda bardzo dobrze, van Persie w życiowej formie (6 goli w 5 meczach). Jedyny problem pojawia się w obronie, gdzie dziś zabraknie takich piłkarzy jak Sagna i Gibbs. Liczę jednak, że ich brak nie zaważy nad losami meczu. Wenger zapowiada walkę o zwycięstwo. Sytuacja przed tym meczem w obozie Arsenalu wygląda dobrze jak nigdy - można powiedzieć.
Tegoroczna sytuacja Marsylii jest bardzo podobna. Fatalna postawa w lidze powoli odchodzi w niepamięć. Goście potrafili wygrać swoje trzy ostatnie mecze. W Ligue 1 powoli pną się w górę tabeli. Jednak dyspozycja wciąż jest jeszcze daleka od ideału. Marsylia przyzwyczaiła nas do tego, że w LM radzi sobie lepiej niż gdziekolwiek. Stąd nie należy liczyć na pogrom w dzisiejszym meczu. Goście będą w stanie stawić czoła Arsenalowi, jeśli wespną się na wyżyny swoich umiejętności, jak w meczu z Borussią Dortmund. Nie sądzę jednak, by podopieczni Wengera zagrali dziś gorzej niż w weekendowym spotkaniu z Chelsea. Są na fali i powinno to być widoczne.
W pierwszym bezpośrednim spotkaniu Francuzi pechowo przegrali u siebie 0:1. Najsprawiedliwszym wynikiem tego meczu byłby remis. Marsylia nie potrafiła wykorzystać atutu własnego boiska, przez co ma teraz nieco gorszą sytuację w grupie. Wydaje się, że i tak obie drużyny wywalczą awans. Zakładając, że dziś Olympiakos nie wywalczy kompletu punktów można powiedzieć, że Arsenal dzisiejszym zwycięstwem będzie już nieprawdopodobnie blisko awansu. Dlatego jest o co grać. Liczę na dobre widowisko okraszone sporą liczbą goli, oczywiście w większości po stronie Kanonierów.

Arsenal - Marsylia
Typ: 1 - 1,72 ⛔
Bet365
Borussia Dortmund - Olympiakos Pireus

Mecz o wszystko dla Borussi. Piłkarze Kloppa muszą postawić wszystko na jedną kartę. Nie ma już kalkulacji. Ale czy to wystarczy do zwycięstwa? Okazuje się, że w meczach z Marsylią i poprzednim spotkaniu z Olympiakosem Dortmund był faworytem, albo przynajmniej równorzędnym zespołem. Mimo to przegrywał zdecydowanie. Może Liga Mistrzów nie jest po prostu pisana tej drużynie. Kurs oferowany przez bukmacherów nie jest niestety adekwatny do ponoszonego ryzyka. Oczywiście ja również daję nieco większe szanse Borussi. Ale nie tak duże, jak sugerują to kursy. Zastanówmy się: Borussia ma wygrać, bo.... No właśnie co co? Bo ma silniejszy zespół? W poprzednim meczu też miała. Bo jest z Niemiec, a Niemcy są lepsi od Grecji? Zgadza się, ale w dokładnie taka sama sytuacja była dwa tygodnie temu. Gra u siebie - ok to duży atut. le chyba jedyny poważny. Forma gospodarzy wraca do normy. Normy prezentowanej w zeszłym roku. Nie jest to jednak ta sama Borussia, która zdobywała mistrzostwo w ubiegłym sezonie. Wciąż gra dobrze, z polotem, ale nie robi takiego szału jak wtedy. Olympiakos za to od lat jest solidnym zespołem, dominuje w lidze greckiej, wykonuje z powodzeniem żelazną taktykę nakreśloną przez trenera. Dziś Olympiakos zadowoli się remisem i na pewno zdecyduje się na grę z kontry. W tym sezonie nie raz oglądaliśmy już Borussię, która była potwornie nieskuteczna (np. z Herthą, Hannoverem, ostatnio Stuttgartem). Lewandowski to jedyny piłkarz, który strzela bramki. Poza nim nie ma nikogo. Jeśli Kagawa czy Grosskreutz zagrają na poziomie, jaki nie raz prezentowali w tym sezonie to może być naprawdę ciężko o zwycięstwo. Obrona Dortmundu też często się myli. Było to widoczne wyraźnie w meczach Ligi Mistrzów. Arsenal też nie miał lekko w starciu z zespołem z Grecji (2:1). Co próbuję powiedzieć? Wcale nie to, że Borussia nie wygra. Ale nie będzie mieć łatwo. Jedyne co przychodzi mi do głowy to granie undera. Gospodarze bez ważnego pomocnika Bendera. W składzie Olympiakosu nie ma arcyważnego dla konstrukcji akcji ofensywnych Fustera. Liczę na nieomylność greckiej defensywy i małą ilość błędów Borussi. Całym sercem życzę Lewandowskiemu gola, a Niemcom zwycięstwa. Nawet jak gospodarze rozgromią 5:0 nie będzie powodu do płaczu, bo przynajmniej Polacy wygrają.

Borussia - Olympiakos
Typ: under 2,5 - 2,05 ✅
Bet365
Liga Mistrzów, Grupa G

Zenit St. Petersburg - Szachtar Donieck

Swego rodzaju derby Europy Wschodniej. Dwa bardzo silne zespoły zmierzą się po raz drugi w okresie dwóch tygodni. Kto wyjdzie zwycięsko z tej batalii? Rozłóżmy ten mecz na czynniki pierwsze. Siła zespołów jest porównywalne. Obie grają w silnych ligach i zajmują tam czołowe lokaty, zresztą od lat są w czołówce. Ostatnia forma również całkiem niezła z obu stron. Zenit powygrywał swoje dwa ostatnie mecze ligowe, wcześniej zremisował w ciężkich spotkaniach z silnymi zespołami z Moskwy. Szachtar choć uległ Metalistowi, to ograł Dynamo Kijów na jego terenie w pucharze. Zdołał tez wygrać w ostatnim meczu ligowym i miał sporą przewagę. Przewaga własnego boiska na pewno po stronie Zenitu. Czy będzie mieć duże znaczenie? Szachtar radzi sobie względnie dobrze poza swoim boiskiem, ale Zenit u siebie zazwyczaj gra jak z nut. Może to być ważny czynnik. Osłabienia kadrowe także przemawiają za gospodarzami. Zenit dziś będzie musiał sobie radzić bez swoich gwiazd: Jadsona, Fernandinho i Chygryńskiego. Gospodarze mają raczej spokój w tej dziedzinie. Motywacja po stronie Szachtaru. Mając nóż na gardle trzeba dziś zdobyć co najmniej punkt. Porażka będzie chyba oznaczać koniec marzeń o kolejnej rundzie. Najpewniejszym typem na ten mecz wydaje się być 1X. Oczywiście kurs niezbyt ciekawy, stąd osobiście zdecydowałem się za zagranie remisu. Wiadomo, że to typ okraszony dużą dawką ryzyka, ale Zenit jest zbyt silny u siebie żeby przegrać, natomiast Szachtar postawi wszystko na jedną kartę i być może ugra remis, który będzie względnie dobrym wynikiem.

Zenit - Szachtar
Typ: X - 3,60 ⛔
Bet365
APOEL - FC Porto

Jak Betis w końcu przegrał, jak Levante w końcu przegrało... Ile można być na szczycie nie mając wyrównanego składu i opierając się na kilku zawodnikach bez doświadczenia na arenie europejskiej? Wydaje się, że wreszcie dziś APOEL polegnie. W poprzednim meczu Porto było lepsze. Zawiodło mnie, ale postanowiłem dać jeszcze jedną szansę. Oglądałem ostatni mecz ligowy Portugalczyków. Grali rozsądnie, z głową, wykorzystując pewnie swoje okazje. Porto ma przewagę na każdej płaszczyźnie. To lepiej ograny w pucharach zespół, z lepszym składem, bez problemów kadrowych (wręcz wraca Fucile), prezentujący dużą skuteczność. Ostatni mecz z APOEL-em to jedno wielkie pasmo niewykorzystanych okazji. Przewaga Portugalczyków nie podlegała dyskusji. Dzisiaj nie ma już zabawy. Brak zwycięstwa może oznaczać problemy z wyjściem z grupy, a tego zawodnicy Porto na pewno by nie chcieli. Szanuję APOEL, bo 3 mecze w LM bez porażki to wyczyn. Jednak mimo wszystko uważam, że dzisiaj wreszcie cypryjski sen zostanie przerwany. Na plus dla gości działają też osłabienia w zespole miejscowych. Dziś nie zagra po raz kolejny podstawowy bramkarz Chiotis oraz utalentowany obrońca z Brazylii - William. Oby Porto było dziś skuteczniejsze niż ostatnio. Liczę na to, że Porto po dobrym meczu zasłużenie wygra i włączy się do walki o awans z grupy G

APOEL - Porto
Typ: 2 - 1,80 ⛔
Bet365
Liga Mistrzów, Grupa H

BATE - AC Milan | Viktoria Plzen - FC Barcelona

Nie wiem skąd tak wysoki kurs na Milan. Zarówno Włosi jak i Barcelona wygrali dotąd oba swoje mecze - zgodnie z planem, nie ma co ukrywać. Wydaje mi się, że najbliższe dwie kolejki też nie przyniosą niespodzianek. Ciężko się spodziewać innych wyników niż pewne wygrane faworytów. To nic, że w Milanie kilku graczy nie będzie dziś mogło wystąpić (m. in. Pato, Cassano, Antonini). BATE też ma swoje kłopoty, a różnica potencjału obu ekip jest ogromna.
Zastanawiam się czy postawić na Barcę z handicapem. Wydaje się, że powinni rozłożyć Czechów, ale jednak tak samo miało być ostatnio, a skończyło się na marnym 2:0. A Vicotria w lidze czeskiej radzi sobie świetnie, strzeliła 12 goli w ostatnich trzech meczach. Jednak Barca to Barca no i na ten handicap jednobramkowy się skuszę. Messi ostatnio poorał wszystkim głowę i dziś też powinien być w formie.
Nikt nie chce zająć drugiego miejsca. Mecz o wszystko ma się odbyć w przedostatniej kolejce na San Siro. Nie sądzę, by któraś z drużyn wcześniej zechciała rozstrzygnąć losy awansu z 1. pozycji na swoją niekorzyść.

BATE - Milan
Typ: 2 - 1,57 ⛔
Bet365
Victoria Plzen - FC Barcelona
Typ: 2 [-1] - 1,33 ✅
Bet365
e: Nie doceniłem Zenitu, APOEL-u, BATE i Genku. Jak widać takie niepozorne drużyny też potrafią dobrze pokopać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rq7 9

rq7

Użytkownik
Milan potrzebuję tylko jednego punktu do awansu
Milan nie gra tylko o awans , Milan gra o pierwsze miejsce w grupie bo po co ma sobie utrudniac drogę już na tak wczesnym etapie rozgrywek i wylosowac Bayern czy inne mocne ekipy . Kluczowym mecze będzie mecz z Barceloną na San Siro i obie ekipy do tego czasu nie powinny zgubic pkt. Zgadzam się , że to będzie ciężki mecz dla Milanu , ale jednak sądzę , że wygrają.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów - Grupa F
Spotkanie: Arsenal Londyn - Olympique Maryslia
Typ: Arsenal strzeli powyżej 1.5 gola
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na Emirates Stadium, dojdzie do spotkania o pierwsze miejsce w Grupie F, pomiędzy Arsenalem Londym, a przyjezdnymi z Marsylii, drużyną Olympique. Najważniejszą rzeczą, jest fakt, że Arsene Wenger, podczas wywiadu jasno stwierdził, że nie ma zamiaru robić zbyt dużych roszad w składzie:
- Jestem bliski wystawienia takiego samego składu, co w ostatnim meczu (z Chelsea) - wyznał szkoleniowiec The Gunners.
- Czasami zmiany w ustawieniu są niepotrzebne, szczególnie jeśli drużyna jest na fali i ma za sobą kilka pozytywnych rezultatów. Będę musiał wkrótce podjąć tę decyzję. Przed rokiem zmieniłem skład na mecz w Doniecku i zapłaciliśmy za to wysoką cenę.
- Najważniejszy jest oczywiście awans. Rok temu to nie wystarczyło, bo zajęliśmy drugie miejsce w grupie. W tym roku można jednak wygrać grupę i wciąż trafić na Barcę! - dodał Wenger.
Pomimo tych słów, raczej niewykluczona jest jedna zmiana , w postaci zastąpienia Mertesackera na środku obrony, wybiegnie Thomas Vermaelen.
Fakt, braku roszad w składzie, dobrze wróży dzisiejszemu spotkaniu, bowiem wszyscy dobrze wiemy, co stało się w ostatnim ligowym spotkaniu Arsenalu. Na Stamford Bridge następującym składem: Szczęsny - Djourou,Mertesacker,Kościelny,Santos - Ramsey,Song,Arteta - Gervinho,Van Persie,Walcott, &quot;Kanonierzy&quot; pokonali &quot;The Blues&quot; 5:3, pomimo tego, że dwukrotnie musieli odrabiać straty. W znakomitej formie jest obecnie Arsenal, który złapał wiatr w żagle i raczej zwycięstwo na Emirates Stadium jest pewne.
Olympique Marsylia w swoim ligowym spotkaniu wygrała ze słabiutkim Dijon&#39;em 3:2, wygrywając 2:0, stracili dwie bramki i doprowadził Dijon do remisu.
Wszyscy dobrze wiemy, jak bardzo zacięte było spotkanie na Stade Vélodrome, gdzie nie ma co ukrywać, że to gospodarze byli drużyną, która przeważała. Szczęście uśmiechnęło się jednak do &quot;Kanonierów&quot; i w ostatnich minutach, bramkę na wagę zwycięstwa strzelił młody Walijczyk - Aaron Ramsey.
Pomimo tego, że Olympique Marsylia to nie &quot;chłopcy do bicia&quot; uważam, że dziś na Emirates nie mają czego szukać, a już na pewno nie punktów. Wynik? 3:1 dla Kanonierów.
 
chudydzik203 66

chudydzik203

Użytkownik
ja może z innej półki o godzinie 18 odbędą się dwa ciekawe mecze a mianowicie BATE - AC Milan oraz Zenit - Szachtar w tych meczach chciałbym zwrócić dużą uwagę na rzuty rożne, mam za mało czasu na większą i dogłębną analizę a mianowicie uważam że w obu spotkaniach będzie co najmniej powyżej 8 rzutów rożnych, półmetek spotkań każdy dzisiejszy wynik będzie decydował w większej mierze o awansie, Zenit jest bardzo mocny u siebie myślę że od początku ruszy do ofensywy, Milan natomiast jedzie do Białorusi wiadomo gospodarze będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony obie drużyny będą naciskać i spokojnie można obstawić w obu spotkaniach powyżej 8 rzutów rożnych, najlepsza ofertę ma bet365 kurs obu spotkań to 2,05 , ja zagrałem za 500zł ok 20 będziemy wiedzieć czy dobrze zrobiłem ????
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Viktoria Plzen - Barcelona: Most corners
Typ: Barcelona (-4,5)
Kurs: 1.90
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Przeglądając statystyki dotyczące dotychczasowych spotkań fazy grupowej Ligi Mistrzów zauważyłem, że FC Barcelona przewodzi w kilku z nich nie tylko drużynowo ale i indywidualnie. Barcelona np. do tej pory wykonała najwięcej rzutów rożnych w tej edycji Ligi Mistrzów, bo, aż 29 co daje ponad 9 cornerów na mecz. Co ciekawe dzisiejszy rywal Viktoria Plzen jest na przeciwległym biegunie jeśli chodzi o tą statystykę ponieważ w dotychczasowych spotkaniach wykonał raptem 7 cornerów co daje średnią nieco ponad 2 na mecz.
Postanowiłem więc zaufać statystykom i zagrać, że Barcelona wykona więcej rzutów rożnych w tym meczu przy handicapie -4.5. Myślę, że jest to jak najbardziej wykonalne, Barca przecież będzie atakować, piłkarzom Guardioli zależy na zwycięstwie, bo chcą awansować z pierwszego miejsca. Barcelona na pewno będzie więc przeważać, stwarzać sobie więcej sytuacji podbramkowych a Czesi ograniczą się do obrony i kontry. W takiej sytuacji łatwiej o stałe fragmenty gry dla Barcelony dlatego postanowiłem spróbować zagrać Barceloną z handicapem na rzuty rożne.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Genk vs Chelsea gospodarze strzelą, 2.05 Bwin 2/10 ✅ 1:1 67&#39; ;)
W ostatniej kolejce w Jupiler Pro League jak i w Premiership Genk i Chelsea nie miały łatwych spotkań. Genk 5:4 po ciężkim meczu z Clubem Brugge. Chelsea 3:5 po jeszcze cięższym spotkaniu z Arsenalem. I tutaj moim zdaniem jest klucz do sukcesu Genku - jeśli sukcesem nazwiemy strzelenie bramki - goście z podciętymi skrzydłami jadą do Belgii. Gospodarze natomiast wręcz przeciwnie. Tym samym kurs nie jest adekwatny do aktualnej sytuacji. SPodziewałem się 1.70, ale powyżej 2.00 :!: To jest coś. The lues nie są Bogami piłki i moim zdaniem można zaryzykować po lekkiej stawce ;)
Powodzenia.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
APOEL - FC Porto
Dziś nie zagra po raz kolejny podstawowy bramkarz Chiotis oraz utalentowany obrońca z Brazylii - William. Oby Porto było dziś skuteczniejsze niż ostatnio. Liczę na to, że Porto po dobrym meczu zasłużenie wygra i włączy się do walki o awans z grupy G
Co do tych osłabień, to jedynie brak Williama Boaventury jest osłabieniem, bo on faktycznie jest dobry i jakoś to może osłabić zespół. Natomiast brak Chiotisa w bramce będzie w moim odczuciu wzmocnieniem. Z Wisłą pamiętam, że był strasznie nie pewny. To samo się potwierdziło chociażby w Porto, bo gol Hulka to w większości zasługa Chiotisa. Ja jakoś nie mam przekonania do tego bramkarza, a kilka spotkań APOEL-u obejrzałem w tym sezonie.
Co do samego spotkania, to zapowiada się niezwykle interesująco. APOEL już w Portugalii pokazał próbkę niezłego futbolu. Fakt, że przez większość meczu się bronili ale przy okazji wychodziło im to dobrze, to jednak kontry w drugiej połowie szczególnie mieli zabójcze. Przy odrobinie szczęścia mogli nawet wywieźć z Portugalii komplet punktów. Co do gospodarzy, to dzisiaj na pewno zagrają bardziej ofensywnie, a to tylko lepiej dla spotkania. Najbardziej muszą liczyć w pomocy na Gustavo Manduce, czy Trickovskiego, który gra takiego ofensywnego pomocnika bardziej, aniżeli napastnika. No i w ataku jest ten groźny Ailton więc on też może ze swojej strony coś dzisiaj dorzucić. Porto z Pacos zagrało bardzo zachowawczo i nie chciało im się zbytnio męczyć, a mimo tego wygrali i tak 3:0. Jednak ja w ich grze widzę sporo mankamentów i w ostatnich tygodniach widzimy trochę inne Porto niż to, które mieliśmy za AvB. Dzisiaj skład Porto wychodzi najmocniejszy, a jeszcze można popatrzeć sobie na ławkę, a tam chociażby Guarin, James więc gracze, którzy w momencie gdy nie będzie szło Smokom mogą bardzo pomóc.
Ja tam dzisiaj widzę otwarty, ciekawy mecz, a co najważniejsze ze sporą ilością goli, bo jedni i drudzy potrafią grać do przodu. Poza tym Porto dalej nie jest w takiej super sytuacji, bo są za APOEL-em, a dzisiejsze ewentualna porażka mocno im skomplikuję sytuację, a zwycięstwo bardzo ich przybliży do 1/8 finału, także i jedni i drudzy mają o co grać.
Moje typy:
BTS @ 1,80 Sportingbet✅2:1
Over 2,5 @ 2,00✅
 
Baqu 958,5K

Baqu

Forum VIP
01 Nov 2011, 19:45 Arsenal - Marseille | X2 | 2.2 | Pinnacle ✅

Wenger nie spina się na to spotkanie dając pograć zmiennikom. Wydaje mi się, że remis zadowoli obie ekipy,
Arsenalowi został Dortmund dom i wyjazd w Pireusie. OM natomiast w ostatniej kolejce grają w Dortmundzie gdzie
wszystko się może zdarzyć więc zapewne postarają się ugrać max punktów możliwych przed tym spotkaniem.
Marsylia w LM przegrała zarówno w Manchesterze 1:2 jak i na terenie Chelsea 0:2, dziś myślę, że dojdzie do przełamania.

Arsenal: Szczesny, Jenkinson, Mertesacker, Vermaelen, Andre Santos, Song, Arteta, Walcott, Ramsey, Gervinho, Park. Subs: Fabianski, Koscielny, Rosicky, van Persie, Djourou, Arshavin, Benayoun.
Marseille: Mandanda, Fanni, Diarra, N&#39;Koulou, Morel, Diawara, Andre Ayew, Valbuena, Cheyrou, Jordan Ayew, Remy. Subs: Bracigliano, Azpilicueta, Gonzalez, Gignac, Kabore, Traore, Amalfitano.
Referee: Paolo Tagliavento (Italy)
btw.

&quot;Tonight is Barca&#39;s 200th official match under Guardiola. They have scored 496 goals during his tenure.&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom