>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 06.11.2012 - wtorek

Status
Zamknięty.
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Ps. Real po 1,4 - litości :mrgreen:. Gdyby 1,8 to można byłoby zacząć dyskusję, kurs jest strasznie zaniżony.
Na Real jest prawie 1,5 , 1,55 bylo w Tipico i to jest akurat dobry kurs,
z Bayernem było w od 1,5 do 1,57 maks, a przypomnę to była 1/2 finału LM.
Jakby kurs 1,8 wystawiono to po godzinie byłoby maks 1,6.
Ja akurat troche +1,5 w strone Borussi złapałem, ale szybko w marathonie kurs spadł.
Co do meczu stawiam na over w tym meczu, ale lepiej poczekać z nim 10-15 min i zagrać na żywo,
każdy wie jak Real gra u siebie w LM, mocno overowo, w pierwszym meczu okazji było sporo, w tym meczu też 3 bramki powinny wpaśc.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
W Brukseli, w ekipie Zenitu zabraknie Hulka. takie małe info.
I to zachęca mnie jeszcze bardziej do pogrania na Zenit, może zaś zaczną na poważnie grać jako drużyna... City, kurs śmieszny po 1.80 można byłoby zacząć myśleć.
Popatrzcie na tabele i ich szanse na awans z grupy. Są bardzo niskie a tu po meczu z Ajaxem bardzo ważny mecz ligowy z Tottenhamem. Na tyle ważny,że jest szansa nawet przeskoczyć Chelsea, która zagra z Liverpoolem. Moim zdaniem City nie będzie się spinać bo nie ma po już po co!
Do tego w kolejnej kolejce LM mecz z Realem a po nim mecz w lidze z Chelsea! Mogą gracze City gadać o zaangażowaniu ale moim zdaniem to tylko gadanie i znacznie lepiej próbować grać w stronę Ajaxu.
Real z Borussia wcale nie musi wygrywać, podzielą się punktami i obie ekipy będą zadowolone. Zaś załóżmy teoretycznie, remis jutro... i 7 punktów Realu a mają jeszcze przed sobą mecz u siebie z Ajaxem, który na pewno wygrają. Jakbym miał czegoś szukać w tej grupie, to jedynie &#39;niespodzianek&#39;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sedek 36

sedek

Użytkownik
dla zainteresowanych:
Kadra Arsenalu na mecz z Schalke:

Bramkarze: Vito Mannone, James Shea
Obrońcy: Bacary Sagna, Thomas Vermaelen, Johan Djourou, Per Mertesacker, Laurent Koscielny, Andre Santos, Carl Jenkinson
Pomocnicy: Mikel Arteta, Jack Wilshere, Francis Coquelin, Santi Cazorla, Theo Walcott, Andriej Arszawin
Napastnicy: Lukas Podolski, Olivier Giroud, Marouane Chamakh.

Brak Ramseya
 
patos 90

patos

Użytkownik
VS.

Piłka Nożna - Europejskie puchary - Liga Mistrzów

wtorek 2012-11-06 godz 20:45
Paris SG - Dinamo Zagreb
typ: PSG -1
kurs: 1.55
Betsson

Chyba jednym z pewniejszych typów w 4 kolejce Ligi Mistrzów jest postawienie na PSG. Paryżanie podejmować będą u siebie Dinamo Zagreb, które pokonali w poprzedniej kolejce 2:0 po bramkach Ibry i Meneza. Gospodarze obecnie zajmują drugie miejsce w grupie z dorobkiem 6 pkt natomiast ich rywale jak na razie przegrali wszystkie trzy spotkania po 2:0. PSG jutro praktycznie w najmocniejszym składnie, niestety ciężko coś powiedzieć o składzie przyjezdnych. W tym meczu można w ciemno postawić na gospodarzy ale czy kogoś zadowoli kurs w granicach 1.17? chyba nie! dlatego warto tu zagrać PSG -1. Spodziewam się tutaj min 2 a nawet 3 bramek dla gospodarzy

PSG Squad:
ALEX, ARMAND Sylvain, CAMARA Zoumana, DOUCHEZ Nicolas, HOARAU Guillaume, IBRAHIMOVIC Zlatan, JALLET Christophe, LAVEZZI Ezequiel, MATUIDI Blaise, MAXWELL, Sherrer, MENEZ Jérémy, PASTORE Javier, RABIOT Adrie, SAKHO Mamadou, SILVA Thiago, SIRIGU Salvatore, SISSOKO Mohamed, VAN DER WIEL Gregory, VERRATTI Marco

Absents:
AREOLA Alphonse (Training)
BODMER Mathieu (Injured)
CHANTÔME Clément (Injured)
GAMEIRO Kevin (Injured)
LE CROM Ronan (Training)
LUGANO Diego (Training)
LUYINDULA Peguy (Training)
MOTTA Thiago (Injured)
NENE (Injured)
TIENE Siaka (Training)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: A.C. Milan - Malaga (2 połowa)
Typ: 1
Kurs: 2,50
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Bardzo ważne spotkanie dla powracającego do formy Milanu który w ostatnim spotkaniu zagrał bardzo dobry mecz ogrywając Chievo 5:1.
W wielkiej formie jest Montolivo który jest teraz mózgiem tej drużyny, coraz więcej przebłysków notuje Bojan, boczni obrońcy w końcu zaczynają grać na przyzwoitym poziomie a do zdrowia wraca nieobliczalny Robinho. Jest też Pato (o dziwo nie jest kontuzjowany) który w każdym meczu wygląda coraz lepiej. Milan wyrasta na faworyta tego spotkania bo Malaga zatraciła swój blask z początku sezonu i ostatnie mecze to stopniowy spadek formy. Milan wygląda dobrze fizycznie i już w kilku meczach tego sezonu pokazał że potrafi grać do końca a co ważniejsze ma na to siły, stad typ że druga połowa będzie należeć do Rossonerich.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, LM
Spotkanie: AC Milan - Malaga
Typ: Malaga zdobędzie gole w obu połowach
Kurs: 5,00
Bukmacher: Unibet
Analiza: Daję temu typowi znacznie większe szanse niż zrobili to bukmacherzy. Malaga to jest rewelacja tego sezonu, do niedawna zajmowali miejsce w ścisłej czołówce tabeli w lidze hiszpańskiej. Teraz są na piątym miejscu po dwóch słabszych meczach. Imponuje mi gra Malagi w Lidze Mistrzów. Ta drużyna ma na swoim koncie komplet punktów, wygrała jak do tej pory wszystkie trzy mecze strzelając siedem goli i nie tracąc żadnego. Wygrali oni 3:0 z Zenitem, 3:0 z Anderlechtem(i to na wyjeździe) oraz 1:0 z Milanem. Zarówno z Zenitem jak i z Anderlechtem Malaga strzeliła gole w obu połowach. Z Milanem byli bardzo blisko osiągnięcia tego celu, jednak w pierwszej połowie nie wykorzystali karnego. Milan w tym sezonie nie gra dobrze zarówno w lidze jak i w LM. W LM po trzech kolejkach mają tylko cztery punkty, a w lidze zajmują dopiero dziesiąte miejsce. O wiele większe wrażenie robią na mnie wyniki i gra Malagi, dlatego nie zdziwię się jak strzelą Milanowi gole w obu połowach. Po takim kursie chyba warto się skusić.
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Spotkanie; LM Schalke - Arsenal
Typ: 1
Kurs: 1,80
Buk: bet-at-home
Analiza:
A mnie strasznie przypadł do gustu spotkanie Schalke z Arsenalem. Obie ekipy to najpoważniejsi kandydaci do wygrania grupy B. Po ubiegłej kolejce LM gdzie Arsenal został wyśmiany na Emirates nadchodzi okazja do szybkiego rewanżu. Chcąc wyjść z cienia zarówno ligowego jak i europejskiego trzeba dać z siebie maksimum. Pamiętajmy, że co sezon Kanonierzy uchodzą za zespół który w lidze gra w kratkę a w Champions League o niebo lepiej ( No chyba, że trafi na Barcelone:p) Jak już ktoś zaznaczył wcześniej obie ekipy zanotowały porażki w ostatnich ligowych spotkanich. Niemiecka drużyna skazana była na straty jadąc do Londynu a zagrali tak jak się od nich wymaga. Myślę, że u siebie nie popełnią głupich błędów i jeśli Huntelaar nie zawiedzie to będą 3punkty co sprawiłoby umocnienie na pozycji lidera w grupie i tym samym odjechanie Anglikom na 4punkty. Przy ewentualnym zwycięstwie w drugim spotkaniu Kanonierzy mogą spaść na trzecią pozycję i do końca rundy pod większą presją walczyć, a podejrzewam że walka w Lidze Europy na wiosnę nie zadowoli klubu, który w lidze jest cieniem drużyn z Manchesteru i cieniem rywala zza miedzy - Chelsea. Abstrachując, kurs 1,94 bardzo dobry i atrakcyjny. Na obecną godzine jest 1,8 na zwycięstwo Niemców i tego się będe trzymać.
 
B 0

bachen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, LM
Spotkanie: AC Milan - Malaga
Typ: Malaga zdobędzie gole w obu połowach
Kurs: 5,00
Bukmacher: Unibet
Analiza: Daję temu typowi znacznie większe szanse niż zrobili to bukmacherzy. Malaga to jest rewelacja tego sezonu, do niedawna zajmowali miejsce w ścisłej czołówce tabeli w lidze hiszpańskiej. Teraz są na piątym miejscu po dwóch słabszych meczach. Imponuje mi gra Malagi w Lidze Mistrzów. Ta drużyna ma na swoim koncie komplet punktów, wygrała jak do tej pory wszystkie trzy mecze strzelając siedem goli i nie tracąc żadnego. Wygrali oni 3:0 z Zenitem, 3:0 z Anderlechtem(i to na wyjeździe) oraz 1:0 z Milanem. Zarówno z Zenitem jak i z Anderlechtem Malaga strzeliła gole w obu połowach. Z Milanem byli bardzo blisko osiągnięcia tego celu, jednak w pierwszej połowie nie wykorzystali karnego. Milan w tym sezonie nie gra dobrze zarówno w lidze jak i w LM. W LM po trzech kolejkach mają tylko cztery punkty, a w lidze zajmują dopiero dziesiąte miejsce. O wiele większe wrażenie robią na mnie wyniki i gra Malagi, dlatego nie zdziwię się jak strzelą Milanowi gole w obu połowach. Po takim kursie chyba warto się skusić.
Odradzam granie tego typu. Oglądam mecze Malagi i jak na początku sezonu naprawdę błyszczeli to teraz zaczynają tracić formę. Ilość sytuacji podbramkowych zaczyna spadać+skuteczność pozostawia wiele do życzenia. Wystarczy ,że Milan wyłączy z gry dwójkę Joaguin+Isco i nie muszą się niczego obawiać. Chciałbym zauważyć, że Malaga gra bardzo słabo na wyjazdach:
Panathinakos Ateny 0-0 Malaga
Real Zaragozza 0-1 Malaga ( minimalne zwycięstwo z słabiutką Saragossą, która na początku września to grała na poziomie środka drugiej ligi )
Athletic Bilbao 0-0 Malaga ( remis z Athletic, który kompletnie jest bez formy )
Anderlecht 0-3 Malaga ( zwycięstwo z Anderlechtem+, ale to jest mistrz Belgii, więc bez szału )
Athletico Madryt 2-1 Malaga
Espanyol 0-0 Malaga ( remis z słabym espanyolem )
Cacereno 3-4 Malaga ( zagrała ławka Malagi i ograła minimalnie 3-ligowca, co obrazuje ,że kompleks wyjazdów jest już klubowy ).

Do tego dochodzą problemy klubu, które przekładają się na ostatnie wyniki. Sytuacja ekonomiczna Malagi jest mocno niepewna i nie wiadomo czy wszyscy piłkarze otrzymają wypłaty. Taki stan emocjonalny na pewno nie wpłynie pozytywnie na morale zespołu.
Do tego Malaga ma komplet punków po trzech meczach, więc nie muszą się spinać na jakiś wynik.

Milan za to jest klubem, który dobrze radzi sobie tylko w domu ( nie licząc początku sezonu, gdzie byli w mocnym dołku ).
Milan 2-0 Cagliari
Milan 0-1 Inter ( derby rządzą się swoimi prawami, ale Milan miał swoje dobre okazje w meczu)
Milan 1-0 Genoa
Milan 5-1 Chievo

Milan wychodzi z dołka, wracają kontuzjowani i gra zaczyna się kleić. Do tego San Siro z 80 tys. miejsc to nie jest miłe miejsce dla przyjezdnych. Powiem więcej. Patrząc po wypowiedziach trenera i prezesa milanu na graczy nie jest nałożona żadna presja. Każdy rozumie, że to drużyna ,która się buduje więc nawet 3 miejsce w grupie nie zostanie potraktowane jako hańba. Poza tym każdy zdaje sobie sprawę, że 1/8 to i tak maks na co ich stać. Innymi słowy nie mają nic do stracenia, wiele do zyskania. Chociaż remis też nie byłby dla nich złym wynikiem.

Moja propozycja
DNB
typ: 1 Milan
buk: expekt
kurs: 1,55
 
melamber 80

melamber

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, EUROPA: Liga Mistrzów - Runda grupowa
Spotkanie: Schalke - Arsenal
Typ:eek:bie strzelą
Kurs: 1,65
Bukmacher: WH
06.11.2012 20:45
Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie we czwartej kolejce LM.Ostatnio na stadionie niemieccy piłkarze niespodziewanie pokonali londyńczyków 0:2.Dziś myślę że juz tak łatwo nie będzie a gracze przyjezdni wezmą się za siebie.Wyciągnęli już wniosku z poprzedniego spotkania i będą za wszelką cenę dążyć aby się zrewanżować Niemcom. Z tym może być ciężko ale na jedną bramkę myślę że jest stać Arsenal.Chociaż bramkę honorową w dwumeczu jak już będą przegrywać z Schalke. Obie ekipy potrafią strzelać i być może spotkanie zakończy się wynikiem nie rozstrzygniętym w czasie 90 minut ale myślę że to będzie remis bramkowy taki 1:1, a więc po golu dla obu ekip.Kurs nie jest niski i myślę że warty zaryzykowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów, godz 20.45
AC Milan - CF Malaga
TYP: under 2.5
KURS: 1.91
BUK: William Hill
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 20.45 rozpoczną się mecze rewanżowe w Lidze Mistrzów. Jesteśmy po pierwszych trzech kolejkach i jeśli zespoły myślą o awansie do kolejnej rundy muszą się spiąć i te rewanże zagrać jak najlepiej aby zdobyć trzy punkty. Ja postanowiłem napisać analizę do meczu Milanu z Malagą. Gospodarze tego meczu w lidze radzą sobie w kratkę i powinni bardziej zająć się Ligą Mistrzów bo w lidze ciężko będzie im powalczyć o mistrzostwo. W ostatniej kolejce w lidze wygrali oni 5:1 z Chievo. Może to jakiś znak że zaczynają wchodzić na dobrą ścieżkę i zaczną mecze wygrywać. W lidze mistrzów są na drugim miejscu z dorobkiem czterech oczek. Na własnym stadionie rozegrali jeden mecz który zremisowali 0:0 z Anderlechtem Bruksela. Na wyjeździe rozegrali dwa mecze i jeden mecz wygrali i jeden mecz przegrali. Zdobyli trzy bramki i tyle samo stracili. Przegrali oni właśnie na wyjeździe z Malagą 1:0 ale był to bardzo wyrównany mecz. Natomiast goście tego meczu w lidze mistrzów są na pierwszej pozycji z dorobkiem 9 oczek i wygrali oni dotychczas wszystkie trzy spotkania. Ale teraz będą mieli cięższe mecze ponieważ dwa mecze będą grać na wyjeździe więc już im tak łatwo kompletowanie punktów nie przyjdzie. W lidze Hiszpańskiej również dosyć dobrze sobie radzą ponieważ znajdują się na piątej pozycji. W ostatniej kolejce Malaga na własnym stadionie podejmowała Vallecano i niespodziewanie przegrali tamten mecz 2:1. Więc na pewno nie będzie im łatwo w tym meczu i czy jest to spadek formy po genialnym początku a czy w Milanie po ostatniej kolejce jest to zwyżka formy po kiepskim sezonie na te pytania można sobie odpowiedzieć dopiero po tym meczu. Bukmacherzy minimalnym faworytem uznają zespół gospodarzy. Ja również stawiam na zespół Milanu ponieważ aby liczyć się w lidze mistrzów muszą zdobyć komplet punktów aby potem było im łatwiej i nie musieli się bić w ostatniej kolejce o awans do kolejnej rundy ligi mistrzów. Szczerze powiem że nie lubię Milanu lecz lubię ligę włoską ponieważ gra tam Juventus mój ulubiony klub a dal ligi włoskiej było by lepiej aby Milan wygrał i dawał Włochom punkty które teraz są bardzo potrzebne a. Moim zdaniem w tym meczu nie powinno paść za dużo goli ponieważ będzie to bardzo wyrównane spotkanie uważam że padnie mniej goli niż dwie bramki dlatego gram under 2.5 a wynik meczu zakończy się jednobramkowym zwycięstwem gospodarzy :wink:
 
P 31

pantryx1993

Użytkownik
Zawody: Piłka nożna - 06.11. godz. 20:45
Wydarzenie: Schalke 04 vs Arsenal
Typ: Arsenal
Kurs: 4.2
Bukmacher: Sportingbet

Analiza: Przed nami seria spotkań rewanżowych w fazie grupowej ligi mistrzów. Według mnie najciekawiej zapowiada się spotkanie w Gelsenkirchen, gdzie tamtejsze Schalke 04 zmierzy się z Londyńskimi armatami. Bukmacherzy za faworytów uważają drużynę z Niemiec. Ale przy takim kursie ja wolałbym zaryzykować typ na anglików. Zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że w tym sezonie jak dla mnie byli skazani na miejsce w środku tabeli a tak naprawdę nie idzie im tak źle. W sumie nie są w stanie rywalizować z drużynami z Manchesteru czy z Chelsea ale są naprawdę solidną młodą ekipą. Transfery typu Santiego Cazorli na pewno na plus. Przewidywane składy w tym spotkaniu:

Schalke: Unnerstall - Uchida, Höwedes, Matip, Fuchs - Neustädter, J. Jones - Farfan, Holtby, Afellay - Huntelaar
Arsenal: Mannone - Sagna, Mertesacker, Vermaelen, Santos - Arteta, Wilshere - Walcott, Santi Cazorla, Arshavin - Podolski

Według mnie Arsenal ma mocniejszą drużynę i jeżeli uda im się opanować środek pola to powinni zdominować cały mecz. Londyńczycy na pewno będą chcieli się odgryźć za porażkę u siebie. Sądzę, że mecz będzie zacięty ale to Arsenal zdoła je wygrać i obejmie przywództwo w grupie B.
 
jaquar 33

jaquar

Użytkownik
Nie lubię grać &#39;pewniaków&#39;, ale w tym dniu akurat City wydaje mi się mocnym faworytem. U nich nie zdobywa punktów co druga drużyna, raczej ciężko tam grać. Sytuacja Manchesteru wiemy, że jest beznadziejna i dzisiaj mają szansę na pierwszą poprawkę. Jak wygrają to wskoczą na 3. miejsce i będą mieli szanse na nawiązanie walki z BVB i Realem.

Kupon, jaki zagrałem:
City + brak czerwonej kartki Real v BVB - 1,79
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Varane to nie ten poziom
Synu, a oglądasz Ty mecze Realu, czy pieprzysz sobie tak &quot;dla zasady&quot;, bo młody? W wieku 19 lat żaden z wielkich obrońców (Maldini, Cannavaro, Baresi, Thuram, Blanc, Hierro...) nie byli na jego poziomie. Ma zadatki na TOP 1 i niewątpliwie osiągnie szczyt za 2 - 3 lata. 3 lata to najmniej optymistyczna wersja.
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Czas na rewanze, tym razem juz ze stawkami :

Man City - Ajax typ : X @ 5.05 1.5/10 Pinnacle

Zaczynam odnosic wrazenie, ze ekipa Citizens nie do konca stoi murem za swoim managerem. Niezmienne slaby styl gry od kilku spotkan a takze niekonczace sie informacje w prasie na temat ekipy z Manchesteru powoli daja mi do myslenia, czy w druzynie nie zrobil sie maly oboz grajacy przeciwko (tzn. na zwolnienie) wloskiego szkoleniowca ?

Na dodatek wloch staje po stronie... wlocha. Ostatnimi czasy kiepski i bezproduktywny Balotelli, ktory nie wklada bodajze nawet 50% energii i checi w swoja gre, jest usprawiedliwiany przez Manciniego :

http://www.anglia.goal.pl/index.php?dzial=aktualnosci&amp;amp;artykul=236431

Smieszne to usprawiedliwienie bo nigdy nie posadzilbym Balo o to, ze cos za bardzo chce ;) Raczej juz szedlbym w druga strone, ze coraz mniej mu sie chce...

Druga sprawa to ostatnia wypowiedz na temat calego skladu - w przededniu konfrontacji z Ajaxem :

http://www.anglia.goal.pl/index.php?dzial=aktualnosci&amp;amp;artykul=236391

Naprawde, jesli manager juz po 3 meczach uwaza, ze jego ekipa nie jest w stanie wygrac LM bo jest za slaba, to po co wychodzic z grupy LM ? Jak wogole mozna tak mowic ? Chocby sie palilo to trener ma klamac w zywe oczy, ze jego ekipa jest w stanie zrobic wszystko (a juz napewno jak sie ma taki sklad jakim dysponuje Mancini). Zreszta, poniekad jest to otwarta krytyka swoich podopiecznych, ze Ci nie potrafia sprostac zadaniu w Europie, czyli Mancini znowu podpada...

A na koniec mala zabawa, ktora udowadnia, ze City wcale nie musza dzis wygrac, zeby wyjsc z grupy na 2 miejscu (hipotetyczne wyniki rundy rewanzowej) :

Real X BVB
MC X AJAX

AJAX 1 BVB
MC 1 Real

Real 1 AJAX
BVB 2 MC

Po tych 3 rewanzowych meczach punkty wygladaja nastepujaco :

MC 7
Real 4
AJAX 4
BVB 1

Po zsumowaniu punktow ktore maja juz teraz na swoim koncie ekipy tabela wyglada tak :

Real 6 + 4 = 10
MC 1 + 7 = 8
BVB 7 + 1 = 8
AJAX 3 + 4 = 7

Wychodzi City, bo mialo remis 1-1 na Etihad i hipotetyczne zwyciestwo w Niemczech ;)



Real Madryt - BVB typ : X @ 4.75 1.5/10 Pinnacle

Dziwny kurs na Real i nie do zaakceptowania. Borussia pokazala, ze nie boi sie wielkiego Realu i Cristiano. Teraz tak naprawde trzeba zrobic to samo, tylko ten stadion... Wiele mocnych ekip jedzie na Santiago Bernabeu i nagle &quot;puchna&quot;. Nie mozna przewidziec tego czy niemiecka ekipa peknie psychicznie czy nie ale pamietam spotkanie z przed paru miesiecy - Real 2-1 Bayern - i wtedy inny niemiecki potentat, pomimo porazki, zostawil po sobie w Hiszpani naprawde swietne wrazenie bo zwyciestwo Krolewskim w 90min przyszlo naprawde ciezko...
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Napisał Pantryx1993:
Według mnie Arsenal ma mocniejszą drużynę .
Sądzisz to po &quot;Większych&quot; nazwiskach, bardziej rozpoznawalnych ? Myślę, że czasem siła tkwi w tych mniejszych. Jak dla mnie obie są mocne.Żeby było milej postawie za niewielką sumkę wynik 1:0
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Real-Borussia: Real więcej punktów karnych(3-drogowo) @3,00 Unibet 0-2,dziwny mecz⛔⛔

Dużo tu dyskusji o tym meczu,ale nikt chyba nie spróbował go ugryźć od strony kartek.Więc ja to zrobię.

Na początek suche statystyki.Real i jego kartki w ostatnich meczach(październik):

Zaragoza(d)-kartki 2-2
Alcoyano(w)-kartki 2-0
Mallorca(w)-kartki 2-2
Dortmund(w)-kartki 2-1
Celta Vigo(d)- kartki 3-2
Barcelona(w)- kartki 4-2
Ajax(w)- kartki 1-0

Borussia i jej karki(październik):

Stuttgart(d)- kartki 0-4
Aalen(w)- kartki 0-1
Freiburg(w)- kartki 3-2
Real(d)- kartki 1-2
Schalke(d)- kartki 2-3
Hannover(w)- kartki 0-4
City(w)- kartki 2-2

Tyle statystyki.Już w nich widać,która z drużyn gra agresywniej a co za tym idzie-otrzymuje więcej kartek. Real w tym sezonie dostaje stosunkowo mniej kartek niż wcześniej pod wodzą Jose-ale ich gra nie zmienia się. Nadal agresywnie próbują odbierać piłkę,nadal mają w składzie nieobliczalnych graczy. Popatrzmy na prawdopodobną 11-tkę dziś. W obronie Varane,Pepe,Ramos i Arbeloa. Każdy bez wyjątku gra ostro,a do tego zdarzają im się głupie faule czy dyskusje z sędziami.Alonso-no nie będę komentował jego gry w kontekście kartek;) Di Maria-u niego zawsze można liczyć na jakieś głupie zachowanie.Modric- w Anglii nie grał ostro,w Realu przeciwnie choć wielu spotkań na swoim koncie jeszcze nie ma. Ozil,CR i Benzema-tu bym kartek się nie spodziewał. A Borussia? Hmm.Napisałbym,że nie grają ostro-ale to trochę naciągane. Dostają mało kartek bo sędziowie w BL nie sięgają do kieszeni tak często jak w Primera. Ale jednak w większości meczy to rywale Dortmundu są częściej karani-tak wiem,zaraz napiszecie że to wynika z tego że to Borussia prowadzi grę i nie ma tylu okazji do fauli.Tyle że to samo można by napisać o meczach Realu-a oni nawet w meczach wygrywanych 5-0 potrafią się kartkować bardziej niż dużo słabsi rywale.
Myślę,że kurs jest na prawdę dobry.Sędziuje Turek Cehin. Kartek powinno być sporo, nie wierzę w łatwą wygraną Realu-a jak coś nie będzie im wychodziło,to wiadomka;)
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Rzucił mi sie w oczy jeszcze jeden typ :

Real Madryt powyzej 1.5 żółtych kartek 1.50@Bwin ⛔

Popatrzmy na ostanie wystepy Królewskich i liczbe ich żółtych kartek:

- Zaragoza / 2
- Alcoyano / 2
- Mallorca / 2
- Borussia / 2
- Celta Vigo / 3
- Barcelona / 4
- Ajax / 1
- La Coruna / 2
- Vallecano / 3
- Manchester City / 0

Tak więc widzimy to o czym każdy interesujący sie piłką wie. Real mimo tego, ze czesto ma mecz juz wygrany łapie sporo kartek. O dziwo w LM jakos w tym sezonie zbyt dużo ich nie złapali, ponieważ tylko 3 w 3 meczach. Myslę jednak, że w tym meczu poprawią tę statystyke. Mecz bardzo ważny, gdyż może decydowac o zwyciestwie grupy. Borussia ma kilku bardzo szybkich zawdoników, których cięzko powstrzymać. Real kartek nałapie o to jestem pewny. Sędziuje Turek - Cüneyt Cakir, któremu łatwo przychodzi wyjmowanie kartoników. W tym sezoie w LM sedziował Benfica - Barca i pokazał 6 żółtych oraz w eliminacjach Zagrzeb - Maribor i również pokazał 6 kartek. Dla mnie typ z tych bardziej pewnych i mozna go śmiało grać za grubo.
 
P 0

przemasek87

Użytkownik
Witam ???? Czytam tak te wasze wypowiedzi i czasami sie zastanawiam czym Wy sie kierujecie .... ;) Przejde moze do pierwszego meczu
1. Real Madryt - Borusia Dortmund : 1 !
Mysle ze o ty meczu nie ma co duzo pisac . Jak dla mnie Real wygra ten mecz spokojnie i mysle ze nie jedna bramka a spokojnie dwoma . Real w mocnym gazie co prawda mecz przegrali w Borusi to i tak juz jest sukces dla Borusi . Ostatnie mecze BVB to nic wielkiego wiec to takze wogole nie przemawia za Niemcami . W Realu jest pelna motywacja i mysle ze w Madrycie nie ma mowy o jakiej kolwiek niespodziance . A czytajac wasze wypowiedzi i typy ze Dortmund moze wygrac ... rece opadaja , badzcie realistami ????
2. Milan - Malaga : 1 !
W tym meczu mysle ze Milan gra o wieksza stawke przy czym Malaga wsumie jest juz pewna awansu i tak naprawde maja szczescie bo ogladalem ostatnie mecze Malagi i powiem Wam ze graja naprawde slabo ... Szczescie ze mieli dobry poczatek bo teraz z taka forma moglo by im byc ciezko. Milan gra coraz lepiej do tego wlasny stadion i stawka o jaka graja przemawia zdecydowanie za Milanem ????
3. Anderlecht - Zenit : 1 !
Na pierwszy rzut oka wydaje sie ze to moze byc ciezki mecz. Ale spojrzcie na to realnie. Zenit ostatnio wygywal mecze ale w jaki sposob ... nic specjalnego do tego ostatnie 2 mecze mieli z latwymi rywalami wygrywali po 2-1 gdzie bramki zdobywali w 90 minucie ... Anderlecht mysle ze jest teraz na tyle rozpedzony o czym swiadcza ostatnie wyniki ze powinni sobie spokojnie z Zenitem poradzic. Wiem powiecie ze Zenit musi wygrac bo to moze ich ostatnia szansa , ale Anderlechtu tez . W Rosji , Anderlecht nie zaryzykuje mowiac zde byl moze nawet i lepszy a przegrana 1-0 po rzucie karnym wcale nie przedstawia tego co dzialo sie na boisku . Jak dla mnie w tym meczu Anderlecht powinien sobie poradzic ????
Mam nadzieje ze troche Wam przedstawilem swoj punkt widzenia - realny - i takie tez sa moje typy na dzisjaj ???? Powodzonka
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Nie oszukujmy się strata RvP jest najpoważjszą stratą jaką ten zespół doznał od paru ostatnich lat.
Rok temu stracili Fabregasa, ktory byl dla zespolu wazniejszy niz VanP
Wedlug mnie mecz typowy na remis
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Anderlecht - Zenit
Typ: 1 (hc 0)
Kurs: 1.97
Bukmacher: PinnacleSports

Analiza: Czwarta seria spotkań w grupie C tegorocznej Ligi Mistrzów zapowiada się niezwykle ciekawie. Wszystkie zespoły mają bowiem szanse na awans do 1/8 finału, a we wtorek poznamy być może niektóre rozstrzygnięcia.

Swoją uwagę skupiam na meczu w Belgii. Jest to podyktowane między innymi tym, iż oglądałem rywalizację obu drużyn w Sankt Petersburgu. Anderlecht mimo okupowania ostatniej pozycji w tabeli wciąż ma realne szanse na awans. W poprzedniej kolejce zabrakło szczęścia, Zenit był absolutnie do pokonania i tylko niefart sprawił, że przyjezdni wrócili bez punktu. Dla drużyny &#39;Wasyla&#39; jest to z pewnością ostatnia szansa na powrót do gry o 2. miejsce. Przy korzystnym układzie wyników są w stanie zagwarantować sobie przynajmniej udział w Lidze Europejskiej. Zwycięstwo w tym meczu jest jak najbardziej osiągalne, Anderlecht zaprezentował w pierwszym starciu znacznie lepszy futbol niż Rosjanie, a ostatnie imponujące zwycięstwa ligowe tylko umacniają w tym przekonaniu.

Zenit z kolei zawodzi w tym sezonie. Kiepska atmosfera w klubie przekłada się na gorsze wyniki na boisku. Hulk jest cieniem zawodnika z Porto, Witsel również poziom niżej w porównaniu do Benfici. Rosjanie są w niewiele lepszej sytuacji niż rywale z Brukseli. Jedno wymęczone zwycięstwo daje wprawdzie 3 punkty, ale czekają ich jeszcze dwa bardzo trudne wyjazdy (do Belgii właśnie i do Mediolanu). Posiadają zdecydowanie większy potencjał kadrowy niż ich jutrzejszy przeciwnik, jednak póki co prezentują się miernie jako drużyna. Co prawda Zenit dzięki ostatnim zwycięstwom wywindował się w górę tabeli ligowej, ale Luciano Spalletti musi jeszcze popracować nad grą swoich podopiecznych. W mojej opinii Anderlecht jest lepiej zorganizowany, stanowi kolektyw, i w tym właśnie upatruję ich przewagę.

Na podsumowanie kilka ważniejszych informacji:
- Anderlecht nie wygrał w Lidze Mistrzów od grudnia 2005 roku (każda seria kiedyś się kończy)
- Zenit zwyciężył w ostatnich 6 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach (patrz pkt 1.)
- Luciano Spalletti zdradził, że Hulk może nie wystąpić z powodu problemów z udem
- u gospodarzy oprócz dłużej pauzujących zawodników, na boisku zabraknąć może supersnajpera - Mbokaniego. Nie jest to jednak powód do zmartwień, gdyż fantastycznie zastępuje go de Sutter (5 z 6 ligowych trafień zaliczył w ostatnich dwóch spotkaniach)

Powodzenia :wink:
Ponawiam swój typ z działu &quot;typy dnia&quot; jeżeli ktoś nie zaglądał. Ponadto dorzucam jeszcze jeden pick:
Spotkanie: Dynamo Kijów - FC Porto
Typ: 1 (hc 0)
Kurs: 1.93
Buk: Bet365
Już bez rozpisywania - po prostu uważam Dynamo za świetną drużynę. U siebie są strasznie groźni, zwłaszcza dla drużyn z Południowej Europy (warunki klimatyczne). Porto znakomicie radzi sobie w tym sezonie mimo odejścia Hulka, jednak nie uważam żeby mogło to dłużej potrwać. Portugalczycy bardzo blisko awansu, wystarczy im jedno zwycięstwo, a mogą tego dokonać bez problemu w starciu z Dinamem Zagrzeb. Dlatego też wydaje mi się, że przyjezdni nie będą się forsować w tym spotkaniu, a gospodarze mogą to wykorzystać. Jeżeli uda im się zwyciężyć w dwóch meczach na własnym stadionie to prawdopodobnie zdołają awansować do 1/8 Finału.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom