>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 06.11.2012 - wtorek

Status
Zamknięty.
W 30

walsystem

Użytkownik
Schalke 04 - Arsenal Londyn
Drużyna gospodarzy - Liczba goli
powyżej 1.5
Kurs: 1.93
BetSafe

Nie będe się rozpisywał w tym meczu bedziemy świadkami wielu bramek z obu drużyn oby dwóm ekipom bedzie zależało na zwycięstwie zwłaszcza Arsenalowi. Schalke uzyskując remis bedzie usatysfakcjonowane ale grajac u siebie beda chcieli osiągnąc wiecej.
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Real Madryt - Borussia Dortmund

Przed nami rewanżowe spotkanie miedzy zespołami Realu i Borussi . Real po wyjazdowym meczu na pewno bardzo podrażniony będę chciał się odgryźć zespołowi z Niemiec i będzie chciał pokonać ich dość wysoko tylko czy zespół z Dortmundu na to pozwoli ? Nie sądzę dlatego czeka nas po raz kolejny wyrównane spotkanie z wieloma emocjonującymi akcjami i miejmy nadzieję wieloma pięknymi bramkami .
niepoprawny optymista z Ciebie ???? wynik nie oddaje tego co można było zaobserwować Signal Iduna Park. Królewscy jak tylko przyspieszyli to BVB nie wiedziało co się dzieje. Troszkę raziła nieporadność Realu w obrębie pola karnego, ale w Madrycie to już inna bajka. Borussia musi się nastawić na zdecydowanie bardziej zmasowane ataki Realu i u siebie to przyspieszenie będzie widoczne o wiele częściej. Nie sądzę, żeby BVB było tym razem w stanie odeprzeć ofensywę Realu. Można spodziewać się 2x tyle strzałów na bramkę Borussi co w 1 meczu, tyle że teraz liczę na lepiej wyregulowane celowniki.


Real 1.44


pod lupą jeszcze Chelsea 2.00
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Jak dla mnie pewniakiem we wtorek jest Real Madryt.&quot;Królewscy&quot; w Dortmundzie nie mieli swojego dnia,wiadomo też,że Realowi zawsze grało się ciężko w Niemczech.Jednak na Santiago Bernabeu Real nie powinien mieć większych problemów z Borussią.Wiadomo,że dla Mourinho Liga Mistrzów jest priorytetowa,tym bardziej teraz,gdy strata do Barcelony będzie ciężka do nadrobienia.Borussia w sobotę w Bundeslidze zagrała słaby mecz ze Stuttgartem,mimo,że grała najsilniejszą jedenastką.Wydawało mi się,ze u BVB brak jest pomysłu na konstruowanie akcji.Klopp próbował przesuwać Lewandowskiego niżej,lecz nie dawało to też żadnych efektów.
Natomiast,Real wygrał 4:0 z Saragossą.Wydaje mi się,że jutro oglądać będziemy jednostronne widowisko,w którym umotywowana i żądna rewanżu drużyna &quot;Królewskich&quot; pewnie pokona drużynę Borussii.Jak dla mnie w tym meczu Real jest w stanie pokryć handi.
Real(-1,5) @ 2,10
bet365
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Real ma to do siebie, że jak znajdzie pogromcę, to dostaje baty na wyjeździe i u siebie. Tak było z Barceloną i tak powinno być z Borussią. Co ciekawe, obie drużyny zaczynają się na literę B. Być może dla niektórych to bzdura, ale jak ktoś ma pojęcie o numerologii, ten nie przejdzie obok tego faktu obojętnie. Pierwszy mecz Borussia wygrała zasłużenie. Była zespołem lepszym, ale jak Real przegrywa, to oczywiście znajdą się wymówki, że trawa była za śliska i za zielona, że sędzia nie taki, że Real zlekceważył rywala albo nie miał swojego dnia. Wymówki są oczywiście na miejscu, bo powszechnie wiadomo, że Real przegrać meczu nie może w normalnych okolicznościach. Szkoda, że niektórzy nie potrafią dostrzeć zaangażowania i świetnej gry drugiego zespołu.
Teraz znowu mamy festiwal megalomanii, co jest oczywiste, bo przecież wiadomo, że Real wygra mecz, a Borussia może sobie zwiedzić Museo Nacional del Prado, choć większość fanów Blancos nawet nie ma pojęcia, że coś takiego istnieje w Madrycie oprócz CR7 i Mou. Piłkarze z Dortmundu przy odrobinie szczęścia mogą też liczyć na koszulki gwiazd z Madrytu, a przy pełni szczęścia koszulki z autografem.
Jeszcze ciekawsze klimaty można poczytać w stosunku do trenerów. Mou oczywiście jest wielki. Fakt - wygrywal już Championship, ale też trzeba pamiętać, że gostek zawsze prowadził zespoły milionerów, a z Chelsea nie osiągnął nic na arenie europejskiej. Po puchary zaś sięgal przy wydatnej pomocy sędziów. Mecz Inter - Barcelona prowadził jego kumpel, który z remisu zrobił zwycięstwo Blancos, w rewanżu zaś sędzia nie uznał Barcelonie prawidłowej bramki Bojana. Fani Manchesteru United, ktory odpadł z Porto też mają uzasadnione pretensje, ale o tym się milczy. Na drugiem biegunie mamy Kloppa, który w Dortmundzie nakrył czapką &quot;wielkiego Mou&quot;. Klopp nie ma drużyny milionerów, a świetny zespół zbudowany z graczy niedrogich, poza wyjątkiem odkupionego Reusa. Chciałbym kiedyś zobaczyć &quot;warsztat Mou&quot;, gdyby przyszlo mu budować drużynę za niewielkie pieniędze, a nie za setki milionów euro.
Real jest faworytem, ale to nie znavczy nic. Borussia pokazała, że grać w piłkę potrafi. Jest na fali i jest przy tym jedynym zespołem, który może świętować wyjście z grupy w razie zwycięstwa. Gdyby zdarzyło się tak, że Real wygra, to na awans będzie musiał jeszcze poczekać. Borussia jest w przewadze psychicznej, nie musi też niczego udowadniać. Może zagrać na luzie i ten komfort psychiczny będzie jej sprzymierzeńcem. Real zostanie zmuszony do ataku pozycyjnego, z którym sobie nie radzi, gdy rywal jest mocny. Ostatni mecz Real wygral z Zaragozą, ale to są kalafiory. Zwyciestwo okazałe, ale gra poniżej krytyki, co dostrzegła nawet madrycka prasa. Nie zagra Khedira, Ramos cierpi na bóle i powinien odpoczywać. Obrona Realu nie sprawia solidnego wrażenia, a narażona będzie na kontry szybkich i głodnych sukcesów graczy z Dortmundu. Real będzie mieć pewnie przewagę z posiadaniu, ale za wiele z tego nie wyniknie. Borussia będzie znakomicie przygotowana taktycznie, ambicją ani szybkością nie będzie ustępować. Real za dużo sutuacji mieć nie będzie. Ciężko będzie mu się obronić przed kontrami. Moim zdaniem Borussia wygra także w Madrycie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Jestem stronniczy, ba nawet dwa razy bo Realu i Barcelony nie trawię, za zniszczenie footballu w Hiszpanii. Więc możecie mnie posłuchać, możecie olać, ale rywalizacja Borussii z Realem to jest xero rywalizacji Bayernu z Realem w poprzednim sezonie. Inne mecze, inna stawka, niemniej jednak taki sam wynik pierwszego spotkania, nawet kursy podobne, a przypomnę że Borussia Bayern ogrywa, superpuchar jest jak mecz towarzyski więc go nie liczę.

Borussia na SB nie wygra, bo Lewy nie strzeli, ale zrobi to albo Reus, albo Gotze i to będzie bramka wyrównująca. Sam mecz zakończy się remisem, bo uważam że mimo słabszej kadry Borussia ma materiał na lepszego trenera od Mourinho. Kwestia odpowiedniej drużyny i Klopp LM też wygra ;).

Ps. Real po 1,4 - litości :mrgreen:. Gdyby 1,8 to można byłoby zacząć dyskusję, kurs jest strasznie zaniżony.
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
1) Real ma to do siebie, że jak znajdzie pogromcę, to dostaje baty na wyjeździe i u siebie. Tak było z Barceloną i tak powinno być z Borussią. Co ciekawe, obie drużyny zaczynają się na literę B. Być może dla niektórych to bzdura, ale jak ktoś ma pojęcie o numerologii, ten nie przejdzie obok tego faktu obojętnie.
2) Jeszcze ciekawsze klimaty można poczytać w stosunku do trenerów. Mou oczywiście jest wielki. Fakt - wygrywal już Championship, ale też trzeba pamiętać, że gostek zawsze prowadził zespoły milionerów, a z Chelsea nie osiągnął nic na arenie europejskiej. . Chciałbym kiedyś zobaczyć &quot;warsztat Mou&quot;, gdyby przyszlo mu budować drużynę za niewielkie pieniędze, a nie za setki milionów euro.
.
1) :grin: :grin::grin: jak można porównywać Borussię do Barcelony?

2) Faktycznie, Leira to był prawdziwy potentat finansowy i można ich budżet zaliczyć do majątków takich drużyn jak Chelsea czy Real. Porto, kolejny tuz finansowy. Prawdziwy szczęściarz z tego Jose, że sami bogacze go zatrudniali.
Jestem stronniczy, ba nawet dwa razy bo Realu i Barcelony nie trawię, za zniszczenie footballu w Hiszpanii. Więc możecie mnie posłuchać, możecie olać, ale rywalizacja Borussii z Realem to jest xero rywalizacji Bayernu z Realem w poprzednim sezonie. Inne mecze, inna stawka, niemniej jednak taki sam wynik pierwszego spotkania, nawet kursy podobne, a przypomnę że Borussia Bayern ogrywa, superpuchar jest jak mecz towarzyski więc go nie liczę.
Sam mecz zakończy się remisem
.
no to skoro ksero, to jeśli dobrze pamiętam, to Real wygrał w Madrycie 2-1, więc nici z remisu ;)
 
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
REAL MADRYT - BORUSSIA DORTMUND
Fakty przemawiające za Realem:
1) Santiago to praktycznie twierdza nie do zdobycia, nawet w przypadku meczy LM.
2) Po przegranej na ciężkim terenie Real będzie chciał się zrewanżować.
3) Prawdopodobny brak Błaszczykowskiego na boisku.
Fakty przemawiające za Borussią:
1) Dziury w obronie i defensywnej pomocy Realu (a także zmagania Ramosa z doskwierającym bólem uda).
2) Pierwsze miejsce w grupie.
Jak dla mnie pewniakiem jest tutaj over 1.5/druga połowa @ 1.68 STS bądź też więcej bramek w drugiej połowie @ 2.00 STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rq7 9

rq7

Użytkownik
Real Madryt - Borussia Dortmund

Real Madryt wygra pierwszą połowę - kurs w granicach 1,8~1,9

Borussia Dortmund jest dość niewygodnym rywalem dla Realu ze względu na fakt, że raczej w tym momencie na własne życie mocno ograniczyli szanse na obrone mistrzostwa. Tracą do Bayernu 11 pkt, do Bayernu, który ma w tej chwili jedną z najlepszych kadr w swojej historii i raczej pewny jest ich końcowy sukces w rozgrywkach Bundesligi. Bundesliga zeszła na boczny tor dla Borussii, chcą się dobrze zaprezentować na arenie europejskiej w dużej mierze dzięki temu wygrali pierwszy mecz na własnym stadionie i dodatkowo Real poprostu nie grał za dobrze. Można dyskutować, że zagrał słabo ze względu na dobrą gre gospodarzy czy ze względu na gorszą dyspozycje. Ja jestem zwolennikiem tej drugiej teorii i uważam, że zawodnicy częsciowo zlekceważyli rywala. Na SB nie ma mowy o przegranej Realu. Tam rzeczą naturalną są 3 pkt w każdym meczu niezależnie od rywala. Real ma teraz 2 meczy LM u siebie i w tych meczach chce sobie zapewnić awans do kolejnej rundy Liczą również na rostawienie w kolejnej rundzie czyli pierwsze miejsce w grupie.

Ten mecz jest dla nas jak finał i nie pomożemy zawieść - podkreślił dyrektor Realu, Emilio Butragueno.


Przypuszczalne składy:

Real: Casillas; Ramos, Varane, Pepe, Essien; Di Maria, Modric, Alonso, Ozil; Ronaldo, Benzema

Borussia: Weidenfeller; Piszczek, Hummels, Subotic, Schmelzer; Kehl, Gundogan, Leitner, Reus, Gotze; Lewandowski

Ostanie mecze Realu też wróżą skuces dla Królewskich. W ostatnich 3 meczach Real strzelił 11 bramek, ale nie to jest najważniejsze, ponieważ Real poprawił grę obronną nie tracąc ani jednej bramki mimo poważnych braków kadrowych w tej formacji.

Inne typy:
Real-1 - 2,05
PSG wygra I połowe - 1,4
Man City wygra I połowe 1,75
 
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Przypuszczalne składy:

Real: Casillas; Ramos, Varane, Pepe, Essien; Di Maria, Modric, Alonso, Ozil; Ronaldo, Benzema
Niestety Benzema jest kontuzjowany, w jego miejscu oczywiście pojawi się Higuain. Do tego dochodzi brak formy Oezila, co oznacza jedno, szanse Realu maleją z każdą chwilą.
 
patos 90

patos

Użytkownik
VS.

Piłka Nożna - Europejskie puchary - Liga Mistrzów
wtorek 2012-11-06 godz 20:45
AC Milan - FC Malaga
typ: AC Milan
kurs: 2.15
Betsson

Zaczynamy rundę rewanżową w Lidze Mistrzów, Milan tym razem będzie podejmować Malagę na San Siro. W pierwszym spotkaniu wygrali goście 1:0 po bramce Joaquìna. Jak wiadomo Milan miał bardzo słaby początek sezonu w przeciwieństwie do Malagi, która w lidze hiszpańskiej zajmuje wysokie 4 miejsce a w CL prowadzi w gr C z kompletem pkt, w dodatku nikt jeszcze z grupowych rywali nie pokonał bramkarza Willy&#39;ego Caballero. W samym spotkaniu nie ma co liczyć na zbyt wiele bramek, szczególnie że goście mało tracą i mało strzelają bramek na wyjazdach, w przypadku gospodarzy z tym już bywa różnie. Przechodząc do typu to Milan od ostatniego spotkania w CL spisuje się przyzwoicie, widać poprawę w ich grze szczególnie w ostatnim spotkaniu z Chevio wygranym 5:1, wydaje się ze forma powoli wraca i jeżeli MAX nie będzie za bardzo kombinować ze składem a szczególnie z formacją obronna to ACM powinien wyjść z tego spotkania zwycięsko szczególnie ze Malaga w ostatnich 3 spotkaniach nie zachwyciła swoją grą, a przede wszystkim formą przegrywając u siebie ostatni mecz z Rayo Vallecano 1:2, remis ze słabym Espanyolem oraz wymęczona wygrana z Cacereno w CDR. Za Milanem przemawia również forma strzelecka młodego &quot;Faraona&quot;, który trafia do siatki rywali jak na zawołanie.

21. powołanych na Málage:
Abbiati, Amelia, Gabriel, Abate, Bonera, De Sciglio, Mexes, Yepes, Zapata, Ambrosini, Boateng, Constant, De Jong, Emanuelson, Montolivo, Nocerino, Bojan, El Shaarawy, Pato, Pazzini, Robinho.

21. powołanych na mecz z Milanem:
Kameni, Gámez, Weligton, Demichelis, Onyewu, Camacho, Joaquín, Toulalan, Saviola, Seba, Willy, Iturra, Duda, Eliseu, Buonanotte, Sánchez, Isco, Santa Cruz, Portillo, Pol.

Przewidywane jedenastki:
AC MILAN (4-2-3-1): Abbiati; Abate, Mexes, Bonera, De Sciglio; Montolivo, De Jong: Boateng, Bojan, El Shaarawy; Pato.
MALAGA CF (4-4-2): Willy; Jesus Gamez, Demichelis, Weligton, Eliseu; Camacho, Iturra, Joaquìn, Isco; Portillo Saviola.
 
K 0

kash

Użytkownik
Real Madryt - Borussia Dortmund

Najprawdopodobniej Essiena na lewej stronie zastąpi Arbeloa. Obrona Ramos-Varane-Pepe-Arbeloa nie jest może układem idealnym ale na pewno zagrożenie z lewej strony będzie mniejsze niż w Dortmundzie gdzie zdecydowana większość ataków Borussi szła tą właśnie stroną. Utrudnieniem na pewno będzie brak Khediry ale świeży Alonso(odpoczywał w 2 poprzednich meczach) może być na to lekarstwem. Typowałbym Real ale kurs nie zachęca.

Szperając w poszukiwaniu czegoś ciekawszego do zagrania za drobne natknąłem się na:
Strzelec pierwszej bramki: Higuain @ 5.0
Gonzalo strzelał w 6 ligowych meczach (na 10) i za każdym razem były to pierwsze bramki w danym meczu. Co prawda w Lidze Mistrzów zawsze rzadziej wpisywał się na listę strzelców ale być może czas na przełamanie? Ważna informacja jest taka, że miejsce w wyjściowym składzie ma pewne - Mourinho na konferencji poinformował o urazie mięśniowym Benzemy.
 
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Co sądzicie o meczu Manchester City - Ajax Amsterdam. Czy drużynę z Holandii stać będzie na zdobycie bramki ??
Na pewno będą chcieli wywieźć chociaż 1 punkt z Manchesteru, tym bardziej, że mogą jeszcze powalczyć o wyjście z grupy. Z drugiej strony tylko wygrana daje City jakiekolwiek szanse chociaż na Ligę Europejską, więc raczej pewne jest ich zwycięstwo w tym meczu. Według mnie Ajax zdobędzie w tym meczu przynajmniej jedną bramkę.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
no to skoro ksero, to jeśli dobrze pamiętam, to Real wygrał w Madrycie 2-1, więc nici z remisu
Mam nadzieję, że dobrze pamiętasz też, że Bayern w obu meczach z Bayernem prowadził grę i był drużyną po prostu lepszą. Gdyby Bawarczycy wykorzystali wszystkie swoje sytuacje, to pewnie skończyłoby się po 90 minutach na zwycięstwie ekipy Heynckesa. Real u siebie nie jest straszny, to nie jest drużyna, które zdominuje u siebie każdego i go zniszczy. Na pewno nie zrobią tego z MISTRZEM NIEMIEC.
Borussia ma dobrą ekipę, która nie jest doceniana przez kibiców Realu czy Barcelony jakich w Polsce wielu. Dla nich Real i Barca walczą o wszystko. O mistrza Hiszpanii, o Puchar Króla i o LM. Tylko te dwa zespoły się liczą, a reszty nie ma. Oj jak musiało boleć jak Chelsea i Bayern rok temu zrobili psikusa... O ile Barca miała mnóstwo pecha, to Real pokazał, że można go zatrzymać i to w sposób bezwzględny.
Goetze i Reus to poziom Hazarda, dwóch Niemców i ten młody Belg to obecnie trójka najlepszych młodych skrzydłowych świata. Dwóch z nich gra w Borussii, a nie w Realu, Barcelonie, czy Bayernie. Tych piłkarzy można im zazdrościć. W dodatku jest Hummels, który w Realu byłby najlepszym środkowym obrońcą. Piszczek zapewne byłby pierwszym wyborem Mourinho.. Subotić tez jest bardzo dobry. Nie wiem, w czym niektórzy widzą taką różnicę między Realem a BVB. To kluby z europejskiego topu, a w takich meczach może wszystko się wydarzyć.
Królewscy jak tylko przyspieszyli to BVB nie wiedziało co się dzieje
Kibic Realu, czy mi się wydaję? Z tego co ja obserwowałem, to w tym meczu Borussia była lepsza. O jakich ty przyśpieszeniach mówisz? BVB nie wiedziało co się dzieje? Jedyne co można napisać to haha ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hakan 256

hakan

Użytkownik
Co sądzicie o meczu Manchester City - Ajax Amsterdam. Czy drużynę z Holandii stać będzie na zdobycie bramki ??
City znowu się gubi na arenie międzynarodowej. Ajax po wygranej u siebie na pewno podbudowane i powalczy. Co kolejkę ludzie stawiają/ stawiali - bo tak też było w poprzedniej edycji - i dalej wtapiają na nich kasę. Na siłę się w nich wierzy. Trzy mecze i trzy dużo poniżej oczekiwań. Nigdy bym nie ruszył tej przereklamowanej drużyny w LM po 1.40 Szejki do tej pory regularnie tracili czy to w lidze czy w pucharach, lecz ostatnie dwa mecze ligowe na 0 z tyłu. Kurs, że zdobędą gola, dla mnie, za niski -1.50. Co ciekawe, The Citizens w zeszłej edycji z Bayernem zachowali czyste konto, a na przekór w meczach z Napoli oraz Villareal tracili, troszkę przewrotnie. City z nożem na gardle znowu może się pogubić, dlatego jak już coś ryzykować w tym meczu to pojechać po ostrej bandzie - Ajax 8.20 BAH !
Mam nadzieję, że dobrze pamiętasz też, że Bayern w obu meczach z Bayernem prowadził grę i był drużyną po prostu lepszą. Gdyby Bawarczycy wykorzystali wszystkie swoje sytuacje, to pewnie skończyłoby się po 90 minutach na zwycięstwie ekipy Heynckesa. Real u siebie nie jest straszny, to nie jest drużyna, które zdominuje u siebie każdego i go zniszczy. Na pewno nie zrobią tego z MISTRZEM NIEMIEC.
Borussia ma dobrą ekipę, która nie jest doceniana przez kibiców Realu czy Barcelony jakich w Polsce wielu. Dla nich Real i Barca walczą o wszystko. O mistrza Hiszpanii, o Puchar Króla i o LM. Tylko te dwa zespoły się liczą, a reszty nie ma. Oj jak musiało boleć jak Chelsea i Bayern rok temu zrobili psikusa... O ile Barca miała mnóstwo pecha, to Real pokazał, że można go zatrzymać i to w sposób bezwzględny.
Goetze i Reus to poziom Hazarda, dwóch Niemców i ten młody Belg to obecnie trójka najlepszych młodych skrzydłowych świata. Dwóch z nich gra w Borussii, a nie w Realu, Barcelonie, czy Bayernie. Tych piłkarzy można im zazdrościć. W dodatku jest Hummels, który w Realu byłby najlepszym środkowym obrońcą. Piszczek zapewne byłby pierwszym wyborem Mourinho.. Subotić tez jest bardzo dobry. Nie wiem, w czym niektórzy widzą taką różnicę między Realem a BVB. To kluby z europejskiego topu, a w takich meczach może wszystko się wydarzyć.

Kibic Realu, czy mi się wydaję? Z tego co ja obserwowałem, to w tym meczu Borussia była lepsza. O jakich ty przyśpieszeniach mówisz? BVB nie wiedziało co się dzieje? Jedyne co można napisać to haha ????
ja się tylko z przekąsem odniosłem do wybranych wątków wypowiedzi @dariusa, a nie jak przebiegała wspomniana rywalizacja


Chyba nie spodziewasz się, że BVB będzie prowadziło grę w Madrycie? Już na wyjeździe Królewscy byli częściej przy piłce u siebie jeszcze bardziej na nich siądą

nie mam nic wspólnego z Realem, wydaje mi się, że inni nie są w stanie odnieść się obiektywnie zbytnio gloryfikując BVB deprecjonuąc - kompleksowo?- Real. Nie da się ukryć, że nie był to najlepszy mecz Realu, a wspomniane przyspieszenia to poobserwuj jak w po niektórych akcjach Królewscy z łatwością pykali, a tego typu przyspieszeń na Santiago będzie mnóstwo. Real w tym meczu był w komfortowej sytuacji, komplet punktów, więc nie musieli się sprężać na maxa - wiem, że tym narażę się na krytykę, że to marna wymówka, ale oceńcie to racjonalnie, a nie podniecajcie i wyjeżdzajcie tu z idyllą sportową. BVB wykorzystało swoje szanse- błędy Realu- i wygrali - choć bardziej podobali mi się w meczu z City, bo wcale aż tak nie przytłoczyli Realu jak wielu twierdzi, no ale to pewnie BVB od początku dominowała, nawet gdy nie byli w stanie wyjść z piłką ze swojej połowy.
 
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Mam nadzieję, że dobrze pamiętasz też, że Bayern w obu meczach z Bayernem prowadził grę i był drużyną po prostu lepszą.
Jak już coś to z Realem ????

Gdyby Bawarczycy wykorzystali wszystkie swoje sytuacje, to pewnie skończyłoby się po 90 minutach na zwycięstwie ekipy Heynckesa.
Radzę Ci kolego jeszcze raz obejrzeć cały ten dwumecz, a potem przystąpić do edycji swojej wypowiedzi ????



Kibic Realu, czy mi się wydaję? Z tego co ja obserwowałem, to w tym meczu Borussia była lepsza. O jakich ty przyśpieszeniach mówisz? BVB nie wiedziało co się dzieje? Jedyne co można napisać to haha ????
A i tutaj zgodzę się z kolegą Hakan. Przez pierwszą połowę Borussia nie potrafiła odnaleźć się w meczu, gol wpadł po karygodnym błędzie Realu, i tak na prawdę dopiero koniec drugiej połowy przesądził o wyniku meczu, kiedy Borussia w końcu przypomniała sobie jak się gra w piłkę. Także trochę obiektywizmu i bezstronniczości ????
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Zamiast grać jakieś smieszne 1.4 na Real lepiej poszukać czegoś innego chociażby rzuty rożne lub jak już po niższym kursie to BVB gol
Obrona Realu wygląda tragicznie Varane to nie ten poziom , Esseniem to kręcili niemiłosiernie w pierwszym spotkaniu więc dziury są widoczne .
Do tego brak formy Ozila i brak obecnie napadziora który potrafi wykorzystać sytuację ( Benzema i Higuain niestety odstają znacznie ) wszystko w nogach CR .
W Borussi brak tylko Biletera a tak to najmocniejszy skład
Co do typów
Bvb gol 1,55
Rzuty rożne 10+ ( czekam na linię )
Borussia +2 1.6
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Radzę Ci kolego jeszcze raz obejrzeć cały ten dwumecz, a potem przystąpić do edycji swojej wypowiedzi
hahahahaha ???? ????
Ta bramka po takim ewidentnym błędzie Realu mówicie. Zgadzam się. Za to bramka CR7 to ewidentny błąd Weidenfellera ???? Gdyby nie wyszedł bezsensu, to w żadnym wypadku nie byłoby bramki ????
Zobaczymy jutro. Kurs na Real na pewno nie zachęca do grania ????
 
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Zamiast grać jakieś smieszne 1.4 na Real lepiej poszukać czegoś innego chociażby rzuty rożne lub jak już po niższym kursie to BVB gol
Obrona Realu wygląda tragicznie Varane to nie ten poziom , Esseniem to kręcili niemiłosiernie w pierwszym spotkaniu więc dziury są widoczne .
Do tego brak formy Ozila i brak obecnie napadziora który potrafi wykorzystać sytuację ( Benzema i Higuain niestety odstają znacznie ) wszystko w nogach CR .
W Borussi brak tylko Biletera a tak to najmocniejszy skład
Co do typów
Bvb gol 1,55
Rzuty rożne 10+ ( czekam na linię )
Borussia +2 1.6
Po raz już kolejnym się wypowiem, jako że jestem fanem RM i wszystkie ich mecze oglądam, również spotkania po meczu z BVB. Także po primo do obrony wrócił Arbeloa, po secundo Essien występuję teraz w parze z Alonso w defensywnej pomocy (czyli na swojej nominalnej pozycji), a Varane nie raz zachowywał się w meczu dużo pewniej od chociażby Pepe&#39;go, rzekomo najlepszego stopera Realu. Dlatego nawet w obiektywnej ocenie śmieszne są opinie mówiące, że to Borussia jest faworytem w tym spotkaniu i będzie dyktować warunki na Santiago.
hahahahaha ???? ????
Ta bramka po takim ewidentnym błędzie Realu mówicie. Zgadzam się. Za to bramka CR7 to ewidentny błąd Weidenfellera ???? Gdyby nie wyszedł bezsensu, to w żadnym wypadku nie byłoby bramki ????
Zobaczymy jutro. Kurs na Real na pewno nie zachęca do grania ????
Bramka Schmelzera również wpadła bo błędzie Casillasa, który powinien był piłkę złapać, a nie wypiąstkować poza pole karne, więc każdy strzelec zawdzięcza swoją bramkę ewidentnym błędom obrony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom