>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 05.11.2014 - środa

Status
Zamknięty.
drif 31,6K

drif

Użytkownik
Ja dzis osobiscie zagram takiego oto mini kombo
Ajax -FCB - 2
MAN CITY - Cska - 1 ⛔????????????
SHAKHTAR - Bate - 1
PSG - Apoel - 1
Ako @2.71 w Bet Fair Stawka 10 ⛔⛔⛔
Pomimo ze jest dopiero 80 min meczu to widac golym okiem kto zarobil na &quot;czystosci&quot; tego meczu! City nigdy wiecej!
Nie bede sie rozpisywal bo wszystko zstalo juz powiedziane odnosnie meczy. City walczy o wyjscie Donieck, Psg i Barca o 1 miejsce w grupie.
Natomiast Nie roumie zupelnie tego waszego podniecenia na Ajax! Albo teksty Barca w kryzysie. Co to za niedzielni kibice. Wiadomo Gran Derbi mozna bylo przewidziec ze real wygra maja skald sa w gazie no i do tego to klasyk. Mecz z CV byl jaki byl porazka moze troche z powodu wlasnie przegranaej na Santiago. Ale jedna jaskolka wiosny nie czyni. Uzytkownik root jaki kryzys co Ty za brednie wypisujesz kryzys to bedzie jak nie wygraj z trzech kolejnych meczy z rzedu. Bzdury i brednie totalne!!! Sa podraznienie i nie pozwola sabie na kolejny blamaz ani na kompromitacje w porownaniu z nimi sredniakiem europiejskim w chwili obecne. Wszyscy tak pisza Ajax 1x dla odwaznych 1... to niech ktos wklei chociaz jeden kupon z tym ze postawil na ten Ajax wiecej niz 100 pln?
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Athletic Bilbao - Porto
Lubię Basków bo to drużyna walczaków i na własnych śmieciach w mojej opinii jest w stanie powalczyć z każdym. Z punktu ich walki o wejście do następnej fazy rozgrywek może się to okazać mecz kluczowy. Z roku na rok gracze i działacze z Bilbao nabywają coraz więcej doświadczenia. mam nadzieję że na własnych śmieciach uporają się z ekipą mistrza Portugalii..

Bilbao kurs 2,80 STS ( hit dnia ) wynik 0:2 FT

Ajax - Barcelona
Co do poziomu jaki reprezentuje liga holenderska wypowiadałem się już w odpowiednim dziale nie raz. Ajax, PSV to ekipy które wybijają się ponad przeciętność, reszta to w zasadzie jest na poziomie polskiej ligi kopanej. Ajax dodatkowo jest w fazie przebudowy a raczej budowy nowej drużyny i trener wcale tego nie ukrywa.
Być może Barcelona wygra minimalnie ale jednak wygra...
Barcelona kurs 1,35 STS wynik 0:2 FT
M City - CSKA
Moim zdaniem ekipy rosyjskie potrafią się bronić na wyjazdach i stać ich by od czasu do czasu ukłuć przeciwnika....
CSKA + 1,50 kurs 1,90 STS
wynik 1:2 FT

Jęśeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Wybaczcie że nie rozpisuje się nad oboma typami, ale do wcześniej podanych typów dorzucam dwa, wbrew panującym trendom, śmiem twierdzić że Schalke wywalczy co najmniej jeden punkt na wyjeździe, natomiast z mega słabym Bilbao, Porto może sobie poradzić, mimo wspomnianej przez was fatalnej serii przeciwko Hiszpańskim drużynom. Zarówno Schalke jak i Porto są porządnymi drużynami, i nie spisywałbym ich tak łatwo na straty.
Schalke X2 1.60 ⛔⛔⛔
Porto DNB 1.92 ✅✅✅
 
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Brawo trafiłeś ale w działach tematycznych nie rozlicza się trafionego zakładu przez cytowanie.

Mógłby ktoś kto oglądał napisać coś więcej na temat City-CSKA?
Ok, dzięki nie wiedziałem ????

Co do meczu to CSKA pokazało dużą dojrzałość. Świetnie grali piłką, dobrze byli ustawieni taktycznie. Ofensywni zawodnicy dobrze wracali do obrony i nie było dużo dziur w defensywie. Strefy defensywne przez to były świetnie zabezpieczone. W pierwszej połowie wyglądało to super, plus oczywiście doskonałe kontry, ale wynikające ze świetnego ustawienia. City nie mogło sobie poradzić z atakiem pozycyjnym. W drugiej połowie City przycisnęło, ale nie przekładało się to w jakiś wyraźny sposób na stwarzane sytuacje. Faktem jest, że około 80 minuty Wernbloom powinien zobaczyć drugą żółtą kartkę, ale nie wiedzieć czemu sędzia dał kartkę Ignashevichowi ???? Wtedy City może miałoby szanse na wyrównanie, ale po chwili Toure puściły nerwy jak i całej drużynie i już było po meczu. City ogólnie moim zdaniem mocno rozczarowało (zresztą po raz kolejny w Europie), a CSKA pokazało dużą klasę i świetną grę piłką, szczerze nie widziałem, że mogą tak fajnie zagrać. Wychodzili spod pressingu z dużym spokojem, a postawa Natcho najwyższa klasa. Duży spokój w rozegraniu i mnóstwo świetnych piłek dogranych do kolegów. Z przebiegu meczu ta wygrana nie jest niespodzianką, ale remis też spokojnie mógł być. Tak to wyglądało z mojej strony.

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom