>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 05.11.2014 - środa

Status
Zamknięty.
J 613

jarek23v

Użytkownik
Shakhtar Donieck - Bate Borysów

Mam obawy co do tego meczu. Owszem ostatnio był pogrom ale wybitny dzień miał Adriano który strzelił 5 bramek dla Shakhtara. W sumie w tym meczu oddali 14 strzałów celnych i zdobyli 7 goli.
Nie sądzę aby taki dzień się powtórzył, ostatnio przegrali w lidze po znacznej przewadze parząc na statystyki. Mieli 9 strzałów celnych i strzelili tylko jedną bramkę. Tak, że moim zdaniem tutaj może być różnie.
Do tego mogą wyjść zbyt pewni siebie i zbyt mało skoncentrowani. Real wczoraj nie powiem, że się męczył z rezerwami Liverpoolu ale było na styku. (choć sam za drobne pograłem znaczne handi w ich stronę). Ja ten mecz odpuszczam.

Man City - CSKA Moskwa

Jak dla mnie pewna wygrana Man City. Grają u siebie podrażnieni ostatnim &quot;wygranym/przegranym&quot; meczem, bo za taki trzeba uważać remis. Wiadomo, że CSKA u siebie trudne do pokonania, jednak na wyjeździe to inna drużyna. W Man City koncentracji na pewno nie zabraknie i moim zdaniem spotkanie to wygrają.
 
A 6

adi2803

Użytkownik
Paris Saint-Germain – APEOL Nikozja: 1 1,21 Unibet✅
W środowym spotkaniu czwartej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, Paris Saint-Germain zmierzy się u siebie z APEOL-em Nikozja. Murowanymi faworytami tego starcia są gospodarze i to właśnie na nich radzę postawić.
Po trzech seriach gier paryżanie są liderami grupy F z siedmioma zdobytymi punktami. Podopieczni Laurenta Blanca wygrali z Barceloną i APOEL-em i podzielili się punktami z Ajaksem Amsterdam. Mistrzowie Cypru okupują ostatnią lokatę w zestawieniu po jednym remisie i dwóch porażkach.
Na krajowym podwórku Paris Saint-Germain uplasowało się na drugiej pozycji w tabeli. PSG uzbierało na swoim koncie 24 punkty i ma cztery „oczka” straty do liderującej Marsylii. APOEL to lider ligi cypryjskiej, który pewnym krokiem zmierza w kierunku obrony mistrzowskiego tytułu.
Bayern Monachium – AS Roma: handicap -1,5, Bayern 1,60 bet365✅

W środowym spotkaniu czwartej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, Bayern Monachium zmierzy się na Allianz-Arena z AS Romą. W pierwszym starciu obu drużyn Bawarczycy zmiażdżyli rzymian aż 7:1.
Po trzech seriach gier Bayern Monachium uplasował się na pierwszym miejscu w tabeli grupy E. Podopieczni Pepa Guardioli wygrali wszystkie dotychczasowe spotkania. Roma to drugi zespół w grupie z czterema punktami na swoim koncie. Ekipa prowadzona przez Rudiego Garcię wygrała z CSKA, zremisowała z Manchesterem i przegrała z Bayernem
Na krajowym podwórku Bayern jest liderem tabeli po dziesięciu kolejkach. Mistrzowie Niemiec uzbierali na swoim koncie 24 punkty. Roma okupuje drugą lokatę w zestawieniu Serie A z 22 zdobytymi „oczkami” i stratą trzech punktów do liderującego Juventusu
Teraz również przewiduje wysokie zwycięstwo gospodarzy i radze postawić z handicapem -1,5. albo dla ostrozniejszych -1 z opcja zwrotu
20.45 – Maribor – Chelsea
Typ: Over 1.5 Chelsea
Kurs: 1,40 bet365⛔

Kolejnym spotkaniem do którego dziś zaglądamy jest pojedynek Mariboru z Chelsea. W tym meczu stawiam, że padną co najmniej dwa gole.dla chelsea. Chelsea w poprzedniej kolejce rozbiła Maribor u siebie 6:0, dziś co prawda nie grają na własnym terenie, ale na te dwa gole ich zdecydowanie stać, bo Jose Mourinho planuje wystawić prawie najmocniejszą jedenastkę, niektórzy piłkarze z ławki będa się zapewne chcieli pokazać i będą mieli szansę, dwa gole w takim spotkaniu powinny paść dosyć szybko.
 
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Manchester City – CSKA Moskwa
LM, środa 20:45
Typ: Manchester City ponad 10,5 fauli
Kurs: 1,9
Bukmacher Ónibet
Starcie dla City praktycznie o życie, aby utrzymać się w walce o wyjście z grupy. Podopieczni Pellegriniego muszą wygrać to spotkanie za wszelką ceną. Po remisie w Moskwie (2:2) sytuacja City robi się bardzo nieciekawa. Tylko 2 punkty w pierwszych trzech meczach to jak na zespół z takimi ambicjami to bardzo mało. Dzisiejsze starcie urasta do miana „meczu o życie” bez względu na koszty. W meczu w Moskwie City popełniło 11 fauli. W meczu na własnym stadionie z Romą 13, a w starciu z Bayernem w Monachium 16. W takim spotkaniu nikt z zawodników City nie będzie się oszczędzał i odstawiał nogi. City musi zagrać agresywnie, co powinno przełożyć się na co najmniej 11 fauli. Sędziowała będzie to spotkanie Anastasios „Tasos” Sidiropoulos. Jest to arbiter, który lubi dawać kartki i nie powinien pozwalać na ostrą grą. W tym sezonie pucharowym sędziował mecze: Lille – Grasshopper (6 żółtych i 1 czerwona), Torino – Split (4 żółte) oraz Bilbao – Szachtar (6 żółtych). W meczach reprezentacyjnych sędziował: Malta – Dania (4 żółte), Hiszpania – Macedonie (4 żółte) oraz Holandia U21 – Portugalia U21 (6 żółtych). Linia 10,5 fauli powinna zostać przekroczona przez City.
Wynik: 13
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
koloryt 93

koloryt

Użytkownik
Athletic Bilbao - FC Porto typ:1 kurs:2,84 Pinnacle

Porto ma slaby bilans w Hiszpanii, wygrali tylko 5 razy na 21 wizyt, z tego przegrywajac 14 razy. Patrzac na grupe pod scianą są Baskowie jedynie 1 punkt do tej pory i musza ten mecz wygrac, zeby jeszcze sie liczyc, Porto ma ich 7 i nie jest to dla nich must win. Bilbao nabiera wiatru w zagle, po ostatnich dwoch wygranych z Sevilla i Almeria i mysle, ze sa w stanie zdobyc 3 pkt bedac wspieranym przez zywiolowa publicznosc. Martwi jedynie prawdopodobna absencja Aduriza, wiec dla mniej odwaznych mozna zagrac z podporką.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Sporting - Schalke
over 2,5 @ 1,79 Unibet !

✅ 4-2

Sporting, jeśli chce wyjść z grupy, to muszą ten mecz stanowczo wygrać. Mimo, że maja do tego bardzo ciężkie mecze do pokonania. Ale nie takie hece w Lidze Mistrzów widziałem. Mają zaledwie tylko 1 punkt, który zremisowali w delegacji z Mariborem. Dziś już rywal z górnej półki tej tabeli i raczej to między nimi będzie rywalizacja, kto zajmie drugie miejsce w grupie. Bo pierwsze to raczej Chelsea nikomu nie odda. Do rzeczy! Schalke ostatni mecz zagrała bardzo poprawnie w ofensywie i była nieustępliwa, ale Sporting też zaznaczał cele w tym spotkaniu, bo w końcu zaczął grać tak jak na nich przystało. W końcu Nani się odblokował i zaliczył pierwsze trafienie w meczu. Dziś już w swoim mieście na swoim boisku ekipa z Lizbony zrobi wszystko aby napsuć krwi ekipie z Niemiec. W ostatnim meczu Schalke pomimo wygranej, to i tak mieli mecz nie do końca pod kontrolą. Sporting już przegrywał znacząco bo 3-1 i mimo że grali na trudnym dla nich terenie zdołali strzelić jeszcze dwa gole. Zabrakło jednak szczęścia w końcówce i niestety rzut karny dla Schalke wykorzystał nie kto inny jak Choupo-Moting, zamiennik Boatenga. Dziś jednak widzę że to karty się odwrócą i to Gospodarze będą w natarciu a że mecz nie będzie spacerkiem to i Schalke coś wturla. Kurs z pewnością spadnie, dlatego atakuję już teraz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Barcelona z Celtą to nie wiem co to było, wypadek przy pracy czy jakiś głębszy kryzys? Ajax u siebie widząc to co zrobiła Celta może dostrzec swoją szanse i próbować atakować, naprawdę ciężko te dwa mecze przewidzieć jeśli chodzi o bramki bo City i Barcelona są faworytami a w ten weekend razem strzelili ledwie 1 gola. Większe szanse ma over City Cska, grają u siebie więc mogą się rozstrzelać bo Barcelona na wyjeździe powinna niby wygrać ale to co wyprawiają ostatnimi czasy daje do myślenia.
Ja kryzysem bym tego nie nazwał. Owszem, gra Barcelony w tym sezonie pozostawia wiele do życzenia. O ile na początku sezonu dobrze to wyglądało, Lucho rotował składem, tak w ostatnich tygodniach kompletnie się pogubił. Nie wystawianie Bartry w obliczu fatalnej dyspozycji Pique oraz kontuzji Vermaelena, do którego dołączył ostatnio Mathieu, to nieporozumienie. Tak samo ciągłe wystawianie Busquetsa, który od kilku miesięcy (albo nawet lat?) nie może znaleźć formy to następny babol. Tym bardziej, że Mascherano na pozycji DM radzi sobie doskonale. Wiadomo, że taka &quot;zabawa w managera&quot; do niczego nie prowadzi jednak moja opinia nie jest odosobniona, a co ważniejsze - to są fakty.
Co do samego meczu z Celtą to nie można powiedzieć, że Barcelona zagrała źle. Stworzyli masę sytuacji bramkowych tylko po prostu zabrakło wykończenia oraz trochę szczęścia. Gdyby celowniki mieli lepiej ustawione to ten mecz skończyłby się nie 0:1, a 3:1 albo i 4:1. Ale to jest piłka nożna i takie rzeczy się zdarzają. Jak dobrze pamiętam, dwa lata temu miał miejsce podobny przypadek, kiedy na Camp Nou przyjechała Sevilla. Wówczasz młodziutki Varas (o ile dobrze pamiętam) rozegrał jeden ze swoich najlepszych meczów, wyjął dosłownie wszystko. Messi zmarnował w tamtym meczu karnego, a ostateczny wynik to 0:0. Takie mecze się zdarzają i to właśnie widzieliśmy w sobotę na Camp Nou. Nie skupiam się tu na kwestiach taktycznych czy personalnych. Odnoszę się tylko do tego, że Barcelonie zabrakło szczęścia i wykończenia, a Celta to wykorzystała i wywiozła arcycenne trzy punkty.
Jeśli chodzi o dzisiejsze spotkanie to Barca nie może sobie już pozwolić na potknięcie. Porażka z PSG sprawiła, że do końca fazy grupowej muszą walczyć o każdy punkt, aby zająć pierwsze miejsce i mieć szanse na trafienie teoretycznie łatwiejszego rywala. W zeszłym sezonie Ajax potrafił wygrać z Blaugraną 2:1 mimo, że przez całą drugą połowę grali w osłabieniu po otrzymaniu przez jednego z zawodników czerwonej kartki. Mimo to bardzo dobrze taktycznie rozegrali to spotkanie i w pełni zasłużenie zgarnęli komplet punktów. W dniu dzisiejszym spodziewam się podobnego przebiegu meczu jak rok temu. Ajax na swoim stadionie na pewno nie zamknie się tak bardzo jak zrobił to na Camp Nou. Oczywiście założenia będą takie same czyli odbiór piłki wysoko i kontra, jednak wydaje mi się, że podopieczni Luisa Enrique będą dziś mieli trochę więcej miejsca na boisku. Oczywiście ofensywne zabójcze trio w postaci Neymar - Messi - Suarez ponownie zamelduje się dziś na placu i wydaje mi się, że jeden z nich coś ukłuje, a może nawet dwóch czy trzech. Spodziewam się dziś zwycięstwa Barcelony jednak nie zakładam, że będzie ono aż tak okazałe. Oczywiście stać ich na to aby odprawił Ajax 3:0 jednak widać w tym sezonie, że Barcelona dość długo wchodzi w mecz i jak w poprzednich kampaniach często strzelali więcej goli w pierwszych połowach, tak w tym sezonie więcej goli wpada w drugiej połowie.
Over 1,5 gola w drugiej połowie @ 1,56 ⛔
Barcelona wygra dwoma golami lub mniej @ 2,25 ✅
Neymar strzeli @ 2,0 ⛔

Unibet
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Wczoraj ogromna wtopa, jestem zdegustowany postawą Arsenalu i rozczarowany podejściem Realu do meczu. Oby dzisiaj poszło lepiej, kilka propozycji na wieczór.

Athletic Bilbao (DNB) - FC Porto 2.00
Unibet

Ktoś wspomniał o fatalnym bilansie Porto w Hiszpanii. Podbijam, w zeszłym sezonie oglądałem ich dwumecz z Sevillą, po znakomitym meczu u siebie i pechowym zwycięstwie tylko 1:0, na Sanchez Pizjuan polegli aż 4:1, nie nawiązując nawet przez chwilę równej walki z gospodarzami. Pozostaje mieć nadzieję, że Basków nie spotka efekt Realu Sociedad, który grał efektownie, a przegrywał wszystko w Lidze Mistrzów.

PSG (-1,5 HA) - APOEL 1.90
Bet365

Wszystko o tym typie napisałem tutaj: http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-5-11-2014-sroda-114669-3.html#post4869393

Manchester City 1.30 + Shakhtar 1.25 AKO: 1.625

Oba zespoły dzięki zwycięstwom mogą znacznie przybliżyć się do awansu. Zdecydowani faworyci swoich spotkań, spróbować można za grosze ;)
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Ajax 1X 3.50
Ajax 1 9.00

Serio? Z całym szacunkiem, ale gra po 1.30 na Barcę w tym spotkaniu to jakiś objaw fanatyzmu... Przypomnę że rok temu obie drużyny spotkały się ze sobą w Amsterdamie, i lepszą drużyną okazał się wtedy Ajax... Zresztą to specyficzny okres w tej części sezonu, w którym Barca lubi wtopić z teoretycznie słabym rywalem (wcześniej np Celtic). Faworytem jest oczywiście zespół z Katalonii, ma lepszych piłkarzy, piłkarsko jest na innym poziomie. To nadal bardzo chimeryczna drużyna, która potrafi zagrać dobry mecz z Realem (mimo iż przegrany), żeby po kilku dniach w żenującym stylu wtopić na swoim boisku z Celtą Vigo. Jeśli Barcelona szybko nie strzeli bramki, może być kolejna nerwówka. Kryzys? Jak najbardziej, tylko że ten kryzys to nie jest kwestia jednego spotkania. Kryzys dotyczy Leo Messiego, który po kontuzji nie jest już takim samym geniuszem. Barcy Guardioli również przydarzały się słabe mecze, ale jeden przebłysk Xaviego, Iniesty czy Messiego wystarczył do wygrywania. Teraz coraz częściej widać że gwiazd jest wiele, ale żeby wziąć na siebie grę, brakuje ludzi. Może i Barca wygra 3-0, ale po takim kursie szukanie niespodzianki jest bardziej logiczne.

Maribor-Chelsea under 3.5 1.50

Kolejny bet na wygraną znanej drużyny który może was ludzie zawieść. Chelsea rozgromiła Maribor u siebie, to fakt. Ale w pozostałbym spotkaniach Słoweńcy grali bardzo przyzwoicie. Chelsea? Jeden z moich faworytów do zwycięstwa w Lidze Mistrzów, ale coraz częściej widzę w ich grze minimalizm. Nawet jeśli strzelą rywalowi gola, to bardzo często oddają mu inicjatywe, nie ma tego agresywnego dążenia do pogromów (wyjątkiem 1 mecz z Mariborem). Nawet jeśli Maribor nie urwie punktów Londyńczykom, co mnie wcale nie zdziwi, to nie spodziewam się wielu bramek.
City+PSG 1.61 City tragedia... ????????

Zbędne opisywanie tych spotkań, zdecydowani faworyci, Manchester zgłupiał w Moskwie, ale u siebie nie powtórzy tego błędu.
dla przypomnienia z przed roku...
https://www.youtube.com/watch?v=v1CAXGc1AFg
 
mooneymaker 12

mooneymaker

Użytkownik
Z ciekawszych opcji na dziś to jeszcze wg. mnie:
CHELSEA vs MARIBOR +
Chelsea wygra under 2.5/3.5 bramki w meczu. @3.50
Ciekawa opcja bo duży kurs, a nie rozumiem dlaczego każdy spodziewa się pogromu. Na Stamford okej, był pogram, ale to było Stamford i dodatkowo wszystko piłkarzom Chelsea siadało. To był wyjątek. Chelsea zazwyczaj gra bardziej defensywnie, nawet wyniki w lidze o tym świadczą, czy chociażby te w LM.

PSG vs APOEL +
PSG wygra under 2.5/3.5 bramki w meczu. @2.75
Tutaj też podobna sytuacja. Kurs duży bo każdy spodziewa się pogromu, a APOEL przecież broni bardzo dobrze! Mają 3 mecze w LM i 3 stracone bramki, mając w grupie PSG czy Barcę to świetny wynik. Typuję skromnie 2:0 dla PSG.

SPORTING vs SCHALKE +
Sporting wygra. @1.95
Dlaczego? Bo grają u siebie, muszą wygrać patrząc w kontekście wyjścia z grupy, Schalke bez 2 najlepszych zawodników i bez formy. Kurs @1.95 wydaje się być bardzo interesujący.
AJAX vs BARCELONA -
Obydwie drużyny strzelą bramkę lub jakiś handicap na Ajax. @1.72
Nie rozumiem kursu na wygraną Barcelony w tym meczu. Grają na wyjeździe, są bez formy i rok temu przegrali wyjazdowy mecz z Ajaxem. Ja myślę, że będzie jednobramkowa wygrana Barcy a nawet remis. I jestem prawie pewny, że Ajax coś strzeli, przecież nie mają za wiele do stracenia, to będzie dość otwarty mecz i nawet over 2.5 wchodzi tutaj w grę.
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Witam... na dzisiaj mam parę ciekawych typów które z chęcią przedstawię.
Zacznę od meczu w Monachium.
Bayern-Roma
Typ: Bayern -1 Kurs. 1.300
Typ: over 3,5 kartki Kurs: 2.00

Pierwszy typ to istny pewniak. Oczywiście Bayern raczej nie rozgromi po raz drugi Romy w tak oszałamiający sposób... ale nigdy nic nie wiadomo. Wygrana za to wydaje się być niemal pewna, a gdy wygrają 1 bramką to mam zwrot. Może kurs nie jest oszałamiający ale to pewniak jak wczoraj Dortmund czy Real które to zagrałem w dublu właśnie po -1.
Drugi mój typ to kartki. Zdziwiła mnie nieco i ucieszyła niska linia na kartki którą ujrzałem na bet365. Mecz poprowadzi sędzia Cuneyt Cakir. Oglądałem w tym roku jakiś mecz który sędziował ale nie pamiętam czy w MŚ czy w LM ale chyba popełaniał sporo błędów. W sumie i tak będę opierał swój typ głównie na znaczeniu tego meczu i jego przebiegu. Liczę, że Bayern będzie od początku naciskał i strzeli bramkę co na pewno wpłynie na nerwowość zawodników z Rzymu którzy korespondencyjnie walczą z City o drugą lokatę w grupie. W Romie gra sporo starszych i niezbyt szybkich zawodników jak: Totti, Cole, Maicon... Jeden z dwójki tych obrońców będzie musiał zatrzymać Robbena. W pierwszym meczu Anglikowi niezbyt się to udało co nie było zaskoczeniem. Pozdsumowując, moim zdaniem linia jest wystarczająco niska aby ją grać.

Szachtar Donieck- BATE Borysów
Typ: Szachtar -1
Kurs: 1.325

BATE w tym sezonie LM prezentuje się wyjątkowo słabo. U siebie na stadionie dostać 0:7 od Ukraińców to istna klęska. Nie będę się zagłębiał w aspekty polityczne ale na pewno Szachtar będzie chciał u siebie wygrać i handi -1 wydaje się bardzo bezpieczne.
Maribor-Chelsea
Typ: handicap rzuty rożne, Chelsea -2,5
Kurs:1.80

Linia jak najbardziej do grania. Londyńczycy w tym sezonie grają wyśmienicie. O ile trudno spekulować czy będą chcieli rywala zgnieść to można być pewnym, że sytuacje na strzelenie bramki będą mieli. Czy to cisnąc Maribor czy też grając z kontry powinni trochę tych kornerów zaliczyć. Co jest zresztą w sumie specyfiką angielskich drużyn, że z reguły trochę ich mają. W tym wypadku Chelsea wielkim faworytem i na pewno z chęcią przypieczętowania awansu pokryje tą linię.

Man City-CSKA
Typ: City -1
Kurs: 1.40

City w tym meczu będzie musiało wygrać i zapewne to zrobi. U siebie są bardzo niebezpieczni i mimo ostatniego lekkiego załamania formy nie można się spodziewać innego rezultatu jak wygranej Obywateli. CSKA na pewno dużo lepsze u siebie niż na wyjeździe i trochę brakuje im argumentów aby dziś zagrozić gospodarzom. Ci drudzy pod murem, zajmują 3 lokatę w grupie ze stratą 2 punktów do Romy. Wygrywając moga awansować jeżeli Rzymianie polegną na Alianz Arena. Tracąc u siebie punkty bardzo skomplikują swoją sytuację bo później czekają ich dwa mecze wyjazdowe: Monachium i Rzym.
Sporting-Schalke
Typ: Schalke +1
Kurs: 1.45

No sorry ale to value. Sporting wcale dobrze się nie prezentuje, a Schalke mimo osłabień to mocna drużyna i wątpię by poległa w Portugalii. Draxler któy ostatnio wyleciał ze składu w tym sezonie wcale tak wiele nie znaczył dla drużyny bo jego forma była daleka od tej z zeszłego sezonu. Kursy na Sporting zaniżone i warto celować w dodatnie handi na przyjezdnych.

Wszystkie kursy są z Bet365. Pozdrawiam i życzę powodzenia ;)
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Co do meczu City to wszystko wskazuje na to,że dziś pewnie wygrają.W Moskwie gdyby nie pomoc sędziego dla CSKA to Manchester by wygrał.W pierwszej połowie nie podyktowany ewidentny karny przy stanie 0-2 i tam powinna być też czerwona kartka dla Rosjan.Byłoby pewnie 0-3 i po zabawie.W pierwszej połowie tamtego meczu City zniszczyło CSKA by nie wyjść z szatni na dalszą część meczu.Inaczej nie da się skomentować tego co wydarzyło się w drugiej części tamtego spotkania.I ten karny dla CSKA,który dał remis,a którego wcale być nie powinno.Te zespoły dzieli co najmniej różnica dwóch klas.City drugi raz tego błędu nie powtórzy.Toure pokazał w derbach,że wrócił do odpowiedniej dyspozycji co daje dodatkowy impuls dla Anglików.Aguero sam może rozjechać to CSKA i wielce prawdopodobne że tak się stanie.CSKA nie ma szans ale to tylko sport i wiadomo,że wszystko możliwe.Jednak analizując to co wydarzyło się w Moskwie oraz potencjał obu ekip nie ma dziś innej możliwośći niż pewna wygrana obywateli.Wszystko w stronę gospodarzy+gole Aguero czy Toure do gry.
 
kango 0

kango

Użytkownik
Manchester City
O bywatele już w Rosji pokazali, że są klasę lepszą drużyną. Jednakże przez własne gapiostwo zamiast wyjść na drugą połowę aby dopełnić formalności, oddali całkowicie pole rywalom. Rosjanie niemal wszystkie swoje akcje stworzyli dopiero po przerwie, gdyż w pierwszej połowie nie zanotowali nawet jednego celnego strzału. Manchester ma nóż na gardle, gdyż ich sytuacja w grupie nie jest łatwa. Po 3 kolejkach spotkań mają zaledwie 2 punkty i żeby wciąż marzyć o awansie muszą dziś zwyciężyć. Pellegrini na pewno nie pozwoli swoim piłkarzom ponownie przejść koło choćby fragmentu meczu, nie mówiąc już o całej połowie. Tutaj każdy zawodnik The Citizens wyjdzie skoncentrowany na maxa. Limit wpadek w tegorocznej Lidze Mistrzów został wyczerpany.

Szachtar Donieck
C o tu wiele pisać, jeżeli u siebie dostaje się 7 bramek, a nie strzela ani jednej, to na co można liczyć na wyjeździe? Na taki pogrom, jak dwa tygodnie temu bym nie liczył, gdyż BATE na pewno wyjdzie znacznie bardziej defensywnie, chcąc uniknąć kolejnego blamażu. Jednak dwa gole przewagi to minimum przyzwoitości, z którym nie powinno być problemu.

PSG
P aryżanie na Cyprze długo męczyli się, aby pokonać dobrze dysponowanego Pardo. Koniec końców Cavaniemu udało się jednak znaleźć drogę do bramki rywali i mecz zakończył się bez niespodzianki. Jeżeli u siebie APOEL nie umiał obronić się przed naporem Francuzów, to tym bardziej nie uda mu się to na wyjeździe.​
 
T 7

terabajt

Użytkownik
City -1,5 + Szachtar= 2,43
Jak dla mnie tego dubla można zagrać naprawdę mocno. City jeśli chce jeszcze mieć jakiekolwiek szanse na awans to musi ten mecz wygrać i to najlepiej wysoko. W poprzedniej kolejce The Citizens we frajerski sposób roztrwonili 2 bramkową przewagę i tylko zremisowali z dzisiejszym rywalem 2:2. Moim zdaniem dziś się to nie powtórzy i gospodarze od początku do końca będą kontrolować przebieg meczu ipewnie wygrają z CSKA, które od dwóch meczów nie wygrało w lidze (remis 3:3 z Ufą i przegrana u siebie z Zenitem 0:1). City są natomiast na fali wznoszącej po kiepskim okresie i na pewno przy wlasnej publiczności pokuszą się o bramki. W singlu gram też wyższy handi na City.
Co do drugiego meczu: BATE w ostatniej kolejce się skompromitowało przegrywając 0:7 z Szachtarem. Dziś przyjdzie się znowu zmierzyć z nimi i moim zdaniem wielkiej poprawy nie będzie. BATE na razie z 3 pkt po wygranej z żalosnym Bilbao. Wcześniej wysoka przegrana z Porto. Dziś nie widzę innego scenariusza i wysokie zwycięsto zespołu z Ukrainy.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
DARIO SRNA kartka TAK
7.00
Unibet
32letni zawodnik Szachtaru ma na swoim koncie 2 kartki w LM, jeszcze jedno i zawieszonko. Moim zdaniem istnieje szansa dziś wyczyszczenia się. Załóżmy,że Szachtar dziś wygra, Porto nie przegra w Bilbao i obie ekipy mają prawie awans. Może za dużo teorii spiskowej ale kurs na kartkę w Betsson to 3.25 więc znaczna przesada w Unibet
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Kursy zamiast malec to wzrosły delikatnie, na spotkanie w Lizbonie. Mój over 2,5 dobity jeszcze bardziej bo kurs, choć parę groszy więcej to według mnie jak najbardziej do grania. Wyżej analiza przeze mnie napisana.
Over 2,5 rogów też nie wygląda źle, ale jeszcze to przemyśle.
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
godzina: 20:45
spotkanie: Ajax - Barcelona
typ: over 4,5
kurs: 3,45
bukmacher: Oddsring
analiza:
Kurs zdecydowaniu nie zachęca do gry na tak wysoki over, jednak po przeanalizowaniu paru meczy tych drużyn w swoich ligach oraz w pucharze postanowiłem pograć. Barcelona z Celtą Vigo w minionej kolejce miała tyle okazji, aby wygrać minimum 3:1, nie wpadało mówi się trudno. Nie popadajmy zaraz w bezmyślność mówiąc, że drużyna, w której o sile stanowią gwiazdy światowej sławy jest bez formy i będzie przegrywała seryjnie. Nie wyszło w Gran Derby z Realem, z Celtą, jak już wcześniej wspomniałem, ale dzisiaj już na pewno odpalą. Z pewnością trio Neymar, Suarez i Messi zadbają o minimum 2-3 bramki. Ajax również zdecydowanie nie postawi autobusu w polu karnym. Nie oszukujmy się nie mogą zagrać otwartego futbolu z drużyną Luisa Enrique, ale wielką głupotą byłoby myślenie tylko i wyłącznie jak przetrwać oblężenie i nie zostać ugryzionym przez Suareza dosłownie i w domyślnym tego słowa znaczeniu. Muszą szukać swoich okazji z kontrataków, jak i po stałych fragmentach. Poddektstów można również poszukać chociażby w nieciekawej sytuacji Ajaxu. Przegrana zamyka im drogę awansu, który od początku był poza ich zasięgiem, ale kibice wciąż wierzą, więc najlepszym rozwiązaniem będzie urządzenie koncertu bramek. Barcelona i tak coś ustrzeli to Ajax nie powinien pozostać dłużny, co już udowodnili w pierwszym meczu trzy tygodnie temu na Camp Nou, gdy przy stanie 0:2 narobili gęsiej skórki kibicom Blaugrany strzelając na 1:2. Wtedy skończyło się 1:3 i udowodnili sobie jak dużo dobrego pozostawia po sobie strzelona bramka Barcelonie walcząc o nią do samego końca.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Ajax-Barcelona
Ajax +2
1,90
rivalo
⛔ 0-2

Podoba mi sie ten zakład i sadze , zę wejscie takiego zestawienia jw jest bardzo wysokie bo Barcelona ostatnio dostała zadyszki , a panowie z Amsterdamu nie maja nic do stracenia , zresztą grają teeraz u sibie wiec licze nawet na remis co wg. mnie również jest bardzo prawdopodobne .

Bayern - Roma
Roma +3
1,45
rivalo
✅2-0

ten mecz opisywałem juz w typach dnia( tam dałem ha -1,5 Bayern) i wg. mnie Bayern wygra , ale nie tak wysoko i boleśnie dla rzymian . dwa mecze w dublu wydaja sie ok , ale bez szaleństw bo sport jest piekny i gra się stała płaską stawką bez wariactw .
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Manchester City over 2,5 gola
Bayern-Roma over 3,5 kartki
Ako: 3,997
Bukmacher:Betano

Zdecydowałem sie na takie 2 typy.City wygrać musi... i wygra wydaje mi się dość wysoko.Zawodnicy z niebieskiej częsci Manchesteru powoli wracają na właściwe tory, po paru słabszych meczach.W Rosji spokojnie mogli wbić te 3 gole, ale nie wiadomo czemu druga połowę przespali.Na swoim stadionie to sie nie powtórzy a strzelać gole ma kto.Liczę tu na wysokie zwycięstwo gospodarzy i minimum 3 bramki z ich strony.Co do drugiego typu to liczę zwłaszcza na zawodników Romy, którzy beda chcieli za wszelka cene wywieżć z Monachium chociaż 1 oczko.Do tego z pewnością są podrażnieni deklasacją jakiej byliśmy świadkami w poprzednim spotkaniu tych drużyn.Dzis mozemy być światkami bardziej wyrównanego meczu,wiec bedzie sporo walki i kartek.Ostatnio linia została pokryta(4 kartki).Liczę na powtórke.
 
R 4,7K

root

Użytkownik
Ajax - Barcelona
1 dla bardziej odważnych 9.50 / 1X dla mniej 3.40 (bet365) ⛔ ⛔ 0-2
Kursy świetne, bo wygląda na to, że zapowiada się powtórka sprzed roku, tym bardziej, że wtedy Barcelona była we wspaniałej formie, za Taty Martino grali o wiele lepiej w ataku, ale gdy posiadało się takich piłkarzy jak Cesc Fabregas, czy Alexis Sanchez to przecież nic dziwnego.
Myślę, że Ajax ma kilka asów w rękawie, by pozbawić tą Barcelonę punktów w Amsterdamie, pierwszy z brzegu i chyba największy to Frank de Boer od 4 lat szkoleniowiec Ajaxu, jako piłkarz grał 4,5 sezonu właśnie w Barcelonie, więc doskonale zna ten klub i pokazał już rok temu, że wie jak ich pokonać.
Podsumowując kurs na Barcelonę, która jest w kryzysie na pewno nie jest wart ryzyka.
 
M 176

michal93

Użytkownik
PSG : Apoel Nikozja

Panowie tyle analiz , ale zdziwiło mnie , że nikt nie przyjrzał się dokładniej temu spotkaniu . Wg mnie kursy na ten mecz w stronę PSG są znacznie przesadzone. W pierwszym starciu pomiędzy tymi zespołami na Cyprze , PSG udało się wymęczyć zwycięstwo zdobywając gola w 87 minucie , w dziejszym meczu zabraknie Verattiego oraz oczywiście kontuzjowanego Ibrahimovica . W dodatku kolejnym BARDZO WAŻNYM ARGUMENTEM będzie mecz PSG , który odbędzie się 9 listopada .Zagrają wtedy z liderem Ligue 1 Olympiciem Marsylia do którego tracą w tabeli 4 pkt i wydaje mi się , że piłkarze jak i trenerzy będa chcieli włożyć w to spotkanie minimum sił dla osiągnięcia korzystnego rezultatu , utrudnią im to goście z Nikozji którzy zapewne skupią się na szczelnej obronie, Chyba wystarczająco dużo argumentów by spróbować czegoś ,,nietypowego&quot;

PSG - Apoel under 2,5 @2.0 ✅
Apoel AH + 1.0 @3.1 :zwrot:
wynik do przerwy : Apoel lub remis @2.1 ⛔
brak gola do 27 minuty @1.83 ⛔

i za niewielką sumę Apoel DnB @11

Bet 365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom