>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

4 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 05.11.2013 - wtorek

Status
Zamknięty.
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
dovolniak
A pan &quot;typer&quot; (bo zakładam, że zasluzyłeś sobie na to miano skoro wykazujesz się tak obszerną wiedzą) to skąd wie, że Real nie przyłoży się do tego meczu? Myślisz ze zadowolą się takim o awansem &quot;żeby tylko był&quot;? Nie przekonuje cię 7-3 z Sevillą, a przekonuje cię tylko to, że Juventus wygrał 3 mecze pod rząd? Ostatnio 3 punkty w końcówce Pogba uratował (0:1), wcześniej z Catanią fakt 4 bramki ale jak dla mnie Sevilla jest trochę mocniejsza niż oni. I Real zagrał żałośnie? Bale się rozkręca, Benzema wraca do formy i Ronaldo o którym wspominać nie muszę. Więc nie wiem na jakiej podstawie tak wjeżdżasz na Real, bo od Juventusu są o klasę lepsi.
po 1. Nie uznaje się za typera, a w owym zdaniu chodziło mi bardziej o osoby które chodzą dajmy na to do stsu i stawiają od święta, a widząc taki kurs na Real będą go grać w ciemno, co w mojej opinii jest nie najlepsze.
po 2. 7-3 z Sevilla mnie nie przekonywuje, bo zagrali fatalnie z tyłu, a jak wiesz z Juve nie będzie im tak łatwo strzelić. Przytoczę tutaj statystykę bramek straconych. Sevilla ma ich aż 25 (w 12 meczach), Real ma 16 (w 12), a Juve 10 (w 11). Więc nie ma się co ekscytować wysokim wynikiem, z drużyna która bramki traci w tak hurtowych ilościach, że więcej ma tylko ostatnie Vallecano, a właśnie Vallecano, powiedz mi z kim ostatnio grało? Real? Czyli 10 bramek strzelonych przez real w 2 ostatnich meczach ekipom które tracą ich w takich ilościach to jakiś wyczyn?
po 3. Bale - to logiczne, że kiedyś te wielkie miliony euro muszą zacząć się spłacać nie tylko sprzedanymi koszulkami, a wg mnie i tak nie jest wart tej sumy która Real za niego zapłacił. Będziesz się teraz pewnie chciał odnieść do tego jaką to epicką bramkę strzelił z Sevillą, a prawda jest taka, że nie była to nawet ładniejsza bramka od 3 strzelonej przez Sevillę. Albo może będziesz chciał się odnieść do tego, że zaliczył asysty w ostatnim meczu, a prawda jest taka, że te asysty to był jego psi obowiązek. Bale wg mnie najbardziej przepłacony piłkarz w Realu i tyle, ale to moja opinia. W końcu każdy ma prawo do własnej opinii, a ja mam również prawo mieć czyjąś opinie głęboko w poważaniu
edit:
a i po 4 najważniejsze - Juve gra w zasadzie o być albo nie być w LM, a Real o to czy awansuje z pierwszego miejsca z 18 czy 16 czy 15 punktami. Więc motywacja zupełnie inna i nieco inne podejście do tego meczu.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
FC Kopenhaga - Galatasaray
Typ: BTS? Tak - 1,66 bet365


Sytuacja w grupie B póki co korzystnie układa się dla podopiecznych Roberto Manciniego. By awansować drużyna z Turcji musi jutro wygrać i za trzy tygodnie przynajmniej zremisować u siebie z Juventusem. Sytuacja na pewno bardziej klarowna niżeli klubu z Włoch, który jutro podejmie u siebie Real. Ale do rzeczy. FC Kopenhaga to taki &quot;kopciuszek&quot; grupy B. O ile udało im się urwać punkt graczom z Turynu, tak zarówno Real jak i Galaty pokazały Duńczykom, że w Lidze Mistrzów nie mają zbytnio czego szukać.
Szansa na zajęcie 3 miejsca ciągle jest, dlatego też ze względu na to, że wiele zależy od jutrzejszego meczu warto na wstępie odrzucić typowanie 1X2. Tak wiem, Galatasaray to drużyna o klase lepsza od Kopenhagi,ale jutro gracze z Turcji pokażą się bez Sneijdera a więc mózgu i serca tej drużyny. Zabraknie również Muslery, a więc podstawowego bramkarza przyjezdnych. Osłabienia spore tak, więc najpewniej będzie zagrać na bramki. Skoro Kopenhaga potrafiła strzelić bramkę Galatasaray na wyjeżdzie, to jutro powinna uczynić to również. Gdy do Danii przyjechał Juventus, gospodarze również znaleźli drogę do bramki. Jak wspomniałem jutro zabraknie Muslery, więc o gola powinno być jeszcze łatwiej. A Galaty? Wiadomo jakim potencjałem w ofensywie dysponują. Zapewne od pierwszej minuty na boisko wybiegnie Drogba oraz Burak ,których wspierać będzie pod nieobecność Wesleya, Amrabat. Siła rażenia jest, a więc i bramki będą. Dużo przemawia, za BTSem więc taki typ też pogram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 8

patrykus24

Użytkownik
CITY- nie grać
Uważajcie na city, widziałem koncówke meczu u ruskich i nie było za rózowo, wiadomo trudny teren itp. teraz mecz u siebie i powinni wygrac, ale ja bym nie stawiał bo wydaje mi sie ze CSKA coś ugra...
A co do reszty to za grubą kase bym postawił:
Galatasaray @x2
Monachium H-1
Benfica-Olimpiakos -3.5 gola
Manchester-Sociedad -3,5gola
 
seba75 32

seba75

Użytkownik
Uważajcie na city, widziałem koncówke meczu u ruskich i nie było za rózowo, wiadomo trudny teren itp. teraz mecz u siebie i powinni wygrac, ale ja bym nie stawiał bo wydaje mi sie ze CSKA coś ugra... A co do reszty to za grubą kase bym postawił: Galatasaray @x2 Monachium H-1 Benfica-Olimpiakos -3.5 gola Manchester-Sociedad -3,5gola
U ruskich grali na strasznym klepichu więc wiadomo,że szanse CSKA na takim boisku się zwiększyły bo city nie mogło grać szybko po ziemi,kombinacyjnie ale najważniejsze były 3 punkty.U siebie powinni wygrać i to zdecydowanie.City to za wysoka półka dla CSKA moim zdaniem.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Uważajcie na city, widziałem koncówke meczu u ruskich i nie było za rózowo, wiadomo trudny teren itp. teraz mecz u siebie i powinni wygrac, ale ja bym nie stawiał bo wydaje mi sie ze CSKA coś ugra...
Oglądając ostatnie 10-15 minut nie oceniaj lepiej tego co działo się przez całe tamto spotkanie.Fakt w końcówce CSKA miało tą setkę mogło wyrównać ale czy w przeciągu całego spotkania zasłużyliby na ten punkt?No raczej ciężko tak stwierdzić.MC zrobiło w tamtym meczu swoje,przez większość czasu byli drużyną lepszą.CSKA potrafiło wyprowadzić kilka ładnych kontr ale to za mało na Manchester.Po za tym mecz odbywał się na istnym kartoflisku,co też drużynie Pellegriniego sprawy za bardzo nie ułatwiało.Jutro mecz na Etihad Stadium,tam City rywalom na poziomie drużyny z Moskwy nie da życia,przygniecie do ściany wysokim pressingiem i posiadaniem piłki.Trawa w końcu będzie normalna:grin:co oczywiście tylko będzie in plus dla tego widowiska,przede wszystkim dla gospodarzy,a potencjał ludzki i forma również przemawia za Obywatelami.MC to nie poziom Bayernu,który jest zwyczajnie półkę wyżej ale jeśli drużyna z Moskwy męczy się u siebie z Pilznem to czy może myśleć o zdobyczy punktowej na tak wymagającym terenie?W dodatku jeśli ekipa z Manchesteru zgarnie jutro 3pkt. zapewni sobie historyczny awans do 1/8 finału.Manity takiej jak z Norwich ciężko się spodziewać ale moim zdaniem zwycięstwo dwoma bramkami i gol Kuna Aguero spokojnie do zrealizowania.
⚽Man City(-1) kurs:1,57✅
⚽Kun Aguero strzeli?TAK kurs:1,75✅


Bukmacher:STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
jaquar 33

jaquar

Użytkownik
Real Sociedad - Manchester Utd
Remis @3,20 William Hill ✅

Diabły wciąż mnie nie przekonują, mają lepszy okres, ale wydaje mi się, że Sociedad postawi twarde warunki i Anglicy nie będą mieć łatwego wieczoru. Szukam remisu w tym meczu, nie przygarniam żadnych statystyk, serii zwycięstw, słabszych występów na wyjazdach itp. Po prostu, typ intuicyjny i wydaje mi się dość realny.
 
duda 380

duda

Użytkownik
W Turynie śmierdzi mi remisem, bramkowym remisem. Myślę, że jeżeli ktoś bardzo chce typować owe spotkanie, to najlepszym rozwiązaniem będzie typ na BTS. Kurs oszałamiający nie jest, bo tylko 1,53 Bet365, ale potencjału ofensywnego obu ekip przedstawiać nie trzeba. Jak już zostało wspomniane, Juve zagra z nożem na gardle, Real natomiast ma komfortową sytuację, w dodatku w świetnej formie są Ronaldo, Di Maria, zerwać potrafi Bale i do dyspozycji wraca Benzema. Wniosek jest prosty - Real jutro zdobędzie bramkę (możliwe że nie jedną)
Natomiast Juventus, biorąc pod uwagę ich sytuację, oraz to, że mecz odbędzie się na ich własnym boisku, dodając do tego dość niepewną defensywę gości, można spodziewać się, że i oni coś ustrzelą.
 
C 0

chudy1910

Użytkownik
Viktoria Pilzno-Bayern Monachium
Typ: Bayern wygra i powyżej 2,5
Kurs: 1,42
Buk: Expekt
Pierwszy mecz 5-0 Bayernu u siebie. Wydaję mi się, że teraz nie będzie takiego pogromu, nawet przy odrobinie szczęścia drużyna z Pilzna może strzelić bramkę, przy czym Bayern powinien zaaplikować koło 3 bramek. W drużynie gości nei zagra na pewno A.Robben, ale z takim rywalem strata Holendra nie powinna być odczuwalna.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Juventus - Real Madryt
Ile padnie goli?
Typ: Więcej niż 2,5
Kurs: 1.55
✅✅✅

Jutro Stara Dama na własnym stadionie podejmie drużynę, Królewskich, która z kompletem punktów prowadzi w swojej grupie. Juventus jak na razie ma zaledwie 2 punkty co jest wynikiem fatalnym i może mieć spore obawy czy zdoła wyprzedzić Fenerbahce i awansować do kolejnej rundy.
W ich pierwszym meczu Real wygrał 2:1, kursy u bukmacherów są wyrównane, dlatego stawianie czystej 1 czy nawet 2 jest sporym ryzykiem.
Over 2,5 gola powinien zostać pokryty, w Hiszpanii ten over pokryli, dlaczego mieliby go nie pokryć i jutro.
Juventus podchodzi do tego meczu z nożem na gardle, a Real spokojnie będzie szukać swoich okazji i pewnie coś znajdzie.
Starej Damie dobrze gra z Realem przed własną publicznością, więc ja tutaj nie spisuje ich na straty. Liczę na bardzo wyrównaną grę z bramkami obu drużyn.
Dla mnie jest to mecz, gdzie daję każdej drużynie po 50% szansy na wygranie.
 
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
dovolniak
A pan &quot;typer&quot; (bo zakładam, że zasluzyłeś sobie na to miano skoro wykazujesz się tak obszerną wiedzą) to skąd wie, że Real nie przyłoży się do tego meczu? Myślisz ze zadowolą się takim o awansem &quot;żeby tylko był&quot;? Nie przekonuje cię 7-3 z Sevillą, a przekonuje cię tylko to, że Juventus wygrał 3 mecze pod rząd? Ostatnio 3 punkty w końcówce Pogba uratował (0:1), wcześniej z Catanią fakt 4 bramki ale jak dla mnie Sevilla jest trochę mocniejsza niż oni. I Real zagrał żałośnie? Bale się rozkręca, Benzema wraca do formy i Ronaldo o którym wspominać nie muszę. Więc nie wiem na jakiej podstawie tak wjeżdżasz na Real, bo od Juventusu są o klasę lepsi.
Ale się uśmiałem czytając tą wypowiedź. Cb przekonuje 7:3 z Sevillą? A o czym to świadczy? O dziurawej obronie Realu! Strzelić gola Sevilli to nie problem, każdy w lidze im strzela, ale stracić z Nimi na Bernabeu aż 3 gole (w zasadzie powinny być 4 - karny Rakitica) to już nic co chluby nie przynosi. A w ostatniej kolejce co? Real przycisnięty do ściany przez Rayo, outsidera ligi. Królewscy niech się cieszą, że wywieźli stamtąd 3 punkty, choć na nie nie zasługiwali. Druga połowa pod dyktando Rayo. Co do Juventusu to nie ukrywam, ale są dalecy od optymalnej formy, choć ostatnio jest troche lepiej bo Juve wygrywa. I to nie tracąc gola, a to ważne. Mówisz, że wymęczone zwycięstwo z Parmą. Może i tak, ale tam to gorący teren. Nie jeden z wielkich tam polegnie. Milan dla przykładu przegrał tam 2:3. Real o klase lepszy od Juve? Proszę Cię. Pierwszy mecz w Madrycie wypaczony przez sędziego. Najpierw karny z kapelusza, potem czerwona kartka nie wiadomo za co? A i tak Juve w 10 stwarzało na Bernabeu okazje. Wierzę, że w Turynie Juve nie przegra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 13

kamilhs

Użytkownik
Również wydaje mi się, że w Turynie Juventus tego meczu nie przegra. Porażka byłaby dla Juve raczej zakończeniem przygody z Ligą Mistrzów, gdyż czeka ich jeszcze wyjazd z Galatasaray, a tam to dopiero jest &quot;gorący teren&quot;. Jednak bardziej przekonuje mnie to, jak Juventus grał w Madrycie. Nie do pomyślenia jest to, że zagrają gorzej u siebie niż na Bernabeu.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
PSG vs. Anderlecht o2.5, 1.40 Bet365 3/10 ⛔ 1:1 - pechowo.
Paris St. Germain zapewnia sobie awans do kolejnej fazy jeśli wygra z Anderlechtem. A zapewne wygra, jedynie cud może uchronić Fiołki od porażki. Patrząc na grę gospodarzy, spodziewam się łatwego triumfu przy sporej liczbie goli. Zlatan jest w kosmicznej formie, ale jednak nie wiadomo czy zagra od pierwszych minut. Cavani wyczuwam, iż zagra w podstawowym składzie, tak jak to było z Lorient (dwa gole Urugwajczyka). Jedynym mankamentem jest brak Thiago Silvy, choć jak widać Blanc ma na tyle szeroką kadrę, że z przeciwnikami z niższej półki, nie ma to znaczenia czy Brazylijczyk gra. Niestety goście do takich zespołów się zaliczają. W JPL mają moc, ale ta liga stoi na słabym poziomie w ostatnim czasie. Goście zagrają najprawdopodobniej bez swojej gwiazdy, Matiasa Suareza (11/6 napad). Na szczęście uzdolniony Mitrovic będzie w kadrze meczowej i może on ukuje bramkę honorową dla Anderlechtu. W Brukseli padł wynik 0:5 dla PSG. Liczę ponownie na kanonadę, choć może i gościom uda się ustrzelić bramkę. Najważniejsze jednak, by over siadł ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
F 0

f126p

Użytkownik
Real Sociedad - Manchester United
Typ: Manchester kurs: 2.37
Ja stawiam na zwyciestwo Manchesteru. Czerwone diabły powoli wracają na dobre tory cztery zwyciestwa z rzedu na Angielskich boiskach mówią same za siebie. A mecz w Hiszpani jest teoretycznie najłatwiejszy do zapewnienia sobie awansu, wiec na pewno go nie odpuszczą Real nie ma zadych szans na awans wiec zagra o honor. Nawet jeżeli Moyes wystawi rezerwy to siła Manu w ataku nadal będzie ogromna.
 
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Proszę państwa jeśli będziemy się wykłócać kto wygra w meczu Juve-Real to do porozumienia nigdy nie dojdziemy, zdania są podzielone 50/50,ale właśnie to podkręca atmosferę jutrzejszego spotkania.
Moim zdaniem patrząc realnie na Juventus jest on w stanie zdobyć pkt z Hiszpanami. Ostatnie pojedynki ligowe wskazują na poprawę, 3 wygrane z rzędu i co najważniejsze bez straty bramkowej. Wpadka z Fiorentiny zostaje wymazana, a porażka po pierwszym meczu z Madrytem wciąż leży na sercu Starej Damy. Tamte spotkanie pokazało, że Juventus nie obawia się &quot;wielkiego Realu&quot; i gra jak równy z równym do czasu pokazania czerwonej kartki po faulu na Ronaldo. Tym razem Juventus będzie przeważał i dążył do wygranej - musi, Real zadowoli się choćby remisem i to może ich zgubić. Każdy wspomina o równoległym meczu rozgrywanym w Danii, a mianowicie Kopenhaga podejmuje Galatasaray. Waszym zdanie wygra Gala i dopisujecie jej 3pkt, nie byłbym taki pewny, aczkolwiek Juve będzie nasłuchiwało, co się dzieje w Danii, bo przy założeniu remisu w Turynie i wygranej Galatasaray sytuacja w tabeli będzie wyglądać tak: 1. Real 10pkt, 2. Galatasaray 7pkt, Juve 3pkt. Oznacza to, że Juve może powoli żegnać się z rozgrywkami, to tylko symulacja, ale gracze Juventusu wiedzą o co grają. Na pewno nie mogą skupiać się na równoległym meczu, tylko sami muszą wziąć się do pracy i walki. Przeglądając statystyki LM w fazie grupowej w różnych latach, dostrzegłem że Real na wyjezdzie notuje maksymalnie 1 remis lub porażkę, wyjątek sezon 2011 (wszystkie wygrane mecze). W tym roku wygrali każdy mecz, a jeśli stracą pkt to kiedy jak nie teraz z Juventusem. Ich obrona jest po prostu dziurawa, stracić dwie bramki z Rayo przy prowadzeniu 0-3 - dramat. hokejowe 7-3 z Sevilla nie rusza mnie, a bardziej przeraża, bo stracić w domu prawie 4 gole (nie wykorzystany karny) to sztuka. h2h wskazuje także na Juve, który lubi grać z Królewskimi - który bije ich regularnie.
Typ: Juventus 1DNB 1.72
WilliamHill
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
FC Kopenhaga - Galatasaray
Zakład dwustronny (w przypadku remisu w regulaminowym czasie gry otrzymasz stawkę z powrotem)
Typ: Galatasaray
Kurs: 1.45
⛔

W poprzedniej kolejce mistrz Danii uległ na wyjeździe Galacie 1:3. Dla Turków było to pierwsze zwycięstwo w tej edycji LM, dzięki któremu plasują na na drugim miejscu. Wygrywając jutrzejsze spotkanie zapewnią sobie niemalże awans, zależy jak potoczy się mecz Juventusu. Wiedzą po co jadą i przed jak ogromną szansą stoją na wyjście z grupy.
Nie stawiam na czysty win Galaty, ponieważ Kopenhaga na swoim stadionie jest groźnym zespołem o czym przekonali się piłkarze Starej Damy, dlatego zabezpieczyłem się na wypadek gdyby padł remis.
Może być to bardzo ciekawy mecz, patrząc na ostatnie występy, to obie drużyny dużo strzelają, dlatego biorę jeszcze over po fajnym kursie.

FC Kopenhaga - Galatasaray
Ile padnie goli?
Typ: Więcej niż 2,5
Kurs: 1.83
⛔

---------------------------------------------------

Manchester City - CSKA Moskwa
Zawodnik strzeli gola a jego zespół wygra mecz
Typ: Sergio Aguero (ManC)
Kurs: 1.95
✅✅✅

Tutaj raczej niespodzianki być nie powinno. City to zespół o klasę lepszy od swojego jutrzejszego rywala. Porównując składy, to City wypada o niebo lepiej, tylko ta gra nie jest zawsze równa. W pierwszym meczu City wygrało na trudnym terenie w Moskwie 2:1, więc u siebie powinno być trochę łatwiej. City w ostatnim ligowym meczu urządzili sobie trening strzelecki rozbijając Norwich 7:0, więc morale powinny być wysokie, co powinno za skutkować jutro pozytywnym rezultatem.
Aguero musi strzelić jutro gola, jakoś jestem o to spokojny, bo jest w formie co pokazują mecze, w których gra. Wystarczy dobre podanie, które zamieni na bramkę, a w obecnym sezonie w PL ma ich już 8, a w LM 3. Jutro mam nadzieję, że dołoży kolejną/kolejne.


---------------------------------------------------


FC Viktoria Plzen - FC Bayern Monachium
1 X 2 i liczba goli
Typ: Zespół 2 zwycięży, a w meczu padnie więcej niż 2,5 gola
Kurs: 1.45
⛔

FC Viktoria Plzen - FC Bayern Monachium
Czy zespół 2 wygra do zera?
Typ: Tak
Kurs: 1.80
✅✅✅

Tutaj będzie bez analizy, ponieważ nie chce mi się już, tylko powiem, że kursy warte zagrania. Wystarczy spojrzeć na tabelę i wyciągnąć wnioski.


Jutro tak to widzę, w pozostałe mecze nie zagłębiam się, bo wystarczy mi to co podałem tutaj i parę postów wstecz, uważam, że powyższe typy mają bardzo dużą szansę powodzenia. Nie daję gwarancji 100%, bo wiadomo, że w sporcie bywa rożnie, ale nie spodziewam się większych niespodzianek.
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Dobra, jest LM - będzie kasa! ????

Zacznę od meczu
PSG - Anderlecht
TYP: PSG wygra trzema bramkami - KURS: 1,80 ⛔
BUK: MILENIUM


Wałkuję temat sprzed dwóch tygodni, ale nie ma innej opcji, żeby ten kurs po prostu nie wszedł. Anderlecht słaby, nic nie przemawia za goscmi... Jeżeli dostali na wyjeździe &quot;piątkę&quot; to tutaj będzie podobnie. Nie ma odpuszczania, PSG zapewni sobie w pięknym stylu 1 miejsce w grupie, a każdy gol to kasa, więc rozstrzelają Anderlecht. Stawiam na 4-0 lub 5-0.

Juventus - Real Madryt ✅
TYP: BTS - KURS: 1,50
BUK: MILENIUM

No tak, kurs co prawda lekko nędzny ale nie widzę innego rozwiązania... Mecz ciężki, na pewno będzie walka, a Juve u siebie mocne. Poza tym musi w końcu odniesc zwycięstwo, bo Galata powinna jutro pokonac Kopenhagę bez problemu większego. Ktoś wygra 2-1. Ciężko wytypowac zwycięzce, dlatego BTS powinien wejsc jak w masło, ale jeżeli miałbym typowac to remis ze wskazaniem jednak na Juve.

Kopenhaga - Galatasaray
TYP: BTS - KURS: 1,63 ⛔
BUK: MILENIUM

Bardzo ciekawi mnie ten mecz, jak się pokaże Kopenhaga w tym spotkaniu przed własną publicznością. W lidze zaczęli grac znowu swoje, pną się powoli do góry, byli w strefie spadkowej a teraz już bodajże 4 miejsce mają i nieduża strata to liderującego Midtjyllandu. Ale LM to zupełnie inna bajka... U siebie pokazali, że nie są wcale słabą ekipą, skoro zremisowali z Juve 1-1. Potem dwie porażki na wyjazdach, odpowiednio z Realem 0-4 i Galatą 1-3. No właśnie, skoro potrafili w Stambule strzelic bramkę to dlaczego u siebie mają nie dokonac tego czynu? Myślę, że ten typ jest bardzo prawdopodobny.
I te 3 zdarzenia będę grał na podstawie jutro. Chyba tylko to czuję tak najbardziej. Więc strzał za 5 dych leci jutro! Mam nadzieję, że wejdzie! Powodzenia i polecam typy, szczególnie pierwsze dwa!
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Psg bez Cavaniego 12 wyst i 9 goli w lidze, a w LM 2 gole.
---
Galatasaray bez Muslera/y (?) g9/0 - podstawowego bramkarza oraz bez Sneijdera m9/4
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Chciałbym wtrącić jedno słówko do waszej debaty nt. Juventus- Real.
Pragnę nadmienić, że czas działa na niekorzyść gospodarzy i to oni muszą atakować i to oni muszą się otworzyć. A co to oznacza dla Realu? Wiele szans na kontry, z których ten zespół słynie. Nie zmieni tego ani taktyka Ancelottiego ani nic innego. Mając tak szybkich i świetnie wyszkolonych zawodników muszą być dobrzy w kontrach.
Nurtuje mnie natomiast jaką formację wystawi Conte. Czy tak jak w Madrycie z 4 obrońców czy narazi się bardziej na skrzydłowych Realu wystawiając 3 obrońców.
Juve musi, Real może. Pograłbym w tym meczu kartki, overek jakiś.
Im dłużej remis tym większe nerwy u gospodarzy. Nerwy, które jak mniemam będą stale wystawiane na próbę przez Madrytczyków. Bet wystawia linię 5,5 po kursie 2,0 na over. I to jest dobry typ moim zdaniem. Wiemy, że bet365 rozliczyć czerwoną kartkę może nawet na 3 żółte więc warto się pobawić. A taka czerwona kartka może być znów pokazana któremuś z graczy,
pozdrawiam
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik


Pilzno - Bayer Monachium

Dzielni čeští fotbalisté pomimo wielkiej motywacji nie powinni zrobić kuku swoim wtorkowym oponentom. Mandżuki i Riber, a nawet rozegzaltowany Mulle oraz zdziadziały Robbe to spora siła w ofensywie, więc nawet wpadki znerwicowanego Neue nie powinny zaszkodzić najbardziej nielubianemu z niemieckich klubów. Downloaduję X2 i żarząco polecam!
Pilzno - Monachium X2 @ 1,02 (bwin) ✅ 0:1 kto pograł liczy hajs! ???? ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
michal132 6

michal132

Użytkownik
Ilprincipino
Strzelić Sevilli jedną bramkę to nie problem. A tam było siedem. I z karnymi nie przeginaj bo jeden podyktowany był za faul jeszcze przed polem karnym. I Parma gorący teren? Haha :d Wybacz ale tej Parmie to chociażby do Sevilli brakuje. Poza tym nie wiem czemu ich chwalisz, 14 miejsce w lidze włoskiej nie jest jakims osiągnięciem. Mówisz o ich wygranej Parmy z Milanem. To opisz teraz jak Milan gra? Allegri bije rekordy - od x lat nie mieli tak fatalnego startu. Średnią punkta na mecz mają chyba poniżej jednego. I do tego masa kontuzji. Nawet &quot;Hellas Verona&quot; z Milanem wygrała w lidze, a całkiem niedawno Caen - zespół z drugiej ligi francuskiej. Wróciłeś do meczy w Madrycie. Karny z kapelusza? Chyba sobie kpisz;) I Juventus w 10 miał okazję, bo Real całkowicie odpuścił bo za 3 dni był mecz z Barceloną, więc nic w tym dziwnego że się oszczędzali. Poza tym patrząc na twój awatar bez sensu analizować to co piszesz o tym meczu bo jest to stronnicze. Sam napisałeś, że &quot;wierzysz&quot; w Turynie nie przegracie. Szanuje to, że kibicujesz Juventusowi ale pisanie na forum komentarzy (lekko subiektywnych), na podstawie których niektórzy jutro mogą pójść pieniądze postawić jest takie nie do końca w okej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom