>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [01.11.2017]- środa

Status
Zamknięty.
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
1.FC Porto - RB Lipsk BTS - 1.62
2.Besiktas - Monaco 1DNB - 1.62
3.FC Sevilla - Spartak BTS - 1.62
AKO 4.25
4.Szachtar - Feyenoord 1 - 1.41
5.Tottenham - Real Madryt Over RR +10,5 - 1.88
Porto - Lipsk 1 mecz 3:2 dla piłkarzy z bundesligi co świadczy o tym, że potrafią strzelać bramki i grają bardzo ofensywnie obie drużyny prezentują dobrą formę a wygrana którejś z ekip przybliży ją do awansu.
Besiktas - Monaco gracze Besiktasu na własnym boisku bardzo groźny w LM prezentują się niesamowicie dodatkowo w Monaco nie zagra Falcao, dodatkowo ich forma pozostawia wiele do życzenia a kurs 1.62 na 1DNB biorę jak najbardziej.
Sevilla - Spartak gracze z Hiszpanii za pewne będą chcieli się odgryźć za przegraną aż 5:1 na wyjeździe i dać kibicom powód do radości w postaci wygranej na własnym boisku co może nie być tak łatwe w każdym meczu tych ekip oprócz meczu Sevilli z Mariborem gospodarze jak i goście strzelali bramki więc przy dzisiejszym spotkaniu jak najbardziej możemy się spodziewać bramki obu z ekip.
Ten trebelek zagram z pewnością wydaję mi się bardzo prawdopodobny kurs 4.25 bardzo fajny myślę jeszcze nad tymi 2 pozycjami.
Co do Spotkania nr.4 myślę, że Szachtar raczej nie powinien nam sprawić niespodzianki.
Tottenham - Real tutaj jestem już bardziej przekonany w pierwszym spotkaniu padło 17 RR więc raczej pokryją over 10,5 a kursik bardzo fajny obie ekipy stwarzają mnóstwo sytuacji i obie będą chciały zgarnąć 3pkt. Myślę, że dołożę to do 3 pierwszych spotkań, co dało by AKO 7.99.
Co o tym myślicie?

 
Otrzymane punkty reputacji: +5
graf3r 20

graf3r

Użytkownik
Ja również szedłbym w stronę rzutów rożnych w meczach Dortmundu i Realu. O meczu realu pisał już &quot;
DamCizarobić &quot;. A mecz Borussii wiadomo jak będzie wyglądał, ciągłe ataki Dortmundu na bramkę i pełnę rzutów rożnych w tym meczu muszą wygrać i liczyć na sporą ilość sytuacji co będzie miało przełożenie na RR. W pierwszym meczu Borussia miała 11RR i sama wypełniłaby over który oferuje Nam fortuna. Sam zagram z przyjemnością oba typy w dublu. Kursy na ten moment:
Tottenham-Real over 11,5 RR po 1.88
Borussia-Apoel over 10,5 RR po 1.84
 
C 0

ckrfnex

Użytkownik
Tottenham z remisem dziś bardzo kuszący. Zastanawiam się jeszcze nad Napoli. Choć City w gazie, u siebie Napoli ma szansę tymbardziej z podpórka.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Tottenham - Real Madryt
over 11.5 rzutów rożnych @ 1.80
buk: Bah


Parę tygodni temu zagrałem ten sam Typ KLIK i dzisiaj go powtarzam. Jest to mecz, który powinien przybliżyć jedną z drużyn do zajęcia pierwszego miejsca w grupie, które teoretycznie powinno dać słabszego rywala w dalszej fazie. Spodziewam się spotkania podobnego do tego co na SB. Koguty wyjdą na to spotkanie bardzo zmotywowane, bowiem w pierwszym spotkaniu nie byli wiele słabsi od rywala, a mecz życia rozegrał Lloris. Nie wiadomo czy od pierwszych minut zagra Kane, który dostał powołanie na to spotkanie. Real popadł nam w mały dołek. Ich problemem jest skuteczność, która zawodzi w każdym meczu. Jednak na takie spotkania jak to dzisiejsze potrafią się zmotywować. Przejdźmy do rzutów rożnych. Real to maszynka do ich nabijania o czym pisałem w niedziele przed spotkaniem z Gironą KLIK. Na wyjeździe może nie nabijają ich tak dużo jak w spotkaniach domowych, ale średnia 8 rzutów rożnych w ostatnich pięciu wyjazdowych spotkaniach jest bardzo dobrym prognostykiem. Tottenham nie wygląda gorzej, gdyż ich średnia jest równa 7 rzutów rożnych na ostatnich pięć spotkaniach domowych. Jeśli oba zespoły wyjdą na to spotkanie z ofensywnym nastawieniem, to over powinien pokryć się bardzo szybko. Tak było w pierwszym spotkaniu i liczę, że dziś będzie podobnie.
Kadra na mecz z Tottenhamem:
Bramkarze:
Casilla i Moha
Obrońcy: Vallejo, Ramos, Nacho, Marcelo, Theo i Achraf
Pomocnicy: Kroos, Modrić, Casemiro, Llorente, Asensio, Isco i Ceballos
Napastnicy: Cristiano, Benzema, Lucas Vázquez oraz Mayoral
Nieobecni:
Kontuzjowani:
Navas, Luca, Carvajal, Kovačić i Bale
Decyzją trenera: Varane
Gracze Tottenhamu dostępni na starcie z Realem Madryt:
Bramkarze:
Lloris, Vorm i Gazzaniga
Obrońcy: Trippier, Rose, Alderweireld, Vertonghen, Sánchez, Foyth, Aurier, Davies i Walker-Peters
Pomocnicy: Lamela, N’Koudou, Dier, Sissoko, Dembélé, Alli, Eriksen i Winks
Napastnicy: Son, Kane oraz Llorente.
Niedostępni: Wanyama.
Przewidywane składy:
Tottenham: Lloris - Alderweireld, Davinson, Vertonghen - Aurier, Winks, Dembele, Davies - Alli, Son, Eriksen
Real: Casilla - Hakimi, Ramos, Nacho, Marcelo - Modrić, Casemiro, Kross - Isco, Benzema, Ronaldo
Dubel
20:45 Napoli - Manchester City BTS @ 1.44
20:45 Szachtar - Feyenoord 1 @ 1.40
AKO: 2.02
Buk: Bah


Pod Lupę wziąłem spotkania grupy F. Faza grupowa wchodzi powoli w decydującą fazę i dzisiejsze spotkania mogą być kluczowe dla niektórych drużyn. W tej grupie są to zespoły Napoli i Szachtaru. Włosi obecnie maja trzy punkty straty do drugiego Szachtaru i sześć do Manchesteru City. Dzisiejsza porażka teoretycznie może przekreślić ich szanse awans nawet z drugiego miejsca. Gospodarze jednak to solidna ekipa w SerieA, która przy pomoc Insignie, Callejona, Mertensa, Hamsika czy Zielńskiego wygląda w ofensywie bardzo solidnie. Dzisiejsza strzelona bramka przez gospodarzy powinna być tylko kwestią minut. City obecnie jest w mega formie strzeleckiej. W ostatnich pięciu spotkaniach strzelili 16 goli, co daje nam bardzo dobrą średnią. Guardiola zapowiada walką o trzy punkty, a do swojej dyspozycji ma największe działa.
Feyenoord to obecnie najsłabsza drużyna w grupie F. Jednak w pierwszym spotkaniu postawili się ekipie Szachtaru i prawie doprowadzili do niespodzianki. Nie wyobrażam sobie jednak, żeby Ukraińcy dzisiaj zlekceważyli swojego rywala, mając tak naprawdę awans w swoich nogach i głowach. Szachtar niema problemu ze zdobywaniem goli, i myślę, że dziś spokojnie osiągniecie swój cel aplikując rywalowi minimum dwie/trzy bramki.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
bajcar 1

bajcar

Użytkownik
Ja dzisiaj idę w stronę czystej 1 na Porto. Myślę że Lipsk z racji braku doświadczenia na tym poziomie będzie płacił frycowe szczególnie w meczach na wyjeździe. Poza tym drużyna z Lipska jest po dwóch ciężkich meczach z Bayernem w pucharze i w lidze.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
20:45 Tottenham - Real Madryt
over 11.5 rzutów rożnych @ 1.80
buk: Bah

Parę tygodni temu zagrałem ten sam Typ KLIK i dzisiaj go powtarzam. Jest to mecz, który powinien przybliżyć jedną z drużyn do zajęcia pierwszego miejsca w grupie, które teoretycznie powinno dać słabszego rywala w dalszej fazie. Spodziewam się spotkania podobnego do tego co na SB. Koguty wyjdą na to spotkanie bardzo zmotywowane, bowiem w pierwszym spotkaniu nie byli wiele słabsi od rywala, a mecz życia rozegrał Lloris. Nie wiadomo czy od pierwszych minut zagra Kane, który dostał powołanie na to spotkanie. Real popadł nam w mały dołek. Ich problemem jest skuteczność, która zawodzi w każdym meczu. Jednak na takie spotkania jak to dzisiejsze potrafią się zmotywować. Przejdźmy do rzutów rożnych. Real to maszynka do ich nabijania o czym pisałem w niedziele przed spotkaniem z Gironą KLIK. Na wyjeździe może nie nabijają ich tak dużo jak w spotkaniach domowych, ale średnia 8 rzutów rożnych w ostatnich pięciu wyjazdowych spotkaniach jest bardzo dobrym prognostykiem. Tottenham nie wygląda gorzej, gdyż ich średnia jest równa 7 rzutów rożnych na ostatnich pięć spotkaniach domowych. Jeśli oba zespoły wyjdą na to spotkanie z ofensywnym nastawieniem, to over powinien pokryć się bardzo szybko. Tak było w pierwszym spotkaniu i liczę, że dziś będzie podobnie.
Kadra na mecz z Tottenhamem:
Bramkarze:
Casilla i Moha
Obrońcy: Vallejo, Ramos, Nacho, Marcelo, Theo i Achraf
Pomocnicy: Kroos, Modrić, Casemiro, Llorente, Asensio, Isco i Ceballos
Napastnicy: Cristiano, Benzema, Lucas Vázquez oraz Mayoral
Nieobecni:
Kontuzjowani:
Navas, Luca, Carvajal, Kovačić i Bale
Decyzją trenera: Varane
Gracze Tottenhamu dostępni na starcie z Realem Madryt:
Bramkarze:
Lloris, Vorm i Gazzaniga
Obrońcy: Trippier, Rose, Alderweireld, Vertonghen, Sánchez, Foyth, Aurier, Davies i Walker-Peters
Pomocnicy: Lamela, N’Koudou, Dier, Sissoko, Dembélé, Alli, Eriksen i Winks
Napastnicy: Son, Kane oraz Llorente.
Niedostępni: Wanyama.
Przewidywane składy:
Tottenham: Lloris - Alderweireld, Davinson, Vertonghen - Aurier, Winks, Dembele, Davies - Alli, Son, Eriksen
Real: Casilla - Hakimi, Ramos, Nacho, Marcelo - Modrić, Casemiro, Kross - Isco, Benzema, Ronaldo
Dubel
20:45 Napoli - Manchester City BTS @ 1.44
20:45 Szachtar - Feyenoord 1 @ 1.40
AKO: 2.02
Buk: Bah

Pod Lupę wziąłem spotkania grupy F. Faza grupowa wchodzi powoli w decydującą fazę i dzisiejsze spotkania mogą być kluczowe dla niektórych drużyn. W tej grupie są to zespoły Napoli i Szachtaru. Włosi obecnie maja trzy punkty straty do drugiego Szachtaru i sześć do Manchesteru City. Dzisiejsza porażka teoretycznie może przekreślić ich szanse awans nawet z drugiego miejsca. Gospodarze jednak to solidna ekipa w SerieA, która przy pomoc Insignie, Callejona, Mertensa, Hamsika czy Zielńskiego wygląda w ofensywie bardzo solidnie. Dzisiejsza strzelona bramka przez gospodarzy powinna być tylko kwestią minut. City obecnie jest w mega formie strzeleckiej. W ostatnich pięciu spotkaniach strzelili 16 goli, co daje nam bardzo dobrą średnią. Guardiola zapowiada walką o trzy punkty, a do swojej dyspozycji ma największe działa.
Feyenoord to obecnie najsłabsza drużyna w grupie F. Jednak w pierwszym spotkaniu postawili się ekipie Szachtaru i prawie doprowadzili do niespodzianki. Nie wyobrażam sobie jednak, żeby Ukraińcy dzisiaj zlekceważyli swojego rywala, mając tak naprawdę awans w swoich nogach i głowach. Szachtar niema problemu ze zdobywaniem goli, i myślę, że dziś spokojnie osiągniecie swój cel aplikując rywalowi minimum dwie/trzy bramki.​
Co do tego Szachtaru po przeanalizowaniu brak Dario Srny i Rakitsky&#39;ego dwóch bardzo ważnych ogniw nie zagra też Kryvstov czyli brak 3 ważnych obrońców patrząc na ofensywną grę i ofensywne ustawienie obu ekip dużo lepiej jest zagrać BTS lub over 2,5 kursy dużo ciekawsze a Feyenoord nie ma nic do stracenia musi walczyć a po jeśli stracą bramkę to oczywistym będzie, że będą musieli postawić wszystko na ofensywę BTS po kursie 1.71 dużo lepszy w mojej opinii. Powodzenia.
 
kamilx16 15

kamilx16

Użytkownik
Sevilla - Sp. Moskwa druga drużyna strzeli - nie
A co myślicie o tym, że Sevilla zakończy dzisiejszy mecz z czystym kontem? W ostatnich 5 meczach stracili u siebie zaledwie 1 bramkę. Wiem, że może mieli przeciwników innego formatu, ale kurs godny pokuszenia. Ty bardziej, że na wyjeździe ze Spartakiem dostali solidne baty.
 
cimbom1811 0

cimbom1811

Użytkownik
Co do tego Szachtaru po przeanalizowaniu brak Dario Srny i Rakitsky&#39;ego dwóch bardzo ważnych ogniw nie zagra też Kryvstov czyli brak 3 ważnych obrońców patrząc na ofensywną grę i ofensywne ustawienie obu ekip dużo lepiej jest zagrać BTS lub over 2,5 kursy dużo ciekawsze a Feyenoord nie ma nic do stracenia musi walczyć a po jeśli stracą bramkę to oczywistym będzie, że będą musieli postawić wszystko na ofensywę BTS po kursie 1.71 dużo lepszy w mojej opinii. Powodzenia.
Gdzie jest napisane, że Rakicki nie zagra? Na transfermarkcie jedynie stoi, że z obrońców jest kontuzjowany Krywcow (który i tak jest rezerwowym). Natomiast sygnalizowana jest kontuzja Bernarda, a to byłby poważniejszy problem.
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
Liverpool FC - NK Maribor
Dzisiaj kolejne spotkanie fazy grupowej Ligi Mistrzów pomiędzy Liverpoolem a Mariborem. Jak doskonale wiadomo sytuacja obydwu klubów jest całkowicie odmienna. Po trzech meczach w grupie Liverpool zajmuje drugiemiejce z dorobkiem 5 punktów z bilansem bramek 10:3, Maribor natomiast ostatnia pozycja, 1 punkt i fatalny bilans bramek 1:11 !. W pierwszym spotkaniu w Słowenii padł wynik ... 0:7 dla Anglików i oczekuje, że dzisiejsze spotkanie może przyniesć podobny rezultat. Liverpool od ostatniego meczu z LM rozegrał dwa spotkania z Premier League - porazka 4:1 z Tottenhamem oraz ostatni mecz wygrana 3:0 z Huddersfield. Uważam, że dzisiejszy macz bedzie kolejnym dobrym spotkaniem z duzo słabszym rywalem i zaowocuje wysoka wygrana gospodarzy. Mimo nieobecnosci kilku zawodników ( Lallana, Mane, Ward oraz prawdopodobnie Coutinho) kadra jest tak szeroka, ze śmiało kilka bramek powinno wpasć. Na mecz proponuje kilka ciekawych typów:
1. Liverpool FC - NK Maribor - gosp. wygraja obydwie połowy - TAK ( 1,51) LVbet
2. Liverpool FC - NK Maribor - gosp. strzela w obydwu połowach - TAK (1,32 ) LVbet

3. Liverpool FC - NK Maribor - Liverpool wygra i obie drużyny srzela - NIE ( 1,55) LVbet
No i teraz czas na najciekawszy typ według mnie w tym spotkaniu. Troche inne podejscie do tego meczu ale chyba o to właśnie chodzi, bardzo atrakcyjny kurs a prawdopodobienstwo jego wejscia bardzo duze, jak nie ogromne ????
4. Liverpool FC - NK Maribor -Strzały celne na bramke - Liverpool -5 ( 1,82) LVbet
Uwazam, ze dzisijesze spotkanie Liverpool zdominuje. Z reszta tak samo jak pierwsze ich spotkanie. Jak wygladała statystyka strzałów celnych w pierwszym spotkaniu ... Maribor - 2 Liverpool - 13 ???? Czyli różnica 11 celnych strzałów. Co wiecej w ostatnim meczu ligowym przeciwko Huddersfield Liverpool oddał 8 strzałów na bramke przy ... 0 doroblu przeciwników. Jeszcze wczesniej z Tottenhamem 6-7 dla dzisiejszych gospodarzy. Myśle, ze różnica 5 celnych trafień na korzyść gospodarzy naprawde do wykonania.
Jeżeli ktoś ma jakieś sugestie odnośnie moich propozycji zachęcam do dyskusji​
 
misiek_1212 10K

misiek_1212

Użytkownik
Dortmund (liczba strzelonych goli) +2,5 , kurs 1.42 sts
U siebie na pewno będą mieć mnóstwo sytuacji, trochę skuteczności i spokojnie powinni 3 bramki strzelić, Yarmolenko najlepiej żeby był na ławce to typ będzie pewniejszy, no i Pulisic żeby grał w pierwszym
Porto – Lipsk +9,5 rzutów rożnych, kurs 1.65 sts
W pierwszym meczu było 9 rożnych, z czego 8 w pierwszej połowie.. Porto nabija dużo rożnych grając u siebie, Lipsk ma dobrych szybkich piłkarzy, więc i sytuacji powinno być sporo, w kwestii awansu ważny mecz, szybki gol powinien przybliżyć szanse tego typu
 
maer 255,9K

maer

Typer A-League
Witam.
Ja bym dzisiaj poszedł w stronę Besiktasu z najsłabszym w jego grupie Monaco, gospodarze ze Stambułu nie zaznali w tej grupie Ligi Mistrzów porażki i chociaż grupa wydawała się na początku wyrównana to bardzo odjechali rywalom wygrywając do tej pory z każdym z nich niezależnie czy u siebie czy na wyjeździe do tego ten mecz mają na swoim gorącym terenie i jeśli wygrają a myślę że tak sie stanie to cieszą się z awansu z 1 miejsca w grupie do dalszych rozgrywek do tego taki R.Babel w ich składzie nie jest ogórkiem dlatego sądzę że Słabe w tym sezonie Ligi Mistrzów Monaco nie da rady na gorącym terenie.
W drugim spotkaniu zresztą z tej samej grupy dałbym na zwycięstwo Porto w meczu z Lipskiem gdyż jest to walka bezpośrednia o awans już nie tyle do dalszej fazy Ligi Mistrzów ale też do odpadnięcie do Ligi Europejskiej, w Niemczech było 3:2 dla Lipska i moim zdaniem teraz też powinien być to wyrównany mecz i jeśli Porto u siebie nie da rady to będzie miało bardzo nieciekawą sytuację w grupie choć moim zdaniem portugalski zespół wyjdzie na to spotkanie bardzo zmotywowany i swoje zrobi czyli wygra.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Gdzie jest napisane, że Rakicki nie zagra? Na transfermarkcie jedynie stoi, że z obrońców jest kontuzjowany Krywcow (który i tak jest rezerwowym). Natomiast sygnalizowana jest kontuzja Bernarda, a to byłby poważniejszy problem.
Rakitsky nie zagra z powodu czerwonej kartki na Flashscore to widziałem i na innym portalu też mnie się gdzieś przemknęło.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
o krótce dzisiejsze mecze:
Tottenham - Real Madryt over 10.5 cornerów @ 1.55 Totolotek
Teoretycznie Koguty są nieznacznymi faworytami tego spotkania. Grają na własnym obiekcie również sa w lepszej formie. Real, zaś poniżej swoich możliwości. Chociaż na pewno potencjał maja i w tym meczu mogą sie zrehabilitować za wtopę z GIjon. Jednak sytuacji bramkowych nie powinno zabraknąć, więc over jak najbardziej realny.
Besiktas - Monaco Besiktas DNB @ 1.62 lub Besiktas DNB 1 połowa @ 1.65 / fortuna
Monaco nie jest takie mocne jak w poprzednim sezonie. W dodatku dzisiaj zabraknie Falcao, który gwarantuje bramki jedynie w tym sezonie. Besiktas wygrał przed dwoma tygodniami, a mógł jeszcze wyżej wygrać, bo mieli cztery dogodne sytuacje do strzelania bramki. Zagrają dzisiaj i siebie, gdzie kibice pewnie zroibą kocioł, więc gospodarze IMHO teog nie przegrają.
Borussia Dortmund, Shaktar i Liverpool. Są zdecydowanymi faworytami swoich spotkań nie powinni mieć tutaj żadnych problemów z zanotowaniem zwycięstwa. Śmiało można na nich grać tutaj z handi.
Sevilla - Spartak Typ 1 @ 1.42 / fortuna
Spartak rozjechał Sevillę w pierwszym mecuz, wiec tera zhiszpanie mają dobrą okazję do rewanżu. A maja ku temu dobrą okazję, bowiem u siebie są znacznie mocniejsi. NIe rprzegrali u siebie żadneog z piętnastu punktów. Myśląc o awansie na pewno muszą dzisiaj wygrać, bo The Reds na pewno rozjadą Maribor.
Napoli - City over 2.5 @ 1.52/ fortuna
Zdaję mi sie, ze będzie to overowy pojedynek. Jedni i drudzy przede wszysktim czują się lepiej w ataku niz na własnym obiekie. Posiadają w tych formacjach zawodników, którzy spokojnie są wstanie strzelać bramki. Więc przynajmniej trzy bramki powinny paść.

Zobaczymy co z tego wyjdzie ! ????
 
B 107K

byle-na-plus

Użytkownik
Liverpool FC - NK Maribor
Dzisiaj kolejne spotkanie fazy grupowej Ligi Mistrzów pomiędzy Liverpoolem a Mariborem. Jak doskonale wiadomo sytuacja obydwu klubów jest całkowicie odmienna. Po trzech meczach w grupie Liverpool zajmuje drugiemiejce z dorobkiem 5 punktów z bilansem bramek 10:3, Maribor natomiast ostatnia pozycja, 1 punkt i fatalny bilans bramek 1:11 !. W pierwszym spotkaniu w Słowenii padł wynik ... 0:7 dla Anglików i oczekuje, że dzisiejsze spotkanie może przyniesć podobny rezultat. Liverpool od ostatniego meczu z LM rozegrał dwa spotkania z Premier League - porazka 4:1 z Tottenhamem oraz ostatni mecz wygrana 3:0 z Huddersfield. Uważam, że dzisiejszy macz bedzie kolejnym dobrym spotkaniem z duzo słabszym rywalem i zaowocuje wysoka wygrana gospodarzy. Mimo nieobecnosci kilku zawodników ( Lallana, Mane, Ward oraz prawdopodobnie Coutinho) kadra jest tak szeroka, ze śmiało kilka bramek powinno wpasć. Na mecz proponuje kilka ciekawych typów:
1. Liverpool FC - NK Maribor - gosp. wygraja obydwie połowy - TAK ( 1,51) LVbet
2. Liverpool FC - NK Maribor - gosp. strzela w obydwu połowach - TAK (1,32 ) LVbet
3. Liverpool FC - NK Maribor - Liverpool wygra i obie drużyny srzela - NIE ( 1,55) LVbet
No i teraz czas na najciekawszy typ według mnie w tym spotkaniu. Troche inne podejscie do tego meczu ale chyba o to właśnie chodzi, bardzo atrakcyjny kurs a prawdopodobienstwo jego wejscia bardzo duze, jak nie ogromne ????
4. Liverpool FC - NK Maribor -Strzały celne na bramke - Liverpool -5 ( 1,82) LVbet
Uwazam, ze dzisijesze spotkanie Liverpool zdominuje. Z reszta tak samo jak pierwsze ich spotkanie. Jak wygladała statystyka strzałów celnych w pierwszym spotkaniu ... Maribor - 2 Liverpool - 13 ???? Czyli różnica 11 celnych strzałów. Co wiecej w ostatnim meczu ligowym przeciwko Huddersfield Liverpool oddał 8 strzałów na bramke przy ... 0 doroblu przeciwników. Jeszcze wczesniej z Tottenhamem 6-7 dla dzisiejszych gospodarzy. Myśle, ze różnica 5 celnych trafień na korzyść gospodarzy naprawde do wykonania.
Jeżeli ktoś ma jakieś sugestie odnośnie moich propozycji zachęcam do dyskusji​
Ja w tym meczu polecam over 3,5 po 1,50 bo z graniem że Maribor nie strzeli to jest takie niebezpieczeństwo jak wczoraj z Karabachem. Over jak dla mnie pewniejszy. A jak tak to w STS-ie masz obie nie strzelą i over 2,5 po 1,90;)
 
psychol32 446,1K

psychol32

Użytkownik
Ja bym dzisiaj nawet złotówki na Besiktas nie postawił. Mam wrażenie że Monaco w końcu się obudzi i zacznie punktować bo szanse na awans są duże.
 
B 107K

byle-na-plus

Użytkownik
Ja w tym meczu polecam over 3,5 po 1,50 bo z graniem że Maribor nie strzeli to jest takie niebezpieczeństwo jak wczoraj z Karabachem. Over jak dla mnie pewniejszy. A jak tak to w STS-ie masz obie nie strzelą i over 2,5 po 1,90;)
Co do Liverpoolu to już wiem co zagrać. Liverpool -4,5 rr. W pierwszym meczu 9-0 na korzyść poolu przy ich całkowitej dominacji. Przed nimi mecz na Anfield i przewiduje podobny scenariusz.
Polecam po 1,65 dostępne w STS-ie????
 
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
Jak można uprawiać bukmacherke nie znając szegółowych informacji na temat meczu i składów. Piszesz głupoty że Falcao to egzekutor to pierw sprawdz czy ten piłkarz zagra dzisiaj....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom