>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka fazy grupowej Ligi Europy [13.10.2022] - Czwartek

Status
Zamknięty.
abraham 1,8K

abraham

Użytkownik
Manch. United 1 @1.12
1 typ na rozgrzewkę, gospodarze posiadają głębie składu który umożliwia im obsadzenie praktycznie każdej pozycji mocnymi nazwiskami⁸ istnieje sporo świeżej krwi w teamie jak to przystalo na manchester u siebie bedzie to spacerek
Bodo Glimt - Arsenal 0 @4.40
Sądzę, że Bodo będzie się chciało zrewanżować grając fizyczny futbol co może zagrozić formie arsenalu który notuje fantastyczny start po kilku transferach można coś powiedzieć dobrego o zawodniku na każdej pozycji i w końcu pomyśleć o ubiegany awans do ligi mistrzów i włączenia się do walki o tytuł z racji tego że to mecz wyjazdowy a przyjezdni mają co stracić angażując się zbytnio w ten mecz jestem w stanie stawiać na okazjonalny remis po bardzo smacznym kursie

AS Roma 2 @2.70
Sadze że druzyna prowadzona przez Mourinho nie przegra drugiego z rzędu tak ważnego spotkania i sądzę że szanse na remis sa tutaj dosyc oplacalne w celu zabezpieczenia 02, Roma pozyskała kilka dobrych nazwisk
Sądzę że Roma na wyjeździe ma szanse ok. 50% na wygraną biorąc pod uwagę że będzie to rewanż i bardzo ważny dla mourinho mecz jestem w stanie pójść tu w czystą 2

Lazio 1 @1.44
Lazio po ostatnich występach może się czym napawać są to same wysokie wygrane myślę że są w gazie i nie strzelą tu mniej niż 2 gole co przy takiej intensywności myslę że będzie tu przyjezdnym zbyt ciężko i pewien włoski pressing zaistnieje i da przewagę drużynie Włochów

Wszystkie kursy z Fortuna
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Trabzonspor - Monaco

Over 5.5 kartek @2.85 Unibet


Już w ostatnim spotkaniu między tymi drużynami było gorąco, dość szybko pokazana czerwona kartka dla gości praktycznie ustawiła mecz, zobaczyliśmy w sumie wliczając ŻK i CZK tylko 5 upomnień, bo w drugiej połowie sędzia nie miał za dużo pracy. Oba zespoły mają o co grać, gorący teren w Turcji , żądza rewanżu przez gospodarzy powinna zrobić swoje. W meczach głównie Trabzonu często jest kolorowo, więc z sędzia z Danii i dziś powinien mieć sporo pracy. Trochę obawiałem się właśnie tego arbitra, bo w lidze duńskiej nie ma za wysokiej średniej, ale w europejskich pucharach nadrabia zaległości. Myślę, że kartki to dobry kierunek w tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +966
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/Liga Europy
Godzina: 18:45
Spotkanie: Bodo/Glimt vs Arsenal
Typ: Bodo/Glimt strzeli gola + Bodo/Glimt powyżej 3.5 rzutów rożnych
Kurs: 3.10⛔
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Gospodarze pomimo dzielnej postawy w Londynie nie byli w stanie nawet strzelić gola na Emirates.
To tylko pokazuje, że nawet rezerwowy skład klubu z Anglii jest w stanie poradzić sobie z zespołami spoza top 5 lig. Nie ma co się załamywać, ponieważ Mistrz Norwegii jest na dobrej drodze, aby wyjść z grupy i gdzie, jak nie u siebie szukać kolejnych punktów. Przypomnijmy, że Aspmyra Stadion to specyficznie położony obiekt i sztuczna murawa z pewnością pomoże gospodarzom. Tydzień temu Bodo/Glimt na Wyspach udało się postraszyć nieco wymagającego przeciwnika, ale nic nie chciało wpaść do bramki. Czy tym razem szczęście dopisze?

Kanonierzy to dobry przykład drużyny, która jest w stanie łączyć obowiązki ligowe z tymi międzynarodowymi.
W Lidze Europy notują komplet zwycięstw i naturalnie muszą jeszcze nadrobić zaległości z PSV, ale to nie przeszkadza im w liderowaniu w Premier League. W ostatni weekend w meczu z Liverpoolem tak od początku obecnej kampanii przyjemnie oglądało się grę Arsenalu i kto wie, może powalczą z Manchesterem City o mistrzostwo. Jak na razie idzie to w dobrym kierunku i kibice wreszcie mogą radować się sukcesami swojego zespołu. Prędzej czy później trudy tego wymagającego sezonu będzie odczuwać każdy, dlatego ważne jest umiejętne zarządzaniem siłami. Czy Mikel Arteta znajdzie ponownie sposób na Bodo/Glimt?

Pomimo tego, że tydzień temu Bodo/Glimt nie strzeliło nawet gola w Londynie, to jestem zdania, że dzisiaj na własnym obiekcie zagrają po prostu swoje, a więc ofensywną piłkę. Nie mają nic do stracenia, a piłkarze tego klubu mogą dodatkowo wypromować się na tle silnego przeciwnika. Stawiam na trafienie gospodarzy i na ich minimum cztery rzuty rożne. Mistrzowie Norwegii u siebie zdobywają masę bramek i regularnie notują minimum jednego gola. Arsenal zapewne postawi na nieco rezerwowy skład i to będzie szansa dla Bodo/Glimt. Sztuczna murawa jest z pewnością małym handicapem po stronie outsidera i wierzę w odważne podejście do tej rywalizacji. Dla kibiców również jest to spora gratka, bo do małej miejscowości zawita aktualny lider Premier League. Kanonierzy w tej edycji Ligi Europy występowali raz na wyjeździe i Zurych strzelił bramkę, a do tego wykonał 5 kornerów. Uważam, że outsiderzy powalczą z faworytem na Aspmyra Stadion.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +210
chamberlain 446,7K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dynamo Kijów - Rennes
Dynamo Kijów @ 3.95
Dynamo Kijów nie przegra i wykona powyżej 3 rzutów rożnych @ 3.00
Dynamo Kijów lub remis @ 1.82
Betfan

Idę dzisiaj w stronę Dynama i mam nadzieję, że ich pech się w końcu skończy. Piszę pech, bo rozegrali trzy spotkania w Lidze Europy, trzy razy przegrali i trzy razy w pechowych okolicznościach, na początku 2:1 z Fenerbahce po bramce w 92 minucie, następnie z AEK Larnacą 0:1, gdzie udało im się trafić wyrównującą bramkę, ale VAR ją cofnął przez spalonego, no i na końcu porażka 2:1 z Rennes, którzy decydującą bramkę trafili w 89 minucie. Jak widać naprawdę sporo pecha w tej drużynie i liczę, że w końcu się to odmieni. Rennes nie należy do jakiejś czołówki, w LE radzą sobie bardzo dobrze, ale oprócz szczęśliwej wygranej z Dynamem dorzucili jeszcze szczęśliwą wygraną z AEK Larnacą 1:2 po bramce w 94 minucie, oraz remis 2:2 z Fenerbahce, gdzie akurat tam im zabrakło szczęścia, bo przegrali po rzucie karnym w 92 minucie. Dynami Kijów jak wiadomo nie będzie miał wsparcia swoich kibiców, bo swoje mecze rozgrywają w Krakowie, jednak dla Rennes nie będzie to łatwy wyjazd. Nie mówię, że Dynamo wygra ten mecz łatwo, ale na pewno są w stanie urwać punkty, chociażby remisem, a druga sprawa, że po tylu pechowych spotkaniach i porażkach ich motywacja będzie zwiększona jeszcze bardziej.
 
Ostatnia edycja:
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dubel:

PSV-Zurych TYP 1 5:0 WIN
Union-Malmo TYP 1 1:0 WIN

AKO: 1,76 5/10
g.21.00 WIN

Lazio-Sturm TYP 1 kurs 1,57 5/10
g.21.00 2:2 BOX

Austria W.-Villarreal TYP 2 kurs 1,57
5/10 g.21.00 0:1 WIN

PS: Wydaję mi się że to czterech bitych faworytów. Pokazały to bezpośrednie spotkania (Lazio zremisowało ale teraz must win bo sytuacja w grupie się skomplikuje plus dobra forma Włochów). PSV i Union...trudno coś tu odkrywczego napisać, natomiast co do hiszpańskiej drużyny w poprzedniej kolejce gładkie 5:0 i dzisiaj praktycznie mogą sobie zapewnić 1 miejsce w grupie co było założeniem Unaia Emeryego.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Hagenn 3,6K

Hagenn

Użytkownik
⚽ AEK Larnaca - Fenerbahce | AEK Larnaca czerwona kartka @ 6,00 STS

Larnaca walczy o 3 miejsce i Ligę Konferencji na wiosnę. Goście ze Stambułu o zachowanie status quo w tabeli. Biorąc pod uwagę fakt, że Larnace czeka jeszcze mecz z Dynamem Kijów to remis w spotkaniu takim jak ten będzie bardzo wartościowy. Podejrzewam walkę wszelkimi środkami.Cypryjczycy w tegorocznej edycji grupowej: 1 kartka z Rennes, 4 żółte z Dynamem Kijów. W bezpośrednim meczu obu drużyn w Stambule AEK zanotował 3 kartki przy 12 faulach. Na uwagę zasługuje wyjazd Fener do Rennes, gdzie pomimo korzystnego wyniku jeden z gospodarzy nie wytrzymał ciśnienia i zobaczył czerwoną kartkę. Spotkanie sędziować będzie Paweł Raczkowski, który na szczeblu międzynarodowym w ostatnich 2 latach w 3 meczach pokazał czerwone kartki. Mecz może kręcić się koło remisu i to w gospodarzach upatruje drużynę, która przekroczy granicę sportowej gry co zaowocuje wykluczeniem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3621
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Liga Europy
Godzina 18:45
Spotkanie : Betis : Roma
Typ : Betis liczba żółtych kartek / więcej niż 3.5
Kurs : 3.15
Bukmacher :
Fortuna

- już pierwszy mecz pokazał mi na co możemy liczyć w tej parze a konkretnie chodzi mi o moje ulubione typy czyli kartki karne , a było 5 żółtek z czego 4 dla Betisu , karny i czerwień dla Romy , Betis dziś może postawić kropkę na i do 1/8 natomiast Roma musi walczyć , sędzią jest Grek Sidiropoulos a wiadomo w Grecji kartki są na porządku dziennym a czerwieni też nie brakuje , ja liczę że tak jak w pierwszym spotkaniu Betis zarobi parę karteczek .
 
Otrzymane punkty reputacji: +868
N 349,2K

niewierny-janek

Użytkownik
Ferencvaros - Crvena Zvezda
Over 5,5 kartek @2,15
Unibet


Starcie tych drużyn jawi mi się jako okraszone sporą liczbą fauli i agresywnej gry. W grupie wszystko jeszcze jest otwarte i każda drużyna może awansować do kolejnej rundy. Zatem zaangażowania po obu stronach nie powinno zabraknąć. Zresztą w pierwszym meczu tych ekip sędzia pokazał 6 żółtych kartek. Sędzią dzisiejszego starcia będzie nasz rodak, Daniel Stefański. Statystyki arbitra pod względem kartek są zacne, niezależnie czy sędziuje na krajowym podwórku czy w europejskich pucharach. Myślę, że w tym spotkaniu będzie miał okazję do częstego sięgania po kartki.
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Union Berlin- Malmo
Typ: powyżej 3.5 gola
Kurs: 3.05
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Na papierze to jest taki typowy masz na over. Oba zespoły w swoich ligach ostatnio grały na under, spotkanie bezpośrednie które rozegrane było tydzień temu również na under bo padła tylko jedna bramka. Ta niemoc strzelecka musi się wkoncu zakończyć i dziś dobry mecz żeby tak się stało. Prawdopodobnie między tymi drużynami została walka o ligę konfederacji, choć matematyczne szanse na wyjście z grupy wciąż istnieją. Obie drużyny lubią sobie postrzelac wiec ta linia mino ze wyglada na wysoka, spokojnie moze zostac pokryta. Licze na szybkie otwarcie i minimum 4 gole.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom