>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

4 kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej - 07.11.2013 - czwartek

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
4 kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej


Jak w każdy czwartek po Lidze Mistrzów, gra Liga Europa. Młodsza siostra LM jak zawsze gwarantuje wiele emocji, ponadto w takim natłoku meczy można znaleźć kilka ciekawych typów. Na pewno też nie obędzie się bez niespodzianek, w które również można celować. Zaskakujący kors w spotkaniu Rubina, z Wigan. Ponadto warto zwrócić uwagę na Eintracht, który w tych rozgrywkach radzi sobie świetnie, odmiennie niż w BL. I tak mogę wymieniać długo, ale pozostawię tą przyjemność wam.
Zapraszam do dyskusji.
 
kielek1301 6

kielek1301

Użytkownik
7 listopada 2013
godz. 18.00
GRUPA D
Rubin Kazan vs Wigan Athletic | 1 ✅ ✅ ✅
1,40
Rubin u siebie jest niezwykle ciężkim rywalem, głównie przez odległość jaka dzieli Kazań od rywali. W ostatnim meczu obu zespołów padł remis 1;1. Gospodarze zaczęli mecze grupowe od dwóch zwycięstw, a potem przyszedł wspomniany remis z Anglikami.
Dlaczego ? Wydaje mi się, że chodzi tu o długą przeprawę z miasta do miasta. Teraz wycieczka czeka graczy Wigan, którzy powinni zająć się powrotem do Premier League, a nie skupiać się na LE
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
PSV - Din Zagrzeb - x2 @ 3 Bet365
Holendrzy w tym sezonie zdecydowanie zawodzą, czego nie widzą bukmacherzy, w Eredivisie jak i w lidze europy nie wyróżniają się niczym, w jedynym wygranym meczu w tej edycji LE w Odessie oddali 2 celne strzały, które zamienili na bramkę, remis w ich 1 spotkaniu, przewagę miało Dynamo, więc w Holandii pewnie też powalczą, kurs warty gry.
Tromso - Anzhi - under 2,5 @ 1.75 Bet365
Tromso 3 mecze 2 undery, Anzhi 3 mecze 3 undery, obie drużyny żenująco słabe, bez potencjału ofensywnego, w ich pierwszym spotkaniu padł wynik 1:0 dla Anzhi, przy czym obie drużyny oddały...3 celne strzały
Guimaraes - Betis - 1 @ 3 Bet365
Betis ma swoje problemy, obecnie strefa spadkowa więc muszą się skupić na lidze, w LE średnio, u siebie wygrywają, na wyjeździe problemy, myślę, że bukmacherzy nie doceniają Portugalczyków, grają u siebie, gdzie z pewnością postawią trudniejsze warunki niż w Hiszpanii.

Tottenham - Szeryf Tyraspol - Defoe strzeli 2 lub więcej @ 2.87 William Hill
Rewanz po meczu w Tyraspolu wygranym 2:0, tutaj powinno wpasc wiecej, w koncu graja u siebie, szansa dla zmiennikow, licze tu na Defoe, ktory w lidze grzeje lawe, a w LE na szpicy rozgrywa po 90 minut
 
B 12

bazna

Użytkownik
Ja mam takie typy i chciałem się Was poradzić, co na ten temat myślicie ?
Mam zamiar pograć to grubo, więc każda opinia będzie dla mnie istotna, bo do czwartku jest jeszcze czas i ewentualnie będę mógł coś skorygować, zanim obstawię. Oto typy:
PSV Eindhoven-Dynamo Z.&lt;small&gt; ilosc bramek +2.5
&lt;/small&gt;Alkmaar-Sach.Karagandy &lt;small&gt;ilosc bramek +2.5
&lt;/small&gt;Legia W.-Trabzon&lt;small&gt; ilosc bramek +2.5
&lt;/small&gt;Rapid W.-Genk&lt;small&gt; ilosc bramek +2.5
&lt;/small&gt;

AKO kurs: 9,11
Fortuna
Ewentualnie mam jeszcze pytanie, w których spotkaniach widzicie prawdopodobne overy 2,5 ???
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Rijeka- Olympique Lyon 1X 1,57( bwin) 1-1
Trener Lyonu Remi Garde zwraca uwagę, że czwartkowy mecz z Rijeką będzie 20 oficjalnym spotkaniem jego drużyny w tym sezonie. Jest to duża ilość i jak mówi zauważa zmęczenie u niektórych swoich zawodników. W związku z tym zdecydował, że gracze najbardziej eksploatowani pozostaną w Lyonie, zaś do Rijeki pojadą ci grający mniej w tym spora grupa zawodników występujących w OL II ( CFA- 4 poziom rozgrywkowy we Francji).
Le groupe lyonnais de 20 joueurs:
Briand – Danic – Fekir – Ferri – Frick – Gorgelin – Gourcuff – B.Koné – Koné.S – Labidi – M.Lopes – Mocio – Mvuemba – Ngouma - Njie – Plea – Sarr – Tolisso – Tsimba – Zeffane

W grupie tej jest więc 9 zawodników z OL II. Nie pojechali m.in: Anthony Lopes( GK 12/0), Bedimo( 11/0), Bisevac( 8/0), Umtiti( 5/0), Fofana( 10/0), Grenier( 11/2), Malbranque( 10/1), Gonalons( 10/0), Lacazette( 10/5), Gomis( 8/3), Benzia( 7/1).

Fakt wysłania tak rezerwowej grupy zawodników jest też spowodowany czekającym w niedzielę starciem OL w Detbach Rodanu z St Etienne.

Rijeka jest w tym sezonie niepokonana na własnym stadionie, notując w lidze bilans 3-4-0. W rozgrywkach LE( w tym w eliminacjach) u siebie osiągali następujące rezultaty:

Rijeka- Pretastyn Town 5-0
Rijeka- Zilina 2-1
Rijeka- Stuttgart 2-1
Rijeka- Betis 1-1

Z rezerwowym Lyonem także nie powinni przegrać. Zwłaszcza, że w pierwszym spotkaniu obu drużyn, na Stade Gerland, z gospodarzami grającymi w mocniejszym składzie przegrali zaledwie 0-1.

AZ Alkmaar- Szachtior Karaganda 1(-1) 1,57( bwin) 1-0

AZ po objęciu ich pod koniec października przez Dica Advocaata radzą sobie bardzo dobrze. Wygrali 3 mecze w lidze( 3-1 z Cambuur, 2-0 z Zwolle i 2-0 z Den Haag) w pucharze Holandii( 7-0 z II ligowcem) a także zremisowali z pierwszym meczu w Kazachstanie z Szachtiorem 1-1.
Gospodarze są w tej chwili liderem ligi holenderskiej.
Najbardziej istotny fakt dotyczący gości: w najbliższą niedzielę( o godz 11) grają finał Pucharu Kazachstanu z Tarazem. Zwycięstwo w tym meczu zagwarantuje udział w przyszłym sezonie w rozgrywkach LE. Spotkanie to jest dla Szachtiora absolutnym priorytetem( ponieważ ligę zakończyli na 4. miejscu, poza strefą pucharową).
W związku z tym do Holandii nie poleciało 6 podstawowych zawodników: Mokin( GK 18/0), Poryvaev( 21/0), Dzidic( 16/2), Vicius( 18/1) oraz dwie ofensywne gwiazdy Khizhnichenko( 20/5) i kapitan Finonchenko( 23/6).
W tym sezonie w europejskich pucharach( el. LM i LE) Szachtior zdobył do tej pory 13 goli. Aż 8 z nich zdobyli gracze, którzy nie zagrają z AZ.
Do tego Szachtior w tym sezonie w Europie straszy głównie na własnym stadionie. Na wyjazdach nie jest już tak kolorowo:
BATE- Szachtior 0-1
Skenderbeu- Szachtior 3-2
Celtic- Szachtior 3-0
PAOK- Szachtior 2-1
EDIT: inna ważna informacja na temat Szachtiora. Kto oglądał ich poprzednie spotkania( w tym także mecze w el. LM) ten wie, że posiadają oni ,,tajną&quot; broń. Gediminas Vicius- specjalista od dalekich wyrzutów z autu, które wiele razy siały zamęt w polu karnym rywali( zwłaszcza dwumecz z Celtikiem). Tego gracza nie ma w kadrze na AZ.
Ponadto tylko 14 zawodnikami będzie dysponował trener Szachtiora!
Kuban Krasnodar- Swansea 1X 1,5( bwin) 1-1

Kuban Krasnodar pod koniec października zwolnił rumuńskiego trenera Munteanu, zatrudniając w jego miejsce Goncharenke, który stworzył markę BATE Borysów w Europie, wprowadzając ich do 3 razy do fazy grupowej LM. Prowadząc Kuban, m.im. wywiózł cenny remis ze Swansea( 1-1) czy wygrał w ostatniej kolejce derby z Kubaniem 2-1.
Jego drużyna po 2 porażkach i remisie jest na ostatnim miejscu w grupie LE. Zwycięstwo ze Swansea da im nadzieję na wyjście z grupy.
Swansea jest liderem grupy. Wygrali w Valencii 3-0, następnie u siebie po cięzkim boju 1-0 z Sankt Gallen oraz zremisowali z Kubaniem.
W ostatnich tygodniach jednak osiągają przeciętne rezultaty. Przegrali 3 ostatnie wyjazdy: 1-3 z Birmingham( puchar), 0-2 z Southampton i ostatnio 0-1 z Cardiff.
W dodatku do Rosji nie poleciał Michu, największa gwiazda zespołu, strzelec 4 goli w tym sezonie w europejskich rozgrywkach.

Standard Liege- Red Bull Salzburg 1X 1,5( bwin) 1-3

Standard początek obecnego sezonu miał znakomity. 13 zwycięstw z rzędu we wszystkich rozgrywkach. Później przyszedł mal kryzys formy, jednakże ostatnio widać poprawę. 1-1 z Anderlechtem na wyjeździe czy wygrana w ostatniej kolejce 1-0 ba trudnym terenie w Gent mogą napawać optymizmem. W grupie LE są na ostatnim miejscu, więc to spotkanie jest ostatnim gwizdkiem by zacząć zdobywać punkty.
Salzburg od początku sezonu jest w znakomitej formie. Dość powiedzieć, że biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, przegrali tylko jeden mecz!( 3-1 na wyjeździe z Fenerbahce).
W lidze oraz w grupie LE zdecydowanie liderują.
Na najbliższe spotkanie do Liege pojadą jednak osłabieni brakiem dwóch kluczowych zawodników: pauzującego za kartki Mane( w lidze 13/7, we wszystkich rozgrywkach 20/10) oraz kontuzjowanego Soriano( w lidze 13/12, we wszystkich rozgrywkach 19/22).
Bez tych dwóch piłkarzy Salzburg grał także w ostatnim meczu ligowym, wygranym zaledwie 1-0 u siebie ze Sturmem Graz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
Rijeka- Olympique Lyon 1X 1,57( Bwin)
Trener Lyonu Remi Garde zwraca uwagę, że czwartkowy mecz z Rijeką będzie 20 oficjalnym spotkaniem jego drużyny w tym sezonie. Jest to duża ilość i jak mówi zauważa zmęczenie u niektórych swoich zawodników. W związku z tym zdecydował, że gracze najbardziej eksploatowani pozostaną w Lyonie, zaś do Rijeki pojadą ci grający mniej w tym spora grupa zawodników występujących w OL II ( CFA- 4 poziom rozgrywkowy we Francji).
Le groupe lyonnais de 20 joueurs:
Briand – Danic – Fekir – Ferri – Frick – Gorgelin – Gourcuff – B.Koné – Koné.S – Labidi – M.Lopes – Mocio – Mvuemba – Ngouma - Njie – Plea – Sarr – Tolisso – Tsimba – Zeffane

W grupie tej jest więc 9 zawodników z OL II. Nie pojechali m.in: Anthony Lopes( GK 12/0), Bedimo( 11/0), Bisevac( 8/0), Umtiti( 5/0), Fofana( 10/0), Grenier( 11/2), Malbranque( 10/1), Gonalons( 10/0), Lacazette( 10/5), Gomis( 8/3), Benzia( 7/1).

Fakt wysłania tak rezerwowej grupy zawodników jest też spowodowany czekającym w niedzielę starciem OL w Detbach Rodanu z St Etienne.

Rijeka jest w tym sezonie niepokonana na własnym stadionie, notując w lidze bilans 3-4-0. W rozgrywkach LE( w tym w eliminacjach) u siebie osiągali następujące rezultaty:

Rijeka- Pretastyn Town 5-0
Rijeka- Zilina 2-1
Rijeka- Stuttgart 2-1
Rijeka- Betis 1-1

Z rezerwowym Lyonem także nie powinni przegrać. Zwłaszcza, że w pierwszym spotkaniu obu drużyn, na Stade Gerland, z gospodarzami grającymi w mocniejszym składzie przegrali zaledwie 0-1.
Bardzo fajny typ. Powiem szczerze, że też do pewnego czasu miałem go na oku i chciałem grubiej wejść w to. Później jednak dowiedziałem się, że Rijeka też ma spore osłabienia:
Zlomislic 7/0, Mitrovic 1/0, Leskovic 4/1, Pusic 0/0, Skarabot 4/0, Cesarec 0/0 &amp; Okechukwu.
Co prawda może nie są to gracze pierwszej jedenastki co obrazują liczby ich spotkań w tym sezonie, no może po za Zlomisilicem, Leskovicem i Skarbotem, którzy coś tam pogrywali.
Warto też dodać, że mecz rozegrany przy pustych trybunach. Klub dostał karę od UEFA, także wparcie publiczności tutaj odpada. Mimo wszystko warto spróbować to pograć.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie: AZ Alkmaar - Szachtar Karaganda
Typ: Alkmaar wygra do zera
kurs: 1,70
bwin
W grupie L dojdzie do spotkania AZ Alkmaar z Szachtarem Karaganda. Zdecydowanym faworytem tej potyczki jest zespół gospodarzy. Wygrana w dzisiejszym meczu prawie zapewni awans. Odkąd zespół przejął Dic Advocaat grają oni zdecydowanie lepiej. W swojej lidze są liderem i na swoim obiekcie stracili zaledwie pięć bramek. W tabeli Ligi europejskiej zajmują drugą pozycję i jak już wspominałem zwycięstwo przybliży ich znacznie do awansu. AZ ma kilku graczy którzy są w stanie wpisać się na listę strzelców. W środ nich bryluje dwudziestodwuletni Amerykanin Aron Johansson który ma na swym koncie już siedem trafień. Goście przyjadą do Alkmaar bez kilku podstawowych graczy. Rosyjski trener Viktor Kumykow da odpocząć swoim grajkom ponieważ w weekend czeka ich finał Pucharu a zwycięstwo jest jedyną szansa na grę w europejskich pucharach a daleka podróż zapewne wpłynie na formę piłkarzy. Ponadto na wyjazdach grają oni katastrofalnie nawet w swojej lidze. Zatem zwycięstwo bez straty gola wydaje się wielce prawdopodobne w dzisiejszym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Małe wstępne ostrzeżenie, bo muszę to zweryfikować, ale to dopiero po powrocie czyli gdzieś koło 13-14
Odnośnie Eintrachtu
&quot;Veh zapowiada zmiany w kadrze na mecz pucharowy w Tel-Awiwie. Bild typuje, że w domu zostaną Rode, Kadlec, Oczipka i Russ. &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
waski1133 105

waski1133

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna || Liga Europejska || Grupa L || 07.11.2013 || godz. 21:05
Spotkanie: AZ Alkamar - Szachtior Karaganda
Typ: AZ Alkmaar -1 (Handicap Europejski)
Kurs: 1,75
Bukmacher: Interwetten
Analiza:
W poprzedniej kolejce Ligi Europejskiej w meczu tych drużyna padł remis 1:1. Spotkanie rozgrywane było jednak w Kazachstanie, a tam nigdy nie jest łatwo strzelać gole. Jutro AZ Alkmaar zagra u siebie gdzie nie przegrało od siedmiu meczy. Szachtior Karaganda skończył już sezon ligowy, zajmując czwartą pozycję. Końcówka sezonu w ich wykonaniu była fatalna! Zaledwie dwa zwycięstwa w czternastu spotkaniach (w tym jedno pucharowe) mówią same ze siebie. Na wyjazdach było jeszcze gorzej - tylko jeden zremisowany mecz w ostatnich siedmiu pojedynkach. Pozostałe sześć meczy przegrane. Wszystko to sprawia, że należy jutro postawić AZ Alkmaar w roli zdecydowanego faworyta. Co prawda w rozgrywkach Ligi Europejskiej Holendrzy jakoś specjalnie nie zachwycają (jedna wygrana i dwa remisy), jednak jeśli myślą o awansie do kolejnej fazy rozgrywek, mecz z Kazachami wygrać po prostu powinni. Natomiast pokazali w ostatnim meczu pucharu Holandii, że nie zadowalają się minimalnymi zwycięstwami. Wygrana 7:0 z drugoligowcem Achilles 1929, pokazuje, że kiedy &quot;poczują krew&quot; to nie odpuszczają. Sam typ wydaje się więc dosyć pewny, ale do jego zagrania przkonać może jeszcze jedna sprawa. Kurs wystawiony przez Interwetten. 1,75 to prostu promocja i należy z niej skorzystać.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Sevilla EH:-1 + Lazio kurs łączny AKU: 2,26 buk: Betclic ⛔(edit: no spadek formy Sevilli czas ogłosić, do tego minimalizm)
Mam wrażenie, że w Sevilli właśnie od zremisowanego na wyjeździe meczu ze Slovanem zaczęło się dziać coś niedobrego czego ukoronowaniem była przegrana na własnym boisku z Celtą Vigo. Uważam, że nie chodzi tu o spadek formy tylko nie właściwie priorytety. Na Real Madryt się spięli, co prawda przegrali, ale w jakim stylu, no i strzelili 3 bramki, a Slovana i Celtę zlekceważyli. Teraz i z powodu chęci rehabilitacji po tym czymś z Celtą, to była przegrana na własne życzenie, oraz sytaucji w grupie liczę, że wysoko wygrają na własnym boisku. No chyba nie po to zapieprzali tak w eliminacjach do LE kręcąc wysokie wyniki, żeby teraz sobie LE odpuścić. Lazio z kolei po sensacyjnym remisie z Apollonem na wyjeździe, nie jest dla mnie do wyobrażenia, aby znowu nie wygrało i to u siebie, nawet z ich całym minimalizmem i podejściem do LE.
 
koszyk 69

koszyk

Użytkownik
Spotkanie: Maccabi Haifa - PAOK Saloniki
Typ: BTS
Kurs: 1,8
Bukmacher: bet365


Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony kursem wystawionym przez bukmacherów. Już po pierwszym spotkaniu zakończonym wynikiem 3-2 dla PAOK&#39;u postanowiłem sobie pograć BTS, licząc na kursy w granicach 1,6-1,7. Jak wszyscy dobrze pamiętamy w pierwszym spotkaniu wynik dla greków mógł być wyższy ale świetną nieskutecznością wykazał się Stoch, który nie trafił dwóch karnych, można tylko współczuć. Patrząc na ilość bramek strzelonych i straconych przez te z zespoły w LE można tylko napawać się optymizmem, odpowiednio 4:6 dla gospodarzy i 6:4 dla gości co daje średnią ponad 3 bramek na mecz. Maccabi ostatnio u siebie notuje bardzo słabe wyniki nie strzelając bramki od 4 spotkań, dlatego dzisiaj liczę na przełamanie i patrząc przez pryzmat poprzedniego spotkania, jest to bardzo możliwe. Co do gości, to nie przegrali jeszcze meczu w LE i przodują w swojej grupie, ostatnio na wyjeździe nie strzelili bramki pod koniec sierpnia, co tylko utwierdza mnie w prawidłowości mojego typu.

Wynik: 0-0 ⛔

Po meczu: Ehh, słaby początek tygodnia LM jak i LE nic nie dała zarobić, oby coś w weekend wpadło.
 
nakladka 221

nakladka

Użytkownik
@Barichello mówił o osłabieniach Eintrachtu to już uzupełniam:

-Nie powołani na mecz:Sebastian Rode, Sebastian Jung, Tranquillo Barnetta i Martin Lanig
- Za to w kadrze gracze U23 Marc-Oliver Kempf, Marvin Bakalorz . Nie brany ostatnio pod uwagę hiszpan Joselu oraz Stephan Schröck
- Srdjan Lakic zastąpi w ataku najlepszego strzelca Vacleva Kadleca, trener da również odpocząc Bastianowi Oczipce(czyli ok.5 zawodników z podstawowego składu nie wystąpi
- Na konferencji trener Veh Przystąpimy do meczu w odmiennym ustawieniu co nie zmienia tego, że chcemy wygrać. Trener przypomina również, że Maccabi dopiero w poniedziałek grało mecz na szczycie w Ber Shevą i przegrała 2:3
-Kiepska pozycja Eintrachtu powoduj,u że mecz z Mianz będzie bardzo ważny w najbliższą niedziele
Generalnie z wypowiedzi po poprzedniej porażce z M`gladbach w lidze widać, że teraz Eintracht skupi sie na lidze, zwłaszcza, że mają komplet pkt po 3 meczach. Jak już cos stawiać w tym meczu to 1x na Maccabi (1,46) ale dla mnie mecz na remis
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
emilenberg 81

emilenberg

Użytkownik
Rubin Kazan vs Wigan Athletic
Dziś chciałbym się skupić na żółtych karteczkach. Po niewielkim lecz wnikliwej analizie postanowiłem zaryzykować i postawić tzw. &quot;pewniaczka&quot; na ilość żółtych kartek w meczu na 4,5-, kurs na betsson.pl wynosi skromne ;) 1,55. Sędzią spotkania będzie Huseyin Gocek. Ten sędzia sędziował następujące mecze:
Dinamo Zagreb 1 - 2 FC Chornomoret x1
Astra Ploiesti 1 - 1 Maccabi Haifa x6
Olympique Lyon 1 - 0 Grasshopper Cl x3
Lazio Rzym 2 - 0 Borussia M&#39;gl x1
FC København 1 - 1 FC Steaua Buk x4
FC Dnipro Dnip 3 - 1 Napoli x5
Udinese 1 - 1 Anzhi x5
Hajduk Split 0 - 3 Inter Mediolan x3
Ogólnie lubi kolor żółty ;)
W jego ogólnie ostatnich 4 spotkaniach które raczył sędziować pokazał aż 19 żółtek ;). Średnia dość bogata prawie 5 kartoników wysunęło się z kieszeni Pana Gocek.

Popatrzmy na to spotkanie z innej strony:

Mecz poprzedniej kolejki rozgrywany był na Angielskim terenie i w tamtejszym spotkaniu sędzia pokazał żółtek aż 6. Wszystko idzie w drogę +4,5 żółtej kartki w meczu. Lecz ja idę troszeczkę pod wiatr i wydaje się iż te zespoły zobaczyły już wystarczającą ilość kartek, nio może będzie ich tym razem 4 ;) i tak też typuje.
Ostatnio zagrałem za 100 zł na Londyńską Chelsea czyli to było wczoraj i zgarnąłem 133 zł wiec teraz typuje tak. Jeśli mam racje to zgarnę 207 zł. ????
Więc mój typ:
Ilość żółtych kartek 4,5-
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Rubin Kazan vs Wigan Athletic
Dziś chciałbym się skupić na żółtych karteczkach. Po niewielkim lecz wnikliwej analizie postanowiłem zaryzykować i postawić tzw. &quot;pewniaczka&quot; na ilość żółtych kartek w meczu na 4,5-, kurs na betsson.pl wynosi skromne ;) 1,55. Sędzią spotkania będzie Huseyin Gocek. Ten sędzia sędziował następujące mecze:
Dinamo Zagreb 1 - 2 FC Chornomoret x1
Astra Ploiesti 1 - 1 Maccabi Haifa x6
Olympique Lyon 1 - 0 Grasshopper Cl x3
Lazio Rzym 2 - 0 Borussia M&#39;gl x1
FC København 1 - 1 FC Steaua Buk x4
FC Dnipro Dnip 3 - 1 Napoli x5
Udinese 1 - 1 Anzhi x5
Hajduk Split 0 - 3 Inter Mediolan x3
Ogólnie lubi kolor żółty ;)
W jego ogólnie ostatnich 4 spotkaniach które raczył sędziować pokazał aż 19 żółtek ;). Średnia dość bogata prawie 5 kartoników wysunęło się z kieszeni Pana Gocek.

Popatrzmy na to spotkanie z innej strony:

Mecz poprzedniej kolejki rozgrywany był na Angielskim terenie i w tamtejszym spotkaniu sędzia pokazał żółtek aż 6. Wszystko idzie w drogę +4,5 żółtej kartki w meczu. Lecz ja idę troszeczkę pod wiatr i wydaje się iż te zespoły zobaczyły już wystarczającą ilość kartek, nio może będzie ich tym razem 4 ;) i tak też typuje.
Ostatnio zagrałem za 100 zł na Londyńską Chelsea czyli to było wczoraj i zgarnąłem 133 zł wiec teraz typuje tak. Jeśli mam racje to zgarnę 207 zł. ????
Więc mój typ:
Ilość żółtych kartek 4,5-
Robisz z siebie głupka czy z nas?
Jeśli brać pod uwagę 8 meczów, które wstawiłeś to średnia żółtych wynosi 3,5. Jeśli wstawia się jakieś mecze to się podaje średnią z tych meczy, a nie manipuluje doborem meczy tak, aby średnia wyglądała okazyjnie.
Druga kwestia, podajesz argumenty przeciw, natomiast twoje argumenty &quot;za&quot; są nierzeczowe.
Nie neguję typu, ale zwracam uwagę na sens twojej analizy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Jak dotychczas
we wtorek z LM podanych 5 typów na rzuty rożne +- 10,5 weszło 4
Sroda z LM i rzutami roznymi +- 10,5 wyszła słabo na 5 typów nic nie weszło
Dlatego wyciagnalem wnioski i gram tutaj typy juz od 8 rzutów roznych .
KAZAN-WIGAN
ponizej 11 rzutów rożnych 1,50 bet365 ✅✅✅ padło 7 rzutów roznych

W Wigan padło 6 kornerów
Mecze Rubina w LE :
-Zulte-Waregem 9 kornerów
-Maribor 9 kornerów
Mecze Wigan w LE :
-Maribor 10 kornerów
Waregem 13 kornerów
Linia underowa sadze ze jest bezpieczna w tym meczu .

KUBAŃ-SWANSEA
poniżej 10,5 rzytów rożnych 1,72 bet365✅✅✅ 4 rzuty rożne

W Swansea City padło 8 kornerów
Mecze Krasnodara w LE :
-Valencia 10 kornerów
-St.Gallen 8 kornerów
Mecze Swansea w LE :
-St.Gallen 9
-Valencia 4
W każdym z meczów linia underowa wiec biore taki typ .

LUDOGORETS-ODESSA
powyżej 8 rzutów rożnych bet365 1,50⛔⛔ 4 rzuty rozne

W pierwszym meczu padło 14 rzutów roznych.
Mecze Ludogorets w LE :
-D.Zagrzeb 9 kornerów
-PSV 9
Mecze Odessy w LE :
-PSV 9
-D.Zagrzeb 8
Nie trafiony byłby typ tylko w meczu z Dynamo , myśle ze zespoly dadza rade przebić 8n rzutów rożnych .

MARIBOR-WAREGEM
powyżej 8 rzutów rożnych bet365 1,40
✅✅✅ 11 rzutów rożnych
W pierwszym meczu padło 10 rzutów roznych
Mecze Maribora w LE:
-Wigan 10 kornerów
-Kazań 9
Mecze Zulte w LE :
-Kazań 9
-Wigan 13
tutaj statystycznie nie widze przeszkód na nie powodzenie .

PANDURII-FIORENTINA
powyżej 8 rzutów rożnych bet365 1,4✅✅✅ 10 rzutów rożnych

We Włoszech padło 9 rzutów rożnych
Mecze Pandurii w LE :
-Ferreira 13 kornerów
-Dnipro 7
Mecze Fiorentiny w LE :
-Dnipro 11
-Ferreira 9
Panduri zaliczyło ponizej 8 kornerów raz Fiorentina wszystko overy .

ST.LIEGE-SALZBURG
powyzej 8 kornerów bet365 1,40
✅✅✅ 11 rzutów rożnych
W Austri padło 13 kornerów
Mecze St. Liege w LE:
-Elfsborg 10
-Esbjerg 5
Mecze Salzburga w LE :
-Esbjerg 6
Elfsborg 11
Obydwie druzyny zaliczyło ponizej mojego typu z jedna druzyna z Esbjergiem .

TROMSO-ANZI
ponizej 11 rzutów roznych bet365 1,61
⛔⛔12 rzutów roznych
W Rosji padło 8 rzutów roznych
Mecze Tromso w LE:
-S.Tiraspol 8 kornerów
-Tottenham 7
Mecze Anzi w LE :
-Tottenham 8
-S.Tiraspol 10
Powodzenie tego typu to 8/10

A teraz bez krotkich analizponiewaz brak czasu :
ESTORIL-FREIBURG powyzej 8 rzutow roznych bet365 1,40✅✅✅ 11
GUIMARAES-BETIS powyzej 9 rzutów roznych bet365 1,53 ✅✅✅ 14
LAZIO-APOLLON powyzej 10 rzutow roznych bet365 2,00⛔⛔ 7
LEGIA-TRABZONSPOR powyzej 10 rzutow roznych bet365 2,00✅✅✅14
RAPID - GENK powyzej 10 rzutow roznych bet365 2,00✅✅✅ 13
_____________________________________________________________________
Podoba się typ , analiza ? Skorzystałeś i wygrałeś ? Kliknij &quot;DZIĘKI&quot; będę miał motywacje do dalszej pracy
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 69

maxxx1906

Użytkownik
Dziś ciężkie mecze do typowania na 1x2 , idę raczej w stronę bramek lub kartek.

Legia Warszawa - Trabzonspor : Liczba żółtych kartek
Ile żółtych kartek zostanie wręczonych podczas meczu?
powyżej 4,5
betsson :2,04
⛔

Dziś liczę na zacięty mecz w Warszawie , Legia na pewno ambitnie podejdzie do meczu co przełoży się z pewnością na ostrzejszą grę ,Turcy też na pewno nie odpuszczą zważywszy ,że zwycięstwo przybliży ich do 1 miejsca w grupie.Żeby nie było gołosłowia trochę statystki o drużynach.
W ostatnich 15 meczach trabzonsporu aż 13 razy widzieliśmy over 4,5 kartki, mało tego Trabzon w ost 12 meczach wyjazdowych nie dostał mniej jak 3 karki , zwykle było to 4 lub 5.Staty legi już tak pięknie nie wyglądają ost 15 meczy 10 over,
z czego u siebie ost 12 meczy ani razu więcej jak 3 kartki wyjątek LE gdzie z Apollonem 4.
Sędzia spotkania Ruddy Buquet raczej pozwala grać.Statystycznie rzadko pokrywa 4,5 karki, jednak w tym sezonie lubi sięgnąć do kieszonki 9 meczy 7 razy over.
Mecz bezpośredni w tygodnie temu to 7 kartek.


Tottenham - Sheriff Tiraspol : Liczba żółtych kartek
Ile żółtych kartek zostanie wręczonych podczas meczu?
poniżej 3.5
betsson : 1,67
✅

Tottenham u siebie mało kartkuje jeśli wygrywa, w LE w żadnym z trzech spotkań nie padły 3 kartki. Co prawda Sheriff Tiraspol mocno kopało się na bojsku z Anzhi i Tromsø , czego efektem było kilka kartek , ale dziś raczej nie liczę na jakiś zacięty mecz.
Sędzią Kenn Hansen bardzo młody 33 lata, karteczkę pokazać lubi .
Typ ryzykowny jednak biorę do jakieś ako za mniejszą stawkę.


Tottenham - Sheriff Tiraspol : Liczba bramek
poniżej 3.5
betsson 1:85
✅

Kurs kuszący i pasuje spróbować.
Tottenham hegemonem grupy to oczywiste, przypuszczam że Sheriff Tiraspol raczej bramki nie strzeli , pytanie ile strzeli drużyna z Londynu.Wygrane oczywiście przekonujące 3;0 , 2;0 2;0 ale sytuacjami pod bramką Londyńczycy wcale nie rozpieszczali , nie spodziewam się pogromu 4 czy 5.


Tromsø - Anzhi : Liczba bramek ✅
poniżej 2.5
betsson :1,74

Tutaj wiele nie trzeba tłumaczyć to będą flaki z olejm takie jak w Rosji , 3 bramki byłyby tutaj cudem. Atrakcyjnie wygląda też - 1,5 z 3 zł.


PSV Eindhoven - Dinamo Zagreb : Handicap ( 0 - 2. ) ⛔
Dinamo Zagreb
betsson :1,60 .

Kurs na PSV to jakaś kpina, ta drużyna ostatnio gra bardzo słabo w ostatnich 8 spotkaniach aż 7 razy pokrył się handi 2 ;0 na drużyne przeciwną .W każdym z tych meczów tracili bramkę ,oprócz spotkania między tym zespołami gdzie było 0;0.
Biorę do ako.


PFC Ludogorets - Chernomorets Odessa : Wynik + Total 2.5 ⛔
Wytypuj rezultat meczu i łączną liczbę strzelonych goli
Wygrana gospodarzy + Poniżej 2,5
betsson 3.80


Za drobne całkiem fajny zakład, bez analizy.


Maccabi Haifa - PAOK Thessaloniki : Wynik + Total 2.5 ⛔
Wytypuj rezultat meczu i łączną liczbę strzelonych goli
Wygrana gości + Powyżej 2.5
betsson :4.90


Grecy bardzo dobrze w lidze , Maccabi Haifa tragicznie 10 meczy ,1 win.Obiektywnie rzecz biorą grecka jest mocniejsza jak izraelska. 2 tygodnie temu Haifa prowadziła 2;0 by przegrać 2;3 , trzeba dodać że Grecy zmarnowali do tego 2 karne.
Za drobne.

HNK Rijeka - Lyon : Liczba bramek
poniżej 2.5 ✅
betsson :1,75


O tym meczu już sporo zostało napisane, więc beż przedłużania rezerwy Lyonu, pusty stadion i ostarni wynik 0;1 .Emocji raczej być nie powinno .

Maribor - Zulte-Waregem ⛔
Maribor
betsson 2,16


Maribor 2 tyg temu otworzył sobie szansę do awansu, Waregem gra tragicznie w LE d tego ost nie zachwycają na krajowym podwórku.Drużyna z Słowenii przegrała u siebie z Kazaniem aż 2;5 ale wynik zupełnie nie odzwierciedla tego co działo się na boisku.Tyle samo celnych strzałów ,do 90 min było tylko 2;3 a to dobry prognostyk przed dziejszym spotkaniem z dużo słabszą drużyną.
Maribor przegrał ostatnio na własnym stadionie z outasaidem swojej ligi, pora na rehabilitacje dla kibiców.Wynik z przed 2 tygodni 3;1 dla gospodarzy dzisiejszego pojedynku.

Kuban - Swansea : Pierwsza połowa
x
betsson :1,94
⛔
Nie zagra michu , a to duże osłabienie ofensywy.Rosja to ciężki teren do grania. Kubań wszystkie 3 mecze do połowy wytrzymywał bez staty gola, dziś liczę na taki sam rozwój zdarzeń.
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Powtórzę to po raz kolejny - nienawidzę gra LE z powodu olewania sobie tych rozgrywek przez niektóre zespoły typu PSV, Waregem, myślałem, że na początku Valencia, ale ta jednak wzięła się do roboty, jednak LE zawsze była taka, że pewne zespoły sobie ją olewały... Za to dla tych mniejszych klubów LE to &quot;kopalnia złota&quot;. Myślę oczywiście o takich zespołach jak Ludogorets Razrad, Szachtar Karagandy i NK Maribor. Dosyc teorii, przejdźmy do typów:
St. Gallen - Valencia
TYP: BTS - KURS: 1,65 ✅
BUK: MILENIUM


Pod lupę wzięłem spotkanie St. Gallen z Valencią. W pierwszym meczu gospodarze była Valencia, która rozstrzelała gości aż 5-1. Myślę, że tu już nie pójdzie Valencii tak gładko. St. Gallen powalczy, bo ma jeszcze realne szanse na wyjście z grupy. Najbardziej prawdopodobny w tym spotkaniu jest typ obie strzelą. Skoro na wyjeździe mogli strzelic to u siebie również powtórzą tą sztukę.

Ludogorets - Odessa
TYP: Gosp. +1,5 bramki - KURS: 1,93 ⛔
BUK: MILENIUM


Ludogorets jest kolejną niespodzianką tych rozgrywek. Dotychczas wygrali wszystkie trzy mecze ze swoimi rywalami. Czas więc na rewanże... Ludogorets praktycznie pewny wyjścia z grupy, nie wierzę, że ani razu nie wygrają, bo bardzo poważnie traktują tego szczebla zawody. W Odessie było 1-0 dla gości z Razrad. Dlaczego więc gospodarze mają nie strzelic dwóch bramek i praktycznie przypieczętowac sobie awans z grupy? Tym bardziej, że grają u siebie... Polecam!

Pandurii - Fiorentina
TYP: Gosc. +1,5 bramki - KURS: 1,63 ✅
BUK: MILENIUM


Tutaj nie bd się rozpisywał, widac, że Fiorentina poważnie podchodzi do tych rozgrywek. Nic dziwnego, mając taką pakę... Fiorentina w każdym z tych trzech spotkań strzelała minimum dwie bramki. Już dzisiaj może sobie przypieczętowac awans, dlatego na jednej bramce tu się nie skończy dla Fiory...

Maccabi Haifa - PAOK
TYP: BTS - KURS: 1,68 ⛔
BUK: MILENIUM

Ostatnie spotkanie PAOK wygrał u siebie 3-2, grad goli jak widac... Skoro Maccabi mogło strzelic dwie bramki na wyjeździe to jednej nie strzeli u siebie? Bo to że PAOK strzeli to już czysta formalnosc, bo strzelają w każdym meczu. Poza tym PAOK też traci bramki, szczególnie na wyjazdach. Myślę, że typ za darmo.

St. Liege - Salzburg
TYP: BTS - KURS: 1,52 ✅
BUK: MILENIUM


Kurs może i mały ale jak dla mnie pewny. Bardzo ofensywne drużyny, u siebie Salzburg tylko 2-1 wygrał. Tutaj czuję, że obie wejdzie jak w masło.

Maribor - Waregem
TYP: Gosp. +1,5 gola - KURS: 2,00 ⛔
BUK: MILENIUM


Maribor jest kolejną niespodzianką tych rozgrywek. Ostatni mecz w Waregem wygrał aż 3-1 i nadal liczą się w walce o awans do następnej rundy. To jest jedna motywacja, drugą jest to, że na pewno uwierzyli w siebie po tym wyjazdowym zwycięstwie.

Tottenham - Sheriff
TYP: Tottenham wygra trzema bramkami - KURS: 1,90 ⛔
BUK: MILENIUM


Tutaj też nie ma co myślec, kalkulowac i się rozpisywac... Na wyjeździe było 2-0 dla Tottenhamu. W Londynie może się skończyc pogromem, stąd też ten typ. A szansa na 3-0 jest bardzo realna przecież...

AZ Alkmaar - Szachtar Karagandy
TYP: BTS - KURS: 1,97 ⛔
BUK: MILENIUM

Ostatnim meczem jest mecz Alkmaaru z Karagandą. Szachtar poważnie traktuje te rozgrywki, dlatego myślę, że strzelą oni bramkę.

No i to jest właśnie LE - nie sposób przewidziec co się tam wydarzy... Trudno.
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Pandurii-Fiorentina 2 @1,61 Bet365 ✅
Zgodnie z zapowiedzią przed rozpoczęciem fazy grupowej Fiorentina nie odpuszcza meczy w tych rozgrywkach. Jako jeden z 5 zespołów w całych rozgrywkach mają komplet punktów. W zeszły weekend osiągnęli swój cel i pokonali na San Siro AC Milan. W ogóle w lidze Fioletowi radzą sobie całkiem nieźle zajmując 6 miejsce tuż za rewelacyjnym beniaminkiem Hellas. Fiorentina potrafi zmobilizować się na mocnych przeciwników typu Milan, Juventus i zwyciężać w tych spotkaniach. W mojej opinii Vincenzo Montella stworzył naprawdę fajny zespół. W wywiadzie przed dzisiejszym spotkaniem Montella powiedział, że ważne jest dla niego wygranie grupy i na pewno nie zlekceważą dzisiejszego rywala, którego notabene pokonali w poprzedniej kolejce 3-0. Wspomniał również o wystawieniu najmocniejszej 11 jaka może obecnie zagrać, jednocześnie pozostawiając na ławce młodych zawodników. Ze strony Fiorentiny nie zagrają dziś kontuzjowany Ambrosini oraz nie powołani na to spotkanie: Rossi, Vargas, Pizarro. Biorąc pod uwagę zaangażowanie i podejście ekipy z Florencji do LE jestem przekonany, że dzisiaj wyjdą zwycięsko ze spotkania z 4 ekipą rumuńskiej ekstraklasy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 137

lmnt

Użytkownik
Legia W. - Trabzon 2 @2.70 (Fortuna) ✅✅✅
W obecnej sytuacji kadrowej szczerze wątpię w zwycięstwo, czy nawet remis Legii. Sytuacja w tabeli świadczy o tym, że wojskowi powinni zagrać przysłowiowo mecz, w którym nie mają nic do stracenia. Wysoce nieskuteczna Legia w ataku pozycyjnym przeciwko kontrującym Turkom - dla mnie czysta 2. Pamiętajmy, że Trabzon nie jest średniakiem z polskiej ekstraklasy i jeśli będą mieli okazję, (a na pewno będą), to strzelą przy Łazienkowskiej i wygrają ten mecz.
Maribor - Waregem 1 @2.15 (Fortuna) ⛔⛔⛔
Maribor w Belgii wygrał gładko 3:1, dziś podejmuje Waregem w roli gospodarza. Zwycięstwo przedłuża szanse na awans Słoweńców i oni muszą ten mecz wygrać, mając w perspektywie dwa ciężkie mecze w Rosji i u siebie z Anglikami w ostatniej kolejce spotkań. Waregem gra średnio w rodzimej lidze, w Europie nie radzi sobie kompletnie. Myślę, że Maribor wśród własnych kibiców, z nadzieją na awans dziś wygra.
Łudogorec Razgrad - Odessa 1 @1.90 (Fortuna) ⛔⛔⛔
Łudogorec lider grupy B. 3 mecze, 9 punktów, 6 strzelonych bramek, 0 straconych. Od 4 spotkań niepokonany. Odessa w meczu na własnym stadionie uległa Bułgarom w stosunku 0:1; w 7 ostatnich meczach wygrali zaledwie raz.
Dziś w Sofii Łudogorec może tylko wygrać.
AKO: 11,03
edit: Chyba pozostanę jedynie przy typowaniu wyników polskich drużyn :?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom