>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

4 kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej - 07.11.2013 - czwartek

Status
Zamknięty.
Gy_Gy_Craveel 252K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Ja mam takie typy i chciałem się Was poradzić, co na ten temat myślicie ?
Mam zamiar pograć to grubo, więc każda opinia będzie dla mnie istotna, bo do czwartku jest jeszcze czas i ewentualnie będę mógł coś skorygować, zanim obstawię. Oto typy:
PSV Eindhoven-Dynamo Z.&lt;small&gt; ilosc bramek +2.5
&lt;/small&gt;Alkmaar-Sach.Karagandy &lt;small&gt;ilosc bramek +2.5
&lt;/small&gt;Legia W.-Trabzon&lt;small&gt; ilosc bramek +2.5
&lt;/small&gt;Rapid W.-Genk&lt;small&gt; ilosc bramek +2.5
&lt;/small&gt;

AKO kurs: 9,11
Fortuna
Ewentualnie mam jeszcze pytanie, w których spotkaniach widzicie prawdopodobne overy 2,5 ???
Ale co ty zamierzasz grac GRUBO, za ile ty chcesz takie AKO grac ? Grubo czyli ile? Bo dlamnie grubo to nawet nie jest 1000zl
NajPierw odpowiedz sobie na pytanie ile chcesz wygrac i ile mozesz przegrac , Bo grajac AKO 9,11 grubo z 4 meczami to niema zadnej ligiki...
co ty chcesz 900 procent zarobic stawiajac grubo zarob chociarz te 50%..
Jezli ty chcesz wygrac niewiem 200 zl na czysto to uzbieraj sobie 400 i poszukaj Singla za 1,50 zaczekaj na okazje , a gdzie tu jakas Logika, psychoanaliza, jakas taktyka gry a juz nie wspomne o ANALIZIE jezeli ty pytasz sie co masz grac Grubo heh , to najpierw obierz plan taktyczny gry...
A nie wybierasz 4 mecze ,jeszcze z o/u, niewiem , no niemam nic do ciebie, ale pojecia to niemasz za wiele, pozatym nie przypominam sobie zebym kogos sie pytal co mam grac grubo a siedze w tym od 2000 roku wiec jak gralem grubo za 200 zl a bylo to po dwoch latach az nabralem pewnosci sibie to wetdy zastanawialem sie dobe aby podjac dobra deyczje.
pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Psv Dinamo

o PSV tak pisałem przy okazji ostatniego ligowego spotkania
PSV Zwolle
PSV trzy porażki z rzędu, coś nie trybi w tym sezonie. Kurs nie do zaakceptowania. Niedawno grali z Waalwijk, średnia kursów na PSV @1,17, mecz wygrali 2-1, ale zwycięska bramka padła dopiero w 89 minucie. Wcześniej wpadka u siebie z Cambuur i remis 1-1, średnia kursów @1.14. Wczoraj porażka u siebie z Rodą w Pucharze Holandii 1-3, można było łapać @10.50 na Rodę.
W zeszłym sezonie Zwolle wygrało w Eindhoven, średnia kursów na gości wynosiła @14.86,w Coralu można było łapać nawet @21.
PSV w kryzysie, więc kto wie czy Zwolle nie powtórzy wyczynu z poprzedniego sezonu.
nie przegrali, ale znowu wpadka w postaci remisu 1-1.
Liga Europy jest im teraz potrzebna jak piąte koło u wozu, niektórzy szukają w tym meczu przełamania, ok, ale po takim kursie !? PSV na inaugurację przegrało z Ludogorets 0-2, średnia kursów wynosiła @9.30
W zeszłym sezonie PSV w LE było w stanie zremisować z AIK, średnia kursów na PSV wynosiła raptem @1,17, a także przegrać z Dnipro @5.50
PSV w kryzysie, więc wolę ponownie poszukać niespodzianki

Dinamo remis zwrot 6.63 Fortuna lub x2 2.79 Fortuna


Naszło mnie jeszcze takie luźne przemyślenie
Ludogorets Ch. Odessa
Ludogorets rewelacja rozgrywek, 3 mecze, 3 wygrane, bilans bramkowy jak marzenie 6:0. Wszystko fajnie, tylko jak patrzę na tą ekipę i kurs jaki buki proponują to od razu przypomina mi się przedwczorajsza Galata, z której szybko zrobiono mega faworyta oraz wczorajsze Basel - sam ostatecznie się złapałem, choć długo wahałem i obawy były słuszne... Przecież Bułgarzy to jedno sezonowcy, natura i specyfika ligi znana, a jak nie to łatwo się domyśleć o co chodzi. Dla mnie Ludogorets to nie jest ekipa na miarę kursy poniżej @2, ale wyniki potrafią łatwo omamić.
 
A 1

andn

Użytkownik
Liga Holenderska w tym sezonie kompletnie podupadła. Chyba wszystkie zespoły skupiły się na krajowym podwórku. Co innego Agnlicy, którzy wydaje się, że zaliczą komplet zespołów w pucharach. Ja właśnie wychodzę do Toto-Mixa i stawiam na Lyon, Valencie, Fiorentine i Dynamo Kijów. Ciekaw jestem też Legii, bo w końcu muszą coś zagrać, mimo że w drużynie mają szpital.
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Tottenham - Sheriff Tiraspol
Jermain Defoe strzeli pierwsy i Tottenham wygra mecz 3,20 Bet365

Jak dla mnie typ całkiem prawodopodobny. Do faworyta tych rozgrywek przyjeżdza Sheriff, można porównać to do walki dawida z goliatem i tak też pewnie będzie można próbować z handicapami. Tottenham silna drużyna i ma dobrych dublerów a chyba każdy trener by chciał mieć takiego asa jak Defoe, obecnie najwięcej goli w LE 4 bramki, i zapewne to on pojawi się na boisku od 1 minuty. Jak dla mnie drużyna z mołdawii może dostać tutaj kilka bramek i licze na to że Defoe rozpocznie to strzelanie.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Haifa - PAOK
Różnica klas na pewno i byłby to fajny mecz do typowania zwłaszcza przy takich kursach,ale gdyby się odbył ze 2 kolejki temu,w tej chwili Grecy już niemal na pewno są w kolejnej rundzie,w sobote charakterystycznie dla siebie zdobyli w lidze 3 punkty w doliczonym czasie gry,ale co najważniejsze już w niedzielę czeka ich mecz na szczycie - podejmują świetnie grający w tym sezonie Olimpiakos.
W Izraelu wątpie aby zagrał najmocniejszy skład i wątpie aby grali tam jakoś na maxa,z kolei Haifę widziałem w meczu z Shakhtarem,nie są to jakieś &quot;ogóry&quot;,technika dobra,potrafią szybko zagrać klepkę nawet pod presingiem,czego w naszej ekstraklapie trudno uświadczyć,nie wiem czemu tak słabo im idzie w lidze.
Widzę,że u siebie jest cieniutko z bramkami - 4 ostatnie mecze bez gola,PAOK z kolei strzelał nawet w Gelsenkirchen i Charkowie (przed dyskwalifikacją Metalista).
Kilka osób podawało tu już BTS i jest to sensowna opcja na ten mecz,jednak nic z kategorii pewniaków.
Bordeaux na Cyprze raczej nie powinno wygrać.
 
qish 80

qish

Użytkownik
Mecz: Tottenham - Kiraspol
Typ: Strzeli tylko Tottenham
Kurs: 1.53
Analiza:
Dlaczego taki typ? Jest wiele argumentów. Po pierwsze popatrzmy na tabelę grupy K w Lidze Europejskiej. Tottenham na pierwszym miejscu ze stosunkiem bramek 7:0! Ekipa z Londynu przewodzi z kompletem zwycięstw. Tiraspol zajmuje przedostanie miejsce z 2 punktami i bilansem bramkowym 1:3. Jedynego gola goście wpakowali Tromso, czyli drużynie zajmującej ostatnią pozycję w grupie. Poprzedni mecz tych drużyn zakończył się zwycięstwem londyńczyków 2:0. W ostatnich dwóch meczach w lidze angielskiej Tottenham nie stracił bramki. Koguty dzisiaj nie odpuszczą. Możliwe, że nie dojdzie do 4 lub 5 bramkowego pogromu, ale pewne zwycięstwo gospodarzy do zera zapewne będzie miało miejsce.

Dodatkowo:
PSV - Dinamo
Dinamo +1,5 @1.60

Po takim kursie się opłaca.
Pozdrawiam ;)
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Estoril-Freiburg over 3,5 żółtych kartek @ 1,82 Marathonbet ✅ bezproblemowo:] Marciniak też dał radę;)
Polski sędzia w LE, to znaczy, że trzeba zagrać over. Arbitrem spotkania będzie Marcin Borski. Jak na razie na naszych w pucharach się nie zawiodłem, sądzę, że tym razem też linia powinna być pokryta. Borski na swoje ostatnie 15 meczów w Europie tylko raz nie pokazał co najmniej 4 żółtek (http://pl.soccerway.com/referees/marcin-borski/34981/). Ważny mecz o to, by jeszcze liczyć się w walce o awans, obie ekipy będą chciały wygrać. W pierwszym meczu raptem 3 kartki, ale za to aż 29 fauli. Znając drobiazgowość Borskiego i jego wybryki na boisku, taka liczba fauli z pewnością przekłuje się w kolorowe kartoniki wyciągane przez naszego rodaka.
Oprócz Borskiego, Szymon Marciniak sędziuje mecz Sevilli ze Slovanem, ale ten mecz odpuszczam, bo Marciniak jednak mniej overowy i czekam w ostatnich dwóch kolejkach na mianowanie Pawła Gila, bo ten gość kompletnie nie panuje nad tym co się dzieje na boisku.:]
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
⚽ Dnipro - Ferreira 1 (-1.5) @ 1.73

Bardzo ważny mecz dla Dnipra. Może on dać awans do kolejnej rundy. Pierwszy mecz dość łatwo wygrany w Portugalii i nie widzę większego powodu, dla którego Ukraińcy nie powinni wygrać u siebie, szczególnie, że u siebie dotychczas zagrali jeden mecz i ulegli Fiorze. Pokrycie handicapu nie powinno być problemem. Ferreira wg mnie już nie liczy na cud. W lidze są na ostatnim miejscu i muszą się skupić na niej. Liga europejska niestety nie dla nich w tym sezonie. Uważam, że szybka bramka może spowodować załamanie u gości i pogrom.

⚽ Esbjerg - Elfsborg 1 @ 2.00

Kolejny mecz o awans dla gospodarzy, sytuacja niemalże identyczna. Gospodarze pokonali Elfsborg na wyjeździe i powinni pokonać i dziś. Esbjerg w lidze ostatnio padakę ale po pierwsze mieli ciężkie mecze a po drugie wszystko jest podporządkowane Lidze Europejskiej. Dzisiejszy mecz może okazać się historycznym dla tego małego klubu.

⚽ Ludogorets - Ch. Odessa 1 @ 1.95

No i kolejna szansa na historyczne osiągnięcie dla gospodarzy. Ludo to rewelacja tej edycji LE. Przebojem wdarli się na salony i dziś mogą dokonać czegoś niesamowitego dla klubu: awansować do fazy pucharowej LE. W lidze idzie świetnie, w tabeli LE mają 3 wygrane i to nie z byle kim! Dzisiejsza wygrana zagwarantuje dalszy udział. Motywacji na pewno nie zabraknie.

⚽ Maribor - Waregem 1 @ 2.30

O tym jak słaba zrobiła się liga belgijska świadczy nie tyle sytuacja Waregem ale i Liege w LE. Obie drużyny zbierają w łeb i to ostro. Teoretycznie goście mają szansę na wyjście z grupy ale w rzeczywistości ja tego nie widzę. Gospodarze co prawda przegrali z Wigan i Kazaniem ale w każdym meczu powalczyli, strzelili bramkę. W poprzednim meczu wygrali w Belgii. Trzeba podkreślić, że było to zasługą naprawdę dobrej gry. Początek był fatalny i od 12&#39; przegrywali 0-1 ale już w przerwie schodzili jako prowadzący. Potem dołożyli trzecie trafienie i pomimo gry w osłabieniu przez ponad pół godziny potrafili dowieźć pewne zwycięstwo. Przy wygranej Kazania z Wigan (bardzo prawdopodobne) szanse Mariboru na powalczenie o awans stają się bardzo realne.

⚽ Legia Warszawa - Trabzonspor 1 @ 2.70

Wg mnie po takim kursie szkoda nie zagrać Legionistów. Oglądałem mecz w Turcji i co tu dużo mówić: Legia była po prostu lepsza. Brakowało szczęścia i obiektywności arbitrów, którzy z kilku metrów nie potrafili zauważyć oczywistych fauli. Mecz powinien się ułożyć całkowicie inaczej mimo gry na wyjeździe. Dziś Legia walczy u siebie, wierzę w przełamanie niemocy strzeleckiej i pokonanie Turków, którzy przyjadą raczej bronić remisu, bo wiedzą, że w otwartej walce będą mieli problemy. Cofnięcie się i bronienie to woda na młyn Legii, która w lidze na co dzień gra przeciwko cofniętym przeciwnikom.

⚽ Tottenham - S. Tiraspol BTS - nie @ 1.50

Strata bramki przez gospodarzy w tym meczu będzie dla mnie nie lada zaskoczeniem. Tottenham gra w obronie wyśmienicie w tym sezonie co potwierdza zarówno w LE (zero straconych w 3 meczach) jak i w lidze angielskiej (5 straconych w 10 meczach, tylko Southampton ma mniej). Kurs wart większego przyłożenia szczególnie, ze Tiraspol gra beznadziejnie. Póki co jedna strzelona bramka. W meczu z Tottenhamem oddali 3 celne strzały, z beznadziejnym Tromso 6, a z Anżi zaledwie 2!
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W Betisie jest spory szpital. Rubena Castro nie ma już od dłuższego czasu, ale najwięcej zmartwień Pepe Mel miał przy ustalaniu składu defensywy. Ze środka wyleciał Perquis, Amaya i Paulao. Cała trójka tworzyła wymiennie defensywę w poprzednim sezonie, która i tak wyglądała blado. Teraz na środku zagra Figueras i Caro, który zmienił ostatnio Perquisa. Ta dwójka nie jest zgrana, zagrali ze sobą 30 minut z Malagą i tyle. Malaga nie miała problemów ze stwarzaniem sobie sytuacji, a bramka wisiał w powietrzu do ostatniej minuty.

O Portugalczykach wiele nie wiem. W LE nie ma tragedii, potrafili w rodzimej lidze napsuć krwi faworytom. Betis nie będzie miał łatwej przeprawy i zdecydowanie to nie oni są faworytem w tym spotkaniu. Kolejnym mankamentem Hiszpanów jest brak skuteczności. Okazje są, ale to co Mollina wyprawia to prosi się o pomstę do nieba. Skład pucharowy ma się trochę różnić. Na skrzydle ma zagrać m.in Vadillo, który ostatnio dość często wypadał z gry.

Patrzę na kursy i ciągnie mnie do overa. Obrona Betisu to po raz kolejny powinien być dramat. Swoje okazje jednak powinni mieć i mogą coś strzelić. W LE jeszcze overa nie zanotowali. Czas na przełamanie serii. Dla mnie to będzie prawie jak pojedynek dwóch hiszpańskich drużyn, a w takich starciach kursy na overy łykam jak pelikan.

Guimaraes - Betis
Powyżej 2,5 gola 2,25 Bet365
 
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
Tottenham -1,5 + Tromso - Anży u1.5 w 1. połowie 1.75 b365
Na Ligę Europy skromnie i z dystansem, ale inaczej się nie da na tych dziwnych rozgrywkach czegokolwiek zarobić - Tottenham nawet jak wyjdzie rezerwami (tak jak dwa tygodnie temu w Tyraspolu) to i tak wygra bez spiny, Tromso i Anży typowo bez formy i typowo underowe ekipy, można również pobrać u2.5 w całym meczu po 1.65.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Maccabi Haifa - PAOK Thessaloniki 0:0

Typ: Obie strzelą - TAK
Kurs: 1.80


Dla Maccabi to ostatni gwizdek na zrobienie czegokolwiek w tych rozgrywkach. Mają 1 punkt, a z grupy z takim dorobkiem nie da się wyjść. Bez zwycięstwa od 3 meczy będą starali się stanąć na głowie, żeby wyrwać zwycięstwo na własnym stadionie.. W trzech dotychczasowych kolejkach fazy grupowej tych rozgrywek PAOK za każdym razem miał mimo wszystko dużo szczęścia, ale dzięki niemu zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Jednak to szczęście może się kiedyś skończyć i wtedy podopieczni Huuba Stevensa będą musieli liczyć tylko na swoje umiejętności. Teren w Hajfie gorący, piłkarze zmotywowani, a więc czeka nas ciekawe widowisko. Bramki myślę, że posypią się z jednej i drugiej strony. Do Hajfy nie poleciał jedynie kontuzjowany Miguel Vitor. Poza tym PAOK w najsilniejszym składzie. W każdym z dotychczasowych meczy w grupie L -&gt; PAOK zdobywał bramkę. Drużyna Maccabi oprócz meczu z Alkmaar, strzelała po 2 gole Shakhtyor Karagandy i PAOK na wyjeździe. Z Salonik do Hajfy to zaledwie 4 godziny płynięcia statkiem przez Morze Śródziemne. Nie ma mowy o zmęczeniu gości. A jeśli gospodarze zagrają trzema napastnikami jak w poprzednim meczu Ligi Europy to bramki muszą paść.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Dnipro - Ferreira 1
Kurs 1.25 ale niespodzianki tu nie będzie. Ukraińcy zmontowali ekipę która nawet na majstra może iść. W grupie przegrali z Fiorentiną 1:2 pechowo. Portugalczyków dziś rozniosą w pył. Można próbować handicapy, ale niech każdy gra na własną odpowiedxialność.
 
D 26

donekd

Użytkownik
Z Salonik do Hajfy to zaledwie 4 godziny płynięcia statkiem przez Morze Śródziemne. Nie ma mowy o zmęczeniu gości.
Sory Groven , ale chyba nawet tego nie sprawdzałeś , tylko gdzieś przeczytałeś i nie sprawdziłeś . Z Aten na wyspę Kreta statek płynie od 7 do 9 godzin . Saloniki leżą ok. 500 km na północ od Aten , a Haifa na południe od wyspy Kreta , także jest to nierealne . Takie małe sprostowanie ????
 
lwasikowski 14

lwasikowski

Użytkownik
Co sądzicie o postawieniu na:
Tottenham- Sheriff Tiraspol : która drużyna wygra obie połowy: Tottenhm kurs. 1.90 bah.
Wg mnie niezwykle atrakcyjny kurs jak na prawdopodobieństwo typu. Anglicy w pierwszej połowie z pewnością coś strzelą przynajmniej jedną bramkę, nie przypuszczam aby remisowali bezbramkowo do przerwy ze słabym Tiraspolem. W drugiej połowie powinni jeszcze dołożyć min. 1 bramkę. A jako że nie zakładam by Tiraspol zdołał strzelić cokolwiek w tym spotkaniu typ wydaje się w miarę pewny.
No chyba, że w pierwszej połowie Anglicy się wystrzelają ze 3:0 a w drugiej już siądą na laurach. Co sądzicie?
 
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
#35 Europa League

Dnipro @ 1,22 ✅ 2:0


AZ @ 1,20 ✅ 1:0

AKO: 1,46
Pinnacle




Pacos to słabizna. Portugalczycy i tak z tej grupy LE awansu nie uzyskają, więc powinni skupić się na ratowaniu rodzimej ligi. Ich sytuacja na krajowym podwórku jest tragiczna. Po fenomenalnym sezonie przyszły ciężkie czasy i LE nie jest im tutaj wcale potrzebna. Dzisiaj do Dniepropietrowska przyjeżdzają osłabieni brakiem:

# Bebe (6/1),
# Caetano (7/1),
# Carlao (3/0),
# Hurtado (5/0),

Wszyscy to ważni i podstawowi zawodnicy zespołu. Dnipro w pełnym zestawieniu. Piłkarze z Ukrainy mieli dużo czasu by przygotować się do tego meczu, bowiem z powodu złych warunków atmosferycznych nie zagrali w Pucharze Ukrainy meczu z Chernomoretsem. Oszczędzać się też za bardzo nie mają powodów, ponieważ w nadchodzący weekend mieli planowany mecz ligowy z Arsenalem Kijów jednak jak wiemy klub z Kijowa z powodu bankructwa wycofał się z ligi. Pierwsze starcie między tymi ekipami w Portugalii Dnipro wygrało 2:0!



Shakhtar przyjeżdza do Holandii w bardzo okrojonym składzie. W meczu przeciwko AZ nie zagrają:

# Mokin,
# Dzidic,
# Vicius,
# Poryvaev,
# Finonchenko,
# Khizhnichenko

Cała szóstka to graczej podstawowego składu. Co jest bowiem powodem ich absencji? Sprawa jest bardzo prosta. Shakhtar w najbliższych dniach czeka bardzo ważny mecz finału Pucharu Kazachstanu. Przy słabej postawie Karagandy w lidze wygrana w Pucharze Kraju to jedyna droga by w przyszłym sezonie uzyskać prawo do gry w europejskich rozgrywkach. Dlatego też mecz z AZ jest przez Kazachów odpuszczony. Kadra która dzisiaj poleciała do Alkmaar liczy zaledwie 14 osób! W tym 2 rezerwowych bramkarzy! Co oznacza, że na ławka rezerwowych dzisiaj nie pomoże Shakhtarowi.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
urbasag 90

urbasag

Użytkownik
Do meczu nie dużo czasu więc krótko i na temat:
Esbjerg-Elfsborg
Dwie drużyny typowo grające skrzydłami , osatni pojedynek tych druzyń to 18 rożnych.
Dlatego dziwią mnie kursy na rożne które pobieram bardzo chętnie
over 10,5 rożnych 2.00 5/10 bet365 ✅
over 12,5 rożnych 3.40 3/10 bet365 ⛔

Polecam! ????

osatni mecz tych drużyn i mój kupon, póki co takich lini jeszcze nie ma, może w przerwie...ale jak dla mnie bet of the day ???? )
Pozdrawiam użytkownika SuperFrank przy okazji, dzięki niemu ten kupon został zaksiegowany i o tym meczu również już pisał ale w HP także reputa do niego po meczu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
PSV - Dinamo Zagrzeb
Hm...jakiś owczy pęd w kierunku Zagrzebia. Czyżbyście Panowie zapomnieli że chorwacka piłka krajowa przezywa podobne załamanie jak i nasza piłka krajowa? Kursy akurat są dobrze dobrane przez bukmacherów i widząc to co się dzieje na rynkach zaryzykuję dwa rozwiązania. Przypomnijcie mi kiedy jakaś ekipa z Chorwacji odniosła ostatnimi czasy jakiś sukces w meczu wyjazdowym?
PSV kurs 1,55
PSV - 1 kurs 2,25 STS
wynik 2:0

Opis: Wynik lekko mylący. PSV nie rozegrało żadnego dobrego spotkania. Niektóre zagrania gospodarzy wywoływały często pomruki niezadowolenia publiczności. Mnóstwo niewykorzystanych sytuacji i sporo niedokładności w grze. PSV spotkało na swej drodze po prostu jeszcze gorszą ekipę nić oni sami. Warto odnotować poprawny mecz Tytonia i to że zachował czyste konto przez całe spotkanie. Dinamo przez ostatnie 20 minut nie zagroziło w żaden sposób bramce gospodarzy...

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki&quot;...
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
Tottenham - Dynamo Kijów (wirtualny mecz) 1,50
Tottenham - Valencia (wirtualny mecz) 1,75
MarathonBet
Kursy warte spróbowania. Tottenham u siebie z Sheriffem nawet zmiennikami powinien wbić 3-4 bramki, choć w moim odczuciu wystarczą nawet dwie, bo wątpie że grające na wyjazdach Valencia i Dynamo Kijów strzeliły Szwajcarom więcej niż po jednej bramce.
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Dnipro - Ferreira
✅ Dnipro(AH -1.5) | 2 Bet365 ✅
Lazio - Apollon
⛔ Poniżej 1,5 gola w 1 połowie | 1.44 Bet365 ⛔ Się roszczelały rzymske armaty.
Krótko, bo zaraz pierwsze spotkanie. O Dnipro wiele nie trzeba pisać, czołówka ukraińskiej Premier League, zagrali rezerwowym składem z Metalurgiem przed tym meczem, a więc na pewno na zmęczenie nie mogą narzekać. U siebie grają bardzo dobrze. Wyjazd w Portugalii wygrany 2:0. Ferreira cień drużyny z ubiegłego sezonu, co się dziwić, wyprzedaż, dwa fronty, ostatnie miejsce w lidze, nie ma szans na wygraną.
Lazio jak wiadomo nie od dziś nie przykłada się do meczów LE, a jeszcze bardziej do pierwszej połowy, w drugiej robią swoje i po zawodach. Przeciwnik mało wymagający, więc na odrobinę luzu z pewnością mogą sobie pozwolić.
⛔AKO 2.88 4/10 ⛔
Tyle ode mnie, tradycyjnie powodzenia.
-4j
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Tromso - Anży under 1,5 2.9 Milenium ✅
Jak dla mnie krótka piłka, mecz na dalekiej północy, drużyny underowe. Tromso wiadomo, słabeusz z nędznej norweskiej ligi bez żadnego potencjału piłkarskiego. Norwegowie preferują twardy, toporny i brzydki, fizyczny futbol. Nie ma tu żadnej mowy o normalnej grze w piłkę. Anży natomiast, po oddaniu swoich gwiazd nie ma za bardzo kim straszyć. Postawili na młodzież, która w 99% jest w Rosji tak samo cienka jak u nas. Ten 1% to zawodnicy wybitni, których akurat nie ma co szukać poza CSKA czy Zenitem. Rosyjskie kluby w europejskich pucharach niższej rangi grają zazwyczaj też padlinę, ale o dziwo osiągają niezłe wyniki. Dlatego też myślę, że Anży wymęczy jakieś 1-0 po nędznym widowisku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom