>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

4. kolejka Eredivisie / 6. Jupiler Pro League (29.08-31.08.2014)

Status
Zamknięty.
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Nie samym USO człowiek żyje, tak więc trzeba też poszukać ciekawych opcji na weekend, lecz zanim to nastąpi, kolejne bety z działu: długoterminowe.
Tak jak wcześniej wspominałem, obecnie w grze mam takie długoterminówki:
- Któraś z drużyn zdobędzie powyżej 100 bramek @ 5.50 - ten bet macie ciągle w Unibecie po @ 3.65
- Groningen zakończy sezon wyżej niż Heerenveen @ 1.75
- Ajax najlepszy z czwórki: Ajax / Feyenoord / Utrecht / Haga @ 1.40
Do tych pozycji chciałbym dorzucić kolejne. Można z tego zrobić mega silnego dubla, pod warunkiem, że mamy środki na zamrożenie:
1. Kto strzeli więcej bramek: Depay vs. Sightorsson 1 @ 1.41 (Betsson)
Kompletnie nie rozumiem tego zakładu. Jedyna opcja nie wejścia to jakaś bardzo długa kontuzja Depay&#39;a, a nawet jakby tak się stało to i bet może bez problemu wejść. Domyślam się, że przewidują jego odejście jeszcze w tym roku, ale moim zdaniem to nie będzie miało miejsca, a nawet jakby odszedł zimą to i tak śmiało to pokryje. Depay podpisał kilka dni temu nowy kontrakt z klubem, PSV ma naprawdę świetną linię ofensywy, poza De Jongiem oczywiście bo on jest tak drewniany jak Siggi. Ale nie o tym zamierzam pisać.
Przyszłość Sightorssona jest bardzo niepewna w klubie. Milik został sprowadzony by zostać napadziorem numer 1, ale ma obecnie lekkie problemy z zaaklimatyzowaniem się. W poprzednim sezonie Siggi wchodził często z ławki, Frank de Boer nie widzi w nim idealnego napastnika, obecnie gra bo nie ma ciekawszej opcji. Gra i nie strzela bramek.
Depay natomiast ma już 5 bramek na koncie (Siggi 0). Wykonuje on karne, wolne i strzela z akcji, a ofensywa PSV w tym sezonie natrzepie bramek (setka powinna pęknąć). Depay jest naprawdę w gazie i dla mnie jest on faworytem do króla strzelców, nie widzę innego godnego rywala dla niego (2.70 w betssonie).
Az będzie w TOP 4 - NIE @ 1.45 (Unibet)
Kolejny bet, którego kompletnie nie rozumiem. W poprzednim sezonie 8 miejsce, 2 lata temu 10 miejsce i 3 lata temu 4 miejsce. Ta drużyna jest tak niepoukładana, że nie mam zielonego pojęcia czym się sugerują wystawiając taki kurs. Ajax klepie ich w Alkmaar, Willem II wygrywa 3-0... Ajax i PSV to będą pozycje 1 i 2, obaczymy tylko w jakiej kolejności. Feyenoord raczej w tym sezonie nie powalczy o top3, ale mamy jeszcze Twente, które zaskoczy wszystkich z czasem, jest PEC Zwolle, które również ma świetną ekipę, Groningen czy Utrecht a nawet Vitesse może się obudzić jeszcze. Za dużo różnych opcji, kompletnie nie kupuję AZ.

Feyenoord w TOP 4 - NIE @ 2.45 (Unibet)

Kto choćby oglądał wczorajsze spotkanie el. LE to wie skąd ten bet. Obrona Feyenoordu w tym sezonie to nieporozumienie. TOP6 może być nawet problemem z taką grą a nie zapowiada się na lepszą, bo transferów też brak. Nie ma obrony, jest kulawy atak a jak Clasie odejdzie to w ogóle będzie kiepsko. Jest to najsłabszy skład Feyenoordu od jakiś 3-4 lat. Do tego trener, który moim zdaniem nic nie wyciągnie z tej drużyny.
Drużyna, która strzeli najwięcej bramek - PSV @ 1.80 (Unibet)
Mają rozmach nie ma co. Znakomici skrzydłowi, w środku pola jest Wijnaldum, Maher... wrócił do gry Narsigh, który wręcz skatował Ajax w ostatnim spotkaniu swoją szybkością przy linii. Jest to zdecydowanie najsolidniejszy atak w Eredivisie na dzień dzisiejszy. PSV ma to do siebie, że jak mają mecz kiedy mogą strzelać, to pakują ile się da: 6-1 z NAC, 2 lata temu 10-0 z Feyenoordem, tego brakuje na przykład drużynie z Amsterdamu. PSV przy dobrym wyniku bawi się z rywalem i potrafi zabić go szybkimi kontrami, strzelą ponad stówkę w tym sezonie a kurs bardzo fajny.

Rekord liczby strzelonych bramek przez jedną drużynę zostanie pobity (rekord 122) @ 156 (Unibet)

Really? Kurs 156...? PSV musi strzelić 111 bramek w 31 spotkaniach by pobić ten rekord. Daje to nam 3.6 bramek na spotkanie. Czemu nie? Tak jak pisałem wyżej, jak są w gazie to robią miazgę. Strzelają 3 bramy Ajaksowi w Amsterdamie, 6 bramek NAC gdzie wcale się na to nie zapowiadało. To jest naprawdę ekipa, która może zbliżyć się do tego rekordu, aż grzech niewykorzystań takiego kursu ! Max na to spotkanie mam 17 euro w Unibecie, ale co tam - gram bez zastanowienia.
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
- Ajax najlepszy z czwórki: Ajax / Feyenoord / Utrecht / Haga @ 1.40
Skad wziales taki kurs? ,dzisiaj jest 1.10

Westerlo-Zulte 1 2.50 Bwin⛔Caly weekend jak psu w dupe
W tej kolejce dalej gram w strone beniaminka ale tym razem zdecydowalem sie postawic czysta jedynke (w niedziele kurs byl 3.00) Kurs na pewno jest taki bo to beniaminek .Mam nadzieje ze tym razem utrzymaja prowadzenie i nie dopuszcza do sytuacji jak w meczach z Anderlechtem i Standardem... ale nie ma co ukrywac byli to mistrz i wice mistrz dlatego tez wydaje mi sie ze powinni spokojnie wygrac z druzyna z Waregem ktora gra okropnie od poczatku sezonu(Gol w koncowce meczu z Mouscron ,cala druga polowe grali w przewadze jednego zawodnika...)do skladu powinnien wrocic Sno ktory leczyl kontuzje

Aoulad strzeli? TAK 3.90 Unibet ⛔
Mysle ze po takim kursie warto sprobowac ,w meczu ze Standardem ten zawodnik zaliczyl dwie asysty ,natomiast jedyny mecz w ktorym strzelil bramke ,byl to mecz przeciwko Charleroi ktore gra taki sam piach jak zawodnicy Zulte.

Club Brugge-Anderlecht 1 2.25 Bwin⛔
Mecz kolejki, ale tylko na papierze.Po tym co ostatnio prezentuje druzyna Anderlechtu grzechem by bylo nie zagrac przeciwko nim w takim meczu.Ktos mi powie ale Anderlecht jest liderem i co z tego?? Meczyli sie z Charleroi ,Westerlo i Beveren(w koncowce to goscie mieli wiecej sytuacji do strzelenia bramki). Club Brugge rozegral wiecej meczow bo gral w eLE.Mecz w niedziele wiec maja czas na odpoczynek.Preud&#39;homme to znakomity szkoleniowiec ,licze na pewne zwyciestwo gospodarzy.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Skad wziales taki kurs? ,dzisiaj jest 1.10
Grałem to przed rozpoczęciem pierwszej kolejki. Raczej normalne, że tak spadł. Największym rywalem jest Feyenoord, a obecnie to drużyna, która nie jest nawet rywalem dla Groningen.
 
W 1

wygram-dzis

Użytkownik
PSV Eindhoven - Vitesse Arnhem

Piłkarze PSV świetnie weszli w sezon. Trzy zwycięstwa w których strzeli dwanaście goli i stracili po jednej bramce w każdym meczu. Wykorzystują swoje sytuacje jakie im się nadarzają. Są liderem i mimo meczu w Lidze Europejskiej myślę, że utrzymają skuteczność.
Vitesse aktualnie zajmuje siedemnaste miejsce. Dwie porażki i jeden remis, w których strzelili cztery bramki tracąc przy tym dwa razy więcej, czyli osiem, głównie za sprawą piłkarzy z Amsterdamu (1:4).
15.03.2014 Vitesse - PSV 1:2
07.12.2013 PSV - Vitesse 2:6
09.02.2013 Vitesse - PSV 2:2
25.11.2012 PSV - Vitesse 1:2
27.01.2012 PSV - Vitesse 3:1
Jak widać w ostatnich pięciu meczach tych drużyn piłkarze lubią sobie postrzelać. Kurs trochę mały, ale prawdopodobieństwo duże.
Typ: over 2.5
Kurs. 1.44
Buk: Bet365​
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Go Ahead Eagles - Willem II +0,25 1,854 pinnacle ⛔ 1:0 czerwona kartka stracona bramka i potem mimo wyrównania sił i ataków nic nie wpadło...
Krótko.
Gospodarze główny kandydat do spadku i potwierdzają to na początku sezonu. Fakt jest taki, że przegrali dwa spotkania i zremisowali u siebie z Dordrecht.
Willem natomiast zagrał naprawdę dobre spotkanie na inauguracje z PSV mimo porażki, z Utrechtem stracili remis w 88 minucie, jednak w ostatnim meczu zmietli u siebie AZ aż 3:0 i ich gra napawa optymizmem. Wg. mnie są tutaj lekko niedoceniani gdyż kursy powinny być bardzie wyrównane w moim odczuciu chociażby biorąc pod uwagę co zespoły pokazały w poprzednich spotkaniach.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
30.08.2014 - 19:45 / Dordrecht - AZ Alkmaar / 1DNB / 2.25 @ bet365
vs

Head 2 Head :
18/12/12 FC Dordrecht 2 - 4 AZ Alkmaar
27/10/11 FC Dordrecht 2 - 3 AZ Alkmaar
28/02/98 AZ Alkmaar 2 - 1 FC Dordrecht
26/09/97 FC Dordrecht 1 - 0 AZ Alkmaar
- Alkmaar inauguracyjny mecz z Heracles wygrał 3:0 i na tym się skończyło, gdzie potem ponieśli klęskę
z Ajaxem i przegrali z beniaminkiem jakim jest Willem II aż 3:0 ! Trener Marco van Basten będzie w
tym spotkaniu nie obecny z powodów sercowych. Alkmaar w meczu przeciwko Willem popełniał
dużo błędów w obronie a bramkarz ich drużyny dostał miano &quot;klauna&quot; odnośnie tego co wyprawiał
w bramce.. Jeśli by przyjrzeć się temu jak grali na swoim boisku zawodnicy Dordrechtu w Eerste Divisie
to widać że pasuje im gra na własnym podwórku, z tym że tu jest poprzeczka podniesiona do góry z racji
tego że poziom drużyn wyższy.

- niezaliczony ⛔ !
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
PSV - Vitesse

Bardzo ciekawie zapowiada się to spotkanie i osobiście mam nadzieję, że zobaczymy trochę bramek na Phillips Stadion. PSV jest w gazie o czym nie muszę pisać. 9 punktów po 3 spotkaniach, 12 strzelonych bramek i 3 stracone. Do gry wrócił po bardzo długiej kontuzji Luciano Narsingh, co sprawia, że ofensywa PSV wygląda jeszcze mocniej.

Czy Vitesse jest w dołku? Trener podobno się jeszcze nie martwi, ale nie oszukujmy się, nie jest dobrze. Jeżeli dobrze kojarzę to Vitesse nie zdobyło 3 punktów od 13 spotkań już ! Na papierze drużyna wygląda nieźle, gra jest również dobra, ponieważ Vitesse co spotkanie kreuje bardzo dużo sytuacji strzeleckich, brakuje jedynie punktów.

Śmierdzi mi tutaj bardzo ofensywnym spotkaniem i w tym kierunku będę podążał. Defensywa PSV nie należy do najmocniejszych i Vitesse jest jak najbardziej w stanie strzelić bramkę, może nawet i dwie. W formie jest Depay, który ma już 5 bramek na swoim koncie, więc również typuję dziś jego jako strzelca (wykonuje też wolne i karne).

PSV - Vitesse over 2,5 @ 1.47 ⛔
PSV - Vitesse over 3,5 @ 2.20 ⛔
PSV - Vitesse BTS @ 1.53 ⛔
Depay to score @ 2.10 ⛔

Załamka, 3 na 1 nie strzelają kontry. Tutaj over 4,5 na luzie powinien być pokryty, Vitesse dalej pechowo, ciężki sezon im się szykuje.


Robson// A daj Pan spokój ! De Jong też sam na sam i mógł zapytać w który róg chce uderzyć to strzelił w bramkarza i ten odbił jakoś... a to co Depay zrobił na koniec w tej kontrze to brak słów ;/
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
PSV - Vitesse
Vitesse gra nawet dośc przyjemnie dla oka, jednak cholernie nieskutecznie. Wydaje mi się że z pewnością nie będą długo w ogonie ligi. Z tą formą PSV bym nie przesadzał. Mamy za sobą raptem trzy kolejki. Oczywiście warto mieć w pamięci to co zrobił PSV Ajaxowi tydzień temu. Ja jednak nie widzę powodu by zagrać na PSV w dzisiejszym spotkaniu przy tak zaniżonym kursie. Gracze z Arnhem to specyficzna drużyna. Często w poprzednich latach okazywało się że lepiej czują się na wyjazdach niż na własnych śmieciach, Dziś zagrają przyczajeni z tyłu, czekając na jakąś możliwość do skontrowania przeciwnika.Zaryzykuje tu ( nie szalejąc ze stawką ) na małą niespodziankę...
Vitesse x2 kurs 2,11 STS
wynik 2:0

i jeden mały suchar:
Groningen - Ajax
BTS kurs 1,50 STS wynik 2:0
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom