>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 6 maja 2012

Status
Zamknięty.
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Nie mam pewności, że Wrocław pojedzie z ZZ, bo rozważają również występ Anderssona
szczerze wątpie w to, aby Wrocławianie strzelili sobie w stopę i wystawili Szweda skoro w obwodzie mają dodatkowe starty dla swoich liderów. Nikomu i niczemu by to nie służyło, Szwed nigdy nie był nawet średnią postacią w Polsce i ta kwestia akurat się nie zmieni. Ponadto zależy im na punkcie bonusowym w potyczce z Wybrzeżem także będą chcieli zapewnić sobie bezpieczny wynik przed rewanżem, w którym już beniaminek rozgrywek będzie zapewne w pełnym składzie.

// No zgoda, ale ja przecież nie napisałem, że to lepiej, tylko że rozważają taką opcją. Póki co nie ma potwierdzenia ZZ, a w przeszłości już nie raz Baron dokonywał takich dziwnych decyzji ...
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Dziś jedna z bardziej interesujących kolejek. Zapowiada się wiele wyrównanych i ciekawych spotkań. Szkoda, że nie będziemy się emocjonować pojedynkiem Falubaz - Unia Leszno, ale w pozostałych wrażeń na pewno nie zabraknie.

Sparta Wrocław - Wybrzeże Gdańsk +16,5 2@1,85
Stal Rzeszów - Apator Toruń 1@1,6
AKO: 2.96 BWIN

We Wrocławiu gospodarze są faworytem i to zdecydowanym. Nie wierzę jednak w pogrom w tym meczu. Sparta dobrze zaprezentowała się w meczu z Gorzowem, ale tamtym spotkaniu decydował tylko i wyłącznie start. W większości biegów jak ruszyli tak dojechali. Dziś będzie ZZ i czwórka podstawowych zawodników gospodarzy pojedzie po 6 razy. Myślę, że zwycięstwo 18 pkt. Sparty jest mało prawdopodobne. Trzy starty musi odjechać Dolny, więc w tych biegach ciężko będzie o powiększanie przewagi. W sześciu wystartuje obecnie najskuteczniejszy zawodnik ekstraligi N.Pedersen. Kompletu raczej nie zdobędzie, ale 16-17 pkt spokojnie do nazbierania. Jonasson też powalczy i myślę, że z pozostałej trójki Brzozowski, Bogdanov, Gafurov też da się wycisnąć kilka punkcików. Tai, Fredka i chimeryczny Ułamek nie są maszynkami nie do objechania i nie zdziwię się, jeśli któryś z nich zaliczy słabszy występ. Jedynie Jędrzejak wydaje się być prawdziwym liderem. Ogór imponuje i dziś będzie bardzo mocnym punktem gospodarzy.

Do Rzeszowa przyjeżdża Toruń. Myślę, że gospodarze sobie spokojnie potrenowali w trakcie minionego tygodnia na nowej nawierzchni. W zeszłym sezonie minimalnie 46-44 zwyciężyli goście, ale składy zmieniły się raczej na korzyść Stali. Czerwiński będzie miał ciężko nawet z Kuciapą. Trójka Crump, Okoń i Walasek powinna dać zwycięstwo gospodarzom. Coś czuje, że dziś z dobrej strony zaprezentuje się Jonas &quot;Kilokarpi&quot; i na długo wygryzie ze składu Richardssona.

Jędrzejak over 9,5 (5 pierwszych startów) @1,6
Polonia Bydgoszcz +2,5 - Unia Tarnów 1@1,7
Włókniarz Częstochowa -4,5 - Stal Gorzów 2@1,7

AKO 4,06 (po odliczeniu podatku) Fortuna

Dziś wyjątkowo skorzystałem z usług naziemno-internetowego Buka. Ogór 5 pierwszych startów pojedzie jeszcze przed nominowanymi (z racji ZZ). Odpada ciężki bieg, prawdopodobnie 15. W 10 jedzie z juniorem gości, a w 12 z dwoma juniorami. Jędrzejak to absolutny lider Sparty i myślę, że w 5 pierwszych biegach jest w stanie przywozić co najmniej 2 pkt. na bieg.

Bydgoszcz dziś pojedzie z Tarnowem. Goście mają jedną bardzo dużo dziurę w składzie. Nie wiadomo, czy ktoś z dwójki Janowski - Gomólski będzie w stanie ją załatać. Poloniści u siebie są niezwykle silni i myślę, że dziś powinni sobie poradzić. Dla bezpieczeństwa +2,5 dla nich.

W Częstochowie również będzie ciekawie. Myślę, że mecz będzie niesamowicie wyrównany. Nie wierzę, że Bjerre będzie dziś kluczową postacią. Nazwisko Łegownik jeszcze nie straszy. Wynik pociągną Grisza, Zengota i Nermark. Tor zapewne będzie dobry do ścigania, a więc w przeciwieństwie do meczu we Wrocławiu Stalowcy powinni czuć się lepiej. Obie ekipy stać na zwycięstwo, ale myślę, że mecz zakończy się maks do 4 pkt. przewagi w jedną czy to w drugą stronę.

Pozdrawiam
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Tomasz Jędrzejak over 9,5 punktów 1,85 Fortuna

Błąd w mojej ocenie ze strony jednego z &quot;ziemniaków&quot;. Linia zdecydowanie za niska jak na &quot;Ogóra&quot;. Wiadomo dzisiaj przegrać z Nickim może, nie wiadomo jak potoczy się 15 bieg bo to jednak zwykle jest loteria. Ale tutaj spokojnie wystarczy 5 biegów zakończyć na drugiej pozycji żeby typ wszedł. A Tomek w czwartek przeciwko Stali pokazał, że na chwile obecną jest najbardziej dopasowany na &quot;Stadio Olimpico&quot; z całej swojej drużyny. No może w trakcie zawodów dołączył do niego Sebastian. Dość łatwy układ biegów ponieważ bieg 12 Tomek spokojnie powinien wygrać. Jeśli nie będzie w pozostałych swoich biegach puszczał &quot;Fredki&quot; do przodu to myślę, że nawet po 4 seriach startów typ może być już zapisany na plus. Stawiam tutaj na over punktowy &quot;Ogóra&quot;
Niestety Fortuna wycofała ten zakład z oferty a także pojedynek Jędzrejak - Ułamek . Ciekawe dlaczego - może poszło grube sianko na ten typ?
Milenium ma w ofercie zakład na linie &quot;Ogóra&quot; ale niestety linia o punkt wyższa 10,5 kurs na powyżej 1.80 /a to już robi różnice/
Ja zagrałem pojedynek Jędrzejak - Ułamek w Milenium po kursie 1.75 na Jędrzejaka .
Świetny występ Tomka w ostatnim meczu powinien go uświadomić , że aby Wrocław wygrywał swoje mecze to on musi tak pojechać jak w w czwartkowym spotkaniu i przywieść ok 12 pkt.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Niestety Fortuna wycofała ten zakład z oferty a także pojedynek Jędzrejak - Ułamek . Ciekawe dlaczego - może poszło grube sianko na ten typ?
Milenium ma w ofercie zakład na linie &quot;Ogóra&quot; ale niestety linia o punkt wyższa 10,5 kurs na powyżej 1.80 /a to już robi różnice/
Ja zagrałem pojedynek Jędrzejak - Ułamek w Milenium po kursie 1.75 na Jędrzejaka .
Świetny występ Tomka w ostatnim meczu powinien go uświadomić , że aby Wrocław wygrywał swoje mecze to on musi tak pojechać jak w w czwartkowym spotkaniu i przywieść ok 12 pkt.
Ja mam dowód na kuponie i to po takim kursie.. Gdy pisałem analizę to widziałem kurs 1,60 już ???? a gdy ja grałem widniały 1,75 na under i 1,85 na over. Możesz mieć racje, że mimo 1,60 ludzie grali nadal grubo ten typ i w &quot;ziemniaku&quot; i w przez internet w Fortunie i nie było sensu już zejść do 1,40 ???? to wycofali. Mam nadzieje, że ta masówka się nie zemści i Tomek nie zawiedzie..

W Bydgoszczy nie pada od 12:30 do chwili obecnej! Może pojadą!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom