>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 6 maja 2012

Status
Zamknięty.
dawtom91 1,2K

dawtom91

Użytkownik
To nie jest Atlas, This is Sparta!
Ok, respect ???? Choć dla mnie wolność słowa jest ważna. Toruń to Apator i nikt się nie oburza, Polonia ma tak naprawdę barwy NIEBIESKO-biało-czerwone, ale komuś to się nie podoba, Wrocław więc może być w wolnej wypowiedzi Atlasem.
Jędrzejak żeby przyjechać za Fredką to musiałby go puszczać przed siebie,Fredka jest o wiele wolniejszy od Ogóra,który ma świetnie spasowany sprzęt na Wrocławski tor,zwłaszcza pod względem startu.Ułamek jedzie z juniorem który nie jest słaby,Malitowski jest w stanie solidnie zapunktować u siebie.W dodatku Ułamek w pierwszym biegu jedzie z Pedersenem,i to Nicky będzie faworytem w tym biegu.Nie zapominajmy o ZZ,które też mogą namieszać ????
Kolego istota jazdy parą, czy też puszczania przed siebie polega właśnie na tym, że ten szybszy jedzie z tyłu i kontroluje, więc argumenty co do szybkości są nietrafione.
Malitowski fajnie jedzie ale nie przesadzałbym.
Pozdrawiam
 
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
Bjerre zadebiutuje już przeciwko Stali!W piątek częstochowianom udało się wypożyczyć z Betard Sparty Wrocław Kennetha Bjerre. Włodarze spod Jasnej Góry z niecierpliwością oczekiwali oficjalnego zaakceptowania kontraktu przez władze ligi. Stało się to w sobotni wieczór, co oznacza, że Duńczyk zaprezentuje się w barwach Lwów już przeciwko Stali Gorzów.Kenneth Bjerre w meczu przeciwko Stali Gorzów wystąpi z numerem 10, zastępując w składzie słabiej spisującego się Chrisa Harrisa. Jego partnerem w parze będzie drugi w finale Złotego Kasku Grzegorz Zengota.
*****************************************************
No i to mnie bardzo martwi!!!!
Kenneth Bjerre - 5 (1,1,0,-,3)6 kwietniaKings Lynn Stars - Peterborough Panthers
Kenneth Bjerre - 4+1 (0,0,3,1*)6 kwietniaPeterborough Panthers - Kings Lynn Stars
Kenneth Bjerre(1,3,6,2,3,) 21 kwietnia 2012 EL: Eastbourne Eagles - Peterborough Panthers 50:45
1 majaIndianerna Kumla - Vargarna Norrkoeping42 : 48Kenneth Bjerre 4pkt(1,2,,0,1)

Ireneusz Winiarski poinformował również, że Kenneth Bjerre nie będzie mógł wystąpić w barwach Włókniarza w meczach przeciwko Betard Sparcie we Wrocławiu. Nie ma natomiast żadnych zastrzeżeń do obecności Duńczyka w składzie biało-zielonych w przypadku konfrontacji Lwów z wrocławianami na torze w Częstochowie.
***************************************
No to mamy po meczu. a tyle było szumu i zachwytu, czy ci ludzie nie widzą,że cienki jak na teraz Bjerre nie pomoże nam w niedziele, lecz zaszkodzi! Harris zawiódł nas trzy razy i tylko tu widze wytłumaczenie, ale chyba włodarze włokniarza śledzą wyniki ostatnich startów i widzą, że już jest po problemie sprzętowym Harrisa co potwierdził w dwóch ostatnich swoich startach. a teraz jak bym nie liczył punkty od dołu do góry i z góry do dołu naszych zawodników i Gorzowa to mi kużwa wychodzi,że wtopimy ten mecz i szlak mnie trafia ,że musze to napisać. Dlaczego? Otóż nie wierze,że Bjerre bedzie miał cudowne objawienie i nagle po 4pkt w angielskiej w nasze dużo silniejszej lidze na nieznanym mu torze klepnie 10pkt. Oby moje przepowiednie zamieniły się w pył!!! Na dodatek Nermark ma kilka dni po upadku na dojściedo siebie. Oby te potłuczenia nie okazały się na tyle dokuczliwe ,że sympatyczne zawodnik zrobi 3-4pkt. Jabłońskiemu wyszedł mecz z Bydgoszczą i luzik . ciesze się z tego bo to może przełamanie, ale poprzeczka w niedziele jeszcze idzie w góre. Tu już nie będzie przysłowiowych Bolków do objeżdżania. Tu będxzie już wysoka półka Zagar , Kasprzak, Gollob, Jensen, Iversen i Zmarzlik. No nie będzie latwo. Nermark musiał by być w 100% zdrowy , a i tak wydaje mi się ,że 10-15 procent jakby jest słabszy niż w ubiegłym sezonie. Bardzo dobry potwierdzający to w turnieju kadry zaplecza juniorów Czaja trafi na super Zmarzlika,który potwierdził we Wrocławiu ,że nie tylko w Gorzowie umie jechać. Oj dużo pojedynków będzie na styku. Nie marwie się o Zengote. Ten potwierdził w Złotym kasku (2 miejsce)
Grzegorz Zengota - 12+2 (3,2,3,3,1) ,że hulał będzie i 10-12pkt jest w jego zasięgu. tyle tylko ,że zaginał będzie z dalekiego Gorzowa, a Gollob i Iversen mają blisko z Rybnika do Częstochowy i też w Memoriale Romanka potwierdzili swoje aspiracje.
2. Niels Kristian Iversen - 10 (1,3,3,3)
3. Tomasz Gollob - 9 (3,2,1,3)

Kasprzak też pojechał w Złotym Kasku
Krzysztof Kasprzak - 11+2 (3,3,1,2,2)
**************************************
I tak reasumując jak liczyłem na 8-10 Harrisa to boje się ,że Bjerre zawali nam mecz (obym sie mylił) a ,że Nermark nie udźwignie cięzaru i nie przywiezie 8-10pkt. Jakoś dziwnie czuje ,że Tomek pomimo,że mu pasuje częstochowski tor to zgubi pare punktów wlasnie z Griszką i Zengotą. Dalej nie widze by coś stracił. Griszka musi stanąć na rzęsach i walczyć praktycznie o komplet to jedyna nadzieja. Tak czy innaczej dziwnie pomimo ,że serce bije za Włokniarzem boje się tego meczu i śmierdzi mi jakoś coś koło 44:46. wszysko zależy od Bjerre i Nermarka. O Griszke i Zengote jestem spokojny. Wszystko powyżej 6pkt Jablońskiegio to by było miodzio. O Czaje się nie boje tylko na kim on ma punktować tak naprawde. Oj będzie się działo oj będzie!!!
 
L 3

lewandowski171

Użytkownik
Bjerre we Wrocławiu podpisał kontrakt tzw warszawski. Wszyscy mówili, że mamy dwóch z zawodników z cyklu GP, a tak naprawdę jednego - Fredkę Lindgrena. Złotówa sama prosiła o kontrakt i w razie czego późniejsze wypożyczenie. Podzielam zdanie trenera Sparty Piotrka Barona lepiej dać szansę rozjeździć się Szwedowi niż Duńczykowi, który nie jest wcale lepszy, a kase ciągnąć lubi. Pokazał to nam Wrocławiowi już nie raz, a i Gdańsk i prezes Polny też pamiętają czasy chimerycznego Kenia.

Podsumowując, wolę by Sparta przegrywała z honorem i ambicją z Fredką w składzie, niż bez honoru i ambicji z Keniem.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Ci którzy myślą, że zobaczą dzisiaj na TVP Sport kapitalne widowisko o 17:45 to mam dla nich przykrą niespodziankę. Wątpię, że mecz się odbędzie mieszkam co prawda 15 km od stadionu ale wątpię, żeby pogada tam była inna niż u mnie. Całą noc burze i ulewy i... pada do obecnej godziny więc wątpię, że dzisiaj przy Sportowej 2 pojadą. Nic nie zapowiada, żeby nagle wyszło w Bydgoszczy słońce a tor jest pewnie już na chwile obecną mocno nasiąknięty po tych nocnych opadach..
Pzdr.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ci którzy myślą, że zobaczą dzisiaj na TVP Sport kapitalne widowisko o 17:45 to mam dla nich przykrą niespodziankę. Wątpię, że mecz się odbędzie mieszkam co prawda 15 km od stadionu ale wątpię, żeby pogada tam była inna niż u mnie. Całą noc burze i ulewy i... pada do obecnej godziny więc wątpię, że dzisiaj przy Sportowej 2 pojadą. Nic nie zapowiada, żeby nagle wyszło w Bydgoszczy słońce a tor jest pewnie już na chwile obecną mocno nasiąknięty po tych nocnych opadach..

Pzdr.
Ja mieszkam 5 km od stadionu i potwierdzam,że padało od wczoraj od ok.20 i to mocno.W tej chwili nie pada,ale mocne zachmurzenie zimno i słaby wiatr.A więc tor raczej nie wyschnie.
Jeżeli mecz się odbędzie to wycofuję się z mojego typu na Polonię,który podałem we wcześniejszym poście.Gospodarze stracą przewagę toru a wtedy ten mecz to NO BET.
edit: No u mnie znów zaczyna siąpić w tej chwili..

Mój dubel na dziś:
Holder over 9,5 @1,65(5 startów)zwrot
Iversen over 8,5 @1,65(5 startów)✅✅10

ako:2,39 Milenium===&gt; W Fortunie jest ako 3,02 ale mam za daleko do nich;)


W obu wypadkach zawodnicy pojadą co prawda na wyjazdach,ale ich forma w ostatnich dniach zdaje się być wyśmienita.Właśnie w meczach wyjazdowych w UK zarówno Holder jak i PUK zdobyli czyste komplety.Wczoraj w Rybniku PUK 2 miejsce,więc potwierdzenie formy było. Holder w Rzeszowie jedzie spod &quot;1&quot; mając za partnera w 3 biegach Czerwińskiego,a w 4 starcie poprowadzi parę z juniorem.Powinno być na luzie 10 pkt,bo po drugiej stronie widzę zagrożenie dla Chrisa jedynie ze strony Crumpa i Okonia.PUK ma cięższy układ biegów,bo 3 razy jedzie z Zagarem spod &quot;4&quot;,a w 4 starcie będzie walczył w parze z Gollobem.Wierzę jednak w Duńczyka,który ewidentnie posiada rakiety jadące na każdym torze bardzo szybko.Forma Iversena przypomina mi obecne wyczyny Buczkowskiego,a ile punktów zdobył Buczek w Częstochowie ostatnio każdy pamięta.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ja mieszkam 5 km od stadionu i potwierdzam,że padało od wczoraj od ok.20 i to mocno.W tej chwili nie pada,ale mocne zachmurzenie zimno i słaby wiatr.A więc tor raczej nie wyschnie. Jeżeli mecz się odbędzie to wycofuję się z mojego typu na Polonię,który podałem we wcześniejszym poście.Gospodarze stracą przewagę toru a wtedy ten mecz to NO BET.
Na accuweather pokazuja ze padalo do 10 ale juz do nocy ma nie padac..
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
We Wrocławiu również nie wygląda to ciekawie, ale może i do spotkania dojdzie. A ode mnie na dzisiaj:
Lindgren vs Woffinden 2 (+0.5), 1.85 Tobet 2/10 ✅ ????
Woffinden podoba mi się bardziej od początku sezonu. W ostatnim pojedynku gdyby nie dotknął tej cholernej taśmy miałby może i tyle samo punktów co Szwed, ale trudno stało się. W poprzednich pojedynkach na torach w Lesznie i Tarnowie Tai &#39;ograł&#39; Lindgrena, jednak nie jest to na tyle istotne przy rywalizacji we Wrocławiu. Oboje jeżdżą na Olimpijskim w kratkę, ale w Tobet jest po prostu value moim skromnym zdaniem. +0.5 po 1.85 - warto. Tak jak pisałem, gdyby nie taśma, może tak by się nie zdeprymował i w ostatnim starcie też pojechałby chociaż po punkt :?: Moim zdaniem jeździł lepiej i w starciu ze Stalą spokojnie powinien się zrównać punktowo z Fredkiem. Mam nadzieję, że dzisiaj pojedzie dużo lepiej, choć dzisiaj to wszyscy będą mieli pole do popisu ze względu na Z/Z oraz to, że rywal słabszy. Handi na Spartę już nie do pobrania, 0 value - przy -10.5 to można było każde pieniądze stawiać.
Powodzenia.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Betsafe wrzuca i można wyłapać ciekawe kursy.
Zestawienie dwójki liderów z Rzeszowa - Walaska z Rudym bez żadnego handi i z kursem 1.7 na Crumpa! Jason nie powinien mieć problemów w objeżdżaniu wszystkich rywali dziś na własnym torze - Gregowi brakuje jednak nieco do klasy Gingera i może mieć spore problemy czy to z Sullivanem, czy z Holderem, czy z Wardem. Dużo o tym typie pisać nie trzeba, ja bym dał handi +1.5 przy nazwisku Walasek, bo na papierze wygląda znacznie słabiej i spróbować po takim kursie zdecydowanie należy. Typowania meczu w Rzeszowie zdecydowanie się nie podejmę, ale bardzo chętnie korzystam z takiego kursu.
Crump - Walasek @ 1.7 ZWROT
6/10
Betsafe
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Dariusz Śledź: „Mam nadzieję, że w meczu z Toruniem pojedzie Joonas. W piątek i sobotę będzie trenował na naszym torze i zobaczymy jak się będzie czuł”.
Jak napisał Feekus betsafe sypie prezentami Tai Woffinden vs Nicki Pedersen 1.4✅izzi
typ wydaje się dość pewny, Niki jedyny zawodnik w Gdańsku, który nie zawodzi włodaży klubu i robi to co się od niego oczekuje czyli wyniki 2-cyfrowe. Wielce prawdopodobne jest ze pojedzie również z taktycznej wiec liczba startów sie wyrówna ( Wroclaw zz za Klindta)
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
i kolejny kurs od Betsafe....
Nie ma co do typu rozpisywać się zbyt wiele.
Gollob v Iversen @ 1.7 ⛔ /szkodaaaa, że nie pojechał w nominowanym.
6/10
Betsafe
Tomek wygląda jakby wrócił na dobre tory, Iversen w kosmicznej formie, ale w parze z Zagarem może tracić multum punktów plus to jednak nie jest ta klasa co polski mistrz. Nie mogę się nadziwić, że tak wysoki kurs jest na Golloba także nic tylko korzystać. Analogicznie jak w poprzednim h2h Crumpa z Walaskiem.
 
C 2

conte

Użytkownik
Zważywszy na formę wyjazdową Matej Zagara, i świetną dyspozycję Grzegorza Zengoty, aż się prosi o skorzystanie z oferty betsafe. W poprzednim roku Słoweniec zdobył w Częstochowie 6 punktów, a wtedy był silniejszą częścią pary z Iversenem. Teraz role się odwróciły,więc jeszcze mniej punktów może mu wpadać. A zwyżka formy Zengoty jest naprawdę imponująca, i wątpię, żeby zdobyłon mniej niż 8-9 punktów.
Grzegorz Zengota - Matej Zagar 1 1.80 Betsafe
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Ciekawie wygląda na sportingbet 6+ na Gorzów Kurs 1,90

Sam osobiście nie gram jednak patrząc na inne buki jest to najwyższe handi ze wszystkich wystawionych. Dużo w meczu będzie zależało od postawy Bjerre-Kasprzak który z zawodników więcej zapunktuje wydaje mi się że ten zespół wygra.
 
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
Ciekawie wygląda na sportingbet 6+ na Gorzów Kurs 1,90

Sam osobiście nie gram jednak patrząc na inne buki jest to najwyższe handi ze wszystkich wystawionych. Dużo w meczu będzie zależało od postawy Bjerre-Kasprzak który z zawodników więcej zapunktuje wydaje mi się że ten zespół wygra.
Bardzo mądre słowa i powiem więcej, dokładnie te punkty zadecydują, ale tak naprawde każy punkt każdego z zawodników będzie miał znaczenie. Pogoda idealna, więc będzie super widowisko. Już się nie moge doczekać. Jade po bilety i program bo potem, będzie kocioł nie do opisania, a i zaparkować gdzieś auto to ósmy cud świata.

Milenium

6444 17:45 Bydgoszcz-Tarnow 2 1.70
6451 17:45 Bydgoszcz(+2)-Tarnow 2 1.90
6452 17:45 E.Sajfutdinov-G.Hancock 2 1.85
6453 17:45 Buczkowski(+1)-Kolodziej 1 1.85
6454 17:45 T.Gapinski-L.Madsen(+1) 2 1.90
645517:45 G.Hancock-J.Kolodziej(+1) 1 1.65
6456 17:45 E.Sajfutdinov (11,5 pkt) 2 1,80
6457 17:45 K.Buczkowski (9,5 pkt) 1 1.95
6458 17:45 G.Hancock (11,5 pkt) 1 1.80

Bydgoszcz napewno pojedzie lepiej niż w Częstochowie, ale mysle ,że z naszpikowanym gwiazdami Tarnowem nie da rady, tym bardziej ,że tarnowianie (2linia) prezentuje wyśmienitą forme zarówno Vaculik i Madsen. Ten pierwszy to strzał w 10 Tarnowian ,a drugi właśnie 30 .04 wygrał Półfinał IMDani
1. Leon Madsen - 14+3 (3,3,3,2,3)
2. Mikkel Michelsen - 14+2 (3,3,3,3,2)
3. Charlie Gjedde - 13 (2,2,3,3,3)
4. Peter Kildemand - 12 (3,2,2,3,2)
5. Nicolai Klindt - 10 (3,3,2,2,0)

Emil jest dla mnie przereklamowany i klepie 8-9pkt po męczarniach ,ale dzisiaj będzie mu miał kto te punkty zabierać i 11,5 pkt dla Emila to chyba jakiś żart w tak doskonałym towarzystwie. Buczkowski na fali jeszcze u siebie powinien Kołodziejowi dać rade bo ten z kolei jest nierówny bardzo. Greg to zawsze Greg i klase potwierdzić powinien bez względu gdzie jedzie czy u siebie czy wyjazd. Ostatni słabszy występ októrym pisałem to chyba po prostu wypadek przy pracy.
**************************************
6460 17:45 Czestochowa-Gorzow X 12,00 (myśle ,że warto zagrać to w jakimś systemie 2z3)
17:45 Czestochowa-Gorzow 2 2.30
17:45 Czestochowa-Gorzow(+4) 2 1.80
17:45 G.Laguta-T.Gollob 1 1.85
17:45 G.Laguta (11,5 pkt) 1 1.80
17:45 N.K.Iversen-M.Zagar 1 1.65
17:45T.Gollob (11,5 pkt) 1 1.80
17:45 D.Nermark (9,5 pkt) 2 1,90
17:45 N.K.Iversen (8,5 pkt) 1 1.65
***********************************
17:00 Wroclaw-Gdansk(+16) 1 1.85
17:00 T.Jedrzejak-S.Ulamek 1 1.75
17:00 T.Jedrzejak (10,5 pkt) 1 1.80
Uważam ,że Jedrzejak jest bardziej stabilny na wrocławskim torze i to też dzisiaj potwierdzi. Handicap powinien wejśc, bo sam Nicki Pedersen meczu nie wygra.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Bjerre-Jensen:Jensen @2,55 betsafe✅✅8-11 pkt

Duński pojedynek.Z jednej strony debiutujący w drużynie gospodarzy Kenio,który niczego pozytywnego nie pokazuje jak na razie ani w Anglii, ani w Szwecji,ani w GP.A jak jemu nawet na Wyspach nie udaje się zdobywać dwucyfrówek to coś jest na rzeczy.Z drugiej strony młody Jensen,który na pewno jeszcze nie jest tak stabilnym zawodnikiem jakim będzie za 2-3 lata według mnie,ale jest w formie co potwierdza zarówno w Polsce jak i na Wyspach.Ostatnio bardzo fajnie pojechał we Wrocławiu.Wcześniej dwa dobre występy w Gorzowie.W parze jedzie z Kasprzakiem,który śmiga wybitnie w Gorzowie jak mu tata motor wyreguluje,a na wyjazdach to już inna bajka.Bjerre i Jensen spotkają się co najmniej 2 razy bezpośrednio i to zapewne te starcia zdecydują o wyniku ich H2H.

edit:zapomniałem dodać,że Bjerre jedzie w parze z Zengotą.Obaj startowcy,tyle że w dwóch pierwszych swoich biegach to Zengota ma lepsze pola
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Częstochowa v Gorzów(+6) 2 1,85 Sportingbet ✅✅✅izziMIAZGA

A jednak zdecydowałem się zagrać ten typ.Wynik według mnie będzie od samego początku na pograniczu. Róznica na koniec spotkania będzie w granicach 4-5pkt dlatego biegi nominowane o wszystkim zadecydują.Kasprzak mam nadzieję,że nie pojedzie tam słabo jak w ostatnim meczu. Liczyłem sobie pkt w poszczególnych biegach i wychodzi mi że +6 powinno wystarczyć aby zakład był rozliczony pozytywnie.
Ps.Ciekawe kiedy Sportingbet wystawi oferte na zawodników...
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ps.Ciekawe kiedy Sportingbet wystawi oferte na zawodników...
Nie wystawi, zresztą jak zwykle.
W Unbecie jest @1,80 na Częstochowę i według mnie warto to pobrać patrząc na różnice w kursach wystawionych przez Tobet i SB a Unibetem.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Czaja - Zmarzlik (1X2) 2 @ 1.90 bet365 ✅
Jędrzejak - Jonasson + 3.5 1 @ 1.60 bet365 ⛔ 3 pkt ...
Jędrzejak ma bardzo dobry sezon, a u siebie powinien brylować przynajmniej na takim poziomie, jaki można było zaobserwować w czwartek w spotkaniu przeciwko Stali Gorzów. Jonasson mnie kompletnie nie przekonuje. Nie mam pewności, że Wrocław pojedzie z ZZ, bo rozważają również występ Anderssona, ale nawet jak Jonasson pojedzie bieg więcej, to trudno mi sobie wyobrazić, by zrobił więcej niż 8-9 pkt. Drugi pojedynek to rywalizacja między juniorami. Czaja notuje bardzo dobre występy, ale jednak trudno jest go porównywać do talentu Zmarzlika. Według mnie, po takim kursie warto.
///
Malitowski -1 - Pieszczek 1 @ 1.90 bet365 ✅
Kolejny fajny zakład. Pieszczek to nie jest jeszcze ten poziom co Malitowski. Jedyne punkty może zrobić na Dolnym. Malitowski według mnie pojedzie więcej niż 3 razy i będzie też punktował na seniorach gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 12

kichu-71640

Użytkownik
Zengota over 8 2.05 Bet365
Polonia pograna po 2,4 (Tobet) to teraz Tarnów po 2.05 (Bet365) , jeszcze tylko zabezpieczyć jakoś remis i mamy ładnego Surebeta.
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Mecz w Częstochowie na pewno będzie zacięty i uważam, że o końcowym wyniku zadecydują biegi nominowane. Gollob 14 punktów we Wrocku i wydaję się, że wrócił już na właściwe tory. Kasprzak świetnie rozpoczął sezon. A para Zagar+Iversen jest po prostu w kapitalnej formie. Jedynym słabym punktem Stali będzie Jensen i drugi junior, bo Zmarzlik pewnie swoje przywiezie. Czewa ściągnęła Bjerre i będzie to wzmocnienie, ale czy już dzisiaj? Wątpię, bo w awizowanym składzie Duńczyka nie ma. Pewne punkty przywiezie Grisza, który już niedługo może zostać medalistą GP. Dobry krok zrobił Zengota, który przeszedł do Włókniarza i spisuję się bardzo dobrze. Po Mirku Jabłońskim nikt nie spodziewał się takich zdobyczy punktowych, a w pierwszych kolejkach zdobył ich dużo. Nermark to doświadczony zawodnik, który zawsze jest zagadką. Harris początek sezonu katastrofa. Czaja na pewno będzie dziś rywalizował z Bartkiem Zmarzlikiem, ale Łęgownik pewnie dziś nie zdobędzie żadnych punktów. Stawiam na minimalne zwycięstwo Stali Gorzów.
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów @ 2 2.67 SB✅✅✅
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Marma Rzeszów - Unibax Toruń 1 1,72 Bet365 - zwrot (odwołany z powodu deszczu)
Jeden typ na pojedynek w Rzeszowie. Myślę, że jeśli Rzeszowianie po 4 kolejkach będą mieli tylko 1 punkt na swoim koncie to będzie na prawdę ciężko. A przecież ten zespół był wzmocniony i miał walczyć o wysokie cele w Ekstralidze. Jeśli dziś polegną z Unibaxem który jest pod formą a szczególnie liderzy z Torunia. Darky to chyba nie ten sam zawodnik na Polskich torach. Holder w formie i na niego dzisiaj na pewno kibice z Torunia liczyć mogą. Ale Miedziński i Sullivan w mojej ocenie zdecydowanie pod formą co drużyna gospodarzy dzisiaj powinna wykorzystać. Choć w Rzeszowie martwi dość słaba forma na początku sezonu Crumpa. Kto wie, gdyby lepiej on zaprezentował się w spotkaniu z Unia to może tamten mecz Marma by wygrała. Na pewno wysoką formę pokazuje Okoniewski który dzisiaj w mojej ocenie solidnie zapunktuje. Pytanie jak spisze się Joonas który wraca po kontuzji. Na pewno jeśli Kuciapa zanotuje taki występ jak przeciwko Unii to będzie dobrze. A juniorzy mogą powalczyć z bliżniakami którzy na wyjazdach nie wykorzystują swojego potencjału na pewno! Stawiam na drużunę z Rzeszowa po raz drugi w tym sezonie i mam nadzieje, że nie ostatni..

Tomasz Jędrzejak over 9,5 punktów 1,85 Fortuna ✅ izi :grin:
Błąd w mojej ocenie ze strony jednego z &quot;ziemniaków&quot;. Linia zdecydowanie za niska jak na &quot;Ogóra&quot;. Wiadomo dzisiaj przegrać z Nickim może, nie wiadomo jak potoczy się 15 bieg bo to jednak zwykle jest loteria. Ale tutaj spokojnie wystarczy 5 biegów zakończyć na drugiej pozycji żeby typ wszedł. A Tomek w czwartek przeciwko Stali pokazał, że na chwile obecną jest najbardziej dopasowany na &quot;Stadio Olimpico&quot; z całej swojej drużyny. No może w trakcie zawodów dołączył do niego Sebastian. Dość łatwy układ biegów ponieważ bieg 12 Tomek spokojnie powinien wygrać. Jeśli nie będzie w pozostałych swoich biegach puszczał &quot;Fredki&quot; do przodu to myślę, że nawet po 4 seriach startów typ może być już zapisany na plus. Stawiam tutaj na over punktowy &quot;Ogóra&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom