>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

4. Kolejka Bundesligi 21-23.09.2012

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
4. Kolejka Bundesligi





Może niepozornie, ale już w piątek zaczniemy od mocnego uderzenia, Nurnberga zagra z Eintrachtem. Przypominam, że obie firmy nie przegrały jeszcze meczu, ekipa z Bawarii przede wszystkim dobrze pokazała się na tle mocnych rywali jak Dortmund czy Gladbach, a Frankfurt dość nieoczekiwanie obok Bayernu wygrywa wszytko. Drugi dzień przyniesie nam też ciekawe widowisko, tzn. szlagier Schalke - Bayern, w tym momencie to goście są zdecydowanym faworytem, ale na Veltins może być ciekawy mecz. HSV chyba znowu przegra, tym razem z BVB, oglądałem spotkanie Borussii z Ajaxem i choć wiem, że LM w przypadku Dortmundu nie ma przełożenia, to daję trochę szans Hamburgowi, zobaczymy co zrobią VDV i jego koledzy, bo przegrać cztery mecze, to równa się dramat, od którego blisko do tragedii.

Zapraszam do dyskusji.
 
empe92 438

empe92

Użytkownik
W pierwszym meczu 4. kolejki spotkają się drużyny, które prezentują ofensywny i skuteczny futbol, mianowicie Norymberga i Eintracht. Wszystko wskazuje na to, że tym razem w piątkowy wieczór będziemy mieli okazję zobaczyc bardzo ciekawy, otwarty i mam nadzieję, że o wiele bardziej interesujący mecz niż ostatnio o tej samej porze. Norymberga zgromadziła już 7 oczek, a warto wspomnieć, że grali już z mistrzem z Dortmundu i Monchengladbach, które w poprzednim sezonie zajęło 4. miejsce. Grają miły dla oka, skuteczny i przede wszystkim mądry futbol. Trener Hecking bardzo dobrze poukładał zespół i nie wydaje się, aby Norymberga miała w najbliższym czasie spuścić z tonu. Szczególnie u siebie powinni być groźni, o czym świadczy remis 1:1 z Dortmundem, a warto wspomnieć, że mieli swoje szanse, aby ten mecz wygrać. Teraz również nie będzie łatwo, bowiem przyjeżdża Eintracht Frankfurt, który nieoczekiwanie ma na koncie komplet punktów. Zdobyli już 9 goli w 3 meczach, co pokazuje, że potrafią wykorzystywać błędy rywala i być bardzo skuteczni. Na pewno nikt we Franfurcie nie liczył na tak fantastyczny początek sezonu, ale jestem pewien, że zawodnicy Eintrachtu nie spuszczą z tonu i będą chcieli kontynuować świetną serię, co każe mi liczyć na dobre widowisko w Norymberdze.
Nurnberg – Eintracht BTS @ 1.67 WilliamHill ✅1:2

Trzeba grać na Dortmund jak najszybciej, bo zapewne można spodziewać się spadków. HSV będzie podejmował w sobotnie popołudnie mistrzów Niemiec, i w mojej ocenie faworyt tego meczu jest tylko jeden. Gospodarze tego pojedynku przegrali już 3 mecze, głównie dzięki fatalnej grze w defensywie. Z meczu na mecz popełniają te same proste błędy, co nie wróży dobrze przed starciem z Borussią. Dortmund nie jest w najwyższej formie, ale ma graczy, którzy są w stanie jedną piłką otworzyć drogę swoim kolegom do bramki rywali. Nie będę się bardzo rozpisywał, bo nie ma o czym. Faworyt jest tylko jeden i wobec obecnej dyspozycji oby drużyn każdy punkt zdobyty przez HSV byłby bardzo dużą niespodzianką.
HSV – Dortmund 2 @ 1.65 Expekt ⛔ 3:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
toki 26

toki

Użytkownik
Wolsburg - G furth ✅

Wolsburg skutecznością nie grzeszy a wręcz bym powiedział jest tragicznie jeden gol w obecnym sezonie to zdecydowanie za malo ,nie liczę tu na jakis grad goli ze strony gospodarzy. myślę że stać ich na 1 bramkę i potem skuteczną obronę i utrzymanie wyniku . G furth tez nie nalezy do jakis bramkostrzelnych druzyn i tez jeśli strzelą będą starać się utrzymywać wynik. Myślę że będzie to nudny mecz bez większej ilości bramek.

Wolsburg - G furth LB mniejsza niż 2,5 : 1,95 ✅

Mainz 05- Augsburg
✅

Gospodarz tak samo jak wyżej tylko 2 strzelone /3 mecze i wątpie by tu też nastąpił grad bramek, co do przyjezdnych 1 gol zdobyty przez 3 kolejki to zdecydowanie za mało defensywa też raczej kiepsko się spisuje

Mainz 05- Augsburg LB mniejsza 2,5 : 1,80 ✅
Ausburg nie strzeli 2,20 ✅

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Tu bez dyskusji, Bayern powinien dopisać sobie trzy punkty i choć to Schalke drużyna z dużym potencjał to chyba nie jest to zespół, który może sprostać Bawarczykom. Wydaje mi się, że Schalke w najwyższej formie jeszcze nie jest, oczywiście są w dobrej dyspozycji, ale w przyszłości kiedy Afellay lepiej się zaaklimatyzuje to mogą sprostać Bayernowi, jednak nie dziś. Przede wszystkim kurs wystawiony przez bukmacherów zachęca; 1,9 na Bayern w Bundeslidze to rzadkość. Nie uważam, że FCB gładko wygra, ale wygra. Nie ma Gomeza, Mandzukic dobrze go zastępuje, a wg specjalnie bez większych osłabień w obu zespołach.

FC Schalke 04 - Bayern München Typ:2 Kurs:1,9 Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hakan 256

hakan

Użytkownik
Na pierwszy plan wysuwa się over 2.5 w meczu Hoffeneheim - Hannover
Obrona Wieśniaków w tragicznej formie, rywalom z dużą łatwością przychodzi zdobywanie bramek. Hoffenheim po 3 kolejkach straciło już 11 goli. Biorąc pod uwagę, że ofensywa Hannoveru jest w gazie spodziewam się, że bramkarz gospodarzy nie raz wyjmie piłkę z siatki. Goście zdobyli już 9 bramek, a grali z Schalke, Werderm oraz Wolfsburgiem co obrazuje jak groźni są w napadzie. W takiej formie goście sami mogą pokryć overka, ale uważam, że gospodarze u siebie też coś od siebie dorzucą
Hoffenheim - Hannover over 2.5 1.75 ✅
na oku mam Bvb ⛔, bo Hsv jest w tragicznej formie oraz over 2.5 ⛔ przy 1-1 karny i w słupek .... Bayer - Borussia M.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
FC Schalke 04 - Bayern München Typ:2 Kurs:1,9
Mówisz darius010, że Bawarczycy pewnie wygrają? Zastanawia mnie właśnie to spotkanie. Myślałem nad 1x. Nie mam przekonania czy Bayern aż tak mocno wejdzie w sezon, aczkolwiek potencjał kadrowy itp. nie podlega dyskusji, ale wszystkiego raczej wygrywać nie będą. Gdzie więc maja tracić punkty jak nie w Gelsenkirchen?
Werder na tle mocno przeciętnego póki co Stuttgartu wygląda ok. Może warto zainwestować w jedynkę.?
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Mówisz darius010, że Bawarczycy pewnie wygrają? Zastanawia mnie właśnie to spotkanie. Myślałem nad 1x. Nie mam przekonania czy Bayern aż tak mocno wejdzie w sezon, aczkolwiek potencjał kadrowy itp. nie podlega dyskusji, ale wszystkiego raczej wygrywać nie będą.
Mam jeszcze w pamięci poprzednie spotkania Bayernu z Schalke i tu jest pewna tendencja. Teoretycznie Schalke to jest ciekawy rywal dla Bawarczyków, ale to zawsze był mecz z pozoru trudny do typowania, a Bayern tak czy inaczej wygrywał. Osobiste odczucie moje jest takie, że Bayern w tym momencie wygra z Schalke.

Gdzie więc maja tracić punkty jak nie w Gelsenkirchen?
W Dortmundzie, Hannoverze będzie im trudniej o punkty, niż w Gelsenkirchen :].
 
tms 10

tms

Użytkownik
HSV - BVB 10/10
Pick: BVB -0,5 @ 1,80

Kurs na wyjazdową wygraną jak dla mnie jest Value. Na początku udało się złapać kurs 1,80. Hamburger SV jest idealnym przeciwnikiem dla BVB. Jeżeli mistrzowie niemiec grają przeciwko słabej defensywie = granie na nich. Na HSV będzię ciążyć dodatkowa presja w tym spotkaniu wiadomo z jakich względów co im z pewnośćią nie pomożę. Dortmund powoli się rozpędza co udowodnili z Bayerem i z rundy na rundę powinno wyglądać to lepiej. W meczu z Eintrachtem było widać fatalną obronę HSV, w Sobotę powinno być podobnie bo nie spodziewam się nagłego przebłysku nawet jeśli to nastąpi to BVB ma straszną siłę w przodzie na rozmontowanie nawet najlepszej defensywy ligi. Szczerze nie rozumiem tego kursu , przeciwko Nurnberg dostaliśmy na BVB 1,5 a teraz dali 1,8 przeciwko słabszej ekipie ? Typowy błąd buków. Powinno być izi win, zobaczymy.

Werder - Stuttgart 4/10
Pick: Werder -0,5 @ 1,98

Werder jest mocny przeważnie w pierwszej części sezonu. Typerzy, którzy chcą stawiać na zielonych przeważnie robią to właśnie w 1 fazie rozgrywek bo w drugiej grają istny dramat. Ta drużyna ma dziwną tendecja bo gdy przychodzi druga częśc rozgrywek nagle połowa zespołu jest kontuzjowana i niezdolna do gry być może wina jest po stronie ludzi, którzy odpowiadają za przygotowanie itd. Dziwne ale prawdziwe. Stuttgart nie zaczął najlepiej, Werder pokazuję charakter we wszystkich meczach teraz wraca na własne śmieci i nie powinien mieć problemu z VFB, które to w dodatku jest po rozgrywkach pucharów.
Nurnebrg - Eintracht 6/10
Pick: Nurnberg -0,25 @ 2,00

Mocne Value na gospodarzy. Franfurt jest jedną z największych niespodzianek obecnych rozgrywek ale tutaj jest pułapka bo według mnie nie grają rewelacyjnie i dzisiaj zanotują pierwszą porażkę. Nurnberg to strasznie ciężki rywal o czym przekonała się chociażby ostatnio Borussia. Ich defensywny styl gry nie odpowiada rywalą ale dla nich najważniejszę są punkty a nie styl w jakim grają i zdobywają punkty. Franfurt ma wielki potencjał w przodzie ale defensywa to typowy poziom drugiej 2 BL. Obecna forma jest po stronie gospodarzy , tabela i punkty dla Eintrachtu ale to typowa mina bo w każdym ich meczu, oprócz z Hoffe defensywa zasługuję na mierną notę. Dzisiaj według mnie czeka ich prawdziwy sprawdzian na bardzo trudnym terenie. Spodziewałem sie lini -0,5 w okolicach 1,9 a tutaj niespodzianka.
Proszę umieszczać bukmachera, skąd pochodzi kurs na dane zdarzenie // M.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Wiele interesujących spotkań do typowania w tej kolejce. Ja więc zaproponuję typ, jaki jeszcze nie padł. Mianowicie stawiam na Wilki, marginalizuje trochę ich aktualną dyspozycją, bo wiem że Felix Magath swoim podopiecznym &quot;nogi z dupy powyrywa&quot; jak nie wygrają na własnym boisku z Greuther Furth. Oczywiście Wolfsburg to wielki potencjał, poparty wielkimi pieniędzmi, który poskładany do kupy mógłby regularnie grać w Lidze Mistrzów ale biorąc pod uwagę fanaberię władz często miota się w Bundeslidze. Greuther Furth to drużyna odwrotna, raczej budowana na solidnych podstawach, problem w tym że to jeszcze za wcześnie na walkę o coś więcej niż utrzymanie. W ostatnim spotkaniu z Schalke po prostu przegrali, nic więcej dodać nie trzeba, Schalke ich skasowało jak bilet w autobusie. Nie daję specjalnie szans gościom w tym spotkaniu, bo nawet Wolfsburg jeśli dziś chimeryczny to mają w składzie Olica, Diego którzy w pojedynkę mogą wygrać mecz. Co abstrakcyjne Wolfsburg ma dziś 4 punkty, zajmuje 10 miejsce i nadal nie stracił dystansu do czołówki, do dwóch pieszych miejsc tak, ale reszta jest nadal w zasięgu.

VfL Wolfsburg - Greuther Fürth Typ:1 Kurs:1,77
Tobet
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
FC Schalke 04- Bayern Monachium
Hit 4 kolejki Bundesligi w którym faworytem wydaje się być Bayern Monachium jednak Schalke tanio skóry nie sprzeda i spróbuje pokrzyżować palny Bawarczykom.
Schalke po 3 kolejkach zajmuje 4 miejsce w tabeli z dorobkiem 7 pkt i bilansem bramkowym 7:3 z kolei Bayern zajmuje 1 miejsce z 9 pkt i świetnym dorobkiem bramkowym 12:2.
Oba zespoły w tygodniu grały spotkania Ligi Mistrzów jednak to Schalke miało 1 dzień więcej na regenerację.
Schalke pokonało na wyjeździe Olympiakos 1:2 po bramkach Howedesa i Huntelaara.Bayern zaś pokonał na własnym boisku Valencię 2:1 po bramkach Schweinsteiger oraz Kroosa.
Schalke nie przegrało 8 kolejnych spotkań i dalej będzie próbowało podtrzymać tą passę.
Moim zdaniem lekkim faworytem wydaje się być Bayern który ma w składzie świetnych zawodników.Jednak granie na 2 uważam za trochę ryzykowne.
Typ:2 DNB Kurs:1.44 Buk:William Hill ✅
Typ:BTS Kurs :1.57 Buk: William Hill ⛔
 
T 12

termigez

Użytkownik
Dusseldorf - Freiburg

Mecz beniaminka z drużyną, której celem jest utrzymanie do najciekawszych z pewnością nie należy, ale można pokusic się tutaj o zagranie undera. Dusseldorf po trzech kolejkach ma bilans bramkowy 2-0. W dodatku wszystkie bramki strzeliła w jednym meczu z Ausgburgiem, bezbramkowe remisy padały w meczach ze Stuttgartem i Gladbach. Freiburg za to z bilansem bramkowym 6-6, z czego 8 bramek padło w ostatnim meczu u siebie z tragicznym Hoffenheim. Goście to typowa drużyna własnego boiska i uważam, że nie stworzą sobie tylu okazji co z popularnymi Wieśniakami, a już na pewno nie będą tak skuteczni wobec solidnej obrony Dusseldorf. Dla mnie mecz typowo na remis + undery.

X 3.20 milenium ✅
under 2.5 1.80 milenium ✅
under 1.5 3.00 milenium ✅


Z czego główny zakład to under 2.5, pozostałe za mniejszy pieniądz.

Schalke - Bayern

Powiem krótko. W ostatnich 10 spotkaniach, 8 razy padał under 2.5, z tego 3/4 w Gelsenkirchen. Bayern w zabójczej formie, ale to nie znaczy, że każdemu rywalowi będą ładowac po 3 bramki. Bayern ma w zwyczaju atakowac od pierwszych minut, strzelic szybko bramkę i potem kontrolowac spotkanie, ale wątpię, że uda im się to w meczu z Schalke. Spodziewam się dominacji Bayernu, ale nie żadnego pogromu. Dodatkowo w ekipie Schalke pod dużym znakiem zapytania stoi występ Huntera

under 2.5 2.20 milenium ✅
under 1.5 4.00 milenium ⛔
BTS nie 2.20 milenium
✅

Główny zakład ponownie under 2.5, pozostałe za mniejszy pieniądz.

Dodatkowo również popieram grę na Wilki - 1.80 milenium ⛔

e: dobre rozpoczęcie współpracy na tym forum, sporo kaski weszło, może komuś pomogłem szczególnie z pierwszym meczem ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
chicharito14 49

chicharito14

Użytkownik
Ciekawie wygląda mecz Borussi z HSV. BVB napewno podbudowane wygraniem pierwszego meczu w LM, może i tylko 1-0, ale 3 punkty są. O ich zmęczenie zbytnio bym się nie obawiał, Klopp w aspekcie motorycznym potrafi przygotować drużynę dobrze. Hamburg wszedł fatalnie w sezon. Bez punktu po 3 kolejkach, a do tego porażka w pucharze Niemiec z Karlsruher. W sumie kiedyś muszą się przełamać, ale nie sądze że będzie to w meczu z BVB. Kurs leci na łeb na szyję więc jak ktoś pobrał jak jeszcze było 1,80 np. w bet365 to dobrze, teraz max 1,62 w Pinnacle i WilliamHill.
Myślę że też warto zagrać X2 w meczu Hoffenheim z H96. Hannover znacznie mocniejszy u siebie niż na wyjeździe, ale to jest naprawdę ciekawa i mocna ekipa, nie powinni przegrać z fatalnie się spisującymi wieśniakami. Kurs na taki typ to 1,50 @bet365. Jedyny minus to gra w tygodniu ekipy Artura Sobiecha, ale przewaga umiejętności zdecydowanie po ich stronie.
Można się jeszcze przyjrzeć Wilkom, chociaż ciężko jest obiektywnie ocenić ich formę. Tyle odemnie.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Wolfsburg - Greuther Furth under 2.5 @ 2.00 Bet365 ✅

Ja idę w tę stronę w tym meczu. Głównie dlatego, że widziałem Wilki w spotkaniach z Hannoverem i przede wszystkim Augsburgiem. Ekipa Magatha w ofensywie gra straszną padake. Diego, który miał robić gre, nie pokazuje kompletnie nic. Chyba faktycznie nie służy mu współpraca z Felixem, bo w Atletico to był inny zawodnik. Vieirinha jest dramatyczny pod każdym względem. Olic podoba mi się w grze 1 na 1. Widać jednak po nim, że to już nie ta motoryka. Do tego to pracuś i walczak. Często schodzi do środka lub na boki i na szpicy nie ma wtedy nikogo. Na miejscu Magatha chyba spróbowałbym zagrać Dostem od pierwszej minuty. Jednak taki napastnik jak Holender żyje z podań, a linia pomocy staje się bezradna gdy trzeba konstruować atak. Jeszcze jedna sprawa - co robił w meczu z Augsburgiem Kjaer w środku pola? Widać było po Duńczyku, że średnio się tam odnajduje. Może zaprzecza temu mecz z Hannoverem ale Wolfsburg ma bardzo ciekawą defensywę. Greuther Furth nie jest groźne w ataku. Na początku meczu z Schalke kiedy mieli przewagę, zamkneli gości na własnej połowie nie byli praktycznie w stanie zagrozić bramce Unnerstalla. Brakowało pomysłu, tempa... w zasadzie brakowało wszystkiego by zdobyć gola. Greuther powinno tutaj zacząć mecz cofnięte. Nie widzi mi się ten beniaminek rzucający się od pierwszej minuty do ataku. Wolfsburg, przy obecnej sile ognia, będzie miał bardzo ciężko grać z rywalem broniącym całym zespołem. Spodziewałem się raczej odwrotnych kursów tj ~2.00 na over i ~1.80 na under.
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Tu bez dyskusji, Bayern powinien dopisać sobie trzy punkty i choć to Schalke drużyna z dużym potencjał to chyba nie jest to zespół, który może sprostać Bawarczykom. Wydaje mi się, że Schalke w najwyższej formie jeszcze nie jest, oczywiście są w dobrej dyspozycji, ale w przyszłości kiedy Afellay lepiej się zaaklimatyzuje to mogą sprostać Bayernowi, jednak nie dziś. Przede wszystkim kurs wystawiony przez bukmacherów zachęca; 1,9 na Bayern w Bundeslidze to rzadkość. Nie uważam, że FCB gładko wygra, ale wygra. Nie ma Gomeza, Mandzukic dobrze go zastępuje, a wg specjalnie bez większych osłabień w obu zespołach.
FC Schalke 04 - Bayern München Typ:2 Kurs:1,9 Tobet
Oj kolego chyba zbyt łatwo dopisujesz te 3pts bawarczykom .W mej ocenie takie łatwego spacerku nie będzie to raz ,dwa to kursy znowu z przeszacowane .Na gospodarzy 3.50 !!! remis 3.60 !! Goscie 2.00 bet365.
Kursy powinny być w okolicach 2.5 /3/ 2.0
CO jak co ale Schalke ma kim postraszyć i powalczyć ,grają u siebie a to dodatkowy atut .Bayern jakoś w LM nie błysną ... powiedział bym ze zagrali słabo rywala mieli w mizernej formie a mimo to męczyli się dość mocno .
Jak dla mnie to powinno paść pare bramek w tym meczu ,zwycięzcy raczej nie typuje ale bliżej mi do Schalke .
Sam skupie się na :
Schalk/Bayern BTS @1.57.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Oj kolego chyba zbyt łatwo dopisujesz te 3pts bawarczykom .
Oj niełatwo, tylko uważam. że dziś Schalke przegra.
Ja wiem, że S04 to bardzo silny zespół, ale nie aż tak silny jak Bayern, który jest w mega dyspozycji.
BTS odradzam, bo czy byłoby dziwnym gdyby Bayern wygrał 1-0.

Ps. trochę źle to liczysz ;)

Na gospodarzy 3.50 !!! remis 3.60 !! Goscie 2.00 Bet365. Kursy powinny być w okolicach 2.5 /3/ 2.0
Bo teraz buki oferują lepsze zestawienie kursów, masz 2 na Bayern, 3,6 jest wyżej niż 3 na remis, a 3,5 zdecydowanie lepsze od 2,5. W każdym razie teraz jest korzystniejsze dla nas zestawienie kursów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ll9 149

ll9

Użytkownik
⚽ 22.09 15:30 - Schalke 04 - Bayern München - 1 (+2) - 1.34


Buk: Betsafe


Opis:



...Schalke 04 - Bayern München ...



Hit, szlagier, klasyk, mecz na szczycie 4 kolejki nimieckiej pierwszej Bundesligi... Jakby nie nazwać tego meczu z pewnością dostarczy nam dziś wielkich emocji. Na Veltins Arena w Galsenkirchen przyjeżdza bowiem Bayern Monachium, a te mecze zawsze elektryzują kibiców obu tych klubów i sądzę, że nie tylko. Dodaktowym smaczkiem tego pojedynku będzie również powrót na V-E Manuela Neuera, w tej chwili pierwszego bramkarza bawarczyków. Fani Königsblauen do dziś nie potrafią mu wybaczyć przeprowadzki na Alianz Arena. Pomijając jednak pozaboiskowe fakty skupię sie na tym co powinno się dziać na samym boisku, a tu emocji z pewnością nie zabraknie. Czwarte w tabeli Schalke podejmie, jeszcze do wczorajszego wieczoru, lidera Bayern Monachium. Po bardzo ciekawym meczu i zwycięstwie z Norymbergą liderowanie w tabeli przejęli wczoraj piłkarze Eintrachtu Frankfurt. W zawodnikach Juupa Heynckesa wywoła to na pewno sportową złość i chęć odzyskania pierwszego miejsca. Na Veltins Arena jednak o punkty wcale nie będzie łatwo. Podopieczni Huuba Stvensa to w moim odczuciu w końcowym rozrachunku jeden z trzech głównych kandydatów do tytułu &#39;Majstra&#39;, oczywiście obok Borussii i właśnie Bayernu. Do tej pory Schalke 04 rozegrało na swoim stadionie jedno spotkanie i odniosło dosyć pewne zwycięstwo z Augsburg&#39;iem 3-1. Kontuzje w zespole Stevensa wykluczają z gry Timo Hildebranda, Chinedu Obasi, Sergio Escudero i Cipriana Maricy. Na lekki uraz narzekał w tygodniu również Jermain Jones, zaś z przeziębieniem zmaga się Klaas Jan-Huntelaar, chociaż trudno sobie wyobrazić, żeby Ci zawodnicy mogli sobie odpuścić taki mecz. W drużynie Bayernu również kilka absencji. Z powodu kontuzji Juup Heynckes nie będzie mógł skorzystać z usług Mario Gomeza, Davida Alaby i Diego Contento. Tego pierwszego skutecznie zastępują jednak w ostatnich meczach Claudio Pizzaro i Mario Mandżukić. Na uraz narzekali ponadto Franck Ribery i Arjen Robben, choć wielu specjalistów uważa, że może być to jedynie zasłona dymna. Być może w dzisiejszym meczu po raz pierwszy w meczu ligowym od pierwszej minuty najdroższy nabytek niemieckiej Bundesligi Hiszpana Javiego Martineza. Historia pomiędzy obiema drużynami na Veltins Arena pokazuje dosyć dużą dominację bawarczyków, którzy w ostatnich 5 sezonach odnosili zwycięstwa, a tylko raz lepsi byli biało-niebiescy. Piłkarze Stevensa podbudowani jednak ostatnimi wynikami łatwo skóry nie sprzedadzą i przy pełnej koncentracji oraz odrobinie szczęścia mogą nawet pokusić się o 3 punkty w dzisiejszym meczu.

Przewidywane składy:

Schalke: Unnerstall - Höwedes, K. Papadopoulos, Matip, Fuchs - Neustädter, J. Jones - Farfan, Holtby, Draxler - Huntelaar
Bayern: Neuer - Lahm, Boateng, Dante, Badstuber - Javi Martinez, Luiz Gustavo - Robben, T. Müller, Ribery - Mandzukić


Dodatkowo:

Over 2,5 - 1.63
Obie strzelą - TAK - 1.39
 
empe92 438

empe92

Użytkownik
Ostatnie w tabeli Hoffenheim będzie podejmować znajdujący się na 3. miejscu Hannover. Moim zdaniem zobaczymy w tym meczu kilka bramek. Gospodarze nie zdobyli w dotychczasowych 3 meczach ani 1 punktu. Trudno się temu dziwić, bowiem rywale strzelili im aż 11 goli, co jest najgorszym wynikiem w całej Bundeslidze. Dostali 4 bramki od Eintrachtu i 5 od Freiburga, a teraz przyjdzie im się zmierzyć z wyśmienicie grającym Hannoverem. Hoffenheim ma bardzo duże dziury w obronie, ale ich gra do przodu aż tak źle nie wygląda. Zdobyli 4 gole, ale nie zapewniło im to ani jednego punktu. Kiedyś w końcu muszą się przełamać i zacząć punktować, a patrząc do dyspozycję obu drużyn możemy się spodziewać wymiany ciosów. Hannover oprócz tego, że dużo strzela, to również pozwala się zaskakiwać w defensywie. Dali Werderowi odrobić dwubramkową stratę na własnym boisku, teraz Hoffenheim powinno być podwójnie zmotywowane, aby urwać punkty przyjezdnym, bo przed własną publicznością dali się rozbić 0:4 Frankfurtowi i następna kolejka bez punktów może ich bardziej pogrążyć. Spodziewam się otwartego meczu i sporej ilości bramek, dlatego nie odważę się wskazać zwycięzcy, tylko zagram over.

Hoffenheim – Hannover
Over 2.5 @ 1.75 Unibet ✅ 3:1

Inny mecz tej niedzieli to pojedynek Werderu i Stuttgartu. W tym spotkaniu widzę zwyciestwo gospodarzy. Werder zdobył co prawda tylko 3 punkty, po wygranej z HSV, ale zmierzyli się już z Dortmundem oraz z będącym w bardzo dobrej formie Hannoverem. Widać, że jest do dryżuna z charakterem. Pomimo szybkiej straty dwóch goli z Hannoverem, udało im się doprowadzić do wyrównania, ale i tak przegrali, bowiem w życiowej formie jest Huszti, który popisał się efektownym uderzeniem w samej końcówce meczu. Mam nadzieję, że ta bramka dodatkowo zmotywuje graczy z Bremy, którzy będą chcieli pokazać swojej publiczności, że są w dobrej dyspozycji i ich obecna pozycja w tabeli nie odzwierciedla aktualnej formy. Za rywala będą mieli Stuttgart, który zajmuje 16. pozycję w tabeli z zaledwie 1 punktem, zdobytym ze słabo grającą Fortuną Dusseldorf.Poza tym dostali lanie od Bayernu i przegrali z bezbarwnym Wolfsburgiem. Patrząc na dyspozycje obu ekip uważam, że kurs na Werder jest bardzo atrakcyjny i warto w niego zainwestować.

Werder – Stuttgart
Werder @ 1.95 William Hill ⛔ Werder z 2:0 do przerwy na 2:2 ????
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Hoffenheim – Hannover 2 (2.55 - Bet-at-home) ⛔ 3:1
Rozstrzygnięcie tej potyczki przewiduję na korzyść gości. Podstawowym argumentem za tą opcją jest bardzo wysoka forma ekipy Artura Sobiecha, która podparta jest bardzo widowiskową ofensywną grą. Od końcówki sierpnia drużyna ta w każdym oficjalnym meczu strzelała przynajmniej 2 bramki przeciwnikom (5 wbitych Wrocławianom w el. do LE, 4 &quot;Wilkom&quot; z Wolfsburga, 3 Bremeńczykom oraz w pierwszym meczu LE z Twente Enschede - 2). Można zauważyć lekką tendencję spadkową w dorobku strzeleckim Die Rotten i na ten mecz idąc jej tropem z lekką nonszalancją można przewidywać, że strzelą tylko jedną bramkę ???? Możliwe by to było w potyczce np. z silnym Bayernem Monachium, jednak TSG 1899 Hoffenheim to nie jest drużyna pokroju Bawarczyków. Ponadto są teraz w bardzo kiepskiej dyspozycji. Odpadnięcie z Pucharu Niemiec z Berlinerem AK oraz 3 porażki w 3 dotychczas rozegranych kolejkach Bundesligi jest tego potwierdzeniem. Mimo kilku znanych nazwisk w składzie (Derdiyok, Wise, Dalpierre) drużyna ta gra bardzo marną, nieposkładaną piłkę. Nie dość że jest w tej chwili czerwoną latarnią Budnesligi to w trakcie tych 3 rozegranych kolejek dała sobie wbić aż 11 bramek i pod tym względem również jest na tą chwilę najgorszą drużyną w całej stawce. W mojej opinii odbicie się od dna w meczu z Hannoverem dla &quot;Wieśniaków&quot; jest celem nie do zrealizowania.

Drużyna Slomki aby nie stracić kontatku z czołówką (na tą chwilę 3 miejsce z 7 punktami za Bayernem oraz Eintrachtem, które zgarnęły całą pulę i mają po 12 punktów w 4 rozegranych meczach) dziś będzie dążyło do zdobycia 3 punktów. Mimo tego że nie zagra dotychczas najskuteczniejszy gracz Hannoveru - Huszti, Die Rotten stać na gładkie zwycięstwo, które będzie okraszone bramkami naszego rodaka - Artura Sobiecha. W drużynie &quot;Wieśniaków&quot; zabraknie podstawowego golkipera - Wise, który nabawił się kontuzji. Przewiduję zwycięstwo Hannoveru różnicą przynajmniej dwóch goli.
Edit: Bez komentarza. Typ chybiony ale zauważona tendencja się jednak sprawdziła :-|
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Piłka nożna - Bundesliga
Hoffenheim - Hannover 96
typ - Hannover 96
kurs - 2.6
Bet 365
Mecz 4 kolejki Bundesligi spotykają się rewelacja obecnego sezonu drużyna Hannoveru 96 , która niedawno ograła niemiłosiernie nasz Śląsk w lidze europejskiej. W Bundeslidze start rewelacyjny. Wygrane z Werderem oraz Wolfsburgiem oraz remis z Schalke dają drużynie Hannoveru trzecie miejsce w tabeli. Natomiast drużyna Hoffenheim zaczęła sezon fatalnie trzy porażki z Borussia Monchengladbach 1-2 następnie kleska z eintrachtem u siebie 0-4 oraz porażka z Freiburgiem 5-3. Wyniki fatalne i gra również. Bardzo słaba defensywa 11 goli straconych w 3 meczach. duże problemy kadrowe brak Tima Wiese. Według informacji niemieckich dziennikarzy za Erena Derdiyoka zagra Hiszpan Joselu. Prócz tego swój pierwszy w Bundeslidze rozegra Koen Casteels. Jak widać trener Babbel próbuje wszystkiego by wygrać. Przewidywana jedenastka Hoffenheim powinna wyglądąć tak: Casteels – Ochs, Delpierre, Compper, Johnson – Williams, Salihović – Volland, Firmino, Usami – Joselu. Natomiast drużyna Hannoveru podbudowana świetnym startem. Ciekawi mnie występ Sobiecha , ktory jest przewidywany do pierwszego składu. Mom zdaniem Artur dzis może zaliczyc kolejny udany występ zresztą siła ofensywna Hannoveru jest potężna o czym świadcza wyniki:
nie 26/08/12 BUN Hannover 96 2 - 2 Schalke 04
czw 30/08/12 LEU Hannover 96 5 - 1 Śląsk Wrocław
nie 02/09/12 BUN VfL Wolfsburg 0 - 4 Hannover 96
sob 15/09/12 BUN Hannover 96 3 - 2 Werder Brema
czw 20/09/12 LEU Twente 2 - 2 Hannover 96
Bardzo dużo strzelonych bramek mimo że też dużo tracą .dziś spodziewam sie zaciętego i widowiskowego mecz i wygranej Hannoweru oraz dobrego występu Sobiecha.
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Hoffenheim - Hannover
Drużyna gospodarzy w tragicznej dyspozycji w bramce &quot;ręcznik&quot; Wise w meczu z Freiburgiem dosłownie był statystą .W dzisiejszym meczu nie zagra jest na liscie kontuzjowanych ciekawe czy faktycznie uraz czy nagroda za jego występy .Drużyna Hooffe to sito nie ma składu ani ładu .
H96 doskonale wszedł w sezon ...ale do tego meczu przystępują bardzo osłabieni .Najlepszy piłkarz BL obecnych rozgrywek Szabolcs Huszti nie zagra z powodu czerownej kartki .... dość głupiej bo dostał ją za drugą żółtą (ściągną koszulkę ) w meczu z Werderem gdzie strzelił 2 bramki i asystował.
Huszti to prawdziwa machina napędowa H96 ,rozgrywa wszystkie piłki/akcje doskonale asystuje i sam strzela piękne bramki . Bardzo mnie ciekawi jak zagra H96 bez niego w składzie .
H96 źle się gra z Hoffe co pokazuje H2H, więc czystej dwójki nie odważę się zagrać tym bardziej ze Hanover po ciężkim boju z Twente w LE.
A jak pokazują wyniki i historia pucharowicze lubią tracić pts po występach w pucharach

Hannover X2 @1.45
Proszę umieszczać bukmachera, skąd pochodzi kurs na dane zdarzenie // M.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom