>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

4. Kolejka Bundesligi 21-23.09.2012

Status
Zamknięty.
billi 207

billi

Użytkownik
Werder Brema - VfB Stuttgart
Stuttgart +0,5 @ 3.55 bet365
✅

Wbrew wszystkim widzę tu typowy mecz na przełamanie dla Stuttgartu. Dla podopiecznych Labbadii na pewno nie będzie to łatwy mecz,jednak skład Stuttgartu oraz aspiracje klubowych władz sięgają wyżej aniżeli 16 miejsce. Skład Stuttgartu mocny,przede wszystkim w pomocy. Nie patrząc na formę spotykają się 2 drużyny z górnej części tabeli,mecz będzie prawdopodobnie na styku bo nie wierzę aby Stuttgart po raz kolejny miał zagrać tak beznadziejnie w ataku. Jak nie teraz to kiedy ? Często tak bywa ,że drużyna będąca w dołku wygrywa bądź remisuje na wyjeździe z mocnym przeciwnikiem i potem wszystko wraca na właściwe tory.
Bayer Leverkusen-Borussia Moenchengladbach

under 2,5 @ 1.93 Pinnacle ✅

Trochę na wariata stawiać undery w Bundeslidze ,ale takie mam przeczucie ,że będzie jakieś 1/2-0. Ofensywa Gladbach bez Reusa nawet nie stała przy tej z poprzedniego sezonu, De Jong nie błyszczy ,Herrmann to samo, jedynie Arango trzyma poziom. Stemplem Borussi M&#39;Gladbach zawsze była dobra defensywa i niska liczba straconych bramek,na wyjeździe,u takiego silnego rpzeciwnika, będą przykładali większą uwagę do tego ,żeby nie stracić a dopiero potem będzie myśl o strzelaniu. Bayer potrafi zagrać skutecznie i uważnie w obronie i przykładem może być mecz z BVB mimo iż przegrany 3-0 to momentami Borussia nie miała pomysłu na tę obronę. A w ataku Bayer nie ma kim straszyć i tyle..wszyscy bez formy.

Hoffenheim-Hannover

X @ 3.6 William Hill ⛔

Żeby tego było mało dorzucę swój pomysł na mecz Wieśniaków. Babel na pewno zdaje sobie sprawę z tego w jakiej sytuacji jest Hoffenheim i z tego z kim przychodzi mu grać, sądzę ,że nastawi się na skomasowaną obronę aby uszczknąć choćby punkt na własnym terenie. Przerwanie tak złej passy na początku sezonu,remis na własnym stadionie w meczu przeciwko Hannoverowi ? Myślę ,że tak... tym bardziej ,że Hannover na wyjazdach nie gra jakiejś skomplikowanej piłki, są to perfekcyjnie opanowane stałe fragmenty,solidność,mega koncentracja na każdym zagraniu i duża odpowiedzialność za piłkę. Myślę,że jeśli Hoffenheim zagra uważnie w obronie to będzie w stanie urwać punkt,jeśli Wsióry pójdą na wymianę to wiadomo jak będzie:]
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 246

krysti24

Użytkownik
Znalazłem w końcu chwilę czasu, to coś napiszę. Do meczy już dosłownie parę minut, więc będzie krótko i na temat.
Leverkusen - Gladbach
Dobrze wiemy, że i jedni i drudzy mają duży potencjał jeśli chodzi o swoje kadry. Można powiedzieć również, że i jedni i druzy od początku sezonu zawodzą, co obydwie ekipy potwierdziły również w rozgrywkach LE (Bayer zremisował u siebie z Charkowem 0-0, natomiast Gladbach na Cyprze również 0-0). Trzeba jednak zaznaczyć, że BMG grało w okrojonym składzie z Limassolem, gdyż Favre chciał oszczędzić paru zawodników właśnie na rozgrywki ligowe. Na Cypr nie pojechali m.in Daems, Arango czy De Jong. Jeśli chodzi o Leverkusen to mieli dużo sytuacji w meczu Charkowem, ale szwankowała skuteczność.
Wydaje mi się, że dzisiaj obydwie drużyny dadzą z siebie wszystko, aby zmazać słabsze poprzednio wyniki i będą grały o całe pulę w tym spotkaniu, a że i jedni i drudzy mają potencjał ofensywny to dla mnie w tym meczu najlepszym rozwiązaniem wydaje się być BTS.
Leverkusen - Gladbach typ: BTS (1.62) Fortuna ✅
Werder - Stuttgart
Drugim spotkaniem jakie zwróciło moją uwagę jest mecz Werderu z VFB. Stuttgart jak na razie zawodzi i w lidze i w LE (remis u siebie z Steauą). VFB w LE miało swoje okazje, żeby wygrać to spotkanie, ale trzeba również powiedzieć, że obrona wyglądała strasznie słabo. Steaua nie będąca żadną potęgą potrafiła sobie stworzyć kilka dogodnych sytuacji, a raczej to Stuttgart sam je sprokurował. Do tego dochodzi pauzujący dzisiaj w składzie za kartki Ibisević. Jeśli chodzi o Werder, to bremeńczycy przekonują mnie od początku sezonu swoją grą, widać, że Schaaf wyciągnął wnioski z poprzedniego sezonu, ściągnął do zespołu na prawdę ciekawych graczy i wszystko wygląda dużo lepiej. Już ostatnio w Hannoverze gdyby nie słaba skuteczność, to Werder spokojnie mógłby cieszyć się z 3 pkt. Stawiam dzisiaj na wygraną gospodarzy.
Werder - Stuttgart typ: Werder (1.90) Fortuna ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
raiders 164

raiders

Użytkownik
Hoffe -Hannover 3-1 .... czyli tak jak przypuszczałem H96 bez Husztiego to dno ... nic nie grali kompletnie ,nie było tych szybkich składnych akcji bo nie miał kto rozgrywać ... swojak Hoffe daje trafienie Hannoverowi bo sami to nawet nie postraszyli . Tracą punkty z najgorszą drużyną ligi w tragicznym stylu ,a wszystko przez brak jednego jednego zawodnika ???? .
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Hoffe -Hannover 3-1 .... czyli tak jak przypuszczałem H96 bez Husztiego to dno ... nic nie grali kompletnie ,nie było tych szybkich składnych akcji bo nie miał kto rozgrywać ... swojak Hoffe daje trafienie Hannoverowi bo sami to nawet nie postraszyli . Tracą punkty z najgorszą drużyną ligi w tragicznym stylu ,a wszystko przez brak jednego jednego zawodnika .
W czwartek, w Lidze Europy było to samo, grał wtedy i Huszti. Remis z Twente wywalczyli, ale przy udziale szczęścia (gol samobójczy) i dzięki lekceważącej postawie Holendrów. Chyba słabszy okres w Hannoverze w tym momencie. Odniosę się nie do meczu ale do rywali; wiem że Hoffenheim beznadziejnie się spisuje, ale często tak wypadnie, że w niespodziewanym momencie taka drużyna wypali vel HSV z BVB.
 
K 246

krysti24

Użytkownik
wypali vel HSV z BVB.
Trudno powiedzieć, że to HSV wypaliło, po prostu BVB przegrało to spotkanie na własne życzenie .. Mając tyle szans powinni strzelić z 6 bramek, a nie 2. Do tego dochodzi bramka na 2:1 dla HSV ze spalonego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom