>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

4 kolejka Bundesligi [20-21.09.2016]

Status
Zamknięty.
ted 10,4K

ted

Forum VIP
4. kolejka Bundesligi

20-21 września 2016




Emocje po niedzieli jeszcze nie opadły a już lecimy z kolejną kolejką najlepszej ligi świata. Interesująco zapowiada się spotkanie Freiburga z HSV, czyli drużyn po srogim laniu w poprzednim meczu, mimo wyniku i braku goli to zespół z Freiburga lepsze wrażenie pozostawił. Małym hitem powinien być mecz Wilków z Borussia będącą na fali. Oczy będą również zwrócone na Breme gdzie pożegnali trenera Skripnika a czeka ich nie łatwe zadanie z Mainz. Natomiast piłkarze Leipzig nie zeznali smaku porażki w Bundeslidze i nie powiedziane że tak nie pozostanie, ponieważ bardzo dobrze grają, jednak z BMG to będzie ważny sprawdzian i tak naprawdę pokazanie ile ta drużyna jest warta.
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.​
 
M 15

midro

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Bundesliga
Godzina : 20:00
Spotkanie : FfL - BVB
Typ : Wynik/obie strzelą - 2/Tak
Kurs : 3,2
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Dzisiaj króciutko i bez analizy składów i formacji.
BVB jeżeli chce nawiązać walkę o pierwsze miejsce na koniec sezonu, musi mecze wygrywać seriami.
WfL to nie jest już drużyna z TOPu Budensligi - głównie przez fakt, że WV nie pompuje już kasy w drużynę (z tego co czytałem Das Auto fałszuje raporty ekologiczne - a unia europejska ostro wzięła ich pod lupę). W efekcie poodchodzili ważni gracze zespołu ale..
Rzut oka na absencje w BVB i wniosek jaki mi się nasuwa : mało prawdopodobna jest porażka gości ale prawdopodobne jest że gospodarze strzelą gola (w ub sezonie 37 bramek na 17 spotkań u siebie). Tak, wiem inny skład, bieda itd .. Ale w Wolfsburgu będą celowali w połowę tabeli w związku z tym muszą strzelać - również najlepszym.
Ciekawy jest również zakład w jednym z naziemnych spotkanie/ilość bramek 2/+2,5
(kurs 2,35 na tę chwilę)
Pozdrawiam
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina:
20:00
Spotkanie:
Wolfsburg - Borussia D.
Typ:
over 2.5&amp; BTS
Kurs: 1.90
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Dzisiaj w ramach czwartej kolejki niemieckiej Bundesligi o 20:00 odbędzie się mecz pomiędzy Wolfsburgiem a Borussią Dortmund. Wolfsburg obecnie ósma pozycja z pięcioma &quot;oczkami&quot; na koncie (2 remisy, 1 zwycięstwo), Dortmund piąta pozycja 6 punktów (2 zwycięstwa, 1 porażka). Na początku chciałem pograć na &quot;dwójkę&quot; jednak zauważyłem spory szpital w Dortmundzie.
S. Bender,
E. Durm,
M. Reus,
N. Subotic,
M. Merino (możliwa gra),
Ł. Piszczek (możliwa gra),
A. Schurrle (możliwa gra),
Pomimo takich absencji nie mogłem przejść obojętnie obok tego meczu. Zakładam zobaczyć dzisiaj ofensywny mecz z dużą ilością bramek. Mój typ opieram głównie na statystykach między zainteresowanymi drużynami:
Dor - Wol 5:1;
Wol - Dor 1:2;
Dor - Wol 1:3;
Wol - Dor 2:1;
Dor - Wol 2:2;
Ostatni mecz w którym nie padł over &amp; BTS odbył się w kwietniu 2014r. gdzie Dortmund wygrał 2:0. Trochę martwi dyspozycja strzelecka &quot;wilków&quot; w tym sezonie, to tylko dwie bramki strzelone w trzech meczach, jednak możliwe jest przełamanie z racji takich absencji u przeciwnika. Mam nadzieje zobaczyć ofensywny pojedynek z dużą ilością bramek. Pozdrawiam
 
lukas88 414,2K

lukas88

Forum VIP
20.09.2016 g. 20.00 Wolfsburg- Borussia Dortmund
-
Typ: 1 (+1)
Kurs: 1,67
Marathonbet
Stawka 5j


Hit 4 kolejki Bundesligi czeka nas dzisiejszego wieczoru, niepokonany jak dotąd Wolfsburg Dietera Heckinga podejmuje rozpędzoną BVB Tomasa Tuchela. To co wyprawia BVB w ostatnich tygodniach, każdy widział, zlali niemiłosiernie Legię i Darmstadt, nic nie ujmując Borussi poziom Legii i Darmstadt to inna bajka niż Wilki. Wolfsburg obecny sezon zaczął solidnie w obronie i skromnie w ataku. W trzech meczach zdobyli aż 2 bramki zachowując czyste konto z tyłu. Dortmund na otwarcie ligi ograł Mainz 2-1, w drugiej kolejce wpadka z Liepzig po ciekawym meczu z obustronnymi okazjami i bramce w 89 dla beniaminka.
Wolfsburg od lat to drużyna własnego boiska, mimo kiepskiego poprzedniego sezonu u siebie przegrali tylko 3 spotkania (z Augsburgiem, Bayernem i właśnie BVB 1-2), dziś liczę na solidne widowisko w kilkoma bramkami.
Nieco odważniejszy typ:
Typ: 1X
Kurs: 2,19
Pinnacle
Stawka 3j


-------------------------------------------------------------------------------------

21.09.2016 g. 20.00 Schalke- FC Koln
-
Typ: 1
Kurs: 2,17
Marathonbet
Stawka 6j


Konsekwentnie idę w kierunku Schalke, które musi w końcu zacząć wygrywać, ostatnio toczyli wyrównany bój z Hertą, po czym popełnili dwa dziecinne błędy wychodząc z piłką z własnej połowy i z niczego zrobiło się 0-2. Podobnie z Bayernem, świetny mecz do 80 minuty kiedy Lewy strzelił bramkę. Najwyższa pora na przełamanie gospodarzy, bo potencjał kadrowy mają na podium ligi.

Poza tym H2H wygląda ciekawie:

05.03.16 BUN 1. FC Koln Schalke 1 : 3
04.10.15 BUN Schalke 1. FC Koln 0 : 3
-------------------------------------------------
10.05.15 BUN 1. FC Koln Schalke 2 : 0
13.12.14 BUN Schalke 1. FC Koln 1 : 2
-------------------------------------------------
28.01.12 BUN 1. FC Koln Schalke 1 : 4
13.08.11 BUN Schalke 1. FC Koln 5 : 1
-------------------------------------------------
14.05.11 BUN 1. FC Koln Schalke 2 : 1
18.12.10 BUN Schalke 1. FC Koln 3 : 0
-------------------------------------------------
14.02.10 BUN Schalke 1. FC Koln 2 : 0
13.09.09 BUN 1. FC Koln Schalke 1 : 2
-------------------------------------------------
06.03.09 BUN Schalke 1. FC Koln 1 : 0
26.09.08 BUN 1. FC Koln Schalke 1 : 0

Nieco odważniejszy typ:
Typ: 1(-1,5)
Kurs: 4,10
Marathon
Stawka 3j
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
comendador 428

comendador

Użytkownik
Werder Brema - Mainz
Fajny mecz nam się szykuje, Werder gra katastrofalnie, 12 !!! bramek straconych w trzech meczach. Trzy porażki, to musiało się skończyć zwolnieniem trenera. Na razie drużyną kieruje trener z zespołu U-23. Tam obrona nie istnieje, błędy dziecinne, to może być kolejny otwarty, ciekawy mecz. Mainz natomiast, mogło mieć na prawdę fajny początek, już tłumaczę dlaczego &quot;mogło&quot;, zaczęli od porażki na Signal Iduna Park 1:2, co pewnie było wliczone w przedsezonowe porażki, potem przyszedł mecz z Hoffenheim u siebie, prowadzili już tam 4:1 !!!, ale czerwona kartka w 57, gra w dziesiątkę i rywalom udało doprowadzić się do wyrównania. Ostatni mecz to pewne zwycięstwo 3:1 na wyjeździe z Augsburg.
Tutaj posłużę się Januszowym wykresem :
Hoffenheim - Augsburg 1:2
Augsburg - Mainz 1:3
Hoffenheim &lt; Mainz
Jak widzicie wszystkie znaki na niebie zwiastują 2+ bramki dla gości :grin:
Mainz over 1,5 # 1,91 # Betsson :plus 1:2
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy Bundesliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Inglostadt - Frankfurt
Typ: Gospodarze z handicapem (-1)
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bah
Gospodarze dzisiejszego spotkania grają dobrą piłkę, lecz ostatnio nie mają szczęścia, które zdecydowanie potrzebne jest w niemalże każdej dyscyplinie sportowej. Jak popatrzymy na poprzedni sezon to większości rywalom nawet nie udało się zdobyć punktu na ich stadionie. Obecny sezon zaczęli niezbyt dobrze, oczywiście patrząc na wyniki, bo w piłkę grają nie najgorzej jak na niemieckie standardy. Wreszcie muszą przełamać złą passę i poprawić skuteczność. Mam przeczucie, że to nastąpi właśnie dziś, gdzie rywalem jest Frankfurt, który w meczach wyjazdowych gra zdecydowanie za słabo. Cóż więcej mogę dodać... Nie za bardzo cokolwiek przychodzi mi jeszcze na myśl, lecz czysty zakład na Inglostadt grałbym zdecydowanie większym luzie, niż podany przeze mnie typ, jednakże ja sam zaryzykuję nieco odważniejszą propozycję.
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Wolfsburg - Borussia D.
Typ: rzut karny w meczu
Kurs: 3.70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
4 kolejka Bundesligi i jeden z ciekawszych meczy tak bynajmniej się zanosi , w analizie wyżej zostało napisane o bramkach i tu się chyba możemy zgodzić iż parę może ich wpadnie zarówno do jednej jak i drugiej bramki , ja liczę że któraś z bramek może zostać zdobyta z rzutu karnego , dlaczego ? a no wiem że to tylko statystyki które nic mogą nie wnieść ale czasami mogą coś podpowiedzieć i na coś takiego liczę , sędzią w tym meczu jest pan DANIEL SIEBERT a to jego statystyka - w tym sezonie 1 mecz i 5 żółtek i karny w meczu Werderu z Augsburgiem , ogólna statystyka to 71 karnych , statystka w/g klubów : dla Borussii w 3 meczach 2 karne dla BVB : dla Wolfsburga w 4 meczach 1 karny dla gosci , no i ciekawie to wygląda w H2H bo karne były podyktowane i to przeważnie kiedy gospodarzem jest Wolfsburg stąd liczę na bramkę z rzutu karnego i dziś no ale to tylko przypuszczenia a jak będzie zobaczymy !
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Darmstadt - Hoffenheim
Hoffenheim @ 2.10 Bet365
1-1


vs.

Śmiało proponuje w tym meczu zagranie na gości po ładnym kursie .
Gospodarze ostatnie dwa mecze zagrali na podobnym poziomie ( czyt. do d... , marnym , żenującym , z brakiem pomysłu na jakąkolwiek grę defensywną czy ofensywną ) .
Przegrali z Borussią 6-0 gdzie nie złapali nawet &quot;sztycha&quot; , złapali za to mnóstwo żółtych kartoników oraz wykluczenie jednego z graczy .
Mecz z Frankfurtem był podobny z mniejszym natarciem Frankfurtu porównując do Borussi , ale mecz wygrali gdzie oddali jeden celny strzał bodajże w 90 minucie przy posiadaniu piłki 28 % .
Goście czyli popularne &quot;Wiesniaki&quot; jest to całkiem inny zespół . W tym sezonie zaliczyli 3 remisy z czego ten ostatni wyjazdowy naprawde spektakularny , gdzie przegrywając 4-1 doprowadzili do remisu .
W weekend zremisowali bezbramkowo z Wolfsburgiem .
W pierwszej kolejce zremisowali z jak sie okazuje z bardzo mocną druzyna czyli Lipskiem .
W tych wszystkich meczach nie było bronienia , próbowali chcieli wygrywać , brakło szczęścia ..
Dzis stawiam na drużynę lepszą , poukładaną i chcącą coś osiągnąć .
Drużyna Nagelsmanna jest dużo mocniejsza od Darmstadt i powinna wygrać ten mecz.
 
lukas88 414,2K

lukas88

Forum VIP
21.09.2019 g.20.00 Werder Brema- Mainz
-
Typ: Goście strzelą gola w 1 połowie
Kurs: 1,83
Bet 365
Stawka 7 j


Miałem przyjemność oglądać w weekend spotkanie Mainz z Augsburgiem, i jestem pod sporym wrażeniem gry ofensywnej zespołu Mainz. Mają niesamowity ciąg na bramkę, jak Hoffenheim 3-4 lata temu. Werder z kolei główny kandydat do spadku, to co grają to jakaś masakra, a obrona w tym zespole totalnie nie istnieje.
Wracając do typu opieram go na szybkim ataku na rywala w każdym meczu przez zespół gości, przeanalizowałem poprzedni sezon w ich wykonaniu i wnioski są następujące:
Na 17 wyjazdowych spotkań strzelili bramki w 12 spotkaniach, uzbierali łącznie 23 bramki. Z czego aż w 11 strzelali gola w pierwszej połowie.
W obecnym sezonie na 3 mecze tylko Borussi Dortmund nie strzelili bramki przed przerwą. Jutro przeciwnik mizerny, dlatego liczę na worek bramek, w tym jedną do 45 minuty.​
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 20:00
Spotkanie: Wolfsburg - Borussia Dortmund
Typ: ht/ft x/2
Kurs: 5
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dortmund mimo nieobecności Reusa, Subotica, Bendera, Schurrle i Durma, mimo odejścia Hummelsa nadal ma kim grać.
W ostatnim meczu wygranym 6-0 z Darmastadt strzelali inni: Castro, Ramos, Rode..
O wygranej z Legią 6-0 nie ma co pisać. Grają ofensywną piłkę i strzelają dużo goli.
Ale na wyjeździe z Lipskiem jednak polegli 0-1 po nieciekawym meczu. Odkryli się pod koniec i w 89 minucie skarcił ich Keita.
Wolfsburg dwa ostatnie spotkania zremisował bezbramkowo, na wyjeździe z Hoffenheim i u siebie z Koln.
Jeżeli Wilki zagrają defensywnie w tym meczu, jak w 2 poprzednich, powinni wytrzymać pierwszą połowę,
ale w drugiej już Dortmund przyciśnie i odniesie zwycięstwo. W 2 bezpośrednich ostatnich meczach wygra Dortmund.
Typ ryzykowny, bo Borussia jest na fali i pewnie strzeli już w pierwszej połowie, ale ja biorąc pod uwagę że
grająwyjazd zaryzykuję, że dopiero w drugiej połowie przechylą szalę zwycięstwa na swoją korzyść.
 
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Niemcy
Beyer Leverkusen - Augsburg
Godz: 20:00
Typ: 1
Kurs: 1,5
Buk: bet365
W 4 kolejce niemieckiej Bundesligi zmierza się ze sobą ekipy Bayer Leverkusen i FC Augsburg. U bukmacherów zdecydowanym faworytem są gospodarze i również uważam, że zdołają oni zgarnąć dzisiaj pełną pulę. Oby dwa kluby zgromadziły do tej pory po 3 punkty, ale Bayer ma lepszy stosunek bramkowy i plasuje się na 13 pozycji, a przyjezdni są w tabeli o 1 lokatę niżej . &quot;Aptekarze&quot;z pewnością nie co zawodzą swoich sympatyków. Na inaugurację sezonu przegrali z Borussią w Monchengladbach 1-2, następnie zwyciężyli u siebie z Hamburgerem SV 3-1, a w poprzedniej rundzie ulegli Eintrachtowi na wyjeździe 1-2, marnując w samej końcówce rzut karny, który mógł dać im remis. W międzyczasie piłkarze z Leverkusen rozegrali u siebie mecz w LM, remisując z CSKA Moskwa 2-2. Największym atutem zawodników Bayeru jest gra na własnym obiekcie. W lidze niemieckiej od marca mają serię 6 zwycięstw z rzędu. Natomiast piłkarze z Bawarii, podobnie jak gospodarze obecnie nie prezentują optymalnej dyspozycji. W 1 kolejce porażka u siebie z Wolfsburgiem 0-2, później wygrana 2-1 w bardzo słabo spisującym się Werderze, a na koniec 1-3 u siebie z Mainz. Biorąc pod uwagę, że oby dwie drużyny są aktualnie w zbliżonej, nienajlepszej formie, myślę, że atut własnego obiektu odegra tutaj kluczową rolę i Bayer zdoła wyjść z tej konfrontacji zwycięsko. Absencje: Bayer - Bellarabi, Yirchenko. Augsburg - Callsen-Bracker, Caiuby, Kohr, Friedrich.
 
M 15

midro

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna/ Bundesliga
Godzina : 20:00
Spotkanie : RB Leipzig - Monchengladbach
Typ : Monchengladbach
Kurs : 3.18
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Charakterny beniaminek kontra od lat stabilny poukładany zespół z TOPu bundesligi.
Fakt że RB ograło BVB oraz że nie jest szczególnie lubianym zespołem ligi powoduje, że wszyscy się na Leipzig mobilizują.
Monchengladbach to właściwie ten sam zespół co w ubiegłym sezonie w związku z tym odniosę się króciutko do rozgrywek 15/16. Nienajlepszy bilans na wyjeździe 4/3/10 a u siebie fenomenalne 13/1/3 w tym wygrana 3:1 z Bayernem. Cel na ten sezon to oczywiście puchary europejskie i poprawa trendu na wyjazdach. Łatwo powiedzieć trudniej wykonać...
Dla mnie jest jasne, że kilka kolejek na rozruch jest konieczne, żeby dobrze wejść w sezon. Stąd szokujące wyniki we wszystkich ligach, w pierwszych kolejkach sezonu. To jest ten moment w którym doświadczone i poukładane zespoły zaczynają grać swój football i myślę, że na przestrzeni kilku kolejek Leipzig dowie się, gdzie jego miejsce w szeregu.
Stawiam czystą dwójkę ponieważ szanse Monchengladbach oceniam na 50% (against the trend) 0,5*3,18=1,59 zatem value i zagram to dla zabawy
Pozdrawiam
 
jak1 32

jak1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Bayern - Hertha
Typ: Bayern (-1)
Kurs: 1.5
Bukmacher: BET365
Analiza:
Witam,
dzisiejszego wieczoru będziecie świadkami wyjątkowego widowiska,a mianowicie spotkania dwóch drużyn z Bundesligi,które nie przegrały w tym sezonie ligowego meczu. Ekipa z Berlina weszła w ten sezon bardzo dobrze pokonując Freiburg,Ingolstadt oraz Schalke. Jestem pod wielkim wrażeniem gry Herthy,ponieważ wykorzystują swoje szanse i łapią 3 punkty tam gdzie się tylko da. Niestety dziś ta passa zostanie przerwana przez wielki Bayern pod wodzą Ancelottiego. Śledzę grę od dłuższego czasu Bawarczyków i w końcu gra pod skrzydłami Włocha to mniej więcej taka sama ofensywa i skuteczność niczym przy Juppie Heynckesie. Kibice lubią to najbardziej,efektywne akcje z przodu,dużo bramek i spokój w środku pola.
Bayern dzisiejszego wieczoru u siebie na własnym stadionie, szeroka ławka rezerwowych , nasz rodak w formie,przeczytałem również,że Holender Arjen Robben jest gotów rozegrać 30-45 min . Z drużyny Herthy wysypało się paru kluczowych piłkarzy Brazylijczyk Ronny,Amerykanin Brooks czy też Duda były gracz Legi Warszawa.
Śmiało mogę powiedzieć teraz,że mecz będzie bardzo widowiskowym spotkaniem,a może goście pokuszą się nawet o bramkę honorową?

------------------------------&gt;
Albo grubo albo wcale ;]
 
E 68

espance

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina : 20:00
Spotkanie : Bayern - Hertha
Typ : Over 2.5 gola
Kurs : 1.45
Bukmacher : STS
Analiza : Bayern podejmie dzisiaj zespół gości z Berlina. Drużyna z Monachium świetnie zaczeła sezon co nikogo raczej szczególnie nie dziwi mając tak dobry skład. W ostatnich 3 meczach strzelił 11 bramek, co daje średnią 3,6 bramek na mecz. Kolejno wygrywał 6:0 z Bremen, 2:0 z Schalke i 3:1 z Inglostadt. W dodatku Bayern ma duży atut w postaci swojego boiska na którym na pewną bedą chcieli strzelić kilka bramek aby podtrzymać dobra passe. Dziwie się, że jeszcze nikt tego typu nie podał, kurs bardzo dobry i na spokojnie nie powinno być problemu z pokryciem lini over 2.5 gola.
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Bayern - Hertha
typ: over 9,5 rzutów rożnych (azjan)
kurs: 1,85
bukmacher: bet365
godz. 20.00
ANALIZA.
Witam, Na początek kilka słów przypomnienia. Gdy Bayern prowadził Heyckes grałem śmiało overy na rzuty rożne, duet &quot;ROBBERY&quot; szalał w bocznych sektorach boiska i rożne nabijały praktycznie się same, Guardiola radykalnie zmienił zespół, zawsze uważałem, że zabił potencjał Bayernu, a jak widziałem Robbena klepiącego i grającego do tyłu to szlak mnie jasny trafiał, co prawda zdominowali bundesligę, ale w LM piach!!! Na szczęście (dla mnie) Pepa już nie ma w Monachium a Ancelotti preferuje już inny typ gry, nie jest to co prawda co Heynckes grał, ale na pewno jest to żywa gra nie usypiająca rywala, na pewno gra na małej przestrzeni i tworzenie trójkątów, czyli to co preferował Guardiola na pewno jest przydatne i zawodnicy będą to wykorzystywać w grze, ale sama gra jest bardziej żywa, akcje mają tempo, znów skrzydłowi to skrzydłowi a nie tylko zawodnicy przegrywający piłkę w tył ewentualnie krótkie zagranie w pole karne po ziemi.
W tym meczu liczę na dużo dośrodkować, liczę na rajdy w bocznych sektorach boiska, liczę, że francuzi (Ribery i Comman) nie będą tylko stqtystami, oni lubią indywidualne akcję, lubią ciągnąć z piłką, Oni sami kilka kornerów zrobią (oni lub kto tam będzie grał: Muller, Costa, do tego strzały czy to Lewego, czy kogoś ze środka pola również są potencjalnie szansą na RR. Do tego Hertha kilka razy na pewno też skontruje i zagrozi bramce Noeura i w przeciągu 90 minut kilka rożnych też ugrają. Hertha nie otworzy i na pewno będzie bardzo skupiona na defensywie, więc dłuższy czas piłka będzie przebywać pod polem karnym gości i raz po raz na pewno piłka zostanie też wybita za linię końcową przez defensorów z Berlina.
Mam nadzieję, że typ wejdzie, można również zagrać -5 RR Bayer z kursem nieco ponad @2. Ja stawiam jednak pewnie, że w meczu typ liczba rogów będzie minimum 10!
Powodzenia i pozdrawiam.
 
registerzieff 107

registerzieff

Użytkownik
Dyscyplina: NIEMCY: Bundesliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: RB Leipzig - Monchengladbach
Typ: 1(-1) Azjan
Kurs: 3,10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Miałem zagrać dzisiaj coś innego, ale w związku z tym, że ktoś mnie ubiegł to postanowiłem zaproponować ligę niemiecką. Pojawił się już typ na ten mecz, jednak ja zagram odwrotnie, na gospodarza.
Leipzig jak do tej pory spisuje się nadzwyczaj dobrze, wygrał do tej pory 2 mecze i jeden zremisował. Warto zauważyć, że u siebie wygrali nie z byle kim, bo z Dortmundem.
Co do Moenchen, już w meczu z freiburgiem typowałem przeciwko nim, gdyż uważam, że jest to drużyna swojego boiska. Na wyjazdach spisują się znacznie słabiej. W tym sezonie póki co ich gra wygląda podobnie, tzn w meczach u siebie dominują, a na wyjeździe zbierają łomot.
Sądze, że 2 gole różnicy na korzyść gospodarza jak najbardziej realne, a kurs bardzo ładny.
 
grypa 121

grypa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga - 4 kolejka
Godzina: 20:00
Spotkanie:
Schalke - 1. FC Koln
Typ:
1. FC Koln handicap +0,5
Kurs:
1.75
Bukmacher:
PinnacleSports
Analiza:
Na dzisiejszy wieczór wybrałem spotkanie pomiędzy Schalke a FC Koln. Dla zobrazowania co powinno się wydarzyć najlepiej spojrzeć na dotychczasowe wyniki z trzech poprzednich kolejek... Schalke przegrało wszystkie trzy dotychczasowe spotkania z Hertha, Bayernem i Frankfurtem inkasując przy tym bilans bramkowy 0:5 oraz przedostatnie miejsce w lidze! Z drugiej strony mamy FC Koln które plasuje się na 6 miejscu i zdobyło 7 pkt po trzech meczach: wygrana z Freiburgiem i Darmstadt oraz remis z Wolfsburgiem a na dodatek bilans bramowy 5:0 ;) Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami miało miejsce 5 marca w Koloni kiedy to Schalke wygrało 3:1, jednak wcześniej jeszcze 4 listopada to właśnie FC Koln wygrało na wyjeździe 3:0.
Podsumowując, wybitnie słaba forma Schalke przy całkiem dobrej formie FC Koln zwiastuje że gospodarze nie wywalczą dzisiaj 3 pkt. Dlatego dla bezpieczeństwa stawiam na remis lub wygraną FC Koln, czyli handi +0.5

 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Bayer @ 1,48
Werder Bremen +0.5 @ 1,73
Schalke @ 2,23
pinnacle

Bayer gra dobrze, stwarza sytuacje , kontroluje przebieg meczów a przegrywa ???? Jedyna wygrana nad HSV wymęczona i dzięki &#39;dniu konia&#39; Fina. Czas to zmienić i pewnie od początku do końca prowadzić i wygrać, grają u siebie, rywal niezbyt wymagający, tak jak pisałem ostatnio o Augsburgu przeciętny skład bez żadnej iskry która mogła by zaskoczyć czymś.

Werder po zmianie trenera, z Nourim póki co, jeszcze bez puntków ale w końcu mają okazję, z BMG fatalna pierwsza połowa, później już coraz lepiej było i to jest dobry prognostyk na dzisiejszy mecz. Mainz solidni ale drugi wyjazd, z mega zmotywowanym Werderem u siebie, nie sądzę by mogli wygrać.

Schalke jak Werder też bez punktów, tyle że lepiej grają, mają lepszy skład i na pewno oczekiwania były inne. Dziś nic innego niż wygrana nie wchodzi w grę, grają z Kolonią która tylko u siebie jest dosc grozna i potrafi powalczyc, tak to solidny zespol ktory jak sie przycisnie to peka powoli, z Freiburgiem niby 3-0 ale bramki naprawde dosc szczesliwie padały dzieki nieudolnosci defensywy rywali, bo wynik mogl pojsc w druga strone rowniez.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom