>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

4. Grand Prix Bahrajnu [19 kwietnia 2015]

Status
Zamknięty.
heros123 1K

heros123

Użytkownik
wyścig-niedziela 17:00
Krótko, bo zaraz wyścig
Felipe Massa - Daniel Ricciardo @ 1,45⛔ Betclic
W kwalifikacjach Massa 6, Ricciardo 7, więc dzieli ich tylko 1 pole startowe. Stawiam na Massę. Williamsy pokazują, że są 3 siłą w F1 w tym sezonie i w tym wyścigu myślę, że to potwierdzą. Red Bull wiadomo jakie kłopoty i do tego nie pewna sytuacja.
Nico Rosberg - Sebastian Vettel @ 1,55⛔ Betclic błędy, błędy, błędy
Tutaj stawiam na Seba. Nico jeździ ostatnio jakby był rozkojarzony, zaś Vettel kapitalnie się wprowadził do Ferrari. Do tego Vettel startuje z 2 pola i jeśli nie przegra startu to wygra z Nico. Ferrari słynie z tego, że ma świetne tempo wyścigowe i do tego nie są oponożerne, więc tu także przewagę będzie miał Seb.
Sergio Perez - Jenson Button @ 1,65✅ Betclic
Ten kurs to jest promocja dla mnie. Perez w kwalifikacjach 11, a Button nawet nie przejechał jednego pomiarowego kółka. Ogromne problemy Jensona przez cały weekend wyścigowy, bardzo mało jeździł, a Perez tylko jedno miejsce od Q3. Po takich kłopotach Buttona, nie ma szans aby wygrał z Perezem.
 
RBR1one 534,9K

RBR1one

ModTeam
Członek Załogi
Nie wiem jak to rozlicza ale button nie wystartuje w wyscigu to juz pewne info...
Button nie bedzie sklasyfikowany - kurs: 2.2 ✅✅✅ o dziwo uni.bet nie zrobil zwrotu i zaklad zostal normalnie rozliczony
Buk: uni.bet
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Kimi kocur to co zrobił, świetna strategia a Rosberg pokazał całego siebie kolesia bez jaj co podpala się zawsze w ważnych momentach. Hamilton i Bottas, Massa i Ricciardo pojechali tak jak się spodziewałem, teraz moge jedynie żałować że nie pograłem tego Daniela top6. Seba za to nerwowo i niepewnie dziś jechał taki dawny crash kid ????
No i Alonso dostał 25 km więcej to i pojechał ładnie jak mu dzadzą nowy silnik na Europe to będzie walka o top5 spokojnie
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Nie wiem jak to rozlicza ale button nie wystartuje w wyscigu to juz pewne info...

Button nie bedzie sklasyfikowany - kurs: 2.2 ✅✅✅ o dziwo uni.bet nie zrobil zwrotu i zaklad zostal normalnie rozliczony
Buk: uni.bet
Pewnie dlatego, że został uwzględniony w oficjalnych wynikach. Pogratulować ????
 
E 0

eryk-kowal

Użytkownik
Czy ktoś z Was liczył, na jakiej pozycji byłby Sebastian gdyby nie ten wylot na pobocze i uszkodzony spoiler? Obroniłby się przed Vettelem w polu? A może konieczna byłaby jeszcze jedna zmiana opon?
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Czy ktoś z Was liczył, na jakiej pozycji byłby Sebastian gdyby nie ten wylot na pobocze i uszkodzony spoiler? Obroniłby się przed Vettelem w polu? A może konieczna byłaby jeszcze jedna zmiana opon?
Chyba przed Rosbergiem?

To była ostatnia zmiana opon. Sądząc po wcześniejszych pojedynkach, raczej przegrałby z Rosbergiem i zakończył wyścig na czwartym miejscu. No chyba, że trzymałby się tuż za nim i wykorzystał to, że padły hamulce. Vettel prawdopodobnie zająłby czwarte miejsce. Ale to już gdybanie. Na pewno były przed Bottasem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom