>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

4. Grand Prix Bahrajnu [19 kwietnia 2015]

Status
Zamknięty.
heros123 1K

heros123

Użytkownik
wyścig-niedziela 17:00
Krótko, bo zaraz wyścig
Felipe Massa - Daniel Ricciardo @ 1,45⛔ Betclic
W kwalifikacjach Massa 6, Ricciardo 7, więc dzieli ich tylko 1 pole startowe. Stawiam na Massę. Williamsy pokazują, że są 3 siłą w F1 w tym sezonie i w tym wyścigu myślę, że to potwierdzą. Red Bull wiadomo jakie kłopoty i do tego nie pewna sytuacja.
Nico Rosberg - Sebastian Vettel @ 1,55⛔ Betclic błędy, błędy, błędy
Tutaj stawiam na Seba. Nico jeździ ostatnio jakby był rozkojarzony, zaś Vettel kapitalnie się wprowadził do Ferrari. Do tego Vettel startuje z 2 pola i jeśli nie przegra startu to wygra z Nico. Ferrari słynie z tego, że ma świetne tempo wyścigowe i do tego nie są oponożerne, więc tu także przewagę będzie miał Seb.
Sergio Perez - Jenson Button @ 1,65✅ Betclic
Ten kurs to jest promocja dla mnie. Perez w kwalifikacjach 11, a Button nawet nie przejechał jednego pomiarowego kółka. Ogromne problemy Jensona przez cały weekend wyścigowy, bardzo mało jeździł, a Perez tylko jedno miejsce od Q3. Po takich kłopotach Buttona, nie ma szans aby wygrał z Perezem.
 
ranczo0123 495,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Nie wiem jak to rozlicza ale button nie wystartuje w wyscigu to juz pewne info...
Button nie bedzie sklasyfikowany - kurs: 2.2 ✅✅✅ o dziwo uni.bet nie zrobil zwrotu i zaklad zostal normalnie rozliczony
Buk: uni.bet
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Kimi kocur to co zrobił, świetna strategia a Rosberg pokazał całego siebie kolesia bez jaj co podpala się zawsze w ważnych momentach. Hamilton i Bottas, Massa i Ricciardo pojechali tak jak się spodziewałem, teraz moge jedynie żałować że nie pograłem tego Daniela top6. Seba za to nerwowo i niepewnie dziś jechał taki dawny crash kid ????
No i Alonso dostał 25 km więcej to i pojechał ładnie jak mu dzadzą nowy silnik na Europe to będzie walka o top5 spokojnie
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Nie wiem jak to rozlicza ale button nie wystartuje w wyscigu to juz pewne info...

Button nie bedzie sklasyfikowany - kurs: 2.2 ✅✅✅ o dziwo uni.bet nie zrobil zwrotu i zaklad zostal normalnie rozliczony
Buk: uni.bet
Pewnie dlatego, że został uwzględniony w oficjalnych wynikach. Pogratulować ????
 
E 0

eryk-kowal

Użytkownik
Czy ktoś z Was liczył, na jakiej pozycji byłby Sebastian gdyby nie ten wylot na pobocze i uszkodzony spoiler? Obroniłby się przed Vettelem w polu? A może konieczna byłaby jeszcze jedna zmiana opon?
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Czy ktoś z Was liczył, na jakiej pozycji byłby Sebastian gdyby nie ten wylot na pobocze i uszkodzony spoiler? Obroniłby się przed Vettelem w polu? A może konieczna byłaby jeszcze jedna zmiana opon?
Chyba przed Rosbergiem?

To była ostatnia zmiana opon. Sądząc po wcześniejszych pojedynkach, raczej przegrałby z Rosbergiem i zakończył wyścig na czwartym miejscu. No chyba, że trzymałby się tuż za nim i wykorzystał to, że padły hamulce. Vettel prawdopodobnie zająłby czwarte miejsce. Ale to już gdybanie. Na pewno były przed Bottasem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom