>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

4-6 liczb parzystych

bobson_mag 0

bobson_mag

Użytkownik
Witam.
Czytałem o takim systemie:
Stawiamy w betgunie (nie wiem czy coś takiego jest u innego buka),że w lotku padnie od 4 do 6 liczb parzystych. Kurs na taki zakład wynosi 2,60zł.W razie przegranej stosujemy progresje. Gość który to opisywał wypowiadał się, że jest to rzekomo dobry system i przynosi zyski.
Czy ktoś już grał takim systemem? Proszę o wypowiedź.
 
rafalp92 0

rafalp92

Użytkownik
Ja tak grałem w bukmacherze naziemnym, ale nie ze 4 do 6 liczb parzystych tylko czy parz/nie parz. i na to i na to 2.40 kurs i wybieralem np. parzyste i gralem progresja:p nie duze zyski ale strat nie mialem :p
 
bobson_mag 0

bobson_mag

Użytkownik
Ale co z moim systemem. Graliście tak?
Od dzisiaj będę go testował. Zamiast progresji proponuje stosować system D&#39;alemberta. Może wygrane sie zmniejsza ale zabezpieczymy sie na wypadek czarnej serii. Z tego co przeglądałem wyniki to czasami zdarza się seria 7 porażek ale zwykle to wygląda tak na poziomie 3,4 spotkań z rzędu za którym padnie 4-6 liczb parzystych.Gramy w Betgunie, kurs 2,60.
 
gdn 0

gdn

Użytkownik
To obojetnie czy gramy na duzy lotek czy multi ? Przy multi wiec mozna zagrac szybką progresje jezeli zdarzenie jest codziennie :p
 
bobson_mag 0

bobson_mag

Użytkownik
Ale przy multi jest więcej liczb i tam musisz sie bawić w inne przedziały. A w dużym lotku jest losowane tylko 6 liczb, także przedział od 4-6 jest raczej korzystny.
 
bobson_mag 0

bobson_mag

Użytkownik
Właśnie gdzieś mi znikną ten temat bo się mu przyglądałem. Nie testowałem go bo doszedłem do wniosku,że po co mam to robić jak inni się tym zajmują. Może to zrobię jak skończę ten.
Wyszło ci tak prawie równo na parzyste i nieparzyste. Mi podobnie przy liczbie parzystych(średnio ok. 3 na 6 liczb w dużym lotku).
 
J 0

jupiter18

Użytkownik
a ja mam takie pytanie gdzie oprocz bukmachera &quot;betgun&quot; mozna typowac wlasnie multilotka i duzego lotka ? z gory dzieki za odp ;)
 
bobson_mag 0

bobson_mag

Użytkownik
Tego typu, że dokładna ilość liczb parzystych w dużym lotku to chyba nigdzie. Wiem że w totomix można typować czy będzie więcej parzystych czy nieparzystych oraz czy padnie 6 w multilotku.
 
bobson_mag 0

bobson_mag

Użytkownik
Myślę że mi nie zablokują bo nie gram kolosalnymi kwotami. Myślałem o tym i doszedłem do wniosku że za mniejsze kwoty można spróbować. Na pewno nie będę w to inwestował grubych tysięcy.
 
Do góry Bottom