>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

3Bwin - 5 Euro za samą rejestrację

Status
Zamknięty.
G 10

grota_pl

Użytkownik
no i ja tez przegralem ;f na 3 kuponach nie weszlo po jednym meczu ;f zalosne to jest i to w dodatku przegraly druzyny ktore powinny wygrac bez problemu:
- lyon (zremisowal zs monako)
- barca (zremisowala z athletico)
- MU (przegral z kims tam)

jak sie dowiecie czy jest ta promocja jeszcze to napiszcie bo musze walnac se drugie konto ;p
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
no i ja tez przegralem ;f na 3 kuponach nie weszlo po jednym meczu ;f zalosne to jest i to w dodatku przegraly druzyny ktore powinny wygrac bez problemu:
- lyon (zremisowal zs monako)
- barca (zremisowala z athletico)
- MU (przegral z kims tam)

jak sie dowiecie czy jest ta promocja jeszcze to napiszcie bo musze walnac se drugie konto ;p
nie zalozysz sobie juz konta... miales szanse - przegrales... zycie!

pozniej placza ze kasy nie wyplacaja...
 
rykos 0

rykos

Użytkownik
Tia ;). Ja obrocilem juz kase ile razy trzeba, bo w opcjach wyplaty zniknela 1 tabelka :p. Ale mam pytanie: czym sie rozni wyplata na konto bankowego od wyplaty na karte kredytowa (np: Visa)? Bo roznica cenowa jest dla mnie duzo(3€ i 10€).
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
czy wyplacal ktos juz hajs z 3bwin ?? otrzymal kase na konto ?? bo ugralem juz 150 euro wiec czas na wyplate ????
tak ja wyplacalem..są wyplacalni ..co prawda czeka sie klika dni na kase ale kasa przychodzi odliczaja 10 euro na oplate przez bank.
 
5 0

5k0cz3k

Użytkownik
po zwrocie na karcie pieniadze beda na Twoim koncie przez 30 dni zablokowane w razie pomylki bukmachera czy innych sytuacji a po tym czasie bedziesz mogl nimi operowac ;) a wyplata na bank to wyplata do Ciebie i od razu mozesz korzystac
 
E 0

evo

Użytkownik
Zapytaj sie bodi&#39;ego, on moze ma bony. Chlopaczek jast na prawde mily i wyrozumialy na pewno ci pomoze. ;-)
 
M 17

miki3453

Użytkownik
Odświeżam temacik ponieważ dzis dostałem ciekawego maila od 3bwin.com

Claim your free £5 bet on the Champions League Final

Bet for Free on the Champions League Final 2007

When Liverpool and AC Milan came head to head in the 2004/5 Champions League Final, sparks flew in what would become one of the most exciting Champions League finals ever. AC Milan fans must have thought the trophy was theirs after they crushed Liverpool in the first half. Malidin scored after one minute of play and Crespo brought the half-time score to 3-0 with two further goals. But Liverpool fought back with three fantastic goals from Gerrard, Smicer and Alonso in the second half, bringing the score to a nail-biting 3-3. When it came to penalties, the ball stayed in Liverpool’s court (or at least in the net) and they went on to win the final.

But who will bring it home this year? In celebration of Wednesday’s final in Athens, 3BWin.com are offering you a free £5 bet on which team scores first.

To claim your free bet:

1. Place a bet of £5 on “which team scores first”
2. Email your username (the name you log on with) to [email protected]
3. Whether you win or lose your bet, your account will be credited with £5 within 24 hours

Log on now and place your bet, then just sit back and enjoy the game. You can’t lose!

Team 3BWin.com

Terms and Conditions: You must wager a minimum of £50 before you can withdraw the £5 bonus from your account.
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Minimalna znajomość języka angielskiego się kłania...

Dostaniecie freebet £5, jezeli postawicie £5 na to, ktora druzyna pierwsza zdobędzie bramkę.Wysyłacie mail na [email protected] z Twoim loginem, i nie ważne czy przegrasz czy nie dostaniesz £5 na swoje konto w 24h
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom