>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

38. Kolejka Primera Division 12-13.05.2012

Status
Zamknięty.
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Kursy z Bet365

Ostatnia kolejka hiszpańskiej Primera Division. Kilka kwestii jeszcze nie rozstrzygniętych (m.in. awans do europejskich pucharów oraz walka o utrzymanie) tak więc zapowiada się arcyciekawie.
Zachęcam do analiz i dyskusji na temat nadchodzących spotkań:smile:
 
S 0

srebny

Użytkownik
Real - Mallorca Typ 1
Co do meczu Mistrz Hiszpanii jest w roli faworyta i tak sadze ze ostatni mecz w lidze przy swojej publiczności powinien gładko wygrać i skoczyć ligę z wygrana
Malaga - Gijon Typ 1
Ten mecz bardzo zachęca tylko przeraża mnie te 2 porażki Malagi żeby przypieczętować 4 miejsce w lidze i grę w eliminacjach musi wygrać ale jak spojrzałem na gości to graja lepiej w końcówce i tu mam wątpliwości do Malagi
Betis - Barca Typ 2
Barca 2 ostatnie mecze wygrała wysoko a czy pokusi się o wygrana w ostatniej kolejce na wyjedzie ? Betis zapewnił sobie już utrzymanie w lidze i dla nich ten mecz jest o nic chyba ze beda chcieli sie pokazać przed własną pubilicznościa i upokorzyć barce i zagrać na remis
Racing - Osasuna typ 2
gospodarze spadają do 2 ligi a Osasuna ma szanse na ligę europejska ale czy jest w stanie ograć spadkowicza ktory na zakończenie sezonu i pożegnanie się z kibicami będzie chciał wygrać ten mecz
Getafe-Zaragoza typ 2
goscie mają szanse na utrzymanie się w lidze ale muszą wygrać ostani mecz ligowy i liczyć na przegrana Rayo Vallecano Gospodarze juz o nic nie walczą i mogą odpuści mecz ligowy ciekawe jak sie to potoczy
Levante-Ath Bilbao typ 1
Dla gospodarza to mecz moim zdaniem najważniejszy w sezonie aby zagrać w lidze europejskie Bilbao walczy teraz o puchar ligi europejskiej wiec sadze ze będą zmęczeni po finale i odpuszcza ten mecz ale statystyki nie przemawiają za gospodarzami
Rayo Vallecano-Granada typ 1
Gospodarz walczy dalej o utrzymanie się w lidze ale po tylu porażkach z rzędu to nie mogę uwierzyć ze jest tak niski na nich kurs Granada koczy utrzymaniem sie w lidze i mysla o kolejnym sezonie wiec ten niski kurs na gospodarzy jest strasznie podejrzany

CO SADZICIE O TYM CO NAPISAŁEM I CZEKAM NA WASZE PROPOZYCJIE
 
X 1

xrazorx

Użytkownik
Betis Sevilla - FC Barcelona

W tym meczu zwycięzca może być tylko jeden, może i dla barcy to mecz o pietruszke ale na pewno będą chcieli wygrać ostatni mecz w lidze.

Z drugiej strony spójrzmy na statystyki

Betis DOM 7-6-5 bramki 26:23 uzbierali na własnym boisku tylko 27pkt co daje im 17-ste miejsce w meczach u siebie, bez rewelacji.

Barcelona na wyjazdach 11-5-2 bramki 39:16 co daje 2 miejsce w wyjazdach, trzeba też wspomnieć o ostatnich 6 meczach barcy na wyjeździe ponieważ zdobyli komplet punktów przy 19 strzelonych i tylko 2 straconych bramkach, do tego dochodzi kosmiczna forma leo messiego ktory na pewno będzie chciał ustrzelić jakąś bramke żeby jeszcze wyżej podnieść poprzeczke, w ostatnich 3 meczach zdobył 9 goli więc jest w gazie

Typ: Barcelona
kurs 1,35 Bwin


Real Madryt - Real Mallorca

co tu dużo mówić, real w gazie, mecz u siebie, atakują rekord ligi 100pkt w sezonie, na pewno będą chcieli wygrać u siebie przed własną publicznością aby przypieczętować wygranie ligi i cieszyć się razem z Bernabeu.

Z drugiej strony jest dobrze grający zespół z Majorki, walczą o kwalifikacje do LE. z pewnością będą chcieli urwać pkt nowemu mistrzowi Hiszpanii. Jeśli goście przegrają niedzielne starcie i jeśli Levante, bilbao albo osasuna wygrają swoje mecze to automatycznie przeskakują Majorke i zespół gości zapomina o LE. Także jest o co walczyć na pewno nie odpuszczą tego meczu.

Typ - Real Madryt
Kurs 1,20 Bwin
 
A 0

artek93

Użytkownik
Moim zdaniem watro pograć Villarreal po dobrym kursie.Atletico M grali mecz w środe a villarreal odpoczywa.Atletico ma zapewnioną Ligę Europejską ,a Villarreal walczy o utrzymanie w Primera Division.
Ewentualnie można by dorzucić Barcelonę z handicupem i wychodzi całkiem niezłe Ako.
 
konkol24 4

konkol24

Użytkownik
Barcelona według mnie wygra, zrobi to na pożegnanie sezonu dla kibiców, dla siebie a zwłaszcza dla Pepe ! Będzie to ostatni bowiem mecz Guardioli w roli trenera w meczu ligowym ???? ! Moze nie wygraja zbyt wysoko ale wygraja. Ja gram na pewno na Barcelone w ten weekend. Podtrzymam sie słów jakie powiedział Carles Pyuol i Andres Iniesta, że wygraja wszystkie mecze do końca a zwłaszcza Puchar Króla dla swojego Mistra !
Jak Blaugranie nie szlo w meczach wyjazdowych to ostatnio pokazali wielka klasę wygrywając aż z Rayo Vallecano 7:0!
Nie widze tu innej możliwości niż zwycięstwo gości. Jestem ciekawy waszego zdania.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Z Barcy zeszło powietrze i na pewno wygrają ten mecz, pytanie tylko ile strzelą bramek? Moim zdaniem warto zagrać że Messi strzeli 2 lub więcej bramek, lub nawet że strzeli hat tricka. Messi w ostatnim meczu strzelił 4 gole. W tym za pewne gracze którzy będą grać na EURO nie zagrają za dużo. Dlatego może wyjść trochę rezerwowy skład, ale na pewno na czele z Messim którego jest to ostatni w tym sezonie, widać już że Messi gra na luzie i po prostu bawi się piłką. W tym sezonie ma już 50 goli i dlaczego nie miałby jeszcze bardziej wyśrubować tego rekordu? Dlatego więc motywacji w tym meczu na pewno mu nie zabraknie.
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
W przypadku, gdy Rayo, Gijon i Zaragoza będą miały tyle samo oczek, kto spada?


E:
Najpierw bierzemy pod uwagę mecze bezpośrednie, a później bilans goli. /Ramzes
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Nie jestem pewien na 100% ale w Hiszpanii chyba mecze bezpośrednie potem dopiero różnica goli , i gole zdobyte.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Co z tego że Atletico ma już LE jak cały czas są szanse żeby zakwalifikować się do Champions League. Do tego trzeba wygrać z Villarrealem i liczyć na stratę punktów przez Malagę. Sytuacja na El Madrigal nie jest ciekawa bo piłkarze są pod presją. Przegrana z Atletico bardzo przybliży ich do Segunda Division. Villarreal u siebie w tym sezonie sporo remisuje ale tym razem remis może nie wystarczyć jeśli Rayo i Real Saragossa wygrają swoje mecze. Na pewno będzie cieżko bo obrona Żółtej Łodzi Podwodnej jest bardzo słaba. Wszystko będzie zależało od motywacji Atletico. Jeśli będzie im się chciało to są w stanie wygrać, jeśli Malaga będzie prowadziła w swoim spotkaniu to po prostu mogą odpuścić ;) Choć najbardziej skłaniałbym się do remisu to odpuszczam ten mecz.

Chyba warto postawić na Rayo w tej kolejce. Granada zagrała bardzo dobry mecz z Realem ale nie dość że w końcówce dali sobie wpakować dwa gole to jeszcze nerwy im nie wytrzymały i zebrali dwie czerwone kartki za protesty przeciwko decyzji sędziego. Czerwone kartniki zebrali Moises (15 meczów w podstawowym składzie) i Siqueira (35 meczów). Siqueira nie dość że jest podstatowym graczem swojej drużyny (opuścił tylko dwa spotkania w sezonie) to wspólnie z Ighalo jest najlepszym strzelcem - po 6 bramek. To nie koniec osłabień zespołu z Andaluzji bo zawieszeni są Geijo (10 meczów w podstawie, 14 z ławki) i Benitez (26 m). Geijo za żółte karki natomiast Benitez dostał 3 miesiące kary za rzucenie w sędziego butelką Żeby było mało niepewni występu są dwaj kolejni piłkarze Granady tj Carlos Martins (24 m) i Daniel Mainz (19 m). Martins ma zagrać mimo że w tygodniu w ogóle nie trenował. Mnóstwo absencji w ekipie trenera Abela Resino a Rayo stoi na przepaścią i musi wygrać żeby pozostać w Primera. Do składu wraca po zawieszeniu Casado (31 m) i być może po kontuzjach Fuego (30 m) i Armenteros (11 m). Rayo u siebie gra lepiej, wygrali 7 z 19 spotkań. Ale ostatnio dostali lanie od Barcy i nie dziwię się że przegrali kolejne mecze bo po takim laniu cieżko się podnieść. Natomiast nie będzie lepszej okazji żeby się podnieść. Na własnym stadionie stać ich na wygraną. Tym bardziej że jest to dla nich mecz o być albo nie być, a według trenera Sandovala &quot;jak finał Ligi Mistrzów&quot; ;) Powinno też być parę bramek ale kursy na bts i over to żenada.
Rayo @ 1,83 WillHill ✅

Nie wiem kto wymyślił ten kurs na Valencię. Nietoperze o nic nie grają a na wyjazdach są słabsi. Poza Mestalla nie wygrali od marca. W ostatnich meczach wygrali ale łatwo nie było bo w obu spotkaniach gole strzelali dopiero w końcówkach. Valencia będzie osłabiona bo poza kontuzjowanymi Banegą i Mathieu trener Emery nie może skorzystać z Ramiego który jest zawieszony. Jego miejsce na środku prawopodobnie zajmie Ruiz. Ponadto występ Soldado stoi pod znakiem zapytania. Jesli chodzi o Sociedad to Baskowie u siebie są solidni. Na pewno będą chcieli poprawić swoją pozycję na zakończenie sezonu. Do tego ostatni mecz Mikela Aranburu po 16 latach występów w koszulce klubu. Przydałoby się taki jubileusz uczcić ;)
Sociedad DNB @ 1,91 WillHill ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
Pytam, bo knuję, Rayo wszystko przegrywa jak leci, nikt nie jest dla nich dobrotliwym wujkiem, totalny brak formy czy brak dla nich miejsca w PD? Jak dla mnie lecą z ligi, zatem, Granada 4.20
Levante zaprzepaściło swoją szansę na puchary przegrywając z Zaragozą i Majorką i nie tknę ich po takim kursie, zwłaszcza, że wielu ludzi będzie z uporem maniaka stawiać na klub z Walencji, bo Bilbao po finale, bo Bilbao sezon z głowy - Bilbao x2 2.20
Malaga walczy o LM, AM także, zatem pęd w stronę tych klubów. Dla mnie Villareal nie spada, z takim stażem w PD, są mniej atrakcyjne kluby do spadku, zatem wątpię, by klub z Madrytu coś ugrał. - Villareal 2.27 Tym samym, Malaga wcale &quot;nie musi&quot; wygrywać z Gijon, a Sporting to specyficzny klub i byłbym ostrożny, zwłaszcza, że walczą o utrzymanie i mogą nieźle utrzeć nosa - Gijon 7.70
Bankruci z Zaragozy sporo namieszali, ciekawe, bardzo ciekawe, naturalną koleją rzeczy powinno być pójście za ciosem i i wygranie z Getafe, którzy myślami są na wakacjach, ale dla mnie biedaki z Zaragozy się nie utrzymają Getafe - 4.63
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Polecam dziś obejrzeć mecz Betisu z Barceloną, bo zapowiada się niezły mecz. Generalnie mecz o nic, ale każdy zespół z PD spina się na takie mecze jak ten dzisiejszy. Każda drużyna chce pokazać, że z Barceloną można powalczyć nawet jeśli jest to tylko wyścig po złote kalesony. Pamiętacie jak wszyscy ekscytowaliśmy się postawią Betisu w Pucharze Króla ? W pierwszym meczu dostali piątkę w plecy, ale drugi mecz był pasjonujący. Betis gra piłkę zbliżoną do tej katalońskiej. Lubią utrzymywać się przy piłce, klepać, momentami bawić się. Dlatego właśnie oczekuję dobrego meczu. Gdy mamy mecze, gdy jedna drużyna gra, a druga skupia się tylko na tym by zatrzymać przeciwnika z piłką na wszelkie możliwe sposoby to ten mecz dla oka może być ciężki. Barca gra już na luzie, a widać, że bez spiny idzie im to lepiej. Betis gra u siebie i z pewnością łatwo nie odpuści. Moim zdaniem granie na Barcę nie ma sensu. Tu każdy rezultat jest możliwy. Obstawiam, że obie drużyny strzelą gola. Kurs może też nie porywa, ale z pewnością jest to lepszy sposób na zarobek niż ślepe stawianie na Barcę jak co tydzień.

Betis - Barcelona
BTS [1,57] Bet365 ✅ 2:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Betis - Barca
W tym meczu jest jedno pewne ... bramki. Moim zdaniem w tym spotkaniu wpadną co najmniej 3 gole. Over 2.5 gola można grać za grubą kasę. Wystarczy przytoczyć ostatnie wyniki pomiędzy Betisem, a Barceloną:
Barca : Betis 4:2
Betis : Barca 3:1
Barca : Betis 5:0
Betis : Barca 2:2
Barca : Betis 3:2
Betis : Barca 3:2
Barca : Betis 3:0
Jeśli chodzi o staty z bieżącego sezonu to Barcelona miała 27 razy over 2.5 gola na 37 ligowych meczy. Betis na 37 meczy miał 17 razy over 2.5 gola.
Over 2.5 gola @ 1.30
✅
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
Betis - Barca
Mój typ to over 3,5
Nie tylko bazuje na bezpośrednich spotkaniach tych klubów ale na tym że Betis ewidentnie u siebie nie leży katalończykom którzy nie wygrali z nim od kilku spotkań.Ten mecz warto obejrzeć bo nie będzie to &quot;znęcania się silniejszego nad słabszym&quot; lecz dobry,zacięty pojedynek.Messi co prawda strzelać nie musi bo i tak ma króla strzelców w kieszeni,swoje jednak będzie starał się udowodnić.
Dziwi mnie kurs na Saragosse,wiem że muszą zwycięzyć aby się utrzymać ale patrząc na ich statystyke na wyjazdach raczej nie wierze:
Zw-3
R-3
P-12
Bilans 15-37
Typował bym na to spotkanie remis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
popijava 87

popijava

Użytkownik
Warto dziś postawić na Atletico, które ma szanse na 4 miejsce i ligę mistrzów. Potrzebny jest do tego remis albo porażka Malagi, ale Atletico nie będzie się oglądać tylko zrobi swoje i wygra z Villarrealem, który jest cienki jak sik pająka i nie zasługuje na grę w Primera Division w przyszłym sezonie. Atletico jest na fali, wygrało już puchar UEFA, a świetną formę pokazał Falcao, ale świetnie zagrał cały zespół. Nie daję dziś Villarrealowi większych szans w starciu z podopiecznymi Simeone. Warto nawet rozważyć handicap -1.5 na gości. Polecam
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Atletico wygrało Lige Europejską czyli i tak zagra w LM a jakoś trudno sobie wyobrazić żeby Villareal spadło więc ja bym tego nie ruszał
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Atletico wygrało Lige Europejską czyli i tak zagra w LM
Atletico zapewniło sobie udział w lidze europejskiej a nie w LM. Nie siej zamętu, tylko czytaj ze zrozumieniem.
4 miejsce w lidze da prawo do gry w eliminacjach LM i Atletico wciąż pozostaje w grze. Musi dziś wygrać i czekać na potknięcie Malagi. Malaga gra u siebie i może wygrać. Natomiast Atletico też powinno wygrać ze słabiutkim Villarreal. Ja spokojnie wyobrażam sobie ich w Segunda Division, bo to cienkie bolki i dziś będą pod presją. Atletico ich zje, a kurs na gości jest bardzo poczciwy. Trzeba brać, nawet jak ktoś ma kłopoty z wyobraźnią ????
 
sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
Racing Santander - Osasuna
Gospodarze nie wygrali nic od ponad 19 spotkań, klub jest w chaosie, od przyszłego sezonu ~ 17 graczy, co powoduje niezłą demobilizacje w zespole.
W domu, w ciągu ostatnich 11 spotkań strzelili jedynie 5 goli..
Osasuna niby może powalczyć o EU, jednak patrząc na to, że na wyjeździe zwyciężyła zaledwie 2 razy, siłę przebicia ma dosyć niską.
Myślę oczywiście, że dzisiaj będzie ich zwycięstwo, ale bardzo skromne.
stąd proponuję under 2.5 po 2.15 w expekt.
 
eramas 12

eramas

Użytkownik
Witam wszystkich bardzo serdercznie, mój pierwszy post na forum, które jednak czytam już od dłuższego czasu ;).

Niestety ostatnia już kolejka Primera Division, a po niej 3 miesiące przerwy. Ode mnie jeden typ.

Walczący o utrzymanie Villarreal podejmie u siebie zwycięzców tegorocznej edycji LE - Atletico Madryt. Gracze ze stolicy mają o co walczyć. W przypadku wygranej i potknięcia Malagi, wezmą udział w eliminacjach LM. Jeszcze większą motywację mają niewątpliwie zawodnicy Żółtej Łodzi Podwodnej, którzy wyjdą dzisiaj z zamiarem pozostania w Primera Division. Czy im się to uda? Nie mam bladego pojęcia. Widzę jednak w tym meczu trochę goli i to dla obu ekip, dlatego według mnie najbezpieczniejszą opcją w tym meczu, jest zagranie BTS.

Villarreal - Atletico Madrid
BTS @ 1,72 Bet365
 
sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
Getafe - Zaragoza
Patrząc na początku na sytuacje gospodarzy - nie walczą o nic; aktualnie 47 punktów, teraz bezpieczne 11 miejsce, a dzisiejsze spotkanie nie zmieni u nich w sumie nic znaczącego. Widać to z resztą po ich ostatnich spotkaniach; podejrzany remis z Santander.
Zupełnie inaczej sytuacja wygląda u gospodarzy: 40 punktów ( tyle samo co Rayo Vallecano, które na 10 ostatnich spotkań zdobyło zaledwie 3 punkty, także formą nie błyszczą), ostatnio pokazują, że zależy im na pozostaniu w Primiera Division: wygrane z Bilbao, Levante, Santander.
Gospodarze będą bez Cata Díaz, Juan Rodríguez , Diego Castro, Gavilán, Ustari, Lopo, Alexis Ruano, Mané and Masilela.
Zaragoza tymczasem bez Aranda and Lanzar.

Zaragoza
, 1.80 Paddy Power ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom