>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

38 kolejka 27.05.2007r.

Status
Zamknięty.
W 2

wislak

Forum VIP
[center:b232c84d74] 38 kolejka Serie A:

[glow=green:b232c84d74][/glow:b232c84d74]
[/center:b232c84d74]



Piszcie swoje przemyślenia oraz typy z analizami na najbliższą kolejke. Suche typy będą usuwane i odpowiednio nagradzane :!:
 
rafales 0

rafales

Użytkownik
To ja dodam moje analizy.
W tej kolejce gram 2 spotkania z serie A:

Reggina Calcio - AC Milan
to i kolejne spotkanie gram ze względu na wysokość kursu. Zdaje sobie sprawę, że gospodarze pokuszą się o zwycięstwo ze względu na swoją pozycję w lidze, tzn nawet muszą wygrać to spotkanie, gdyż są jednym z pretendentów do opuszczenia tabeli I ligii
Poza tym Milan grał w środe ciężki mecz z Liverpoolem. Ale porzucając smutki Milan napewno po środowym meczu pokaże że jest nie tylko najlepszym klubem w Europie ale i w swojej lidze wiedzie prym. Poza tym historia spotkań między tymi klubami przeważa szalę zwycięstwa na gości. Jedyne czego się obaiwam, to to, że trener Carlo Ancelotti wystawi rezerwowy skład i wtedy gospodarze pokuszą się o zdobycie 3 punktów. Ale co mi tam.
Mój typ: 2 po kursie 8,25

[center:b4070ae8c1]*********************[/center:b4070ae8c1]

Siena - Lazio
to kolejne spotkanie z wysokim kursie. Jeśli chodzi o te dwa zespoły to każdy z nich ma inne zadanie. Siena jest zagrożona zasileniem strefy spadkowej w przypadku porażki, Lazio zaś i tak nie zdobędzie mistrze. Ale podejdźmy do tego trochę z większym dystansem niż tylko korzystanie z wielkiego kursu. Ostatnie 10 spotkań każdej z drużyn to potwierdzenie obecnej pozycji w lidze. Siena gra słabo, nierówno, Lazio zaś konsekwetnie utrzymuje swoją pozycję. Poza tym dziwi mnie też fakt, że gospodarze graja gorzej na swoich rupieciach niż na wyjazdach. Śledząc historię zauważcie, że druzgocąca przewaga jest p stronie gości, to oni wygrywali najczęściej i zgarniali w ten sposób 3 punkty. Jedynym kłopotem gości jest zakończenie kariery przez Peruzziego ????
Mój typ: 2 po kursie 8,5
 
simons 646

simons

Forum VIP
Reggina - Milan

Tutaj sie calkowicie nie zgodze. Jak juz bym dal 1x. reggina ma o co walczyc i to konkretny cel. MIlan zdobyl swoj cel na ten rok Champions maja, mysle ze czy 3 czy 4 miejsce ich malo co interesuje. W meczu z Liverpoolem nie pokazali klasy, slaba forma. Takze brak motywacji gra na wyjezdzie i nie zdziwilbym sie jakby gralo 1/2 albo caly 2gi sklad. Nie sadze zeby to wygrali.

Siena - Lazio
dalbym jeszcze podporke x bo ostatnio Lazio nie w formie.

Jeszcze w piatek, sobote poczytam jaka atmosfera, sklady itp to potwierdze swoja wersjealbo zmienie ???? i dorzuce jakeis zdarzonko albo 2 ;)
Pozdro
 
rafales 0

rafales

Użytkownik
simonS zgodzę się z tobą w dużej mierze, ale tak jak napisałem liczę na tryumf drużyn lepszych w tych meczach chociażby ze względu na to, że zarówno Reggina jak i Siena napewno w związku ze stresem związanym z rozmieszczeniem w tabeli popełnią wiele błędów.
 
kai090 0

kai090

Użytkownik
Udinese Calcio - Palermo ✅
1X2 -
Typ: Palermo
Analiza : Bardzo ciekawy typ gdyz Palermo walczy Puchar uefa ia Udinese juz o nic. w ostatnich spotkaniach udinese wygralo z ac Milanem 3:2 lecz ten wystepował w rezerwowym składzie a PAlermo wygrało 2:1 z bardzo zmotywowanym zespolem czyli siena ktora jest zagrozona spadkiem. Palermo w tej chwili jest na miejscu premiowanym Pucharem Uefa lecz empoli ma tylko jeden punkt straty do Palermo
Moj typ 2
Kurs w Bwin :3.40 ;-)

Mozna tez zaryzykowac bezposredniego rywala PAlermo do miejsca w PU czyli Empoli
Parma - Empoli ⛔
1X2 - Typ: Empoli
Kurs 9.80 Lecz typ jest ryzykowny bo nie wiadomo jak zagra w pelni zmotywowana Parma
 
D 0

dominik-i

Użytkownik
Reggina-Milan typ: X2 po kursie 3,30
Tutaj jak moi poprzednicy nie dałbym wcale takiego czystego 2.Milan szczerze mówiac ne zadowalająco grał z liverpoolem i jedynie 2 dobre akcje stworzyl....po ktorych wlasnie strzelil gola.Milan teraz prakrtycznie walczy tylko z lazio o wyzsza pozycje.a po drugie moze teraz odzywać się zmęczenie po ciezkim finale.Wlasnie daltego 2 niebyłbym pewien.Jesli chodzi o liczbe goli to zaryzykowal bym under po kursie ok 1,9....pozdrawiam i zycze wysokich wygranych ????
 
rafales 0

rafales

Użytkownik
Tutaj jak moi poprzednicy nie dałbym wcale takiego czystego 2.Milan szczerze mówiac ne zadowalająco grał z liverpoolem i jedynie 2 dobre akcje stworzyl....po ktorych wlasnie strzelil gola

no tak ale jak sam mówisz bo tylko dwóch takich sytuacjacjach wygrał...tym razem może być podobnie ????
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Dzis sie przekonamy jak bardzo skorumpowana jest wloska liga.

Ja puscilem 4 single:

W bwin zlapalem najwyzsze kursy na remis:

Siena - Lazio X po kursie 7
Reggina - Milan X po kursie 6.75

W expekcie puscilem:

Siena - Lazio 2 po kursie 6
Reggina - Milan 2 po kursie 5.65

Na http://www.freebetting.net/ pisza, ze mecze sa sprzedane co jesli nie wejdzie zaden z puszczonych singli potwierdzi sie chyba ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
dzisiaj o ile to mozliwe podam suche typki, bo czasu nie mam... analize dolacze ewentualnie w poniedzialek, bo sa aale czasu brak.

Siena - Lazio x2
Parma - Empoli x
catania - Chievo 2
No spojrzalem na wyniiki same 1... mi przycodzi do glowy slowo korupcja...

szkoda gadac normlanie, nie mialem okazji obejrzec meczy al tyle analizowania na nic... -_-

EDIT:
No teraz mialbym chwile na napisanie analiz... ale juz post zostal usuniety, takze nie bede pisal, tymbardziej ze nic nie weszlo ...
 
Z 0

zoki

Użytkownik
To moj pierwszy post na tym forum wiec witam wszystkich.

Ja akurat obstawiam za granica i przekornie obstawilem na Milan i Lazio. Przekornie dlatego, ze widac bylo po kursach ze mecze sa ustawione (u mnie 12,5 i 7,5 na 2). Mialem nadzieje ze jednak po zeszlorocznej aferze beda sie bali takie walki odstawiac, a poza tym przy tak duzym kursie sami pilkarze mogliby sie niezle oblowic i to bez podkladania sie. Przeciez wystarczylo dobrze zagrac i zgarnac ladna kase. A jednak stalo sie. Pozostal niesmak...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom