>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

36 kolejka Primera Division 4-5 maja 2010r.

Status
Zamknięty.
P 95

piotrek_

Forum VIP





Dopiero co skończyła się 35 kolejka a już czekają nas wielkie emocje.
Dwa mecze będą niewątpliwie bardzo ważne. Pojedynek Almerii z Villarrealem oraz Mallorci z Realem Madryt.
Villarreal walczy o utrzymanie 6 pozycji z drużyną Getafe. Natomiast Mallorca będzie miała trudną przeprawę z drużyną Realu Madryt.
Ta kolejka dla niektórych drużyn okaże się zatem decydująca. Drużyna Tenerife jest w stanie obronić się przed spadkiem ale niestety w meczu z Barceloną nie będzie miała za wiele do powiedzenia.
Kolejka zatem zapowiada się bardzo ciekawie i nie zapominajmy , że pierwsze mecze już we wtorek 4 maja .


-- Zapraszam do dyskusji i pisania analiz --
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Natomiast Mallorca będzie miała trudną przeprawę z drużyną Realu Madryt.
I wzajemnie, Real będzie miał trudną przeprawę na Mallorce. Błędy w defensywie + umiejętne przesuwanie w obronie Osasuny i mało brakowało, a Królewscy straciliby punkty na Bernabeu. W środowy wieczór na Mallorce teoretycznie będzie jeszcze trudniej, ponieważ Mallorca stara się obronić 4 miejsce w lidze, a i jest w dobrej dyspozycji o czym przekonuje nas wygrana w Bilbao !
Kurs na Real zdecydowanie za niski, nie zdziwię się jeśli Królewscy stracą punkty, a stanie się tak, jeśli nagle drużyna ponownie nie zacznie grać tego na co ją stać.
---------
Ciekawie wygląda typ na Getafe, ktore podejmie nieporadną ostatnio drużynę Sportingu Gijon. Wewnętrzne konflikty rozwalają drużynę Gijon od środka i odbija się to na ich ostatnich wynikach.
Czarną serię ma Deportivo i w Pampelunie raczej jej nie przerwie, aczkolwiek podział punktów możliwy.
 
bulaa 20

bulaa

Użytkownik
ALMERIA vs VILLAREAL (4:2)
Spotkanie drużyn, które wciaż o cos walczą.Almeria o spokojny byt w Primera Division, a Villareal o europejskie puchary.
Almeria ostatni mecz wygrała 24.03 z Saragossą 1:0.Ostatnie mecze to pasmo porazek, ale widac, że gracze naprawdę się starają o czym świadczy bezbramkowy remis na wyjeździe z Deportivo czy minimalna porażka z Realem po zaciętej walce.
Villareal po słabym początku sezonu pnie sie w góre.Na ostatnie 7 spotkań Żółta Łódź Podwodna wygrała 5(w tym z Sevillą i Atletico) i przegrała 2.
Uważam, że bedzie to mecz walki, a że sezon wkracza decydujacą fazę, żadna z druzyn nie bedzie sie oszczedzać i mozemy liczyć na sporą ilośc bramek.
Typy na mecz:
Obie strzelą @ 1,72, Bwin ✅
Ponad 2,5 gola @ 1,80, Bwin ✅
 
L 0

loki

Użytkownik
Mallorca - Real Madryt
Biorac pod uwage forme Mallorci u siebie, oraz ostatnie wyjazdowe spotkanie z Bilbao, mozna latwo wysnuc wniosek, ze dla Realu ten mecz to nie bedzie spacerek. Mysle, ze spotkanie z Malaga bylo tylko wypadkiem przy pracy. Mallorca bedzie w srode gryzc trawe, tym bardziej ze Sevilla ciagle depcze im po pietach.
Ponadto Real ostatnio meczy sie z przeciwnikami, a wygrywa czesto pod koniec wlaczajac &quot;turbo&quot;.
Mysle, ze Mallorca moze miec problem z wygraniem calego meczu, mimo to do HT powinna prowadzic.
Dlatego patrzac na kursy, mozna pokusic sie na typ:
Mallorca - Real Madryt
Rezultat po 1. polowie
Typ: Mallorca @ 5.00, Bwin
 
isenor 7

isenor

Użytkownik
Spotkanie:Getafe-Sporting Gijon
Typ:1
Kurs:1,65
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Jutro w ramach 36 kolejki Hiszpańskiej La Liga o godzinie 20 zagrają mecz Getafe oraz Sporting Gijon.Getafe zajmuje 7 miejsce,zdobyło 51 punktów i traci 1 punkt do 6 miejsca które premiuje awansem do Ligi Europejskiej więc mają o co grać.Getafe u siebie wygrało 10 raz 3 razy zremisowało a 4 razy przegrało.W ostatni 6 meczach zagrali następująco:
01/05-10 1. liga Valladolid vs. Getafe 0:0
25/04-10 1. liga Getafe vs. FC Sevilla 4:3
18/04-10 1. liga Tenerife vs. Getafe 3:2
13/04-10 1. liga Getafe vs. Villarreal 3:0
10/04-10 1. liga Xerez vs. Getafe 0:1
04/04-10 1. liga Getafe vs. Espanyol 1:13 mecze wygrane 2 remis i 1 porażka.Gijon zajmuje 14 miejsce ma 38 punktów ma 3 punkty nad strefą spadkową,w ostatnich 6 meczach zagrali bardzo słabo:
01/05-10 1. liga Malaga vs. Gijon 1:1
25/04-10 1. liga Gijon vs. Valladolid 0:2
17/04-10 1. liga FC Sevilla vs. Gijon 3:0
13/04-10 1. liga Gijon vs. Tenerife 0:2
10/04-10 1. liga Villarreal vs. Gijon 1:0
04/04-10 1. liga Gijon vs. Xerez 2:22 remisy 4 porażki jak widać.Spotkania pomiędzy tymi drużynami wyglądały następująco:
5/01-09 1. liga Getafe vs. Gijon 5:1
01/02-04 2. liga Getafe vs. Gijon 0:2
22/12-02 2. liga Getafe vs. Gijon 0:1
15/04-01 2. liga Getafe vs. Gijon 3:1
05/03-00 2. liga Getafe vs. Gijon 1:03 zwycięstwa Getafe 2 zwycięstwa Gijon lecz ja stawiam Getafe bo jest w tym meczu pewniakiem do wygranej.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
ursy są jakie są, ale innej opcji raczej jutro nie przewiduję. Teneryfa poza domem gra słabiutko. Deportivo, Bilbao, Real Madryt, Racing, Villarreal, Mallorca, Sevilla, Atletico - jeśli kogoś nie przeoczyłem to co najmniej te drużyny pokonywały Teneryfę u siebie różnicą co najmniej dwóch bramek. Barca wygrała u nich 5:0, teraz po wygranej z Villarreal powinni pewnie przejechać się po Teneryfie. Być moze typ 1/1 HT/FT jest jeszcze lepszą opcją. Teneryfa w ostatnich meczach punktuje, ale proszę zobaczyć z kim grali...
Typy:
HT/FT Barcelona/Barcelona
Barcelona -1
 
baxik 0

baxik

Użytkownik
Getafe - Sporting Gijon
Typ: 1
Kurs: 1,65
Buk: Interwetten
Analiza:
Jutro o 20.00 mecz który według mnie jest pewny i to nawet nie zły kurs. Getafe u siebie gra bardzo dobrze (tylko 4 razy przegrał) ostatnio u siebie wygrał 4:3 z Sevillą. Goście całkiem popadli w dołek i mają tylko 3 pkt przewagi na strefą spadkową, ale że to ostatni mecz to raczej się utrzymią.
Ostatnie mecze Getafe:
Valladolid vs. Getafe 0:0
Getafe vs. FC Sevilla 4:3
Tenerife vs. Getafe 3:2
Getafe vs. Villarreal 3:0
Xerez vs. Getafe 0:1
Getafe vs. Espanyol 1:1
Ostatnie mecze Gijon:
Malaga vs. Gijon 1:1
Gijon vs. Valladolid 0:2
FC Sevilla vs. Gijon 3:0
Gijon vs. Tenerife 0:2
Villarreal vs. Gijon 1:0
Gijon vs. Xerez 2:2
Stawiam na Getafe, pewny typ. Polecam.
 
K 0

k0chas23

Użytkownik
Spotkanie: Barcelona - Tenerife
Typ: Pierwsza połowa - over 1.5
Kurs: 1.72
Buk: Unibet


Jak każdy wie Barca jest w tym sezonie w wyśminitej formie. Wspólnie z Realem zdecydowanie odrastają poziomem od innym drużyn Primera Division. Drużyna Barcy w tym sezonie nie przegrała ani jednego meczu na własnym stadionie, jeden tylko zremisowała. W ostatnim meczu ligowym Barca pewnie pokonała Villarreal i 3 bramki w tym meczu zostały zdobyte w pierwszej połowie. W 66% spotkań Barca strzelała conajmniej dwie bramki w pierwszej połowie. Myślę, że w tym meczu będzie podobnie. Drużyna Tenerife jest drużyną dużo gorszą. Spodziewam się pogromu i wielu bramek w tym meczu.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
- VS -
04. 05. 2010r. - godz. 20:00
Zapowiada się bardzo ciekawy mecz. Drużyna gości najprawdopodobniej przystąpi do tego meczu jak do walki o życie. Getafe będzie miało prawdopodobnie lekka przeprawę ze Sportingiem Gijon. Zatem aby utrzymać się na 6 pozycji , która daje im przepustkę do rozgrywek LE muszą zaliczyć na Estadio Mediterraneo wygraną. Remis w przypadku wygranej Getafe daje im spadek na 7 pozycję. Nie musi być to rozstrzygające gdyż do końca jeszcze 2 kolejki prócz obecnej ale Villarreal czeka też trudna przeprawa z drużyną Valencii w 37 kolejce. Trzeba mieć na uwadze, że mecz z Barceloną im po prostu nie wyszedł. Barcelona zagrała swój futbol i nie pozwoliła drużynie gospodarzy na zbyt wiele. W tym meczu Villarreal podejmie niewątpliwie ciężką walkę ale zapewne zwycięstwo jest w ich zasięgu.
UD Almeria u siebie z formą 7-6-4 spisuje się nienajgorzej. Martwi fakt, że Villarreal na wyjeździe to całkiem inna drużyna. Mają nóż na gardle i na dodatek ciężki mecz na wyjeździe. Wszyscy związani z zespołem Żółtej Łodzi Podwodnej głęboko wierzą w korzystny rezultat. Trener Garrido podkreślił , że porażka z Barceloną nie odbiła się negatywnie na zespole gdyż wciąż nakreślają sobie ambitne cele, czyli zwycięstwo z Almerią. Dodał również, że szanuje zespół z Almerii i zaznaczył, że trener Lillo ma w swoich szeregach bardzo dobrych i perspektywicznych zawodników.
Drużyna podopiecznych Juana Manuel’a Lillo nie zamierza dawać taryfy ulgowej drużynie gości i zapewnili , że dzielnie będą stawia opór i ich celem jest walka o zwycięstwo. Trener Almerii dodał , że ich celem jest nie tylko wygrana z Villarrealem, ale potem z Tenerifą i bój o 47 punkt z Sevillą. To ostatnie wyzwanie jest mało realne ale wszakże możliwe.
Zatem obie drużyny stoczą wielki bój i będzie to mam nadzieję wielki mecz. Nie zapominajmy , że Villarreal w swoich szeregach ma niezawodnego Llorente i Nilmara i ostatnio znakomicie się spisującego Senne. Drużyna gospodarzy ma przecież Kalu Uche, i Argentyńczyka Pablo Piatti’ego, którzy może rzadko strzelają gole ale jednak są one decydujące.
Będzie to niewątpliwie znakomite spotkanie.

Linki do zapowiedzi obu drużyn :
http://www.villarrealcf.es/principal_n.php?nombreModulo=noticiasDetalle&amp;amp;idnoticia=9964&amp;amp;idseccion=7&amp;amp;idmenu=90&amp;amp;idsubmenu=125
http://www.udalmeriasad.com/udalmeria/index.php?option=com_content&amp;amp;task=view&amp;amp;id=2953&amp;amp;Itemid=77
Moje typy:
Obie strzelą --- 1.65 ✅ Unibet
Over 2,5 --- @ 1.90 ✅ Bet365
Nilmar strzeli ---- @ 2.80 ( Nilmar po 1 połowie zszedł i niestety. Może by coś strzelił w 2 połowie) Unibet
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Spotkanie: FC Barcelona v Tenerife [HT/FT]
Typ: 1/1
Kurs: 1,40
Bukmacher: Gamebookers
Analiza: Jutro spotkanie 36 kolejki ligi Hiszpańskiej. Lider - Barcelona podejmie 18 drużyne - Tenerife. Faworyt tylko jeden - Barca. Bilans u siebie 16-1-0. Tenerife na wyjeździe 1-3-13. Miażdżące statystyki na korzyść Barcy. Do tego bramki u siebie Barcy 49-10, a Tenerife na wyjeździe 13-40. Zapowiada się pogrom. Barcelona walczy o Mistrzostwo i musi ten mecz po prostu wygrać, stąd też kursy sięgające nawet 1,05 co jest trochę aż śmieszne ale nie wiem co by się musiało wydarzyć, żeby Barca nie wygrała. Takie są fakty. Typ na HT/FT 1/1 jest moim zdaniem najbardziej atrakcyjny z wszystkich ofert dotyczących tego meczu. Bo może paść równie dobrze 1-0, jak i 2-0, a może i być 6-1. Jednak tak czy inaczej myślę, że Barca szybko strzeli bramkę i już do przerwy będzie prowadzić i pewnie sięgnie po 3 pkt. Dla bardziej odważnym Barca wygra do zera - kursy nawet 1,85. :wink: Ja jednak gram trochę bardziej pewnym w moim odczuciu typ, bo tak jak pisałem możliwy jest nawet wynik 6-1, lub coś takiego. :wink:
 
H 0

hanss52

Użytkownik
Spotkanie: Almeria-Villarreal
Typ: 2
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
36. kolejka hiszpańskiej Primiera Division. Naprzeciw siebie staną piłkarze Almerii i Villarreal. Almeria ma już praktycznie pewne utrzymanie. Obecnie znajduje się w fatalnej formie, w ostatnich sześciu spotkaniach zdobyli tylko dwa punkty. W innej sytuacji jest Villarreal, który walczy o europejskie puchary i pewnie do ostatniej kolejki będzie bił się o to premiowane miejsce z Getafe, więc nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów z tak słabą drużyną jaką jest Almeria. Goście znajdują się w dobrej formie, w ostatnich sześciu spotkaniach cztery razy wygrali, a dwa razy przegrali, w tym raz z wielką Barceloną w ostatniej kolejce. Dużym atutem gości będą absencje w drużynie gospodarzy. Na pewno nie zagrają: Albert Crusat (30/5/3), Domingo Gonzalez (31/3/1), Hernan Pellerano (19/0/0), a pod znakiem zapytania stoi występ Goitoma (19/1/1). W drużynie gości zabraknie jedynie Roberta Piresa. Podsumowując moim zdaniem zdecydowanym faworytem w tym meczu jest Villarreal!
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Getafe + Villarreal + Tenerife nie strzeli daje fajne ako.
Villarreal jak chce grać w LE musi takie mecze wygrywać, bo po piętach depczą inni pretendenci do miejsc premiowanych. Może żółta łódź podwodna na wyjazdach nie gra rewelacyjnie, ale myślę że tutaj statystki pójdą w brud. Wystarczy spojrzeć na grę Villarrealu z Barcą. Na początku spotkania stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji, ale nie potrafili tego wykorzystać, gdyby te bramki padły to Barca miałaby ciężko by odrobić tą stratę. Wynik zdecydowanie nie odzwierciedlił przebiegu gry.
Getafe też walczy o LE, jest w gazie, wygrywa mecze, Gijon w dołku - nic dodać, dobry typ.
Inny rezultat niż wysoka wygrana Barcy na Camp Nou będzie rozczarowaniem. Gdy odpadli z LM muszą zachwycać kibiców swoją grą. Taki przeciwnik jak Tenerife nie jest wymagający - więc wynik powinien być adekwatny, a obrońcy ze stolicy Katalonii powinni zatrzymać napastników Tenerify i nie dać im strzelić gola.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
a co myslicie o Valenci dzisiaj? ma ktos jakas analize?
Moim zdaniem kurs jest zbyt niski. Xerez potrafi sprawiać niespodzianki a Valencia potrafi irytować remisami na początku tygodnia.
Ja odpuszczam ten mecz.
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
A ja się mocno zastanawiam czy nie zagrac Xarex&#39;u x2 kurs bardzo wysoki. Valencia nie gra juz o nic a Xarex ma wciaz matematyczne szanse na utrzymanie, musza dzis zapunktowac zeby te szanse im sie nie pokrzyzowaly, jak dla mnie za grosze mozna sprobowac x2 ????
 
hypo21 0

hypo21

Użytkownik
Nie tak o nic. W ostatnich 3 meczach muszą zdobyć 4 punkty by byc pewnym 3 pozycji. Biorąc pod uwagę, że w następnej kolejce grają wyjazd z Villareal, mecz z Xerez i ten z Teneryfą w ostatniej muszą być gwarancją właśnie tych 4 punktów. Fakt, kurs niezbyt zachęcający, ale patrząc na statystyki Valencii u siebie chociażby w ostatnich meczach, wygrana Nietoperzy jest raczej pewna. Valencia przeplata bardzo dobre mecze słabymi. Niemniej jednak, te słabe przypadają raczej na wyjazd. Wyjątek, ostatni mecz z Espanyolem, a właściwie 2 połowa.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
⚽ Getafe – Gijon
Typ: Getafe @ 1.53 ⛔
unibet

Dziś spotkanie dwóch drużyn, które walczą o odmienne cele. Gospodarze potrzebują po ostatnim remisie potrzebują trzech punktów, jeżeli marzą o walce w Lidze Europejskiej. Gijon natomiast ciągle nie jest pewny utrzymania i patrząc na ich sytuacje, ciężko będzie tej drużynie.

Goście nie wygrali od 7. spotkań, a Getafe na swoim boisku jest jest groźne. Podobno w ekipie gości jest nie najlepsza atmosfera i ostatnie wyniki są spowodowane konfliktami w drużynie. W Sportingu Gijon nie zagrają dziś obrońcy pazujący za kartki Jose Angela i Alberto Botii. W ekipie gospodarzy nie zagra tylko Jose Zorilla David Cortes, który w ostatnim meczu dostał czerwoną kartke.

W poprzedniej rundzie u siebie Gijon wygrał skromnie 1-0. Teraz według mnie czas na rewanż. Walka o europejskie puchary powinna zmobilizować maksymalnie piłkarzy Getafe. Muszą sięgnąć po trzy punkty, bo w następnej kolejce czeka ich ciężki mecz wyjazdowy z Atletico. Strata 1pkt do Villareal jest do odrobienia.


⚽ Barcelona - Tenerife
Typ: Messi strzeli @ 1.53 ✅

unibet
Lionel Messi atakuje rekord ligi w ilości zdobytych goli należący do Ronaldo z 1997 roku. Do pobicia tego rezultatu brakuje mu sześciu trafień, a zostały jeszcze trzy spotkania. Dziś teoretycznie łatwy rywal. Każda drużyna z czuba tabeli pokonywała ich z przewagą co najmniej dwóch goli.

Ostatnie spotkanie tych drużyn to wyjazdowa wygrana Barcelony aż 5-0. Po odpadnięciu z LM, piłkarze walczą o mistrzostwo kraju razem z Realem. Argentyńczyk w ostatnim meczu strzelił dwa gole i jestem przekonany, że dziś zrobi sobie trening strzelecki. Ten mecz jest doskonałą okazją, aby poprawić swoje konto bramkowe.

W meczach tych drużyn wiele razy padała duża ilość bramek. Mam nadzieję, że Messi strzeli choć jedną bramkę. A na jednej tu się może nie skończyć.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ja chciałbym kilka słów na temat meczu Mallorca - Real.

Moim zdaniem dobrą opcją na ten mecz under3.5, a dla odważnych under2.5.Mallorca nie wychodzi zawsze bardzo ofensywie mimo, że przeważnie w meczach strzela bramki.Do tego dochodzi mecz z z Realem gdzie uważam, że nie pójdą na wymianę ciosów - ostatnio Osasuna tak zrobiła i strzelili dwie bramki [ tak na dobrą sprawę przy słabej formie Cassilasa i obrony nie jest to trudne ], ale ostatecznie przegrali.Gospodarze grają w kratkę jeśli chodzi o wysokie wyniki - Atletico, Valencia, Athletic to mecze na przestrzeni ostatnich miesięcy gdzie strzelali ponad stan.Sugerować się można również meczem z Barceloną gdzie Katalończycy męczyli się po słabej grze, ale wygrali skromnie 1:0.Co do Realu to wiadomo tam strzela Cere9, jest też Higuain, ale on strzela takim zespołom jak Xerez, Teneryfa.Sądzę, że Mallorca nie zagra otwartej piłki i będzie czekać na swoją okazję, a mają zawodników do tego, aby móc skontrować - m.in ich wychowanej - Adriuz który ma na swoim koncie już 11 bramek.Na pewno nie zagrają Adrover i Ramis.W ekipie gości nie zagra zawieszony Marcelo, nie wiadomo co z Lassem, który nie był w kadrze na Osasunę, do tego stale ubytki - Pepe, Raul.
Do tego co piszę dołączają się portale internetowe i piszą o podwójnych zasiekach drużyny z Balearów i moim zdaniem tak też będzie jutro.Co do statystyki spotkań to jest ona dość wyrównana bo Mallorca zawsze stawiała duży opór gościom z Madrytu.
Jeśli nawet przegrają to sądzę, że nie będzie to pogrom i śmiało można atakować under3.5.

Moja propozyjca :

Mallorca - Real Madryt under3.5 @ 1.68 / Betsafe
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Osobiście nie jestem zwolennikiem statystyk, bo często nie odzwierciedlają one sytuacji na boisku. Beniaminek pokazał w tym sezonie że potrafi zaskakiwać i to pozytywnie, Valencia gra w kratkę, więc moim zdaniem za drobne można zagrać na remis, bo kurs jest dobry, a 1,2 na Valencia nie przekonuje, ale z drugiej strony nie będzie chciała tego przegrać (tak samo jak Xerez) więc podział punktów bardzo możliwy.
 
uniqer 0

uniqer

Użytkownik
Spotkanie: Getafe - Sporting Gijon


Handicap 0:2

Typ: Getafe

Kurs: 5.0
Buk: Bwin.
Analiza oparta na ostatnich wynikach zespołów. Szczególnie ostatnie 6 meczy Gijon pokazuje w jak bardzo słabej formie się znajdują. Razem z zespołem Deportivo notują najgorsze wyniki w lidze. na 6 spotkań 4 porażki i tylko 2 remisy. Identycznie wygląda forma tego zespołu jeśli weźmiemy pod uwagę tylko mecze wyjazdowe. Dodatkowo należy wziąć pod uwagę fakt, iż w ostatnich 7 meczach za każdym razem tracili bramkę lub kilka bramek. Getafe natomiast prezentuje przyzwoitą formę u siebie, poradzili sobie ostatnio z takimi zespołami jak Sevilla czy Villareal strzelając przy tym po 3, 4 bramki. Liczę na taką samą postawę w dzisiejszym spotkaniu. Dodatkowo motywuje walka o Europejskie Pucharu. Gijon nie jest zespołem który stać na przełamanie się z meczu na mecz... strzelili tylko 1 bramkę na 5 ostatnich spotkań i dziś nie powinno się to zmienić. Pewniejszym typem jest tu handi -1 ale już został wykorzystany, więc ja zaryzykuję -2.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom