>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

36 kolejka Primera Division 4-5 maja 2010r.

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Uważałbym z tym typem na Mallorcę. Real dobrze zna terminarz. Wie ,że Barcelonę czeka wyjazdowy mecz z Sevillą z którą mogą zbyć punkty.
Mecz dla Realu o wszystko ,albo o nic. Myślę ,że to taki mały finał i kluczowy mecz o podium w tym sezonie.
Postawią wszystko ,żeby wygrać ten mecz. Dzieli ich tylko 1 mecz od Barcelony.
Jutrzejszy mecz będzie dla nich pewnie najważniejszy w sezonie. Może i ostatni mecz był desperacki ,ale taki mecz dla Realu zdarza się raz na jakiś czas ,nie szukajmy tutaj jakiejś czarnej serii.
Myślę ,że Real powinien spokojnie to ogarnąć.
 
K 0

k0chas23

Użytkownik
Spotkanie: Real Madrid - Mallorca
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.45
Buk: Unibet

Analiza:
Obie drużyny mają o co w tym meczu walczyć. Real walczy o mistrzostwo, natomiast Mollorca o 3 miejsce, premiowane grą w LM. Obie drużyny strzelają wiele bramek, szczególnie Real. W ostatnich trzech meczach zdobyć ich 7. 66% meczy Realu w tym sezonie kończyło się overem 2.5, myślę, że dzisiaj będzie podobnie. Real walczy o tytuł, i interesuje go tylko zwycięstwo. Dlatego będzie grał bardzo ofensywnie. Mallorca jest ostatnio w dobrej formie, szczególnie na własnym stadionie. Na pewno tanio skóry nie sprzedadzą. Jeśli Mallorce uda się strzelić gola, to Real ruszy w szaleńczą pogoń. W ostatnich meczach Realu to właśnie obserwowaliśmy. Kiedy Real przegrywał, bądź remisował, ruszał całą drużyną do ataku, obrońcy Realu grali bardzo wysoko, co stwarzało drużynom przeciwnym dogodne sytuacje bramkowe po kontratakach. Według mnie ten mecz będzie miał podobny przebieg. Real będzie za wszelką cenę chciał zdobyć bramkę i otworzy się mocno w defensywie, co spowoduje dużą ilośc bramek w tym meczu. Pewny typ.
 
waski1911 8

waski1911

Użytkownik
Spotkanie:Atl. Madryt-Valladolid
Typ: 1
Kurs: 2.20
Bukmacher: Pinacle Sports
Analiza: Jutro o 20.00 w Hiszpanii dojdzie do ciekawie zapowiadającego się spotkania gdzie 10 w tabeli Atletico podejmie 19 Valladolid. czemu wg mnie jest to bardzo ciekawe spotkanie? a no dlatego ze Valladolid Jutro porostu musi wygrać aby muc myśleć o obronie sie przed spadkiem i z pewnością gracze gości przyjadą Jutro do Madrytu aby atakować a taki duet jak Forlan czy Aguero z pewnością będą niemiłosiernie umieli zrekontrować Valladolid. Atletico w ubiegła środę zapewniło nieoczekiwany awans po porażce 2-1 z Liverpoolem cieszyli się z awansu a to dlatego iż pierwszy mecz na własnym stadionie wygrali 1-0. Jutro Gospodarze będą grac na luzie bo lige juz maja stracona i wyżej zin 10 lokata jak maja ciężko im będzie wskoczyć ale czasami taka gra na luzie pokazuje rzeczywisty obraz drużyny i jutro może tak byc bo na Gosiach jutro będzie ciążył presie wyniku. Tak wiec postanowiłem postawi 1 przy Atletico które nie musi ale może i mam nadzieje ze tak się stanie
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
RCD Mallorca - Real Madrid
Już dziś Mallorca czwarta siła Primera Division podejmie zajmujący drugie miejsce i walczący ciągle o mistrzostwo zespół Realu Madryt. Spotkanie o wszystko albo nic dla obu zespołów Mallorca walczy o utrzymanie czwartego miejsca premiowanego ligą mistrzów Real o mistrzostwo i byt w Hiszpanii. Na Bernabeu w tym roku to Real okazał się zwycięski i wygrał 2:0 po bramkach Higuiana oraz Granero. Teraz przychodzi spotkanie z Cyklu &#39;&#39;6pkt&#39;&#39; niestety Real w takich spotkaniach nie radzi sobie najlepiej co pokazał w tym sezonie nie jednokrotnie. Jednak dzisiaj liczę na przełamanie ekipy Pellegriniego. W tym spotkanie w szeregach Realu nie zobaczymy zawieszonego Marcelo, Kontuzjowanych Raula , Lassa, Van Der Vaarta oraz Pepe. Kadra powołana poniżej. Jeżeli być myślą z kibicami Realu to liczyć dzisiaj na Cristiano który jak dotąd nie zawodzi jeżeli Hiquian będzie chciał dotrzymać mu kroku możemy o wynik być spokojni
Bramkarze: Casillas i Dudek;
Obrońcy: Arbeloa, Garay, Albiol, Sergio Ramos i Metzelder;
Pomocnicy: Xabi Alonso, Gago, Drenthe, Granero, Guti, Kaká, Diarra i Juanfran;
Napastnicy: Cristiano Ronaldo, Higuaín i Benzema.

Propozycje :
Win Real Madryt @@ 1,55 ✅
Strzelec gola : Cristiano Ronalo @@ 1,60
✅



Czy znów będzie wielki :?:
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Moja propozyjca :
Mallorca - Real Madryt under3.5 @ 1.68 / Betsafe
Ciekawie kombinowane i przyznam, że też rozważam taką opcję na dzisiejszy wieczór.
Nie ulega wątpliwośći, że Mallorca będzie chciała zagrać w tym meczu z dużym przywiązaniem do spraw taktycznych. Są bliscy zajęcia 4 miejsca premiowanego grą w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów i remisem w tym meczu nie pogardzą.
Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że Real w każdym z 8 ostatnich wyjazdowych spotkań zdobywał co najmniej dwie bramki, a Mallorca spośród 17 domowych spotkań tylko raz nie potrafiła pokonać bramkarza rywali - w meczu z Barceloną.
Ja jeszcze przemyślę ten typ, ale kurs mimo tej statystyki strzeleckiej jest zachęcający.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Atletico Madryt v Valladolid 1 DNB 1.57

Spotkanie w ramach rozgrywek hiszpanskiej Primera Division pomiedzy Atletico Madryt, a Valladolid. Pilkarze z Madrytu w zeszlym tygodniu wywalczyli awans do Ligi Europejskiej po potyczce z Liverpoolem. Teraz czas powrocic do kolejnych spotkan w lidze. Choc zajmuja dopiero dziesiata pozycje z dorobkiem 43 punktow to mysle ze sa w stanie wygrywac spotkania tutaj jako zeby pozostac &quot;w gazie&quot;. Ich bilans to dwanscie wygranych, siedem remisow i szesnascie porazek. U siebie 10W-3D-4L wiec az tak zle nie jest. Valladolid zajmuje dopiero dziewietnasta pozycje i jest jednym z glownym kandydatow do spadku- na swoim koncie maja jedynie 33 punkty. Ich bilans spotkan to tylko szesc wygranych, az pietnascie remisow i czternascie porazek. Na wyjazdach 3W-7D-7L. Czas pokazac ze zespol z Madrytu nie tylko na arenie miedzynarodowej potrafi grac, ale tez na wlasnym podworku - typ ostrozny jako ze goscie lubia remisowac.
 
A 1

aras13

Użytkownik
Spotkanie: Atletico Madryt- Valladoid
Typ: 2
Kurs 3,17
Buk: betsson
Końcówka sezonu w Hiszpanii. Gospodarze nie walczą w lidze już o nic. Nie grozi im spadek, ani puchary. Ale mają szanse na 2tytuły , Puchar Króla i Puchar Ligi Europejskiej. Te dwa finały są w tej chwili dla nich najważniejsze. Drużyna Vallaodid walczy o utrzymanie. Po objęciu jej przez trenera Clemente gra o wiele lepiej. Dla nich dzisiejszy mecz to gra o życie. Dla Atletico sprawdzenie dla dublerów. trener Flores powiedział, że da zagrać zawodnikom, którzy mało grali. Na pewno nie zagrają obrońcy Lopez, Perea, także Pernia. Ostatni mecz Atletico to przegrana z Sewilla 3-1 po powrocie z Liverpollu.
Stawiam na zwycięswo gości, dla których to najważniejszy mecz w sezonie. Dla gospodarzy najważniejsze mecze dwa finały przed nimi, na które będą oszczedzać siły i zawodników.
Pozdrawiam
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
⚽ Majorka - Real Madryt
Więcej rzutów rożnych? Typ: Real @ 1.70
unibet

Na niegościnnym stadionie Real będzie musiał walczyć o pełną pule, żeby nie stracić jeszcze szansy na mistrzostwo Hiszpanii. W ostatnim meczu Królewscy spisali się dość przeciętnie, zdobywając zwycięskiego gola dopiero w końcówce spotkania.

Real Madryt, będzie musiał sobie poradzić bez van der Vaarta, Pepe, Raula a niewiadomy jest występ meczu Lassa. Za kartki pauzować będzie Marcelo. W ekipie gospodarzy są tylko osłabienia w defensywie. Nie zagrają Ivan Ramis i Tuni Adrover. Ciężko jest przewidzieć wynik tego spotkania.

Mecze powinien być interesujący, Real musi ruszyć do ataków, aby zdobyć jak najwcześniej bramkę by potem móc kontrolować spotkanie. Mallorca walczy o czwarte miejsce w lidze, więc remis będzie dla nich sukcesem. Uważam, że z tak ofensywna drużyną jaką jest real nie pójdą na wymianę ciosu, lecz będą się bronić jak najdłużej. A czy Real będzie wszystko celnie trafiał? Myślę, że nie i wykonają dziś dużą ilość rzutów rożnych.
 
kempes1410 33

kempes1410

Użytkownik
Spotkanie: Mallorca - Real Madrid
Typ: Handicp (1:0)X
Kurs: 3.90
Buk: Bwin
Analiza:

Skoro taki szum wokół Realu, to skoro mają wygrać to nie widze innej opcji jak wygrana gości max jedną bramką, bowiem spotykają się drużyny o dobrej ofensywie, ale jeszcze lepszej defensywie. Po za tym ostatni wynik Realu z osłabioną Osasuną 3:2 przy kursie 1.10 o czymś świadczy. Z Mallorcą nie bedzie łatwo, przeciętniak z poprzedniego sezonu dziś walczy o ligę mistrzów, dlatego tak łatwo skóry nie oddadzą. Wydaje mi się że dziś Mallorca zagra bardziej ofensywnie, w obronie Realu są małe braki. Obie drużyny grają o coś, więc obie będą spięte. Real będzie teraz wykorzystytwał każdą sytuację w meczu, atak za atak. 11 bramek straconyh Mallorci u siebie, 39 strzelonych, tylko dwie przegrane i jeden remis świadczą o wielkim kroku naprzód względem poprzedniego sezonu. Szala szans przechyla się na stronę gości, jednak nie tak by był to pogrom z ich strony, a z drugiej strony Mallorce trudno będzie urwać punkty Realowi dlatego stawiam na minimalną wygraną gości.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
- VS -

05. 05. 2010r. - godz. 22:00

Zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek . Mam nadzieję, pełen bramek i niesamowitych emocji do końca. Zapewne wszyscy wiedzą jaka jest stawka tego meczu , szczególnie dla drużyny Mallorci.
Trzeba zwrócić uwagę na to, że ważne mecze dla Mallorci sprawiają , że drużyna potrafi naprawdę zagrać bardzo dobry mecz. Wszystkie nadzieje pokładają dziś właśnie w tym meczu. Mecze w LM stoją przed nimi otworem ale przed tym trzeba zdać bardzo trudny egzamin. Jak już wcześniej &quot;Snajper&quot; wspomniał nie zobaczymy w drużynie Królewskich kilku graczy. Nie mniej bez nich drużyna Realu wcale nie jest strasznie osłabiona. Dzisiaj możemy spodziewać się bardzo wyrównanego pojedynku, który przyniesie nam niewykluczone dużo fauli, kartek, goli i przede wszystkim emocji.
Mallorca strzela u siebie mnóstwo goli , gra dobrze, solidnie i przede wszystkim skutecznie.
Real to drużyna , która pomimo , że posiada wielkich piłkarzy nie potrafi stworzyć zespołu , który grałby regularnie ładną , skuteczną piłkę i przede wszystkim wygrywając mecze , które trzeba wygrywać by odnieść upragnione sukcesy. Jak wiemy odpadli z LM tradycyjnie w 1/8 oraz teoretycznie stracili również szansę na wygraną w La Liga. Teoretycznie , gdyż zostały jeszcze 3 mecze ale Barcelona na pewno nie dopuści do utraty punktów. Trener gospodarzy podkreślił w wywiadzie , że liczy na ogromny doping kibiców w tym arcyważnym meczu a celem drużyny jest utrzymanie 4 miejsca. Podkreślił również, że zagrają odważnie i nie wystraszą się drużyny Królewskich.
Nie możemy jednak tym się kierować. Ostatni mecz Królewskich to była jedna wielka tragedia. Podstawowe błędy w obronie, brak pomysłu na wykończenie akcji i przede wszystkim niecelne podania , dzięki którym wiele razy podopieczni Pellegriniego otworzyli drogę rywalom do sytuacji bramkowych. O mały włos a moglibyśmy być świadkami wygranej Osasuny na Bernabeu. Drużyna Realu zapewne wyciągnęła odpowiednie wnioski i twardo dzisiaj będzie stawiać opór. Mallorca również będzie grała ostro i z celem wygrania tego meczu. Szykuje się naprawdę ciekawe widowisko.

http://www.rcdmallorca.es/Noticia.aspx?IdNoticia=28059
Moje typy :

Obie strzelą -- @ 1.52 ✅
Aritz Aduriz strzeli -- @ 3.40 ✅

Czy zostanie przyznana czerwona kartka w regulaminowym czasie? TAK-- @2.70

Czy Sergio Ramos otrzyma kartkę w regulaminowym czasie? TAK -- @ 2.20

Czy Karim Benzema strzeli bramkę w regulaminowym czasie gry? NIE -- @ 1.62
✅

Gonzalo Higuaín strzeli -- @ 1.68 ✅
 
savi 52

savi

Użytkownik
Spotkanie: Mallorca - Real Madrid
Typ: 1 (Po pierwszej połowie)
Kurs: 5.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:

W pierwszej połowie Real często sobie słabo radzi. Można było się o tym przekonać z Atletico i Sevillą, czyli drużynami pokroju Mallorci. Przegrywali w nich do przerwy, żeby w drugiej połowie pokazać się z innej, lepszej strony i okazać się w konsekwencji o jedno lub dwa trafienia lepsi. W ostatnim meczu Królewskich z Osasuną również było bardzo blisko, ale Marcelo w 44 min sprawił, że Real schodził do szatni w znacznie lepszym nastroju.
Typ na jedynkę po 90 min wg mnie jest znacznie bardziej ryzykowny niż ten, który tu podałem. W końcu Real walczy jeszcze o mistrza, w drugiej połowie na pewno będą całą siłą rzucali się do ataków, tak jak miało to miejsce z Osasuną.
Trzeba pamiętać, że Mallorca walczy o Ligę Mistrzów i w przypadku wygranej Sevilli (bardzo prawdopodobne, 0:2 40 min.) przed meczem z Realem będzie miała stratę jednego punktu do czwartego miejsca. Później zostaną tylko dwie kolejki. Uważam, iż królowa własnego podwórka pokaże ładny futbol w pierwszej części, Real po zimnym prysznicu jak to miał zwyczaj kiedyś bardzo często robić, w drugiej połowie strzeli minimum dwie bramki i nie straci dystansu do Barcy. Typ 1/2 to za kurs 13,0 to już spore ryzyko, przystaje na zwycięstwie Mallorci do połowy.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Oglądając spotkanie Realu z Mallorcą można rzec jedno powrócili wielcy Królewscy.... Ronaldo jest klasą sam dla siebie i słusznie w analizie napisałem że to będzie jego wieczór bo tak było... był najlepszy. Real wiele korzysta na jego indywidualnych umiejętnościach.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Oglądając spotkanie Realu z Mallorcą można rzec jedno powrócili wielcy Królewscy.... Ronaldo jest klasą sam dla siebie i słusznie w analizie napisałem że to będzie jego wieczór bo tak było... był najlepszy. Real wiele korzysta na jego indywidualnych umiejętnościach.
i właśnie dlatego to nie jest wielki zespół. Bo bez niego traci połowę swojej wartości. A nawet z nim w składzie nie daje rady europejskiej czołówce. Real jest mocny na krajowym podwórku. Na scenie międzynarodowej gdzie trzeba pokazać, że ma się drużynę, Real jest eliminowany
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ja tu już myślę o następnym meczu. Sevilla wczoraj rozwaliła dosłownie i to w meczu na wyjeździe ! Wygrali ,aż 1:5 ! Do tego teraz będą grać u siebie z Barceloną. Na prawdę jestem ciekawy wyniku tego spotkania. Barca może tutaj zgubić punkty ,a Real zostanie mistrzem.
 
wesleysneijder 0

wesleysneijder

Użytkownik
i właśnie dlatego to nie jest wielki zespół. Bo bez niego traci połowę swojej wartości. A nawet z nim w składzie nie daje rady europejskiej czołówce. Real jest mocny na krajowym podwórku. Na scenie międzynarodowej gdzie trzeba pokazać, że ma się drużynę, Real jest eliminowany
a uważasz że barcelona bez Messiego tez nie traci duzo ? bo było wiele spotkań gdzie to on wygrywał do nich mecze. Messi ma takie same znaczenie do barcelony jak Ronaldo dla realu. Ogolnie tak jak Aka Shakal uważam że Barcelona straci pkt. z w meczu z Sevilla która jest w gazie i real sięgnie po mistrzostwo ;)
 
T 0

todler

Użytkownik
Żeby tylko Sneijder miał racje ???? .HALA MADRID!!!!
A tak swoją drogą to kurs 1,5 na wygraną Barcy w tym meczu jest beznadziejny.... Zdaje sobie sprawe, że dla Barcy to tak kluczowy mecz jak dla Chelsea był wyjazd na Anfield, ale Liverpool w tym sezonie jest słaby i grał dotego zmęczony, bez motywacji i tak na prawde o nic... do tego nie lubi się z Man U, któremy remis czy porażka &quot;The Blues&quot; była by na ręke.Natomiast Sevilla jest w gazie, jest naprawde dobra na swoim obiekcie(pokonała Real).W dodatku ma o co walczyć, bo tuż za nią jest Mallorca, więc uważam, że nie bedzie to na pewno łatwa przeprawa dla barcy, chociaż raczej stawiam ich w roli faworytów na to spotkanie jednak generalnie kurs 1,5= NO BET!
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
a uważasz że barcelona bez Messiego tez nie traci duzo ? bo było wiele spotkań gdzie to on wygrywał do nich mecze. Messi ma takie same znaczenie do barcelony jak Ronaldo dla realu. Ogolnie tak jak Aka Shakal uważam że Barcelona straci pkt. z w meczu z Sevilla która jest w gazie i real sięgnie po mistrzostwo ;)
Dlaczego cytując mój post zaatakowałeś Barcelone? Ja napisałem co myślę o Realu w kontekście Ronaldo ale nie porównywałem Realu z Barceloną. Ba nawet o niej nie myślałem. Dlatego nie rozumiem co ma piernik do wiatraka...
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
PODSUMOWANIE 36 KOLEJKI PRIMERA DIVISION



Ta kolejka niewątpliwie obfitowała w wiele goli i emocji , także pod tym względem na pewno nie zawiedliśmy się. Pierwsze mecze były rozgrywane na Estadio Mediterraneo i Camp Nou . Już na samym początku towarzyszyły tym spotkaniom wielkie emocje z tego względu , że już w 13minucie w meczu Almerii do bramki trafił A. Crusat a 2 minuty później podopieczni trenera Garrido musieli grac w osłabieniu po tym jak z boiska musiał zejść Musacchio. Zaraz po czerwonej kartce drużyna z El MAdrigal grała coraz gorzej. Nie potrafili stworzy klarownej sytuacji a gdy już do tego doszło wyśmienitą okazję zmarnował J. Llornete strzelają prosto w bramkarza. W 28 i 41 min do bramki Diego Lopeza trafił były piłkarz Wisły , Kalu Uche. Trzeba przyznać , że były to bardzo ładne gole. Gdy było już 3:0 po 1 połowie, goście nie mieli nic do stracenia. W końcu w 54 min do bramki trafił Marcano. Było już 3:1. Gdy się okazało, że Villarreal i tak nie ma czego szukać w tym meczu w 65 min drużyna gospodarzy musiała sobie również radzić bez swojego obrońcy Chico. Już minutę później do bramki trafił Ibagaza , który wszedł na boisko za niezbyt dobrze spisującego się w tym meczu
G. Rossiego. Gdy było 3:2 doping kibiców gości wzrósł i wciąż były szanse na remis. Niestety tych szans w 90min pozbawił ich ofensywny pomocnik Almerii , Piatt. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 a drużyna Villarrealu straciła 6 miejsce na rzecz Getafe , które wyprzedza ich ze względu na lepszy bilans bramkowy.

Drugi dość ciekawy mecz rozgrywał się na ONO Estadi gdzie Mallorca podejmowała Real Madryt. Emocje wzrosły już na początku meczu kiedy w 16min do bramki Casillasa trafił niezawodny Aduriz potężnym strzałem z główki .
Gdy wszyscy myśleli , że Real może sprawić niemiłą niespodziankę a Mallorca pozostanie niepokonana na własnym stadionie do bramki Aouate trafił Ronaldo w 26min. W 1 połowie jeszcze drużyna gości miała dwie znakomite okazje do strzelenia gola ale niestety nie wykorzystali.
Po 1 połowie widzieliśmy na tablicy świetlnej wynik 1:1. W 2 połowie to podopieczni Pellegriniego przejęli inicjatywę i świetnie spisujący się Ronaldo w dodatku zdobył hat-tricka strzelając trzeciego gola mijając obrońców dosłownie jak tyczki. Ostatniego gola na 1:4 w 82min zdobył Gonzalo Higuain popisując się znakomitym lobem nad bramkarzem. Mallorca niestety nie podołała Królewskim i drużyna z ONO Estadi zanotowała 3 porażkę w tym sezonie na własnym stadionie i tym samym spadła na 5 miejsce tracąc na chwilę obecną możliwość gry w LM ustępując drużynie Sevilli , która pokonała Racing Santander aż 1:5 na wyjeździe.
36 kolejka była bardzo ważna dla kilku drużyn, szczególnie dla Mallorci i Villarrealu jednak niestety nie podołali wyzwaniu i teraz bardzo trudną będzie im odzyskać straconą pozycję.​

Jak widzimy chyba już nikt nie odbierze tytułu Króla Strzelców Lionelowi Messiemu. Niewątpliwie Ronaldo walczy z Higuainem o wicelidera. Zobaczymy, komu uda się strzelić w ostatnich kolejkach więcej goli.





Gorąco zachęcam do oglądnięcia skrótów meczów :

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom