>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

35E no deposit

anapolon 88

anapolon

Użytkownik
A nie wiecie czy mozna bez przypalu grac na zakladach bo przelalem 10e i puscilem jakiego kupona...
cezi kase mozesz przelac na zaklady i jesli uzbierasz 20E moze je wyplacic na moneybookes bez zadngo skanu dowodu , pamietasz zeszloroczna promocje asterii? tez dawali na pokera 10E , ale ja przelalem na zaklady i ugralem wtedy 45e i wyplacilej je sobie na konto kasa byla po 12h .

tak apropo aktualna jeszcze ta promocja bo wysylalem dzis kolo 1.00 email i kasy nie dostalem , wie ktos moze do kiedy to pomo?
 
C 174

cezi77

Użytkownik
cezi kase mozesz przelac na zaklady i jesli uzbierasz 20E moze je wyplacic na moneybookes bez zadngo skanu dowodu , pamietasz zeszloroczna promocje asterii? tez dawali na pokera 10E , ale ja przelalem na zaklady i ugralem wtedy 45e i wyplacilej je sobie na konto kasa byla po 12h .

tak apropo aktualna jeszcze ta promocja bo wysylalem dzis kolo 1.00 email i kasy nie dostalem , wie ktos moze do kiedy to pomo?
Dzieki wielkie za info ???? a to pajac ze mnie bo puscilem rulona na 90e bo myslalem ze i tak bede musial 2500vip points uzbierac przed jakakolwiek wyplata... Ale moze wejdzie ???? pozdroo
 
S 0

szpila1910

Użytkownik
po prostu wpisalem swoj login! a w tresci tematu napisalem 35 euro bonus , ale wyslalem tez 2 maila bez tematu ! - maila wyslalem w sobote , kasa dzisiaj na koncie! pozdro
 
0 0

0vers

Użytkownik
To jest na innej zasadzie. Przeciez to jest soft b2b. Dostajecie na starcie te 10 czy 15 euro i mozecie od razu wyplacic jak dojdziecie do 20 euro . Natomiast za 2500 VIP-ow dostaniecie dodatkowe 15 czy 20 euro. Nie macie sie co ludzic, ze nawet nabijecie je w 3-4 miesiace , osoby , ktore multitablinguja NL 50 na 6/8 stolow nabijaja to w ok. miesiac , takze powodzenia ????
 
G 0

grzesiex88

Użytkownik
ja zakładałem w niedziele i wysylalem meila z konta o2.pl i jeszcze nie dostalem :/ dostał ktos kto ma konto w o2 ?? bo niewiem czy wogóle te meila do nich doszły
 
Do góry Bottom