>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

34. kolejka Primera Division [28.04-30.04 2015]

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial



Nie zatrzymujemy się i mamy mały maraton. Już jutro gramy kolejną kolejkę, by w weekend rozegrać następną. Jesteśmy już prawie na finiszu rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na czele wciąż Barcelona, lecz Real Madryt wcale nie zamierza się poddawać i walka będzie do samego końca. 5 meczów i wszystko będzie jasne, chyba że wcześniej ktoś się potknie. Na dole też interesująco, bowiem prócz Cordoby i prawdopodobnie Granady, która gra dziś spotkanie (http://forum.bukmacherskie.com/f26/33-kolejka-primera-division-24-27-kwietnia-2015-a-120931-2.html analizę możesz dodać w tym linku) mamy 4-5 drużyn, które walczą o byt w La Lidze.
Barcelona i Real powinni łatwo uporać się z rywalami. Mamy 2 spotkania za 6 punktów: Elche - Deportivo, oraz Levante - Cordoba.
Najciekawiej zapowiada się potyczka w derbach Kraju Basków, ale ciekawie też powinno być w meczu Villarreal - Atletico. Żółta Łódź Podwodna już bez motywacji, bo wszystko już przepadło (została im tylko przyszłoroczna LE), ale może pozbierają się, by pokonać Mistrza Hiszpanii.
Przykuwają też uwagę mecze Eibaru z Sevillą, oraz Rayo z Valencią. Tutaj mamy emocjonującą batalię o przyszłoroczną LM. Przestrzegałbym tutaj przed graniem na Valencię, ale Sevilla powinna dać sobie radę. Eibar od nowego roku gra tragicznie i choć wydawało się, że już jesienią zrobili bardzo solidną zaliczkę do utrzymania się w lidze, to teraz systematycznie ją niwelują i są moim głównym kandydatem to degradacji razem z dwoma pozostałymi, w których już nie wierzę.
Może się mylę? Napisz analizę, przekonaj ludzi do grania na swój typ. Pamiętaj, by było to czytelne, nie zapomnij o argumentach, a na końcu pochwal się i rozlicz swój typ dużym zielonym plusem.;)
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Mój topowy bet na tę kolejkę to Sevilla HT/FT @2.25 bet365/@2.35 unibet/ aż @2.79 marathonbet ✅ ✅
Sevilla jest świetnie przygotowana fizycznie co potwierdzają wyniki, choć grają oni praktycznie cały czas co 3 dni. Mogą jedynie żałować remisu z Granadą, bo mogli odskoczyć Nietoperzom.
Tutaj liczę na szybkie prowadzenie i łatwe zwycięstwo. Oszczędzanie sił, przed weekendowym starciem z Królewskimi na Pizjuan. Szybka bramka w pierwszej połowie im sporo pomoże. Kursy ciekawe, na zwycięstwo też się można pokusić. Maraton kurs z kosmosu.
Eibar w tragicznej formie, o czym już wspomniałem w zapowiedzi. Zimą stracili czołowego defensora, więc może w tym rzecz. Na początku sezonu byli monolitem, a teraz nikt nie wie jak ma grać. Może chodzi o finanse? Pamiętajmy, że Eibar pieniążków za dużo nie ma, a musieli zebrać trochę, by choćby przystąpić do rozgrywki w La Liga. Z pewnością Sevillistas nie mogą się na nikogo patrzeć, tylko zbierać 3 punkty. z Outsiderem to konieczność, a forma jest.
Na maratonie znalazłem też ciekawy zakład:
Bramka strzelona przez rezerwowego - tak @4.20
⛔
Emerey w każdym meczu daje szansę swoim napastnikom i co chwila nimi rotuje. Bacca i Gameiro dzielą się minutami i dobrze to wychodzi. Kurs powala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Granada Espanyol
W 33 kolejce zarobiliśmy grając przeciwko Granadzie, o czym wspomniałem
Valencia Granada
Nie wyobrażam sobie innego rozstrzygnięcia jak wygrana Valencii. Nietoperzy u siebie piekielni mocni, Granada to wyjazdowe fajtłapy, defensywa to farsa, z przodu bezzębni. nie dostrzegam żadnego argumentu, który mógłby przemówić przeciwko Nietoperzom. do tego h2h też obrazuje dominację Los Ches

Valencia 1.33 Bet365
W nadchodzącej kolejce ten trend się odwróci. Spotkanie z Nietoperzami było czymś w rodzaju zła koniecznego. Podjęcie rękawic byłoby jak walka z wiatrakami. Bijająca się o puchary Valencia była celem po za zasięgiem, więc śmiało można było wkalkulować porażkę, mając przed sobą spotkanie z Espanyolem i oszczędzając siły.
Mecz z Espanyol to ostatni dzwonek dla podopiecznych Resino. Jeżeli Granada nie sięginie w tym spotkaniu po komplet punktów to będzie jej niezwykle ciężko nawiązać walkę o utrzymanie. Wygrana przedłuży ich szanse.Z kolei Dla klubu z Katalonii jest już po sezonie, na puchary nie mają szans, są bezpieczni i nie grozi im widmo spadku.
Przy okazji spotkania z Valencią padło kilka ostrych słów krytyki odnośnie Granady. Dlaczego więc odwracam trend? Ponieważ u siebie, w nowym roku, Granada spisuje się znacznie lepiej niż w meczach wyjazdowych. Zaledwie 2 porażki w 9 meczach i to z Barceloną i Sevillą, co nie może dziwić, to jak na przedostatnią drużynę ligi dobry wynik. Po drugie, jak wspomniałem wyżej, dla Espanyolu już jest po sezonie, zatem motywacja zdecydowanie po stronie gospodarzy.
Mecz dopiero w czwartek, ale ja gram już dzisiaj, bo zapewne rynek spuści kursy
Granada 2.50 Bet365 ( najwyżej można łapać w Pinnacle i Sportingbet 2.63)
P.S. Ramzesa zaczaruj wygraną Granady w postaci DW ;)
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Do Granady wrócę.
Zajmijmy się meczami na jutro. Pierwszy mecz będzie nudny i lajtowy. Getafe to słabiaki, klub bez wizji. Będą mieć jedną okazję w meczu, której jak sądzę nie wykorzystają. Sporo ekip co prawda już się z nimi męczyło, ale ostatecznie prędzej czy później ładowali piłkę do siatki. Valencia, Sevilla, Villarreal, Atletico - słabe kluby to nie są, a wygrywali naprawdę bardzo skromnie. Kto załadował najmocniej? Athletic. Wiecie dlaczego? Bo grają zajadły i dosyć siłowy futbol. Gryzą murawę, a do tego potrafią grać w piłkę. Poza karnym mieli 3 akcje, gdzie starali się nieco wyciągnąć rywala przed pole karne i tam skasować go szybkim podaniem. To będzie naprawdę nudny mecz. Wygrana wyraźna, ale bez pogromu.
Barcelona - Getafe
DW 3:0 6,75 Uni.bet ⛔ 6:0

Derby Kraju Basków bym raczej odpuścił. Fajny meczyk dla koneserów, ale typowanie trudne. Faworytem niby Athletic, bo Sociedad od 5 meczów bez zwycięstwa, w wyjazdach gorsza tylko Granada. Athletic jednak w tym sezonie miał zbyt wiele meczów, kiedy przegrywali mecze, które powinni przegrać. Na derby miałem taką taktykę, że zawsze grałem, że w meczu padną 2 lub 3 bramki. Tu będzie podobnie, bo... nikt nikogo nie oklepie, więc wynik dla zwycięzcy będzie na styku, ale remis też nie jest wykluczony. Jak spojrzycie na historię to zobaczycie, że rzadko kiedy było inaczej.
14.12.14 PRI Real Sociedad Ath. Bilbao 1 : 1
11.05.14 PRI Ath. Bilbao Real Sociedad 1 : 1
05.01.14 PRI Real Sociedad Ath. Bilbao 2 : 0
22.02.13 PRI Ath. Bilbao Real Sociedad 1 : 3
29.09.12 PRI Real Sociedad Ath. Bilbao 2 : 0
04.03.12 PRI Ath. Bilbao Real Sociedad 2 : 0
02.10.11 PRI Real Sociedad Ath. Bilbao 1 : 2
Athletic - RSSS
2 lub 3 bramki 1,95 Bet365 ✅ 1:1

Na koniec Levante - Cordoba. Faworytem gospodarze. Cordoba jest słabiutka, podkreślałem to wielokrotnie, chociaż swoich meczów nie przegrywają w beznadziejnym stylu. Największym problemem Levante jest słaba obrona, Cordoby - słaba ofensywa. Kółko się w sumie zamyka i właśnie dlatego ciężko przewidzieć wynik tej konfrontacji, skoro Levante praktycznie z każdym rywalem traci jakieś bramki. Zwycięstwo Levante, ale nie do zera.
Levante - Cordoba
Levante wygra 1,80 Bet365 ✅ 1:0
DW 2:1 9,50 Uni.bet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Mój trebel na tę kolejkę:
Sevilla wins + Real Madryt -1.25 AH + Barcelona -1.5 AH @2.11 bet365
✅ ✅ ✅

Łatwy łup przewiduję w tej kolejce. Sevillę opisywałem. Wygrana to ich obowiązek. Jak mają odpaść z rywalizacji o 4 lokatę, to dopiero w meczu na Pizjuan z Realem Madryt. Real Madryt zagra z Almerią, która zagra z kolei w poniedziałek z Celtą. Tam bardziej powinni szukać punktów. To końcówka sezonu, a w Hiszpanii jest dużo cwaniactwa i odpuszczania, bo za 3 dni jest dużo łatwiejsze spotkanie. Oczywiście dopóki pierwsza nie wpadnie to będzie walka, a potem już powinni polecieć. Real musi wygrywać, bo jedna wpadka Barcy to praktycznie mistrzostwo dla Królewskich. Jak już odpaść z walki o mistrza to po walce na Pizjuan. Tego meczu nie mają prawa odpuścić.
Barcelona podobnie. Do składu Getafe wracają stoperzy, których brakło w meczu z Levante i tak jak przypuszczałem przegrali ten mecz. Dziś nawet oni nie uchronią przed porażką z Katalończykami. Strata punktów przez Barcelonę możliwa chyba tylko w meczu z Atletico na VC.

Co do Levante to się zgadzam, choć sam tego do końca nie zagram. U siebie potrafią przycisnąć rywala i o ile skuteczność będzie odpowiednia, to rozprawią się z przeciwnikiem jakim jest Cordoba, która praktycznie już spadła z ligi. 11 punktów straty, 5 meczów, a przez 33 kolejki zdobyli 20 punktów. Poczekam na live.

Granada 2.50 Bet365 ( najwyżej można łapać w Pinnacle i Sportingbet 2.63)
Według mnie nie warto czegokolwiek inwestować w Granadę. Espanyol dużo lepiej poukładany i fakt, że o nic już nie gra, to nadal stać ich na wygraną w takim meczu. Granada po 2.50 to za mało, by na nich zagrać.
Poszukać można zwycięstwa Atletico, lecz tutaj jeszcze chwilę poczekam na składy/powołania. Jeśli Villarreal ma być tak samo osłabiony jak z Sociedad, a wiele na to wskazuje, to Rojiblancos powinni wydrzeć cenne trzy punkty. No i kurs nawet nawet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Barcelona - Getafe BTS: NIE @1.52 Marathon ::: 2/10j✅✅
Barca wygrywa i wygrywa. Pewnie zmierzają po mistrzostwo, są w półfinale Ligi Mistrzów. Getafe się utrzyma, na awans do europejskich pucharów szans nie mają. Barca za to musi wszystko wygrywać. Od 3 meczy nie stracili bramki, wcześniej pokonali ich jedynie gracze takich drużyn jak Sevilla czy PSG. Poza tym wcześniej również zachowywali czyste konto. Tracą mało bramek, a z drużynami typu Getafe prawie w ogóle. Goście raczej nie zagrożą im za bardzo, parę razy pod bramką pewnie będą, z dwa celne strzały oddadzą i to by było na tyle.

Dziś Barca w dużo słabszym zestawieniu w defensywie. Adriano - Macherano - Mathieu - Alves
Tak prawdopodobnie wyjdą na ten mecz. Kurs nie jest zbyt wysoki, więc nie ryzykowałbym grania na to, ale powodzenia. Jak już, to bym zaryzykował na tego gola dla Getafe, o czym napisał kolega niżej po @3.00. //Vidal.

Adriano - Mascherano - Mathieu - Alves to wcale nie jest jakieś słabe ustawienie w obronie. Jak widać, poradzili sobie bez zarzutu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
misiek12 19

misiek12

Użytkownik
Levante over 1.5 @1,90 Bet365 ⛔
Sezon wchodzi w decydującą fazę. Gospodarze nadal walczą o utrzymanie zaś Cordoba już tylko z matematycznymi szansami na pozostanie w lidze. Levante po ostatniej wygranej z Getafe odskoczyło nieco od strefy spadkowej i dzisiejsza ewentualna wygrana prawdopodobnie pozwoli im nieco odetchnąć. Jak już wcześniej pisano obrona Cordoby to nie jest jej najmocniejszy punkt i właśnie tutaj upatruje szanse na powodzenie zakładu. Dodam, że ostatnie mecze u na swoim stadionie napawają optymizmem. Najpierw co prawda porażka 1:2 z Sevillą, gdzie jednak podopieczni Lucasa Alcaraza mieli swoje szanse i spokojnie mogli pokusić się o jeszcze jedną bramkę. Następnie remis 2:2 z Espanyolem. Myślę, że Levante zdoła strzelić co najmniej jednego gola, z kim jak z kim ale z Cordobą i jej defensywą powinni dać rade. Warto też na live polować na over 1 Granotas.
Getafe over 0.5 @3,00 Bet365 ⛔
W jakiej Barcelona formie by nie była to moim zdaniem kurs na gola gości jest dość zachęcający. Duma Katalonii w perspektywie ma arcyważny mecz z Bayernem Monachium. Ponoć ma pauzować Pique, więc kto za niego? W kadrze znaleźli się Mascherano i Bartra i prawdopodobnie jeden z nich rozpocznie mecz mecz na środku defensywy. Oczywiście nie lekceważę umiejętności żadnego z nich, tylko z doświadczenia wiem, że rotacje w defensywie-szczególnie na środku często lubią robić psikusy.
Warto też zauważyć, że ostatnie dwa spotkania Getafe pod wodzą Contry zakończyły się remisami. W jednym nawet udało strzelić się 2 gole i to na Camp Nou ;) Jeden gol nie wyklucza wysokiego zwycięstwa Blaugrany a kurs zachęca.
Atletico @2,20 Bet365 ✅
Stawiam też na wygraną Atletico. Villareal ostatnio mocno zawodzi czego najlepszym dowodem jest bezbramkowy remis ... z wcześniej już opisaną Cordobą. Jednym z powodów słabej postawy El submarino amarillo jest długa lista wykluczonych zawodników, miedzy innymi Denis Cheryshev, Giovani Dos Santos, Luciano Vietto, czy Mateo Musacchio (jeżeli popełniłem jakiś błąd, lub o kimś znaczącym zapomniałem to proszę sprostować).
Co do Atleti, odpadli z LM, pozostało im tylko zmagać się w lidze, Barca jak i Real jeszcze zmagają się w europejskich pucharach co oznacza, że mogą pogubić jakieś punkty. W składzie nie ma bardziej znaczących nieobecności poza Mario Suarezem i Siqueirą, na których moim zdaniem Simeone powinien znaleźć zmienników. Nieźle też się prezentuje Atletico -1 po 3,35.
 
suckout 692

suckout

Użytkownik
Levante - Cordoba
BTS / 2.12 @ Uni.bet
⛔ 1:0
Meczyk na dnie tabeli. Levante musi szukać punktów, strefa spadkowa blisko, a takie spotkanie to idealna szansa na 3 pkt, bo jak nie u siebie z najgorszą ekipą La Liga to z kim!? W meczach z drużynami, które są obecnie w dolnych rejonach tabeli BTS padał często:
Granada 2:1
La Coruna 0:0
Almeria 2:1
Eibar 2:1
Getafe 1:1
Real Sociedad 1:1
Cordoba, jak już było wspominane, szanse na utrzymanie ma czysto matematyczne i tylko jakiś cud i może ich uratować. Nie mają w zasadzie w tym meczu wiele do stracenia. Na wyjazdach dostają od najlepszych niezły oklep i zwykle do zera, jednak z drużynami z dolnych rejonów tabeli często udaje się im strzelić bramki i oczywiście równie często sami tracą:
La Coruna 1:1
Almeria 1:1
Elche 2:2
Getafe 1:1
Real Sociedad 1:3
Myślę, że BTS bardzo realny, a kurs naprawdę wart gry.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Serce się raduje, gdy ogląda się takie kalafiory jak Cordoba i Granada, bo na ich tle ostatni w tabeli polskiej ekstraklasy Zawisza to klasowy zespół. Niby liga hiszpańska najsilniejsza na świecie, ale kilka polskich drużyn mogłoby spokojnie tam grać.
Granada ostatnio czwórkę w pi..ę od Nietoperzy i razem z Cordobą może już myśleć jak utrzymać się w przyszłym sezonie... w II lidze, bo w tym roku jedni i drudzy spadek pewny. Levante dziś trójkę leszczom wciśnie, bo jest w potrzebie, a Granada z Espanyolem też dostanie 2-3 bramki, choć gra u siebie. Tylko że tam już garstka ludzi przychodzi, chyba rodzina.

Levante + Espanyol

Robson // Kursy + nazwę bukmachera z jakiego pochodzą. Pozdr
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W Barcelonie na środku obrony jednak Mathieu + Bartra. Ofensywa Getafe jest słabiutka, a Barcelona u siebie straciła zaledwie 9 bramek w 16 meczach. Uwaga kto strzelał - Villarreal, Sevilla, Atletico, Real, Espanyol, Malaga i Rayo. Na tyle meczów mało kto strzelał, a był na poziomie ofensywy Getafe. Kurs wysoki, ale dziś tak jak pisałem - będzie jednak okazja maks.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Myślę, że spadnie...

Villarreal - Atletico
NO BTS @1.80 bet365
✅ ✅
Jednak Villarreal jako tako kadrę wyleczył. Defensywa będzie okej. Choć bez Mussachio, to już Costa - Bailly - Ruiz - Mario nie wygląda aż tak źle, zważywszy na to, że grają u siebie. Za to bez szału z przodu. Campbell nie czaruje jak w Betisie, udaje mu się parę fajnych dryblingów, ale kompletnie zawodzi pod względem skuteczności, jakości dograń do kolegów. On ma tworzyć napad z Moreno. Braki ofensywne są wielkie. Brak Vietto, Cherysheva, GIO i Dos Santosa będzie odczuwalny.
Atletico wiadomo, mocna defensywa. Choć to nie to co w ubiegłym sezonie, to i tak jest nieźle. Jednak zazwyczaj czyhają na kontry i tutaj wynik ciężko odgadnąć. Myślę jednak, że mecz będzie tylko do jednej bramki.

Athletic - Real Sociedad
Typ: X2 @2.38 bet365 ✅ ✅/ Real Sociedad Wins @6.00 bet365
⛔ 1-1
Fajny kurs się szykuje. Choć początkowo odpuściłem to nieźle to wygląda na papierze Sociedad lepszy skład.
Valverde coś porotował, a w Sociedad wszyscy najważniejsi wrócili. Już bez Agirretxe w ataku i wraca tu Vela. Obrona dobrze zestawiona, solidna i zgrana z zeszłych sezonów. Trochę za drobne ale byłbym głupi, gdybym nie spróbował.
Iraizoz; Iraola, Laporte, Gurpegui, Balenziaga; San José, Beñat, Susaeta, Aketxe; Aduriz y Williams

Rulli; Carlos Martínez, Mikel González, Iñigo Martínez, De la Bella; Bergara, Xabi Prieto, Rubén Pardo, Zurutuza; Vela y Chory.

Aketxe obejrzę pierwszy raz w akcji. Myślę, że jak zneutralizują Aduriza, to mogą powalczyć o sukces w tym meczu. Sociedad też ma kim straszyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Primera Division
Data, godzina: 29.04.2015 20-00
Spotkanie: Real Madryt - Almeria
typ: BTS nie
kurs: 1,67
BET365
Analiza:
Real ostatnio mnie nie zawodzi i regularnie punktuje. Od porażki na Camp Nou w lidze utrzymuje odpowiednie tempo i nie traca dystansu do Katalończyków, a nawet udało im sie zniwelować dystans o dwa oczka po remisie Barcy w Sevilli. A trzeba miec na uwadze to ze Real ostatnio ma małe kłopoty ze składem, bo wypadli Bale, Benzema i Modric. To spore osłabienie, ale nie jest to problem, bo swoją szanse wykorzystuje Chicharito, a w drugiej linii niespodziewanie całkiem dobrze radzi sobie Illarramendi a gre swietnie prowadzą Isco z Jamesem. Najmniejszy uszczerbek odnotowała defensywa, która puki co jest ko mpletna. I tu upatruje szanse na utrzymanie czystego konta przez Casillasa. Real stracił u siebie dziesiec goli, czyli porównywalnie co najlepsi w lidze - Valencia osiem, Sevilla i Barcelona dziewięć, Atletico tez dziesiec. To pokazuje jak cieżko zdobywa sie gole na stadionach topowych zespołów w LaLiga. A Almeria to zespół, który walczy o utrzymanie i z góry musi założyć ze raczej nie ma co ugrać na Santiago Bernabeu. Nawet strzelenie gola wydaje sie wręcz niemożliwe, bo jak w to wierzyc skoro w trwającym sezonie na wyjazdach zdobyli ledwie czternascie goli?? Moim zdaniem Casillas powinien spokojnie utrzymac czyste konto a Real zakończy mecz z wynikiem 3-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 33

janekpl

Użytkownik
Primera Division
28.04.2015 22-00
Spotkanie: Levante - Cordoba
Typ: 1
Kurs: 1.79
Dziś w Primera Division zmierzą się ze sobą zespoły Levante i Cordoby. Będzie to bardzo ważne spotkanie dla obydwu drużyn. Na 5 kolejek do końca rozgrywek gospodarze z dorobkiem 32 punktów zajmują 15 lokatę i mają tylko 3 oczka przewagi nad strefą spadkową. Natomiast goście są w bardzo trudnej sytuacji, gdyż są na ostatniej pozycji i mają już 10 punktów straty do bezpiecznego miejsca. Levante w ostatnich 3 meczach zdobyło 4 punkty. Po derbowej porażce z Valencią 0-3, zremisowali u siebie 2-2 z Espanyolem, a w ostatniej kolejce pokonali na wyjeździe Getafe 1-0. Drużyna Cordoby jest w beznadziejnej formie. Nawet mając widmo spadku nie potrafi wykrzesać z siebie więcej możliwości. W ostatnich 3 spotkaniach zdobyła zaledwie punkt, ale w żadnym z tych meczy nie strzeliła nawet bramki. Dziś typ na wygrana Levante wydaje sie byc dobrym rozwiazaniem.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Elche - La Coruna
Elche @2.43 Pinnacle Sports ✅
Elche, które zajmuje obecnie 15-nastą pozycję w tabeli ligowej ma aktualnie 5 punktów przewagi nad strefą spadkową, a zarazem właśnie nad swoimi rywalami, którzy zajmują najwyższą pozycję w tej strefie - 18-naste. Gospodarze u siebie radzą sobie przeciętnie, jednak trochę lepiej niż ich dzisiejszy rywal w delegacjach. Elche na własnym obiekcie do tej pory zgromadziło 18 punktów na 51 możliwych - 5W-3D-9L, a ich bilans bramkowy to 13 strzelonych oraz 28 straconych goli. Deportivo w delegacjach tak jak pisałem wcześniej radzi sobie słabo, podczas 16 meczy zdobyli zaledwie 12 punktów - 2W-6D-8L, a ich bilans bramkowy to 10 strzelonych oraz 23 stracone gole. Ogólnie nie widzę tutaj jakiegoś porywającego meczu, jak pewnie większość, ale skromne zwycięstwo 1:0 jest na pewno w zasięgu gospodarzy. Oba zespoły o coś walczą, jednak ja myślę, że bliżej utrzymania jest właśnie Elche niż Deportivo, a jeżeli wygrają dzisiejszy mecz to tak naprawdę będą już mogli raczej spać spokojnie bo przed La Coruną są jeszcze ciężkie 4 spotkania, w których będą mieli bardzo ciężko o punkty (i pewnie ich nie zdobędą) z Villarreal, Athletic, Levante czy Barceloną - dlatego ja ich już spisuję na spadek do niższej ligi rozgrywkowej.

Villarreal - Atlético Madryt
Atlético Madryt @2.25 Bet365 ✅
Moim typem w tym spotkaniu jest wygrana ekipy gości, która po prostu musi wygrywać teraz mecze, aby utrzymać to 3 miejsce w lidze, tym bardziej, że przed nimi jeszcze mecz przeciwko Barcelonie, gdzie mogą stracić punkty, a depczące za nimi Valencia i Sevilla, które chętnie by takie dwie wpadki wykorzystały o walkę pomiędzy sobą o 3 lokatę na koniec sezonu i udział w LM. Villarreal tak naprawdę nie gra już o nic, mają 6 punktów przewagi nad siódmą Malagą i raczej nie powinni oddać już swojej pozycji, która premiuje ich do gry w Play Offach LE - a do Sevilli, która jest ponad nimi tracą zbyt wiele, dlatego dla nich liczy się już tylko utrzymane obecnej pozycji. Żółta Łódź Podwodna ma przed sobą jeszcze 4 mecze oprócz dzisiejszego, w których będzie im dużo łatwiej o punkty, a raczej nawet powiedziałbym, że powinni tam w tych meczach zdobyć komplet 12 punktów, a jak wiemy liga hiszpańska to taka, w której dużo się kalkuluje i myśli jak zdobyć punkty w łatwiejszy sposób. Wg mnie jeżeli Griezmann i Mandžukić będą grać na swoim poziomie w tym meczu, a obrona spisywać się tak jak zawsze - czyli dobrze, to gospodarze raczej nie mają szans wygrać z ubiegłorocznym finalistą LM. Ja osobiście im zaufam.

Real Madryt - Almeria
Javier Hernández (Chicharito) strzeli gola @1.72 Betsson ⛔
Moim zdaniem fajny kurs na gola Meksykanina.. Dostał szanse gry, przez kontuzję Benzemy i jak na razie ją wykorzystuje jak tylko może - wg mnie godnie go zastępuje, chociaż to całkiem inny typ napastnika niż Francuz. Dzisiaj słaby przeciwnik po drugiej stronie boiska, Real nie może tracić punktów, liczę na pogrom, a jednym ze zdobywców gola powinien być ten 26-latek, który szuka gry i piłki w polu karnym. Kurs może nie powala, ale 1.72 przy jego obecnej formie chyba jest trochę przesadzony, tym bardziej przeciwko słabej Almerii.
 
homel 918

homel

Użytkownik
Celta - Malaga over 3,5 do grania chyba, Celta pokazala sie z dobrej strony z Realem, fajna forma w ataku mogli nawet wiecej niz te 2 bramy strzelic a mALAGA z Deportivo tez ladnie cisneła w ostatnim meczu i powinni wygrać moim zdaniem, także jest na prawde solidna forma o obydwu druzyn i nienajlepsza w obronie co daje ladnego overa moim skromnym zdaniem ????
Lecą kursy ???? i juz na over 3,5 jest 3.0 wartosc
⛔ ⛔ ⛔
ladnie poplynalem na tym meczu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Celta - Malaga over 3,5 do grania chyba, Celta pokazala sie z dobrej strony z Realem, fajna forma w ataku mogli nawet wiecej niz te 2 bramy strzelic a mALAGA z Deportivo tez ladnie cisneła w ostatnim meczu i powinni wygrać moim zdaniem, także jest na prawde solidna forma o obydwu druzyn i nienajlepsza w obronie co daje ladnego overa moim skromnym zdaniem ????
Lecą kursy ???? i juz na over 3,5 jest 3.0 wartosc
Malagą jest bardzo 0:1 drużyną. Często bronią jednej bramki i nie potrafią popchnąć wyniku dalej. Celta z kolei ma mecze, kiedy kompletnie piłka nie może wpaść do bramki. Over nie jest tu żadną promocją. Będzie raczej underowy bym powiedział. Można nawet zerknąć jak Malaga radziła sobie na tym terenie w poprzednich sezonach. Oni tak łatwo się nie otworzą, więc nawet meczu z Rayo nie ma co porównywać. Będzie męczenie buły z obu stron i wyczekiwanie.
 
san-mames 54

san-mames

Użytkownik
Malagą jest bardzo 0:1 drużyną. Często bronią jednej bramki i nie potrafią popchnąć wyniku dalej. Celta z kolei ma mecze, kiedy kompletnie piłka nie może wpaść do bramki. Over nie jest tu żadną promocją. Będzie raczej underowy bym powiedział. Można nawet zerknąć jak Malaga radziła sobie na tym terenie w poprzednich sezonach. Oni tak łatwo się nie otworzą, więc nawet meczu z Rayo nie ma co porównywać. Będzie męczenie buły z obu stron i wyczekiwanie.
Też tak uważam a jako że czasem zdarza mi się pograć rożne w meczach Celty popatrzyłem jak wyglada w tym elemencie gry Malaga - no i wychodzi że bardzo kiepsko nawet na wyjazdach do Granady i Eibar mieli mniej rożnych a tamte ekipy dużo słabiej operują piłką od graczy Berizzo - którzy na pewno będa chcieli przejąć inicjatywę od początku a dobra gra defensywy Malagi bedzie powodowała że z czasem zaczna sie spieszyć i wrzucać skąd popadnie , zresztą oni i bez tego tak mają że chcą wjechać z piłką do bramki a z tego biorą sie rożne.
Podsumowując
rożne handicapy
w bet 365 mamy handi europejski - 3 1.95 i azjatycki -3 1.80
ja biore ten drugi po troche nizszym kursie stawka 5/10
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Odnosząc się do tego co napisałem wcześniej - czuję niespodziankę w meczu Celty. Malaga im tu nie leży. Potrafią marnować sporo okazji. Malaga mimo wszystko potrafi grać skutecznie w defensywie i wyczekiwać tego jednego momentu do kontry. Moim zdaniem mecz będzie prowadzony z przyczajki i wielu bramek nie zobaczymy. Homel jest niezadowolony ze spadków na over - ja się z kolei cieszę z kursów na under. Po czymś takim undera mogę pograć i polecam.
Celta - Malaga 1:0
Poniżej 2,5 gola 2,12 Pinnacle ✅
DW 0:1 Uni.bet 13,00 ⛔

Eibar faktycznie miało dobry początek, ale teraz rywale ich rozgryźli i z tego względu przegrywają jak leci. Jeden z głównych kandydatów do spadku obok Cordoby. Sevilla cały czas walczy jeszcze z Valencią, a może nawet i z Atletico o hierarchię w lidze. Musi być LM w przyszłym sezonie, więc są dwie drogi - albo punktujemy w lidze albo wygrywamy LE. Podzielam zdanie na temat Sevilli, ale radzę nie dokładać jej na wszystkich kuponach.
Eibar - Sevilla 1:3
DW 0:2 8,00 Bet365 ⛔

Napiszę, że Real wygra, ale bez szaleństw to pewnie skończy się jak z Barceloną. Czuję sympatię do tego zespołu i chciałbym żeby się utrzymali. Oczywiście w tym meczu nawet nie ma co myśleć o punktach, ale będą w miarę ambitnie walczyć. Pamiętam mecz sprzed roku i 4:0, bo był to mecz, gdzie bardzo fajnie siadły rzuty rożne. Dobrze się tamten mecz oglądało i myślę, że dziś będzie podobnie. Almeria ma kilku pędziwiatrów, którzy chcą się popisać techniką.
Real - Almeria 3:0
Powyżej 14 rzutów rożnych 3,60 Bet365 ⛔ 14
DW 3:0 7,00 Bet365 ✅


Starcie Elche z Deportivo będzie underowe. Elche od 9 spotkań bez btsa, Deportivo od 11 spotkań bez zwycięstwa. Te liczby dużo mówią. Elche w ostatnich 5 domowych meczach zdobyło tylko dwie bramki - jak wygrywali to tylko 1:0. Obie drużyny będą walczyły do samego końca, bo po prostu nie mają wielu argumentów w tej lidze. Elche kilka punktów spokojnie może zawdzięczać Tytoniowi - podobnie jak te czyste konta. Deportivo z kolei ma wiele słabych punktów - głównie nie podoba mi się ich ofensywa. Bez polotu, sporo bramek z przypadku. Nie polecam oglądać tego meczu.
Elche - Deportivo
Poniżej 2,5 gola 1,60 Pinnacle ⛔
DW 1:0 6,50 Bet365 ⛔

Ostatni mecz niby hit, ale może wyjść z tego klepisko. Ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami to jednobramkowe zwycięstwa lub remisy. Villarreal do tego meczu przystąpi osłabione w ofensywie. Atletico wiadomo jak gra na wyjazdach - zabezpieczamy głównie tyły. z LM odpadli, szans na mistrza nie ma (są matematyczne), więc teraz powinni skupić się na tym, by Valencia i Sevilla pozostały na swoich miejscach. Villarreal nie będzie miało czym straszyć w tym meczu. Atletico zagra na swoim agresywnym poziomie, ale na wyjazdach wielu bramek nie zdobywają - tu decyzja o underowym wyniku/remisie.
Villarreal - Atletico
Remis 3,30 Bet365 ⛔
DW 0:0 8,00 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Ostatni mecz niby hit, ale może wyjść z tego klepisko. Ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami to jednobramkowe zwycięstwa lub remisy. Villarreal do tego meczu przystąpi osłabione w ofensywie. Atletico wiadomo jak gra na wyjazdach - zabezpieczamy głównie tyły. z LM odpadli, szans na mistrza nie ma (są matematyczne), więc teraz powinni skupić się na tym, by Valencia i Sevilla pozostały na swoich miejscach. Villarreal nie będzie miało czym straszyć w tym meczu. Atletico zagra na swoim agresywnym poziomie, ale na wyjazdach wielu bramek nie zdobywają - tu decyzja o underowym wyniku/remisie.
Villarreal - Atletico
Remis 3,30 Bet365
DW 0:0 8,00 Bet365
Serio uważasz, że Griezmann nie pociągnie Atletico do zwycięstwa?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Serio uważasz, że Griezmann nie pociągnie Atletico do zwycięstwa?
Myślę, że dziś nie dadzą rady, ale to tylko moje zdanie. Nie tak dawno Villarreal grał u siebie 2x z Sevillą i dostali w papę. Z Espanyolem też kompromitacja. Dziś defensywa będzie na tyle stabilna, że mecz będzie krążył wokół remisu. Ofensywa Atletico poza Madrytem to spadek jakości o jakieś 50%.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom