>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

34 kolejka Primera Division 18.04 - 21.04.2014

Status
Zamknięty.
kamilos96 106

kamilos96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania
Spotkanie: Atletico Madryt-Elche
Typ: 1
Kurs: 1,20 ✅✅✅
Bukmacher: Bet-at-home

Na dziś wypatrzyłem sobie meczyk Atletico Madryt i Elche. Kazdy wie co potrafi atletico i jak graja podopieczni Diego Simone. Ręce same się składają do oklasków bo miażdżą rywali jak czołg. Wiem ze Diego Costa wraca do składu i pewnie dziś coś ukąsi ze słabym Elche. Elche ma zapewniony praktycznie pobyt w lidze na next sezon wiec im nie zależy. Przyjeżdżają do paszczy lwa wiec kurs 1.20 choć nie jest spory to myślę ze przy dużej stawce może to być konkretny valeu. Atletico walczy o mistrza. MUSI WYGRAĆ!

edit. udało się ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Atletico - Elche
Atletico i under 2.5 @ 2,75
✅ 2-0 drugi gol w 90 minucie, także spokojnie weszło ????
Atletico na swoim stadionie jeszcze nie przegrało w tym sezonie, remisując 3 razy i 14 wygrywając. 46 goli zdobytych i 9 straconych robi wrażenie.
Elche to jedna z najgorszych drużyn na wyjeździe. Na 17 meczów zdobyli 11 punktów przy 33 golach straconych i 15 zdobytych.
Piłkarze Diego Simeone nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów w takim meczu, walczą przecież o mistrza, a w czołówce jest bardzo ciasno.
Atletico mecz ligi mistrzów ma we wtorek. Także będą mieć 4 dni przerwy.
Celta przegrała ostatnio z Valencią 2-1. Mieli szansę na remis, ale zabrakło skuteczności. W tym meczu popełniali trochę błędów w obronie. Gol po wykorzystaniu błędu obrońcy Valencii.
Wcześniej - z Getafe, wygrali 1-0 po golu z 93 minuty.
Ten mecz był dość nudny. Co prawda Celta atakowała częściej, nie dawała nawet Getafe przejść pod swoje pole karne, ale sami nie błyszczeli w ofensywie.
Jeszcze wcześniej... Mecz wyjazdowy, 1-1 z Villareal.
Strzelili gola jako pierwsi i tak na prawdę zaczęli obronę. Villareal przeważał prawie przez cały mecz.
Te mecze Elche takie &quot;niepełne&quot;, że tak powiem. W takim sensie, że trochę te wyniki z dawką szczęścia, trochę z błędów przeciwnika...
Atletico ponownie bez Turana pomocnik 26/3. Niepewny jest występ od pierwszych minut Costy, który w ostatnim meczu strzelając gola, uderzył nogą w słupek.
Elche bez Edu Albacara def17/3, del Morala nap24/2, Cismy def16/0, Pereza pom29/0 (dwaj ostatni zawieszeni za kartki).
Teraz trochę o Atletico... jak już wspomniałem - za 4 dni mają ligę mistrzów. Myślę, że to nie powinno przeszkodzić w grze stuprocentowej w tym meczu, bez odpuszczania przy niekorzystnym wyniku.
Z Getafe na ich stadionie wygrana 0-2.
Getafe bardzo mało akcji stworzyło. Czerwona kartka w 64 minucie, dobra decyzja sędziego. Być może gdyby nie to, byłby gol.
Karny dla Atletico, ale nie zamienia się to w gola. Niecałe 20 minut później odbił to sobie. Niestety &quot;pechowy gol&quot;. Przy tym golu uderzył nogą w słupek.
Poprzedni mecz Atletico to pojedynek z Barceloną. Jeden z lepszych meczów Atletico w całym sezonie!
Ciekawym typem wydaje się: Atletico i poniżej 2,5 gola @ 2,75
Atletico ostatnio Bardzo underowe. Grają wyśmienicie w obronie, a dzięki Diego Costa potrafią zdobywać gole na wagę zwycięstwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Zakład, który zaproponował ciam1414 uważam za najlepszy na mecz na Vicente Calderon. Atletico jest już zmęczone tym sezonem, bo i Simeone nie rotuje za dużo składem, co trzeba przyznać. Dziwi mnie trochę, że dzisiaj np. nie został powołany Manquillo, który mógłby zluzować Juanfrana, ale występu Toby&#39;ego to ja oczekuje, bo przecież duet Godin i Miranda nie może orać cały czas, a przecież za kilka dni mają jeden z kluczowych meczów sezonu.

Defensywa mega mocna, a Elche to naprawdę cienka drużyna, która niestety ma duże szansę się utrzymać w PD. Piszę niestety, bo ich się nie da oglądać. Nabijają te rogi i cały c*uj im z tego przychodzi(nawet rym jest:razz ???? . Zero pomysłu na grę i bazowanie tylko na kontrach, w których królami nie są. W ofensywie nie ma zbytnio poważnych piłkarzy, a jedynym takim może być Carles Gil przed, którym dopiero stoi przyszłość.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Ronaldo może i jest obecnie kontuzjowany ale przez ten uraz nie przegapi jednak żadnego meczu ligowego. Spotkanie Królewskich w ramach 34 kolejki jest przełożone na 7 maja (pomiędzy 36 a 37 kolejką), więc w ten weekend Real ma wolne i gra dopiero w środę z Bayernem. Można więc zakładać że Ronaldo zagra we wszystkich meczach ligowych do końca sezonu i będzie ciężko odebrać mu koronę króla strzelców. Wydaje się że Real ma najłatwiejszych przeciwników więc CR pewnie coś jeszcze ustrzeli a do tego jest jeszcze w walce o złotego buta (a wiadomo jak Portugalczyk podchodzi do tego typu nagród). ;)
 
M 2

mrklucha

Użytkownik
Real Sociedad - Espanyol
Sociedad u siebie na 24 mecze, 13 meczów wygrał, 6 zremisował i 5 przegrał. Średnia strzelonych bramek u siebie wynosi 1,83 bramki na mecz a straconych 0,8 bramki na mecz, bilans bramkowy Sociedad u siebie to 34-15 a Espanyol&#39;u na wyjeździe 16-23. Real u siebie gra całkiem dobrze ma lepszych strzelców od Espanuol&#39;u, wszystkie statystyki przemawiają za nimi.
Osobiście postawiłem na Sociedad. Co wy o tym myślicie?
Real Sociedad - Espanyol
Kurs: 1,75
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 8

dg5

Użytkownik
ciam i kapszti po 1 Diego Costa dzis zagra od 3 dni trenuje jak wszyscy sam wypowiedzial sie ze zagra i nic go nie boli po 2 Atletico zagra na na maxa nawet gdyby to mialo byc kosztem LM powod ? po wtopie barcy wystarczy ze wygraja 4 mecze i na camp nou pojada tylko poto aby im szpaler zrobili .. LM raczej dla nich to wisienka na torcie i miły dodatek
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Elche strzeli gola @ 2,62 William Hill ⛔ - masakra, przy takich sytuacjach OBOWIĄZKIEM jest strzelenie bramki
Po takim kursie muszę spróbować zagrać ten typ. Nie ukrywam mało argumentów za nim przemawia, gram tutaj typowo na przełamanie passy. Atletico ostatnie cztery spotkania u siebie wygrało po 1:0, ile jeszcze mogą wytrzymać bez straty gola ? Ile jeszcze mogą wygrywać ? Moim zdaniem zdobycie mistrzostwa przez Atletico będzie ogromną niespodzianką. To oni rozdają w tym momencie karty i widać że są zespołem, bazują na silę kolektywu, Simeone świetnie ich poukładał. Jednak mam wątpliwości czy ten zespół wytrzyma presję i dowiezie do końca prowadzenie, ja sądzę że Elche postawi dzisiaj trudne warunki. Chociaż wszyscy sądzą że goście odpuszczą ten mecz i stwierdzą z góry że z Atleti nie mają szans ja uważam przeciwnie. Potem Elche czeka mecz z Barceloną która przecież też do końca będzie walczyć o mistrza, oraz z Sevillą w ostatniej kolejce która goni Bilbao w walce o Champions League i nie wykluczone że w ostatniej kolejce będzie grała bezpośrednio o czwarte miejsce, tak więc to też są mecze w których będzie ciężko chociaż o jeden punkcik a przypominam że Elche chociaż ma trochę przewagi nad strefą spadkową nie jest pewne utrzymania i jeśli odpuści sobie dzisiejszy mecz to może się to źle skończyć. Goście muszą dzisiaj walczyć chociaż o remis, liczę że Elche się dzisiaj skutecznie zamuruje i ukłuje z kontry lub ze stałego fragmentu. Obrona Atletico też popełnia błędy, w ten perfekcyjny kolektyw wkradają się czasami błędy, najwyższy czas aby stracili już bramkę a może i punkty, przecież w meczu z Villareal jedyny gol został zdobyty nieprawidłowo, więc może dzisiaj bilans szczęścia się wyrówna. Jeden gol to nie jest dużo aby wystawiać taki kurs, tak jak pisałem błąd obrony, błąd bramkarza, stały fragment, dobry strzał z dystansu i jest gol, Elche będzie miało na to 90 minut i wierze że im się uda, jeżeli goście chcą nie dać się dogonić i nadal trzymać bezpieczny dystans od strefy spadkowej muszą walczyć na maksa w każdym spotkaniu. Jeśli dzisiaj Atletico się nie potknie, nie będzie mi pozostawało nic innego jak wreszcie docenić ich klasę i chyba stracić wiarę że zgubią jakiekolwiek punkty do końca sezonu.
 
S 0

sanctis

Użytkownik
Elche azjan +2 1,75 @bet365
Chyba się skuszę na ten typ. Biorąc pod uwagę prawdopodobieństwo na under, równie dobrze można spojrzeć na w/w typ. Myślę, że jeśli Atletico uda się szybko strzelić gola to nie będą chcieli wygrać za wszelką cenę wysoko a ważniejsze okaże się odpowiednie rozłożenie sił przed półfinałem LM.
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Sobota, godz 16;00
Osasuna - Valencia 1dnb @ 1,85
ZWROT 1-1. Wyrównujący gol Valencii w 83 min ;/
Osasuna walczy o utrzymanie w lidze. 3 punkty da im sporo większy spokój.
Valencia może sobie odpuścić ligę już. Mają 8 punktów straty do Villarealu i 7 do Sociedad. Jeśli mieliby coś osiągnąć muszą wyprzedzić obie te ekipy.
Z Elche ostatnio, na własnym stadionie wygrali 2-1, ale do remisu było niedaleko. Na ich szczęście Elche niewykorzystało rzutu karnego. Wcześniej mieli fantastyczny mecz z FC Basel, wygrany 3-0 w regulaminowym czasie i 5-0 po dogrywce. W LE na pewno będą grać na 100%, dlatego sądzę, że ligę odpuszczą. U siebie jeszczejak u siebie, ale wyjazdowy mecz powinni trochę olać, tym bardziej, że w czwartek mają mecz w LE z Sevillą.
Osasuna ostatnio grała na własnym stadionie z Valladolid. Wynik 0-0 moim zdaniem niesprawiedliwy. To Osasuna była lepszym zespołem w tym meczu. Zabrakło trochę. Sytuacje sam na sam zepsuta m.in...
Wcześniej wygrana 2-1 z Almerią na wyjeździe. Szybki gol, bo już w 5 minucie po pięknym podaniu Cajudo.
Gol na 0-2 po błędzie obrońcy Almerii.Gol dla Almerii na 1-2 też po błędzie obrońcy.
Czerwona kartka dla Almerii. Gdyby nie ten faul zawodnik poszedły sam na sam.
Osasuna bez: Lolo def20/0
Valencia bez: Alves gk24/0, Costa def17/3, Ruiz def 11/1, Barragan def17/0, Fuego pom24/2
Ruiz i Costa ostatnio grali mało.
Mój typ to raczej w stronę gospodarza; 1dnb @ 1,85
Levante - Getafe
Real Sociedad - Espanyol

W tych dwóch meczach nie mam pomysłu;/
Rozważałem rzuty rożne. Na Levante bije się sporo, jednak patrząc na grę Getafe z Elche i z Atletico to sądzę, że może być bardzo trudno. Boje się też dać under na rożne, bo jednak ogólnie jest tak, że na Levante sporo można zdobyć. Nie mam pojęcia co pokażą obie ekipy, dlatego odpuszczam.
Na Sociedad bije się też sporo rożnych, ale czy Espanyol zdobędzie 6 rożnych? Może się zdarzyć, że Espanyol zdobędzie pierwszy gola i się to będzie utrzymywać i taki scenariusz jest dość możliwy moim zdaniem. Przez co trudniej byłoby wbić rożne drużynie z Barcelony.
Sociedad to jednak drużyna walcząca o coś, a Espanyolowi wystarczy kilka punktów do utrzymania się, które niekoniecznie muszą ugrywać z mocniejszymi rywalami. Dlatego odpuszczam.
 
kamikhadze 46

kamikhadze

Użytkownik
Dziś na ligę hiszpańską postawiłem mecz Sociedad z Espanyolem. Sezon wchodzi w decydującą fazę. Gospodarze po serii 3 meczy bez zwycięstwa muszą się dziś otrząsnąć i wygrać. Dodatkowo rozważam tu zagranie overa. Zarówno gospodarze jak i przyjezdni mają w swoich szeregach kilki ludzi, którzy potrafią zdobywać gole. Mecz będzie moim zdaniem bardzo ciekawy. Sociedad musi, Espanyol może. Tu powinno paść kilka bramek ;)
▶ Real Sociedad @1,75 Bet365 ✅
▶ over 2.5 @1,88 Unibet
✅
Dodatkowo podam ryzykowny typ, w który zagrałem za drobniaki. Valencia lubi zaskakiwać swoją żenującą grą. W zasadzie ma już po sezonie natomiast Ossasuna ciągle walczy o utrzymanie. W tym meczu w mojej opinii wygra przewaga ambicji, w tym elemencie powinna przeważać Ossasuna. Jako, że gospodarze do najbardziej overowych drużyn nie należą przeczuwam, że mecz może skonczyć się marnym 1/2-0 w stronę gospodarzy. Ostrzegam, że to są tylko moje dywagacje, jak będzie to się okaże ????
▶ Ossasuna &amp; under 3.5 @3,30 Betsson ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sukcynyl 28

sukcynyl

Użytkownik
Co do jutrzejszych meczy to moim zdaniem ładny kurs na Rayo 1,95 i dość spora szansa na powodzenie oraz Sevilla@ 1,40 i tutaj kurs gorszy zważywszy na arcyważny mecz z Valencią w tygodniu. Z drugiej strony jak patrze na bilans meczy wyjazdowych Granady to Sevilla wydaje się tu pewniakiem...
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Analiza &quot;La Liga&quot;
Barcelona - Bilbao gospodarz powyżej 6,5 rożnych @ 1,75 (bwin)
✅✅✅ Weszło już w pierwszej połowie ????
Stawka:6/10

Tu stawiam także typ, iż Bilbao wygra ten mecz, z podpórką na remis.
Możliwy szybki gol. Barca czasem potrafi wbić na prawdę dużo rożnych. Szczególnie jak przegrywają, co zdarza im się ostatnio dość często (przegrywają w sensie w trakcie meczu ale i na koniec meczu).
Może i tu być tak. Bilbao strzeli gola, a potem nie ma mowy, aby Barcelona nie zepchnęła Bilbao do defensywy. Mimo, że Bilbao to ekipa lubiąca posiadać piłkę.
Czemu Barcelona ma stracić gola? Są bez podstawowego bramkarza i 4 obrońców! Ewentualnym obrońcom przesuniętym z pomocy mógłby być Busquets, ale jego także nie będzie. 2-3 obrońców ma przyjść z rezerw na ten mecz (wyjaśnia się dlaczego dziś kurs na przeciwnika Barcelony B spadł). Niezgrani ze sobą czterej obrońcy jak mają zagrać? Zapewne zobaczymy Alvesa, Adriano i dwóch środkowych obrońców z Barcy B.

Aduriz ostatnio w niezłej formie. 4 gole, 1 asysta w 3 meczach ostatnich, może on ukłuje ?

Jeszcze co do Barcelony... Z Realem zagrali nawet wrzutkami co okazało się złym pomysłem. W ekipie Blaugrany nie ma jednak trenera tak na prawdę. Decyzje podejmuje zarząd!
Jeśli nie zmienią taktyki i znów zagrają wrzutkami 7 rożnych powinno wejść bez problemu.

Braki obu ekip:
Barcelona bez: Valdes gk26/0, Pique def25/2, Alba def15/0, Puyol def5/1, Bartra def16/1, Busquets pom28/1, Neymar nap25/9
Bilbao bez: Gurpegi pom26/2, Gomez pom18/8 (obaj nie grywali ostatnio; Gomez to raczej rezerwowy)

Analiza &quot;La Liga&quot;
Rayo - Betis 1 @ 1,97 (ComeOn) ✅✅✅
3-1. &quot;mecz życia&quot; obrońcy Betisu - Paulao. Fatalne podanie do bramkarza na 0-1 i samobój na 0-2...
Stawka:4/10

Rayo z taką formą może powalczyć nawet o 8 miejsce. Obecnie są na 12.
Betis musiałby dokonać na prawdę czegoś nieprawdopodobnego, aby wyjść ze spadku. Tracą 10 punktów, a do końca 5 kolejek.
Już z Sevillą było widać jak momentami odpuszczają. Np ten gol Gameiro na 2-0 i podanie Figueirasa było na pełńym luzie zdobyte. Widać było jak obrońcy biegli, bez chęci. Może się to przenieść na mecz a Rayo. Może powalczą o pierwszego gola jeszcze, ale jeśli pierwsi stracą mogą kompletnie chęci stracić.
Ten &quot;szpital&quot; w ekipie Betisu to normalka w tym sezonie.
Ostatnio jednak grał Amaya i Carlos.
Carlos to nominalny boczny pomocnik, a w ostatnim meczu grał jako boczny obrońca. Widać jakie problemy Betis ma w defensywie. W dodatku nie zagra wspomniany wyżej Amaya - środkowy obrońca. Ojj nie będzie łatwo.
Rayo potrafiło ostatnio wygrywać z Betisem. Na ostatnie 5 meczów 4 wygrane. Jeden remis - na wyjeździe.
W ostatnim meczu Rayo - z Espanyolem to ekipa z okolic Madrytu (Rayo Vallecano de Madrid) mogła wygrać ten mecz.
Espanyol przeważał w pierwszych 20 minutach, potem mecz był na stronę Rayo.
Prowadził Espanyol 1-0, jednak Rayo potrafiło wyjść na prowadzenie 1-2, ale na koniec meczu z rożnego niestety Espanyol zdobył bramkę.
Z Celtą zdobyli co prawda 2 przypadkowe gole i wygrali 3-0, ale zwycięstwo czy 1-0, czy 3-0 to zasłużone 3 punkty. Na pewno grą to pokazali.
Z Realem 0-5... to może pomińmy, bo Real zmiata każdego średniaka ligowego w ostatnim czasie.
Betis jak już pisałem słabo z Sevilla, ale co się dziwić... grali w 10 przez 3/4 meczu. Mogli jednak przez tą stratę punktów i porażce w derbach stracić chęć do dalszej gry o utrzymanie się.
Z Barcą wcześniej grali i przegrali 1-3 na wyjeździe pokazując się z niezłej strony. Jednak sądzę, że już powoli będą kończyć grę w Primera.
Rayo bez Vieri (na 26 meczów; 5 goli i 7 asyst). Może wydawać się, że kluczowy gracz, jednak często wchodził on z ławki. W ostanim czasie nawet zawsze z ławki. Ostatniego gola strzelił w styczniu. W 2014 roku w lidze zdobył tylko 2 asysty. Jak widać te statystyki nabił sobie głównie w 2013 roku.
Rayo bez: Tito def23/0, Viera pom26/5
Betis bez: Sara gk15/0, Amaya def24/1, Nacho def16/0, Vila def12/0, Matilla pom20/0, Sevilla pom18/3, Nosa pom11/1, Torres pom10/0, Carlos pom17/0, Chuli nap11/0

Almeria -Celta Vigo
Sevilla - Granada


Te odpuszczam...
Almeria - Celta... tu po prostu nie wiem czego się spodziewać. Jednak byłbym bardziej w stronę gości (raczej z &quot;bez remisu&quot;).

Granada niby bardziej osłabiona, ale kurs 1,4 na Sevillę, która gra za kilka dni LE to niski kurs.
Najbliższy ideałowi byłby typ na Sevillę powyżej 6,5 rr @ 1,72
Sevilla mimo, że grała LE w lidze prezentowała się dobrze, ale teraz to już półfinał i pewnie będą się oszczędzać bardziej.

Myślałem jeszcze nad Bilbao over 3,5 rożnych. Niska linia moim zdaniem.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Almeria-Celta Vigo
Almeria nie ma co już kalkulować, bo są na 19. miejscu i mają 2pkt straty do bezpiecznej strefy. Muszą wyjść i po prostu konieczne jest zwycięstwo, gdyż bez tego szansę na utrzymanie spadną i to sporo. Skład niemal pełny, bo brakować będzie jedynie Dubarbiera, którego miejsce znowu zajmie Mane. Wraca Trujillo i Rafita i zapewne obaj wskoczą do podstawowego składu. Również Suso, Aleix Vidal czy Fernando Soriano zapewne zagrają od początku, a tydzień temu Francisco wyraźnie oszczędzał skład na Santiago Bernabeu, gdyż nie łudził się, co do pozytywnego wyniku i po prostu odpuścił mecz, czemu trudno się dziwić. Ma wypoczętych zawodników, co w tej fazie sezonu może być na wagę złota. Nie tak dawno na własnym stadionie potrafili mieć serie 5 meczów bez straty gola, by w ostatnich 4 domowych potyczkach stracić aż 10 goli! Jest źle, a Celta lubi grać z drużynami, które grają do przodu, bo i im łatwiej wtedy o kreowanie akcji i gry. Zabraknie Augusto Fernandeza ze względu na kontuzje oraz Aurtenetxe ze względu na czerwoną kartkę za kretyński faul z Realem Sociedad. Ciekawi mnie kto zastąpi Argentyńczyka w ofensywie, ale po cichu liczę na skrzydła Nolito, Orellana, chociaż wiem, że Luis Enrique raczej stawia na prawej stronie na Santiego Mine, a Orellana i Nolito grają na zmianę na lewej stronie. W środku chciałbym duetu Rafinha i Krohn-Dehli, bo obaj panowie fajnie grają do przodu i naprawdę mają o tym pojęcie.
Po obu stronach nie brakuje kreatywnych zawodników, a jeśli Almeria musi atakować, to rzuci się pewnie od początku, a to woda na młyn dla Celty, która również jeszcze pewna utrzymania nie jest, a to właśnie ten i dwa kolejne - Valladolid i Osasuna - mogą dać im utrzymanie, bo na koniec mają mecze z Realem Madryt i Valencią, więc najlepsza okazja na utrzymanie to najbliższe mecze. Będzie się działo i będą bramki, a zatem over po fajnym kursie.
Over 2,5 @ 2,10 Betsafe✅2:4

Sevilla-Granada

Nie sądzę by Sevilla miała tutaj odpuścić, gdyż istnieje spore prawdopodobieństwo iż Athletic przegra w tej koleje, a przy wygranej Sevilli, to za tydzień będzie bezpośredni bój o LM. Z resztą nikt w Sewilli nawet nie myśli o odpuszczaniu, bo szansa na LM jest spora i trzeba to jakoś pogodzić z walką w LE. Odpocznie Reyes, Moreno się doleczy i ich zabraknie dzisiaj. Rakitic grał mało w derbach, poza tym mieli tydzień wolnego, a zatem zawodnicy mogli sobie w miarę odpocząć i nabrać sił przed końcówką sezonu. Podstawowy skład jest, a brak Reyesa uważam za plus, bo Rakitic stałe fragmenty wykonuje nie gorzej, a tak nie będzie głównego hamulcowego wszystkich akcji zespołu. Goście to jedna z nielubianych przez mnie drużyn, bo są po prostu ciency w grze ofensywnej, a ostatnio w defensywie również ciekawe rzeczy im się przydarzają, jak chociażby strata 4 goli z Malagą czy 3 z Getafe, a oba te osiągnięcia są trudnymi do zrealizowania, co większość drużyn w lidze może potwierdzić:razz: Roberto, Murillo i Fran Rico to absencje w defensywnych formacjach. O ile Karnezis ostatnio dobrze zastąpił Roberto, to pozostała dwójka jest ważna w układance Lucasa Alcaraza i ich brak może być odczuwalny zwłaszcza w starciu z tak ofensywnym rywalem. Dla mnie spokojna wygrana gospodarzy i jakieś 3 gole.
Sevilla over 1,5 @ 1,50 Bet365✅4:0
Sevilla over 2,5 @ 2,62✅

Barcelona-Athletic

Hicior tej kolejki na koniec wielkanocnej niedzieli(fatalny termin dla mnie). Dla Basków to kapitalna okazja do ogrania Barcelony, bo jeśli nie teraz, to kiedy? Katalończycy rozbici po kilku kolejnych porażkach, do tego kontuzje. Do Valdesa, Pique i Puyola dołączyli Neymar i Alba, a za kartki pauzować będzie Busquets. Bartra powołany do kadry meczowej i to on z Mascherano będzie tworzył duet stoperów, chociaż na mecz powołany został Sergi Gomez z rezerw. Przed nimi zapewne Alex Song, a to na pewno dobra wiadomość dla Valverde, bo Kameruńczyk to jeden z lepszych sabotażystów w Barcelonie. Na lewej obronie Adriano, który jak wiemy lubi sobie pobiegać do przodu, zapominając kompletnie o obronie, podobnie z resztą jak Daniel Alves - fundator pierwszej bramki dla Realu w finale CdR. Do tego dochodzą kłótnie odnośnie tego, że trzeba wypie*dolić Martino, a teraz doszła afera związana z majtasami Neymara oraz zachowaniem Alexisa(rzekoma kłótnia z trenerem oraz nieodebranie medalu na Mestalla). Jednym słowem atmosfera, jaka panuje w klubie jest katastrofalna. I to jest okazja dla Athleticu Bilbao. Dobrą informacją jest powrót do meczowej kadry Mikela Rico, co przez ten tydzień wydawało się niemożliwe. Chociaż możliwe, że Valverde zdecyduje wystawić się Erika Morana, a Mikela Rico pozostawi na drugą połowę. Szkoda, że nie ma ibaia, bo on z najlepszymi ekipami potrafi strzelać, jak mało kto, ale w super formie Aduriz, do tego Susaeta, który zawsze świetnie dorzuci na nos czy też megaruchliwy Iker Muniain. Liczę na sporo kontr, ale ogólnie również na grę atakiem pozycyjnym momentami, co Celta Vigo nie tak dawno pokazała na Camp Nou, gdy w drugiej połowie długimi momentami utrzymywała się przy piłce na połowie Barcelony, tworząc przy tym sporo okazji bramkowych i nabijając rożne. Dla Basków rożne to dobra okazja na gole, bo w powietrzu tacy zawodnicy jak San Jose, Laporte, Aduriz czy Iturraspe potrafią grać dobrze, a jak będzie na boisku Mikel Rico to dochodzi kolejny zawodnik, który w tym elemencie sobie nieźle radzi, a po stronie gospodarzy są Bartra i Song, bo kto więcej?...
Athletic over 3,5 rogów @ 1,90 Bet365✅4
BTS @ 1,65 Betsafe✅2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Rayo ciśnie w każdym meczu. U siebie mają świetną serię, grają dobrą piłkę, nie popełniają rażących błędów w obronie. Betis nie ma nic do stracenia. Musi grać o zwycięstwo więc spodziewam się bardzo otwartego meczu. Goście mają fatalną defensywę, szczególnie środek obrony wypada blado. Rayo dalej bez Rata, który znokautował piłkarza Celty. Lewy obrońca wniósł sporo jakości do obrony Rayo. W ostatnim meczu z Espanyolem było widać jego brak. Normalnie to linia na rożne w meczu Rayo wynosiła 11 czy 12,5, a Marathon daje nam przyjemną opcję po niższym kursie.

Rayo - Betis
#98 Over 10,5 (rzuty rożne) 1,71 Marathonbet
⛔ 7

Barcelona musi nie musi. Kij mnie obchodzą te rozważania. Skompromitowali się ostatnio więc będą chcieli zmazać plamę. Athletic kilka rożnych nabije, Barca zrobi resztę. Ostatnio nawet ktoś się wypowiedział, że Barca u Taty gra na rzuty rożne, ale co z tego jeśli nic z nich nie wynika. Chwilę później Bartra zdobył bramkę głową.

Barcelona - Athletic
#99 Over 10,5 (rzuty rożne) 1,84 Marathonbet
✅ 13

Sevilla u siebie zawsze ciśnie. Mają nadzieję dogonić Athletic Bilbao, a Granada walczy o spokojny byt w lidze. Sevilla rożne nabija swoimi ofensywnymi akcjami, a goście będą mieli 3-4 kontry + jakieś rzuty wolne więc liczę na to, że rożne również wpadną. Sevilla nie ma nic do stracenia. Swojego miejsca nie stracą, a Baskowie są do chwycenia. Rywal gra z Barceloną więc szansa żeby doskoczyć jest ogromna. Będzie petarda.

Sevilla - Granada
#100 Over 9,5 (rzuty rożne) 1,65 Marathonbet
⛔ 8

Almeria walczy o utrzymanie więc będą ryzykować. Grają u siebie, zagrają na całego. Celta z każdym kolejnym spotkaniem będzie trzymała formę wakacyjną. &quot;Wrócą&quot; pewnie na Real, ale o tym w swoim czasie. Przyjąłem sobie, że linia 5,5-6,5 to maksymalna jaką zagram na tego typu drużyny. Almeria mieści się w limicie, normalnie ładnie nabijają rożnych. Warto spróbować.

Almeria - Celta
#101 Almeria over 5,5 (rzuty rożne) 1,87 Marathonbet
✅ 6
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Barcelona v Athletic Bilbao
Barcelona kurs: 1,29 buk: Bet365 ✅
Barcelona AH: -1,5 -2
kurs: 2,050 buk: Bet365 ⛔ (wiele sytuacji, brak skuteczności, ale ze stanu 0:1 w ciągu kilku minut doprowadzić do wygranej to jednak klasa sama w sobie - pograne na live po 2,50 na Barcelonę)
To żeby nie być gołosłownym zagrałem na Barcelonę. Moja argumentacja na poprzedniej stronie. Teraz tylko dodam, że to jest naprawdę zabawne jak po tygodniu albo dwóch można całkowicie zmienić nastawienie do drużyny z powodu przegranych. Jak ja często to widziałem już na tym forum. Drużyna wychwalana pod niebiosa jeszcze tydzień wcześniej po ostatnich przegranych staje się raptem beznadziejna. To są naprawdę duzi chłopcy, nie jeden sezon mają za sobą i są odporni na kłótnie, przegrane i kontuzje. Tak jak wcześniej pisałem, Barcelonie została tylko liga i chęć udowodnienia, że nadal są silną ekipą, a tak naprawdę oprócz wpadki z Granadą, przegrana w pucharze z Realem Madryt i w LM z Atletico to nie świadczy o spadku formy. Taki po prostu jest sport - grali z prawdopodobnie ścisłą czołówką europejską. Niestety Bilbao do niej nie należy, gra na wyjeździe i ma bezpieczną 4 pozycję z 6pkt nad Sevillą.
 
cinu93 0

cinu93

Użytkownik
Barcelona v Athletic Bilbao
Athletic Bilbao - Remis Zwrot - kurs 5.70 - buk: ComeOn

Postanowiłem zagrać za małą kwotę na Bilbao, jeśli będzie remis nic nie stracę. Kurs na Barcelone totalnie nie przekonuje patrząc na ich obecną dyspozycję i jak dla mnie nie widzę sensu grać w stronę Barcelony, bez urazy dla moich poprzedników w tym poście którzy myślą innaczej. Oglądałem ostatnie mecze zarówno Barcelony jak i Bilbao. Myślę że jutro Bilbao jest w stanie opuścić Camp Nou z 3 punktami. Jak będzie okaże się już w dzisiejszym starciu ???? Powodzenia i Wesołych Świąt ????
 
czosnek-112245 61

czosnek-112245

Użytkownik
FC Barcelona vs Athletic Bilbao
Króciutko. Przegrali wszystko co było możliwe, oczywiście została jeszcze liga, ale szanse na ich mistrzostwo są minimalne. Barca na pewno będzie chciała zapomnieć o tych ostatnich dniach i skupić się na dzisiejszym meczu.
Barca na Camp Nou w tym sezonie przegrała tylko raz. 14-0-1 przy bramkach 59-11. Grają przed własną publicznością tym bardziej chcą pokazać, że jeszcze potrafią wygrywać, że tak powiem. Mobilizacja jest wielka, jeśli dziś na Camp Nou nie wygrają to nie chce nawet myśleć co się będzie działo i jaka będzie rekcja kibiców. Bilbao słabo na wyjazdach ostatnio, wygrana z Levante 1:2 i 3 pod rząd remisy Elche, Villarreal, Valencia, wcześniej remis z Celtą. Barca dziś w końcu zagra swoje i pewnie pokona Bilbao, innego scenariusza nie uwzględniam.
Przewidywane :

Barcelona: Pinto - Adriano, Mascherano, Bartra, Dani Alves, Iniesta, Song, Xavi, Fabregas, Messi, Sanchez
Bilbao: Iraizoz - Iraola, San Jose, Laporte, Balenziaga, Moran, Iturraspe, Susaeta, Herrera, Muniain, Aduriz
FC Barcelona vs Atheltic Bilbao 2:1⛔ powinno byc 6-1
Typ : Barca (-1)
Kurs : 1.70
WilliamHill
Dokładam :
▶ Messi lub Alexis strzelą 1szą bramkę / @ 1.80⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Barcelona - Athletic Bilbao
21:00


Duma Katalonii przegrała w ciągu tygodnia praktycznie wszystko. Pozostała wyłącznie liga, jednak ekipa z Camp Nou nie jest zależna tylko od siebie. Blaugrana sama wygrywając musi liczyć także na potknięcia Atletico i Realu.
Nie będę rozwodził się na ten temat. Przejdę do konkretów. Kurs 1,28 na Barce to no bet, dlatego osobiście uważam, że warto zabrać się za kartki. Jako, że pojedynek Barcelony z Bilbao uważany jest jako hit 34 kolejki, emocji na pewno nie zabraknie. Podopieczni Taty Martino muszą wygrać, jednak poprzeczka zawieszona jest dosyć wysoko, o czym przekonali się sami piłkarze w rundzie jesiennej przegrywając w Krainie Basków 0:1. Nie radząca sobie w tamtym spotkaniu Barca otrzymała aż 4 żółte kartoniki, natomiast Athletic 3 żółtka, co daje łączną sumę 7 kartek. Tak jak w pierwszym meczu obu tych ekip sędzią dzisiejszego pojedynku będzie Juan Martinez Manuera, który w tym sezonie w 15 meczach pokazał 44 kartki, co daje średnią prawie 3 kartek, aczkolwiek średnia ta uwzględnia także mecze, w których Hiszpan kartek nie pokazał wcale nie odzwierciedla ilości kartek w niektórych meczach. Najlepszym tego przykładem jest właśnie pierwsze spotkanie w tym sezonie pomiędzy Barcą, a Bilbao gdzie tych kartek było 7. Manuera sędziował jeszcze po jednym meczu obu ekip. Athletic grał na wyjeździe z Espanyolem przegrywając 2:3, sędzia pokazał wtedy 4 razy żółty kartonik. Udział natomiast znikomy Manuera miał w meczu Barcy z Rayo Vallecano, gdzie Duma Katalonii rozniosła przeciwników 6:0, a Hiszpan nie pokazał żadnej kartki.
Barcelona dzisiaj bez Busquetsa, Alby oraz Neymara. Szansę w wypadku Sergio dostanie Song, który w tym sezonie w mecze Blaugrany ma znikomy wkład, a dyspozycja w dzisiejszym spotkaniu może odbiegać od optymalnej. Kameruńczyk za zadanie będzie miał przerywanie kontrataków w zarodku, a grając tak rzadko nie trudno będzie popełnić błąd i ratując się faulem może otrzymać kartkę. W podobnej sytuacji jest Adriano, który będzie toczył pojedynki z Susaetą. Obok Mascherano to właśnie Song i Adriano będą według mnie kandydatami do otrzymania upomnienia w postaci kartki.
Bilbao w tym sezonie dobrze sobie radzi na wyjazdach. Na pewno dzisiaj napsują sporo krwi Barcelonie. Obie drużyny mają jeszcze o co walczyć. Tuż za Athletic czai się Sevilla i tylko czeka na potknięcie. Barca natomiast ma o co walczyć bardziej teoretycznie. Uważam, że dzisiejsze spotkanie będzie dosyć wyrównane, Blaugrana przechodzi kryzys i będzie chciała wrócić na właściwe tory, co za tym idzie, walka w tym pojedynku będzie o każdy metr i nie będzie odkładania nogi.

Typ:
Liczba punktów karnych otrzymanych przez gospodarzy: over 10,5 @ 1,80 Unibet 2 zółtka ✅✅✅

______________________________
Pomogłem, kliknij dzięki, dzięki!
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Teraz tylko dodam, że to jest naprawdę zabawne jak po tygodniu albo dwóch można całkowicie zmienić nastawienie do drużyny z powodu przegranych
W pełni się pod tym podpisuje, jeszcze po zwycięstwie z Osasuną pełno było opinii że to właśnie Barcelona zdobędzie potrójną koronę ... Szersza moja analiza tego spotkania w typach dnia, warto dodać że ostatnie trzy porażki Barcelony miały miejsce poza Camp Nou i wydaje mi się że absencje w obronie nie przeszkodzą dzisiaj Katalończykom w wysokim wygraniu tego spotkania.
Barcelona over 2,5 @ 1,72 ⛔
Barcelona over 3,5 @ 3,00 ⛔ piłkarze Barcelony robili dzisiaj wszystko żeby skomplikować sobie życie
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom