>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

34 kolejka Premiership [10-14 kwietnia]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Sobota 10 kwietnia
[16:00] Hull-Burnley 1,72 3,60 5,00
[16:00] West Ham - Sunderland 2,10 3,30 3,60

Niedziela 11 kwietnia
[13:00] Wolverhampton -Stoke 2,30 3,25 3,20
[14:30] Blackburn -Manchester United 7,50 4,33 1,44
[16:00] Liverpool FC - Fulham 1,33 4,75 11,00
[17:00] Manchester City-Birmingham 1,44 4,33 7,50

Podczas weekendu zostanie rozgrana pierwsza czesc meczów 34 kolejki. Dokończenie nastąpi we wtorek i środe. Wtedy też wrzucimy kursy do tego tematu na tamte spotkania.
Po poprzedniej serii gier i szlagierze na Old Traffod w tabeli z przewagą 2pkt przewodzi Chelsea. Walka o mistzrostwo trwa więc w najlepsze, a nie należy jeszcze zapominac o Arsenalu. Jednak wydaje się ze więcej szans ma ktoś z dwójki Chelsea- MU. Do końca jeszcze 5 kolejek i oba zespoły mogą przecież stracic punkty w tych czekających ich meczach. Owszem bliżej tego są teraz piłkarze The Blues bo mają handi 2pkt w tabeli, ale ich czekają jeszcze m.in wyjazdy do Tottenhamu i Liverpoolu. Ponadto trzy domowe mecze z Boltonem, Stoke i Wigan. Kluczowe więc będą wyjazdy na White Hart Line i Anfield.Manchester co prawda też ma ciężkie mecze jak derby na wyjeździe z Citizens, wyjazd do Blackburn i Sunderlandu, a także domowe z Tottenhamem i Stoke. Emocji napewno nie zabraknie, a to że jest to bardzo emocjonujacy sezon niech świadczy fakt że po poprzedniej serii gier doszło już do dwudziestej zmiany lidera w PremierLeague!

&lt;&lt;KONTUZJE&gt;&gt;

Zapraszam do dyskusji na temat spotkań i szans na mistrzostwo poszczególnych zespołów w ostatnich kolejkach seoznu ;)
 
18united78 0

18united78

Użytkownik
Spotkanie: Blackburn - Manchester United
Typ: Manchester United
Bukmacher: Totomix
Kurs: 1.45

Analiza: Po meczu z Bawarczykami, Czerwone Diabły skupią się na Premier League, po odpadnięciu z Ligi Mistrzów i powrocie Wayne&#39;a Rooney&#39;a myślę, że porządnie United rozprawi się z Blackburn. Dla mnie ten mecz będzie pełna para ze strony Czerwonych Diabłów, nawet można zagrac 2.5 bramki w meczu, ale myślę, że 2 jest bardziej pewniejsza ;)
Glory Glory United !
 
I 1

iksio

Użytkownik
Hull City - Burnley
vs.

Hull City - Burnley 1 @ 1.65 Bwin

Jeśli chodzi o mecz Hull - Burnley to mimo tego, że są to sąsiadujące drużyny w tabeli to zdecydowanym faworytem tego meczu są Tygrysy. Gdyby popatrzeć na mecze Hull na własnym boisku to ich bilans wynosi 6-5-4, natomiast wyjazdowe mecze Burnley to katastrofa...0 zwycięstw, 1 remis i 15 porażek, 11 strzelonych bramek i 47 straconych. Ostatnie 3 mecze Hull na własnym stadionie to zwycięstwo z półfinalistą Ligi Europejskiej Fulham 2:0, pechowa porażka z Arsenalem 1:2 (stracona bramka w doliczonym czasie gry), oraz zwycięstwo z MC 2:1.Jeśli popatrzeć na ostatnie 3 mecze Burnley na wyjeździe to porażka z Wigan 0:1, porażka z Arsenalem 3:1 oraz porażka z Aston Villą 5:2.Zwycięstwo Hull być może pomóc im wydostać się ze strefy spadkowej i zostawić za plecami The Clarets tym samym skazując ich na spadek do Championship. Tygrysy chcąc zostać w najwyższej klasie rozgrywek nie mają wyjścia - po prostu muszą zgarnąć pełną pulę.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
vs.

Hull City - Burnley 1 @ 1.65 Bwin

Jeśli chodzi o mecz Hull - Burnley to mimo tego, że są to sąsiadujące drużyny w tabeli to zdecydowanym faworytem tego meczu są Tygrysy. Gdyby popatrzeć na mecze Hull na własnym boisku to ich bilans wynosi 6-5-4, natomiast wyjazdowe mecze Burnley to katastrofa...0 zwycięstw, 1 remis i 15 porażek, 11 strzelonych bramek i 47 straconych. Ostatnie 3 mecze Hull na własnym stadionie to zwycięstwo z półfinalistą Ligi Europejskiej Fulham 2:0, pechowa porażka z Arsenalem 1:2 (stracona bramka w doliczonym czasie gry), oraz zwycięstwo z MC 2:1.Jeśli popatrzeć na ostatnie 3 mecze Burnley na wyjeździe to porażka z Wigan 0:1, porażka z Arsenalem 3:1 oraz porażka z Aston Villą 5:2.Zwycięstwo Hull być może pomóc im wydostać się ze strefy spadkowej i zostawić za plecami The Clarets tym samym skazując ich na spadek do Championship. Tygrysy chcąc zostać w najwyższej klasie rozgrywek nie mają wyjścia - po prostu muszą zgarnąć pełną pulę.
Ja jednak nie lekceważyłbym burnley. W końcu muszą się przełamać, chociażby zagrać na remis. Ciężki mecz, patrząc na tabelę sytuacja robi się jeszcze trudniejsza i ciekawsza...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Nadchodząca kolejka będzie uboga w mecze bowiem odbędą się półfinały FA Cup wiec kilka meczów rozegranych zostanie we wtorek/środa.
Bardzo ważny w tej kolejce będzie mecz dla Manchesteru United. Grają na wyjeździe z Blackburn które u siebie jest mocne a i ostatnio grają dosc dobrze. Nie będize więc to łatwy mecz dla United. Dodatkowo Ferguson zapowiedział już że po meczu z Bayernrem zamierza odświeżyc nieco skład i tym sposobem do jedenastki mają wskoczyc nie grający w środe w Champions League Ryan Giggs, Paul Scholes, G.Nevlle czy Park Ji Sung. Dodatkowo tym razem nie wystąpi Rooney, po tym jak niespodziewanie wystąpił w LM tym razem jednak nie będzie takiego szoku jaki przeżyliśmy w środe. Wiadomu MU nie mogą już przegrywac żeby liczyc się w walce o majstra, mecz dopiero w niedziele więc jeszcze się zastanowie co i jak.

Za to zamierzałem postawic na Liverpool FC ale kurs pokroju @1,28 zupełnie odstrasza od tego, chociaż nie widze innej opcji jak win LFC. Wczorja udowodnili że są jednak w dobrej formie. Na Anfield powinni się rozprawic z Fulhamem.

Bardzo dobrym typem wg mnie za to jest Manchester City @ 1,40. Ostatnio grają bardzo dobrze i strzelają mnóstwo bramek. Tevez w formie, własny stadion i walka o upragnione 4msc, mnie to przekonuje by postawic na The Citizens.
Typ : MANCHESTER CITY @ 1,40 Bet365 ✅5:1
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Bardzo ciekawie do typowania zapowiada się niedzielna część 34 kolejki Premier League. Zaczynam od spotkania o życie dla Manchesteru United na Ewood Park. Ekipa prowadzona przez Sama Allardyce&#39;a jest po ostatnich całkiem niezłych wynikach niemal pewna utrzymania. United natomiast odpadli niespodziewanie z LM i pozostała liga, w której po ostatniej porażce z Chelsea także musi gonić. Czerwone Diabły pewnie w mocno przemeblowanym składzie, bez Rooneya, Browna, Andersona i Owena. Uważam, że bez większych problemów powinni sobie poradzić... Tym bardziej, że u rywali zabraknąć powinno jeszcze Jacobsena, a po kontuzjach do gry zostaną najpewniej włączeni: Grella, Basturk i Nelson.

Blackburn Rovers - Manchester United 2 @ 1.45 (6/10) Betsson

Myślę, że podobnie zwycięstwo powinna odenieść druga ekipa z Manchesteru czyli City. Złapali wiatr w żagle i tym bardziej u siebie będą bardzo groźni i biorąc pod uwagę to, że trener Roberto Mancini będzie miał do dyspozycji praktycznie wszystkich piłkarzy (nie licząc kontuzjowanych od pewnego czasu Bridge&#39;a i Lescott&#39;a, a na mecz gotowi mają już być podpory środka pola - Petrov i Ireland). Myślę, że to plus to co napisał powyżej Robson powinno tutaj wystarczyć.

Manchester City - Birmingham City 1 @ 1.42 (5/10) Betsson
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Blackburn - Manchester United 2 @@ 1,45 Bet365
Jak to się mawia Manchester czeka teraz 5 spotkań finałowych. Blackubrn to pierwsze z nich. W tym spotkaniu w szeregach obu drużyn na pewno nie zoaczyymy poszczególno w Blackburn : Andrews, Jacobsen oraz Nelsen. Manchester zagra bez : Owen, Brown, Anderson oraz Welbeck. Drużyna Manchesteru ma bardzo ciężki okres odpadli praktycznie na własne życzenie z ligi mistrzów podopieczni Sir Alexa Fergusona mają poważne kłopoty psychiczne gdy już wydawało się że przejdą do następnej rundy. To niestety Bayern zaczął bój o awans i wydrapał go &#39;&#39;Czerwonym diabłom&#39;&#39;. Jednak trzeba patrzeć dalej i walczyć o mistrzostwo w lidze. Piłkarze Sama Allardycea jak dotąd na własnym terenie radzili sobie nie najgorzej tylko 2 razy schodzili przegrani a aż 9 razy wygrywali. Warto tutaj dodać że na 8 ostatnich spotkań pomiędzy tymi klubami tylko raz Blackburn zremisował a aż 7 razy przegrywali. Jeżeli miałby typować to zdecydowane zwycięstwo Manchester United.

Blackburn Rovers: Robinson; Salgado, Samba, Jones, Givet; Diouf, Nzonzi, Pedersen, Olsson; Dunn; Roberts.
Manchester United: Van der Sar; Neville, Ferdinand, Vidic, Evra; Valencia, Fletcher, Giggs, Scholes, Park; Berbatov.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Manchester City- Birmingham
Typ: Manchester -1.0 EH ✅ 5:1
Kurs: 2.15
Buk: Expekt

Tevez i spółka podejmą dziś na City of Manchester Stadium zespół Birmingham FC. W dzisiejszym spotkaniu typuję wygraną gospodarzy minimum 2 bramkami, ponieważ muszą wygrywać, gdyż do końca rozgrywek pozostało zaledwie 5 meczy , a Citizens zajmują 4 miejsce w tabeli, które daje możliwość gry o Ligę Mistrzów. Z kim więc nie wygrać, z kim więc nie wygrać wysoko, jak nie z zespołem Birmingham, który nie wygrał ani jednego z pięciu ostatnich spotkań. Citizens zaś w ostatnim czasie grają świetnie, o czym świadczy bilans bramkowy dwóch ostatnich meczy - 9:1.
Jedynym argumentem dla Birmingham mógłby być brak Wayne Bridge&#39;a, Lescotta i Petrova, ale City dysponuje na tyle ogromną siłą ataku, że powinno rozbić dziś Birmingham minimum 2:0.
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Blackburn - Manchester United
Typ: under 2.5 bramek
Kurs: 1.98
Bukmacher: Betsson
Dzisiaj o godzinie 14:30 odbędzie się ciekawe spotkanie ligi angielskiej, Blackburn - Manchester United. Gospodarze to zespół zajmujący w ligowej tabeli 11 miejsce, mający na swoim koncie 42 punkty oraz stosunek wynoszący 35-50. W 5 ostatnich spotkaniach zespół ten zdobył 8 punktów: 2 zwycięstwa, 2 remisy oraz 1 porażka. W 3 z 5 ostatnich spotkań padło under 2.5 bramki. Gospodarze dużo lepiej grają na własnym stadionie ponieśli dopiero 2 porażki.
Drużyna gości to Manchester United, a więc drużyna która walczy o tytuł mistrzowski z dwoma drużynami z Londynu. Czerwone diabły w ligowej tabeli plasują się na pozycji 2 mając na swoim koncie 72 punkty oraz stosunek bramkowy wynoszący 77-27. W ostatnich 5 spotkaniach zespół ten odniósł 4 zwycięstwa oraz 1 porażkę. Goście jak to tej pory na wyjeździe zostali pokonani 5 razy.
Za moim typem również odpowiadają takie argumenty jak: brak najlepszego zawodnika Manchesteru United: Wayne Rooney. Zmęczenie gości po bardzo trudnym środowym meczu Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium oraz dobre wyniki gospodarzy na własnym stadionie.
 
half 4

half

Użytkownik
Jak myślicie czy Manchester dzisiaj bez Rooneya da radę? Mam chęć wrzucić ich do kuponu za większą stawkę lecz trochę się obawiam po meczu z Bayernem.. Co o tym sądzicie?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja osobiście bym ich zagrał , W lidze na pewno chcą triumfować a z Blackburn jeżeli nie wygrają to tytułu nie zdobędą . Resztę masz w mojej analizie powyżej.
 
N 0

nexilus

Użytkownik
Roo nie grał w meczu z Chelsea, a wynik 1-2 wcale nie odzwierciedlał przebiegu spotkania. ManU to nie zespół, który opiera się tylko na grze jednego zawodnika. Co do meczu z Bayernem to raczej brak wyobraźni Rafaela przesądził o wszystkim. Ale mogę się mylić. Jak wyżej napisał Doberman, każdy mecz to finał dla nich.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Manchester City - Birmingham
5:1​


Dzisiaj kilka ciekawych spotkań w Premier League. Na pewno warto przyjrzeć się ostatniemu spotkaniu jakie zostanie dziś rozegrane tj Manchesterowi City oraz Birmingham. Gospodarze walczą o miejsce premiujące grę w Lidze Mistrzów. Na razie zajmują 4 miejsce, ale piąty Tottenham traci zaledwie 1 punkt a i jeszcze Liverpool nie powiedział ostatniego słowa. Po ostatnim efektownym zwycięstwie Manchesteru nad Burnley nie dziwi fakt, że dzisiaj są stawiani na pozycji murowanego faworyta. Jednak nie wolno zapominać, że Birmingham to nie drużyna do bicia. Ostatnie dwie kolejki to remisy, ale nie z byle kim tylko z Arsenalem i Liverpoolem. Zdrugiej strony były porażki na wyjazdach z Blackburn i Sunderlandem. Goście dzisiejszego spotkania zajmują bezpieczne dziewiąte miejsce. Nie grozi im ani spadek ani też gra w europejskich pucharach. Mogą walczyć tylko o jak najwyższe miejsce w tabeli. The Citizens mają o wiele wyższe cele dlatego zdecydowanie bardziej zmotywowani wyjdą dziś na murawę i to oni powinni bardziej się starać oraz narzucić własne warunki gry.
Mimo niskiego kursu polecam grać dzisiaj na gospodarzy. Dla odważniejszych na pewno interesujący będzie handicap 0:1. Warto również pomyśleć na zagraniem over 2.5 ponieważ Birmingham w zdecydowanej większości ostatnich spotkań zdobywali gole dlatego i dziś przy otwartej grze obu ekip powinny padać bramki z obu stron.

Moje propozycje:
Manchester (kurs około 1.35)✅
over 2.5 (kurs około 1.75)✅
Manchester - 1 (kurs około 2.05)✅
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
FC Liverpool - Fulham Londyn
Na Anfield Road Liverpool zagra z Fulham, piłkarze Beniteza wciąż mają nadzieję na zajęcie czwartego miejsca w tabeli i na cząstkowe uratowanie sezonu, który nie oszukując się Liverpoolowi zupełnie nie wyszedł. Da się jednak w ostatnich tygodniach zaobserwować poprawę gry &quot;The Reds&quot; zwłaszcza przed własną publicznością nie dają szans swoim rywalom. W środku tygodnia w ramach rozgrywek Ligi Europejskiej poległa tu Benfica przegrywając aż 4:1. Co więcej, Liverpool ostatnie punkty w lidze stracił na Anfield 13 grudnia, wtedy górą był Arsenal Londyn. Od tamtej pory jest już tylko lepiej, nie sądzę aby dzisiaj miało nastąpić przerwanie tej świetnej serii. Fulham to zespół, który na wyjazdach nie jest zbyt groźny, zaledwie jedna wygrana, sześć remisów i aż dziewięć porażek, tylko jedenaście bramek strzelonych w szesnastu pojedynkach, ofensywa wypada bardzo blado. Póki jest teoretyczna szansa na wyprzedzenie w tabeli Tottenhamu i Manchesteru City Liverpool na pewno będzie walczył w każdym spotkaniu, do końca sezonu zostało im zaledwie pięć meczów, 15 punktów jest do zdobycia. Strata dwóch bądź trzech w dzisiejszym meczu skreśli Liverpool, oni nie mogą sobie na to pozwolić, myślę, że Fulham nie przeszkodzi im w osiągnięciu założonego celu.
Moje propozycje:
Liverpool - 1,27
Liverpool 1/1 - 1,56
Liverpool (-1) - 1,67
kursy - Betsson

jeden wielki ⛔
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP


Wtorek 13 kwietnia

[21:00] Chelsea Londyn - Bolton Wanderers 1,17 6,50 16,00

Środa 14 kwietnia

[20:45] Aston Villa - Everton Liverpool 2,15 3,25 3,35
[20:45] Wigan Athletic - Portsmouth 1,55 3,85 6,00
[21:00] Tottenham Hotspur - Arsenal Londyn 2,95 3,30 2,35
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Spotkanie: Chelsea Londyn - Bolton Wanderers (0:1 EH)
Typ: 1
Kurs: 1,42
Buk: Bwin
Analiza: Kolejne mecze Premier League, walka o mistrzostwo Anglii trwa. Chelsea jest najbiżej mistrzostwa, ale jeśli chce je zdobyć, takie mecze jak ten z Boltonem u siebie trzeba wygrywać. &quot;The Blues&quot; całkowicie zasługują na zdobycie mistrzostwa, są po prostu najlepszą drużyną. Drużyna Boltonu to typowy ligowy średniak. Groźni u siebie, kiepsko grają na wyjazdach. A Stamford Bridge to najtrudniejszy teren w lidze. Chelsea jest o trzy klasy lepsza niż popularne Kłusaki. W ekipie Chelsea nie zobaczymy nadal Essiena, Bosingwy, Ashley Cole&#39;a i Ricardo Carvalho. Do zdrowia wrócił jednak Branislav Ivanović. W świetnej formie są największe działa: Didier Drogba, Nicolas Anelka czy Frank Lampard. Do tego sezon życia rozgrywa Florent Malouda. Nie wyobrażam sobie, by Bolton w jakikolwiek sposób był w stanie zagrozić Chelsea. Stawiam na łatwe i wysokie zwycięstwo Londyńczyków. Transmisja meczu o 21:00 w Canal+Sport.
Pozdrawiam.
 
K 0

karat

Użytkownik
Spotkanie: Chelsea London - Bolton Wanderers ( + 2 ) | Handicap -2
Typ: 1
Kurs: 2.30
Buk: Betsafe

Analiza: Jutro przed ogromną szansą na objęcie pozycji lidera z przewagą 4 punktów nad Manchesterem stanie Chelsea Londyn. W obecnym sezonie Chelsea gra bardzo dobrze, o czym świadczy wygrana w FA CUP z Aston Villą, ale także u siebie prezentuję się świetnie na 16 meczy w &#39;domu&#39; przegrała tylko 1 i 1 także zremisowała. Strzelała bardzo dużo bramek i mało traciła. Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami to wysokie zwycięstwo zespołu z Londynu bo aż 4:0. Ostatnie 4 spotkania w lidze Chelsea wygrywała kolejno : 4:1, 7:1, 5:0, 2:1 [z Manchesterem na ich własnym terenie]. Natomiast Bolton na wyjeździe klepię &#39;biedę&#39;. Na 16 meczy zdobył tylko 12 punktów przy tym tracąc 33 bramki, co daje średnio 2 bramki na mecz. Jednakże ich ostatnie porażki na wyjeździe z Sunderlandem 4:0 i Evertonem 2:0, napawają optymizmem, że i w tym meczu polegną co najmniej 3 bramkami. Na ostatnie 4 mecze nie zdobyli oni żadnego punktu, przy czym strzelili 0 bramek i stracili ich aż 10. Sądzę, że w tym meczu Chelsea wygra 3:0, 4:0. Tak więc powodzenia, i życzę wysokich wygranych.
 
dygas 0

dygas

Użytkownik
Spotkanie: Chelsea v Bolton
Typ: 1 (-2.5 gola AH)
Kurs: 2.13
Buk: Bet365
Analiza:

Już dzisiaj Chelsea stanie ramię w ramię z Boltonem w ramach kolejnej kolejki Barclay&#39;s Premiership. Mecz odbędzie się o godzinie 21 na stadionie niebieskich - Stamford Bridge.
Jak wiemy na Wyspach nie ma łatwych meczy, ale w obliczu odskoczenia zajmującemu drugą lokatę Manchesterowi United na 4 punkty, te spotkanie wydaję się być błachostką.
Kapitan &#39;The Blues&#39; John Terry publicznie zastrzegł, że w tym sezonie Chelsea nie zaliczy już więcej wpadek, które miały miejsce w innych meczach.
Ostatnio stawiałem, że Chelsea strzeli 3 lub więcej bramek przeciwko Aston Villi, podając za główne argumenty m.in wspaniałą dyspozycję Flo Maloudy oraz Franka Lamparda. Powrót do gry Didiera Drogby również usprawnił grę. Może troszkę przesadzę z tym stwierdzeniem, ale wydaję mi się, że na chwilę obecną w Europie nie ma bardziej zdeterminowanej, rządnej zwycięstw, trofeów drużyny jakoby Chelsea.
Wygrana w półfinale FA Cup tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że nikt nie może stawić czoła dzisiejszym gospodarzą, którzy przed własną publicznością grają wybitnie. 52 bramki strzelone, 14 straconych to daje około 3,5 bramki na mecz.
Myślę, że to w zupełności wystarczy na słabiejący Bolton, który radzi sobie coraz gorzej.

Powodzenia!
 
rafalo-mmz 5

rafalo-mmz

Użytkownik
Spotkanie : Chelsea - Bolton
Typ : D. Drogba strzeli 2 lub więcej bramek w regulaminowym czasie gry
Kurs : 3.60
Bukmacher : Expekt
Analiza:

13 Kwietnia 2010r. o godzinie 21:00 odbędzie się spotkanie drużyn z Angielskiej Premiership Chelsea kontra Bolton. Według mnie ten mecz zakończy się zwycięsko dla Chelsea moim typem jest 4:1.Chelsea to najlepszy zespół Angielskiej ligi. Prowadzi przed Manchesterem jednym punktem.Manchester rozegrał już mecz , dlatego wygrana Chelsea da prowadzenie 4 punktami przed M.United. Postawiłem na D. Drogbę , ponieważ jest zdecydowanie jednym z najlepszych królów strzelców. W tabeli &quot;Strzelcy Premiership&quot; jest drugi , tuż za Rooney&#39;em. brakuje mu 2 goli by wyjść na prowadzenie. Sądzę , że będzie chciał strzelić minimum 2 bramki i być lepszym od Rooney&#39;a. W tym meczu zdobycie bramki nie będzie trudnym zadaniem , ponieważ grają ze słabą drużyną , która jest 15 w tabeli i dotychczas wygrała tylko 8 meczy na 33 spotkania.
Zdobyte gole przez D Drogbę :
Chelsea - Aston Villa = 1 bramka (dosyć dobry klub)
Manchester United - Chelsea Londyn = 1 bramka (trudny przeciwnik)
Portsmouth - Chelsea Londyn = 2 bramki (słaba drużyna , porównywalna do Boltonu)
Chelsea Londyn - West Ham = 2 bramki (drużyna ma o 1 punkt mniej od Boltonu)
Myślę , że znowu Drogba zabłyśnie na boisku.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Dzisiaj dużo osób przejechało się na handi na Chelsea, ja miałem to szczęście że zdecydowałem się na typ 1/1 z kursem 1,5 i weszło ???? Chelsea dzisiaj grało bardzo przeciętnie jak dla mnie, Bolton jakby zagrał troszkę odwazniej to mógł wyjechać z Londynu z punktem. A dla tych co grali handi to naprawdę Joa Cole co miał sytuacje w doliczonym czasie gry to numer świata...

Chelsea jedną noga ma majstra jak dla mnie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom