>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

34 kolejka Premier League [16-18 kwietnia 2016]

Status
Zamknięty.
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Leicester 1:0
7.5
Taki wynik a nie inny bo niedawno Lisy grały u siebie z Southampton które jest zbliżone potencjałem do Młotów a skończyło się 1:0. W tym sezonie to częstny wynik osiągany przez gospodarzy,dzisiaj przyjdzie im zagrać z drużyną która ma w każdej formacji klasowych graczy więc podobnie jak w ostatnich meczach trzeba będzie skoncentrować się na bronieniu i wyprowadzaniu kontr. Nie jestem w stanie się przyczepić do żadnego zawodnika gospodarzy,powinni oni zachować czyste konto i prawdopodobnie strzelić tę jedyną zwycięską bramkę.Dziś w Leicester od samego rana słońca i ma być tak cały dzień,słońce sprzyja Lisom które powinny podtrzymać zwycięską passę.
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Bournemoth - Liverpool
Liverpool 2,60 ✅
Liverpool + over 2,5 4,00 bet365
1-2 ✅✅✅

Rzadko gram na swój klub, jeszcze rzadziej pisze analizy pod niego. Jeżeli gram, to czasem symbolicznie za swoimi, ale tym razem pisze ten post z pełną świadomością, że warto go zagrać.
Od razu na wstępie zaznaczę, że podawany powyżej skład czyli:
Ward - Randall, Touré, Lucas, Smith -€“ Ibe, Stewart, Allen, Ojo -€“ Firmino - Sturridge
To skład prawdopodobny. Wiele się jednak zmieniło w aspekcie ławki rezerwowych w porównaniu chociażby do vice-mistrzowskego sezonu. Na bramce Ward, czyli pierwszy bramkarz reprezentacji Walii, na jesieni grał na wypożyczeniu w rewelacyjnie Abredeen i zbierał tam świetne recenzje. Klopp jak narazie nie dawał mu szans, jednak o tą pozycję jestem spokojny. Środek obrony Toure - Lucas grał już kilkukrotnie w tym sezonie i wcale nie wyglądał źle. To także większego skoku jakościowego nie powinniśmy odczuć. Najgorzej ma się sprawa z bokami obrony, gdzie Randall to akurat słaby zawodnik, ale Smith to już ciekawy młodzian, pierwszy wybór na lewej obronie w kadrze Australii. Może w defensywie jest przeciętny, ale naprawdę sporo daje z przodu. Środek pola to Stewart - Allen i taki środek będziemy pewnie oglądać teraz często z powodu kontuzji Hendersona i Cana. Obaj są w świetnej dyspozycji i w każdym meczu są wyróżniającymi się postaciami. Na skrzydłach Ojo i Ibe. Dwa Młodziaki, tu jestem ciekawy. Ibe grać potrafi, ale ostatnio mu nie szło. Klopp w końcu daje mu szanse i myślę, że będzie chciał ją wykorzystać. Ojo zagra drugi mecz w lidze z rzędu, w poprzednim piękna asysta przy bramce Sturridga. Ogólnie zagrał w miarę, ale to też mogła dojść trema i te sprawy, powinno być okej. W ataku Sturridge + Firmino, tu chyba nie trzeba wiele mówić. Stu rośnie forma, do tego musi wygryźć Origiego, Firmino wraca do dyspozycji po kontuzji, a jak zagra na swoim poziomie to będzie najlepszy na boisku.
ie zapominajmy, że w przypadku słabego wyniku The Normal One wciąż ma odwodzie Coutinho, Origiego, Milnera, Lallanę czy Milnera. Forma The Reds ewidentnie zwyżkuje pod koniec sezonu, cały zespół będzie grał na euforii, zmiennicy mają jedną z ostatnich okazji, aby udowodnić, że warto zatrzymać ich w składzie na przyszły sezon.
O Bournemouth krótko. 13. lokata w tabeli, pewne utrzymanie więc plan minimum zrealizowany. Grają powiedzmy swoje, raz wygrana raz przegrana, forma stabilna. Nie oszukujmy się jednak, że jest to mocny zespół. To co zajmują teraz to maks ich możliwości i ich pierwsza jedenastka nie jest moim zdaniem mocniejsza od tej, którą prawdopodobnie desygnuje do gry Klopp.
Dodam jeszcze tylko, że to tylko spekulowany skład, a jeżeli zajdzie jakaś zmiana to prawdopodobnie tylko na plus. Podobnie rezerwowy skład wystawił ostatnio Klopp w poprzedniej kolejce ze Stoke City. Wynik 4-1 chyba mówi sam za siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
johnywalker 53

johnywalker

Użytkownik
Leicester - WHU
Bardzo ciekawy mecz. Ale w tym wypadku myślę że scenariusz będzie jeden. Zacznijmy od początku, Lisy są wręcz pewne mistrzostwa. Nie ma kontuzji, filozofia gry ta sama - bez zmian. Młoty cały sezon równo, zdarzają się przegrane ale już nie raz potrafili gonić wynik, strzelać więcej bramek i wygrywać. Obydwie drużyny juz poza pucharami, Lisy pewna liga mistrzów a Młoty cały czas w walce o nią. Bardziej przyjezdnym będzie zależeć na zdominowaniu meczu i nawet wygrania meczu. Jednak wiemy jak solidna jest defynsywa Leicester, w ostatnich 5 meczach czyste konto. Dzisiaj nie powinno być inaczej, Lisy zagrają kontrami a Mloty pozycyjnie będą starać się zaskoczyc.
Gram więcej rożnych West Hamu @2.5 ✅
Bułeczka już nieraz pisał o tym typie w innych meczach Lisów nie będę powielał.
Ciekawy typ także który zagralem lekko to wynik do przerwy/koniec,
Leicester/WHU @41 ⛔ oraz remis/remis @5.5 ⛔
Pozdrawiam i powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
N 0

novak82

Użytkownik
2.55 w bet 365 na zwycięstwo Liverpoolu jest ciekawym typem. Liverpool wciąż ma szansę na zajęcie miejsca premiujacego grę w pucharach w następnym sezonie. Poza słaba druga połowa przeciw Southampton ostatnio forma The Reds jest wysoka, więc pomimo wystawienia drugiego garnituru spodziewam się zwycięstwa.
Typ:2
Stawka 6/10

Leicester- West Ham
W ostatnich 4 z pięciu męczy lisów wynik był 1:0. Tym razem przyjeżdżają młoty z rewelacyjnym Payet i Carrollem w formie. Spodziewam się, że tym razem padnie więcej bramek i kurs 2 na over 2.5 jest należności ciekawy
Typ over 2.5
Stawka 5/10
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Gram więcej rożnych West Hamu @2.5
Bułeczka już nieraz pisał o tym typie w innych meczach Lisów nie będę powielał.
Ciekawy typ także który zagralem lekko to wynik do przerwy/koniec,
Leicester/WHU @41 oraz remis/remis @5.5
Ja sie podpisze pod tymi typami i dodam cos od siebie dla zabawy oczywiscie za mala stawke.
West Ham wygra choc pierwszy straci gola @ 18 U n i b e t ⛔ blisko bylo ale kontra poszla po golu na 1:2 wiec i tak na duzy plus ????
West Ham zazwyczaj ma problemy z wejsciem w mecz. Leicester malo traci w pierwszych polowach kiedy gra u siebie (5 goli) a wiecej w drugch (10 goli). West Ham z drugiej strony wiecej traci w pierwszych polowach (13 goli) a mniej w drugich (8 goli) w ktorych zdecydowanie wiecej strzela (16 goli - w pierwszych polowach meczow wyjazdowych strzelili 9).
West Ham 41-50 action points @ 8,5 ⛔
West Ham over 50 action points @ 15
⛔ 35 pkt
oba W i l l i a m H i l l - 3 pkt za kornera, 10 pkt za gola, 5 pkt za czyste konto i -10 za czerwona kartka.
Ja gram to Dutchingiem dzielac stawke tak by dostac taki sam zysk z ktoregokolwiek wyniku. Osobiscie mysle, ze West Ham jest w stanie dobic do 40 pkt zakladajac nawet, ze nie uda im sie zachowac czystego konta. 7 kornerow + 2 gole to wynik w ich zasiegu choc nie bedzie latwo. Lisy nie traca goli ale dzisiaj mam wrazenie, ze bedzie inaczej a mecz przeksztalci sie w dosyc otwarte zadawanie ciosow.
Nie widze dzisiaj sensu grania w strone lisow po takim kursie dlatego licze na gosci, ktorzy ostatnimi czasy grali dobrze ale nie dopisywalo im szczescie. Dzisiaj licze na to, ze to sie zmieni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Leicester - WHU
Bardzo ciekawy mecz. Ale w tym wypadku myślę że scenariusz będzie jeden. Zacznijmy od początku, Lisy są wręcz pewne mistrzostwa. Nie ma kontuzji, filozofia gry ta sama - bez zmian. Młoty cały sezon równo, zdarzają się przegrane ale już nie raz potrafili gonić wynik, strzelać więcej bramek i wygrywać. Obydwie drużyny juz poza pucharami, Lisy pewna liga mistrzów a Młoty cały czas w walce o nią. Bardziej przyjezdnym będzie zależeć na zdominowaniu meczu i nawet wygrania meczu. Jednak wiemy jak solidna jest defynsywa Leicester, w ostatnich 5 meczach czyste konto. Dzisiaj nie powinno być inaczej, Lisy zagrają kontrami a Mloty pozycyjnie będą starać się zaskoczyc.
Gram więcej rożnych West Hamu @2.5
Bułeczka już nieraz pisał o tym typie w innych meczach Lisów nie będę powielał.
Ciekawy typ także który zagralem lekko to wynik do przerwy/koniec,
Leicester/WHU @41 oraz remis/remis @5.5
Pozdrawiam i powodzenia
Prawie wszedł tobie ten typ po kursie 41. W całorocznym chciałem zamknąć zakład przy wyniku 1-2 ale pognalem do kibla a jak wróciłem to bylo za późno. Była u ciebie taka możliwość na zamknięcie zakładu przed końcem meczu??
 
johnywalker 53

johnywalker

Użytkownik
To co się wydarzyło to dramat. Pojechałem na lokalny mecz i widzę że jest 2-1 myślę elegancko chciałem zamknąć ale wyskoczyło że zawieszone. Później wskoczyła możliwość... ale myślę 94 minuta ju no pewno będzie kończył a tu karny 2-2... wielka szkoda
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Stoke - Tottenham 0-4
Typ: Strzeli gola- H. Kane 2,00 Fortuna ✅ 9 minuta ;]

Dzięki remisowi we wczorajszym meczu na King Power Stadium, zespół Kogutów ma dziś dobrą okazję na zbliżenie się do lidera. W tym momencie mają 8 pkt starty, jeśli wywiozą 3 pkt z Britannia Stadium różnica zmaleje do 5 pkt. Mecz Leicester - WH wolę pozostawić bez komentarza... Tak słabego sędziowania dawno nie widziałem. Poza tym sporym zaskoczeniem była na pewno porażka Arsenalu bo tak to chyba trzeba nazwać ponieważ remis i w konsekwencji tylko 1pkt sprawiły iż Manchester City, mimo iż ma tyle samo punktów co Kanonierzy, wyprzedzili ich i wskoczyli na 3 miejsce. Także walka w górnej części tabeli trwa i trwać będzie do ostatniej kolejki.
Wracając do dzisiejszego starcia. Stoke obecnie zajmuje 9 pozycję. Cały czas liczą się w walce o Ligę Europejską. Ostatnio grają średnio. Wygrane przeplatane remisami i porażkami. Jednak tak jak CP wczoraj zaskoczyło tak i dziś może Stoke da rade urwać jakieś punkty? Tottenham nie ma wyjścia, musi wygrywać wszystko jak leci. Po odpadnięciu z LE rzucili wszystkie siły na ligę i wychodzi im to bardzo dobrze. Wygrana z Bournemouth, remis z Liverpoolem oraz ostatnie zwycięstwo nad MU pokazują że są w świetnej formie. Dziś jednak nie gram w stronę wygranej gości a jedynie na bramkę H. Kane. Mecz może mieć różne zakończenia, oczywiście zwycięstwo Kogutów jest najbardziej prawdopodobne jednak kurs na bramkę jest bardzo fajny a jak wiemy Kane prowadzi w klasyfikacji najlepszych strzelców PL z dorobkiem 22 bramek. Zaraz za nim znajdują się Sergio Aguero oraz Jamie Vardy z 21 trafieniami. Także pewnie będzie chciał zachować pierwszą pozycję i bez walki jej nie odda ;)
Przewidywane składy: (tottenham24.pl)

STOKE: Haugaard; Bardsley, Shawcross, Wollscheid, Cameron; Imbula, Afellay; Shaqiri, Bojan, Arnautovic; Joselu

TOTTENHAM: Lloris; Walker, Alderweireld, Vertonghen, Rose; Dier, Dembele; Eriksen, Alli, Lamela; Kane
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
gary-linker 69

gary-linker

Użytkownik
Miałem kilka typów na ten weekend, ale niestety nie zdążyłem z nimi totez pozostaje mi zaproponować typ na ostatni mecz tej kolejki. Stoke podejmuje Tottenham. Nie przewiduję tutaj niespodzianki. Goście w walce o tytuł na najwyższych obrotach nie potkną się na brytannia. Stoke ostatnio przegrana 4 : 1 z liverpoolem, myślę, że tottenham, również z nimi wygra. W dodatku u gospodarzy brakuje podpory tej drużyny Butlanda, dzięki któremu moim zdaniem zawdzięczają tak wysoką pozycję w lidze. W jego miejsce słaby Haugaard, atak spursow powinien gładko przejsc dziurawą obronę garncarzy.

Typy:
Tottenham 1,7 bet365
Tottenham(-1) 2,62
 
korczus 189

korczus

Użytkownik
To co się wydarzyło to dramat. Pojechałem na lokalny mecz i widzę że jest 2-1 myślę elegancko chciałem zamknąć ale wyskoczyło że zawieszone. Później wskoczyła możliwość... ale myślę 94 minuta ju no pewno będzie kończył a tu karny 2-2... wielka szkoda
Ja po czerwieni Vardyego zagrałem szybko live na West Ham, było 1-2 to zamknąłem zakład ;)
Drugi kupon Jagiellonia i Mainz, Jaga siadła wcześniej, Mainz prowadziło 2-0 zamknąłem kupon w 60min bo było tylko kilka zł różnicy, to co zobaczyłem na koniec byłem w lekkim szoku ????
Nie wiem czy dzisiaj grać Tottki moim zdaniem nie ma sensu po takim kursie, myślę nad 1 na Stoke ewentualnie 1X ;)
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Juz przez weekend była pewnie masówka na Totki, a teraz po remisie Leicester jeszcze kursy zaczeły spadać, a wy już, że się nie opłaca grać ????
Wg mnie to celowe i normalne zagranie buków, żeby zniechęcić was przeciwko grze w stronę Tottenhamu.

Do tego Stoke bez swojego pierwszego bramkarza Butlanda, a dochodzą jeszcze braki innych podstawowych graczy: Johnson (25/3/0), Adam (17/0/0), Walters (24/5/3).


Totki @ 1.7 Pinnacle
 
johnywalker 53

johnywalker

Użytkownik
Stoke - Tottenham
Tottenham może odrobić 2 punkty do Leicester, zbliżyć się na 5 pkt straty i jeszcze nie składać broni w walce o mistrza. Forma przemawia za Kogutami, nie liczą się w walce o żadne trofeum, mogą i powinni powalczyć w lidze. Grają mądry futbol i zbierają punkty, ich forma na przestrzeni całego sezonu jak i ostatnich meczy prezentuje się dobrze. Średnio strzelonych ~ 2 gole na mecz.
Stoke wysoka i bezpieczna pozycja, są 9 i pewni utrzymania. Raczej nie walczą o puchary i zadowolą się miejscem w okolicach środka tabeli. Grają w kratkę i ostatnie wyniki to potwierdzają. 2 porażki, 2 remisy i zwycięstwo. W ostatnich 4 tracili conajmniej 2 bramki.
Myśle że i Totki wbija 2 gole. Zdaje sobie sprawę że Stoke nie leży londyńczykom, ale nie są w formie i także mają kilka kontuzji - Jack Butland, Glen Johnson, Jonathan Walters otaz Marc Wilson a Erik Pieters pauzuje za czerwoną kartkę.
Koguty chcąc liczyć się w walce o mistrza będą zmuszone grać, remis Leicester powinien dodać skrzydeł a wiemy, że potencjał Kogutów jest spory. Obstawiam że mecz będzie dobry, żywy Stoke też ma stabilny skład mimo kontuzji, grają bez presji i w dodatku u siebie. Są w stanie strzelić gola i napsuć krwi Kogutom. Ja stawiam jednak w tym meczu na gole i to gości.
Tottenham over 1.5 @ 1.83 ✅
Co by nie było Tottenham jutro to będzie chciał wygrać a więc i zobaczymy gole, ja uważam że co najmniej 2
Opcjonalne propozycje:
over 2.5 i Tottenham @2.75 ✅
Tottenham -1 @2.25 ✅
Stoke over 4.5 rzutów rożnych @ 2.1 ✅
Może komuś się sprzyda
Pozdrawiam i powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Mimo kursów spadających na łeb na szyję,
Mimo, że nie gram takich kursów,
Mimo, że Brittania Stadium to cholernie ciężki teren
Mimo masówki

To nie sądzę żeby w obliczu potknięcia Lester podopieczni Pochettino wyszli w inny sposób niż &quot;więc sprawdź to szczylu masz tu sto procent stylu&quot;. Tu będzie mega petarda bo nie dość, że przed Totkami łatwiejszy terminarz to jeszcze Vardy pauzuje następny mecz(cyba FA nie zawiesiła go na dłużej). W związku z tym koguty mają realne szanse na tytuł. Dodatkowo Stoke na wakacjach więc nic tylko grać w stronę gości!
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Stoke - Tottenham
Powyżej 10 rożnych @ 1.83


Coś mało ludzi na tym forum piszę na temat rzutów rożnych w tym spotkaniu , a nie wiem dlaczego. Potknięcie Lisów, wiadomo jak zareaguje Tottenham, nie mają nic do stracenia, trzeba dziś za wszelką cenę wywieść z tego terenu 3 pkt i zbliżyć się do lidera.
Na temat tego spotkania zostało wiele napisane, więc nie wiem co można więcej dodać.
Tottenham to trzecia najlepiej punktująca drużyna rzuty rożne w lidze. Stoke też dziś na pewno nie będzie się bronić i będą kontrować i również coś wyjdzie za bramkę po obronie zawodników kogutów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Stoke +2 RR @2,05 bet365 ✅ (2+5) : 3 = 7:3

Stoke ostatnio nie przekonuję formą, pokazał to chociażby ostatni mecz z Liverpoolem przegrany aż 4:1. Pomimo otwartego meczu, nie zdołali oni pokazać nic pozytywnego.
Jednak że, siła ofensywna tej drużyna jest naprawdę na wysokim poziomie, nie dość że, strzelają co najmniej jedną bramkę na mecz. To jeszcze zawodnicy jak Xherdan Shaqiri, Marko Arnautović, czy Bojan Krkíc to maszynki do nabijania RR.
W meczach domowych, za to nie tracą jakoś dużo korków, a z dodatnim handi +2 zdobyli więcej RR, chociaż by ze Swansea, Newcastle, Aston Villi zdołali wbić aż, 11 RR nie tracąc przy tym ani jednego. Zdobyli więcej RR od Evertonu, Arsenalu czy Crystal Palace.
Totek oczywiście ma szansę na zmniejszenie straty do lidera, i z pewnością bd. cisnąć od 1 gwizdka. Są w dobrej formie, pokazali to w meczu z Manu gdzie wygrali aż, 3:0.
Motywacji z pewnością im nie braknie. Jasne oni mają też bd. szybkich i groźnych zawodników, jak Lamela. I jest wiadome że, drużyna Spurs zazwyczaj obfituję w cornery w meczach. Ale czy handi +2 ogarnął ?? Otóż, ostatnio w meczach wyjazdowych wcale nie zdobywają jakoś większej liczby rr od swoich rywali. Nawet Aston Villa zdołała wbić im aż 5 rr podczas gdy oni zdobyli ich 8. Handi było by bliskie do pokrycia, a dziś mają raczej bd. wymagającego rywala. West Ham, Liverpool, Man City Watford, Everton, Arsenal Bourne..., Swansea te drużyny zdobyły więcej corków od nich w meczach wyjazdowych Totków. Zresztą większość z ost. ich meczy w delegacjach to zazwyczaj właśnie nie wielka różnica w statach dotyczących cornerów. Chociażby drużyna Norwich zdołała zdobyć zaledwie 2 rr mniej od nich.
Czuję że, to będzie otwarty mecz, i Stoke również ma o co grać, bo w końcu przydało by im się odbić od tych nie ciekawych wyników z ostatnich dni.
Jak dla mnie handi spokojnie ogarną.
W ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami Totki zdobyły o zaledwie jeden rr więcej a wówczas grali u siebie !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom